Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 23:33   #631
kaamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 114
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

witam serdeczznie
bardzo dlugo zastanawialam sie nad wyborem sukni slubnej i wkoncu juz jest ta jedyna,moja...... moj wybor padl na Suknie Maggie Sottero Samantha.Juz nie moge sie doczekac nastepniej wizyty w sal0nie i przymiarki.Teraz tylko pozostalo dobrac odpowiedni welon bo ten ktory dobrala mi Pani w salonie zabil mnie cenowo i czekac na ten najpiekniejszy dzien w zyciu a oto i zdjecie mojej wymarzonej
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=J1258B
kaamii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 07:52   #632
moniczka83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

MOJA!!!!!!!!!! udało się, suknia jest moja od soboty 5. grudnia!!!!!
całą sobotę przeznaczyłam na chodzenie po salonach, jako pierwszy wybrałam ten z sukniami mori lee i moja wymarzoną. Okazało się, że suknia wisi i czeka na przymiarki. Gdy ja tylko ujrzałam, od razu wiedziałam, że to "TA". nie chciałam oglądać już nic więcej! A gdy ją przymierzyłam - ech
Suknia kosztuje 3 tys!! przeceniona z 4200
teraz czekam do połowy kwietnia, gdy pojadę na przymiarkę.
moniczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:58   #633
adriana26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Mój faworyt, możliwe ze będzie moja
Co o niej myślicie?


Załącznik 2702306

a mi się góra podoba taka koronkowa i bez obaw można w niej iść do kościoła. dół mi osobiście nie leży ale to kwestia gustu. dużo dziewczyn na forum wybiera sukienki z bufkami na dole i to jest dopiero masakra
__________________
Pobieramy się po 12 latach - 26.06.2010

adriana26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:16   #634
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Cool Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Mój faworyt, możliwe ze będzie moja
Co o niej myślicie?


Załącznik 2702306
jest okropna, sorry ale tak wlasnie mysle
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:24   #635
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

No, ale mnie sie też wydaje że jest niezbyt ;d
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 00:07   #636
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Bardzo mi poprawilas humor Ostatnio mialam sukienkowego dola i stwierdzilam, ze chyba jednak zle wybralam, w kolko rozmyslalam, czy nie powinnam jednak wziac sukni z moich pierwotnych wyobrazen - zwiewnej, prostej, z gladkiego materialu, a do niej niebieskich peep toe i bukietu (do tej koronkowej mam kremowe buty, kolorowe jakos mi nie pasowaly.
Ja mysle, ze bardzo dobrze wybralas, bo np. hiedra tez byla ladna, ale sama pisalas, ze Tz nie za bardzo lubi takie wydziwiane sukienki, a przeciez zalezy ci na tym, zeby mu sie podobac Ja tez od czasu do czasu mam watpliwosci i nie wiem czy moze w jakiejs innej (np. w twojej)nie wygladalabym lepiej, ale potem staram sie sobie przypomniec jak sie czulam kiedy pierwszy raz zalozylam mojego Bagdada i wtedy mi przechodzi ta niepewnosc.

AntenkA ja tez niestety nie jestem milosniczka twojej sukienki...

Edytowane przez woda sodowa
Czas edycji: 2009-12-08 o 00:08
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:02   #637
>>anka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

AntenkA mnie też twoja suknia nie przypadła do gustu. według mnie strasznie skraca sylwetkę, a przynajmniej nogi.
>>anka<< jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 09:15   #638
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Witam.Ja już się chyba zdecydowałam...Maggie Sottero model Sabelle wygrała
tak na 98%Biję się jeszcze z myślami w sumie do sierpnia dużo czasu
Wprawdzie marzyła mi się "księżniczkowa"i nawet widziałam takie na widok, których miękną kolana np:firmy Jasmine, ale....niestety dobrze wyglądają tylko na modelkach
Niestety sukienki w takim stylu nadają się dla dziewczyn o wąskich biodrach lub braku bioder najlepiej wzrost 180cm.
Moją MG widziałam w kilku wydaniach na przeciętnych "figurowo"dziewczynac h i bomba.Nie kupuję prosto ze sklepu tylko szyję więc wszelkiego typu poprawki i udoskonalenia da się zrobić
Jedno czego jestem pewna to koloru...będzie czysto biała a do tego bukiecik z ciemnych bordowych róż.
Co Wy na to?

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Anteka szyjesz czy kupujesz?Jeśli szyjesz to dobra krawcowa doradzi Ci jak można ją udoskonalić.Spokojnie głowa do góry.Dasz kilka cm mniej gorsetu suknia bedzie równie ładna a efekt wizualny znacznie lepszy

Edytowane przez fatal21
Czas edycji: 2009-12-08 o 09:17
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 12:44   #639
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Ja stawiam na tą i tą biżuterie co Wy na to???? Tylko z biżuterią to nie wiem czy same koraliki czy kolczyki same???
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:12   #640
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

mmmm carrera to też moja faworytka ale bielusieńka
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:16   #641
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Mój faworyt, możliwe ze będzie moja
Co o niej myślicie?


Załącznik 2702306
Twoja suknia jest bardzo podobna do serenady z kolekcji emmi mariage i wcale nie uważam, że jest brzydka. Wiele dziewczyn wybiera tą suknie. Wrzucam parę fotek.
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 18:57   #642
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
mmmm carrera to też moja faworytka ale bielusieńka
Właśnie bielusieńka i ta biżuteria i woalka coś w takim stylu jak załącznik
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:47   #643
Anukas
Raczkowanie
 
Avatar Anukas
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Panny młode 2010 -pokazcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Wpisz w necie i na allegro Hiedra, bo inaczej jeszcze mnie ktos oskarzy o reklame



Ja tez mierzylam te Raule. Moja faworytka kosztowala prawie 5. I w koncu stwierdzilam, ze suknie owszem piekne i z jedwabiu, ale chyba jednak nie warto wydawac tyle pieniedzy na rzecz zakladana raz. Ale oczywiscie nikomu nie bronie, to tylko moje zdanie Choc musze przyznac, ze sie nad nia zastanawialam... i wtedy otrzezwil mnie TZ mowiac, zebym znalazla sobie tansza suknie, a roznice w pieniadzach pomiedzy tymi 5 tysiacami wplacila na umierajace z glodu dzieci w Afryce


A zeby bylo smieszniej, kupilam dzis suknie, zupelnie inna niz ta Hiedra Pronovias. Ba, zupelnie inna, niz wszystkie mierzone przeze mnie do tej pory (czyli gladkie, zwiewne, lejace sie i subtelne) Model Alcor z Divina Sposa. Generalnie sukienka nie w moim stylu - rybka z koronki z trenem, ale wszyscy obiektywnie stwierdzili, ze zdecydowanie mi w niej najlepiej Na zdjeciu wyglada bardzo, bardzo niepozornie, w zyciu bym jej nie kupila ogladajac tylko te niezbyt piekna modelke. W rzeczywistosci ma przepiekny dekolt, niesamowicie podkresla figure i w dodatku ma cudne koronkowe plecy Nastepnym razem pojde ja zmierzyc z aparatem, to wkleje wam zdjecia.


Znalazlam filmik, gdzie duzo lepiej widac moja suknie. To ta pierwsza, pojawia sie kolo 20 sekundy
http://www.youtube.com/watch?v=8fTRJ...embedded#t=199
piękna ta twoja suknia , ale też cudowna ta pierwsza co wkleiłas fotkę , niepowtarzalna

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie wiem którą wybrać
nie wiem czy wybrałaś już , ale żadna z tych na fotkach nie pasuje do twojej figury

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi powiedziec czy podoba wam sie moja suknia
śliczna , podobna do swetheart 5882

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez milenkova Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Chciałam Wam pokazać moją suknię, w której się "zakochałam" pomimo, że jest dość skromna i niepozorna. Wiem już, że to ta i żadna inna.
Chciałam się Was poradzić, bo mam wątpliwości co do gorsetu. Czy jest OK i zostawić go tak jak jest, czy może przedłużyć go z 4 cm? lub wykończyć w delikatny dziobek?
Dodam, że mam jedyne 155 cm wzrostu, na zdjęciu jestem w 10cm obcasach, a pomimo to suknia nadal jest za długa :P
to jesteś Ty w tej sukni ? bo nie ciekawie wygląda , moze to kwestia złego zdjęcia , zrób wiecej fotek

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lilly_l Pokaż wiadomość
Witam. Mam na imię Ilona. Ja dokładnie tak samo jak misiao1983 mam ślub 24 lipca 2010 A oto moja suknia to Mori Lee
ślicznaaaaaaaaaaaa
__________________
podkarpackie
Anukas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:46   #644
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

fistaszek24 wydaje mi sie, ze te wieksze krysztalki z przodu naszyjnika sa za duze, jesli bylyby mniejsze, tak jak reszta naszyjnika, to moglabys zalozyc i naszyjnik i kolczyki
swoja droga piekna suknia, elegancka
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:40   #645
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Właśnie bielusieńka i ta biżuteria i woalka coś w takim stylu jak załącznik
a przymierzaąłś już woalki?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:54   #646
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

tak i właśnie taki model mi pasuje ale żeby wszystko się zgrało to kupuję podtawę toczka i sama robie toczek z materiałów takich jak jest suknia. Te materiały dostane od krawcowej.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

kryształki właśnie nie są duże bo już je otrzymałam. muszę poprzymierzać i zrobie najwyżej zdjęcia i wrzuce tutaj.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:45   #647
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Dzięki dziewczyny za wyrażenie zdania.
Pewnie na dniach pójdę ją przymierzyć i się okaże czy ją wybiorę
Jesli bym się na nią zdecydowała to gorset chce bardziej zabudować, albo całkiem go przerobić.
Się zobaczy, ogólnie to mało sukien mi się podoba, i mam nie lada problem
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:55   #648
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Ja stawiam na tą i tą biżuterie co Wy na to???? Tylko z biżuterią to nie wiem czy same koraliki czy kolczyki same???
Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
mmmm carrera to też moja faworytka ale bielusieńka
Kochane dziewczyny ja również już wybrałam i to Carrere.

I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.

Tak samo moi rodzice...oszaleli i cena już się dla nich nie liczyła I oto przykład, że czasem warto zmierzyć coś o czym nawet byśmy nie śniły bo może nam być w tym wyjątkowo ładnie. Od siebie jeszcze dodam, że zdjęcia kompletnie nie oddają uroku tej sukni - a szkoda bo w końcu to też wielka pamiątka z ślubu Suknię będę miała białą. Dodaję zdjęcie w niej oraz w jednej muślinowej...zdjęcia słabej jakości dlatego suknie nie prezentują się łądnie, a zwłaszcza ta druga...ale byął naprawde ładna, z boku miała taka falbaneczkę no i początkowo mysłałam o dorobieniu do niej ramiączek, ale takich grubszych, motylek coś w tym stylu...W każdym bądź razie wybrałam CARRERE z trenem, ale odpinanym.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2009-12-09 o 20:57
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:22   #649
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny ja również już wybrałam i to Carrere.

I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.

Tak samo moi rodzice...oszaleli i cena już się dla nich nie liczyła I oto przykład, że czasem warto zmierzyć coś o czym nawet byśmy nie śniły bo może nam być w tym wyjątkowo ładnie. Od siebie jeszcze dodam, że zdjęcia kompletnie nie oddają uroku tej sukni - a szkoda bo w końcu to też wielka pamiątka z ślubu Suknię będę miała białą. Dodaję zdjęcie w niej oraz w jednej muślinowej...zdjęcia słabej jakości dlatego suknie nie prezentują się łądnie, a zwłaszcza ta druga...ale byął naprawde ładna, z boku miała taka falbaneczkę no i początkowo mysłałam o dorobieniu do niej ramiączek, ale takich grubszych, motylek coś w tym stylu...W każdym bądź razie wybrałam CARRERE z trenem, ale odpinanym.

Ja jestem niska ale uwież mi jak zobaczyłam ją na wystawie to się rozpłakałam wziełam numer do właścicielki (to była sobota i było zamknięte) i zamówiłam w ciemno. W poniedziałek przymierzyłam i zapłaciłam.
Też chciałam inną taką księżniczkowatą i jak przymierzyłam to nie było nic widać tylko ją a ja byłam niewidoczna a to mój dzień a nie sukni
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 21:35   #650
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny ja również już wybrałam i to Carrere.

I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.

Tak samo moi rodzice...oszaleli i cena już się dla nich nie liczyła I oto przykład, że czasem warto zmierzyć coś o czym nawet byśmy nie śniły bo może nam być w tym wyjątkowo ładnie. Od siebie jeszcze dodam, że zdjęcia kompletnie nie oddają uroku tej sukni - a szkoda bo w końcu to też wielka pamiątka z ślubu Suknię będę miała białą. Dodaję zdjęcie w niej oraz w jednej muślinowej...zdjęcia słabej jakości dlatego suknie nie prezentują się łądnie, a zwłaszcza ta druga...ale byął naprawde ładna, z boku miała taka falbaneczkę no i początkowo mysłałam o dorobieniu do niej ramiączek, ale takich grubszych, motylek coś w tym stylu...W każdym bądź razie wybrałam CARRERE z trenem, ale odpinanym.
Faktycznie w pierwszej wyglądasz super, aż nie chce się wierzyc że jestes taka malutka i leciutka druga jest nijaka. Tz. moim zdaniem największy bląd drugiej sukienki polega na tym, ze ktos polaczyl ciężka gorę z za lekkim dołem i wyszło co wyszlo :/ A poza tym do tej sukienii trzeba miec biodra...
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:41   #651
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

elly2 moim zdaniem bradzo dobry wybor, bo w tej muslinowej wygladasz rzeczywiscie chuderlaczkowato, a ta carrera pieknie podresla twoja talie i zaznacza kobiece ksztalty.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:45   #652
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Ja jestem niska ale uwież mi jak zobaczyłam ją na wystawie to się rozpłakałam wziełam numer do właścicielki (to była sobota i było zamknięte) i zamówiłam w ciemno. W poniedziałek przymierzyłam i zapłaciłam.
Też chciałam inną taką księżniczkowatą i jak przymierzyłam to nie było nic widać tylko ją a ja byłam niewidoczna a to mój dzień a nie sukni
A ja właśnie widziałam carrere na wieszaku i nie wzbudziła u mnie żadnych emocji. Moja mama poprosiła bym ją przymeirzyła i dopiero wtedy...

Tak jak pisałam moja koncepcja była całkiem inna, stawiałam po pierwsze na skromność

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Faktycznie w pierwszej wyglądasz super, aż nie chce się wierzyc że jestes taka malutka i leciutka druga jest nijaka. Tz. moim zdaniem największy bląd drugiej sukienki polega na tym, ze ktos polaczyl ciężka gorę z za lekkim dołem i wyszło co wyszlo :/ A poza tym do tej sukienii trzeba miec biodra...
No a ja teraz nie mam nic ani bioder, ani piersi...taki wieszak się ze mnie zorbił...bo jeszcze 3 lata temu ważyłam 52 kg. W każdym bądź razie dziękuję za komplement. Jeśli chodzi o muślinowe suknie to moim faworytem, a wręcz ideałem była maggie sottero cassia
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:07   #653
sasasaPATIsasasa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 80
GG do sasasaPATIsasasa
Talking Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny ja również już wybrałam i to Carrere.

I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.

Tak samo moi rodzice...oszaleli i cena już się dla nich nie liczyła I oto przykład, że czasem warto zmierzyć coś o czym nawet byśmy nie śniły bo może nam być w tym wyjątkowo ładnie. Od siebie jeszcze dodam, że zdjęcia kompletnie nie oddają uroku tej sukni - a szkoda bo w końcu to też wielka pamiątka z ślubu Suknię będę miała białą. Dodaję zdjęcie w niej oraz w jednej muślinowej...zdjęcia słabej jakości dlatego suknie nie prezentują się łądnie, a zwłaszcza ta druga...ale byął naprawde ładna, z boku miała taka falbaneczkę no i początkowo mysłałam o dorobieniu do niej ramiączek, ale takich grubszych, motylek coś w tym stylu...W każdym bądź razie wybrałam CARRERE z trenem, ale odpinanym.

Kochana, bedziesz wygladala oszalamiajaco!!! bardzo mi sie podoba! moj styl, szkoda ze ten piekny dzien juz za mna! Jestem bardzo ciekawa tego Twojego trenu odpinanego? bedzie taki falbaniasty jak do sukni? Jesli mozna, droga sukienusia? Bo naprawde fantastyczna!
sasasaPATIsasasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 22:27   #654
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez sasasaPATIsasasa Pokaż wiadomość
Kochana, bedziesz wygladala oszalamiajaco!!! bardzo mi sie podoba! moj styl, szkoda ze ten piekny dzien juz za mna! Jestem bardzo ciekawa tego Twojego trenu odpinanego? bedzie taki falbaniasty jak do sukni? Jesli mozna, droga sukienusia? Bo naprawde fantastyczna!
Dziękuję ślicznie Tak, tren jest przypinany na rzepy i potem się go odpina...tren jest z takich falbanek jak dół sukni. Zdecydowałam się właśnie na tren ze względu na to, że jest odpinany gdyż te upinane do sukni to zazwyczaj dodatkowe kilgoramy

Zapomniałam jeszcze dodać, że welon będę miała ten oryginalny od Carrery, dostałam go gratis do sukni. Wprawdzie tez nie jest do końca taki jak sobie wymarzyłam, bo to jednowarstwowy welon a ja chciałam dwu...ale jest oryginalny bo długi do ziemny i boki ma falbankowate więc super komponuje się z suknią.

Suknia bez trenu kosztuje 2790 zł a z trenem 2990 zł i do tego dostałam własnie welon gratis.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 06:34   #655
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość


No a ja teraz nie mam nic ani bioder, ani piersi...taki wieszak się ze mnie zorbił...bo jeszcze 3 lata temu ważyłam 52 kg. W każdym bądź razie dziękuję za komplement. Jeśli chodzi o muślinowe suknie to moim faworytem, a wręcz ideałem była maggie sottero cassia
Witam w klubie. Ja mam coś 167 cm i ważę 50 kg więc też nie mam na czym siedzieć ani czym oddychać Ja chyba zdecyduję się na White One 414 - zakryje kościste ramiona i podkreśli szczupłą talię. A jak nie to będę ją przerabiać
W każdym Ty razie wyglądasz oszałamiająco
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 07:19   #656
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie Tak, tren jest przypinany na rzepy i potem się go odpina...tren jest z takich falbanek jak dół sukni. Zdecydowałam się właśnie na tren ze względu na to, że jest odpinany gdyż te upinane do sukni to zazwyczaj dodatkowe kilgoramy

Zapomniałam jeszcze dodać, że welon będę miała ten oryginalny od Carrery, dostałam go gratis do sukni. Wprawdzie tez nie jest do końca taki jak sobie wymarzyłam, bo to jednowarstwowy welon a ja chciałam dwu...ale jest oryginalny bo długi do ziemny i boki ma falbankowate więc super komponuje się z suknią.

Suknia bez trenu kosztuje 2790 zł a z trenem 2990 zł i do tego dostałam własnie welon gratis.
Mam prośbę. Możesz mi dokładnie opisać ten tren jak on jest podpięty na jakiej zasadzie i jak najbardziej szczegółowo.
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 07:26   #657
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez moniczka83 Pokaż wiadomość
MOJA!!!!!!!!!! udało się, suknia jest moja od soboty 5. grudnia!!!!!
całą sobotę przeznaczyłam na chodzenie po salonach, jako pierwszy wybrałam ten z sukniami mori lee i moja wymarzoną. Okazało się, że suknia wisi i czeka na przymiarki. Gdy ja tylko ujrzałam, od razu wiedziałam, że to "TA". nie chciałam oglądać już nic więcej! A gdy ją przymierzyłam - ech
Suknia kosztuje 3 tys!! przeceniona z 4200
teraz czekam do połowy kwietnia, gdy pojadę na przymiarkę.
możesz mi powiedzieć, co to za model dokładnie albo jakiegoś linka do stronki z nią? bo ja już tą suknię widziałam kiedyś na necie i nawet mi się spodobała (szczególnie ta "bluzka" z koronki) ale teraz już nie pamiętam gdzie, a nie chce mi się przeszukiwać 100 stron z sukniami

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny ja również już wybrałam i to Carrere.

I wiecie co jest najśmieszniejsze? Szukałam czegoś całkiem innego. Po pierwsze chciałam suknię muślinową, z ramiączkami - byle nie gorsetowa, no i skromną bez falban i innych zbędnych ozdobników... Ale kiedy tak je przymierzałam to wyglądałam fatalnie. Jestem bardzo chuda... 163 cm i 43 kg ... kości mi wystawały i wyglądałam bardzo smukło. Carrera nie była kompletnie w moim stylu, ale kiedy ją przymierzyłam oniemiałam - po prostu wiedziałam, że to jest ta właśnie suknia.

Tak samo moi rodzice...oszaleli i cena już się dla nich nie liczyła I oto przykład, że czasem warto zmierzyć coś o czym nawet byśmy nie śniły bo może nam być w tym wyjątkowo ładnie. Od siebie jeszcze dodam, że zdjęcia kompletnie nie oddają uroku tej sukni - a szkoda bo w końcu to też wielka pamiątka z ślubu Suknię będę miała białą. Dodaję zdjęcie w niej oraz w jednej muślinowej...zdjęcia słabej jakości dlatego suknie nie prezentują się łądnie, a zwłaszcza ta druga...ale byął naprawde ładna, z boku miała taka falbaneczkę no i początkowo mysłałam o dorobieniu do niej ramiączek, ale takich grubszych, motylek coś w tym stylu...W każdym bądź razie wybrałam CARRERE z trenem, ale odpinanym.
bardzo dobry wybór
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:16   #658
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Mam prośbę. Możesz mi dokładnie opisać ten tren jak on jest podpięty na jakiej zasadzie i jak najbardziej szczegółowo.
Nie widziałam na żywo tego trenu. Widziałam go tylko na zdjęciu i na dodatek nie był on podpięty do sukni - wejdz na stronę firmy annais bridal i tam znajdź suknię carrere i będzie zdjęcie jak modelka ma na szyi zarzucony ten tren. Wiem tylko, że jest dopinany na rzepy. W sklepie go nie mieli, ale Pani mówiła, że ładnie wygląda z suknią.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
elly2 moim zdaniem bradzo dobry wybor, bo w tej muslinowej wygladasz rzeczywiscie chuderlaczkowato, a ta carrera pieknie podresla twoja talie i zaznacza kobiece ksztalty.
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Witam w klubie. Ja mam coś 167 cm i ważę 50 kg więc też nie mam na czym siedzieć ani czym oddychać Ja chyba zdecyduję się na White One 414 - zakryje kościste ramiona i podkreśli szczupłą talię. A jak nie to będę ją przerabiać
W każdym Ty razie wyglądasz oszałamiająco
Dziękuję bardzo ja też dośc kościste mam ramiona, ale aż tak źle nie wyglądają w tej sukni.

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość


bardzo dobry wybór
Dziękuję bardzo
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2009-12-10 o 09:21
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:42   #659
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Nie widziałam na żywo tego trenu. Widziałam go tylko na zdjęciu i na dodatek nie był on podpięty do sukni - wejdz na stronę firmy annais bridal i tam znajdź suknię carrere i będzie zdjęcie jak modelka ma na szyi zarzucony ten tren. Wiem tylko, że jest dopinany na rzepy. W sklepie go nie mieli, ale Pani mówiła, że ładnie wygląda z suknią.



Dziękuję bardzo



Dziękuję bardzo ja też dośc kościste mam ramiona, ale aż tak źle nie wyglądają w tej sukni.



Dziękuję bardzo
No właśnie a chciałabym wiedzieć jak to wygląda bo z natury ciekawska jestem
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 12:16   #660
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Panny młode 2010 -pokażcie swoje suknie!

Ja mam jeszcze pytanie do wszystkich mężatek i przyszłych Panien młodych. Powiedzcie mi proszę: Jak wytrzymałyście wesele i ślub w sukni? Bo ja obojętnie jaką suknię mierzyłam to było mi w niej bardzo ciasno - oczywiście po spięciu mnie szpilkami bo przez moją chudość żadna nie pasowała bez podpinania . W zasadzie nie mogłam wziąć swobodnego, głębokiego oddechu. A wiadomo jak jest w dzień ślubu, stres itp. więc skrępowane ruch i brak możliwości wzięcia oddechu jeszzcez bardziej stresuje. Czy może ja przesadzam? Jak to jest w praktyce ? Zwłaszzcza jeśli chodzi o te gorsetowe suknie? Czy da się w nich oddychać?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.