Majowe Panny Młode - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 19:04   #2221
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
kurcze u mnie to już tylko 12 dni.. No i też rodzina z zagranicy, no i kurcze nasz kamerzysta Jak on nie będzie mógł lecieć, to się baaardzo wkurzę grrr

No i trzymajce dziewczynki kciuki za nas.. bo potrzebne nam teraz szczęście.
No i Kobzalko, gratuluję zakupów
Buziaki!
Trzymam kochana Będzie dobrze Musi być!

Ja byłam dzisiaj u okulisty... Babka powiedziała, że to żadna cysta, tylko obrzęk oka i mi zapisała krople i powinno przejść. A za dwa tygodnie kontrola...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:22   #2222
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
kurcze u mnie to już tylko 12 dni.. No i też rodzina z zagranicy, no i kurcze nasz kamerzysta Jak on nie będzie mógł lecieć, to się baaardzo wkurzę grrr

No i trzymajce dziewczynki kciuki za nas.. bo potrzebne nam teraz szczęście.
No i Kobzalko, gratuluję zakupów
Buziaki!
Moj TZ wlasnie wpadl na fantastyczny pomysl On to zawsze w najbardziej krytycznej sytuacji potrafi znalezc jasna jej strone. Mowi, zebyscie ogloszenia pozamieszczali tu i tam i wzieli ludzi do polski tym swoim VV, to moze wam sie kasiorka zwroci za przejazd.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:35   #2223
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hehe Sodóweczko, toć my już od wczoraj gadamy z ludźmi...
Jak na razie mamy 4 chętne osoby.. tylko teraz- my musimy podjąć decyzję... Po drugie dogadać się kiedy. Ja najprawdopodobniej mam w pt wolne , jest jakiś prom rano.. ale co jak ruszą samoloty..? I nie dostaniemy kasy..?? Echh

Danadee..Kurcz obrzęk oka?? Ja to raczej noga byłam z okulistyki, ale obrzęk?? Jeżeli jest obrzęk na dnie oka, to baaaardzo źle- na pewno tego nie masz. Ale jaki obrzęk? Czego? Spojówki? To czyli zapalenie spojówek masz? A jak nie, to z jakiego powodu masz obrzęk i której części oka? Trzymam kciuki, żeby cokolwiek to nie było, co masz w oku. Wyleczyło się przed ślubem
P.S. niedługo jadę zgrać zdjątka z panieńskiego Mam nadzieję,że jakieś się nada do wstawienia
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:41   #2224
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Danadee..Kurcz obrzęk oka?? Ja to raczej noga byłam z okulistyki, ale obrzęk?? Jeżeli jest obrzęk na dnie oka, to baaaardzo źle- na pewno tego nie masz. Ale jaki obrzęk? Czego? Spojówki? To czyli zapalenie spojówek masz? A jak nie, to z jakiego powodu masz obrzęk i której części oka? Trzymam kciuki, żeby cokolwiek to nie było, co masz w oku. Wyleczyło się przed ślubem
P.S. niedługo jadę zgrać zdjątka z panieńskiego Mam nadzieję,że jakieś się nada do wstawienia
Babka nie mówiła, żeby to jakieś złe było. Mówiła, że to może być reakcja uczuleniowa np. na płyn do soczewek. Bardzo konkretna była, więc sądzę, że wie, co robi A wyleczyć do ślubu się musi, bo ja już mam wszystko (czyt. fryzurę) pod soczewki, a nie okulary... Poza tym moje aktualne są paskudne i muszę je zmienić...

I czekamy na zdjęcia!
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 20:38   #2225
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Hehe Sodóweczko, toć my już od wczoraj gadamy z ludźmi...
Jak na razie mamy 4 chętne osoby.. tylko teraz- my musimy podjąć decyzję... Po drugie dogadać się kiedy. Ja najprawdopodobniej mam w pt wolne , jest jakiś prom rano.. ale co jak ruszą samoloty..? I nie dostaniemy kasy..?? Echh
Kurde i tez jak sie samochodem pojedzie to trzeba wrocic, a mozliwe, ze powrotne samoloty beda juz kursowaly i za nie kasy nie dostaniecie
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:01   #2226
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

hehe.. dokładnie Sodówka.. ja już nic nie wiem.. podobno na południu Europy cos dzisiaj latało.. No nic -ja mam postanowienie-czekać do środy. Ryanair się wypowie co dalej..

A zdjęcia mi się nei widzą.. i ogólnie tylko kilka i zawsze z kimś.. Najlepsze jest to , że się na nich nei poznałam<lol> Chyba muszę jaką operację plastyczną zapodać przed tym ślubem;/

Danadee, ja absolutnie nie w sensie, że okulistka niekompetentna..właśnie pisałam, że na pewno to nic poważnego To powodzenia w poszukiwaniu lepszego płynu do soczewek No i będzie git Albo jednodniowe.. Ja od jakiegoś czasu innych nie toleruję;/
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:39   #2227
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

ale macie dziewczyny faktycznie zgryza z tymi lotami
kto by pomyślał, że tak będzie się działo
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 00:14   #2228
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

do ''woda sodowa'' kiedy jedziesz do Polski? może jakby co to byś podrzuciła mi siostrę która jest w Belfaście :P to mój świadek , musi być :P
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 09:54   #2229
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
do ''woda sodowa'' kiedy jedziesz do Polski? może jakby co to byś podrzuciła mi siostrę która jest w Belfaście :P to mój świadek , musi być :P
Kochana z mila checia bym to zrobila, tylko ze my mamy loty na 9 maja zaklepane, wiec pewnie dopiero 8 wyruszymy jak sie okaze, ze lot jest odwolany. Kurcze, tez masz przerabane. Naprawde chcialabym pomoc, popytam po znajomych czy przypadiem ktos nie musi jechac za tydzien do pl i w razie czego dam ci znac. Mam nadzieje, ze mimo wszystko loty sie jednak odbeda...
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 10:20   #2230
ruda2112
Raczkowanie
 
Avatar ruda2112
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej dziewczyny - już jakieś loty wracają do obiegu? Czy to tylko pogłoski??? W dalszym ciągu duchowo jesteśmy z Wami.

stres u nas juz wrecz namacalny - wczoraj TŻ w sklepie mierzyli, oglądali w celu dopasowania garniturku - do odbioru będzie już w piątek, ale i tak szybciej niż u mnie. Ja sukieneczkę odbieram 26.04.2010 i jadę z nią do domku by ten zgrywus jej nie zobaczył, a co wazniejsze bym sama mu jej nie pokazała.

I z nudów i ze zdenerowania, aż zawieszki na vodke wyprodukowałam. Mój debiut artystyczny, ale kto by pomyślał, że stres tak na mnie zadziała. Co będzie dzień przed ceremonią - esej, proza?

pozdrawiam wszystkich ślubnych nerwusów.

Edytowane przez ruda2112
Czas edycji: 2010-04-20 o 10:24
ruda2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 19:34   #2231
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

heh.. jak na razie RYanair ma odwołane loty do czwartku.. co 15 min nowe informacje;/ Jutro już musimy zabukować bilety na prom.. echh..

Co do zawieszek na wódkę.. to mi sie przypomniał blog naszej moderatorki<lol>
No ja takich cudeniek nie chcę.. ale debiut artystyczny jak najbardziej udny-Ruda;;p

Sodówka , ile miesięcy ma Twoje dziecię?? Może my się kiedyś spotkamy? Jakiś weekend w Letterkenny, albo co?? To wiesz.. bezpieczne jest bo lecieć nie trzeba samolotem hehe..

Trzymajcie się!!!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 20:39   #2232
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
heh.. jak na razie RYanair ma odwołane loty do czwartku.. co 15 min nowe informacje;/ Jutro już musimy zabukować bilety na prom.. echh..

Co do zawieszek na wódkę.. to mi sie przypomniał blog naszej moderatorki<lol>
No ja takich cudeniek nie chcę.. ale debiut artystyczny jak najbardziej udny-Ruda;;p

Sodówka , ile miesięcy ma Twoje dziecię?? Może my się kiedyś spotkamy? Jakiś weekend w Letterkenny, albo co?? To wiesz.. bezpieczne jest bo lecieć nie trzeba samolotem hehe..

Trzymajcie się!!!
Maly ma prawie 14 miesiecy Kto wie czy nie pojedziemy na miesiac miodowy do donegal (bo do Portugalii szanse narazie sa srednie), wiec jakby co to zatrzymamy sie po drodze na herbatke Do belfastu tez serdecznie zapraszam. Jakby co to pokoj goscinny mamy, lozko swiezo zascielone i nieuzywane szczoteczki leza w szufladzie Tylko, ze jak poznasz mojego malego terroryste, to juz chyba nie bedziesz chciala miec swoich
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 22:04   #2233
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej Sodóweczko, ja małych terrorystów to ubóstwiam;D.. sama mam w domu jednego dużego, więc innych się nie spodziewam:P

KONIECZNIE musicie wpaść, jak tylko będziecie kiedykolwiek w pobliżu
My uwielbiamy gości I też mamy pokój gościnny z zaścielonym łożemi ogródek i piękne widoki .. bo w bardzo urokliwym miejscu ta nasza lodowa góra jest No i zapraszamywyślę Ci na PW namiary na NK.. to się możemy poznać

My dalej nei wiemy co.. hehe ale w sumie już chyba nie ma nadzieji na sobotę.. Właśnie wiadomości u sąsiada oglądałam przypadkiem.. no i Ryanair cancelled all flights till AT LEAST Thursday.
A w pogodzie NIC się nei zmienia;/
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 22:30   #2234
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Hej Sodóweczko, ja małych terrorystów to ubóstwiam;D.. sama mam w domu jednego dużego, więc innych się nie spodziewam:P

KONIECZNIE musicie wpaść, jak tylko będziecie kiedykolwiek w pobliżu
My uwielbiamy gości I też mamy pokój gościnny z zaścielonym łożemi ogródek i piękne widoki .. bo w bardzo urokliwym miejscu ta nasza lodowa góra jest No i zapraszamywyślę Ci na PW namiary na NK.. to się możemy poznać

My dalej nei wiemy co.. hehe ale w sumie już chyba nie ma nadzieji na sobotę.. Właśnie wiadomości u sąsiada oglądałam przypadkiem.. no i Ryanair cancelled all flights till AT LEAST Thursday.
A w pogodzie NIC się nei zmienia;/
Powiedzialam TZowi to sie bardzo ucieszyl, bo on to to lubi sobie jezdzic to tu, to tam Moge cie zapewnic, ze w ktorys weekend wpadniemy, bo on mi tu teraz zyc nie da, no ale najpierw uzgodnimy termin. A co na to Radoslaw?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:59   #2235
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

No kochane majowe dziewczynki z tego co w dzisiejszych wiadomościach podają to przestrzeń nad Polską otwarta i jak na razie można latać
A ja niestety choruję trochę, od tego latania i proszenia mnie coś dopadło i teraz przerwa więc nie wiem jak się wyrobimy. Chyba że macie sposób na chrypkę bo normalnie sama się nie mogę słuchać
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:10   #2236
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Przestrzeń otwarta, co nei znaczy , że wszystkie loty sie odbywają. RYanair nie latał jeszcze dizś do Polski.. tylko na południe Europy. Od jutra ma wznowić.. zobaczymy

Co do chrypki.. mleko/miód/czosnek// na gorąco skuteczne jak dla mnie baardzo

A co do Radosława i jego chęci do przyjmowania gości to lubi.. hehe byleby wizyta nie przekraczała tygodnia.. hahaha..
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:57   #2237
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Przestrzeń otwarta, co nei znaczy , że wszystkie loty sie odbywają. RYanair nie latał jeszcze dizś do Polski.. tylko na południe Europy. Od jutra ma wznowić.. zobaczymy

Co do chrypki.. mleko/miód/czosnek// na gorąco skuteczne jak dla mnie baardzo

A co do Radosława i jego chęci do przyjmowania gości to lubi.. hehe byleby wizyta nie przekraczała tygodnia.. hahaha..
anagat widziałam jak wsadziłas kijw mrowisko przy dyspucie kto płaci za wesele: oklaski:
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:28   #2238
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
anagat widziałam jak wsadziłas kijw mrowisko przy dyspucie kto płaci za wesele: oklaski:
A gdzie to jest, bo bym sobie chetnie poczytala
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 19:31   #2239
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A gdzie to jest, bo bym sobie chetnie poczytala
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=423985[proszę, aleś ty czujna koleżanko
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 20:36   #2240
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

hehe.. to kurcze też wracam poczytać..

Wiecie , co mnie dziś na forum rozbawiło? Czytałam jeden wątek i dziewczyna wypowiada się o cyrkoniach w biżuterii..
Pisząc że- CYKORIE to ogólnie wg. niej są tandetne... Kurcze ja rozumiem, że mogą się nei podobać. Każdy ma inny gust. Ale jak o kamieniu szlachetnym można napisać, że jest TANDETNY???
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 20:44   #2241
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
hehe.. to kurcze też wracam poczytać..

Wiecie , co mnie dziś na forum rozbawiło? Czytałam jeden wątek i dziewczyna wypowiada się o cyrkoniach w biżuterii..
Pisząc że- CYKORIE to ogólnie wg. niej są tandetne... Kurcze ja rozumiem, że mogą się nei podobać. Każdy ma inny gust. Ale jak o kamieniu szlachetnym można napisać, że jest TANDETNY???
Anagatku cyrkonie to nie kamień szlachetny Jest to sztuczny produkt:P Wikipedia:
Cyrkonia (synonim: djewalit, fianit) – bezbarwny syntetyczny kamień ozdobny nie posiadający swojego wzorca w przyrodzie.
A co do jego obecności w biżuterii uważam, że tandetny nie jest
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 21:02   #2242
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Ooo dziękuję kobzalko, to się faktycznie zdziwiłam Od zawsze miałam silne przekonanie, że to jest kamień szlachetny.. Patrzcie człowiek to się całe życie uczy No to zwracam honor osobie na wątku.. dobrze , ze swoich mądrości tam nie zostawiłam No mi się też tandetny nie wydaje, ale skoro nie jest szlachetny, to można o nim różne rzeczy powiedzieć Dla mnie tandetne są kamienie swarowskiego, aczkolwiek nie mówię, że biżuteria z nimi nei jest piękna. Bo często jest A jak już wjechałyśmy na temat biżuterii, to ja w ogóle nie mam pojęcia, co na weslele włożyć. Wiem, że muszę mieć kolczyki srebrne, ew. złote(ale pasować nei będą) bo sztucznych nei mogę niestety O ile dolecę do Polandii na czas to poszukam u jubilerów Chciałabym jakieś wiszące kolczyki, takie hmm.. 'starodawne'-bogate No i jakaś branzoletka by się przydała.. ale kurcze ja mam pecha, że jak tylko mam na łapce jakąś , to ona podczas zabawy mi pęka Na szyję nic, bo najpewniej to bym się udusiłajakby mi coś tam zwisało Ale coś muszę znaleźć, bo moja sukieneczka jest w sumie skromniejsza od mojej komunijnej hehe i muszę ją czymś przyozdobić.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 22:04   #2243
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Ooo dziękuję kobzalko, to się faktycznie zdziwiłam Od zawsze miałam silne przekonanie, że to jest kamień szlachetny.. Patrzcie człowiek to się całe życie uczy No to zwracam honor osobie na wątku.. dobrze , ze swoich mądrości tam nie zostawiłam No mi się też tandetny nie wydaje, ale skoro nie jest szlachetny, to można o nim różne rzeczy powiedzieć Dla mnie tandetne są kamienie swarowskiego, aczkolwiek nie mówię, że biżuteria z nimi nei jest piękna. Bo często jest A jak już wjechałyśmy na temat biżuterii, to ja w ogóle nie mam pojęcia, co na weslele włożyć. Wiem, że muszę mieć kolczyki srebrne, ew. złote(ale pasować nei będą) bo sztucznych nei mogę niestety O ile dolecę do Polandii na czas to poszukam u jubilerów Chciałabym jakieś wiszące kolczyki, takie hmm.. 'starodawne'-bogate No i jakaś branzoletka by się przydała.. ale kurcze ja mam pecha, że jak tylko mam na łapce jakąś , to ona podczas zabawy mi pęka Na szyję nic, bo najpewniej to bym się udusiłajakby mi coś tam zwisało Ale coś muszę znaleźć, bo moja sukieneczka jest w sumie skromniejsza od mojej komunijnej hehe i muszę ją czymś przyozdobić.
Bizuterie ciezko znalezc, ja po wielkich trudach i znojach znalazlam w toaletce mamyZrobilam stroik do woalki i do niego wlasnie wykorzystalam wisiorek od tego kompletu, kolczyki i bransoletka skladaja sie z identycznych krysztalkow otoczonych srebrem.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 22:12   #2244
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Sodówka , śliczne Takie fikuśne.. Niestety moja mama bidulka , biżuterii prawie nie posiada.. Kurcze MUSZĘ coś znaleźć i już
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 23:26   #2245
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Sodówka , śliczne Takie fikuśne.. Niestety moja mama bidulka , biżuterii prawie nie posiada.. Kurcze MUSZĘ coś znaleźć i już
Takie kizi-mizi jak to dziewczyny na PM2010 okreslily W ogole ciezkie sa zakupy slubne, bo czlowiek ma wyobrazenie tego co chce kupic, a tego czegos po prostu nigdzie nie ma. Co ja sie nalatalam za moja bizu i nigdzie nie moglam znalec tego co chce, w koncu znalazlam w jednym sklepie, ale kolczyki i bransoletka 110£, ostatecznie bym to kupila, ale bardzo sie ciesze, ze znalazlam te bizuterie mamy. W ogole jaja z tym byly, bo przyszla mi akurat woalka dzien przed wyjazdem z pl i chcialam sobie ja przymierzyc z suknia, uczesalam sie mniej wiecej tak ja chce w dniu slubu, umalowalam, zaczelam szperac po toaletce, zeby znalezc kolczyki odpowiedniej dlugosci i miec jakies wyobrazenie tego jak to razem bedzie wygladalo, patrze a tu te kolczyki. Ubralam sie cala, poszlam sie pokazac mamie i mowie:mamo szkoda, ze nie masz do tego bransoletki, bo by ladnie wygladalo, a ona:ale ja mam. Mierze te bransoletke i mama mowi: a ja to mam jeszcze do tego wisiorek, to moglabys go do tego twojego stroika wykorzystac, na co ja: widzisz mamo, nie jestes taka glupia(chcialam powiedziec ale masz dobry pomysl). Cala rodzinka to myslalam, ze sie tam poleje ze smiechu No i do tej pory jada jej tym tekstem:widzisz, nie jestes taka glupia.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 11:27   #2246
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja zleciłam szukanie biżuterii mamie, bo po weekendzie spędzonym na poszukiwaniach zwyczajnie mi się odechciało Na szczęście mamusia ma dobry gust i coś porządnego wybierze

I byłam dzisiaj na drugiej przymiarce sukni... Za jakieś dwa tygodnie odbieram Tylko muszę zaciągnąć naszego świadka, żeby poszedł ze mną, bo sama tego nie przytacham...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:06   #2247
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Ciężkie jest życie przyszłej panny młodej Ja swoją suknię odbieram w tą sobotę bardzo jestem jej ciekawa miałam przymiarkę, ale to taka wersja robocza była, tu za długa, tam za szeroka
A jak tam dziewczyny sprawy z waszymi lotami??
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:08   #2248
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Majowe Panny Młode

Co do chrypki.. mleko/miód/czosnek// na gorąco skuteczne jak dla mnie baardzo

Anagat dziękuję za poradę...
Powoli mi przechodzi stosuję wszystko co możliwe, jeszcze tylko katar i będę zdrowa... i biorę się ostro za te przygotowania bo im bliżej maj to większy strach... pozdrawiam wszystkie majóweczki
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:56   #2249
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej , Agateczka jak mam zatkany nos , to obieram czosnek i jego malutki kawałek wtykam do noska.. szczypie na początku i z oczu łzy lecą, ale naprawde odtyka! Sposób babciny, ale skuteczny.
Ja nawet do pracy brałam jak miałam dyżury i byłam chora.. żeby przeżyć..

A poza tym pakuję się, ryanair na razie lata w sobotę o 6:30 rano -lot.\Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było OK.
W sob po powrocie-fryzjer i farbowanko

Czy ktoś wie, ile owoców się liczy na głowę gościa??
Ile muszę zamówić wszystkiego na 60 osób?

Wszystkie majówki, szczególnie PIERWSZO majówki gorąco ściskam!!!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:06   #2250
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja zleciłam szukanie biżuterii mamie, bo po weekendzie spędzonym na poszukiwaniach zwyczajnie mi się odechciało Na szczęście mamusia ma dobry gust i coś porządnego wybierze

I byłam dzisiaj na drugiej przymiarce sukni... Za jakieś dwa tygodnie odbieram Tylko muszę zaciągnąć naszego świadka, żeby poszedł ze mną, bo sama tego nie przytacham...
No to pozazdroscic zaufania do mamy, bo moja mama przewaznie ma skrajnie inny gust niz moj A ta twoja suknia to taka nieduza sie wydaje, zeby swiadka potrzebowac

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Hej , Agateczka jak mam zatkany nos , to obieram czosnek i jego malutki kawałek wtykam do noska.. szczypie na początku i z oczu łzy lecą, ale naprawde odtyka! Sposób babciny, ale skuteczny.
Ja nawet do pracy brałam jak miałam dyżury i byłam chora.. żeby przeżyć..

A poza tym pakuję się, ryanair na razie lata w sobotę o 6:30 rano -lot.\Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było OK.
W sob po powrocie-fryzjer i farbowanko

Czy ktoś wie, ile owoców się liczy na głowę gościa??
Ile muszę zamówić wszystkiego na 60 osób?

Wszystkie majówki, szczególnie PIERWSZO majówki gorąco ściskam!!!
Z tymi owocami, to moja mama ma liste, na ktorej mielismy podane ile czego na 100 osob. Pamietam tylko, ze facetka mowila, ze najwazniejsze sa piekne, slodkie winogrona i mamy kupic 5 skrzynek bialego i 5 skrzynek czerwonego.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.