Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Czas na zupę i banana - tak przynajmniej mówi mama. Mamy VII-VIII 2013 5 7,81%
Piąstka w buzi, nawet dwie, daj banana włożę też. Mamy VII-VIII 2013 6 9,38%
Marchew, jabłko i ziemniaki - poznajemy nowe smaki. Mamy VII-VIII 2013 20 31,25%
Chociaż mleko nadal lubię, to marchewki nie odmówię. Mamy VII-VIII 2013 7 10,94%
Jem już marchew i kartofla, a niedługo wsunę gofra. Mamy VII-VIII 2013 19 29,69%
Dziób rozgadany, bańki ze śliny, czas na ząbkowanie chłopcy i dziewczyny. Mamy VII-VIII 2013 5 7,81%
Nasze dzieci to gagatki, są gotowe do odsiadki. Mamy VII-VIII 2013 1 1,56%
Pierwszy ząbek, drugi leci, mamy nie śpią dzień juz trzeci. Mamy VII-VIII 2013 1 1,56%
Głosujący: 64. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 20:37   #3421
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Haha dobre, zrobiłam dziś podobnie
Kupiłam spodnie xs/s - niby się wcisnęłam, ale jak schudnę to z pewnością będą wydniejsze

A sprzedawca bujał Młodego w wózku I jestem w przymierzalni i słyszę, że Młody buczy a Pan do do niego
"O nie nie, nie rób takiej miny"


No widzisz, a ja się nie wcisnęłam Tzn dużo brakuje do dopięcia. Będą leżeć i czekać na zrzucenie sadła
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:39   #3422
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja się nie wcisnęłam Tzn dużo brakuje do dopięcia. Będą leżeć i czekać na zrzucenie sadła
ar, to uwierz, ze sie wcisnelas
Mi taki rozmiar zatrzymałby się chyba w miejscu łydki

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ale jestem durna, powinnam isc spac poki dziamdzia spi, a tak szkoda mi tego "wolnego"
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:43   #3423
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
ar, to uwierz, ze sie wcisnelas
Mi taki rozmiar zatrzymałby się chyba w miejscu łydki

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ale jestem durna, powinnam isc spac poki dziamdzia spi, a tak szkoda mi tego "wolnego"

hahaha, właśnei je ubrałąm drugi raz i...zapięłam się Szkoda, że wszystko wylało się górą
Co do rozmiaru to przed ciążą miałam 34, teraz 38 więc różnica spora A ty nie narzekaj, bo już wszystkie kg sprzed ciąży zrzuciłaś sucharze
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:43   #3424
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Haha dobre, zrobiłam dziś podobnie
Kupiłam spodnie xs/s - niby się wcisnęłam, ale jak schudnę to z pewnością będą wygodniejsze

A sprzedawca bujał Młodego w wózku I jestem w przymierzalni i słyszę, że Młody buczy a Pan do do niego
"O nie nie, nie rób takiej miny" A Młody buzia w podkówkę i ryk
to go młody nastraszył hehe
Też zauważyłaś że faceci chętnie pomagają młodym mamuśkom? mi się już to kilka razy zdarzyło. Ostatnio w castoramie facet mi nawet wózek z zakupami zaprowadził do auta mina TZ bezcenna (akurat był na innym dziale i "spieszył" mi z pomocą.
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:46   #3425
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
hahaha, właśnei je ubrałąm drugi raz i...zapięłam się Szkoda, że wszystko wylało się górą
Co do rozmiaru to przed ciążą miałam 34, teraz 38 więc różnica spora A ty nie narzekaj, bo już wszystkie kg sprzed ciąży zrzuciłaś sucharze
dlatego ja najczesniej jeszcze smigam w leginsach bo nienawidze tego wylewania
I co z tego, że kg poleciały, skoro przed ciążą było za dużo się zapuściłam, to teraz mami jeszcze tyyyle do ujedrniania

Podniosłać mi ciśnienie tym rozmiarem idę spać

A nie sorry ide do kluski, bo kweka
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:47   #3426
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
ar, to uwierz, ze sie wcisnelas
Mi taki rozmiar zatrzymałby się chyba w miejscu łydki

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

ale jestem durna, powinnam isc spac poki dziamdzia spi, a tak szkoda mi tego "wolnego"
Mi też szkoda wolnego i tej ciszy. A TZ i Maja kimają już dawno

Ps. Mam ochotę wskoczyć pod Majulkowa matę
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:48   #3427
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
to go młody nastraszył hehe
Też zauważyłaś że faceci chętnie pomagają młodym mamuśkom? mi się już to kilka razy zdarzyło. Ostatnio w castoramie facet mi nawet wózek z zakupami zaprowadził do auta mina TZ bezcenna (akurat był na innym dziale i "spieszył" mi z pomocą.
Hehe to TŻ musiał się zdziwić

No dziś ten sprzedawca sam się zaproponował, że pobuja wózek jeśli chcę mierzyć-miłe
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 20:50   #3428
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

A co do Halloween to u nas nikt nie chodzi po domach i w szkołach też nie zrobili nic dla dzieci bo księża wystosowali listy do szkół że to święto pogańskie i żeby go nie obchodzić
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:52   #3429
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Mi też szkoda wolnego i tej ciszy. A TZ i Maja kimają już dawno

Ps. Mam ochotę wskoczyć pod Majulkowa matę

Nie krępuj się-korzystaj póki córcia śpi

Mi też szkoda iść spać, ale jak pomyślę, że 5-6 znów zaczynamy dzień ...
Zaraz właśnie zmykam, bo TŻ ściągnął 2 nowe odcinki "M jak Miłość" i będziemy oglądać
Wiem, wiem - drętwi jesteśmy
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:54   #3430
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Roxi padłam ze śmiechu Aż TŻ czytałam
Jesteś moją dzisiejszą bohaterką
Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
roxi aleś ty bojowa!
Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
hahahahahahahh roxi jak zwykle zrobiłaś mi dzien, no hit
no powiedzcie, że byście się nie wkurzyły??? ja to mam wogóle alergię na "gości" po 18, jak ta kwoka bronię prawa moich dzieci do snu i wypoczynku, a jak ktoś ma interes to ma pewnie też mój numer i eska może puścić np. nie?
już nawet nikt ze mną nie dyskutuje w tych sprawach, bo kiedyś nawciskałam chrzestnej męża, jak mi powiedziała, że dziecko nami rządzi (wychodziliśmy o 19 z grilla na ich działce, bo mały był śpiący). Ja wiem, że rację każdy ma swoją, ale... dla mnie zawsze było ważne, żeby mały o jednej porze spał, ja już się wyimprezowałam w życiu i skoro przyszedł czas na dzieci, to i na zmianę przyzwyczajeń też. Teraz ma prawie 5 lat i dalej chodzi spać o 19/20, a mymamy coś z wieczoru dla siebie

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
ale jestem durna, powinnam isc spac poki dziamdzia spi, a tak szkoda mi tego "wolnego"
tweed - mnie zawsze szkoda "wolnego" na spanie Norbert śpi od 19:20, mała od 18:40, a ja...? czytam Was, piszę i oglądam Luther'a. Mąż wróci po 23, a ja pewnie nadal będę czytać / pisać / oglądać i tak średnio do 1-2 W międzyczasie małego mlekopijcę nafaszeruję mielonymi z ziemniakami przerobionymi na biały płyn z cycka. Ja bardzo cenię MÓJ czas, cały dzień poświęcam dzieciom, więc mogę pół nocy poświęcić tej egoistce, która we mnie tkwi
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:54   #3431
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Hehe to TŻ musiał się zdziwić

No dziś ten sprzedawca sam się zaproponował, że pobuja wózek jeśli chcę mierzyć-miłe
To jak znalazłaś chętnego do bujania to mogłaś zdrzemnąć sie w tej przymierzalni
Teraz wiesz gdzie szukać pomocy jak was skok nawiedzi a TZ w pracy
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 20:56   #3432
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
To jak znalazłaś chętnego do bujania to mogłaś zdrzemnąć sie w tej przymierzalni
Teraz wiesz gdzie szukać pomocy jak was skok nawiedzi a TZ w pracy
A wiesz - na to nie wpadłam

Roxi a kiedy śpisz?

Tweed jak pierś?
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:56   #3433
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
No dziś ten sprzedawca sam się zaproponował, że pobuja wózek jeśli chcę mierzyć-miłe
Oj tam miłe, towar chciał sprzedać

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Podniosłać mi ciśnienie tym rozmiarem idę spać

A nie sorry ide do kluski, bo kweka
Sorki, nie chciałam
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 20:58   #3434
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

Nie krępuj się-korzystaj póki córcia śpi

Mi też szkoda iść spać, ale jak pomyślę, że 5-6 znów zaczynamy dzień ...
Zaraz właśnie zmykam, bo TŻ ściągnął 2 nowe odcinki "M jak Miłość" i będziemy oglądać
Wiem, wiem - drętwi jesteśmy

A ja dzisiaj oglądałam...,"zbuntowaneg o anioła" z Mają akurat napatoczył sie przy zmianie kanałów. Sentyment mnie wziął bo oglądałam to namiętnie jako dzieciak
Mina TZ bezcenna jak to zobaczył. Zabrał mi dziecko z kolan....czyżby jakaś aluzja
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:03   #3435
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Roxi a kiedy śpisz?
mam to szczęście, że do normalnego funkcjonowania wystarcza mi sen między 1/2 a 6, nawet ostatnio się zdarza, że Norbert, który wstaje ok 5,30-6 - rano sam sobie włącza bajkę (na którą pozwalam zaspana, bo nie wiem, co gadam i tym sposobem śpię z Weroniką póki Norbertowi się głód nie włączy czyli do ok 8

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj oglądałam...,"zbuntowaneg o anioła" z Mają akurat napatoczył sie przy zmianie kanałów. Sentyment mnie wziął bo oglądałam to namiętnie jako dzieciak
Mina TZ bezcenna jak to zobaczył. Zabrał mi dziecko z kolan....czyżby jakaś aluzja
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:04   #3436
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

STRAWBERRY widzisz nie ma co panikowac. Super, że z Antosią wszystko ok

DZOAN brawo dla Olusia za bycie dzielnym i słodkim na szczepieniu. Super przybiera i ekstra waga

GHIA oby Antos był już taki grzeczny i pogodny. Żeby mamusia mogła mu ze szczęścia robić więcej tycich malinek

EN dla Tżta się należy!

TYSIA:
1. Mi wypisuje na receptę.
2. Taki słodki mały garnitur (prezent od mojej mamy - jest krawcowa)
Brawa dla Mikołaja za obroty!


Ja czytam Was z wanny ale zaraz wychodzę, bo Młody będzie głodny. Jutro na groby, później do mojej siostry. W sobotę do znajomych, a w niedzielę przychodzi przyjaciółka, bo przylatuje z Berlina na tydzień. Normalnie weekend pełen wrażeń

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:04   #3437
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Roxi, Ty to jesteś udana tekst bezbłędny.

Neni, spodnie xs? Weź się w ogóle...:p

Arrabiata, mam tak samo. Dopne się w pasie, ale co z tego jak wszystko góra wychodzi :banghead:

Dziś byliśmy na zakupach po jakieś koszule dla męża. Nagle do sklepu wpada banda (z 7 osób) Romów. Kurde, ja tam żadną rasistka nie jestem ani nic z tych rzeczy. Ale Ci ludzie nie potrafią zachować się ani cicho, ani kulturalnie. Darli się w tym sklepie, mówili na ty do ekspedientki, robili burdel w koszulkach i najlepsze- przymierzali je na środku sklepu, a nie w przymierzalni
W ogóle czy ktoś widział kiedykolwiek szczupłego Roma?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"

Edytowane przez lachryma
Czas edycji: 2013-10-31 o 21:08
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:05   #3438
taribari
Zadomowienie
 
Avatar taribari
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 266
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Neni musisz czesciej podrzucac panu sprzedawcy wozek z malym zeby moc z nami wiecej spamowac. Usmialam sie z Waszego dialogu i love it!

Misiaczka juz slysze pierwsze slowa Majeczki jak jej bedziesz telenowele meksykanskie zapodawac : "Armando por favor mi amor"

Roxi pieknie napisane o egoistce, a tekst do dzieciakow mnie powalil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marika (23 tc)
Ptyś

I Love The Life I Live
I Live The Life I Love

taribari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:07   #3439
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
no powiedzcie, że byście się nie wkurzyły??? ja to mam wogóle alergię na "gości" po 18, jak ta kwoka bronię prawa moich dzieci do snu i wypoczynku, a jak ktoś ma interes to ma pewnie też mój numer i eska może puścić np. nie?
już nawet nikt ze mną nie dyskutuje w tych sprawach, bo kiedyś nawciskałam chrzestnej męża, jak mi powiedziała, że dziecko nami rządzi (wychodziliśmy o 19 z grilla na ich działce, bo mały był śpiący). Ja wiem, że rację każdy ma swoją, ale... dla mnie zawsze było ważne, żeby mały o jednej porze spał, ja już się wyimprezowałam w życiu i skoro przyszedł czas na dzieci, to i na zmianę przyzwyczajeń też. Teraz ma prawie 5 lat i dalej chodzi spać o 19/20, a mymamy coś z wieczoru dla siebie
masz 100% racji To już nie te beztroskie czasy, kiedy sie imprezowało do rana, teraz dziecko wyznacza rytm dnia i nocy
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 21:08   #3440
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
mam to szczęście, że do normalnego funkcjonowania wystarcza mi sen między 1/2 a 6



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:08   #3441
taribari
Zadomowienie
 
Avatar taribari
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 266
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
W ogóle czy ktoś widział kiedykolwiek szczupłego Roma?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marika (23 tc)
Ptyś

I Love The Life I Live
I Live The Life I Love

taribari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:09   #3442
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Oj tam miłe, towar chciał sprzedać
Pewnie tak

Ok zmykam do łóżka
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:10   #3443
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No serio, oni wszyscy pytali o rozmiary xxxl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:11   #3444
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Roxi podziwiam

Lachryma ale spodnie ze stretchem
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:13   #3445
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Odłożyłam małą do łóżeczka i z impretem otworzyłam drzwi posyłając bandzie nastolatków wiąchę m.in. o tym, że za to chamstwo powinni zryżeć, bo skoro ktoś kuwa nie otwiera przez 10 min to albo go nie ma, albo nie może. Na co mi gówiniarz mówi: "cukierek, albo psikus", a ja mu - "wiesz co - żeby ci ta gębą taka paskudna została na wieki".

Jak ja bym chciała mieć tak gadane...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:14   #3446
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Lachryma ale spodnie ze stretchem
Przy tym rozmiarze materiał już nie jest wytłumaczeniem moja droga. Masz oficjalny zakaz narzekania na swoją figurę czy wagę :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:15   #3447
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez taribari Pokaż wiadomość
Neni musisz czesciej podrzucac panu sprzedawcy wozek z malym zeby moc z nami wiecej spamowac. Usmialam sie z Waszego dialogu i love it!

Misiaczka juz slysze pierwsze slowa Majeczki jak jej bedziesz telenowele meksykanskie zapodawac : "Armando por favor mi amor"


Roxi pieknie napisane o egoistce, a tekst do dzieciakow mnie powalil

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niech sie uczy dziecko języków obcych
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:15   #3448
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
masz 100% racji To już nie te beztroskie czasy, kiedy sie imprezowało do rana, teraz dziecko wyznacza rytm dnia i nocy
dokładnie - ze 3 tygodnie temu uświadamiałam przez domofon moją sąsiadkę, DOSŁOWNIE, że "napier.alanie młotkiem o 21:30 to już nie remont a terroryzm i że jak się nie uciszą, to zrobi to policja" Macierzyństwo chyba zaszczepia w nas jakiś pierwiastek wredoty... Ona mi jeszcze gadała, że "co ona ma powiedzieć, jak jej sąsiadzi za ścianą co sobotę imprezują do rana" więc jej powiedziałam, że jej sąsiedzi - jej problem - ja ich nie słyszę, a to jej męża napier.alającego młotkiem w ścianę, tak, że mi nogi na podłodze podskakują - owszem. Każdy niech pilnuje swojego komfortu życia...

Przestała mi mówić dzień dobry... co za pustak!
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:15   #3449
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Wrzuciłam w końcu fotkę Szkraba do klubu

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
A ja juz w lozku.
Powiedzcie mi jak to jest z jelitowka? Malgos we wt wiwczorem zwymiotowala raz. Poten w nocy raz. Dzis rano raz i teraz wieczorwm znowu raz. Temp od wczoraj juz nie ma. Myslicie ze to tak ma byc?
.
nie znam się Mela ale może i tak być, choc mi jelitówka kojarzy się z ciągłym lataniem do kibla a może to jakies zatrucie???

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość

współczuję emocji wypadkowych - ja mam schiza ostatnio ciągle, bo mam za blokiem mega ruchliwą, tranzytową dużą ulicę (4 pasy ruchu) i przejście z sygnalizacją, na którym notorycznie jakiś pajac przejeżdża na czerwonym Wierzcie mi już się zastanawiałam nad zakupem kamery i staniem tam, a potem dostarczaniem sosnowieckiej policji nagrań z miejsca,gdzie ich nigdy nie ma

co do Halloween - zachowałam się jak burak - nakarmiłam maleńką, tulę ją i czekam jakzaśnie - ktoś puka... Myślę sobie spadaj, nie mam jakotworzyć. Pukanie się powtórzyło, raz, drugi, trzeci - coraz głośniej i natarczywiej, po czym w obroty poszedł dzwonek Odłożyłam małą do łóżeczka i z impretem otworzyłam drzwi posyłając bandzie nastolatków wiąchę m.in. o tym, że za to chamstwo powinni zryżeć, bo skoro ktoś kuwa nie otwiera przez 10 min to albo go nie ma, albo nie może. Na co mi gówiniarz mówi: "cukierek, albo psikus", a ja mu - "wiesz co - żeby ci ta gębą taka paskudna została na wieki".
Ehhh matka dwójki dzieci, po 30-tce, a taka głupia koza...
Kwicze

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wiecej nie pisze bo jestem padnieta,maluszek w nocy budzil sie co 2h....a dzis jak przyjechalismy to zaczal tak straszliwie plakac az sie zanosil,moj biedacze co sie okazali brzuch twardy jak skala...wiec ja szybko czopek,mama masowala brzusze,siostra trzymala nogi ....najgorsze ze czopek nie chcial wejsc...ech wiec tak go trzymalam ,wkoncu puscilo i poszla kupa....

Boziuu jak to mu ulzylo....tak sie splakal straszliwie.....

No nic buzka i do napisania.
Biedny Wito oby już było tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Magolina ale sie uśmiałam z tego twojego małego "obsrańca" to ludzie w poczekalni mieli czym sie inhalować
Daj spokój wiesz jak waliło jakby kwasem??? masakra. Ale cóż, smialismy się z Tż równo no bo co innego.

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

A sprzedawca bujał Młodego w wózku I jestem w przymierzalni i słyszę, że Młody buczy a Pan do do niego
"O nie nie, nie rób takiej miny" A Młody buzia w podkówkę i ryk


Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
dlatego ja najczesniej jeszcze smigam w leginsach bo nienawidze tego wylewania
Też śmigam tylko w leginsach

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

No dziś ten sprzedawca sam się zaproponował, że pobuja wózek jeśli chcę mierzyć-miłe
był tak miły bo zależało mu żebyś kupiła
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-31, 21:19   #3450
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mase faldek, dwa podbródki, brzuszek moj jest okraglutki. Mamy VII-VIII'13 cz.3

Idę pod prysznic i zmyć tapetę z twarzy...coś odzwyczailam się od podkładu i zaczął mi przeszkadzać na twarzy

W ogóle to kupiłam henne i zamierzam brwi sobie zrobić. A że nigdy tego nie robiłam sama to podchodzę do niej jak pies do jeża
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.