Czerwcowe Panny Młode 2015 :) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 12:29   #3781
zinka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Jak to dobrze dziewczyny, że jesteście i macie tyle pomysłów dzięki za wszystkie porady Fajnie się tak powymieniać doświadczeniami.

Drażetka też chcę mieć 9 i 5 cm i też mam suknię z gorsetem. Jedynie co mnie powstrzymuje to cena.
zinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:48   #3782
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

kurcze a ja sie dzis zdenerwowalam, czekalam na pudeleczka dla gosci juz ponad miesiac, byly swieta wiec nie panikowalam, jeszcze jest czas wiec bylam cierpliwa. i co sie dzis okazalo? ze kartka awizo zawieruszyla sie w jakiejs gazecie ktora wrzucili mi przez drzwi, lezala na szafce na buty, wzielam ja do kosza a kartka wyleciala.. niestety juz uplynelo 18 dni i prawdopodobnie paczka zostala odeslana z powrotem do sprzedawcy, eh musze tam zaraz napisac i sie dowiedziec co z nia, zeby wyslali jeszcze raz. wniosek z tego taki ze musze czesciej sprzatac niepotrzebne gazety hehe
a tak poza tym jestem juz po pracy, pije kawke, TZ ucina drzemke a ja bede wypisywac zaproszenia do druku
a co u Was?
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 15:17   #3783
Wrzesinka88
Raczkowanie
 
Avatar Wrzesinka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ech, współczuje...Ja tez po pracy, ale moje przedszkolaki znowu mi przyniosły jakąś zarazę i już czuję, że coś i mnie rozkłada. jeszcze w piątek impreza dla Babci i Dziadków, a tu choroby...ale tu nie o tym. Właśnie muszę opłacić buty żeby zaczęli mi je szyć. oczywiście kolejny raz przeszukam wszelkie strony z zaproszeniami...denerwuje się jak czytam, że większość z Was już je wypisuje i rozdaje...

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
http://ecsmedia.pl/c/pop-art-ramka-c...xt22984518.jpg my dzisiaj taką ramkę kupiliśmy w empiku za 8zł! będzie na słodki stół.

Co do piosenki na pierwszy taniec to What a wonderful world
Napis jest rewelayjny. Też zdecydowałam się na słodki bufet. Zmówiłam tabliczki, ale taki 21cm. Ja planuje na nim gorącą czekoladę i kawałki owoców oczywiście, do tego trochę atrakcji dla najmłodszych w ostaci kolorowych żelków w przeróżnych wzorach i kolorach w szklanych słoikach. A co myślicie o tym, żeby zamiast barmana ( jest taka opcja u usługodawcy) zrobić taką samoobsługę. Spisać kilka przepisów na drinki (ok. 5), zalaminować i powiesić, do tego przygotować wszelkie niezbędne produkty, parasolki, słomki itp. i udostępnić Gościom? Cały czas się zastanawiam czy będzie to dla Gości atrakcyjne, czy lepiej żeby barman się tym zajął? Myślałyście o czymś takim?
Wrzesinka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 15:30   #3784
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
w programie paint no dobra też używałam photoshopa ale tylko do napisu
profeska
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 15:31   #3785
Welderka
Raczkowanie
 
Avatar Welderka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 390
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Jak dla mnie zbędna atrakcja :P
I nie martw się, moje zaproszenia leżą w kartonie i nabierają mocy urzędowej. Wypisane tylko 5 sztuk, rozdane zero. Moim zdaniem jest jeszcze czas na to, może w lutym zaczniemy wysyłać tym za granicą, potem powoli będziemy jeździć. I tak większość osób wie o ślubie.
__________________
13.06.2015
Welderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 15:33   #3786
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

A co do zaproszeń to my nie mamy wierszyków i nie prosimy o nic. Będziemy się cieszyć ze wszystkiego.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 16:04   #3787
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

my mamy barmana, takiej samoobsługi bym się obawiała...że ludzie zaczną to jakoś mieszać, zrobi się syf jak będą sobie nalewać, no jakoś nie...
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 16:15   #3788
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Witam po długiej nieobecności

Nie był to weselnie stracony czas.

Więc:

Zaproszenia prawie wszystkie rozdane, suknia zamówiona, wódka kupiona, lista zakupów jest, i pomału zaczynamy gromadzić zapasy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 16:33   #3789
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

ANTERIA heej! pochwal się suknią kurcze u nas jeszcze ani jedno nie jest rozdane. :P Ale zaczniemy pod koniec lutego. Ale ten czas leci.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 17:51   #3790
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Witam Was moje kochane późnym popołudniem! Cóż ja miałam dzisiaj za przygodę! Nie dość, że mamy gorący okres w pracy i pracowałam godzinę dłużej i skończyłam o piętnastej to auto mi nie odpalilo, ako padło i ugrzezlam, dyrektor firmy zauważył mnie wypychajaca auto z parkingu i podjechał swoimżeby kablami zreanimowac mi dupowoz , nie udało mu się więc grzecznie podziękowałam (bo co miałam się przed dyrektorem chwalic ze umiem to zrobić). Postalalam jeszcze chwile na parkingu i poprosiłam innego pracownika żeby mi tylko podjechał swoimżeby a ja resztę zrobię! Udało się odpalilam i dopiero niedawno do domu wróciłam ach Polak wszystko potrafi, nimiec potrzebuje mechanika! Zaraz was nadrobie

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
super ramka!
ja też będę mieć napis love is sweet przy słodkim stole zrobiłam sobie już projekt, tylko wydrukować i wyciąć, taki będzie

u mnie to głównie będą pianki, żelki, landrynki, cukierki w ładnych słoikach przewiązanych kokardkami i babeczki na paterze miała być fontanna czekoladowa bo mamy w domu ale uznałam, że za dużo zachodu, zostawimy ją na domowe imprezy ze znajomymi
Wiesz gdzie można niedrogo takie słoiczki kupić?

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Pati super suknia
dziękuję ,żałuję,że nie jestem od samego początku z wami , dużo mnie ominęło waszych sukien
Cytat:
Napisane przez pydka Pokaż wiadomość
Baletki
Można prosić linka do nich ? Jestem w trakcie rozeznania obuwniczego ;-) szukam tych najpiękniejszych.

Co do 1 tańca - sama już nie wiem !
Cały czas byłam na jedną nastawiona, ale teraz mam dylemat. Obie uwielbiam <3
The Righteous Broters-Unchained Melody
Whitney Houston - I Will Always Love You
i jeszcze ta... http://www.youtube.com/watch?v=fqdsseZeP7U Ivan Komarenko - Biała suknia
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2015-01-21 o 17:52
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 18:23   #3791
Welderka
Raczkowanie
 
Avatar Welderka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 390
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Pati mi też auto ostatnio rano nawalalo i kradlam TŻowi jego jak spal

Z piosenek napewno bym nie wybrała whitney ten kawalek tanczyla moja kumpela, a goscie zasypiali i ivana, jakiś kiczowaty mi się wydaje. A trzeciej nie kojarze po nazwie teraz nie mam jak przesłuchać na szybko piszę

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

A sloiczki widziałam na allegro.
__________________
13.06.2015
Welderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 19:54   #3792
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez Welderka Pokaż wiadomość
Pati mi też auto ostatnio rano nawalalo i kradlam TŻowi jego jak spal

Z piosenek napewno bym nie wybrała whitney ten kawalek tanczyla moja kumpela, a goscie zasypiali i ivana, jakiś kiczowaty mi się wydaje. A trzeciej nie kojarze po nazwie teraz nie mam jak przesłuchać na szybko piszę

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

A sloiczki widziałam na allegro.

Więc ja chyba nie wyobrażam sobie innej,niż takiej usypiającej cholera kiedyś było tylko Windą do nieba i wszyscy zadowoleni Teraz coraz to dziwniejsze szopki na tych pierwszych tańcach oglądam. I powiem szczerze,czasami jestem staroświecka , ale to dlatego,że naprawdę podoba mi się to w wersji romantycznej, właśnie takie smęty lubię jak Whitney czy inne Jennifer Rush.
jednak i tak bardzo dzięki za opinię ;-)

właśnie szukam na all i nie ma, no nie ma
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 20:29   #3793
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

ja słoiczki przez 1,5 roku gromadziłam jak coś fajnego mi wpadło w oko przy okazji mam kilka z pepco, z kauflanda, biedronki, chyba jakiś z nanu nana no można tak wymieniaać, połowy nie pamiętam nawet

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość

Więc ja chyba nie wyobrażam sobie innej,niż takiej usypiającej cholera kiedyś było tylko Windą do nieba i wszyscy zadowoleni Teraz coraz to dziwniejsze szopki na tych pierwszych tańcach oglądam. I powiem szczerze,czasami jestem staroświecka , ale to dlatego,że naprawdę podoba mi się to w wersji romantycznej, właśnie takie smęty lubię jak Whitney czy inne Jennifer Rush.
jednak i tak bardzo dzięki za opinię ;-)

właśnie szukam na all i nie ma, no nie ma
ja to bym zasnęła na takim pierwszym tańcu znaczy u innych mi się podoba fajnie tak romantycznie ale do nas to kompletnie nie pasuje, jestem pewna, że nasi znajomi byliby w szoku my się poznaliśmy w szkole tańca wiele lat temu i ogólnie jesteśmy oboje "czymś zdrowo rąbnięci w łeb" i nasz pierwszy taniec musi być z przytupem
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 20:52   #3794
zinka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Hejo Witam po pracy.
Też miałam Whitney w swoich typach i też tą piosenkę, ale zrezygnowałam jak sobie ją przetłumaczyłam. Jakoś nie pasuje mi piosenka na pierwszy taniec na weselu, mówiąca o rozstaniu :P
A polskich piosenek w ogólnie mi się na tą okazję nie podobają. Nie mają tego czegoś Ale to tylko moje zdanie.
zinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 20:59   #3795
akzseinga2
Raczkowanie
 
Avatar akzseinga2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Ja to bym chciała Poluzjanci - Prosta piosenka: http://youtu.be/mB_0LZ5qCWY ale mój Tż już nie koniecznie i muszę szukać dalej
__________________
Razem od : 22.12.2006r
Zaręczyny: 22.12.2012r
Ślub: 20.06.2015r
http://s3.suwaczek.com/200612213438.png
http://s8.suwaczek.com/20150620580113.png
akzseinga2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 21:08   #3796
pydka
Raczkowanie
 
Avatar pydka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Witam Was moje kochane późnym popołudniem! Cóż ja miałam dzisiaj za przygodę! Nie dość, że mamy gorący okres w pracy i pracowałam godzinę dłużej i skończyłam o piętnastej to auto mi nie odpalilo, ako padło i ugrzezlam, dyrektor firmy zauważył mnie wypychajaca auto z parkingu i podjechał swoimżeby kablami zreanimowac mi dupowoz , nie udało mu się więc grzecznie podziękowałam (bo co miałam się przed dyrektorem chwalic ze umiem to zrobić). Postalalam jeszcze chwile na parkingu i poprosiłam innego pracownika żeby mi tylko podjechał swoimżeby a ja resztę zrobię! Udało się odpalilam i dopiero niedawno do domu wróciłam ach Polak wszystko potrafi, nimiec potrzebuje mechanika! Zaraz was nadrobie [COLOR="Silver"]

Można prosić linka do nich ? Jestem w trakcie rozeznania obuwniczego ;-) szukam tych najpiękniejszych.

Co do 1 tańca - sama już nie wiem !
Cały czas byłam na jedną nastawiona, ale teraz mam dylemat. Obie uwielbiam <3
The Righteous Broters-Unchained Melody
Whitney Houston - I Will Always Love You
i jeszcze ta... http://www.youtube.com/watch?v=fqdsseZeP7U Ivan Komarenko - Biała suknia
[/FONT][/SIZE]
co do auta,BRAWO!!!! ) Dobrze zrobiałaś, dyrektora nie można poprawiać)

baletki

http://www.andypola.pl/tienda-a/AM53...C5%82owe..html
mam duży rozmiar i nie mam zbyt dużego wyboru )

A co do piosenki whitney to ta jest chyba raczej smutna...mówi o rozstaniu...

Edytowane przez pydka
Czas edycji: 2015-01-21 o 21:11
pydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 21:16   #3797
zinka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 171
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez akzseinga2 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała Poluzjanci - Prosta piosenka: http://youtu.be/mB_0LZ5qCWY ale mój Tż już nie koniecznie i muszę szukać dalej
Mój Tż na szczęście dał mi całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o muzykę, więc mogę szaleć
zinka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 21:38   #3798
akzseinga2
Raczkowanie
 
Avatar akzseinga2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez zinka123 Pokaż wiadomość
Mój Tż na szczęście dał mi całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o muzykę, więc mogę szaleć
Zazdroszczę A najgorsze jest to, że cokolwiek mu proponuje to coś mu nie pasuje a żeby sam zaproponował to nie
__________________
Razem od : 22.12.2006r
Zaręczyny: 22.12.2012r
Ślub: 20.06.2015r
http://s3.suwaczek.com/200612213438.png
http://s8.suwaczek.com/20150620580113.png
akzseinga2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 22:20   #3799
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez akzseinga2 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała Poluzjanci - Prosta piosenka: http://youtu.be/mB_0LZ5qCWY ale mój Tż już nie koniecznie i muszę szukać dalej
bardzo fajna piosenka! aż dziwne...pierwszy raz ją słyszę
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 22:25   #3800
akzseinga2
Raczkowanie
 
Avatar akzseinga2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
bardzo fajna piosenka! aż dziwne...pierwszy raz ją słyszę
I tekst w refrenie no poprostu idealny może uda mi się urobić mojego Tż bo innej odkąd ją usłyszałam to sobie nie wyobrażam ja trafiłam przez przypadek na nią na youtube bo w jakimś filmiku Pan Młody śpiewał dla PM i od razu się zakochałam
__________________
Razem od : 22.12.2006r
Zaręczyny: 22.12.2012r
Ślub: 20.06.2015r
http://s3.suwaczek.com/200612213438.png
http://s8.suwaczek.com/20150620580113.png

Edytowane przez akzseinga2
Czas edycji: 2015-01-21 o 22:27
akzseinga2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 22:32   #3801
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez akzseinga2 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę A najgorsze jest to, że cokolwiek mu proponuje to coś mu nie pasuje a żeby sam zaproponował to nie
Mój TŻ na wszystko mówił "nie", aż w końcu sam zaproponował tę piosenkę z gry komputerowej i ujrzałam cień szansy, że będzie się przy tym dobrze bawił na weselu, więc się jej uczepiłam i już nie odpuszczę. TŻ sam na nią nakręcony, więc jest fajnie. A ciężko w moim TŻcie wykrzesać entuzjazm weselny, oj ciężko. xD
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 22:39   #3802
akzseinga2
Raczkowanie
 
Avatar akzseinga2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Krolewna_smieszka mój Tż jedynie się ożywia jak wspominamy o samochodzie do ślubu oooo wtedy to on może gadać i gadać
__________________
Razem od : 22.12.2006r
Zaręczyny: 22.12.2012r
Ślub: 20.06.2015r
http://s3.suwaczek.com/200612213438.png
http://s8.suwaczek.com/20150620580113.png
akzseinga2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 07:32   #3803
pydka
Raczkowanie
 
Avatar pydka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Mój TŻ na wszystko mówił "nie", aż w końcu sam zaproponował tę piosenkę z gry komputerowej i ujrzałam cień szansy, że będzie się przy tym dobrze bawił na weselu, więc się jej uczepiłam i już nie odpuszczę. TŻ sam na nią nakręcony, więc jest fajnie. A ciężko w moim TŻcie wykrzesać entuzjazm weselny, oj ciężko. xD
Oooo a juz się martwiłam, że tylko mój TZ niczym sie nie przejmuje, w sprawach ślubu, cały czas powtarza, żebym sama wybierała, mówi że on będzie tylko statystą na weselu))
__________________
06.06.2015
pydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 08:46   #3804
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Czesc. Odzywam sie po sporej przerwie. U nas przygotowania ida dosyc wolno, wiec podczytuje Was na tajniaka i jak sie zbierze cos wiecej to bede meldowac

Jestem w trakcie zamawiania zaproszen. Spodobaly nam sie w odcieniu ecru z ciemnobrazowymi elementami, chociaz na weselu dodatki maja byc chabrowe Trudno.

Nauki w lesie. Jak pasuje termin nauk to w poradni nie ma terminow. Czekam az sie nowe pojawia.

Team slubny (DJ, fotograf x2, barman, wizazystka, krawcowa) w komplecie i sa to super pozytywni ludzie. Jeszcze mi fryzjerki brakuje.

W salonie slubnym sie okazalo, ze jakos moja rezerwacja im przepadla, wiec nie mierzylam nic i tylko ogladalam na wieszakach suknie. Kompletnie nic mi sie nie podobalo - wszystkie takie same.

W tamtym tygodniu bylam pierwszy raz u krawcowej przedstawic moja wizje a przedwczoraj wybralysmy materialy i na wykroju zaznaczyla sobie dokladnie ksztalt mojej talii. Spytala na kiedy chce suknie i czy na marzec moze byc. Chodze do niej mega podekscytowana, zwlaszcza, ze bede widziec stopniowo kazdy etap szycia.

Piosenka na pierwszy taniec strasznie podoba mi sie ta, zwlaszcza, ze sie rozkreca:
https://www.youtube.com/watch?v=IvPWyv4Jd_8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p10.jpg (66,3 KB, 13 załadowań)
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 08:51   #3805
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość
Czesc. Odzywam sie po sporej przerwie. U nas przygotowania ida dosyc wolno, wiec podczytuje Was na tajniaka i jak sie zbierze cos wiecej to bede meldowac

Jestem w trakcie zamawiania zaproszen. Spodobaly nam sie w odcieniu ecru z ciemnobrazowymi elementami, chociaz na weselu dodatki maja byc chabrowe Trudno.

Nauki w lesie. Jak pasuje termin nauk to w poradni nie ma terminow. Czekam az sie nowe pojawia.

Team slubny (DJ, fotograf x2, barman, wizazystka, krawcowa) w komplecie i sa to super pozytywni ludzie. Jeszcze mi fryzjerki brakuje.

W salonie slubnym sie okazalo, ze jakos moja rezerwacja im przepadla, wiec nie mierzylam nic i tylko ogladalam na wieszakach suknie. Kompletnie nic mi sie nie podobalo - wszystkie takie same.

W tamtym tygodniu bylam pierwszy raz u krawcowej przedstawic moja wizje a przedwczoraj wybralysmy materialy i na wykroju zaznaczyla sobie dokladnie ksztalt mojej talii. Spytala na kiedy chce suknie i czy na marzec moze byc. Chodze do niej mega podekscytowana, zwlaszcza, ze bede widziec stopniowo kazdy etap szycia.

Piosenka na pierwszy taniec strasznie podoba mi sie ta, zwlaszcza, ze sie rozkreca:
https://www.youtube.com/watch?v=IvPWyv4Jd_8
to jest super, bardzo fajnie to wspominam!
Sinatra
bardzo ładne zaproszenie
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:08   #3806
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
ANTERIA heej! pochwal się suknią kurcze u nas jeszcze ani jedno nie jest rozdane. :P Ale zaczniemy pod koniec lutego. Ale ten czas leci.

My rozdawaliśmy już z racji tego że mieszkamy w Austrii a do Polski jadę dopiero w kwietniu więc wtedy może być już trochę za późno na proszenie.

A zdjęć sukienki nie mam może będę mieć dopiero w kwietniu szczerze to nie chciałam nikomu jej pokazywać poza rodzicami którzy pomagali mi w wyborze. W ogóle to było szaleństwo nie sądziłam że uda mi się tak szybko ją znaleźć. To była druga sukienka którą ubrałam i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Jest to prosta princessa bez zbędnych dodatków biała dekolt w serduszko będzie miała szerokie szelki, puki co jestem zakochana mam nadzieję że mi nie przejdzie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:21   #3807
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
to jest super, bardzo fajnie to wspominam!
Sinatra
bardzo ładne zaproszenie
EX oj jak ja Wam zazdroszcze tego tanczenia. Na kurs zczniemy chodzic dopiero w marcu/kwietniu. Mam nadzieje, ze bede sie czula swobodnie na parkiecie.

ANTERIA Jestem ciekawa. Uwielbiam tego typu sukienki.
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:16   #3808
malaczarnak
Przyczajenie
 
Avatar malaczarnak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

No to w końcu i ja się odezwę
Dziewczyny jestem pod wrażeniem ile macie już załatwionych rzeczy. Właściwie zaproszenia już też powinnam zamówić, ale ciągle wydaje mi się że mam czas mimo, że termin mamy na 13.06.2015

Jestem teraz na etapie ostatniego rozstrzygnięcia wyboru sukni ślubnej oraz bielizny. Podobają mi się 3 suknie i sama nie wiem, którą wybrać a w poniedziałek już muszę zamawiać

Przypomniałam sobie, że bieliznę trzeba już mieć kupioną jak pobierają wymiary no i tutaj pytanie do Was kochane. Wiecie gdzie można kupić fajną bieliznę ślubną w Warszawie na rozmiar 70E? BO nic nie mogę znaleźć

A tak w ogóle to kiedy ruszacie gości zapraszać?
malaczarnak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:21   #3809
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez beatakob Pokaż wiadomość
EX oj jak ja Wam zazdroszcze tego tanczenia. Na kurs zczniemy chodzic dopiero w marcu/kwietniu. Mam nadzieje, ze bede sie czula swobodnie na parkiecie.

ANTERIA Jestem ciekawa. Uwielbiam tego typu sukienki.
rozruszacie się i super będzie

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez malaczarnak Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to kiedy ruszacie gości zapraszać?
my zapraszamy od Bożego Narodzenia, jakieś 17 zaproszeń rozdane. Chcemy skończyć rozdawanie przed Wielkanocą bo mamy potwierdzenie do 24 kwietnia
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:24   #3810
malaczarnak
Przyczajenie
 
Avatar malaczarnak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czerwcowe Panny Młode 2015 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
my zapraszamy od Bożego Narodzenia, jakieś 17 zaproszeń rozdane. Chcemy skończyć rozdawanie przed Wielkanocą bo mamy potwierdzenie do 24 kwietnia
O kurcze a my jeszcze w proszku jak zwykle.... A dużo gości macie?
malaczarnak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-27 08:45:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.