Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 13:50   #361
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mona83 meble syriusz wg mnie są ok. Powinnaś być z nich zadowlona.

Annaczerwonka Sorrento raczej kiepskie. Cienka płyta przede wszystkim. I takie jakies ponure....

Dirt rzeczywiście miałaś pecha. Na temat projektow kuchni się nie chcę się wypowiadać, bo to nie moja działka. Jednak z tego co się orientuję kuchnie BRW wymagają mimo wszystko projektu. Popieram sprzedawcę, który nie zdecydował się zamówić mebli kuchennych wybranych przez klienta, bo w razie jakichkolwiek braków, niedoróbek, pomyłek klient zawsze będzie miał pretensje do sprzedawcy,a nie do siebie. A jeszcze raz podkreślam, kuchnie BRW nie są tak proste do aranżacji jak się wydaje.
Poza tym z własnego doświadczenia wiem, że chętniej się obsługuje miłego, wyrozuniałego klienta niż obrażonego na cały świat, że nikt go nie wita u drzwi.
A i sprzedawcy są czasem niekompetentni to fakt. Tak pewnie jest w Twoim sklepie BRW.
Druga sprawa - w dzisiejszych czasach sprzedawca nie biega za klientem po sklepie w razie gdyby klient chciał o coś zapytać. To nie spożywka! Jeżeli klient ma pytania, wątpliwości może podejść, zapytać, poprosić o pomoc.
Trzecia sprawa - niestety okres oczekiwania na zamówione meble jest długi i na to sprzedawca nie ma wpływu. Szczególnie jeśli chodzi o indywidualne zamówienia klienta np. przycięcie blatu na wymiar z odpowiednim otworem, zmiana tapiecerki na wypoczynku, zrobienie szafki na wymiar itp.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:18   #362
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Mona83 meble syriusz wg mnie są ok. Powinnaś być z nich zadowlona.

Annaczerwonka Sorrento raczej kiepskie. Cienka płyta przede wszystkim. I takie jakies ponure....

Dirt rzeczywiście miałaś pecha. Na temat projektow kuchni się nie chcę się wypowiadać, bo to nie moja działka. Jednak z tego co się orientuję kuchnie BRW wymagają mimo wszystko projektu. Popieram sprzedawcę, który nie zdecydował się zamówić mebli kuchennych wybranych przez klienta, bo w razie jakichkolwiek braków, niedoróbek, pomyłek klient zawsze będzie miał pretensje do sprzedawcy,a nie do siebie. A jeszcze raz podkreślam, kuchnie BRW nie są tak proste do aranżacji jak się wydaje.
Poza tym z własnego doświadczenia wiem, że chętniej się obsługuje miłego, wyrozuniałego klienta niż obrażonego na cały świat, że nikt go nie wita u drzwi.
A i sprzedawcy są czasem niekompetentni to fakt. Tak pewnie jest w Twoim sklepie BRW.
Druga sprawa - w dzisiejszych czasach sprzedawca nie biega za klientem po sklepie w razie gdyby klient chciał o coś zapytać. To nie spożywka! Jeżeli klient ma pytania, wątpliwości może podejść, zapytać, poprosić o pomoc.
Trzecia sprawa - niestety okres oczekiwania na zamówione meble jest długi i na to sprzedawca nie ma wpływu. Szczególnie jeśli chodzi o indywidualne zamówienia klienta np. przycięcie blatu na wymiar z odpowiednim otworem, zmiana tapiecerki na wypoczynku, zrobienie szafki na wymiar itp.
Ja nie bardzo zwłaszcza, że nawet nie miał ochoty wysłuchać czego ja naprawdę chce - a do kupna 3 szafek robienie projektu?

Wiesz, może nie oposałam tego dokładnie, ale sprzedawcy zachowywali się tak, że jak się zmierzało w ich kierunku, to nagle gdzieś uciekali nagle na zaplecze albo zmieniać aranżację wystawki i udawali, że pracują i nie mają czasu żeby ich o cokolwiek zapytać.
poza tym nikt tu nie pisze o obrażaniu się na cały świat, że nikt nas nie przywitał z ukłonem. wiesz nawet nie lubię jak w sklepie sprzedawca za nami ciągle łazi i pyta na przykład które ubranko nam podać do przymierzenia albo czy podobają nam się takie, a może takie drzwi do łazienki...
sama zresztą w pracy mam kontakt z klientami i wiem jak pracuje się z tymi miłymi i uśmiechniętymi, a jak z ludźmi którzy są obrażeni okrutnie za to że w ogóle chcemy od nich pieniądze za naszą pracę i wymagamy złożenia podpisu na jakimś naszym zamówieniu na coś i nie daj boże zaliczki na poczet zużytych materiałów. mówię ci - obraza majestatu.

w kwestii blatu - wytłumaczyłam sprzedawcy, że chcę samą "deskę" a otwór sobie sama wytnę (ponieważ miałam już zmontowane inne meble i kupiony zlew, a brakowało mi blatu) - i tak 5 tygodni oczekiwania... i koniecznie projekt jak ma ta deska wyglądać.

może wyjątkowo pechowo trafiłam na sprzedawców.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 16:02   #363
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

chyba faktycznie źle trafiłaś. zastanawiam sie czasem kto takich ludzi zatrudnia....
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:28   #364
krejzi_dejzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja chcialabym tez kupic Largo Classic - bylam dzisiaj w sklepie i okazalo sie ze ten system jest na zmowienie i trzeba czekac do 6 tygodni!!!! Wiedzialyscie??

A co do innych systemow to:
osobiscie mam od ok 5 lat system brw i jestem zadowolona: jakosc nie jest super ale jak na ta cene jest ok. Jeszcze nic sie nie zepsulo

Kolezanka ma system Doors: komoda ktora kupila pod TV (na aranzacjach jest wlasnie tak pokazywana) ugina sie pod ciezarem telewizora!!! Am szuflady sa b. szerokie a niczym nie usztywnione wiec nadaja sie do przechowywania co najwyzej skarpetek.
krejzi_dejzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 06:13   #365
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

krejzi_dejzi na largo clasic nie trzeba czekać 6 tygodni Standardowo jest to 3-4tyg. na ten system chyba, kwestia jest tego, że mamy GRUDZIEŃ, okres przedświąteczny i mają full zamówień, więc i okres się wydłuża, ale to na każdy system praktycznie.

Edytowane przez Izumi
Czas edycji: 2008-12-01 o 06:15
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 07:04   #366
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

kurcze, to strasznie długo się czeka na Largo Classic Ja jeszcze nie skończyłam remontu kuchnni i przedpokoju, nie wiem czy przed świętami w ogole zdąże zabrać się za pokoje Ale dobrze wiedzieć, ze sa takie terminy, w takim razie będe musiala zamowić meble wcześniej.

Dziewczyny, może już ktoś może pochwalic się zdjęciem tych mebelków?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-12-02 o 09:46
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:42   #367
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Re: Meble

podobają mi się meble do salonu wenge kuchnie BRW też są bardzo ładne i tanie
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 16:01   #368
Lupetita
Raczkowanie
 
Avatar Lupetita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 159
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dziewczyny, oto mój pokój umeblowany meblami z zestawu clipper, kiedyś jeszcze wymienie fotele i kanape. Namyślałam się które elementy ze sobą zestawić, jaki dywan będzie pasował do tego... i wkoncu sie udało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meble (2).jpg (69,4 KB, 350 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg meble 4.jpg (59,0 KB, 307 załadowań)
Lupetita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:35   #369
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam.
Śledzę Was od dłuższego czasu i postanowiłam wkleić swoje nabytki z BRW. Mimo, że korzystam z mebli dopiero od miesiąca to jestem z nich póki co w miarę zadowolona.
Jedyne co bym zmieniła to w kuchniach Nika są przerwy między blatami. Być może złe ustawienie. Natomiast Syriusz ma bardzo delikatną okleinę i przy montażu trzeba być bardzo ostrożnym. Z czasem zamierzam dokupić więcej elementów Syriusza, ale póki co finanse trzymają;]

Lupetita - bardzo mi się podoba Twoj pokój. Też marzyły mi się ciemne meble ale przystanęłam na jasnych jednak...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif vika.gif (143,5 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: gif vika2.gif (129,7 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syriusz.jpg (27,6 KB, 210 załadowań)
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:16   #370
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

A co sądzicie o systemie SALSA?jest któraś z Was posiadaczką tych mebli?
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:43   #371
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja mam sypialnie fantazja od kilku lat i całkiem ok, chwale sobie jak na cenę tych mebli.

W duzym pokoju mam 2 komódki/szafeczki vis-a-vis i tez nic się nie dzieje. Teraz chciałabym dokupić witrynke wiszącą bądź półkę. Jesli ktoś ma takowe u siebie pokażcie jak sie prezentują.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 23:11   #372
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja mam od paru lat w dwóch pokojach rózne moduły zestawu BORYS. Poszukiwalam wtedy (i nadal tak jest) mebli o pojemnych szafkach i półkach. Tu sa wlasnie bardzo głebokie i pojemne, same moduły wysokie. Bardzo załuje, ze dalam sie skusic na podstawki z szufladami, bo niestety juz po krotkim czasie sie psuły, najpierw kazalam sobie wymieniac rolki, a po gwarancji jakos tam mi je ktos mocowal i znow sie psuja makabra. W niektorych miejsach na półkach odchodzi okleina i to wcale nie na tych najbardziej uzywanych.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:35   #373
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

dziewczyny, może ktoś mógłby się pochwalić systemem Largo Classic?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:25   #374
aga378
Raczkowanie
 
Avatar aga378
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 472
Dot.: Re: Meble

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
podobają mi się meble do salonu wenge kuchnie BRW też są bardzo ładne i tanie
Witam serdecznie,

Piszesz, że kuchnie BRW są tanie. A jak je wyceniałaś? Zrobili Ci kalkulacje w sklepie czy sama z internetu wyceniłaś?( ze strony salonu). Ja właśnie jestem nimi zainteresowana, ale nie wiem ile mogłyby kosztować, na stronie BRW nie ma cen rzadnych kuchni na zamówienie. Jeśli można zapytać ile zapłaciłaś za nie ) ile mb)?
Dzięki
aga378 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 22:18   #375
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Re: Meble

Byłam również zainteresowana meblami BRW do kuchni, interesowały mnie meble traffick a metr wyceniono mi na ok 1tys zł(szafki górne i dolne)jedno ale-nie słyszłam o tych meblach wielu pochlebnych opini..
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:28   #376
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Czy ktoś z Was ma w domu meble BORYS? Chciałabym wiedzieć, jak się sprawują i czy nie są one za "ciężkie" do mieszkania w bloku. Meble maja wys.235 a mieszkanie 245cm. Co o tym sądzicie?
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 21:22   #377
przeeemek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Co myślicie o systemie DOORS? Urządzamy sobie sypialnie i chcemy kupić łóżko z materacem, szafę 3-drzwiową i komodę. Wszystko w kolorze wenga.
Do tego szafkę pod RTV ale niestety nie ma w tym systemie żadnej jaka by mnie zadowoliła.


Do tej pory mieliśmy NEL - ponad 5 lat i wygląda jak nowy.

Małgośka - nie ma na co narzekać, solidne wykonanie, szafka stabilne, biurko masywne.

System IDA - ładnie się prezentują. Delikatne, trzeba uważać przy składaniu ale nie "rysują" się od kubka z herbatą .

W kuchni. Jak to w kuchni wylanego gorącego oleju nic nie wytrzyma, rączki się pourywały ale za tą cenę da się przeżyć.

XXL - super wykonane i wytrzymałe.
przeeemek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:01   #378
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

do Magdy77
Czy mogłabyś powiedzieć coś o systemie SALSA?
Mam zamiar kupić takie meble ale nie wiem jakiej są jakości. A moze ktoś inny powie coś na temat tych mebli?
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 07:20   #379
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Izumi, a może Ty mi powiesz coś na temat SALSY?
Podobają mi się te meble ale nie wiem jak będzie z ich użytkowaniem.
Bardzo proszę napisać coś na ich temat.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 13:01   #380
szpila1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Witajcie
Moja siostra ma od ponad 2 lat meble z serii syriusz i jest z nich zadowolona. Nic się nie zniszczyło, prowadnice w szufladach ok, stabilność mebli też w porządku. Jedyne co trzeba było zrobić to po pewnym czasie ponownie wyregulować drzwi od szafy. Oto jej pokój
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 P1030217 (1600 x 1200) (800 x 600).jpg (50,0 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030226 (1600 x 1200) (800 x 600).jpg (35,7 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6 P1030219 (1600 x 1200) (800 x 600).jpg (25,8 KB, 117 załadowań)
szpila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:14   #381
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez justynek Pokaż wiadomość
A co sądzicie o systemie SALSA?jest któraś z Was posiadaczką tych mebli?
No ja właśnie idę zamówić te SALSE. Wiem, że nie są to super meble ale ponoć mają płytę troszkę grubszą od RESETu. Mnie się podobaja i pasują do mojej odłogi.
Justynek, masz może te meble?
Jeśli ktoś ma SALSĘ to odezwijcie się proszę
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 11:31   #382
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
No ja właśnie idę zamówić te SALSE. Wiem, że nie są to super meble ale ponoć mają płytę troszkę grubszą od RESETu. Mnie się podobaja i pasują do mojej odłogi.
Justynek, masz może te meble?
Jeśli ktoś ma SALSĘ to odezwijcie się proszę

Salsa - Ramka MDF, reszta płyta wiórowa + okleina papierowa + folia finish.
Poza tym wszystko jest już chyba od resetu ;].
Nigdy nie widziałam, żeby ktoś się jakoś na salsę skarżył Myślę że będzie dobrze
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:34   #383
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Wielkie dzięki Izumi.
. Właśnie zamówiłam SALSĘ. Okaże się za jakis czas co to za mebelki.
Ja chciałabym do witrynki napchać dużo książek i własnie zastanawiam się, czy nic się nie zawali :p
A może ktoś ma już doswiadczenia z SALSĄ?
Izumi, zrozumiałam, że SALSA jest podobna do resetu, czyli kiepska?
Nikt się nie skarżył bo to nowy model, może dlatego? Trochę się martwię
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 13:42   #384
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

co do tych mebli to mam kawałek w przedokoju - komplet

powiem tyle jak postawi się cos mokrego to mozna wyczuć że coś się z nimi robi - zamierzam je wymienić i zrobić na zmówienie tak jak reszta przedpokoju

meble pokojowe ąłdne - ale nieststy malo pojemne, znajoma kupiła do mieszkania (nie ma gdzie dać szafy pożądnej - małe mieszkanko) i żaluje boe ledwo mieści się z mężem a co dopiero jak urodzi się dziecko i podrosnie

ładne ale nie pojemne (zwłaszcza jak ma się mase ubrań)

ja np. zamówiłam meble w Kalwarii Zebrzydowskiej - szafa gł 80 cm a szerokość 100cm (mozna do niej coś wsadzić)

BRW - ma średnio po 60 parę cm

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-02-17 o 13:51
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:57   #385
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Sunshain, pisałaś o SALSIE? Meble już zamówiłam, ale mam obawy czy będą wytrzymałe i np. nie rozpadną się pod ciężarem książek. Z pojemnością muszę się pogodzić bo dużych mebli i tak nie mam gdzie postawić. Trzeba będzie zrobić remanent i mam nadzieję, że połowa pójdzie na śmietnik.
A poza tym, że nie można stawiać na nich nic mokrego są ok? I jak wyglądają u znajomej, fajne są? Napisz coś więcej, jeśli możesz. Będę wdzięczna
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:53   #386
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Sunshain, pisałaś o SALSIE? Meble już zamówiłam, ale mam obawy czy będą wytrzymałe i np. nie rozpadną się pod ciężarem książek. Z pojemnością muszę się pogodzić bo dużych mebli i tak nie mam gdzie postawić. Trzeba będzie zrobić remanent i mam nadzieję, że połowa pójdzie na śmietnik.
A poza tym, że nie można stawiać na nich nic mokrego są ok? I jak wyglądają u znajomej, fajne są? Napisz coś więcej, jeśli możesz. Będę wdzięczna
nie pisałam okonkretnej linii BRW tylko ogólnie

ładne są i zgrabne też są, moje z Kawlarii Z. może nie taki urodziwe ale mocne

ja wiem, żę w meblach z BRW nie zmieściłabym się nie ma sznas


ja mam tylko zestawik szafa, lustro z szafeczką i wieszak z szafeczką (takie zaokraglone na górze) + szafka 3 półki uchylne na buty

powiem tyle papierem oklejone (to nie tajemnica) gdzies się juz zarysowało (nie widać ale jak się wie gdzie to można zauwazyć)

znajoma ma i nie narzeka ale ona raczej minimalistyczna jest
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:14   #387
justynek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 75
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jeszcze tak do końca nie zdecydowalam sie na tą moją SALSE,troszke pieniążki mnie trzymają bo właśnie mebluje sypialnie..nigdy nie widziałam ich ,,na żywo,, wiec gdyby którąś z Was mogłaby wrzucić jakieś fotki to byłabym baardzo happy..z góry dziękuje.. arram55 mam nadzieje że mebelki już doszły??
justynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 07:07   #388
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Justynek, zamówiłam meble przedwczoraj, ale nie będę ich miała tak szybko. Sama poprosiłam panią w sklepie, żeby były za ok. miesiąc. Zapłaciłam teraz część kwoty i nastepną będe mogła zapłacić dopiero później. Zatem jeszcze muszę trochę poczekać
Ja szukałam w salonach meblowych SALSY, żebym mogła zobaczyć ją na żywo, bo wiadomo że w katalogu wygląda to inaczej. Obejrzałam i zdecydowałam się Podobają mi się ciemne meble, ale własnie takich sie pozbyłam i chciałam sobie odmienic trochę. Meble tylko w jasnym kolorze mogłyby wyglądać u mnie trochę nudno, ale SALSA ma boczki i blaty ciemne, więc myślę, że bedzie fajnie. Clipper jest niby bardzo podobny do salsy, ale nie podobaja mi się te uchwyty - jakieś takie duże, no i mocowane są w szybach a w salsie własnie nie i uwazam to za plus. A Ty zdecydowałaś się już na któreś meble?
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:50   #389
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

U mnie jeszcze daleko do meblowania, ale już sobie upatrzyłam meble Largo (z dębem czesanym), przestudiowałam cały wątek i zrobiłam notatki, co jest warte uwagi a co nie

aram55 wydaje mi się, że salsa to dobry wybór Meble są naprawdę ciekawe i przyzwoicie zrobione (przynajmniej te, które oglądałam w salonie). Gdyby nie fakt, że nie pasują mi do mieszkania to na pewno bym je wzięła
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:40   #390
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ANKA20, dzięki, pocieszyłaś mnie trochę. Mnie też podoba się largo ale jest droższy trochę, no i chciałam jakiejś odmiany w pokoju. Ja też długo myślałam, wybierałam, przeczytałam wszystkie mozliwe nformacje na ten temat, ale salsa to stosunkowo nowy model i informacji jet niewiele. Ja na razie mam dość ciemnych mebli, ale niewykluczone, że kiedyś do nich wrócę
Jzumi też mówi, że nie są to złe meble ta salsa, ale była na forum kiedyś jeszcze Magda77 i chciałabym poznać też jej opinię. Nie odzywa sie ostatnio
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.