Wasz plan dnia drogie Wizażanki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 14:52   #1
vatis
Raczkowanie
 
Avatar vatis
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wioska Smurfów ;)
Wiadomości: 109
GG do vatis

Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)


Czy macie jakiś ściśle określony plan dnia, czy może go sobie układacie wcześniej albo macie swoje codzienne przyzwyczajenia? Czy może marnotrawicie czas tak jak ja ostatnio Jakoś po rozstaniu z TŻ strasznie nie ogarnięta jestem i z chęcią zaczerpnęłabym coś od Was Zapraszam
vatis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:23   #2
nobi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 27
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

tyle razy próbowałam układać sobie plan dnia i jeszcze nigdy go nie zrealizowalam niestety :/ ale chyba dlatego, że zawsze byłam zbyt skupulatna, planowałam wszystko "co do minuty" a to oczywiście byłoby trudne do zrealizowania :p
nobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:27   #3
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

mam taki plan, nawet teraz w wakacje, że jak mam coś do zrobienia to na pewno przed 15, potem muszę mieć czas na luz w stylu simsy czy jakieś gadu, a jeśłi mam jeszcze coś do zrobienia, tak jak np teraz, to robię to po 19. Dziś wstałam o 9, po 10 byłam po śniadaniu i kawie, włączyłam kompa, odpisałam na maile, i zabrałam się do pracy (mam taki mały projekt na prezent do skończenia). Ok 13 zjadłam coś lekkiego, do 15, 30 popracowałam, a teraz poszłam upiec sobie ciasteczka do kawy i przegryźć kukurydzę w kolbie Wypiję kawkę, może pośpiewam, pogram na klawiszkach - i z powrotem do pracy taki rytm najbardziej mi odpowiada.

edit:

no i jeśli wychodzę dajmy na to o 8, to muszę wstać o 6 - mycie, śniadanko, poranna kawa podczas robienia makijażu - taki poranny rytuał co najmniej dwie godziny chyba że muszę wyjść naprawdę absurdalnie wcześnie, ale godzina to już minimum nawet jak muszę wyjść dajmy na to o piątej rano na pociąg i godzina to już tak z wyprasowanymi wcześniej rzeczami i wszystkim przygotowanym.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt

Edytowane przez Adriana Lecouvreur
Czas edycji: 2009-08-01 o 15:29
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:47   #4
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Ja mam taki plan, ze korzystam codziennie z wyszukiwarki.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 19:17   #5
vatis
Raczkowanie
 
Avatar vatis
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wioska Smurfów ;)
Wiadomości: 109
GG do vatis
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Adriana Lecouvreur no to ładnie, zorganizowana dość jesteś Ja muszę chyba przyjąć jakiś system bo tracę takie ilości czasu... No w ciągu dnia potrafię nic konkretnego nie zrobić, nawet nie wiem kiedy zlatuje. Od dłuższego czasu już w ten sposób robisz?

Nobi, a teraz masz jakieś stałe elementy dnia? Czy jakoś samo wszystko "leci"
vatis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 19:58   #6
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez vatis Pokaż wiadomość
Adriana Lecouvreur no to ładnie, zorganizowana dość jesteś Ja muszę chyba przyjąć jakiś system bo tracę takie ilości czasu... No w ciągu dnia potrafię nic konkretnego nie zrobić, nawet nie wiem kiedy zlatuje. Od dłuższego czasu już w ten sposób robisz?
po prostu znam swój zegar biologiczny, staram się przestrzegać jego wskazówek, wiem kiedy najlepiej np. nałożyć makijać, kiedy go zmyć, inna sprawa że o takich detalach pamiętam w kratkę... albo żeby nie jeść po 20 - nie ze względu na jakieś odchudzanie, ale po prostu wszystko co zjem po 20 widzę rano na swojej twarzy w postaci diod wiem kiedy mi się najlepiej śpiewa, kiedy najlepiej mi się śpi, pracuje, wypoczywa. Słuchaj swojego ciała a nie będziesz marnowała czasu a przede wszystkim znajdź sobie zajęcie - to może być szydełkowanie, robienie przetworów, nauka języka - które nada Twoim dniom systematyczności. Zastanów się kiedy najłatwiej Ci się skupić i nie odbieraj w tym czasie telefonów, wyłącz komputer, w tym wizaż , posprzątaj pokój i zajmij się konkretną rzeczą. Wyznacz sobie deadline, np. imieniny cioci której chcesz dać w prezencie zrobioną na szydełku serwetkę, cokolwiek.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 21:59   #7
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

jak mój tż jest na miejscu to jestem bardzo zorganizowana, ale to po to, żeby spędzić z nim jak najwięcej czasu.tak samo w roku szkolnym. wszystko zaplanowane, żeby na każdy sprawdzian zdążyć się nauczyć, żeby zdążyć na dodatkowe zajęcia itp. ale najgorsze są takie dni jak teraz, kiedy nie mam nic do roboty. siedzę całymi dniami i nic nie robię, a to mnie strasznie dobija..
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 00:34   #8
Toriaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 040
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

u mnie codziennie inaczej,
len straszny...
__________________
Pomyśl - kim jesteś
Jeśli mądrość Cię usypia, a głupota budzi..
.


Toriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 08:19   #9
vatis
Raczkowanie
 
Avatar vatis
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wioska Smurfów ;)
Wiadomości: 109
GG do vatis
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
po prostu znam swój zegar biologiczny, staram się przestrzegać jego wskazówek, wiem kiedy najlepiej np. nałożyć makijać, kiedy go zmyć, inna sprawa że o takich detalach pamiętam w kratkę... albo żeby nie jeść po 20 - nie ze względu na jakieś odchudzanie, ale po prostu wszystko co zjem po 20 widzę rano na swojej twarzy w postaci diod wiem kiedy mi się najlepiej śpiewa, kiedy najlepiej mi się śpi, pracuje, wypoczywa. Słuchaj swojego ciała a nie będziesz marnowała czasu a przede wszystkim znajdź sobie zajęcie - to może być szydełkowanie, robienie przetworów, nauka języka - które nada Twoim dniom systematyczności. Zastanów się kiedy najłatwiej Ci się skupić i nie odbieraj w tym czasie telefonów, wyłącz komputer, w tym wizaż , posprzątaj pokój i zajmij się konkretną rzeczą. Wyznacz sobie deadline, np. imieniny cioci której chcesz dać w prezencie zrobioną na szydełku serwetkę, cokolwiek.
Jak to jest możliwe, że znasz swój zegar biologiczny aż tak dobrze. Na robienie makijażu też organizm wyznacza nam czas? Jak Ty go tak dobrze poznałaś? Czy ja czegoś nie rozumiem po prostu
__________________
I am a dreamer but when I wake,
You can't break my spirit - it's my dreams you take.
And as you move on, remember me,
Remember us and all we used to be





Próbuję się zmieniać ))
vatis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:15   #10
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

między 8 a 10 rano skóra najlepiej przyswaja makijaż, ale między 11 a 14 najbardziej się błyszczy... trochę o tym poczytałam, w necie głównie radzę poszukać.... poza tym jestem z cyklu 'lustereczko powiedz przecie' i zwracam dużą uwagę na to, jak wyglądam, więc przy dłuższej obserwacji po prostu wychodzą takie rzeczy.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 18:36   #11
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Wakcje, jako tako nie mam planu dnia. A w roku szkolnym tak, bo jak bym nie miała to pewnie bym się nie wyrobiła z niczym;]
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 20:47   #12
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

No wlasnie ja juz odkrylam dlaczego sie nie wyrabiam mam taki rozgardiasz wszedzie ze ciezko mi z czymkolwiek zdazyc i chyba musze sie wziasc za siebie bo matura w koncu a tak pozatym szkoda czasu bo mam swiadomosc tego ze go marnuje...komputer mnie tez troche uzalzenial...
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 21:29   #13
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Talking Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
między 8 a 10 rano skóra najlepiej przyswaja makijaż, ale między 11 a 14 najbardziej się błyszczy... trochę o tym poczytałam, w necie głównie radzę poszukać.... poza tym jestem z cyklu 'lustereczko powiedz przecie' i zwracam dużą uwagę na to, jak wyglądam, więc przy dłuższej obserwacji po prostu wychodzą takie rzeczy.
Ooo, tym mnie naprawdę mocno motywujesz do bardzo wczesnego wstawania

Ja wstaję około 11.30 i włączam komputer i biegnę sprzątać kuwetę, myję miski, daję jedzenie, sprzątam całe mieszkanie na mokro (przy dwóch kotach w czym jeden z długimi kłakami inaczej się nie da) i w przerwach jem śniadanie, piję kawę, myję się, rozpakowuję zmywarkę.

13 - robię makijaż przy komputerze. Grzebię coś na kompie, jak mam coś do roboty to coś tam popchnę ale bez większego zapału. Czytam pocztę, forum, gadam na tlenie i GG.

16 - leniwie biorę się za robienie obiadu - oczywiście przy komputerze

17 - idę na zakupy.

17.30 - znowu komputer, udaję że pracuję i tak do 23, w przerwach wkładam gary do zmywary, prasuję i takie tam.

24 - robię kolację i znów siadam do kompa i zabieram się wreszcie za poważną robotę pracuję sobie do 4-5 .

5 - kładę się spać i nie mogę zasnąć bo KTOŚ mi chrapie nad uchem
6 - koty robią sobie bieżnię z naszego łóżka i trwa to około 1-2 godz. i nie mogę zasnąć
8 - mąż człapie po mieszkaniu nie mogę zasnąć
9 - usiłuję zasnąć
10 - chyba zasypiam, WREEESZCIEEE!!!
11.30-12 - budzę się
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 00:02   #14
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

o matko... ale do góry nogami masz wszystko każdy ma inny zegar, ale chociaż wiem że więcej osób pracuje podobnie jak Ty, wydaje mi się to samobójstwem...

ps. ja też lubię pospać... ale jesli wychodze w ciagu dnia to musze wstac wczesniej, bo makijaz robiony kolo poludnia to... to się świeci i splywa chyba ze wychodzę wieczorem... ale to rzadko, więc wiadomo że inna sytuacja. nie trzymam się tego wszystkiego niewolniczo, ale jak się trzymam, lepiej się czuję.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 10:43   #15
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

witam
Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
mam taki plan, nawet teraz w wakacje, że jak mam coś do zrobienia to na pewno przed 15, potem muszę mieć czas na luz w stylu simsy czy jakieś gadu, a jeśłi mam jeszcze coś do zrobienia, tak jak np teraz, to robię to po 19. Dziś wstałam o 9, po 10 byłam po śniadaniu i kawie, włączyłam kompa, odpisałam na maile, i zabrałam się do pracy (mam taki mały projekt na prezent do skończenia). Ok 13 zjadłam coś lekkiego, do 15, 30 popracowałam, a teraz poszłam upiec sobie ciasteczka do kawy i przegryźć kukurydzę w kolbie Wypiję kawkę, może pośpiewam, pogram na klawiszkach - i z powrotem do pracy taki rytm najbardziej mi odpowiada.

edit:

no i jeśli wychodzę dajmy na to o 8, to muszę wstać o 6 - mycie, śniadanko, poranna kawa podczas robienia makijażu - taki poranny rytuał co najmniej dwie godziny chyba że muszę wyjść naprawdę absurdalnie wcześnie, ale godzina to już minimum nawet jak muszę wyjść dajmy na to o piątej rano na pociąg i godzina to już tak z wyprasowanymi wcześniej rzeczami i wszystkim przygotowanym.
zazdroszczę Ci takiego planowania, wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Ja jednak jak coś planuje to albo wypadnie mi inne zajęcie albo najnormalniej na świecie mi się czegoś nie chce zrobić i szlag trafia wszystko. No ale cóż, jestem niekonsekwentna w swoich planach. Tyle że im starsza jestem tym staram się jakoś uporządkować i zorganizować swój czas tak żeby żadnej chwili nie przepuścić na bezczynnym 'nicnierobieniu'. Czy mi wychodzi? Czasem tak, ale wiadomo jak to bywa.

Może jeszcze za młoda jestem na ustatkowaniu swojego czasu i robieniu wszystkiego według jakiegoś schematu.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:31   #16
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

9:30 się budzę, pilot w rękę i włączam wieżę i sączę bity do 10:30. Potem wstaje kąpię się, jem obfite śniadanie. Potem idę na siłownię i basen.
Wracam do domu i robię to samo co po przebudzeniu. Potem obiadek. Spotykam się ze znajomkami, gram w piłkę i takie tam. No wieczorem się kąpię, jem kolacje i odpoczywam ;d.
Niczym się nie wyróżniam chyba.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:47   #17
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie
 
Avatar Adriana Lecouvreur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z Toskanii
Wiadomości: 2 495
Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
witam

zazdroszczę Ci takiego planowania, wszystko perfekcyjnie zaplanowane. Ja jednak jak coś planuje to albo wypadnie mi inne zajęcie albo najnormalniej na świecie mi się czegoś nie chce zrobić i szlag trafia wszystko. No ale cóż, jestem niekonsekwentna w swoich planach. Tyle że im starsza jestem tym staram się jakoś uporządkować i zorganizować swój czas tak żeby żadnej chwili nie przepuścić na bezczynnym 'nicnierobieniu'. Czy mi wychodzi? Czasem tak, ale wiadomo jak to bywa.

Może jeszcze za młoda jestem na ustatkowaniu swojego czasu i robieniu wszystkiego według jakiegoś schematu.
jestem o rok młodsza od Ciebie i jak mam parę dni nieróbstwa to prawie depresji dostaję. ja tak nie mogę po prostu.
__________________
Kaja



aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 19:10   #18
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez Adriana Lecouvreur Pokaż wiadomość
jestem o rok młodsza od Ciebie i jak mam parę dni nieróbstwa to prawie depresji dostaję. ja tak nie mogę po prostu.
no to tym bardziej Cię podziwiam
nie no kilka dni nieróbstwa nie wchodzi w grę, zawsze znajdę sobie jakieś zajęcie.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:12   #19
AgeleSS
Zadomowienie
 
Avatar AgeleSS
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 495
GG do AgeleSS
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

U mnie spontan :P
__________________


" (...) Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór – ale konieczność." ♥


... Daria, 22 lata.
Nauczycielka wf i instruktorka fitness
W trakcie mgr z bezpieczeństwa morskiego państwa. Służby mundurowe <3



AgeleSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 20:45   #20
Enji
Wtajemniczenie
 
Avatar Enji
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lewobrzeże
Wiadomości: 2 661
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

codziennie wieczorem, przed pójściem spać układam plan kolejnego dnia, najczęściej w wannie XD

i jestem bardzo zła kiedy ktoś mi go popsuje, bo od razu wypadam z rytmu...
Enji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:06   #21
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Ooo, tym mnie naprawdę mocno motywujesz do bardzo wczesnego wstawania

Ja wstaję około 11.30 i włączam komputer i biegnę sprzątać kuwetę, myję miski, daję jedzenie, sprzątam całe mieszkanie na mokro (przy dwóch kotach w czym jeden z długimi kłakami inaczej się nie da) i w przerwach jem śniadanie, piję kawę, myję się, rozpakowuję zmywarkę.

13 - robię makijaż przy komputerze. Grzebię coś na kompie, jak mam coś do roboty to coś tam popchnę ale bez większego zapału. Czytam pocztę, forum, gadam na tlenie i GG.

16 - leniwie biorę się za robienie obiadu - oczywiście przy komputerze

17 - idę na zakupy.

17.30 - znowu komputer, udaję że pracuję i tak do 23, w przerwach wkładam gary do zmywary, prasuję i takie tam.

24 - robię kolację i znów siadam do kompa i zabieram się wreszcie za poważną robotę pracuję sobie do 4-5 .

5 - kładę się spać i nie mogę zasnąć bo KTOŚ mi chrapie nad uchem
6 - koty robią sobie bieżnię z naszego łóżka i trwa to około 1-2 godz. i nie mogę zasnąć
8 - mąż człapie po mieszkaniu nie mogę zasnąć
9 - usiłuję zasnąć
10 - chyba zasypiam, WREEESZCIEEE!!!
11.30-12 - budzę się
Mozna zapytac z ciekawosci jaka prace wykonujesz, ze masz taki plan dnia?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:39   #22
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Dobrze się czuję, gdy wstaję rano, najlepiej przed ósmą. Kawusia, wizaż, wyborcza, śniadanie (w takiej kolejności :lol ). Potem ogarnąć dom, zrobić zakupy, obiad. Potem TŻ wraca z pracy, a ja albo siedzę w kuchni, albo tłumaczę, albo spędzam z nim czas.
Ostatnio się trochę rozbiłam, prawie cały czas spędzam przed komputerem (tłumaczenia), a z robotą w domu zbieram się na wieczór - drażniące to trochę, bo się boję po ciemku łazić po własnym podwórku, i jak tu pranie wywiesić?
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:40   #23
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Dubel.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 23:58   #24
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mozna zapytac z ciekawosci jaka prace wykonujesz, ze masz taki plan dnia?

tworzę strony www najlepiej mi się myśli w nocy
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:10   #25
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

hoho widzę że tu i idealistki i takie oszołomy jak ja choć mam pare przyzwyczajeń

obecnie Mój plan od pół roku wygląda następująco:

6:30 dzwoni budzik drzemkę ustawiam aż do 7 wstaje, wstawiam wodę i włączam radio, myję twarz, balsamuję się i ubieram, ide zaparzyc herbatę sobie i TŻtowi, robie nam kanapki do pracy i sobie śniadanie, nakładam na twarz serum, idę jeść śniadanie, nakładam filtr na twarz i idę myć ząbki, pakuje sie do pracy, robię makijaż i o 8:30 wychodzę. O 9:00 jestem w pracy, włączam kompa, wstawiam wodę na kawę i herbatę zieloną, odbieram pocztę i wizażuje od ok 10 - 14 pracuję, potem do 15 wizaż lub książka o 15 kończę work (staż )i idę do domu, ok. 15:30 jem obiad, odpoczywam tak do 16:30 potem biorę prysznic według ustalonego planu maseczki, zabiegi upiększające itd. suszę włosy i wchodzę na kompa, o 18:30 przyjeżdza TŻ z pracy i jedzieym do niego- robię mu obiad, zmywam ,sprzątam, robie sobie kolacje i ide na TV ok. 22 idę spać, budzę sie o 24 bo wtedy TŻ wgramala się do łózka przeważnie dopiero o 1:00 znów zasypiam i tak codziennie tylko w weekend jest inny układ dnia ogólnie obijam się ale czasem weźmie mnie na zrobienie czegos pożytecznego jak koraliki, ćwiczenia, pochłonie mnie książka lub film ale to tak 2-3 razy w tygodniu
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:35   #26
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
tworzę strony www najlepiej mi się myśli w nocy
Zawsze zazdroscilam samodzielnosci i hmmm komfortu osobom wykonujacym tego typu prace

Dziewczyny, czytajac Wasze posty mozna odniesc wrazenie, ze wiekszosc dni wyglada tak samo. Az nie chce mi sie wierzyc w to, ze tak jest w istocie. Ja chyba jednak nie potrafilabym znalezc chociazby dwoch dni w tygodniu podobnych do siebie. Nie mam wlasnych rytualow (poza tak oczywistymi jak sniadanie czy makijaz) i kazdego dnia robie wszystko o roznych porach.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:16   #27
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Zawsze zazdroscilam samodzielnosci i hmmm komfortu osobom wykonujacym tego typu prace

Dziewczyny, czytajac Wasze posty mozna odniesc wrazenie, ze wiekszosc dni wyglada tak samo. Az nie chce mi sie wierzyc w to, ze tak jest w istocie. Ja chyba jednak nie potrafilabym znalezc chociazby dwoch dni w tygodniu podobnych do siebie. Nie mam wlasnych rytualow (poza tak oczywistymi jak sniadanie czy makijaz) i kazdego dnia robie wszystko o roznych porach.
Każdy dzień jest inny, ale pracując w danych godzinach, pewne rzeczy każdego dnia wykonuje się o podobnych godzinach raz w tyg. odwiedzam babcię, wiec zmienia sie plan obiadu i kąpieli , raz w tyg. chodzę do biblioteki, raz do miasta pozałatwiać to i owo i wtedy reszta dnia się zmienia sądzę, że każdy dzień jest inny, ale dni są do siebie podobne
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:58   #28
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

w wakacje spontan , w ciągu roku szkolnego szara codzienność...
shanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 13:49   #29
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

u mnie całkowity spontan i w wakacje i w roku akademickim . Jestem totalnie nie ogarnięta
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 09:55   #30
dreaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: Wasz plan dnia drogie Wizażanki :)

Podziwiam was kochane Wizażanki, ja ostatnio się rozleniwiłam, gdyby nie mój TZ to pewnie w ogolę bym sie zapuscila, bez makijarzu, ciagle w piżamie itp., a tak to sie staram dla niego W roku akademickim mam ustalony jako taki plan, ktory zalezy tez od planu zajec, a w wakacje to bywa roznie. Kiedys byłam bardziej zmobilizowana, moze te czasy jeszcze wrócą
__________________

dreaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.