Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 09:19   #3571
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

moze by dryndnac do niej?
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:22   #3572
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
A jesteś z nią umówiona w razie "W"?
Obiecała, że da znać, więc myślę, że da...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:25   #3573
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mini jest mały jako to mini a ponadto ma strasznie niskie podwozie, więc parkowanie wcale nie takie łatwe jak się wydaje
ja w nim mam kolana pod brodą no ale mam kilka cm więcej i nogi długie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:25   #3574
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Macie pozdrowienia od Atojki, właśnie szykuje się do lekarza i powiedziała, ze wszystko jest w porządku i żebyście się nie martwiły
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:29   #3575
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

Ilona- takie buty były na zimowej wyprzedaży w Zarze za 99zł O ile to te same- fioletowe, na jakby gumowej traperkowej podeszwie i obcasie btw. bardzo wygodne

Tak, tak wlasnie chcialam napisac kolekcja zimowa Zara, ja kupilam za 15 euro, piekny zamsz, jeszcze nie mialam ich ubranych,..... hmmmm, jutro wloze........albo dzis wieczorem.......

Angelku , wszystkiego najlepszego, samych trafionych zakupow, usmiechu na co dzien, wspanialych przyjaciol i czego tylko sobie zyczysz
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:30   #3576
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Tak, tak wlasnie chcialam napisac kolekcja zimowa Zara, ja kupilam za 15 euro, piekny zamsz, jeszcze nie mialam ich ubranych,..... hmmmm, jutro wloze........albo dzis wieczorem.......

Angelku , wszystkiego najlepszego, samych trafionych zakupow, usmiechu na co dzien, wspanialych przyjaciol i czego tylko sobie zyczysz
pokaż
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:38   #3577
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cześć Laski
Od rana mnie zawalili pismami procesowymi... Dopiero kawkę zrobiłam :brzdęk: i męczę wczorajszą babeczkę Armaniego (znaczy pyszna jest, ale tak czekoladowa, że zjadłam wczoraj tylko 1/3, a poza tym boję się, czy twarzą jej nie strawię...).

Angelku, spełnienia marzeń

Usłyszałam dziś pierwszy komplement na temat makijażu odkąd używam minerałów Mam radiant neutral (WI ). Wprawdzie wydaje mi się za ciemny, ale zarzuciłam szaliczek i nie widać szyi

Mariola, jak po siłce? Mnie nic nie boli, a przecież byłam pierwszy raz i siedziałam tam 1,5h! Jutro idę znowu, ale będę ok. 45 min., bo stretching sobie zabukowałam

Sel musisz trochę przystopować ten kontakt...

WI, Tadka się nie da pomylić, jaki łobuz!
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 09:49   #3578
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
pokaż
Il, zrobie zdjecia jak wroce z pracy, przyjechala nasza znajoma i mam urwanie glowy aby wszedzie zdazyc i wszystkich zadowolic.
Bardzo sie lubimy ale jest to jednak wyczerpujace.........
nota bene jest to szefowa mojego TZ ta

Atojka pisala ze wybiera sie do lekarza, ale z mala cos nie tak bo ma goraczke od wczoraj i Anie tez cos chwyta................:ma d:
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:57   #3579
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mariola, jak po siłce? Mnie nic nie boli, a przecież byłam pierwszy raz i siedziałam tam 1,5h! Jutro idę znowu, ale będę ok. 45 min., bo stretching sobie zabukowałam
No właśnie skarżyłam się na fitnesie, że nic nie czuję w mięśniach i nie wiem czy powinnam dołożyć ciężaru czy nie (już robię jedną serię więcej) i po krótkim odpoczynku mam tyle energii, że jeszcze poszłabym potańczyć

Normalnie nie mogę się doczekać wiosny... rolki bym odgrzebałąai rower... tak godzinę rolek przd siłką a po siłce jeszcze godzinę na rowerze...

Edytowane przez marioladabr
Czas edycji: 2010-03-09 o 09:58
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 09:58   #3580
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczynki, ja tylko na sekunde, bo nie mam wiecej. Donosze, ze dojechalismy, droga byla dobra, tutaj zimno, Cansada widzialam w tv rano, ze Hiszpania zasypana sniegiem Dominko, marze o spotkaniu z Toba tutaj, ale mam tak napiety program ze raczej nie wyrobie, poczekam az juz bedziesz miala to Evo Wczoraj schodzac juz do auta znalazlam w skrzynce Lucy i zaraz testuje. Jade dzis do rodziny, jutro mam okuliste. Nie wiem jak Was pozniej nadrobie, jak wroce..
Ja czytałam, że na weekend z powrotem w Wawce będziesz, to się nawet w sprawie spotkanie nie odzywałam, bo niestety w tygodniu sama nie dałabym rady. Jak na weekend będziesz tutaj to daj znać koniecznie A Evo to za pół roku gdzieś, bo się pewna sprawa wyklarować musi
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
BTW..szukałam tortu dla Aniołka i sie baaaaaaaardzo zdziwiłam Zobaczcie TO bo zdjecia nie wkleje raczej Hhehe..ale bym była zdziwiona jakbym na panienskie które nigdy chyba nie nastapi cos takiego dostała
Coś Ty tu wkleiła Rewelka !

Angelku wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:05   #3581
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

dopiero teraz zobaczyłam

cansado, nie ma pośpiechu
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 10:21   #3582
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
dopiero teraz zobaczyłam

cansado, nie ma pośpiechu
Tam jest więcej takich różnych Można paść ze śmiechu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:27   #3583
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Angel Duzo szczescia, milosci, pieknej cery, fajnych effuniakow i w ogole cudownego zycia!

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Chciałam powiedzieć, że właściwie to ty zwróciłaś mi na to uwagę
BTW, ten korektor artdeco jest świetny Nie wiem, czy ci go oddam
.
jaki korektor

Cytat:
Moja 62ka w talii A dawna waga to 50 :BRZYDAL: Za wymiary 100/60/100 dałabym się pokroić
a kto ma takie wymiary?

ja robie zupy bez miesa i tez nie uzywam kostek

Cytat:
Tak, tak wlasnie chcialam napisac kolekcja zimowa Zara, ja kupilam za 15 euro, piekny zamsz, jeszcze nie mialam ich ubranych
no wezzzz ja cie pomecze jak bedzie letnia wyprzedaz, oj pomecze (moge?). macie tam jakis katalog albo cos? ladne jasne szpilki maja ale cena w pl mi nie odpowiada
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:33   #3584
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ktoś tu za mną tęskni, czy się 'pomądrowałam' i już nikt mnie nie lubi

Aniołku wszystkiego najlepsiejszego

Sel no ja też bym zmieniła numer. Jest to trochę kłopotliwe, ale w tym momencie masz na głowie burka i jego matkę. Ja rozumiem, że jesteście związane itd, ale w ten sposób tylko sobie szkodzisz. Moim zdaniem powinnaś urwać kontakt raz a porządnie.

Ja od dzisiaj znów na 'diecie', bo wczoraj dojadałam jeszcze resztki A w ogóle lodówka mi nie działa od jakiś trzech tygodni, mam taką małą używaną, no i trochę to denerwujące jest, twarożek wytrzymuje 2, góra 3 dni i już parę rzeczy musiałam wyrzucić, a nie znoszę takiego marnotrawstwa. Z drugiej strony zmusza mnie to do ruszenia się co drugi dzień do sklepu. Kupować nowej mi się nie opłaca, długo tu już nie posiedzę. Pod koniec tygodnia ważenie, zobaczymy co waga mi powie

I mamy problemy ze znalezieniem mieszkania- ceny trochę wysokie, a jak możliwe, to lekka ruderka Mieliśmy szukać przez agencję, ale oni wołają po 1,5k zł Takie są ceny, czy po prostu nie trafiliśmy? Będę jeszcze szukała po serwisach, ale muszę na razie oddać drugi rozdział (dziś wieczorem już skończę mam nadzieję) i w miarę szybko machnąć trzeci, bo do końca marca powinnam mieć zdaną pracę. Ech, trochę tego jest do ogarnięcia. Najgorsze, że nie ma mnie na miejscu, wiadomo, łatwiej się szuka i pracy i mieszkania, a mały nalega, że musimy obejrzeć razem, bo on może czegoś nie zauważyć, itd. No i chce, żeby mi się podobało

Edit: Aaaa, już wiem, co miałam dopisać Violl- włoski po Kallosie są mięciuuusie Niech ci Bozia w perfumach wynagrodzi I pachną mleczkiem kokosowym

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:38
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:43   #3585
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
no wezzzz ja cie pomecze jak bedzie letnia wyprzedaz, oj pomecze (moge?). macie tam jakis katalog albo cos? ladne jasne szpilki maja ale cena w pl mi nie odpowiada

Cotko, meczyc mnie mozesz, pisalam w czwartek abys mi podala numer referencyjny badz wkleila zdjecie to poszukam. Na zARA w PL mnie nie stac, ceny chore, kto tam kupuje? poza wyprzedazami?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:46   #3586
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Witam

Angelku spełnienia marzeń

Jeśli chodzi o kostki rosolowe to też używam,ale jak Tż gotuje rosół na wiejskiej kurce to nie dodaje kostek i jest

Mam pytanie do dziewczyn stosujących dietę SB co pijecie jeśli nie wolno kawy i herbaty aha i jak z nabiałem w I fazie bo najpierw czytałam ze nie wolno a potem ze mozna serek wiejski 1-2 % tłuszczu?

Mam zamiar zacząc się dietować żeby na lato być zgrabną i powabną
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:49   #3587
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Witam

Angelku spełnienia marzeń

Jeśli chodzi o kostki rosolowe to też używam,ale jak Tż gotuje rosół na wiejskiej kurce to nie dodaje kostek i jest

Mam pytanie do dziewczyn stosujących dietę SB co pijecie jeśli nie wolno kawy i herbaty aha i jak z nabiałem w I fazie bo najpierw czytałam ze nie wolno a potem ze mozna serek wiejski 1-2 % tłuszczu?

Mam zamiar zacząc się dietować żeby na lato być zgrabną i powabną
a gdzie wyczytałaś, że nie wolno herbaty i kawy nie wolno cukru do w/w
nabiał można odtłuszczony do 2 szklanek dziennie [mleko, maślanka, jogurt naturalny, kefir]
twaróg jest traktowany jako źródło białka
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:55   #3588
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a kto ma takie wymiary?
100/60/100? Nie wiem W mojej głowie takie są idealne Fajny biust, wąska talia i kobiece biodra

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I mamy problemy ze znalezieniem mieszkania- ceny trochę wysokie, a jak możliwe, to lekka ruderka Mieliśmy szukać przez agencję, ale oni wołają po 1,5k zł Takie są ceny, czy po prostu nie trafiliśmy? Będę jeszcze szukała po serwisach, ale muszę na razie oddać drugi rozdział (dziś wieczorem już skończę mam nadzieję) i w miarę szybko machnąć trzeci, bo do końca marca powinnam mieć zdaną pracę. Ech, trochę tego jest do ogarnięcia. Najgorsze, że nie ma mnie na miejscu, wiadomo, łatwiej się szuka i pracy i mieszkania, a mały nalega, że musimy obejrzeć razem, bo on może czegoś nie zauważyć, itd. No i chce, żeby mi się podobało
W Warszawie takie porządne agencje chcą po podpisaniu umowy równowartość 1 czynszu. Uważaj tylko na takie co na "dzień dobry" chcą 300pln.
Polecam szukanie na serwisach- jest ich sporo Zawsze lepiej poszukać dłużej i pozwiedzać dużo mieszkań niż płacić za to sporo pieniędzy agencji


Tadzio duży? Urósł, fakt, ale i tak mały jest- przynajmniej przy starszej wielbrzymce

F_F- cieszę się, że odpowiada Na mnie był sporo za ciemny i nawet szalik nie pomagał

Cansada- ja kupuję, ale jednak częściej na wyprzedażach Ceny w porównaniu do hiszpańskich mocno przesadzone, niestety Poza tym w Polsce, nie wiem czemu, próbują z tego zrobić markę luksusową...
O Massimo Dutti nawet nie wspomnę, bo w PL byłam tam raz i do tej pory pamiętam ten klimat- jakbym u Armaniego była W peek'u czy royal'u jest o wiele mniej "luksusowego klimatu niż w MD...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:03
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:00   #3589
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Tadzio duży? Urósł, fakt, ale i tak mały jest- przynajmniej przy starszej wielbrzymce

F_F- cieszę się, że odpowiada Na mnie był sporo za ciemny i nawet szalik nie pomagał
Ja potwierdzam, że przy kocicy to Tadzio drobniutki ale jak porównam go ze swoim to wydaje się wielki
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 11:10   #3590
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Angelku, najlepszego, żeby się palant odczepił i żeby się wszystko udawało

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
100/60/100? Nie wiem W mojej głowie takie są idealne Fajny biust, wąska talia i kobiece biodra
ja bym chciała takie mieć w sumie też... ale biustu nie powiększę
zmierzyłam się przez Was wczoraj, w talii 63 a w biodrach 97-98... to co, przerzucam to z talii na biodra i będę miała 2/3 idealnej figury wg WI

ale mnie nosi dziś, takie ładne słońce za oknem mam ochotę sobie poćwiczyć aż

i zamówiłam buty z sigmy, o takie, niebieskie, mam nadzieję, że będą

a do zary wolę u nas zaglądać tylko jak są wyprzedaże- tzn zdarzają się rzeczy w miarę normalnych cenach, spodnie można znaleźć za 100-130 zł, ale czasem jak widzę jakieś szmatki za około 200 zł i więcej... ani to ładne ani nic. a ostatnio weszłam do TK Maxxa, który niby za granicą oferuje rzeczywiście znane marki w dobrych cenach, a u nas albo nieznane marki w zwykłych cenach albo znane marki w cenach i tak wygórowanych

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:16
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:11   #3591
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a gdzie wyczytałaś, że nie wolno herbaty i kawy nie wolno cukru do w/w
nabiał można odtłuszczony do 2 szklanek dziennie [mleko, maślanka, jogurt naturalny, kefir]
twaróg jest traktowany jako źródło białka

Wyczytałam tutaj
http://southbeach.c10.pl/index.php

Trochę mnie to odstraszyło od tej diety bo kawę lubię
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:34   #3592
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
W Warszawie takie porządne agencje chcą po podpisaniu umowy równowartość 1 czynszu. Uważaj tylko na takie co na "dzień dobry" chcą 300pln.
Polecam szukanie na serwisach- jest ich sporo Zawsze lepiej poszukać dłużej i pozwiedzać dużo mieszkań niż płacić za to sporo pieniędzy agencji

Aha, czyli jednak standardowo Zatem zostaje szukanie po serwisach właśnie, tylko powiedz mi, czy to jest realne znaleźć coś do końca marca/połowy kwietnia
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:37   #3593
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17741240]Angelku, najlepszego, żeby się palant odczepił i żeby się wszystko udawało



ja bym chciała takie mieć w sumie też... ale biustu nie powiększę
zmierzyłam się przez Was wczoraj, w talii 63 a w biodrach 97-98... to co, przerzucam to z talii na biodra i będę miała 2/3 idealnej figury wg WI

ale mnie nosi dziś, takie ładne słońce za oknem mam ochotę sobie poćwiczyć aż

i zamówiłam buty z sigmy, o takie, niebieskie, mam nadzieję, że będą

a do zary wolę u nas zaglądać tylko jak są wyprzedaże- tzn zdarzają się rzeczy w miarę normalnych cenach, spodnie można znaleźć za 100-130 zł, ale czasem jak widzę jakieś szmatki za około 200 zł i więcej... ani to ładne ani nic. a ostatnio weszłam do TK Maxxa, który niby za granicą oferuje rzeczywiście znane marki w dobrych cenach, a u nas albo nieznane marki w zwykłych cenach albo znane marki w cenach i tak wygórowanych [/QUOTE]

Ja nie wiem o co z ta Zarą chodzi, ale oni mają ładne ciuchy na wieszakach, a jak się to przymierzy to katastrofa jakaś Wcięcie nie tam gdzie trzeba, nie układa się, dekolt nie taki i w ogóle lipa A buty to niewygodne maja jak cholera
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:37   #3594
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Aha, czyli jednak standardowo Zatem zostaje szukanie po serwisach właśnie, tylko powiedz mi, czy to jest realne znaleźć coś do końca marca/połowy kwietnia
W -w-wie możliwe... polecam serwis gumtree, albo na wp
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:53   #3595
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Can rzucam zdjeciami sandałków (sandałek?) , w koncu je kupilam ale jesli u ciebie beda jakos odczuwalnie tansze to oddam (jesli chcesz kod albo numer to daj znac)
szukam jeszcze tych szpilek:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1267910785 to taki pudrowy roz/bez. w sumie moga byc nawet jakies nizsze (ale nie mniej niz 9cm) byle jakies zgrabne i z zakrytym paluchem
rozmiar 37
(czy wy tez macie problem z rozmiarem sandałków? o ile w normalnym bucie wiem jaki rozmiar to w przypadku sandałków mam problem. nie wiem czy to dobre czy juz za duze, bo lubie miec roche przerwy miedzy koncem buta a palcami i mam wiecznie wrazenie, ze ludzie mysla ze mam za duze buty a ja na styk to tylko czulenka lubie, reszta musi byc wieksza troche a poza tym mam nierowne stopy chyba )


przy okazji sweterek z reserved, mam tez 2gi taki tylko ciemniejszy, bo mnie te farfocle oczarowaly jeden mam s drugi m i roznica miedzy nimi jest chyba tylko w dlugosci

i jeszcze fajne zdjecie przed galeria baltycka. postac z mala walizka to babka, a z duza facet. tak sobie szlam za nimi i pomyslalam 'zaloze sie ze on ciagnie jej walizke, a ona jego'

edit:
dominko, jak zyje nic nie kupilam w zarze do ostatnich 2 miesiecy a kiedys sie nawet do wawki kopsnelam z matula na zakupy jak u nas nie bylo ubran u nich tez nie lubie (na mnie tez nie leza zupelnie i jakos taka se za te cene), ale buty maja jakies wygodniejsze ostatnio.
kiedys to nawet przymierzyc sie nie dalo porzadnie bo takie niewygodne..

szkoda ze ten Tk maxx u nas sie nie udal, z uk mam dobre wspomnienia.
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-03-09 o 11:58
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:00   #3596
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Wyczytałam tutaj
http://southbeach.c10.pl/index.php

Trochę mnie to odstraszyło od tej diety bo kawę lubię
staroć jakaś
przeczytaj http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...89&postcount=1

cotko, ładne te szpilki z linka
a z sandałkami mam dokładnie to samo, jak kupię akurat to chodząc szoruję palcami o chodnik bo się stopa zsuwa [ale panie w sklapie zazwyczaj krzywo patrzą jak proszę o większe kurde, w końcu but jest od chodzenia a nie od stania]
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:01
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:05   #3597
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Domi, ja też nie wiem jak oni to robią, jedną bluzkę od nich mam, bo w miarę leżała... ale za to na moją przyjaciółkę to ich ciuchy szyte chyba ale na letniej wyprzedaży kupiłam u nich szpilki i są to najwygodniejsze szpile w moim życiu, także chyba jakoś trafiłam cudem

cotko, jakby te buty mój ex TŻ zobaczył, to by padł przed Tobą na kolana i zaczął Cię czcić jako swoją boginię, piękne są
i sweterek też piękny i też mam jedną stopę dłuższą od drugiej, ale u mnie to różnica około 1 cm, to mnie trener z siłowni do ortopedy wysłał, żeby nie mieć problemów w przyszłości

przed chwilą z okna w pracy widziałam taką scenkę: panowie kują beton, w jednej dziurze kuje jeden, drugi się przygląda, w drugiej jeden pali i patrzy na taczkę, drugi wygarnia coś tam... a beton kuje ich najprawdopodoboniej szef, w garniaku, białych rękawiczkach i eleganckich butach
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:27   #3598
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Aha, czyli jednak standardowo Zatem zostaje szukanie po serwisach właśnie, tylko powiedz mi, czy to jest realne znaleźć coś do końca marca/połowy kwietnia
Ja w 2 tygodnie znalazłam super mieszkanie także myślę, że się da
Wpisz w googlach mieszkania do wynajęcia + miejscowość.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja nie wiem o co z ta Zarą chodzi, ale oni mają ładne ciuchy na wieszakach, a jak się to przymierzy to katastrofa jakaś Wcięcie nie tam gdzie trzeba, nie układa się, dekolt nie taki i w ogóle lipa A buty to niewygodne maja jak cholera
Bo są szyte na bardzo szczupłe osoby Poza tym zara ma ciuchy zgodne z aktualnymi trendami, a te często wszystkim nie pasują. Ja z dużymi biodrami to mogę się schować W obecnej kolekcji z 1/4 sklepu wykupiłabym na pewno

Cotka- śliczne sandałki tylko ten obcas...
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:33   #3599
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ilono, "kurde, w końcu but jest od chodzenia a nie od stania" dokladnie dlatego ja sie przestalam przejmowac

Cytat:
cotko, jakby te buty mój ex TŻ zobaczył, to by padł przed Tobą na kolana i zaczął Cię czcić jako swoją boginię, piękne są
to przez chwile pozazdroscilam bylego TZta, bo moj to niewzruszony na takie rzeczy no ale mogl powiedziec, ze brzydkie wiec z dwojga zlego..ale nie trace nadziei, ze sie pozachwyca jak ubiore
(u mnie to roznica kilku mm, tak do 5 ale jestem ciekawa co ortopeda moze na to pomoc)

Cytat:
a beton kuje ich najprawdopodoboniej szef, w garniaku, białych rękawiczkach i eleganckich butach

sie ustawil i wzbudza szacunek widze


__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:40   #3600
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
to przez chwile pozazdroscilam bylego TZta, bo moj to niewzruszony na takie rzeczy no ale mogl powiedziec, ze brzydkie wiec z dwojga zlego..ale nie trace nadziei, ze sie pozachwyca jak ubiore
(u mnie to roznica kilku mm, tak do 5 ale jestem ciekawa co ortopeda moze na to pomoc)
nawet jak nic nie powie, to się pewnie pozachwyca
ortopeda niby powinien jakieś wkładki zalecić i ćwiczenia odpowiednie, żeby to w jakiś sposób nie wpływało na resztę kręgosłupa
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.