Seks w wodzie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 17:40   #31
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
racja. Po co takie warunki. Jak zaczęłam stosować plastry antykoncepcyjne od razu prezerwatywy poszły w odstawkę, teraz to nawet nie umiała bym się prezerwatywą 'obsługiwać', bo już zapomniałam 'jak to działa'
myślę, że większość facetów czuje się wniebowziętych, kiedy nie muszą się 'stroić' w prezerwatywę To dziwne, że facet nie chce bez, może niedouczony? może ktoś Go musi uświadomić


co do seksu w wodzie, to grunt to duża wanna lub duży prysznic w ciasnej kabinie nie jest fajnie poobijane łokcie itp
dokładnie, albo ja nie mam talentu do tego albo trzeba sobie sprawic odpowiednie warunki, bo ciasnota nie sprzyja
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:17   #32
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Seks w wodzie

ale głupie tabletki plus prezerwatywy... mój mąż by na to nie poszedł. Kochamy sie bez gumek bez tabletek i wogóle od ponad półtora roku i nie jestem w ciąży, wiem ze nie każdy tak by miał. ale zawsze z meżem szukamy właściwego rozwiazania a jak mamy coś nei tak to poprostu abstynencja do wygojenia. nie wyobrażam sobie seksu w prezerwatywie.. czuć gume zamiast niego.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:26   #33
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
ale głupie tabletki plus prezerwatywy... mój mąż by na to nie poszedł. Kochamy sie bez gumek bez tabletek i wogóle od ponad półtora roku i nie jestem w ciąży, wiem ze nie każdy tak by miał. ale zawsze z meżem szukamy właściwego rozwiazania a jak mamy coś nei tak to poprostu abstynencja do wygojenia. nie wyobrażam sobie seksu w prezerwatywie.. czuć gume zamiast niego.
Jak widać za ostro może być bez gumki
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:05   #34
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
ale głupie tabletki plus prezerwatywy... mój mąż by na to nie poszedł. Kochamy sie bez gumek bez tabletek i wogóle od ponad półtora roku i nie jestem w ciąży, wiem ze nie każdy tak by miał. ale zawsze z meżem szukamy właściwego rozwiazania a jak mamy coś nei tak to poprostu abstynencja do wygojenia. nie wyobrażam sobie seksu w prezerwatywie.. czuć gume zamiast niego.
ja również z moim chłopakiem kochamy się bez prezerwatyw bo oboje czujemy się wtedy niekomfortowo bez jest nam owiele przyjemniej bo czuejmy swoje cialo a nie lateks a co do seksu w wodziem.... hm troche nie wygodnie ale w wannie jest fajnie
Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:11   #35
pristolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 46
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez madelaine_16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pewien dylemat.Otóż w wakacje jade nad morze z moim TŻ i On zaproponował mi seks w wodzie.Tz myslal o prysznicu(nie mieszkamy razem wiec na takie luksusy na codzien nie mozemy sobie pozwolic) i o morzu.I tu jest moj problem.Biore Cilest i używamy prezerwatyw.Ale rezerwatywy w wodzie?Da sie?Czy moze wogole nie wolno?Nie czułabym sie komfortowo uzywajac jednego srodka antykoncepcji dlatego prosze Was o rade..
nie rozumie po co stosujac juz antykoncepcje hormonalna stosujesz prezerwatywy. zrozumiale by to bylo w przypadku przygodnych stosunkow, ale bedac w stalym zwizazku to po co? chyba, ze sie czegos obawiasz? co do seksu w morzu do niezbyt dobry pomysl, pod prysznicem moze byc zabawnie i przyjemnie, zalezy od waszej fantazji, zawsze to cos nowego jesli do tej pory nie bylo takiej mozliwosci
pristolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:36   #36
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Seks w wodzie

przeczytalam to z tymi hormonami +gumki albo brak wspolzycia i myslalam ze to zart.w zyciu bym sie na cos takiego nie zgodzilam bo skoro juz bierzesz te tabletki to po cos one sa..to nie sa cukierki ktore nie zostawiaja po sobie sladu w organizmie to sa hormony ktore Ty bierzesz a nie on wiec to Ty decydujesz jak sie zabezpieczacie,a te gumki to juz w oggole paranoja,po co one.tabletki zarzywane odpowiednio sa wystarczajacym zabezpieczeniem..gumki obrzydliwe juz nie sa potrzebne.

a co do seksu w wodzie..to ja lubie pod prysznicem,ale obecnie warunkow nie mamy niestety aleeee to sie zmieni hehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 20:59   #37
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Seks w wodzie

kiedys probowalam w wannie(zanim jeszcze bralam tabletki) ale nie wyszlo. wydaje mi sie z tego powodu ze woda po prostu wyplukuje naturalne nawilzenie i bolało. ale z gumka nic sie zlego nie dzialo.
a co do gumek +tabletek -przez krotki okres tak robilam ale wydaje mi sie ze to bez sensu. no chyba ze ze wiesz ze twoj partner mial kilka kobiet przed toba/nie jestes pewna wiernosci wtedy przydadza sie jako ochrona przed chorobami. bo skutecznosc antykoncepcyjna pigulek naprawde jest wysoka
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 21:23   #38
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Seks w wodzie

ja kochalam sie normlanie w wannie z moim chłopakiem i nic nas nie bolało a było całkiem przyjemnie i bajecznie pośród piany
Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:31   #39
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

No i niestety... Powiedział NIE I KONIEC. Źle mi z tym dziewczyny ;(
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:34   #40
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
No i niestety... Powiedział NIE I KONIEC. Źle mi z tym dziewczyny ;(
Strasznie mi przykro.

Az drugiej storny jestem wściekłą, że dajesz się facetowi tak sterowac w kwestii antykoncepcji.
Zastanawiający jest jego lękl przed ciążą. nie daj Boże, gdybyście wpadli, coś mi się wydaje że wziął by nogi za pas.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:36   #41
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks w wodzie

przeciez to Twoj organizm Ty decydujesz czy brac hormony czy nie,wiec mozesz nie brac.Albo przestac uprawiac sex
tez kiedys cos takiego uslyszalam,ale wtedy sex byl tylko w planach.Mnie sie to kojarzylo z panicznym strachem z wpadka akurat ze mna,mysle ze dobrze kojarzylam,bo z nastepna dziewczyna "ukochany"nie mial juz tych lęków
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 09:46   #42
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

On się przyznał, że panicznie się tego boi i że by się zabił jakbym zaszła w ciąże. . .
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:47   #43
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
przeciez to Twoj organizm Ty decydujesz czy brac hormony czy nie,wiec mozesz nie brac.Albo przestac uprawiac sex
tez kiedys cos takiego uslyszalam,ale wtedy sex byl tylko w planach.Mnie sie to kojarzylo z panicznym strachem z wpadka akurat ze mna,mysle ze dobrze kojarzylam,bo z nastepna dziewczyna "ukochany"ni e mial juz tych lęków
nie rozumiem jak można na kimś coś takiego wymuszać że albo to albo nie ma seksu bezsensu kochany powinnnie tez rozumiec twoje potrzeby a nie tylko kierowac sie swoimi i tez zgadzam sie z dziewczynami ze dla niego wpadka to by bylo cos okropnego bo prawdopodobnie sadzac po jego zachowaniu nie poradzilby sobie w roli ojca teraz
Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:50   #44
Ravissante
Wtajemniczenie
 
Avatar Ravissante
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 061
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
On się przyznał, że panicznie się tego boi i że by się zabił jakbym zaszła w ciąże. . .
kurcze a co w tym takiego zlego ;/ przeciez jak sie ludzie kochaja to nawet jesli kobieta zachodzi w ciaze a jest mloda to jakos to jest moze nie latwo ale tu przedewszystkim zwiazek opiera sie na zaufaniu i wzajemnym rozumieniu swoich potrzeb oraz milosci i odpowiedzialnosci widac dla niego licza sie tylko przyjemnosc bo odpowiedzialnosci to on staralby sie uniknac ;/
Ravissante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:51   #45
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
On się przyznał, że panicznie się tego boi i że by się zabił jakbym zaszła w ciąże. . .
Przepraszam. Wobec tego niech się podda sterylizacji. Nie będę komentować niczym ponadto bo nie chciałabym dostać ostrzeżenia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:51   #46
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
On się przyznał, że panicznie się tego boi i że by się zabił jakbym zaszła w ciąże. . .
no wiec najlepsza metoda anty jest abstynencja heh wtedy na pewno nie bedzie ciazy
On nie dojrzal do sexu i tyle

sterylizacja tez nie daje 100% moze on bedzie tym 1 na milion hehe

ps ile on ma lat???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:55   #47
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Jesteśmy młodymi ludźmi, ale stosowanie hormonów odpowiednio (wiem kiedy jest obniżona skuteczność) jest pewnym środkiem antykoncepcji. Tymbardziej nie widzę sensu stosować ich, gdy stosujemy prezerwatywy, gdyż mam chorą wątrobe i tylko ją obciążam. Nie przestane ich jednak brać bez jego wiedzy. Warto kończyć związek prze prezerwatywy? Chyba nie. . . chociaż w nerwach wydaje mi się, że tak. Nie chce wywierać na nim presji. Może powinniśmy udać się do psychologa lub
seksuologa.
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:56   #48
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Kończy studia w tym roku.. Jest chorobliwie odpowiedzialny, kocham go bardzo, ale sprawa seksu jest dla mnie b ważna...
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 09:58   #49
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seks w wodzie

no to nie taki mlody jak sie spodziewalam
Nie wiem czy tez taki odpowiedzialny i dojrzaly skoro by sie zabil na wiesc o ciazy

A co bedzie jesli ze wzgledu na watrobe lekarz zaleci Ci odstawienie hormonów?
nie kazda kobieta przeciez moze je brac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 10:02   #50
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Najpierw po chorobie stosowałam YASMIN, lekarz zalecił (podobno mało szkodziły na wątrobe te tabletki) Później jednak przeszłam na zastrzyki hormonalne co 3 miesiące. Jednak to ostatni. Ginekolog powiedział,że osłabiają kości. Więc najlepszym rozwiązaniem będą plastry evra. Powiem Ci,że mam jednego dobrego ginekologa obecnie i bardzo się dziwił po co prezerwatywy skoro robi mi ten zastrzyk co 3 miesiące.
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:07   #51
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Nie warto kończyć związku przez prezerwatywy. Natomiast egoizm i niedojrzałość to inna sprawa. Ktoś kończy studia i zabiłby się na myśl o ciąży stałej partnerki? Może niestabilny psychicznie jest? Może naprawdę powinien przejść się na jakąś terapię, może i wspólną. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że ty pomimo chorej wątroby bierzesz hormony, a on jakieś farmazony wygaduje. No no, pięknie. A kiedyś w ogóle planuje mieć potomstwo?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:19   #52
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
On się przyznał, że panicznie się tego boi i że by się zabił jakbym zaszła w ciąże. . .


W takim razie wg mnie nie warto z takim panem uprawiac seksu.

Co za egoista! Zabiłby się!

Może od razu daj mu sznur i niech spada na most. jednego niedojrzałego gościa mniej! Wrr...ale sie rozzłościłąm!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:46   #53
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
On się przyznał, że panicznie się tego boi i że by się zabił jakbym zaszła w ciąże. . .

dziewczyno... Ty uciekaj...masz problemy z wątrobą a on i tak hormony + gumki albo nic? Twoje zdrowie jest ważniejsze niż jego widzimisię... A to, że zabiłby się jakbyś zaszła w ciążę... no litości...
Ja bym na Twoim miejscu dala sobie spokoj z tymi hormonami... Szkoda zdrowia!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:17   #54
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość

dziewczyno... Ty uciekaj...masz problemy z wątrobą a on i tak hormony + gumki albo nic? Twoje zdrowie jest ważniejsze niż jego widzimisię... A to, że zabiłby się jakbyś zaszła w ciążę... no litości...
Ja bym na Twoim miejscu dala sobie spokoj z tymi hormonami... Szkoda zdrowia!
Dałabym sobie też spokój z tym facetem, bo ani to odpowiedzialne ani rozsądne, a na pewno nie troskliwy, bo ma gdzies Twoją chorobę. miłość miłością, ale on jest jakiś pomylony... i to samobójstwo w razie ciąży...;/ Gdzie ta odpowiedzialność skoro zostawiłby CIę z dzieckiem...;/
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:36   #55
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

Nie piszcie,żebym go zostawiła, bo tego nie zrobię. Prosiłabym raczej o rady jak nakłonić go do zmiany zdania czy też zabezpieczenia się jednym albo drugim, a nie jednym i drugim. Kocham go z całego serca i nie wyobrażam sobie zostawić go z tego powodu. Jest opiekuńczy i troskliwy. Siedział przy mnie w szpitalu 2 tygodnie, przyjeżdża w 5 minut, gdy go potrzebuje. Zrozumcie, że pod innymi względami jest cudownie. Wiem, że nie zabiłby się, gdybym zaszła ani nie zostawiłby mnie samej. Ja uwielbiam dzieci, jestem nianią. Może troszkę przeraża go mój stosunek do bycia mamą, ja bardzo bym chciała (nie mówię o teraz, a o przyszłości) Ja już nie wiem co mam myśleć.Mam totalny mętlik w głowie, kurczę nie rozumiem nic.
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:48   #56
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Nie piszcie,żebym go zostawiła, bo tego nie zrobię. Prosiłabym raczej o rady jak nakłonić go do zmiany zdania czy też zabezpieczenia się jednym albo drugim, a nie jednym i drugim. Kocham go z całego serca i nie wyobrażam sobie zostawić go z tego powodu. Jest opiekuńczy i troskliwy. Siedział przy mnie w szpitalu 2 tygodnie, przyjeżdża w 5 minut, gdy go potrzebuje. Zrozumcie, że pod innymi względami jest cudownie. Wiem, że nie zabiłby się, gdybym zaszła ani nie zostawiłby mnie samej. Ja uwielbiam dzieci, jestem nianią. Może troszkę przeraża go mój stosunek do bycia mamą, ja bardzo bym chciała (nie mówię o teraz, a o przyszłości) Ja już nie wiem co mam myśleć.Mam totalny mętlik w głowie, kurczę nie rozumiem nic.
Rozumiem Cię, że emocje biorą górą, ale... uważam, że naprawdę jego postępowanie jest straszne. I argumentacja. W związku z tym zaprowadź go może do specjalisty, ktory go przekona. Niestety, o uczuciu nie świadczą gesty (przyjazd w 5 minut) tylko wyzbycie się własnego egoizmu m.in.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:50   #57
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Seks w wodzie

moze po prostu zabierz go ze soba do ginekologa facea niech on mu wytlumaczy wszystko skoro Ty nie potrafisz bo tak byc nie moze zeby on decydowal o tym.Masz slaba watrobe trujesz sie hormonami a on jeszcze odbierac chce przyjemnosc stosujac gumki..przeciez co to za zabawa ?
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:52   #58
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Seks w wodzie

Cytat:
Napisane przez cosel Pokaż wiadomość
Nie piszcie,żebym go zostawiła, bo tego nie zrobię. Prosiłabym raczej o rady jak nakłonić go do zmiany zdania czy też zabezpieczenia się jednym albo drugim, a nie jednym i drugim. Kocham go z całego serca i nie wyobrażam sobie zostawić go z tego powodu. Jest opiekuńczy i troskliwy. Siedział przy mnie w szpitalu 2 tygodnie, przyjeżdża w 5 minut, gdy go potrzebuje. Zrozumcie, że pod innymi względami jest cudownie. Wiem, że nie zabiłby się, gdybym zaszła ani nie zostawiłby mnie samej. Ja uwielbiam dzieci, jestem nianią. Może troszkę przeraża go mój stosunek do bycia mamą, ja bardzo bym chciała (nie mówię o teraz, a o przyszłości) Ja już nie wiem co mam myśleć.Mam totalny mętlik w głowie, kurczę nie rozumiem nic.
Idź z nim do lekarza i niech mu ginekolog wyłoży jakimi powikłąniami grozi antykoncepcja doustna. Niech mu opowie o ewentualnych problemach płodnością, o ryzyku raka/ zawału/ zakrzepicy czy chorobach wątroby. jeśłi dla niego twoje zdorwie warte jest postawieni na szali - to wtedy pretensje miej sama do siebie, że pozwalach sobei na taki brak szacunku.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 16:24   #59
cosel
Raczkowanie
 
Avatar cosel
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 133
GG do cosel
Dot.: Seks w wodzie

tak zrobię dziewczynki;* Jesteście kochane Już wyznaczam wizytę i wybierzemy się w najbliższym czasie :d Napiszę wam wtedy jakie dało to efekty)
cosel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 16:27   #60
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Seks w wodzie

a on chce miec w przyszłosci dzieci??
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.