bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 19:20   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470

bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz


witam serdecznie wszystkie Panie.

chcialabym bardzo uzyskac tu jakaspomoc odnosnie zmiany wizerunku ktora wg mnie jest mi potrzebna.
wyszlam za maz , chcialabym sie jakos odmienic na lepsze.kosmetykow mam troche i troche ale wciaz sie ucze i wciaz mi malo.
jedno jest pewne jak mnie pewna pani umalowala na slub w zakladzie kosmetycznym stiwerdzilam ze mozna zdzialac cuda , tez bym tak chciala, pytalam ja nawet czy moglaby mi podac marke tego fluidu ktory uzyla bo byl taki ladny matowy lekko zlotem polyskujacy ze mnie oczarowal odpowiedziala ze to nie jest dostpene w normalnych sklepach no i temat sie urwal
ale do rzeczy
wydaje mi sie ze jestem zimą, tzn mam naturalnie czarne wlosy, chociaz chyba od farbowania ten kolor mi rozjasnial( a farbuje na czarno ze wzgledu na siwizne), myslalam nad zmiana koloru na ciemny cieply braz ale oczywiscie nie mam pojecia czy jest sens to robic czy warto i czy sie da?do tego mimo ze jestem dosc ciemna to skora jest dosc jasna, latwo sie opalam ale opalnizna szybko znika.dobrze sie czuje i wygladam w kolorach skrajnych znaczy sie czarny bialy czerwony.
a co do twarzy to jedyne co mnie denerwuje to wielka szczeka. jest dosc szeroka a nos waski, chciaialbym to makijazem jakos oporawic lecz nie wiem jak.
nie mam problemow skornych,mam piwne oczy ktore tez bym chciala sobie jakos sensownie umalowac lecz nie wiem w jakich kolorach bedzie mi najlepiej, no i mam dosc duze usta.
najwiekszy moj klopot to chyba dobrac puder,fluid jakiej firmy bylby dobry.
prosze Was o pomoc.znudzilo mi sie byc takim szarakiem ..
chcialabym bardzo cos zmienic na lepsze dla mojego meza ..
zalacze zdjecia:
jedno normalne a drugie jest z wykonanym juz makijazem slubnym..prosze o porade jaki kolor wlosow moze jaka fryzurka no i jak zrobic ten nieszczesny makijaz.. blagam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC_0010.jpg (44,8 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0009.jpg (82,9 KB, 172 załadowań)
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 19:52   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
witam serdecznie wszystkie Panie.

chcialabym bardzo uzyskac tu jakaspomoc odnosnie zmiany wizerunku ktora wg mnie jest mi potrzebna.
wyszlam za maz , chcialabym sie jakos odmienic na lepsze.kosmetykow mam troche i troche ale wciaz sie ucze i wciaz mi malo.
jedno jest pewne jak mnie pewna pani umalowala na slub w zakladzie kosmetycznym stiwerdzilam ze mozna zdzialac cuda , tez bym tak chciala, pytalam ja nawet czy moglaby mi podac marke tego fluidu ktory uzyla bo byl taki ladny matowy lekko zlotem polyskujacy ze mnie oczarowal odpowiedziala ze to nie jest dostpene w normalnych sklepach no i temat sie urwal
ale do rzeczy
wydaje mi sie ze jestem zimą, tzn mam naturalnie czarne wlosy, chociaz chyba od farbowania ten kolor mi rozjasnial( a farbuje na czarno ze wzgledu na siwizne), myslalam nad zmiana koloru na ciemny cieply braz ale oczywiscie nie mam pojecia czy jest sens to robic czy warto i czy sie da?do tego mimo ze jestem dosc ciemna to skora jest dosc jasna, latwo sie opalam ale opalnizna szybko znika.dobrze sie czuje i wygladam w kolorach skrajnych znaczy sie czarny bialy czerwony.
a co do twarzy to jedyne co mnie denerwuje to wielka szczeka. jest dosc szeroka a nos waski, chciaialbym to makijazem jakos oporawic lecz nie wiem jak.
nie mam problemow skornych,mam piwne oczy ktore tez bym chciala sobie jakos sensownie umalowac lecz nie wiem w jakich kolorach bedzie mi najlepiej, no i mam dosc duze usta.
najwiekszy moj klopot to chyba dobrac puder,fluid jakiej firmy bylby dobry.
prosze Was o pomoc.znudzilo mi sie byc takim szarakiem ..
chcialabym bardzo cos zmienic na lepsze dla mojego meza ..
zalacze zdjecia:
jedno normalne a drugie jest z wykonanym juz makijazem slubnym..prosze o porade jaki kolor wlosow moze jaka fryzurka no i jak zrobic ten nieszczesny makijaz.. blagam
Po pierwsze jesteś b. ładna na twoim miejscu wycieniowałabym bardziej włosy (ze względu na kształt twarzy ) i skróciła trochę (nie za dużo) Kolor wybrałabym jaśniejszy - moje propozycje : 1) fryzura (nie kolor) 2) kolejna fryzurka 3) czy taki kolor ci odpowiada? co do pudru czy podkładu - możesz podać więcej informacji ? Masz cerę mieszaną / normalną/ tłustą ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3_2_1.jpg (13,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (15,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz3.jpg (25,7 KB, 19 załadowań)
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:04   #3
Susanah
Raczkowanie
 
Avatar Susanah
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

Skoro opalenizna tak szybko Ci znika to może jakieś kremy ją utrwalające, albo stopniowo opalające? Np. garnier. poprzeglądaj sobie na kwc
Masz prześliczne usta, na Twoim miejscu podkreślałabym je jakimś błyszczykiem albo szminką.
Susanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:10   #4
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

dziekuje za taka szybka odpowiedz, super ze sa tu takie osoby.
cere mam normalna, nie narzekam . uzywalam juz wielu fluidow ale wole doplacic i miec cos porzadniejszego.jednak to nie zmienia faktu ze i tak nie wiem ktory jest dobry.panie w sklepie raczej nie lubia doradzac. takze prosze o wskazowke.co do wlosow, to super kolorek ale czy da sie rozjasnic te czarne kudly na tyle zeby sobie cos takiego zafundowac?i czy czarne brwi nie popsuja efektu?nie wiem co to za kolor ale podoba mi sie.fryzurki tez wspaniale ale ja mam dosc krotka grzywke i nie wiem czy daloby rade?
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:15   #5
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

niezle nawet nie slyszalam o kremach utrawalajacych ale dobrze wiedziec. poszukam. kupilam ostatnio blyszczyk superstay mayabline (105) taki jasny naturalny kolor, podoba mi sie, sugerowalam sie tylko tym ze kiedys ktos juz nawet nie wiem kto powiedzial mi ze jak pomaluje usta i oczy na dosc zywy kolor to bede wygladac jak kobieta lekkkich obyczajow, chetnie sprobowalabym szminki ale znowu pojawia sie problem kolor?.firma?. ja naprawde srednio sie znam czasem cos kupie,a potem to lezy w szafce bo stwierdzam ze jednak nie pasuje.
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 20:28   #6
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
dziekuje za taka szybka odpowiedz, super ze sa tu takie osoby.
cere mam normalna, nie narzekam . uzywalam juz wielu fluidow ale wole doplacic i miec cos porzadniejszego.jednak to nie zmienia faktu ze i tak nie wiem ktory jest dobry.panie w sklepie raczej nie lubia doradzac. takze prosze o wskazowke.co do wlosow, to super kolorek ale czy da sie rozjasnic te czarne kudly na tyle zeby sobie cos takiego zafundowac?i czy czarne brwi nie popsuja efektu?nie wiem co to za kolor ale podoba mi sie.fryzurki tez wspaniale ale ja mam dosc krotka grzywke i nie wiem czy daloby rade? niezle nawet nie slyszalam o kremach utrawalajacych ale dobrze wiedziec. poszukam. kupilam ostatnio blyszczyk superstay mayabline (105) taki jasny naturalny kolor, podoba mi sie, sugerowalam sie tylko tym ze kiedys ktos juz nawet nie wiem kto powiedzial mi ze jak pomaluje usta i oczy na dosc zywy kolor to bede wygladac jak kobieta lekkkich obyczajow, chetnie sprobowalabym szminki ale znowu pojawia sie problem kolor?.firma?. ja naprawde srednio sie znam czasem cos kupie,a potem to lezy w szafce bo stwierdzam ze jednak nie pasuje.
Grzywkę zawsze można zapuścić Co do kolorku - w profesjonalnym salonie wszystko da się zrobić- miałam takie same czarne włosy jak ty a teraz mam brąz ciepły trzeba wszystko robić stopniowo - na początek rozjaśnij sobie o parę tonów włoski i stopniowo coraz bardziej aż do pożądanego koloru - najlepiej robić to w salonie samej nie polecam- ale jeśli już to polecę casting lub preference - obie firmy loreal kolorki : i link http://images.google.pl/imgres?imgur...3DTMZ%26sa%3DG
Czarne brwi nie popsują efektu takich kolorków- masz oczy idealne do brązów moim zdaniem co do pudrów, fluidów to się nie wypowiem, bo mam cerę mieszaną może w KWC coś znajdziesz dla siebie? Co do maskar to ja lubię i używam rimmel (extra super lash) i miss sporty (fabulous lash curved)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e24cca4e94261985f79dda99e6ec7d25500x500.jpg (28,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LO20_283_4382_min_47e6aba070f50.jpg (4,7 KB, 7 załadowań)
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 18:40   #7
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

witam ponownie, zrobilam pierwszy krok i umowilam sie na dekoloryzacje i farbowanie na brąz..zobaczymy co to bedzie. obawiam sie tylko co z tego wyjdzie, bo przegladajac to forum to natrafilam na wypowiedzi ze czarne ciezko sie rozjasnia mozna je popalic a efekt moze byc rozny od zamierzonego i martwie sie czy nie bedzie katastrofy.

jesli efekt bedzie w miare zamieszcze fote, jesli nie to zakopie sie pod koldra i bede plakac.

a moze podpowie mi ktoras z pań jak to makijaz oczu wykonac w moim przypadku zeby podkreslic takie malusie jak ja mam?i moze ktos mi doradzi jakich kolorow uzywac?bardzo prosze o rade
i jeszcze raz dziekuje za wskazowki
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 20:51   #8
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

no i po strachu, 5 godzin u fryzjera ale mam ciemny braz taki jaki chcialam, wlosy nie spalone, skrocone, czacha boli tylko od smrodu tych chemikaliow. dolacze foty aczkolwiek juz jest pozno i slabo widac ale cos tam widac. ja jestem zadowolona ponoc odmlodnialam, dzieki za poardy; )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00096.jpg (49,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00099.jpg (76,7 KB, 46 załadowań)
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 20:57   #9
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

Kolorku na zdjeciach nie widac, ale ciecie od razu odmłodziło i zmieniło kształt buzki

Dobry krok
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 21:04   #10
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

z kolorkiem byla walka..ostra , 3 podejscia.moze jutro w dzien walne fotke bedzie widac, ale jest czad taki ciemny cieply braz no i szerokiej szczeki nie widac i o to mi wlasnie chodzilo, teraz jakis delikatny makijaz i mozna sie ludziom pokazac dzieki za mile slowo
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 20:05   #11
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: bardzo prosze o porade - wlosy , makijaz

Cytat:
Napisane przez agentka101 Pokaż wiadomość
z kolorkiem byla walka..ostra , 3 podejscia.moze jutro w dzien walne fotke bedzie widac, ale jest czad taki ciemny cieply braz no i szerokiej szczeki nie widac i o to mi wlasnie chodzilo, teraz jakis delikatny makijaz i mozna sie ludziom pokazac dzieki za mile slowo
Bardzo ładnie
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:19.