Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-01, 23:43   #151
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Tworzę wątek zbiorczy.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 09:36   #152
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

ooo, jak swietnie, ze jest teraz taki zbiorczy watek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 17:08   #153
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ooo, jak swietnie, ze jest teraz taki zbiorczy watek .
Porządek musi być
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:27   #154
aniam204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling kawitacyjny w Warszawie

aniam204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 12:01   #155
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

ostatnio bardzo zainteresował mnie peeling kawitacyjny, powiedzcie mi proszę cy nie jestem za młoda żeby go wykonać ( 21 lat ) i ile razy trzeba go zastosować z jaką częstotliwością żeby było widac jakieś efekty czy efekty są widoczne od razu
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 12:05   #156
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Smerfeta nie jesteś za młoda częstoliwość zależy od stanu i stopnia zanieczyszczenia skóry.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 12:21   #157
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Smerfeta nie jesteś za młoda częstoliwość zależy od stanu i stopnia zanieczyszczenia skóry.
a mniej więcej co ile ? ( mam nieliczne wągry na nosie, pryszczy brak, ogólnie stan cery wydaje mi się, że jest dobry, tylko jest mieszana z tendencją do świecenia ).
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 10:56   #158
justi2001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 9
GG do justi2001 Send a message via Skype™ to justi2001
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja jestem juz albo dopiero po 2 oczyszczaniu ultradzwiekami . Nie chce chwalic dnia przed zachodzem, ale ja jestem baardzo zadowolona . Najpierw mam peeling, pozniej ampulki, na strefe T serum z thalgo, na policzki kwas hialuronowy (czy jakos tak ) z kolagenem i wokol oczu osobna ampulka. Pozniej cos na cala twarz i mikromasaz, a na koniec algi na zimno. I tak co tydzien. Mam zamiar chodzic do pazdziernika regularnie co tydzien. Za wszystko place 100-110zl. Trwa to ok 1h30min. Swietny relaks podczas zabiegu, nic nie boli . Czytalam troszke na forum o tym ze jakas szpatulka kosemtyczka oczyszcza glebsze zaskorniki i troszke sie dziwie bo moja NIC nie wyciska. Zabieg idealnie bezbolesny. Hmm, nie bede narzekac przeciez na to . No nic, w kazdym badz razie na dzien dzisiejszy goraco polecam. Odezwe sie za kilka tygodni i zdam relacje jak buzka wyglada po np 10 zabiegach .

Pozdrawiam
justi2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 13:28   #159
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

pytania do wrocławianek :

jakie macie doświadczenia z peelingiem kawitacyjnym?
w których gabinetach warto zrobić ten zabieg i jakie są ceny?
które miejsca odradzacie?

Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 13:04   #160
seeker
Raczkowanie
 
Avatar seeker
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 137
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

a czy ten zabieg można robi podczas miesiaczki???

p.s
seeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 22:06   #161
monika260
Raczkowanie
 
Avatar monika260
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa, londyn
Wiadomości: 35
Dot.: oczyszczanie ultradźwiękami

hej, mozesz podac adres i nazwe gabinetu? moze mają strone internetową? z moich doswiadczen najlepszą kawitacje robia w salonie tais, w ogole najlepszy salon w warszawie w jakim bylam pod wzgledem profesjonalizmu, nowoczesnego sprzetu,komfortu, relaksu itp. niestety koszt zabiegu to 300zl.
monika260 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 09:35   #162
Anettee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Peeling kawitacyjny

Witam.
Napiszcie ile czasu prawidlowo powinien trwac peeling kawitacyjny i po ilu zabiegach widac efekt? I czy duze znaczenie ma urzadzenie, ktorym sie wykonuje zabieg slyszalam, ze swietne efekty uzyskuje sie skin masterem. No i jaka powinna byc czestotliwosc zabiegow wykonywanych w serii.
Anettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 10:34   #163
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Peeling kawitacyjny

Ja chodzę od kilku miesięcy .....chyba 4 raz w miesiącu pozwalam sobie na tą przyjemność.
Mnie bardzo pomógł, praktycznie skończyły się moje problemy z buźką , żadnych niespodzianek, przebarwienia znikły, i mam wrażenie że cała domowa pielęgnacja jakoś lepiej działa, naprawdę warto sobie coś takiego regularnie zapodaćco do natężenia to nie potrafię się odnieść wiem, że zaczynałam od niskich, co do sprzętu też nic nieweim. Moja kosmetyczka ma myślę jakiś nowy model bo od niedawna się zdecydowała na ten rodzaj usługmieszkam w małym miasteczku i to zawsze ryzyko, u nas kobiety chodzą tylko na hennę brwi
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:17   #164
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Peeling kawitacyjny

polecam wyszukiwarke:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=kawitacja
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 20:49   #165
ciociakarola
Przyczajenie
 
Avatar ciociakarola
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 5
GG do ciociakarola Send a message via Skype™ to ciociakarola
peeling kawitacyjny a ciaza

Mam pytanie do p.Beaty - z tego co czytalam o peelingu kawitacyjny to wszedzie widzialam, ze ciaza jest bezwzglednym przeciwskazaniem do jego wykonywania. Dlatego tez ogromnie sie zdziwilam, jak zadzwonilam do mojej kosmetyczki, zeby umowic sie na oczyszczanie twarzy - tym razem postanowilam zrobic to metoda tradycyjna, poniewaz jestem w 4-tym miesiacu ciazy, a tu dowiedzialam sie, ze ultradzwieki sa tylko zakazane w pierwszych 3 miesiacach. Czy to prawda? Troche sie boje zaufac, nie chce ryzykowac gdy chodzi o dziecko........ Z gory dziekuje za odpowiedz!!!
ciociakarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 07:24   #166
Kasia_G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Peeling kawitacyjny

Strzyga77, jako że jesteś z Rudy Śląskiej (tak jak ja) to mam do Ciebie pytanko... Gdzie wykonujesz zabieg peeling kawitacyjny? Prosiłabym o adres, ew jakiś numer telefonu Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam.
Kasia_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 21:05   #167
aneczka_krak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

w Krakowie w gabinecie Sun Studio kawitacja kosztuje 70 zł. to salon rogu ul.Dunajewskiego 1 i Karmelickiej 1. nad sklepem Rossman w kamienicy jest salon.
aneczka_krak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 15:14   #168
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez aneczka_krak Pokaż wiadomość
w Krakowie w gabinecie Sun Studio kawitacja kosztuje 70 zł. to salon rogu ul.Dunajewskiego 1 i Karmelickiej 1. nad sklepem Rossman w kamienicy jest salon.
o maskara!!! sama kawitacja tyle kosztuje?! toz to myslalam ze tam gdzie ja pracuje jest drogo (60zl sama kawit.100zl z maska...)
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 17:25   #169
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

tam gdzie ja chodzilam to kawitacja kosztowala 100 zl, a z maseczka 150 zl. to sie nazywa drozyzna .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 11:56   #170
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

zapisalam się na jutro... oczywiscie kosmetyczki nie bylo fryzjerka mnie zapisała namąciła mi w glowie bo neiwiem czy sam zabieg ma sens czy jest koniecznosc nakladania tych wszytskich masek narazie troche pusto mam w kieszeni najwyzje pojde jutro pogadac tlykoz z kosmetyczka i zobacze

u nas ceny w tym salonie co ja chce pojść sa takie :

peeling kawitacyjny [ bez niczego] 18 zł
peeling kawitacyjny + maska 35 zł
-||- + ampulka + maska 43 zł
-||- + masaż + masaka 50 zł
-||- + masaz + ampułka + maska 58 zł
-||- + algi 40 zł
-||- + ampulka + algi 48 zł
-||- + masaz + ampulka + algi 60 zł
-||- + masaz + ampulka + maska 65 zł

z tego co piszecie to chyba bardzo tanio...
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:18   #171
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Dżagódka to bardzo tanio . a skad jestes?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 13:10   #172
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

jestem z puław 50 km do lublina , 65 km do radomia

no wlasnie zastanawiam sie narazie tylko nad tym za 35 zł...
peeling + maska

jeszcze zobacze co mi powie kosmetyczka
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:46   #173
merinda
Przyczajenie
 
Avatar merinda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

a ja za serię zabiegów: peeling kawitacyjny, sonoforeza i algi zapłaciłam 140zł.
poza tym kosmetyczka poleciła mi krem do pielęgnacji firmy jansson za 108zł.
a oprócz tego przygotowała dla mnie krem z blokerami (ponoć trzeba używać kremu z blokerami przez kilka dni po peelingu kawitacyjnym) za 15.zł.

czyli cała wizyta wyniosła mnie 263 zł.

I teraz patrząc na ceny, które Wy podałyście; to wydaje mi się,że w salonie do którego się udałam jest drogo!!!!

Mam nadzieję, że efekty będą warte ceny.
merinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 10:32   #174
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja byłam na oczyszczaniu ultradźwiękami ok 2 tyg temu i byłam bardzo zadowolona. Niedługo biorę ślub. Dzis ide na kolejny zabieg nie wiem czy nie pojść jeszcze jakiś tydzień przed. Kosmetyczka powiedziaa że zabieg bez przeszkód mozna stosować nawet co tydzień. Buźka gładziudka, delikatna bez żadnych śladów jak po tym okropnym oczyszczaniu manualnym.
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:30   #175
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja byłam na zabiegu peelingu kawitacyjnego we Wrocławiu na ul. Róży Wiatrów razem z mamą. Zapłaciłyśmy po 150 pln, czyli w sumie 300 pln. Zabieg był podobno z "serum nawilżajacym" - ta mapułka wyciśnieta została z wielkiej litrowej butli. Było miło, porozmawiała z nami pani dermatolog, kosmetyczka, które wykonywała też była radosna i uśmiechnieta. Powiem tylko tyle ani na skorze mamy ani swojej nie załwazyłam różnicy. Zabieg bezbolesny, lekko relaksujący. Jedyny pozytywny efekt - lekko zamkniete pory, które na drugi dzień znowu się otworzyły.
Gdyby nie cena z kosmosu za 30 minut, to poleciłabym wam i zabieg i ten gabinet we Wrocławiu. Ale nie moge tego zrobić.

Pani dermatolog powiedziała, że ten peeling nie usunie ani zmarszczek ani blizn ani orzebarwien, tylko oczysci skóre. Mi nic nie oczysciło...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 20:36   #176
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
pytania do wrocławianek :

jakie macie doświadczenia z peelingiem kawitacyjnym?
w których gabinetach warto zrobić ten zabieg i jakie są ceny?
które miejsca odradzacie?



Odradzam gabinet na Róży Wiatrów. Kawitacja podobno z serum, ktore ja na blizny i moja mama na zmarszczki dostałysmy to samo, po 150 pln. Efekt jak za tą cenę niezadawalający.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 16:36   #177
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja idę za 2 tygodnie w Szczecinie na kawitację. Cena samego tylko tego zabiegu 50 zł
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 17:29   #178
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez sonia2003 Pokaż wiadomość
ja idę za 2 tygodnie w Szczecinie na kawitację. Cena samego tylko tego zabiegu 50 zł
no i za 50 rozumiem. Mam nadzieje, że znajde coś w tej cenie we wroclawiu



Dzwoniłam właśnie dosalonu kosmetycznego blumsien we wrocławiu (znalazłam go a propo przedłużania włosów). sam zabieg kawitacji - 10 minut, kosztuje 35 zł. A z algami i czyms tam jeszcze 120. ale myśle że sama kawitacja była by dobra jako sposob na odblokowanie porów. Algi miżna położyć sobie w domu...

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-09-10 o 11:10
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 10:12   #179
erysipelothrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Kochane wizażanki !Byłam na kawitacji w sobotę!Pani kosmetyczka rozpulchniła mi przed kawitacją twarz bo miałam parę wiekszych porów do oczyszczenia mechanicznego !Sama Kawitacja bardzo przyjemna,bezbolesna !Efekt bardzo widoczny pory się zmniejszyły,oczyściły!Pos taram się chodzić raz w miesiącu !Cena 60 zł w małm gabineciku na ul.Brodowicza 10 w Krakowie tam jest salen Urody Frisette!Pani kosmetyczka Beata bardzo miła a i wiedzą mi zaimponowała!Ceny są świetne w porównaniu do kosmetyczek w centrum ! Zobaczymy jak długo efekt peelingu się utrzyma!
erysipelothrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 22:43   #180
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Czyli kawitacja nie oczyści dośc zanieczyszczonej cery? Niedługo zacznę brać antybiotyki na trądzik i myślałam żeby sie wybrać do kosmetyczki na ten zabieg przed rozpoczęciem kuracji ale teraz nie wiem czy to ma sens dodam, że nigdy nie byłam u kosmetyczki ale moaj dermatolog stwierdziła, że oczyszczenie twarzy powinno mieć miejsce przed leczeniem.
Czy w salonie Eris w Krakowie nie zrobią mi krzywdy?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.