100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 14:02   #1
haircutter
Przyczajenie
 
Avatar haircutter
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Talking

100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)


Jako chłopak i fryzjer zarazem chciałbym zebrać w jednym miejscu 100 powodów dla których dziewczyny ścinają długie włosy. Może to dziwny temat na post, ale nie mogę sobie jakoś tego wytłumaczyć.Pytam, bo jestem fryzjerem i od niedawna zauważam zwiększającą się tendencję dziewczyn do ścinania długich włosów. Wszystko fajnie, ale nie mogę sobie tego wytłumaczyć.Dlatego proszę! Napiszcie dlaczego ścinacie swoje długie włosy! Będę wdzięczny jeśli któraś z was zechce opisać mi całą „procedurę” czyli jak się zastanawiałyście, jak wyglądało strzyżenie itd. Fajnie byłoby także jeśli wkleiłybyście mi swoje fotki sprzed i po ścięciu włosów.Możecie także pisać na maila: haircutter115@o2.pl
haircutter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:06   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

chyba oczywistym powodem jest CHĘĆ ZMIANY dzisiaj właśnie ścięłam swoje dość długie włosy i jestem przerażona ale jednocześnie szczęśliwa że zdobyłam się na ten krok hehe no cóż, biorąc pod uwagę, że od zawsze miałam długie włosy mój dzisiejszy krok to terapia szokowa wakacje są, słoneczko grzeje w dekiel wieć postanowiłam pozbawić go troche włosków:P hehe pozdrawiam
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:28   #3
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

A wiec kilka powodow:

1) Tak jak Izuu napisala najwazniejszy to: chec zmiany
2) Zobaczymy jakies zdjecie pieknej kobiety z krotkimi wlosami i tez tak chcemy
3) Aby poprawic stan wlosow
4) Aby wyzwolic sie od: dlugiego suszenia, czesania ...
5) Aby moc je potem zapuszczac
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:44   #4
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

- za dużo z nimi "zabawy" ...mycie, układanie, prostowanie...heh....w innym wypadku wyglądają conajmniej małoatrakcyjnie
- nie da się ułożyć żadnej fajnej fryzury, włosy są za ciężkie
- jeśli dziewczyna jest niska to ją optycznie mocno skraca
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:57   #5
Selina Kyle
Przyczajenie
 
Avatar Selina Kyle
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Hej!
Zgadzam się z Izuu,Connie i Paulinką.
Sama miałam długie włosy przez ok.14 lat...Zawsze były piękne i mocne,o czym mówili mi także przypadkowi ludzie na ulicy
Ale co za dużo,to nie zdrowo.Miałam ich juz po prostu dość! Trochę bałam się radykalnych zmian,więc podcinałam je stopniowo.Z krótszymi czułam się trochę dziwnie,ale podobało mi się! Potrzeba zmian i ulepszania wyglądu jest jedna z najsilniejszych potrzeb kobit,które lubią o siebie dbać.

Haircutter,dopiz do swojej listy,że nastolatkom,które od lat chodowały długie włosy,taka "fryzura" kojarzy się z dzieciństwem,z którym chętnie chciałyby zerwać ;p
Dodam,że nie mogę patrzeć na laski,które zapuszczaja włosy o strukturze siana po pas,to nie jest piękne,tylko obleśne!

Pozdrawiam
Selina Kyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:13   #6
roxsi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 175
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Czasami tak już z nami jest że przychodzi taki dzień kiedy np. z nudów zaczynamy się sobie bardziej przyglądać i mimo braku jakichkolwiek braków budzi się w nas potrzeba zmiany , i przeważnie pada na włosy szczególnie jeśli mamy długie bo z takimi rzeczywiście jest najwięcej roboty , bo nie zadbane i nie ułżone bardziej szpecą niż dodają nam uroku .
Wtedy skracamy włosy co albo nam się ostatecznie podoba i na jakiś czas odpuszczamy ze zmianami lub budzi się w nas nowy cel zapuszczanie.

( Mó chłopak nazywa takie stany " dziś to jutro tamto " )
roxsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:21   #7
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

heh to poprostu glupota :jezyk: wiele razy obcinalam a potem zalowalam i 2 tyg plakalam czest jest tak ze mamy foto wymarzonej fryzurki albo chcemy podciac same koncowki a fryzjer pozbawia nas 3\4 wlosow.. bo oni zawsze wiedza lepiej...........
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 15:36   #8
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

heheheheh w sumie też prawda, w zeszłym roku poszłam do jednego z najlepszych fryzjerów w Warszawie, zapłaciłam krocie....miałam włosy do pasa...a tak mnie wyciachał i wycieniował że ledwo co się w kucyk dało upinać... płakałam 2 tyg. kolejne 2 miesiące chodziłam w kitce...na szczęście włosy mi baaardzo szybko rosną teraz już nie eksperymentuje, mam ukochaną fryzjerke, i jak do niej ide to wiem, że nie mam się czego bać Buziak dla pani Patrycij
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 15:45   #9
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
heheheheh w sumie też prawda, w zeszłym roku poszłam do jednego z najlepszych fryzjerów w Warszawie, zapłaciłam krocie....miałam włosy do pasa...a tak mnie wyciachał i wycieniował że ledwo co się w kucyk dało upinać... płakałam 2 tyg. kolejne 2 miesiące chodziłam w kitce...na szczęście włosy mi baaardzo szybko rosną teraz już nie eksperymentuje, mam ukochaną fryzjerke, i jak do niej ide to wiem, że nie mam się czego bać Buziak dla pani Patrycij
ja na mysl ,ze mam obciac koncowki u fryzjera wpadam w panike hehe Jakies 3 miesiace temu robilam pasemka i przy okazji chcialam podciac koncowki.Powiedzialam ze chce minimalnie bo zapuszczam wlosy a fryzjerka obciela mi ok 4 cm...:/ teraz znow ide robic pasemka ale juz nie zaryzykuje scinania koncowek!!!!
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:20   #10
maaadi
Raczkowanie
 
Avatar maaadi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: G-dz
Wiadomości: 390
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

a mi goraco bylo w dlugich ;P zawsze tak jakos wychodzi ze przez caly rok choduje a na lato scinam, ale to chyba dlatego ze sa za grube a w krotkich zawsze wygodniej...
maaadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 16:55   #11
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

O, wątek z Kafeterii Ja się zaczynam bać, że jesteś fetyszystą, wszędzie o tych włosach chcesz czytać
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:28   #12
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Ja na przykład lubie chodzić do fryzjera dla po prawy humoru. Lubie jak ktoś sie bawi moimi włosami, a ostatnio wyszłam z baaaaaaardzo poprawionym humorem, bo nareszcie mam obcięte włosy tak jak chciałam Męska ręka sie sprawdziła
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:55   #13
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Ja to zawsze chodziłam, bo fajny fryzer był...ale już go nie ma i tym sposobem mam włosy do łopatek, a miałam do uszu
Ale pewne będę miała zaś krótkie przez rozjaśniacz
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 17:58   #14
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Cytat:
Napisane przez haircutter
Jako chłopak i fryzjer zarazem chciałbym zebrać w jednym miejscu 100 powodów dla których dziewczyny ścinają długie włosy. Może to dziwny temat na post, ale nie mogę sobie jakoś tego wytłumaczyć.Pytam, bo jestem fryzjerem i od niedawna zauważam zwiększającą się tendencję dziewczyn do ścinania długich włosów. Wszystko fajnie, ale nie mogę sobie tego wytłumaczyć.Dlatego proszę! Napiszcie dlaczego ścinacie swoje długie włosy! Będę wdzięczny jeśli któraś z was zechce opisać mi całą „procedurę” czyli jak się zastanawiałyście, jak wyglądało strzyżenie itd. Fajnie byłoby także jeśli wkleiłybyście mi swoje fotki sprzed i po ścięciu włosów.Możecie także pisać na maila: haircutter115@o2.pl
wiec opwiem jak to jest ze mną
Mam z natury kręcone, suche wlosy. Końcówki "lubią" się rozdwajać. Wiadomo, ze kręcone wlosy im dluzsze tym cięższe, a co za tym idzie - prostują się.
Regularnie podcinam włosy ale zdarza się, ze mam ochote "bardziej je skrócić". Włosy mam przeważnie do łopatek (mokre i proste). Nie lubię jak leże, to leze na wlosach, bo to boli!
Ostatnio krócej włosy miałam ścięte jakies 10 lat temu, może 8 - nie pamietam. Nad ramiona z włosow prawie do pasa. Dlaczego? Bo chciałam.

Teraz chodzę z zamiarem skrócenia ich do ramion, ale nie tak jak ostatnio. Chcę to zrobić, aby trochę odżyły i nie męczyly sie latem. Przy okazji i ja bede miała "lzej" ze względu na upały. Rosną mi szybko wiec strata niewielka. Ale jeszcze nie wiem czy to zrobić czy nie.

Ścinam je sobie sama, ewentualnie proszę kogoś o wyrównanie z tyłu. nie muszę płacić fryzjerom prawe 30 czy 50 zł bo ich niekompetencja po prostu mnie przeraża! Bez obrazy, ale jeżeli idę ze zdjęciem, jaki chce balejaż a on mi robi blond pasemka tam gdzie sam chce, to przepraszam, o czym my mówimy? Miały być czerwono, brązowo, rude. Wyszłam bardzo niezadowolona, czerwien miałam moze w 3 miejscach, zmyła sie po 4 myciach. dlatego nie ufam fryzjerom i wszelkie zabiegi przeprowadzam w domu sama albo za pomocą mamy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 18:05   #15
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Cytat:
Napisane przez karolca
wiec opwiem jak to jest ze mną
Mam z natury kręcone, suche wlosy. Końcówki "lubią" się rozdwajać. Wiadomo, ze kręcone wlosy im dluzsze tym cięższe, a co za tym idzie - prostują się.
Regularnie podcinam włosy ale zdarza się, ze mam ochote "bardziej je skrócić". Włosy mam przeważnie do łopatek (mokre i proste). Nie lubię jak leże, to leze na wlosach, bo to boli!
Ostatnio krócej włosy miałam ścięte jakies 10 lat temu, może 8 - nie pamietam. Nad ramiona z włosow prawie do pasa. Dlaczego? Bo chciałam.

Teraz chodzę z zamiarem skrócenia ich do ramion, ale nie tak jak ostatnio. Chcę to zrobić, aby trochę odżyły i nie męczyly sie latem. Przy okazji i ja bede miała "lzej" ze względu na upały. Rosną mi szybko wiec strata niewielka. Ale jeszcze nie wiem czy to zrobić czy nie.

Ścinam je sobie sama, ewentualnie proszę kogoś o wyrównanie z tyłu. nie muszę płacić fryzjerom prawe 30 czy 50 zł bo ich niekompetencja po prostu mnie przeraża! Bez obrazy, ale jeżeli idę ze zdjęciem, jaki chce balejaż a on mi robi blond pasemka tam gdzie sam chce, to przepraszam, o czym my mówimy? Miały być czerwono, brązowo, rude. Wyszłam bardzo niezadowolona, czerwien miałam moze w 3 miejscach, zmyła sie po 4 myciach. dlatego nie ufam fryzjerom i wszelkie zabiegi przeprowadzam w domu sama albo za pomocą mamy
Też nie wierzę fryzjerom, przychodze ze zdjęciem, gdzie włosy są pocieniowane do ramion, a wychodze z tz.'zapałką'.
Ostatnio poszłam je rozjaśnić, miał być piękny słonecznie żółty blond, a jest biały...
pat111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:39   #16
haircutter
Przyczajenie
 
Avatar haircutter
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Widzę, Lukrecja Borgia, żę jeseś bardzo spostrzegawcza! Oświadczam, że nie jestem tym haircutterem ktory prowadzi wątek na kfeterii. Fakt, gadam z nim co jakiś czas przez internet ale to ktoś zupełnie inny, mamy tylko ten sam zawód. A co do tego, że chce cczytać wszędzie o tym to jest tak: na kafetrii jakoś mi się niepodobvało, a tu jest i atmosfera i dziewczyny, które piszą tylko o włosach, więc jest bardzziej prawdopodobne, zę ktoś na poważnie mi odpisze Jeszcze raz gratuluję spostrzegawczości.
haircutter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:49   #17
wnika
Zadomowienie
 
Avatar wnika
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 991
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

przyznam sie, a co mi tam?!
jestem uzalezniona od scinania a w efekcie raczej krotkich wlosow
ide podciac koncowki i skrocic grzywke no i zazwyczaj konczy sie jakas krotka fryzurka bo tak jest mi wygodniej i tyle

ciagle mam wizje na zapuszczanie i ciagle nic z tego nie wychodzi
obecnie mam najdluzsze wlosy od jakichs 6 lat a mianowicie prawie do ramion ale juz teraz wiem ze po weselu kuzyna pojde je sciac przynajmniej do linii brody... czemu? bo musze i juz, jak nie zetne to mnie chyba "pokreci"
__________________

'Musisz wierzyć, że to może się zdarzyć
bo przecież gdzieś tam jest ktoś, kto też w to wierzy...
On Cię wybrał, dawno temu wymyślił Cię sobie...
gdy spotkasz Go, powie Ci, że to Ty...'

wnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:51   #18
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

czesto dziewczyny scinaja wlosy dlatego, ze sa brdzo zniszczone... farbowaniem, prostowaniem itp. i "do niczego sie nie nadaja"
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:39   #19
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Ja się Wam tutaj troszke "powyżalam". a więc denerwują mnie komentarze facetów typu,ze dziewczyna powinna mieć dlugie wlsoy bo to ładniejsze bardziej pociągające i takie tam.Nie rozumieją tego ,ze o włosy naprawde trzeba dbac,ani tez tego ze się sobie nudzimy:P Nie lubie jak ktoś mi dyktuje coś mówiąc- wyprostuj włsoy bo tak Ci jeszcze ładniej niz zwykle. Lubie się w prostych włosach no ale nie chce ich niszczyć pozatym stroic będe się dla tego jednego a nie dla kazdego. Przekorną mam nature:P
Scinamy się bo mamy zniszczone wlosy, albo poprostu chcemy jakiejś zmiany ja ngdy nie moge pojac jak kolesie mogą się golić na łyso..niektórymto pasuje ale innym...:P

ale ten mój post niespójny:PP
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:54   #20
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

haircutter- spoko Tylko, że identyczny nick i tytuł wątku są mało oryginalne Ale- niech tam. Może wkleisz zdjęcia swoich prac?
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 12:25   #21
lafigue
Zadomowienie
 
Avatar lafigue
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 114
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

ścinanie włosów z konieczności nie jest często uzasadnione tylko ich złym stanem, czasem trzeba ściąć włosy, bo z wiekiem osłabiają się cebulki włosowe i nie są w stanie utrzymać długich włosów... mimo że włosy są zdrowe i piękne, wypadają prowadząc do łysienia; tak jedna moja koleżanka musiała pozbyć się włosów długości do pasa na rzecz takich kilkucentymentrowych; rozpacz była wielka, ale lepiej mieć krótkie włosy niz wcale
__________________

lafigue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 12:38   #22
eversun
Przyczajenie
 
Avatar eversun
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: trojmiasto
Wiadomości: 26
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

A mi jest zwyczajnie goraco, strasznie..mam grube wlosy i do tego gęstą grzywke a na domiar złego wszystko to w kolorze czarnym. Dlatego i tylko dlatego niedlugo idę się tego pozbyć.
eversun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:45   #23
puma71
Raczkowanie
 
Avatar puma71
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Też sie zawsze zastanawiam,dlaczego kobiety ścinają,bo wiele razy widziałam ,że wyglądają gorzej,tak mało kobieco i seksownie.Jednak nie wszystkim kobietom na takim wyglądzie zależy.Jestem wielką zwolenniczką dłuższych włosów,niekoniecznie od razu do pasa(bez przesady).Pozdrawiam!!!!! !
puma71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 16:47   #24
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Cytat:
Napisane przez eversun
A mi jest zwyczajnie goraco, strasznie..mam grube wlosy i do tego gęstą grzywke a na domiar złego wszystko to w kolorze czarnym. Dlatego i tylko dlatego niedlugo idę się tego pozbyć.
mam to samo. ;p tylko wlosy braz. no i juz sie tego pozbylam. mam rzadka grzywke i mocno wycieniowane wlosy. jednak z dlugosci mi nie ubylo - mam ochote na dlugie wlosy i zapuszczam..
goldenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 17:09   #25
kalija
Zadomowienie
 
Avatar kalija
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 614
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Ja obciełam wlosy z długości do łopatek do lini brody i dośc mocno je wystrzępiłam. czułam się i wygladałam o wiele lepiej - fakt, że bez ułożonych nie wyszłam z domu, ale od razu było widać, że dbam o siebie. Jak były dłuższe nie mogłam sobie z nimi poradzić a w efekcie wyglądałam na zaniedbaną

w koncu mi się znudziło i zapusciłam woski, teraz już wiem jak sobie z nimi radzić

a tak na marginesie dziś byłam u fryzjera
podciąć końcówki

jedza tak mi postrzepiła włosy, ze wyglądają na bardzo rzadkie
ostatnio też mnie tak fryzjerka urzadziła (inna)
co jest z tymi "fachowcami"???????
kalija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 17:15   #26
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Bo lepiej wyglądam w krótszych (co nie znaczy krótkich, bo do ramion)
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:46   #27
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

ja kocham swoje dlugie wlosy i predzej wylysieje niz je zetne
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:55   #28
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Ścinam długie włosy, bo moje "loki" się rozprostowują
Zapuszczam je, bo z krótkich robi mi się siano na głowie
Teraz znów mam długie, bo się obraziłam na fryzjerkę
Ale wkrótce znów mnie skusi...
No cóż...

Może po prostu nie trafiłam na tego jedynego... hairstylist ;P
__________________
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,
ale nikt nie wie, jak go wskrzesić...
Albert Einstein
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 07:45   #29
eversun
Przyczajenie
 
Avatar eversun
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: trojmiasto
Wiadomości: 26
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

Cytat:
Napisane przez kalija
Ja obciełam wlosy z długości do łopatek do lini brody i dośc mocno je wystrzępiłam. czułam się i wygladałam o wiele lepiej - fakt, że bez ułożonych nie wyszłam z domu, ale od razu było widać, że dbam o siebie. Jak były dłuższe nie mogłam sobie z nimi poradzić a w efekcie wyglądałam na zaniedbaną

w koncu mi się znudziło i zapusciłam woski, teraz już wiem jak sobie z nimi radzić

a tak na marginesie dziś byłam u fryzjera
podciąć końcówki

jedza tak mi postrzepiła włosy, ze wyglądają na bardzo rzadkie
ostatnio też mnie tak fryzjerka urzadziła (inna)
co jest z tymi "fachowcami"???????
Takkkk.. jesli chodzi o dobrych fachowców, ktorzy naprawdwe słuchają to, czego by chciala klientka, nie uswiadczalam za czesto...
po pierwsze, wiekszosc fryzierow do ktorych trafialam obicnalo mi wlosy wedlug danego schematu, jak im wygodniej. W efekcie prawie zawsze wychodzilam wkurzona i obiecywlaam sobie ze wiecej tam nie wroce.
Mam pewna awersje do salonow fryzierskich (nie wszystkich oczywiscie), i tylko pare razy w zyciu bylam naprawde zadowolona z efektow. Nie mam cos szczescia do fryzierow dlaego zapuscilam wlosy, a teraz sie zastanawiam co z nimi zrobic i juz sie boje...brrr
eversun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:17   #30
haircutter
Przyczajenie
 
Avatar haircutter
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: 100 powodów, dla których dziewczyny ścinają włosy;)

No widzę, że mój post się rozwija. Bardzo się z tego cieszę i proszę o więcej!
A co o Ciebie Lukrecja Borgia, to masz w sumie rację, żę mój nick i temat nie są zbyt oryginalne, wręcz identyczne z nickiem tamtego gościa z kafeterii, ale są idealne do tego co chcę się dowiedzieć. Więcej: na kafeerii mi się jakoś nie podobło, było jakos ta sztywno, przez niektórych robiło się tam poprostu chamsko. A tutaj jest atmosfera, a co najważniejsze - wy dziewczxyny, które macie pojęcie o włosach i wiecie co pisać, bo w końcu jest to forum fryzjerskie jakby nie było.
A co do moich "metamorfoz" że tak je nazwę, to na razie nie mam fotek, ale jeśli chcecie,to jeśłi klientki mi pozwolą to pare z nich sfotografuję. W gruncie rzeczy to ostatnio zdarzyło mi się parę razy ściąć bardzo długie włosy, ale na naprawdę krótko udało mi się namówić tylko raz. Było parę razy do ramion, dwa razy do brody i to wszystko.
haircutter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.