Liposukcja dermed Kraków Krzywa 8 moja opinia 9/10 polecam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 16:00   #1
annnia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 35

Liposukcja dermed Kraków Krzywa 8 moja opinia 9/10 polecam


Cześć, Jestem szczęśliwa, bo udało mi się pozbyć dużego problemu. Zacznę od początku, bo może ktoś jest w podobnej sytuacji i mój wpis da komuś nadzieje, że można ponownie zaakceptować swoje ciało. Dużo schudłam w ostatnim roku ale pomimo diety i ćwiczeń cellulit stał się bardziej widoczny, a brzuch i uda nadawaly się do poprawki. Ogólnie jak patrzyłam w lustro to myslalam, ze trzeba coś z sobą zrobic! ;/ Byłam załamana, bo pomimo tego ze naprawdę wzielam się za siebie, schudlam na tyle ze zaczelam mieścić się w 2 rozmiary mniejsze dżinsy to i tak perspektywa rozebrania się do stroju kąpielowego działała na mnie paraliżująco. W moim przypadku okazało się że ćwiczenia i dieta to niestety za mało. Do krakowskiego centrum dermed trafiłam przez przypadek, początkowo pytałam o mniej inwazyjne zabiegi jednak po konsultacji z doktorem ostatecznie zdecydowałam się na zabieg liposukcji ud i brzucha. Zabiegu bałam się jak cholera ale na szczęście okazało się że kompletnie bez powodu. (Moja ocena, 9/10 wynika z faktu ze jest to zabieg inwazyjny no i trzeba nosić później ubranie uciskowe, które jest trochę męczące i za to ten malutki minus). A teraz o zabiegu lekarz przemily i bardzo cierpliwy, odpowiedział na wszystkie pytania, zarówno w trakcie zabiegu jak i konsultacji czułam się zaopiekowana. No najważniejsze efekt. Jestem w tym momencie 1,5 miesiaca od zabiegu i jestem szczesliwa, naprawdę szczesliwa. Wizja wakacji, na które jade za 2 tygodnie rysuje się już w zupełnie innych barwach. Cialo wygląda naprawdę dobrze, wiadomo nie jestem chudzielcem i nigdy pewnie tez nie będę. Ale efekt pracy pana doktora z dermed jest naprawdę swietny, uda i brzuch wygladaja fajnie, roznica jest kolosalna. Najprzyjemniejszy dla mnie był moment kiedy wreszcie po zabiegu popatrzyłam na siebie w lustro z uśmiechem i z akceptacją

Edytowane przez annnia85
Czas edycji: 2016-03-29 o 09:43
annnia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 10:41   #2
malwi75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Liposukcja dermed Kraków Krzywa 8 moja opinia 9/10 polecam

Też myślałam ostatnio o liposukcji ale do tego zabiegu musze się jeszcze przygotować psychicznie Jak mogę zapytać jak się czułaś po zabiegu, bardzo bolało, czy znieczulenie bylo ogolne? Po jakim czasie widziłaś efekt?
malwi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 14:33   #3
annnia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 35
Dot.: Liposukcja dermed Kraków Krzywa 8 moja opinia 9/10 polecam

Znieczulenie miałam miejscowe a nie ogólne - dla mnie to było bardzo ważne. Generalnie chyba w centrum Dermed robią tylko w znieczuleniu miejscowym, dzieki temu zabieg jest bezpieczny w pelni kontrolowany. Jezeli chodzi o bolesnosc, to bylo w porzadku. Poza tym to byla liposukcja BODY JET nie tradycyjna takze nie az tak inwazyjna, jak w przypadku takiego odssysania "recznego". Po zabiegu cialo brzuch i uda byly tkliwe i spuchniete no i musialm nosic ubranie uciskowe. Zostalam w niego ubrana w dermedzie tuz po zabiegu. A jezeli chodzi o efekt to pierwszy efekt widzialam juz po miesiacu od zabiegu a z czasem wygladalam coraz lepiej. Wazne zeby zapisac sie jeszcze po zabiegu na endermologie lub masaze aby rozmasowac obszar zabiegowy, żeby nie było nierówności. I chyba to tyle co warto wiedzieć
annnia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 05:31   #4
ragag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Liposukcja dermed Kraków Krzywa 8 moja opinia 9/10 polecam

A ile kosztował zabieg? i jakie dokładnie części ciała robiłas?
ragag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:27   #5
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Liposukcja dermed Kraków Krzywa 8 moja opinia 9/10 polecam

Gratuluję zatem. U mnie był tylko okrutny ból, który mnie niemalże paraliżował przez 5 dni. Dopiero po takim czasie wstałam z łóżka. Wylewy podskórne zeszły po ponad miesiącu, a efekt był niemal niewidoczny. Ot jakbym zrzucila 5kg. No i zostaje już na zawsze zwiotczała skóra, a o tym chirurg ci nie powie... Powiedział mi dopiero ten, który operował mi nos.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-04 12:27:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.