Czy może być to ciąża? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 20:06   #31
Klaudia382
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia382
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy może być to ciąża?

..

Edytowane przez Klaudia382
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:01
Klaudia382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:38   #32
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Czy może być to ciąża?

spokojnie, rozkreci sie
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:51   #33
Klaudia382
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia382
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy może być to ciąża?

..

Edytowane przez Klaudia382
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:01
Klaudia382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:04   #34
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Czy może być to ciąża?

Klaudia
poczytaj o npr albo wejdz na skarbmamy pl
Aby żeby... temp byla wiarygodna to:
1. trzeba mierzyc ja conajmniej 6mcy i obserwowac swoj organizm
2. trzeba mierzyć ją miedzy (5)6 a 9rano, a przed tym minimum 4h nie wstawac z lozka
3. mierzyc ja w pochwie tudziez pod jezykiem, jednak w pochwie jest dokladniejsza

nie spelnilas zadnych kryteriów.
Jesli natomiast chodzi o temp to jesli jest owulacja to temp podskakuje a jak okres przychodzi do temp spada.

Ot cała filozofia. Okres się rozkręca, nie zawsze jest tak jak co miesiac, ze przychodzi i jest wielkie bum- krwawienie. Teraz sie stresowalas to moglo sie pozmieniac i stad poczatek jest slabszy, ale sie rozkreci. Jesli do pon sie nie rozkreci to idz rano zrobic test ciazowy z krwi w laboratorium
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:10   #35
Klaudia382
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia382
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy może być to ciąża?

..

Edytowane przez Klaudia382
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:01
Klaudia382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:42   #36
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
Aby żeby... temp byla wiarygodna to:
1. trzeba mierzyc ja conajmniej 6mcy i obserwowac swoj organizm
Temperatura jest wiarygodna już w pierwszym cyklu, w którym się ją mierzy 6 miesięcy obserwacji jest potrzebnych, by móc wyznaczać I fazę nie tylko metodą kliniczną

Cytat:
2. trzeba mierzyć ją miedzy (5)6 a 9rano, a przed tym minimum 4h nie wstawac z lozka
Z tego, co wiem, to można mierzyć tylko do 7:30. Przynajmniej w metodzie Rötzera.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:45   #37
Klaudia382
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia382
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy może być to ciąża?

..

Edytowane przez Klaudia382
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:01
Klaudia382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:49   #38
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez Klaudia382 Pokaż wiadomość
a takie krwawienia to normalna rzecz?? okresu nadal nie ma od krwawienia minęło już prawie 7 godzin
Jeżeli jest to już dzień okresu, to zrób jutro rano test ciążowy (za 8 zł w aptece) to będziesz wiedziała.
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 21:59   #39
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez Klaudia382 Pokaż wiadomość
a takie krwawienia to normalna rzecz?? okresu nadal nie ma od krwawienia minęło już prawie 7 godzin
Spokojnie, prędzej czy pózniej dowiesz się. Krwawienia to indywidualna sprawa. Ja czasami jak dostałam okres, to najpierw plamienie, potem do wieczora nic,a rano rozkręciło sie na dobre.
Jak nie chcesz być w ciąży, to może pomyśl o zabezpieczeniu? Po co potem schizować?
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:00   #40
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez Klaudia382 Pokaż wiadomość
a takie krwawienia to normalna rzecz?? okresu nadal nie ma od krwawienia minęło już prawie 7 godzin
Zamiast zastanawiac sie na forum, kup test - najprosciej.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:02   #41
Klaudia382
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia382
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy może być to ciąża?

..

Edytowane przez Klaudia382
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:02
Klaudia382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 22:33   #42
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Temperatura jest wiarygodna już w pierwszym cyklu, w którym się ją mierzy 6 miesięcy obserwacji jest potrzebnych, by móc wyznaczać I fazę nie tylko metodą kliniczną



Z tego, co wiem, to można mierzyć tylko do 7:30. Przynajmniej w metodzie Rötzera.
ja po prostu metodą termiczną. Dokładnie tam podają, że codziennie o tej samej porze mierzyć należy po 3h snu. Gdzieś kiedyś doczytałam, że ta stała pora nie może być później niż po h 9.

Klaudia, ja mogę jedynie powiedzieć Ci na swoim przykładzie, że tak czasami mam, że rano plamienie, potem dzien przerwy i dopiero krwawienie. Niby jak jest plamienie to nie zalicza się do miesiączki jeszcze, więc czekaj na rozwój wydarzeń. Jutro możesz spróbować zrobić test z siusków, ale on kosztuje jakies 13zł, a test z krwi 15zł (tam gdzie ja robiłam) i jest pewny. A test z siuśków może być, ale nie musi i pozostaje ta ciągła niepewność. Szczególnie wtedy kiedy wychodzi negatywny.
Ja bym poczekała do poniedziałku
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 15:47   #43
Klaudia382
Przyczajenie
 
Avatar Klaudia382
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Czy może być to ciąża?

..

Edytowane przez Klaudia382
Czas edycji: 2014-01-14 o 19:02
Klaudia382 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:09   #44
aga009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Czy może być to ciąża?

Witam, nie chcę zasmiecać nowym wątkiem, więc spytam się tu, może ktoś doradzi. Od dwóch miesięcy mam problemy z miesiączką. Kiedyś zdarzało się, że spóźniała się o jakiś czas albo nie było jej w ogóle, ale ostatnio w miarę się uregulowała (lecz nie do końca). Zawsze była bardzo bolesna aż czuć ból w krzyżu. Nie prowadzę kalendarzyka bo i tak wiem, że mój okres jest niezbyt regularny i nie wyczekuję go nigdy co do dnia. Tylko w ostatnim miesiącu po stosunku dostałam dziwnego krwawienia. Było niezbyt obfite, lecz krew była bardzo ciemna. Sama nie wiem już czy to miesiączka bo nawet brzuch mnie nie bolał, nic się nie działo. Chyba jej nie dostałam (?). Krwawiłam tak przez pare dni, później przez ok 3tygodnie miałam bardzo skąpe ciemnobrązowe plamienia i jasnobrązowe. Ustało. Doszło do kolejnego stosunku i znowu to samo - plamienie nie wiem czy to ciemna krew czy jakaś brązowa wydzielina która śmierdzi. Miesiączki jak nie ma tak nie ma. Co to może być? Wertuję fora i sama nie wiem, bo ludzie piszą, że plamienia oznaczają nawet ciążę. Czy mogę być w ciąży czy to jakaś infekcja itp? Nie mam żadnych innych objawów, zawsze się zabezpieczamy (prezerwatywa+stos.przery wany), nie stosuję tabletek.

Edytowane przez aga009
Czas edycji: 2012-08-18 o 21:12
aga009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:11   #45
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez aga009 Pokaż wiadomość
Witam, nie chcę zasmiecać nowym wątkiem, więc spytam się tu, może ktoś doradzi. Od dwóch miesięcy mam problemy z miesiączką. Kiedyś zdarzało się, że spóźniała się o jakiś czas albo nie było jej w ogóle, ale ostatnio w miarę się uregulowała (lecz nie do końca). Zawsze była bardzo bolesna aż czuć ból w krzyżu. Nie prowadzę kalendarzyka bo i tak wiem, że mój okres jest niezbyt regularny i nie wyczekuję go nigdy co do dnia. Tylko w ostatnim miesiącu po stosunku dostałam dziwnego krwawienia. Było niezbyt obfite, lecz krew była bardzo ciemna. Sama nie wiem już czy to miesiączka bo nawet brzuch mnie nie bolał, nic się nie działo. Chyba jej nie dostałam (?). Krwawiłam tak przez pare dni, później przez ok 3tygodnie miałam bardzo skąpe ciemnobrązowe plamienia i jasnobrązowe. Ustało. Doszło do kolejnego stosunku i znowu to samo - plamienie nie wiem czy to ciemna krew czy jakaś brązowa wydzielina która śmierdzi. Miesiączki jak nie ma tak nie ma. Co to może być? Wertuję fora i sama nie wiem, bo ludzie piszą, że plamienia oznaczają nawet ciążę. Czy mogę być w ciąży czy to jakaś infekcja itp? Nie mam żadnych innych objawów, zawsze się zabezpieczamy, nie stosuję tabletek.
Skoro się zabezpieczacie, to szanse na ciąże są naprawdę niewielkie.
Za to tego typu krwawienia, bardzo nieregularne cykle itd., są już niepokojące. To może być zarówno infekcja, jak i jakiś problem z hormonami. Idź do ginekologa (tylko nie daj sobie wcisnąć tabletek „na uregulowanie cyklu”, najpierw trzeba zrobić badania i ustalić przyczynę problemów).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:08   #46
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Czy może być to ciąża?

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
W takim razie mogę sobie teraz ponucić pod nosem. Takich "jednych na milion" jak ja znam jeszcze kilkoro I dodam, że wcale nie wyglądamy jak składowa upośledzonego plemnika Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że ktoś jeszcze traktuje stosunek przerywany jako formę antykoncepcji. Owszem, może się jakiś dłuższy czas udawać, ale to nadal jest czysta loteria. Jeśli ktoś nie chce w danej chwili mieć dzieci i absolutnie nie jest na nie gotowy powinien zainwestować w gumki, których koszt jest wielokrotnie niższy niż koszt wyprawki dla dziecka a ewentualne niedogodności wynikające z ich stosowania i tak są dla psychiki lepsze niż comiesięczne zamartwianie i zakładanie wątków na forum. Z resztą jest tyle innych metod, że naprawdę da się wybrać coś odpowiedniego i skutecznego.
jak składowa upośledzonego plemnika nie, po prostu Tatusiowie nie mieli zbyt dobrego refleksu
ale jak najbardziej "metoda" to jest dla osób które nie boją się wizji ciąży, my z TŻ stosujemy, ale jak będzie dzidź to się nie zmartwimy
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:01   #47
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy może być to ciąża?

w sumie u mnie było podobnie... parą niby nie jesteśmy, ale seks zdarza się 2-3 razy w tygodniu (czasami po kilka razy za wieczór, czasami wcale), więc tabletek brać nie mam zamiaru, gumek nie lubię (nie tylko ja), obserwuję śluz i tego mi wystarczy. partner ma dobry refleks poza tym, zawsze wycofuje się kilka minut przed (nie sekund).

kilka razy byłam pijana i zdarzyło mi się kochać po pijaku w dni płodne, i się zastanawiam, czy może faktycznie mam jakieś problemy z płodnością...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.