Czerwiec 2010 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 11:03   #61
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

niestety nie gocha piec tygodni temu bylam w ciazy ale serduszko mojego dziecka przestalo bic i nmialam wywolywany porod a pozniej wylyzeczkowali mi jame macicy to jest moja pierwsza miesiaczka po tym wszystkim teraz by mi sie zaczal 15ty tydzien ciazy
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 11:06   #62
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
niestety nie gocha piec tygodni temu bylam w ciazy ale serduszko mojego dziecka przestalo bic i nmialam wywolywany porod a pozniej wylyzeczkowali mi jame macicy to jest moja pierwsza miesiaczka po tym wszystkim teraz by mi sie zaczal 15ty tydzien ciazy
kurcze to takie przykre... ale mam nadzieje ze wkoncu ci sie uda
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 11:30   #63
Gocha09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwiec 2010

Anoxa,przykre to co napisałaś,ale napewno ci się wkońcu uda..
A czy nie za szybko starasz się o kolejnego dzidziusia?Niewiem ale z tego co słyszałam,że jak było poronienie to musi minąć trochę czasu żeby móc starać się o kojejne dziecko?
Gocha09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 13:23   #64
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez Gocha09 Pokaż wiadomość
Anoxa,przykre to co napisałaś,ale napewno ci się wkońcu uda..
A czy nie za szybko starasz się o kolejnego dzidziusia?Niewiem ale z tego co słyszałam,że jak było poronienie to musi minąć trochę czasu żeby móc starać się o kojejne dziecko?
no wlasnie. powinno sie odczekać. mysle ze kolo pol roku na pewno,
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 14:27   #65
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

wszystko zalerzy od lekarza od tego w ktorym tyg nastapilo poronienie ja nie poronilam sama musialam miec przeprowadzony zabieg uslyszalam trzy rozne opinie odnosnie czekania (bo konsultowalam sie z trzema lekarzami) jeden mowil ze pol roku moj prowadzacy ze 4mc a lekarz ktory robil mi zabieg mowil ze trzy gdy poszlam po tyg do kontroli mowil ze wszystko jest ok i ze spokojnie mozemy po drugim cyklu starac sie o dziecko znam sporo kobiet po poronieniu ktore duzo szybciej zachodzily w ciaze i wszystko bylo ok nawet
moja dobra znajoma ronila 4 razy zawsze kazali jej czekac pol roku i mimo iz czekala to sie nie udawalo po czwartym poronieniu odrazu zaszla w ciaze w pierwszym cyklu i tylko ta ciaze udalo jej sie szczesliwie donosic wiec nie wiem czy jest na to jakas regula...
niektorzy mnie oceniaja ale to jak bardzo pragniemy dziecka jest duzo silniejsze

dzisiaj zebym sobie "odbic" ta miesiaczke pojechalam na zakupy i widzialam kobiete w ciazy... ech... nie moge sie doczekac az ja bede chodzila z takim brzuszkiem
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 15:13   #66
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
wszystko zalerzy od lekarza od tego w ktorym tyg nastapilo poronienie ja nie poronilam sama musialam miec przeprowadzony zabieg uslyszalam trzy rozne opinie odnosnie czekania (bo konsultowalam sie z trzema lekarzami) jeden mowil ze pol roku moj prowadzacy ze 4mc a lekarz ktory robil mi zabieg mowil ze trzy gdy poszlam po tyg do kontroli mowil ze wszystko jest ok i ze spokojnie mozemy po drugim cyklu starac sie o dziecko znam sporo kobiet po poronieniu ktore duzo szybciej zachodzily w ciaze i wszystko bylo ok nawet
moja dobra znajoma ronila 4 razy zawsze kazali jej czekac pol roku i mimo iz czekala to sie nie udawalo po czwartym poronieniu odrazu zaszla w ciaze w pierwszym cyklu i tylko ta ciaze udalo jej sie szczesliwie donosic wiec nie wiem czy jest na to jakas regula...
niektorzy mnie oceniaja ale to jak bardzo pragniemy dziecka jest duzo silniejsze

dzisiaj zebym sobie "odbic" ta miesiaczke pojechalam na zakupy i widzialam kobiete w ciazy... ech... nie moge sie doczekac az ja bede chodzila z takim brzuszkiem
nie martw sie wkoncu sie wam uda a wogole co tu ta cicho. temat dla mamusiek i starajacych sie o dzidzie powinien chuczeć .. nie macie nic do powiedzenia? moze każda sie przedstawi na poczatek i opowie cos o sobie??
Ja zaczne:
Jestem Sabina, mam 21 latek. obecnie mieszkam w niemczech w okolicach Hamburga. Jestem w 21 tc. To moja pierwsza ciąża i jestem oczarowana tym stanem..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 15:32   #67
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

hej Sabina a wiesz juz co bedzie? tutaj cicho bo istnieje inny watek majowo czerwcowych mamusiek i tam duzo duzo bardziej huczy
ja na imie mam Kaska mam 23 lata i pragne miec zdrowego bobaska
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 15:46   #68
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

noto milo mi poznać Kasiu bede trzymać kciuki za Ciebie no wiem wiem ale tam zawsze nie nadążam za nimi za duzo piszą hehe
No wlasnie w czwartek będe wiedziała na 100% co bede miala o ile sie nie odwróci tyłkiem do mnie ostatnio jak bylam na usg to bardzo sie maluszek wiercil chwilowo stwierdzila lekarka ze chłopak ale to nic pewnego.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 16:45   #69
Gocha09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwiec 2010

Ja mam na imię Gośka,mam 24 lata.Mój synek ma 2 latka i 4 miesiące no i pragnę już drugiego dzidziusia,najwyższa pora na rodzeństwo dla synka
A skąd dziewczyny jesteście?;>
Gocha09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 19:03   #70
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez Gocha09 Pokaż wiadomość
Ja mam na imię Gośka,mam 24 lata.Mój synek ma 2 latka i 4 miesiące no i pragnę już drugiego dzidziusia,najwyższa pora na rodzeństwo dla synka
A skąd dziewczyny jesteście?;>
Witam Gosiu miło poznać nono to gratuluje mamusiu hehe noo ja tez planuje miec 2ke bombli obyś szybciutko dołączyła do zafasolkowanych.
A ja obecnie mieszkam w malej miejscowosci niedaleko Hamburga. ale w polsce mieszkalam w Zabrzu niedaleko Katowic.
No a jak sie czujecie?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:01   #71
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

ja jestem ze słubic male miasto w woj lubuskim

a ty gocha skad jestes??jak @? trzymam kciuki aby sie nie zjawila

cos ewelcia rzadko do nas ostatnio zaglada

moja @ jest tragiczna bardzo silna chyba sie czyszcze po zabiegu jeszcze i do tego bardzo bolesna kupilam sobie piwko zeby sie rozluznic ale nawet go nie otworzylam biedne plecki i brzuszek...
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 20:54   #72
ewelcia16005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Czerwiec 2010

Hej Dziewczyny.Niepisałam dzisiaj byłam u lekarza kardiologa.Szkoda gadać.Mam mieć robione badanie echokardiografia.Aż strach iść.Niewiem na czym polega to badanie.Wiem że mi założą a na drugi dzień zdejmą na 24h.Powiedzcie.Czy ktoś miał z was to badanie?Lub wiecie na czym to polega?
ewelcia16005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:14   #73
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

jej nie mam pojecia na czym to polega cos grozi tobie? lub dzidzi?
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 21:34   #74
ewelcia16005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Czerwiec 2010

Są różne Kardiografie.Też czytała że jest Kardiografia bezprzełykowa.Jest Kardiografi aż 5.Mam strach iść.Mam przyjechać do medicalu 22 października i tam będę miała Kardiografię na 24h w czwartek założą a w piątek zdejmą.A jeszcze mam astmę to niewiem czy będą mi robić bo jak mi dadzą kontrast to niewiadomo jak zaraguje organizm.Zadzwonię 19 do Medicalu i się dowiem na czym polega to badanie.Jak ma mi grozić mojemu zdrowiu i astmie to nie idę a jak nic niebędzie groziło to pójdę.A mam na 8:00 i jeszcze 40 km żeby zajechać.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Niechcę żeby coś groziło i mojemu zdrowiu i mojemu dziecku.
ewelcia16005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 06:52   #75
Gocha09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwiec 2010

Hej Dziewczyny
Ja jestem z Lęborka(30 km.od Łeby mieszkam)Ewelcia a czemu oni bedą ci wogóle robili tą echokardiografię?Coś nie tak z Tobą czy maleństwem?

Wiecie co,jużniewiem sama co mam myśleć...Wczoraj miałam tylko troszkę krwi na papierze przy podcieraniu,i do dzisiaj nic nie ma..
Byłam pwna że przez noc coś się wyklaruje a tu nic dalej nie ma
Zobaczę do piątku,jak dalej nic nie będzie(w co wątpię)to zrobię jeszcze jeden test.
Pozdraiwiam i miłego dzionka życzę
Gocha09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 09:49   #76
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez Gocha09 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ja jestem z Lęborka(30 km.od Łeby mieszkam)Ewelcia a czemu oni bedą ci wogóle robili tą echokardiografię?Coś nie tak z Tobą czy maleństwem?

Wiecie co,jużniewiem sama co mam myśleć...Wczoraj miałam tylko troszkę krwi na papierze przy podcieraniu,i do dzisiaj nic nie ma..
Byłam pwna że przez noc coś się wyklaruje a tu nic dalej nie ma
Zobaczę do piątku,jak dalej nic nie będzie(w co wątpię)to zrobię jeszcze jeden test.
Pozdraiwiam i miłego dzionka życzę
no koniecznie pod koniec tygodnia zrob test. moze akurat wyjda 2 kreseczki hehe
EWELCIA- witam witam szczeze niewiem coto za badanie ale nazwa jakas znajoma.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:48   #77
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Thumbs down Dot.: Czerwiec 2010

czesc dziewczyny

jej ewelcia nie brzmi to zbyt dobrze ale jesli ci to zalecaja to chyba wiedza co robia?

gocha a moze ta odrobinka krwi na papierze to zagniezdzajaca sie fasolka? trzymam kciuki

dzisiaj rano myslalam ze umre przez ta moja @ czuje sie tragicznie w nocy jak bym krwotoku dostala zalalo mnie cala a dzisiaj sie wyprostowac nawet nie moge brzuch boli mnie mocniej niz po zabiegu
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 10:58   #78
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny

jej ewelcia nie brzmi to zbyt dobrze ale jesli ci to zalecaja to chyba wiedza co robia?

gocha a moze ta odrobinka krwi na papierze to zagniezdzajaca sie fasolka? trzymam kciuki

dzisiaj rano myslalam ze umre przez ta moja @ czuje sie tragicznie w nocy jak bym krwotoku dostala zalalo mnie cala a dzisiaj sie wyprostowac nawet nie moge brzuch boli mnie mocniej niz po zabiegu
to moze skonsultuj sie z ginem? jak tak bardzo leci z ciebie...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 15:25   #79
eniggma
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Czerwiec 2010

Hej dziewczyny
Jeśli chcecie zapraszam też na wątek mamuś majowo - czerwcowych
no ale rozumiem że czasem lepiej w małym gronie
pozdrawiam serdecznie
eniggma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 17:24   #80
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

sugarbaby poczekam do jutra zobacze jak bedzie jutro jakos nie napawa mnie radoscia mysl ze znowu ktos bedzie we mnie grzebal ;]

jak wam minal dzien? ja caly dzien leniuchowalam nie dawalam rady zwlec sie z lozka
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:43   #81
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

ja bylam ze szwagierką i jej synkiem sie przejsc po obiedzie a pozniej sie obijałam hehe poleżałam troche, ogolnie sie dobrze czuje ale katar mam i mnie denerwuje. wątek dla mam czerwcowych jest zapchany strasznie. a i dla lutowych jest zapchany wiem bo tam pare razy pisalam i nigdy nie nadążam za nimi tam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2009-10-06 o 19:08
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 18:54   #82
Gocha09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwiec 2010

Hej dziewczyny,my z mężem dzisiaj mamy drugą rocznicę ślubu(w sumie dwa latka minęły w lutym,ale to byl cywilny a dzisiaj dwa lata od kościelnego)
Ja nadal @ nie dostałam,brzucho mnie coś tak pobolewa,troszkę dzisiaj alkoholu wypiłam z mężusiem,mam nadzieję,że jak coś to nie zaszkodzi...chociaż i tak wątpię w to że mogę być w ciąży..
Pozdrawiam
Gocha09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:19   #83
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez Gocha09 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,my z mężem dzisiaj mamy drugą rocznicę ślubu(w sumie dwa latka minęły w lutym,ale to byl cywilny a dzisiaj dwa lata od kościelnego)
Ja nadal @ nie dostałam,brzucho mnie coś tak pobolewa,troszkę dzisiaj alkoholu wypiłam z mężusiem,mam nadzieję,że jak coś to nie zaszkodzi...chociaż i tak wątpię w to że mogę być w ciąży..
Pozdrawiam
a skad wiesz? moze jednak zaciążyłaś fajnie by bylo nie trać nadzieji.. a co do alkocholu to podobno na początku ciąży najbardziej szkodzi. ja ogólnie na początku ciąży wypijałam duzo piwa ciemnego bezalkocholowego ale ileż można. ale mąż ostatnio mi pozwolił sie napić szklanke normalnego i wyobraźcie sobie że troche mi niedobrze po nim było.. chyba dzidzi nie pasuje

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

ZAFASOLKOWANE:
anoxa -Kasia.lat 23-termin porodu- 14-15.07.2010 !
Astorianka-Ania,lat32- termin porodu- 24 czerwca 2010.
Aper-?? Data porodu - około 10 czerwca 2010.
bandziorka007- ???data porodu- około 10 czerwca


STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIĘ:
Gocha09 - Gosia,lat 24- stara się od czerwca 09.
Kotek81 -Karina, lat 28- stara sie 5 cykl,czyli mniej wiecej od czerwca 09.
Starapanna - Ania, lat28 - stara się od listopada 09
Caprica6 - Ania, lat 25- stara się od listopada 09


Rozpakowane :

SugarbabyLove-Sabina, 21 lat
- Poród SN, 28.02.2010 godz.00:15
- synuś Marcel
-50 cm , waga 3270gram.



Trzymam kciuczki za was starające sie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2010-03-14 o 11:35
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:59   #84
Gocha09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwiec 2010

No my się staramy o dzidziusia od początku czerwca,jak by nie było 5-ty miesiąc leci..
Wiem,że może i nie potrzebne było picie tego alkoholu,ale tak jak napisalam,tracę powoli nadzieję że tym razem się uda.
Jeszcze parę dzionków poczekam,jak nie przyjdzie @ będzie SUPER!
Czemu tak to jest że z pierwszym zajściem w ciąże było tak łatwo a teraz tak ciężko..
Gocha09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:19   #85
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

my staramy sie od 24 wrzesnia poprzednia ciaza udalo sie za pierwszym razem oby sie w tym mc udalo!
gocha ja caly czas trzymam za ciebie kciuki!
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 09:59   #86
ewelcia16005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Czerwiec 2010

Jeszcze ja się przedstawię.
Jestem Jola.Mam 23 lata.Jestem ze Złotowa.

3 dni mi już gardło boli.
ewelcia16005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:14   #87
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez Gocha09 Pokaż wiadomość
No my się staramy o dzidziusia od początku czerwca,jak by nie było 5-ty miesiąc leci..
Wiem,że może i nie potrzebne było picie tego alkoholu,ale tak jak napisalam,tracę powoli nadzieję że tym razem się uda.
Jeszcze parę dzionków poczekam,jak nie przyjdzie @ będzie SUPER!
Czemu tak to jest że z pierwszym zajściem w ciąże było tak łatwo a teraz tak ciężko..
Ja trzymam kciuczki za Ciebie! niewiem czemu tak trudno.. ja tez planuje mieć 2kę dzieciaczków..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 10:42   #88
ewelcia16005
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Czerwiec 2010

Cytat:
Napisane przez ewelcia16005 Pokaż wiadomość
test.jpg (51,1 KB)
Mój test.
ewelcia16005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:24   #89
Gocha09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: Czerwiec 2010

cześć dziewczyny
U mnie znowu klapa@ spóźniona ale niestety przyszlaEhh..już sama niewiem co mam myśleć.Dzisiaj zakupiłam już na allegro testy owulacyjne,tak więc po @ zacznę robić..
Gocha09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:26   #90
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: Czerwiec 2010

gocha a probowalas po stosunku klasc pupe na poduszce? poprostu aby byla wyzej i zeby plemniki lepiej sie poruszaly? moja dobra kolezanka tez miala problemy z zajsciem w kolejna ciaze i lekarz kazal jej tak robic i nie uwierzysz ale pomoglo w pierwszej owulacji zaszla w ciaze

ewelcia woda z miodem i cytrynka na gardlo najlepsze bo herbata podobno nieco podraznia a miod dawaj do lekko przestudzonej wody bo we wrzatku traci wszystkie swoje wartosci

sugarbaby dzidzia juz kopie?? czekamy na jakies zdjecia usg

a tak wogole to dzien dobry
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.