Coś nie tak... plamienia po stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 08:53   #1
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302

Coś nie tak... plamienia po stosunku


Kochane mam do was pytanie... Okres miałam od poniedziałku do soboty, w niedzielę kochałam się z moim chłopakiem dwa razy i to było dosyć intensywne... szybkie... penetracja była dosyć głęboka...
Po seksie zaczęłam krwawić, tzn. takie jakby plamienia, ale nie na bieliźnie, tylko na papierze toaletowym, także nie krwawiłam, tylko plamiłam. Delikatnie bolało mnie podbrzusze...
Dziś mamy wtorek, a ja jeszcze na bieliźnie mam lekkie plamki... Biorę tabletki antykoncepcyjne, a wytrysku do środka tym razem nie było.
Dzieje mi się tak od ok. 3 miesięcy, że po stosunku mam plamienia... Tym razem dzień po okresie, a ostatnio jakieś kilka dni nawet... ale zawsze po tym pierwszym stosunku po okresie.

Czy to może być to o czym myślę? Czyli resztki z okresu? Po takiej penetracji, czy raczej coś innego? Jak sądzicie?

Edytowane przez _Lena_
Czas edycji: 2010-12-28 o 08:55
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 09:10   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

Cytat:
Napisane przez _Lena_ Pokaż wiadomość
Kochane mam do was pytanie... Okres miałam od poniedziałku do soboty, w niedzielę kochałam się z moim chłopakiem dwa razy i to było dosyć intensywne... szybkie... penetracja była dosyć głęboka...
Po seksie zaczęłam krwawić, tzn. takie jakby plamienia, ale nie na bieliźnie, tylko na papierze toaletowym, także nie krwawiłam, tylko plamiłam. Delikatnie bolało mnie podbrzusze...
Dziś mamy wtorek, a ja jeszcze na bieliźnie mam lekkie plamki... Biorę tabletki antykoncepcyjne, a wytrysku do środka tym razem nie było.
Dzieje mi się tak od ok. 3 miesięcy, że po stosunku mam plamienia... Tym razem dzień po okresie, a ostatnio jakieś kilka dni nawet... ale zawsze po tym pierwszym stosunku po okresie.

Czy to może być to o czym myślę? Czyli resztki z okresu? Po takiej penetracji, czy raczej coś innego? Jak sądzicie?
Jak to możliwe, ze od 3 miesięcy plamisz po stosunku i nie byłaś u ginekologa z tym? No proszę, tak odpowiedzialna kobita robi...?
Do lekarza marsz! Może to np. nadżerka?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 10:19   #3
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

A od tych 3 miesięcy tak masz jak zawsze to robicie po okresie, tak? Jeśli tak to możliwe, że są to resztki okresu... Ale powinnaś wybrać się do ginekologa.
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:31   #4
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

Miałam coś takiego, tylko że przed krwawieniem z odstawienia. Poszłam do lekarza i okazało się, że od kilku miesięcy chorowałam (niezwiązane z drogami rodnymi, bo na serce), cośtam się rozstroiło i macica się doczyszcza. Także bez stresu, ale do lekarza.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 19:43   #5
przewrotneananasy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomiędzy lubuskim a wielkopolską:)
Wiadomości: 102
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

Ja właśnie też tak mam Któras z was napisała, że do ginekologa bo nadżerka. Byłam u ginekologa, nadżerke mam dawno stwierdzoną ale on twierdzi, że nic z tym nie robić. Co myślicie. Zmieniać ginekologa?
przewrotneananasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:30   #6
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

No właśnie, moja kuzynka też była u mojego ginekologa i też nic nie zrobiła z nadżerką.
A ja się zastanawiam czy iść... Ale chyba w końcu dla spokoju będę musiała pójść.
Dobrze, że mnie uspokoiłyście trochę, że to nie aż tak poważne... trochę się przejęłam, bo nigdy nie miałam żadnych problemów.

Czyli to raczej nie jest związane z seksem? Tylko z nadżerką? A może mógł mi coś lekko uszkodzić przez zbyt ostry seks?

Edytowane przez _Lena_
Czas edycji: 2010-12-28 o 21:32
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:53   #7
przewrotneananasy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomiędzy lubuskim a wielkopolską:)
Wiadomości: 102
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

Ja poszłam do ginekologa jak mi się zaczeły te plamienia. I on od razu sie zapytał czy to się dzieje po stosunku. Powiedział, że przy nadżerce może się to zdażać. Seks + nadżerka= możliwe plamienia. Koniecznie musisz się wybrać do lekarza, przebadać się i będzie wszystko wiadomo Pozdrowionka

Edytowane przez przewrotneananasy
Czas edycji: 2010-12-29 o 14:59 Powód: ;)
przewrotneananasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 12:06   #8
WeronikaS19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Coś nie tak... plamienia po stosunku

Witam wszystkich.
Też mam mały problem.
Kochałam się z chłopakiem (pierwszy raz)
Kochałam się w czwartek i dzisiaj mamy sobotę i ciągle plamię.
Możecie podpowiedzieć mi ile dziewczyna po stracie dziewictwa max powinna krwawić.
I czy mam się czym przejmować czy to minie.
;( Strasznie się boję i nie wiem co mam zrobić..
WeronikaS19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.