oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 20:27   #31
Jecari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Cytat:
Napisane przez Uhubuhu Pokaż wiadomość
MASAKRA! Mam dokładnie to samo! Naprawdę, jak to przeczytałam to odetchnęłam, bo ja też jestem mega balonem wieczorem, a od rana stopniowo rosnę oczywiście. Gdybym wyglądała cały dzień tak jak co rano byłabym przeszczęśliwa. Ze wzdęciami też mam okropny problem, szczególnie jak zaczełam jeszcze więcej ćwiczyć i odstawiłam (prawie całkiem) słodycze. Ale co najdziwniejsze i najbardziej optymistyczne z tej historii to, to że ta mikturka mi naprawdę pomogła. Wzdęc już prawie nie mam, brzusek rośnie jak balonik, ale jest mniejszy jednak niż przed miksturką, niestey nie mam regularnych wypróżnień nadal... Co do probiotyków, ja próbowałam i nic. Sok z cytryny z wodą na czczo też mi nie pomógł, ale ta mikstura naprawdę jest świetna.

P.S ja bym jej już wodą nie popijała, poczytaj jakie zadanie mają poszczególne składniki i koniecznie dodaj aloes...
Pomogła Ci, ale dopiero po tych 12 dniach, czy już na początku? Bo BARDZO mnie ucieszył ten post, ale za mną już 5 dni, a efektu raczej nie ma...


Cytat:
Napisane przez readthelabel Pokaż wiadomość
Jak najbardziej mogą. Wzdęcia nie są niczym normalnym, sugerują, że coś jest w jelitach nie tak. Bardzo często wynikają z zaburzenia flory bakteryjnej. Spróbuj miesięcznej kuracji probiotykiem z dużą ilością szczepów (polecam biopron 9 - dobra cena i nie trzeba trzymać w lodówce).
Dziękuję bardzo za radę. Mam jeszcze jedno pytanie, być może trochę głupie, ale niezbyt się na tym znam; czy na pewno probiotyki mogę przyjmować w wieku 15 lat?
Jecari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 20:44   #32
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Cytat:
Napisane przez Jecari Pokaż wiadomość
Pomogła Ci, ale dopiero po tych 12 dniach, czy już na początku? Bo BARDZO mnie ucieszył ten post, ale za mną już 5 dni, a efektu raczej nie ma...

Wytrzymaj te 12 dni, w końcu zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomóc - więc nie poddawaj się Smak jest jak dla mnie OK, nawet powiedziałabym smaczny U mnie dzisiaj 9 dzień, raz mówię, że są efekty, a raz nie czuję wcale, więc czekam i zobaczę co będzie po zakończeniu kuracji.. w końcu ktoś wymyślił ten okres czasu, więc a nuż cos da
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 21:23   #33
Jecari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Jadę jutro do Warszawy, dlatego na 2 dni będę musiała przerwać kurację. Ale po powrocie będę kontynuować. Zauważyłam, że przez pierwsze 3 dni brzuch był minimalnie mniej wzdęty, ale teraz organizm jakby się... przyzwyczaił do tej miksturki i brzuch znowu jest znacznie większy po posiłkach Na czczo w talii mam 59/60 cm, a wieczorem 65/66 :/
Jecari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 06:53   #34
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

mam to samo, ciągle zastanawiam się czy w końcu działa czy nie.. ale zostały mi 2 ostatnie dni, więc okaże się co po będzie po zakończonej kuracji
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 09:09   #35
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

No tak, u mnie efekty pojawiły się od razu, a teraz jakby już to na mnie nie działało. Mnie też obwód w talii rośnie masakrycznie, nie mówiąc że w porównaniu do koleżanki która na czczo ma 59 cm, mój obwód nawet z rana jest masakryczny bo mam aż 68 cm w talii... Ale w rozmiar 36 wchodzę bez problemów... Choć tyle :P
Ja oprócz tej miksturki zaczełam jszcze rano do posiłku pić dwie łyżki oleju budwigowego, a potem zamierzam wypbróbować ten Biopron 9, może coś mi pomoże na moje dolegliwości jelitowe...
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:23   #36
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

ja planowałam po tej kuracji, jeśli nie zobaczę żadnych efektów zakupić ten sok z aloesu ale to juz na wrzesien kolejne kuracje planuje, ponieważ na cały sierpień wybywam i nijak to by się miało
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:24   #37
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Ja będę musiała skończyć 2 dni wcześniej bo wyjeżdżam, na początku nie było wcale efektu, a teraz nie wiem... nie jem słodyczy i nie piję alkoholu więc brzuch wygląda dużo lepiej, nie wiem czy jest w tym jakakolwiek zasługa miksturki, ale na pewno nie szkodzi
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 19:53   #38
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

i jak dziewczyny? stosujecie miksturkę nadal? dzisiaj kończę i poczekam do jutra, aby powiedzieć sobie czy ostatecznie zadziałało czy nie zadziałało
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 07:26   #39
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Ja w niedzielę wypiłam ostatnią szklaneczkę (a raczej 1/5 szklaneczki :P) miksturki. Wydaje mi się, że to za krótki okres picia żeby podziałała na dłużej, ale pijąc ją czulam się dobrze, miałam mniejsze wzdęcia (to akurat bardzo zauważalny efekt!), dlatego powrócę do niej za niedługo tylko muszę kupić sobie zapas aloesu i oliwy, albo tym razem spróbuję z olejem kukurydzianym. Jestem zadowolona i radziłabym wyrpbówać ją każdemu.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:32   #40
Jecari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

A mi natomiast miksturka niestety już wcale nie pomaga. Jestem załamana. Obawiam się, że to większy problem i nie pozbędę się go tak łatwo. Na dodatek dzisiaj bardzo bolało mnie podbrzusze, a brzuch był jeszcze bardziej wzdęty niż zwykle. Taki ból łapie mnie zawsze jakoś raz w miesiącu, nie wiem czy to jest powiązane. Chcę iść do lekarza, ale mam 15 lat i namawiam mamę, a ona twierdzi, że przesadzam (przez to, że się odchudzałam), że "nie będzie się ośmieszać przed lekarzem mówiąc, że mam duży brzuch"... Nie wiem już co robić...
Jecari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 17:06   #41
cnka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 54
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

dziewczyny zróbcie sobie testy na helicobacter pylori - jednym z objawów są właśnie wzdęcia. sama ją miałam i po antybiotykach wzdęcia i uczucie mdłości wiecznie mi towarzyszące zniknęły.
cnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-10, 21:02   #42
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

I jak, ktoś jeszcze coś o efektach?
Ja musiałam skończyć wcześniej ale od dziś zaczynam znowu, z sokiem z aloesu O ile mam cytrynę, jak nie to jutro, muszę sprawdzić....
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 22:52   #43
inka 38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Witajcie, właśnie zamierzam pić ten napój BOGÓW oliwę z oliwek.Napiszcie czy próbowaliście i jakie są efekty?
inka 38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 21:57   #44
inka 38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 25
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Witam,a co sądzisz o piciu oliwy z oliwek ,oczywiście dobrej jakości na jelita?Podobno reguluje pracę jelit,likwiduje wzdęcia, co też ważne hamuje nadmierny apetyt. A Ty co o tym sądzisz?
inka 38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 20:01   #45
g4via
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

jestem glupia, ale nie chce sobie zrobic krzywdy.. oliwa ma byc temp. pokojowej czy ja podgrzac?
g4via jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 07:51   #46
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

pokojowej
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 16:50   #47
LillY_May
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Oliwa z oliwek niestety nie odbuduje flory bakteryjnej. Wzdęcia i inne dolegliwości ustąpią na chwilę a później wrócą. Lepszym rozwiązaniem jest pić proszek zasadowy który ma o wiele szersze działanie i właściwości. Sama piję i wiem jak działa.
LillY_May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 08:42   #48
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 25
Dot.: oliwa z oliwek + cytryna na czczo / oczyszczanie jelit

Proponuję poczytać nieco więcej o oczyszczaniu jelit i całego organizmu w tym miejscu: http://supershape.pl/oczyszczanie/

Dowiecie się co jest skuteczne w oczyszczaniu i dlaczego warto podejmować się regularnego oczyszczania organizmu kilka razy w ciągu roku.
__________________
<ciach_reklama>
Tobisz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-01 09:42:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.