Razem schudniemy 20kg! - część III - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 08:43   #3631
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Lecę w czwartek do tesco!
Ja lecę razem z Tobą po mandarynki!bedę jadła same mandarynki i bedę kupę robiła samymi mandarynkami aż ujrzę 87kg!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 08:47   #3632
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Wyrafinowany, a Ty a masz za ciastka

natalis, dziękuję za przepis

tak mi się nie chceeee jechać na uczelnię wczoraj ledwo zdążyłam na 13stą

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Czarna, tylko ostrożnie z tymi mandarynkami, bo to cukier, czyli zło
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 08:59   #3633
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
czarna ja wiem, ale kurcze, nooo starałam się. wiedziałam, że szykuje mi się nadwyżka więc byłam w tamtym tyg 4 razy na fitnessie/siłowni i dawałam z siebie wszystko na zajęciach żeby zobaczyć aż tyle w górę

czarna, możesz na mnie liczyć w kwestii motywania. myślę, że u mnie przybyła nowa fala optymizmu co do ćwiczeń i dietki... no nie ma lekko
Ty na mnie też możesz liczyćjestem w pełni zmotywowana
w sumie ty nie podejrzewałaś,że bedzie nadwyżka,bo dawałaś sobie wycisk i liczyłaś na spadek,a tu bum i waga w gorę.Strasznie to dołujące Ja za to wiedziałam,że jest na pewno,ale nie myślałam,że tak wielkaale co ja chciałam po takim żarciu mieć -10kg Szok po prostu!

Żyrafko-wiem wiem!nie będę przesadzała Spokojnie

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Laski!wiecie co jest najgorsze!że fajnie już zaczynałam się czuć w swoim ciele!Miałam 87 kg brakowało mi głupich 12kg aby już jako tako wyglądać,a ty ch..j bombki strzelił i mam tyle nadwyżki!nie mogę po prostu tego przeżyć2 miesiące pracy,wyrzeczeń,męczarni poszło się walić...no ni jak to nazwać jak z☠☠☠anie sprawy po całości!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-10-23 o 08:54
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:07   #3634
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

czarna: ja się pilnuję! Choć mało czasu mam na wątek, niestety.
Ale ćwiczenia minimum 3 razy w tygodniu po godzince są. I nawet kumpelkę zmotywowałam do tych ćwiczeń i przychodzi 3 razy w tygodniu do mnie i obie do płyty Ewy Ch. się pocimy. Efekty może pierwsze są, ale u mnie przez te różne leki waga praktycznie nie drgnie. Dlatego postanowiłam się zmierzyć cm krawieckim i takie odniesienie wprowadzić. Jakbym ciągle patrzyła na wagę a tam nic to by mi szybko motywacja przeszła.

Dzisiejszy diet:

Ś: rybka smażona (niestety trochę tłuszczu musiało być) + kromeczka własnego ciemnego , pełnoziarnistego pieczywka
O : Dietetyczna pomidorowa z ryżem brązowym
P: kisiel bez cukru z jabłkiem i gruszką
K: twarożek z pomidorkiem, ogóreczkiem i rzodkiewką z dodatkiem jogurtu naturalnego 0% i ziół.
Pomiędzy gdzieś wcisnę jeszcze jabłuszko.

PS
Zaczynam nadrabiać wątek, ale myślę że dalej niż 10 stron nie dam rady.
I na koniec motto mi się wymyśliło:
Zamiast się jesiennej chandrze poddać i zajadać smutka**
chudnij zdrowo , ćwicz wzorowo - aż będziesz zgrabniutka!

** jakoś musiało się rymować.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:24   #3635
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
czarna: ja się pilnuję! Choć mało czasu mam na wątek, niestety.
Ale ćwiczenia minimum 3 razy w tygodniu po godzince są. I nawet kumpelkę zmotywowałam do tych ćwiczeń i przychodzi 3 razy w tygodniu do mnie i obie do płyty Ewy Ch. się pocimy. Efekty może pierwsze są, ale u mnie przez te różne leki waga praktycznie nie drgnie. Dlatego postanowiłam się zmierzyć cm krawieckim i takie odniesienie wprowadzić. Jakbym ciągle patrzyła na wagę a tam nic to by mi szybko motywacja przeszła.

Dzisiejszy diet:

Ś: rybka smażona (niestety trochę tłuszczu musiało być) + kromeczka własnego ciemnego , pełnoziarnistego pieczywka
O : Dietetyczna pomidorowa z ryżem brązowym
P: kisiel bez cukru z jabłkiem i gruszką
K: twarożek z pomidorkiem, ogóreczkiem i rzodkiewką z dodatkiem jogurtu naturalnego 0% i ziół.
Pomiędzy gdzieś wcisnę jeszcze jabłuszko.

PS
Zaczynam nadrabiać wątek, ale myślę że dalej niż 10 stron nie dam rady.
I na koniec motto mi się wymyśliło:
Zamiast się jesiennej chandrze poddać i zajadać smutka**
chudnij zdrowo , ćwicz wzorowo - aż będziesz zgrabniutka!

** jakoś musiało się rymować.
fajne mottozawsze to jakieś podbudowanie na duchu
Żebym ja miała z kim ćwiczyć pewnie bym się zmusiła,bo we dwie jest zawsze inaczej,raźniej,a tak wszystkie to mają w nosie,bo jak twierdzą "po co mi ćwiczenia"a ja sama nie umiem i nie potrafię się zmusić.Nawet na siłkę nie pójdzie żadna z moich znajomych,bo "po co". Cholera żeby to!cieszę się,że nie poddajesz się mimo wszystkoklaski :

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Moje żarło na dziś.

Śń.2 Wasa z pastą z tuńczyka+jabłko
2Śń.banan+pól jogurtu nat.
Ob.Plaster 150gr piersi pieczonej w piekarniku+pół torebki ryżu+mizeria
Pod.grejpfrut
Kol.1.5 jajka +2 wasa+pół ogórka

do tego z 1.5litra czerwonej herbaty.


I 0 PODJADANIA CZEGOKOLWIEK MIĘDZY POSIŁKAMI!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-10-23 o 09:28
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:27   #3636
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez thenerdqueen Pokaż wiadomość
Od czwartku w Tesco:
mandarynki 3,69zł/kg
winogrona 4,44zł/kg
dynia 0,99zł/kg
mango 1,99zł/szt
tuńczyk kawałki 4,99zł/szt (Graal)
kurcze, nie ma nic dla mnie... a jest jeszcze ta promocja piersi z kurki? bo bym sobie na zaś kupiła

ja dzisiaj wstałam z nowymi siłami. nie mam wagi, to się nie zważyłam, ale się pomierzyłam. i normalnie śmiałam się sama do siebie. wszędzie mi ubyło. buahahaha. może jakiś tydzień temu ostro trzymałam dietę przez kilka dni, ale żeby mi zeszło 3cm z biustu?! no myslałam, że nie wytrzymam ze śmiechu. ostatnio jadłam może nie dużo, ale nie za zdrowo. jakieś zapiekanki, piwo, słodycze, lody. a tu spadek. no śmiech.

dzisiaj idę na wf zapisałam się na siatkówkę i jestem mega happy, bo strasznie mi się podoba. mogłam tez na jakiś body control czy aerobik, dziewczyny mówią, że nieźle się pocą tam, ale ja uwielbiam siatkówkę

śniadanko: jajecznica z 2 jajek, na pół łyżeczki masła, 1 chrupkie, 2 liście sałaty. łyżeczka dżemu (była końcówka na dnie słoika, to już skończyłam)

dziewczyny trzymajcie się dietkowo dzisiaj, bez żadnych akcji
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 09:41   #3637
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Już wróciłam, mąż wczoraj pojechał Strasznie to przeżyłam i nie potrafię się odnaleźć we wszystkim, dobija mnie wszystko, pogoda, samotność i myśl, że przyjedzie dopiero na święta. Waga na wczoraj: 93,1. Nie miałam czasu i siły wczoraj wejść i podać, jak jest za późno to trudno. Lecę nadrabiać póki mam jak, a stron koło 4-5 ;/
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 09:58   #3638
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

I - jajecznica z 2 jaj, pół palucha pełnoziarnistego, kawa
II - jogurt truskawkowy chyba 0% - 300 ml
III - gotowany filet z kurczaka ok 150 g + warzywa na patelnię - ok 200 g
dalej nie wiem bo nie mam czasu myśleć
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:32   #3639
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Będąc u fryzjera w sobotę usłyszałam, że jeśli nie zacznę jeść witamin, więcej warzyw i owoców oraz nie zadbam o włosy to będę łysa mam mega poważny problem z wypadaniem włosów. Ale moja fryzjerka napisała mi wszystko co i jak aby je odzywić i chyba przestanę je farbować na jakiś czas....

Miss
pierś z papirusa jest tak jak z grilla, może i jest sucha ale jak dla mnie idealna czy to wrzucić do sałatki czy na obiad wszamać, jest pycha

Szczurku rozumiem Cie doskonale, u mnie to samo, ciągle sama, z problemami, zmartwieniami i wogóle, kasy brak wydatków mnóstwo (zapomniałam na śmierć o zbliżającym się przeglądzie i wymianie opon na zimówki) zaś 200zł i wogóle ta pogoda wszystko się wali, niedługo urodziny moje, mojej małej, rocznica ślubu i wszystko spędzę SAMA ;(

Czarna dobrze gadasz z tą motywacją, tylko jak tu się pozbierać w całość... mam nadzieję, że za kilka dni dojdę do siebie i znowu wejdę w ten ciąg codzienności. Co do wagi to aż tak źle? Ile Cie z nami nie było? Wiesz kg wracają bardzo szybko ja w dwa dni 3 kg miałam ale zgubić je spowrotem to juz mordęga na maxa ;/

Arsenalfan
witaj spowrotem lepiej późno niż wcale ;p

Co do finansów to również uważam, że zdrowe jedzenie więcej nas kosztuje. Nie każdy przed dietą miał wybujałe życie i alkohol czy fast foody non stop. Na obiad ziemniaki sos i mielone, czy makaron biały zwykły i jakiś sos taniej wychodzi niż warzywa na zupę, czy pierś z czymś czy cuś.... na kolacje jak nie masz kasy wpałaszujesz chleb z mlekiem i cukrem a tak czy wieśniak czy jakieś inne białko. No nie wiem takie moje spostrzeżenie. Owoców nie jadam bo mnie na nie nie stać. Mam ograniczony budżet więc nie na wszystko mogę sobie pozwolić. Niech dziennie człowiek wyda 30zł na jedzenia to miesiącznie jest 900zł - masakra.

I - płatfi fit 40g + mleko 1,5% - tu grosze
II - bułka graham + ser + pomidor + wieśniak= 6zł

Tur
czemu mnie nie ma w tabelce? Wagi nie podałam po raz pierwszy, każdy wiedział, że mam wesele i męża w domu. Jeden raz nie podałam i już wywalona? Przesada troszkę.

Elganja rymowanka super, ale w życiu już tak pięknie nie jest


NO I KONIEC - NADROBIŁAM
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 10:52   #3640
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

czarna : jasne że w grupie weselej, nawet jak ta grupa liczy tylko dwie osoby. My to się opieprzamy (wyżej tę nogę, szybciej nią machaj) i śmiechu jest przy tym co nie miara. Ale niestety, masz rację. Wiele osób w naszym wieku nie docenia zalec regularnych ćwiczeń. Szkoda.

este:
mi jak fryzjerka spaliła raz włosy rok temu to do dzisiaj nie farbuję. Nawet się przyzwyczaiłam do swojego kolorku. Gorzej z tym co było farbowane, bo z czasem kolor się wypłukał i nie wygląda to ,jak w nowej reklamie mawia Krupa, "Hypnotajzing". . Jak co to w pierwszym poście mojego bloga (link w podpisie jak co) opisałam co nieco o mojej pielęgnacji włosów. Stan włosów i skalpu znacznie mi się poprawił. Może znajdziesz coś dla siebie (kosmetyki staram się wybierać z tych tańszych, tak aby były w zasięgu większości portfeli).
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:02   #3641
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość

Co do finansów to również uważam, że zdrowe jedzenie więcej nas kosztuje. Nie każdy przed dietą miał wybujałe życie i alkohol czy fast foody non stop. Na obiad ziemniaki sos i mielone, czy makaron biały zwykły i jakiś sos taniej wychodzi niż warzywa na zupę, czy pierś z czymś czy cuś.... na kolacje jak nie masz kasy wpałaszujesz chleb z mlekiem i cukrem a tak czy wieśniak czy jakieś inne białko. No nie wiem takie moje spostrzeżenie. Owoców nie jadam bo mnie na nie nie stać. Mam ograniczony budżet więc nie na wszystko mogę sobie pozwolić. Niech dziennie człowiek wyda 30zł na jedzenia to miesiącznie jest 900zł - masakra.
zgadzam się
dieta jest droga
ja nawet nie licze ile tracę na jedzenie bo bym chyba orła wywinęła


u mnie jest jeszcze taka sytuacja, że teściowa gotuje mi osobno
tzn w osobnym garnku i przeważnie co innego...
oni maja dzisiaj filety z kurczaka z serem w środku, kalafior z bułką i purre
a ja mam fileta ale gotowanego i warzywa na patelnie...
a na kolacje zrobie kuskus z indykiem...
a gdzie tu podwieczorek...
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2012-10-23 o 11:04
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:06   #3642
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

este nie wywaliłam, tylko ukryłam. w sensie u mnie w excelu jesteś, więc bez problemu w przyszłym tygodniu będziesz. po prostu zrobiłam tak żeby tabelka wyglądała przyzwoicie. nie wiem czemu tak się irytujesz
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:22   #3643
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Agus no właśnie, łatwiej i taniej tez było gotować coś w jednym garnku dla wszystkich, a tak człowiek kombinuje aby było zdrowiej no i nie zawsze jest taniej.

Tur ustaliłaś sama, że jak ktoś nie poda wagi 2 czy 3 razy to wylatuje z tabelki. Sama ustalałaś więc się tego trzymaj.

Doła mam coraz większego, mąż dopiero za godzinę będzie na miejscu. Kiedy ja dojdę do siebie
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:34   #3644
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

przecież powiedziałam, że Cię nie wywaliłam.
wiesz co... możesz mnie nie lubić, ale nie musisz tego okazywać w swoich wypowiedziach

czarna apropo tabeleczki, podasz swój wzrost? bo co mogłam, to wzięłam z podpisu, ale wzrostu to nie masz
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2012-10-23 o 11:40
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:48   #3645
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Będąc u fryzjera w sobotę usłyszałam, że jeśli nie zacznę jeść witamin, więcej warzyw i owoców oraz nie zadbam o włosy to będę łysa mam mega poważny problem z wypadaniem włosów. Ale moja fryzjerka napisała mi wszystko co i jak aby je odzywić i chyba przestanę je farbować na jakiś czas....


Czarna dobrze gadasz z tą motywacją, tylko jak tu się pozbierać w całość... mam nadzieję, że za kilka dni dojdę do siebie i znowu wejdę w ten ciąg codzienności. Co do wagi to aż tak źle? Ile Cie z nami nie było? Wiesz kg wracają bardzo szybko ja w dwa dni 3 kg miałam ale zgubić je spowrotem to juz mordęga na maxa ;/
Kup sobie maskę "WAX" na włosy.Poważnie pomaga!!włosy tak nie wypadają i są odżywione
a o nadwyżce nie bedę się wypowiadać,bo szlag mnie trafia
od maja odpuściłam i są skutki!

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
czarna : jasne że w grupie weselej, nawet jak ta grupa liczy tylko dwie osoby. My to się opieprzamy (wyżej tę nogę, szybciej nią machaj) i śmiechu jest przy tym co nie miara. Ale niestety, masz rację. Wiele osób w naszym wieku nie docenia zalec regularnych ćwiczeń. Szkoda.
powiem ci szczerze,że gdybym miała jakąś osobę co chciałaby ze mną ćwiczyć to na pewno bym się inaczej motywowała i bym ćwiczyła.tylko wszyscy mają głęboko w zadzie ćwiczenia!szara rzeczywistość i jakże smutna


Laski tak poważnie,być na diecie wcale nie jest tak tanio.trzeba zdecydowanie wydać więcej kasy niż normalnie.Ja jak nie byłam na diecie wydawałam mniej kasy tygodniowo,a teraz jak idę do sklepu to oprócz zwykłych podstawowych produktów muszę wydać na te bardziej pożywne,bo nie oszukujmy się!nie każdy codziennie je piersi,schaby,ryby i wszystkie te mniej kaloryczne produkty,ale da się przeżyć

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
czarna apropo tabeleczki, podasz swój wzrost? bo co mogłam, to wzięłam z podpisu, ale wzrostu to nie masz
tak już podaję168cm a marzyłam zawsze o 175oddaj trochę cooo???


Arsenalka-słońce nie używaj masła do smażenia itp.ostatnio oglądałam program na polsat cafe i tam mówili o tych masłach margarynach .Nie powinno absolutnie używać się tego w diecie.Lepiej już wlać łyżeczkę oleju rzepakowego,a najlepszą alternatywą będzie oliwa z oliwek
Ja kupiłam sobie pół roku temu taką lepszą markową oliwę i mam jeszcze większe pół butli(używam też do sałatek dla męża)więc warto zainwestowaća wyjdzie to na zdrowie
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-10-23 o 11:59
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 11:57   #3646
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Czarna no właśnie fryzjerka poleciła mi kilka rzeczy co nie są drogie a znacznie pomoga ale i tak do pensji trzeba czekać Co do wagi, ja tez juz miałam 91 a teraz cały czas na 93 jestem i ni hu hu nie chce spaść.... masakra.
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:04   #3647
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Czarna no właśnie fryzjerka poleciła mi kilka rzeczy co nie są drogie a znacznie pomoga ale i tak do pensji trzeba czekać Co do wagi, ja tez juz miałam 91 a teraz cały czas na 93 jestem i ni hu hu nie chce spaść.... masakra.
Ta maseczka w aptece za 250ml kosztuje 10zł a na necie większa pojemność chyba litr za 18zł poważnie kup sobie ją
ja nie mogę przeżyć tego,że ważyłam 87 a ważę teraz tyle ile nie powinnam ważyć!to mnie cholernie irytuje!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:17   #3648
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Czarna zanotowałam, zakupię jak tylko wyskrobię jakiś grosik, dziękuję babeczka taka fajna chodzi do niej cała moja rodzina, powiedziała, że najpierw włosy których już nie wiele mi zostało a potem zęby, przede wszystkim przez stres, zmartwienia i nerwy. No ale bez tego ja nie potrafię żyć choć bardzo bym chciała.
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:23   #3649
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez estecorazon Pokaż wiadomość
Czarna zanotowałam, zakupię jak tylko wyskrobię jakiś grosik, dziękuję babeczka taka fajna chodzi do niej cała moja rodzina, powiedziała, że najpierw włosy których już nie wiele mi zostało a potem zęby, przede wszystkim przez stres, zmartwienia i nerwy. No ale bez tego ja nie potrafię żyć choć bardzo bym chciała.
mi okropnie włosy wypadały i miałam takie suche.po prostu do niczego chodź używałam różnych masek odżywek itp.aż wynalazłam na Kwc tą maskę i zaryzykowałam I jestem mega zadowolona!jeszcze za tak niską cene taki produkt to podziw wielki!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 12:26   #3650
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

nie wszystkie dziewczyny mają podaną wagę w tabelce, tylko spadki
moim zdaniem jak równo to równo, przy każdej dziewczynie powinna być podana waga ...:confu sed:


mi włosy leciały jak nie wiem (teraz znów zaczynają)
ale ogólnie były słabe pred ślubem i zastosowałam kuracje REVALId
za kapsułki dałam 100 zł
i miałam tak śliczne i mocne włosy, że szok
__________________
Aleksandra 19.04.2011

Edytowane przez agus87
Czas edycji: 2012-10-23 o 12:28
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:01   #3651
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Agus-świetny przepis na twoje śledzie pod pierzynką
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:12   #3652
Baleronowa
Rozeznanie
 
Avatar Baleronowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 673
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
Baleronku zła passa się zaczęła już dawno,nie ma spadków takich jakie były jeszcze przed latem,a to właśnie zaczęło się gmatwać z początkiem lata nie wiem dlaczego,ale zamiast już się ogarnąć na dobre jakoś to wszystko się wlecze....

Dziewczyny spinamy poślady!!Najwyższa pora!!Bo jak tak dalej pójdzie Nowy Rok powitamy na + a nie na -ja się ogarnęłam i ma być do Sylwka 87!bo o 79 mogę sobie marzyć
mnie wakacje poszly oki i wrzesien tez dobrze ale pazdziernik to jakas masakra choc nie utylam to i tak nie jestem dumna z tego, ze stoje w miejscu. Ja sie z waga pozegnalam dlatego pisalam tur by mnie usunela. Zobacze w lustrze widoczne zmiany to wtedy sie skusze na wage, a tak to no way!

Wyplaty wciaz nie ma. w umowie mam napisane czas oczekiwania 7dni od zakonczenia zlecenia czyli czas maja do konca tyg. Cos mnie sie wydaje, ze dostane ja w piatek czyli w nastepnym tygodniu dopiero przyjda ksiazki i zlaczki do konsoli.
__________________
dzidzia 27.01.14
Baleronowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:23   #3653
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Baleronowa- Trzymam kciuki za przyjście wypłaty!

Ja już po zajęciach na uczelni. Zjadłam już obiadek i zaraz zaczynam się zbierać do pracy (dziś do 22.30). Jutro pracuję do 15, a później planuję fitness i siłownię
Chodzenie na fitness jest u mnie nieodłącznym elementem skutecznego odchudzania. Nawet jeśli dobrze jem to czuję się taką kluchą rozlazłą. Dzięki fitnessowi czuję jednym ciałem, całością. Ponad miesięczna przerwa od fitnessu to był idiotyczny pomysł. Teraz żałuję bardzo, bo pewnie byłabym już kilka kg poniżej 70, a tak to dupa. Szkoda mi też mojej kondycji, którą miałam już niezłą. Teraz chcę zrobić wszystko żeby do nie wrócić oraz żeby czuć mięśnie pod skórą i tłuszczykiem.
Moją motywacją nie jest Sylwester, ale Boże Narodzenie. Wtedy przyjedzie moja siostra, która widziała mnie ostatnio przed dietą. Chcę ją zaszokować (tak samo jak resztę rodziny). Może to trochę próżne i głupawe, ale skoro mnie motywuje to nie przejmuję się tym zbytnio
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:26   #3654
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez Baleronowa Pokaż wiadomość
mnie wakacje poszly oki i wrzesien tez dobrze ale pazdziernik to jakas masakra choc nie utylam to i tak nie jestem dumna z tego, ze stoje w miejscu. Ja sie z waga pozegnalam dlatego pisalam tur by mnie usunela. Zobacze w lustrze widoczne zmiany to wtedy sie skusze na wage, a tak to no way!

Wyplaty wciaz nie ma. w umowie mam napisane czas oczekiwania 7dni od zakonczenia zlecenia czyli czas maja do konca tyg. Cos mnie sie wydaje, ze dostane ja w piatek czyli w nastepnym tygodniu dopiero przyjda ksiazki i zlaczki do konsoli.

Baleronku u ciebie to normalne,że mogło źle być z dietą,bo miałaś troszkę problemów i przez to załamanie zaniedbałaś dietkę,ale u mnie to przegięcie pałki na całego
Ważne,żeby nie poddawać się i trwać dalej jesteśmy razem i trzymamy się wszystkie razem.Na dobre i na złe!
trzymam kciuki,aby kaska jak najszybciej się pojawiła w portfelu

Soldusia-ważne,że masz z czego czerpać motywację i zapał!i tego się trzymaj a w nagrodę będziesz miała pełny podziw!!(i zazdrość)
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:28
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:51   #3655
Baleronowa
Rozeznanie
 
Avatar Baleronowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 673
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

soldus dzieki mnie motywuja urodziny 22 a to juz za 3.5tyg i sie szykuje wielki balet czyt. bede duzo pic, duzo tanczyc i na drugi dzien zajecia od rana pol dnia czyt. kac gigant=umre Jak sprawa z plakatami?

czarna tez mam taka nadzieje, ze szybko sie pojawi tylko, ze do tego portfela i tak niewiele trafi, poniewaz dostane ponad 300 z tego co liczylam i jak sie pojawi to:
1. 103zl idzie na komplet ksiazek
2. 15zl na zlaczki do konsoli
3.100-150zl na drzwi rozsuwane do pokoju
4. 30zl zajecia
5. 10-20zl na pojeminiki do lodowki by laski wiedzialy co moje(wyjasnienie nizej)
6. reszta na czarna godzina, bo liste zakupow robilam wspolnie z mama wiec na jedzeniu zaoszczedze

co do tej listy zakupow to byla narada rodzinna, z ktorej wyszlo kilka ustalen, ze laski gotuja tylko dla siebie, kupuja tylko sobie jesc jak zapasy sie skoncza po wielkich zakupach, a ja gotuje dla samej siebie, po brakach w zapasach dostaje wyznaczona sume kasy na jedzenie dla siebie i mam w lodowce swoja polke i bede miec pojemniki w innym kolorze jak te co sa w domu.

Na zakupy mamy jedzie dopiero za tydz bo wtedy jest wyplata, a tak to jakos sobie radze z zapasow i poki co dobrze mi dzis idzie.

Mam taka propozycje by w klubie dodac dzial z jadlospisami, bo szczerze mowiac to nie bardzo mi sie podoba, ze czyta je kazdy kto wpadnie przelotem na watek.

edit. musze nowy avatar znalezc sobie, bo taki mam na fb.
__________________
dzidzia 27.01.14
Baleronowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:54   #3656
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
Agus-świetny przepis na twoje śledzie pod pierzynką

no i powiem, że na dietę by się mogło nadać
bo majonez można light i tak i tak mieszasz z jogurtem
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 13:57   #3657
Baleronowa
Rozeznanie
 
Avatar Baleronowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 673
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

P.S. suzzi zyje, miewa sie nie najlepiej, bo meczy ja przeziebienie, u pediatry byla ale jakis nie kompetenty, bo sie bal jej czegokolwiek dac i w efekcie dostala syrop dla dzieci. Kupila sukienke na zbizajace sie wesele. Nerki dalej jej nie daja zyc i pod koniec tyg. jak dobrze pamietam idzie do swojego ginekologa wiec na pewno w klubie zda relacje o dzidzi na ekranie i ogolnie co nowego jej lekarz powie.

jesli chodzi o medzie to jest zalatana praca, glownie na nocki robi i finansowe z tel nie stoi dobrze wiec sie nie przejmowac jak komus nie odpisze ale mysli o nas i usiluje stanac na nozki po ostatnich wydarzeniach. Pamieta o nas i wspiera na odleglosc myslami w kazdej sferze zycia.
__________________
dzidzia 27.01.14
Baleronowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 14:57   #3658
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez czarnaDama2394 Pokaż wiadomość
Ja lecę razem z Tobą po mandarynki!bedę jadła same mandarynki i bedę kupę robiła samymi mandarynkami aż ujrzę 87kg!
Sek w tym, że u mnie te mandarynki wyglądają jakby były już strawione ale na mango zapoluje!
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:19   #3659
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez Baleronowa Pokaż wiadomość
czarna tez mam taka nadzieje, ze szybko sie pojawi tylko, ze do tego portfela i tak niewiele trafi, poniewaz dostane ponad 300 z tego co liczylam i jak sie pojawi to:
1. 103zl idzie na komplet ksiazek
2. 15zl na zlaczki do konsoli
3.100-150zl na drzwi rozsuwane do pokoju
4. 30zl zajecia
5. 10-20zl na pojeminiki do lodowki by laski wiedzialy co moje(wyjasnienie nizej)
6. reszta na czarna godzina, bo liste zakupow robilam wspolnie z mama wiec na jedzeniu zaoszczedze

Mam taka propozycje by w klubie dodac dzial z jadlospisami, bo szczerze mowiac to nie bardzo mi sie podoba, ze czyta je kazdy kto wpadnie przelotem na watek.
.
oooo to rzeczywiście mało co z tej kasy zostajeweź bądź mądry człowieku
Jeżeli chodzi o jadłospisy,to myślę,że nie powinno się ich zamieszczać w klubie,ponieważ to jest wątek o odchudzaniu i normalną sprawą jest,że jadłospisy się zamieszcza tutajZawsze tak było,ale jak kto woli.To tylko moje zdanie

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

no i powiem, że na dietę by się mogło nadać
bo majonez można light i tak i tak mieszasz z jogurtem
Aaaaa żebyś wiedziała można trochę dietetycznie zmodyfikować i będzie super jadłouwielbiam takie przysmaki

Cytat:
Napisane przez helloyellow02 Pokaż wiadomość
Sek w tym, że u mnie te mandarynki wyglądają jakby były już strawione ale na mango zapoluje!
podejrzewam,że u mnie bedą wyglądać identycznie
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-10-23 o 15:21
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 15:28   #3660
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Jestem głodna!!!!!! I nie wiem co zjeść! Chcę śledzia w śmietanie,albo pitę! Jezu ssie mnie jak głupią! Nic innego nie chce,nie pasuje mi.. Nosz ja szału dostanę... Chcę jeść!
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.