Tommy Hilfiger - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 12:43   #1
marakuya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76

Tommy Hilfiger


Hej, macie jakieś internetowe sklepy z outletowymi rzeczami albo po prostu trochę tańszymi niż na stronie TH?

Chciałabym mieć pewność oryginału, a także kupić ubrania za trochę taniej niż w sklepie

Jeszcze kilka dni temu w sklepie internetowym TH była wyprzedaz, teraz znikła, a rzeczy z niej wróciły do normalnych cen, dlaczego tak się stało?
__________________
me&me
marakuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 12:45   #2
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Tommy Hilfiger

Sprawdzaj Zalando i Answear.com tam zdarzają się przeceny i obniżki.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:07   #3
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Tommy Hilfiger

U mnie w Norwegii jest outlet i czesto sa przeceny ale tez zdarza sie ze ceny wracaja. Albo w sklepach rzeczy dawno kupione w outlecie po przecenie,znajduje duzo drozsze
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:22   #4
marakuya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
Dot.: Tommy Hilfiger

Zastanwiam się jak mają się ceny na zalando i answear co do produktów przecenionych w stosunku do outletów typu factory. Dawno temu kupiłam spodnie w factory ursus (waw), z tego co pamiętam za 280 zł - jeansy, do dziś mi służą i są naprawdę super jakościowo, ale to było kilka lat temu. Kilka miesięcy temu wpadłam do TH do factory annopol i szczerze mówiąc nie znalazłam nic w atrakcyjnej cenie. Co więcej, nie wiem czy macie takie samo spostrzeżenie, ale kolekcje wiszace na europejskiej stronie TH w stosunku do kolekcji znajdującej się w sklepie (zwykłym nie-outlet) wychodzą dużo lepiej pod względem różnorodności ubrań. Skąd to rozróżnienie?
__________________
me&me
marakuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 13:29   #5
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Tommy Hilfiger

Cytat:
Napisane przez marakuya Pokaż wiadomość
Zastanwiam się jak mają się ceny na zalando i answear co do produktów przecenionych w stosunku do outletów typu factory. Dawno temu kupiłam spodnie w factory ursus (waw), z tego co pamiętam za 280 zł - jeansy, do dziś mi służą i są naprawdę super jakościowo, ale to było kilka lat temu. Kilka miesięcy temu wpadłam do TH do factory annopol i szczerze mówiąc nie znalazłam nic w atrakcyjnej cenie. Co więcej, nie wiem czy macie takie samo spostrzeżenie, ale kolekcje wiszace na europejskiej stronie TH w stosunku do kolekcji znajdującej się w sklepie (zwykłym nie-outlet) wychodzą dużo lepiej pod względem różnorodności ubrań. Skąd to rozróżnienie?
TH jest tez w factory w Krakowie, chociaz nie jestm pewna czy to outlet, bo w tamtym roku kupowalam trampki i w factory byly na prawde sporo drozsze nixz w humanicu...
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:39   #6
przesomo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tommy Hilfiger

Zastanawiam się czy jakby zacząć pracować w salonie Tommy'ego to rzeczy wtedy można kupić za bezcen? Na gowork'pl http://tim.pe/4eg tutaj nikt o tym nie wspomina ale jak czytam opinie to się jeszcze zastanawiam.

Edytowane przez przesomo
Czas edycji: 2014-06-12 o 15:11
przesomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 13:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.