e-torebka.pl Część III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 23:01   #2161
agata997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: e-torebka.pl Część III

to ja dziękuję za kod, zaraz zamawiam
a torebką na pewno się pochwale
__________________
"Psy mają właścicieli, koty - służących, a fretki -niezły ubaw"

Mój kod rabatowy na zakupy w e-torebka.pl
b108cf5e - 5% rabatu
agata997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:02   #2162
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
jak Ty to robisz
Hmm raz do TŻ , a dwa to to, że w listopadzie jestem spłukana i żyje na "chlebie i wodzie"

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Ten watek to istna kopalnia wiedzy, ale ja mam jednak duży dylemat Mam zamiar zamówić sobie pierwszą e-torebkę. Szukam czegoś na co dzień, do szkoly, żeby pomieściły się książki i inne duperele, najlepiej w kolorze czarnym. Miałam dużą ochotę na Emilkę, ale z tego co widzę, to ciężko byłoby mi tam pomieścić wszystkie klamoty, poza tym raczej niewygodnie byłoby mi nosić ją w ręku :/

Więc teraz czaję się na IKO, choć na fotkach ze strony wygląda dużo bardziej zachęcająco niż w realu... Mam takie pytanie do posiadaczek IKO - jak jest z wygodą? Dobrze się ją nosi jak jest napakowana? Ma długie rączki, więc pasowałaby mi.
Jeżeli chodzi o pakowność to polecam Elvie i Andi ... tak pakownych torebek dawno nie widziałam

Iko mi się za bardzo nie podoba, ale jeżeli Tobie odpowiada to kupuj śmiało

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja właśnie mam ten sam problem co większość, nie wiem na jaką torebkę się zdecydować
tzn. zgłębiam temat już kilka dni i dzisiaj wybór padł na Saphire
no właśnie i tutaj jest problem z kolorem. Widziałam real zdjęcia fioletu tylko, natomiast pozostałych nigdzie się nie dokopałam...Ja fioletu nie chce, bo już trochę oklepany mi się wydaje i zastanawiam się nad brązem i granatem...ciężko wybrać
Chyba wybiorę granat, bo brąz mi do niczego nie pasuje.
Saphire jest bardzo ładna, ale chyba żadna z wizażanek jeszcze nie zdecydowała się na zakup innego koloru niż fioletu, więc będziesz pierwsza. Nie zapomnij się pochwalić zdjęciami bo bardzo jestem ciekawe jak Saphire się prezentuje w innych kolorach !
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:06   #2163
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość

Jeżeli chodzi o pakowność to polecam Elvie i Andi ... tak pakownych torebek dawno nie widziałam

Iko mi się za bardzo nie podoba, ale jeżeli Tobie odpowiada to kupuj śmiało
Andi też mi się podoba, szkoda tylko, że nie ma czarnej, bo dostępne kolory raczej mi nie pasują (choć szara jest bardzo ładna).
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:09   #2164
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
Chyba wybiorę granat, bo brąz mi do niczego nie pasuje.
Brązową chyba któraś z dziewczyn kupowała, ale nie jestem pewna, bo na chwilę pochłonęły mnie inne sprawy i nie śledzę wątku na bieżąco. Jeśli jednak zdecydujesz się na granat, wklej fotki jak najszybciej, bo też się na nią czaję, ale na razie funduszy brak.

Mam pytanie za to czy ta Jeisa i ta Jeisa to ten sam kolor? Bo w katalogu jest zupełnie inny niż w realu. Ten katalogowy mi w ogóle nie pasuje, za to ten w realu jest super, już go widzę z szarościami

Sydunia przepraszam, ale trochę jeszcze musi mi się odłożyć zakup, bo trochę mi się skomplikowały sprawy. :/ Jeśli trafi się jakiś rabat jeszcze, to do końca listopada będę zamawiać. Jak nie, to dopiero w grudniu. Ale na pewno biorę Anori Mam nadzieję, że się nie gniewasz

Jeśli chodzi o moje zachcianki etorebkowe to na pewno jest na liście Anori czarna i szara Haddi, które będą w następnym zamówieniu. Dopuszczam jeszcze możliwość zakupu granatowej Saphire, różowej Andi (która też mi się podoba dłuższy czas, ale nie wiem, czy miałabym z czym ją nosić) i tej Jeisy, jeśli się okaże, że to ten kolor Jeisa to w ogóle przez ostatni zakup którejś z Was, bo wcześniej nie zwracałam na nią uwagi (mam dużo torebek z kieszonką z przodu albo dwoma, bo to mój ulubiony fason, ale ten kolor - wszystko przez wizaż ).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:10   #2165
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Andi też mi się podoba, szkoda tylko, że nie ma czarnej, bo dostępne kolory raczej mi nie pasują (choć szara jest bardzo ładna).
Ja się trochę przy zakupie szarej Andi obawiałam koloru, ale uważam , że pasuje niemal do wszystkiego, więc jeżeli naprawdę Ci się podoba to polecam bo nie będziesz żałować

Ewentualnie Ana jest trochę podobna do Andi (to ta torebka http://etorebka.pl/s03.php?f=0202 ) i jest w kolorze czarnym , ale według mnie Andi jest ładniejsza Jednak dziewczyny na forum polecają Anę, więc to już zależy od gustu .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:15   #2166
agata997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Brązową chyba któraś z dziewczyn kupowała, ale nie jestem pewna, bo na chwilę pochłonęły mnie inne sprawy i nie śledzę wątku na bieżąco. Jeśli jednak zdecydujesz się na granat, wklej fotki jak najszybciej, bo też się na nią czaję, ale na razie funduszy brak.
To będę pierwsza, bo już granatowa Saphire zamówiona-zapłacona foty w przyszłym tygodniu, bo jutro raczej jej nie dostanę
__________________
"Psy mają właścicieli, koty - służących, a fretki -niezły ubaw"

Mój kod rabatowy na zakupy w e-torebka.pl
b108cf5e - 5% rabatu
agata997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:20   #2167
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: e-torebka.pl Część III

ale Andi nie ma czarnej.. ja jestem mimo wszystko z Any zadowolona i wiem, ze kolezankom tez sie podoba w sumie ANa z wygladu zyskuje na zywo...

Agato, skoro dzis kupilas i zorbilas przelew, torebka pewnie bedzie we wtorek
a granat to dobry wybor
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 23:20   #2168
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza, bo już granatowa Saphire zamówiona-zapłacona foty w przyszłym tygodniu, bo jutro raczej jej nie dostanę
To super ! Czekamy
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ale Andi nie ma czarnej.. ja jestem mimo wszystko z Any zadowolona i wiem, ze kolezankom tez sie podoba w sumie ANa z wygladu zyskuje na zywo...
Wiem, że nie ma Nie wiem, nie widziałam Any jeszcze na żywo. Być może jak zobaczę to zmienię zdanie
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2009-11-06 o 23:22
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:24   #2169
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: e-torebka.pl Część III

tez wolalabym czarna Andi, ale jak zobaczylam Ane, to w sumie zmienilam zadanie. od wcozraj jestem posiadaczka wlasnie czarnej Any
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:30   #2170
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza, bo już granatowa Saphire zamówiona-zapłacona foty w przyszłym tygodniu, bo jutro raczej jej nie dostanę
To pewnie zaksięgują wpłatę w pon. I albo w pon wyślą od razu to będzie na wtorek albo wyślą we wtorek i będzie w środę. Myślę, że środa to najpóźniej. Z resztą, mi się nie spieszy

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ewentualnie Ana jest trochę podobna do Andi (to ta torebka http://etorebka.pl/s03.php?f=0202 ) i jest w kolorze czarnym , ale według mnie Andi jest ładniejsza Jednak dziewczyny na forum polecają Anę, więc to już zależy od gustu .
Mi też się Andi bardziej podoba, ale mam już szarą torbę (choć właśnie popruła się w niej podszewka, więc, kto wie, może i Andi się trafi ).
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:40   #2171
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
Ja fioletu nie chce, bo już trochę oklepany mi się wydaje Chyba wybiorę granat, bo brąz mi do niczego nie pasuje.
Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Granat jest teraz jednym z najmodniejszych kolorów Jak jednak Ci nie podpasuje, to zawsze mozesz odesłać
Prawda, że fiolet już jest troche przejedzony, ale wlasnie dlatego ze duzo osob tak mysli to ostatno jest go coraz mniej i właśnie dlatego dobrze mi sie chodzi z fioletowa Saphire
Bedzie i boom na granat, ale nie ma sie co martwic bo pewnie skonczy jak fiolet a ze te torebki sa nie do zdarcia/zajechania/ponadczasowe to nie widze problemu w kolorystyce

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza, bo już granatowa Saphire zamówiona-zapłacona foty w przyszłym tygodniu, bo jutro raczej jej nie dostanę
Czekamy z niecierpliwością, bo jeszcze oprócz fioletu nie było żadnych real fotek innych kolorów
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 06:11   #2172
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
tez wolalabym czarna Andi, ale jak zobaczylam Ane, to w sumie zmienilam zadanie. od wcozraj jestem posiadaczka wlasnie czarnej Any
pokazesz fotki?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 07:41   #2173
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja tak samo Gdybyście nie napisaly to bym się nie zorientowała Mi to nie przeszkadza a rączki pękają chyba w każdej torebce.
To mnie zmartwiłaś. Wlasnie reklamowalam torebke ze względu na te wstrętne uszy...Nawet mój TŻ zwrócil na nie uwagę, bo w innym torebkach nic takiego sie nie działo, mimo ze niektóre mam kilka lat Teraz boję się zamowić kolejną wlasnie ze względu na te uszy. Nie chcę też sie bawić co chwilę w odsyłanie, bo dość sporo wychodzi za to. Wlasciwie to teraz przyjełam metodę, by nie brać torebki z takimi okrągłymi uszami (coś takiego jak w Andi lub w mojej nieszczęsnej Karli) i mam nadzieję, że te inne własnie nie popękają

Swoją drogą to chyba jako jedyna tutaj w zasadzie jestem zawiedziona jakością etorebki. Nie dość, ze uszy mi popękały, to jeszcze poodrywały się zakonczenia od zamków i te złączenia na spodzie torebki. Coś podobnego mialam jedynie w torebce z targu za 20 zł
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:03   #2174
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
pokazesz fotki?
jak tylko Tz wroci, bo wlasnie wyjechal to go zmusze by zrobil:P
Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Swoją drogą to chyba jako jedyna tutaj w zasadzie jestem zawiedziona jakością etorebki. Nie dość, ze uszy mi popękały, to jeszcze poodrywały się zakonczenia od zamków i te złączenia na spodzie torebki. Coś podobnego mialam jedynie w torebce z targu za 20 zł
w sumie etorebka nie jest jakos idealnie zrobiona, ale moim zdaniem lepiej jest wykonana niz torebki z sieciowek ( nie mowie o wszystkich torebkach, ktore tam sa, ale o wiekszosci, ktore mi sie podobaja)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:08   #2175
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

ale Wy się rozpisujecie szybko

a ja nadal nie podjęłam decyzji co kupić
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:17   #2176
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość

a ja nadal nie podjęłam decyzji co kupić
zrób losowanie

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

wiecie co? właśnie dostałam mail od etorebki z wiadomością o nowej kolekcji
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:18   #2177
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
ale Wy się rozpisujecie szybko

a ja nadal nie podjęłam decyzji co kupić
to ja proponuje torebke ;P
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:32   #2178
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Ja się trochę przy zakupie szarej Andi obawiałam koloru, ale uważam , że pasuje niemal do wszystkiego, więc jeżeli naprawdę Ci się podoba to polecam bo nie będziesz żałować

Ewentualnie Ana jest trochę podobna do Andi (to ta torebka http://etorebka.pl/s03.php?f=0202 ) i jest w kolorze czarnym , ale według mnie Andi jest ładniejsza Jednak dziewczyny na forum polecają Anę, więc to już zależy od gustu .
Mi też szara Andi wydaje się bardziej uniwersalna od czarnej Any Teraz noszę Andi do czarnej kurki i czekoladowych kozaków i dobrze to wygląda, torebka rozjaśnia strój. A wiosną i latem pasuje do jasnych ciuchów, gdzie czarna sprawiałaby smutne wrażenie.

A Ana i Andi jak dla mnie to praktycznie to samo, więc pewnie też jest świetna

Cytat:
Napisane przez path87 Pokaż wiadomość
Prawda, że fiolet już jest troche przejedzony, ale wlasnie dlatego ze duzo osob tak mysli to ostatno jest go coraz mniej i właśnie dlatego dobrze mi sie chodzi z fioletowa Saphire
Bedzie i boom na granat, ale nie ma sie co martwic bo pewnie skonczy jak fiolet a ze te torebki sa nie do zdarcia/zajechania/ponadczasowe to nie widze problemu w kolorystyce
Wydaje mi się, że fiolet królował głównie w ubraniach, w sieciówkach ciężko było znależć ładną fioletową torbę. Do Saphire kupiłam na wyprzedażyw w vanilli cieniowany fioletowo-biały szalik, myślę jeszcze nad skórzanymi rękawiczkami, bo mam szare do Andi i dzisiaj pierwsze testy, idziemy razem na miasto.
A granatową torbkę nosiłam w tamtym roku i uważam, że granat świetnie pasuje do prawie każdego zestawu i super wygląda. Wyprzedzam trendy


Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Swoją drogą to chyba jako jedyna tutaj w zasadzie jestem zawiedziona jakością etorebki. Nie dość, ze uszy mi popękały, to jeszcze poodrywały się zakonczenia od zamków i te złączenia na spodzie torebki. Coś podobnego mialam jedynie w torebce z targu za 20 zł
Mi się z Andi nic nie dzieje (odpukać), a noszę w niej ciężąry, czyli mnóswto książek. Nawet mój TŻ wczoraj był zaskoczony jakością Cesi i pytał się czy nie poszalałam i czy przypadkiem nie jest to skóra. W końcu to torebki za 100 - 90 zł, wyglądają naprawdę porządnie, a w sklepach za tą cenę to nic nie ma

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Ja swojemu TŻ oszczędzam gadania o tym, że chcę torebki zamówić
Chyba też to muszę zacznąć praktykować Jak się dowiedziała o tych 3, to powiedziała, że dostanę jeszcze tylko jedną (amberlyn, bo bardzo mu się podoba) i koniec. Będę musiała jakoś przemycić Haddi

Wczorak jak siedziałam wieczorem z moimi nowymi torebkami, to przypomniało mi się żę przeciez miałam zamówić jedną czarną Bo nie mam czarnej torebki na codzień, a czasami by się przydała, ale w szale zakupów całkiem wyleciało mi to z głowy.

Też tak macie, że ciągle oglądacie nowe torebki, przymierzacie, patrzycie na nie, zachwycacie się i nie możecie się z nimi rozstać?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:33   #2179
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: e-torebka.pl Część III

reszka- andy, orzeł emilka

serce mówi emilka, a rozum andy
przeczytałam wszystkie Wasz opinie, oglądałam zdjęcia.. i nadal nie wiem

emilka podoba mi się z wyglądu, ale nie podoba mi się to, że jest mniejsza i nie można jej nosić na ramieniu
andy jest większa, z tego co tu wyczytałam można ją nieco przerobić i wejdzie na ramie, ale.. już mi się aż tak nie podoba

i masz babo placek

pewnie zanim się zdecyduje, to do sprzedazy wejdzie nowa kolekcja i problem zacznie się od początku
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:35   #2180
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość

wiecie co? właśnie dostałam mail od etorebki z wiadomością o nowej kolekcji
O tej czy wiosennej?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 08:47   #2181
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
O tej czy wiosennej?
zapewne o tej one tak późno przychodzą...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:37   #2182
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość

Mam pytanie za to czy ta Jeisa i ta Jeisa to ten sam kolor? Bo w katalogu jest zupełnie inny niż w realu. Ten katalogowy mi w ogóle nie pasuje, za to ten w realu jest super, już go widzę z szarościami

Jeisa to w ogóle przez ostatni zakup którejś z Was, bo wcześniej nie zwracałam na nią uwagi (mam dużo torebek z kieszonką z przodu albo dwoma, bo to mój ulubiony fason, ale ten kolor - wszystko przez wizaż ).

Też się nad tym zastanawiam. Bardzo podoba mi się Jeisa na zdjęciu z kotkiem (równie ślicznym). Też widzę ją z szarościami.
Zdarzały się już przekłamania koloru.
Może osoba która kupowała tą torebkę mogłaby sie wypowiedzieć.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:52   #2183
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
reszka- andy, orzeł emilka

serce mówi emilka, a rozum andy
przeczytałam wszystkie Wasz opinie, oglądałam zdjęcia.. i nadal nie wiem

emilka podoba mi się z wyglądu, ale nie podoba mi się to, że jest mniejsza i nie można jej nosić na ramieniu
andy jest większa, z tego co tu wyczytałam można ją nieco przerobić i wejdzie na ramie, ale.. już mi się aż tak nie podoba

i masz babo placek

pewnie zanim się zdecyduje, to do sprzedazy wejdzie nowa kolekcja i problem zacznie się od początku
czuje jakbym czytała siebei z przed tygodnia miałam podobny problem. Na poczatku bardziej mi sie spodobała Andi i juz ja chciałam zamowic ale czytałam posty ogaldałam zdjecia wiekszosc os chwaliła Emilke wiec jak wiadac tym opiniom uległam i kupiłam Emilke i eei zaluje bo wlansie tak jak piszesz emilk jest mniejsza to mnei tez przekonało gdyz juz mam jedna duza szara torebke. Ale za to teraz wiem ze Andi bedzi enastepna w kolorze rozu i to teraz bez dwoch zdan

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość

wiecie co? właśnie dostałam mail od etorebki z wiadomością o nowej kolekcji
a jak dokladnei ten meil brzmi? co pisza? ja jeszcze nic nei dostałam
__________________
Żona

Zakochana

Edytowane przez BBlondyneczkAA
Czas edycji: 2009-11-07 o 09:53
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:55   #2184
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez agata997 Pokaż wiadomość
To będę pierwsza, bo już granatowa Saphire zamówiona-zapłacona foty w przyszłym tygodniu, bo jutro raczej jej nie dostanę
To fajnie, bo dziewczyny jakoś na razie tylko na fioletową się decydowały.
Mam nadzieję, że zobaczymy fotki jak do ciebie przyjdzie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:01   #2185
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
reszka- andy, orzeł emilka

serce mówi emilka, a rozum andy
przeczytałam wszystkie Wasz opinie, oglądałam zdjęcia.. i nadal nie wiem

emilka podoba mi się z wyglądu, ale nie podoba mi się to, że jest mniejsza i nie można jej nosić na ramieniu
andy jest większa, z tego co tu wyczytałam można ją nieco przerobić i wejdzie na ramie, ale.. już mi się aż tak nie podoba

i masz babo placek

pewnie zanim się zdecyduje, to do sprzedazy wejdzie nowa kolekcja i problem zacznie się od początku
Hmm, obie te torebki mozesz nosic na dlugim pasku Andi na ramieniu i tak nie wygladalaby ładnie noszona na rączkach, bo jest po prostu za duża.
Jesli czesto nosisz rzeczy formatu A4 to wez Andi - jest bardziej pakowna i np teczka wejdzie bez problemu,
Jesli nie - wez Emilke, skoro bardziej Ci sie podoba
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:21   #2186
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A granatową torbkę nosiłam w tamtym roku i uważam, że granat świetnie pasuje do prawie każdego zestawu i super wygląda. Wyprzedzam trendy
Ja nosiłam granatową przez ostatnie 3 lata jakoś (jedna z wielu ). Ale jakoś ostatnio mi się znudziła i leży w szafie. Kochała się w niej moja koleżanka, może jej sprezentuję jak coś

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
reszka- andy, orzeł emilka

serce mówi emilka, a rozum andy
przeczytałam wszystkie Wasz opinie, oglądałam zdjęcia.. i nadal nie wiem

emilka podoba mi się z wyglądu, ale nie podoba mi się to, że jest mniejsza i nie można jej nosić na ramieniu
andy jest większa, z tego co tu wyczytałam można ją nieco przerobić i wejdzie na ramie, ale.. już mi się aż tak nie podoba

i masz babo placek

pewnie zanim się zdecyduje, to do sprzedazy wejdzie nowa kolekcja i problem zacznie się od początku
Papryczko masz czas do wiosny

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam. Bardzo podoba mi się Jeisa na zdjęciu z kotkiem (równie ślicznym). Też widzę ją z szarościami.
Zdarzały się już przekłamania koloru.
Może osoba która kupowała tą torebkę mogłaby sie wypowiedzieć.
No właśnie jak coś, to do niej napiszę. Jednak najpierw inne zamówienia, może gwiazdka?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:33   #2187
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: e-torebka.pl Część III

Ja już wysłałam jej prywatną wiadomość. Mam nadzieję, że mi odpisze.
Jakby co , dam ci znać co mi odpisała.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Zastanawiałam się też nad szarą Cesi. Gdyby się okazało, że katalogowa Jeisa i ta na zdjęciu wizażanki to ta sama torebka to zrezygnowałabym z Cesi na rzecz Jeisy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:43   #2188
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
To mnie zmartwiłaś. Wlasnie reklamowalam torebke ze względu na te wstrętne uszy...Nawet mój TŻ zwrócil na nie uwagę, bo w innym torebkach nic takiego sie nie działo, mimo ze niektóre mam kilka lat Teraz boję się zamowić kolejną wlasnie ze względu na te uszy. Nie chcę też sie bawić co chwilę w odsyłanie, bo dość sporo wychodzi za to. Wlasciwie to teraz przyjełam metodę, by nie brać torebki z takimi okrągłymi uszami (coś takiego jak w Andi lub w mojej nieszczęsnej Karli) i mam nadzieję, że te inne własnie nie popękają

Swoją drogą to chyba jako jedyna tutaj w zasadzie jestem zawiedziona jakością etorebki. Nie dość, ze uszy mi popękały, to jeszcze poodrywały się zakonczenia od zamków i te złączenia na spodzie torebki. Coś podobnego mialam jedynie w torebce z targu za 20 zł
Reklamowałaś szara czy czarną emilke ?


Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
reszka- andy, orzeł emilka

serce mówi emilka, a rozum andy
przeczytałam wszystkie Wasz opinie, oglądałam zdjęcia.. i nadal nie wiem

emilka podoba mi się z wyglądu, ale nie podoba mi się to, że jest mniejsza i nie można jej nosić na ramieniu
andy jest większa, z tego co tu wyczytałam można ją nieco przerobić i wejdzie na ramie, ale.. już mi się aż tak nie podoba

i masz babo placek

pewnie zanim się zdecyduje, to do sprzedazy wejdzie nowa kolekcja i problem zacznie się od początku
Emilka nie jest znowu taka mała, więc jeżeli nie potrzeba Ci za dużo gratów to na pewno trochę w nią zmieścisz.
Andi na żywo jeszcze bardziej mi się spodobała. Można było powiedzieć, że jak mi przysłali emilkę to byłam trochę zawiedziona , że jest taka " zdeformowana". Trzeba ją trochę powypychać , żeby trzymała fason .
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:43   #2189
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: e-torebka.pl Część III

Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć i domowo-poranny strój O dziwo kolor Saphire na zdjęciu jest całkiem dobrze oddany. Cesi i Saphire są wypchane kocami, a Landi 3 książkami.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:48   #2190
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: e-torebka.pl Część III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć i domowo-poranny strój O dziwo kolor Saphire na zdjęciu jest całkiem dobrze oddany. Cesi i Saphire są wypchane kocami, a Landi 3 książkami.
Saphire bardzo fajna
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.