Miesiączka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 10:42   #1
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176

Miesiączka


Witam wole się zapytać i być pewniejsza
mam okres regularny ... lecz gdy już dostane prawie go nie mam leci troszeczkę pierwszego dnia ... drugi już wcale ..i tak cały czas dużo się stresuje fakt nie biorę żadnych tabletek i nie współżyłam Dlaczego prawie nie mam miesiączki wobec tego liczę na pomoc
Pozdrawiam ..
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 12:47   #2
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Miesiączka

Ile masz lat? Od dawna miesiączkujesz?
Jeżeli niedawno zaczęłaś to na razie bym się tym nie przejmowała, ale... jeśli okres masz już kilka lat to dla Twojego spokoju radziłabym Ci iść do ginekologa i sprawdzić czy wszystko jest ok.
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 13:07   #3
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: Miesiączka

Po prostu masz skąpe okresy, taka Twoja "uroda"

Wątpię żebyś była na coś chora, ja też mam bardzo skąpe okresy, właściwie krwawię tylko 1 dnia a potem lekkie plamienia. Byłam u 3 ginekologów i każdy powiedział mi, ze intensywność krwawienia to kwestia indywidualna, ja podobno nie mam zbyt grubego endometrium.

Jeżeli bardzo się martwisz, możesz wybrać się do ginekologa... właściwie to wypadałoby iść na wizytę kontrolną
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 17:22   #4
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Miesiączka

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam wole się zapytać i być pewniejsza
mam okres regularny ... lecz gdy już dostane prawie go nie mam leci troszeczkę pierwszego dnia ... drugi już wcale ..i tak cały czas dużo się stresuje fakt nie biorę żadnych tabletek i nie współżyłam Dlaczego prawie nie mam miesiączki wobec tego liczę na pomoc
Pozdrawiam ..
Miesiączkuję od wielu lat.Zwykle miałam problemy,bo była nieregularna.Leczę się od ponad roku,ale też mam tak,jak opisałaś.Rozmawiałam ze swoją ginekolog,spytała czy planuję dziecko,powiedziałam,że nie,więc powiedziała,że nie ma czym się martwić.Jednak ja jestem pod opieką lekarza.Tobie też to radzę.Też mam dużo stresów,to chyba wina prolaktyny.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.