czerwona twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-10, 23:00   #1
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691

czerwona twarz


pisze w jego sprawie bowiem widzimy ze ma problem ,zawsze mial problem z tradzikiem znaczy od wieku dojrzewania leczyl sie u dermatologa roznymi mascmi nawet silnymi(antybiotykow nigdy nie bral) ,ma twarz zaskórnikowa no ale w tym roku juz ma inny problem ,pryszcze wlasciwie juz mu nie wyskakuja ale stan cery... wyglada jakby chodzil na solarium twarz opalona czerwonawa a tylko pod oczami normalna skora
noi zaskorniki czy sa jakies zabiegi co mu pomoga? zeby skora wyjasniala i znormalniala? doradzcie cos prosze bo mi go żal
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2008-08-12 o 20:23
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 16:18   #2
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: czerwona twarz

polecam kwasy TCA. Zabieg taki musi wykonywać dermatolog. Nie dajcie się namówić na jakieś zabiegi kosmetyczne bo one są słabsze i nic nie dają. Te kwasy trochę bolą (tzn pieką) bo w końcu to kwas Dermatolog nakłada go na jakiś czas i potem dokładnie zmywa. Taki zabieg powtarza się ok. 5 razy co miesiąc lub co dwa. Po zabiegu skóra się złuszcza i złazi wielkimi płatami dlatego wtedy lepiej się ludziom nie pokazywać przez ok 2 dni. Idealnie jest robić na weekend np. w czwartek to wtedy akurat do poniedziałku jest już ok.

Sama miałam taki problem i teraz nawet nie ma śladu po tym. Polecam
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:25   #3
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: czerwona twarz

pytanie tylko czy po takich kwasach nie bedzie mial gorzej z cera ze zuplenie bedzie mial ja czerwona...?oczywiscie po wygojeniu juz calkowitym twarzy i po czasie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:24   #4
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: czerwona twarz

goić to tam się nic nie będzie bo to tylko będzie skóra złazić tak jak po poparzeniu słonecznym (dosłownie) nie ma prawa być żadnych ran.

Co do skuteczności to zalezy od czego jest czerwony: jesli sa to blizny (a tak było w moim przypadku) czerwone ślady i nierówności na skórze to spokojnie można taki zabieg przeprowadzać i na bank pomoże ( w jakimś stopniu )
Jeśli problemem są np. pękające naczynka czy przesuszona skóra po tych wszystkich maściach i zabiegach to raczej kwasów nie powinno się robić.

Radziłabym po prostu wybrać się do takiego lekarza który przeprowadza takie zabiegi. To tak na prawdę nie jest wizyta u lekarza tylko w gabinecie kosmetycznym bo tacy specjaliści zazwyczaj takie zabiegi przeprowadzają w takich miejscach. Pierwsza wizyta jest zawsze tylko konsultacją i zbadaniem/oceną stanu skóry i możliwych efektów zabiegu. Lekarz zobaczy i powie mu co o tym mysli.

Dermatologów typu "to ja wypiszę Pani receptę na maść" to ja omijam już od dawna z daleka. Gówno sie znają na tym o czym tyle gadają... U mnie kiedyś dermatolog gronkowca leczył maścią!! Gronkowiec oczywiście nie zareagował - co więcej rozszerzył się na resztę organizmu. Brak szybkiej reakcji ze strony dermatologa zaowocował wieloma problemami np. z nerkami. Przez debilną doktorkę pół zycia spędzę na lekach.

Podejrzewam że twojemu koledze trądzik przeszedł sam w sobie (jak to zazwyczaj bywa) a do takiego stanu cery doprowadziły te wszystkie maści przepisywane przez pseudo-lekarzy.
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:02   #5
IgraszkaHusky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 14
Dot.: czerwona twarz

Myślę, ze należy problem skonsultować z dermatologiem. Ja dziewczyną polecam smarować buzię Bambino z cynkiem. Moja córka 18 lat używa go kilkarazy dziennie i ma tzw. aksamitną skórę. Często koleżanki posądzają, że to to jakiś super podkład. Jeżeli na czole pojawiają się krostki to na noc smaruje je Benzacne. Za jej namową wiele kolezanek z trądzikiem dalo się namówić i efekty są widoczne. Mniej krost i zaskórników, gładka jasna buzia. wiem, ze to środek może dla Ciebie w obecnej sytuacji za słaby ale kiedy już uporasz się z nim to wypróbuj Bambino z cynkiem uwzam że to rewelacja za tylko 5 zł. Jak miała duży wysyp trądziku bardzo pomagało picie Srebra koloidalnego Laboratoria Natury. Bardzo polecam też serię atw z aktywnym srebrem. Tylko się nie martw nauka idzie do przodu i na wiele problemów jest sposób. Pamiętaj o prawidłowym odżywianiu i oczyść organizm. Do picia polecam eliksiry młodości znajdziesz je w internecie jak odszukasz dietę strukturalną Polecam bo poprawiają stan zdrowia i przez to też skórę.
IgraszkaHusky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 20:55   #6
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: czerwona twarz

dzieki igraszka ale to problem brata niue moj

zlosnica dzieki on chyba hmm nie wiem od czego ma moze od msci... cala twarz.. wybierze sie do lekarza oby tylko jakis dobrze ocenil a nie polecal dla kasy...a tobie wyjasnila cera?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.