Co myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-18, 13:40   #1
05d9ca2c0c078c3132aa5fa0d4deb96aed243284_5f5c01bd3eb90
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 69

Co myślicie?


Hej dziewczyny otóż mam taki mały problem... jeśli tak to można w ogóle nazwać A więc moja sytuacja przedstawia się tak, że mam 155cm wzrostu i ważę ok. 61kg, sporo mi ostatnio przybyło. I tutaj pytanie do was jak pozbyć się nadmiaru kg w dość szybkim tempie(chciałabym zejść do ok. 46-8)? Co do posiłków to wygląda to tam, że jem rano śniadanie, a potem ok 15 obiad no i potem jakąś sałatkę czy kanapki(ostatni posiłek staram się jeść do 19), ze słodyczy parę dni temu już zrezygnowałam Ogólnie jakoś niespecjalnie mam czas na 5 posiłków dziennie i takie tam inne zdrowe i zalecane przez lekarzy rzeczy. W szkole (8-14:25) nie jem, bo już tak się przyzwyczaiłam i chyba głupio czułabym się teraz z kanapką czy czymś innym na przerwie po tych pary latach
Aaaa i kiedyś schudłam w ten sposób, że jadłam co chciałam, ale tylko śniadanie i obiad, nic więcej.. ale jak wiadomo nadeszły wakacje, więcej posiłków i waga skoczyła. Próbowałam jeszcze dukana,ale nie dokończyłam i waga też skoczyła... A więc ogólnie chodzi mi o to jak schudnąć w miarę łatwo, szybko i przyjemnie (pierwsze i ostatnie w razie potrzeby można wykreślić) wymagania jak z reklamy diety cud no ale.. Liczę na jakieś podpowiedzi i przepraszam za długość i chaotyczność postu
05d9ca2c0c078c3132aa5fa0d4deb96aed243284_5f5c01bd3eb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 15:33   #2
Bezelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 238
GG do Bezelka
Dot.: Co myślicie?

Polecam przeczytanie powieszonych wątków, bo Twoja wiedza na temat odżywiania jest bardzo mała i takim sposobem wyrządzisz sobie więcej szkody niż pożytku.
Bezelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 16:28   #3
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Co myślicie?

Wiesz co Ci powiem?
Lata nie jadłam śniadań w domu, a w szkole ewentualnie słodką bułką i colę (o zgrozo!).
Zapoznałam się z podwieszonymi wątkami, z 10 PŻ no i zmieniłam nawyki.
Nie wyjdę z domu bez śniadania, a w szkole też muszę zjeść choćby nie wiem co. Rozejrzyj się wokół siebie - wszystkie dziewczyny o super figurze wcinają kanapki w szkole i to powoduje, że tą super figurę mogą utrzymać.

Życzę wytrwałości w kształceniu się z zakresu odżywiana i życzę powodzenia w zmienianiu stylu żywienia
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:25   #4
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Co myślicie?

[1=05d9ca2c0c078c3132aa5fa 0d4deb96aed243284_5f5c01b d3eb90;22143376]Hej dziewczyny otóż mam taki mały problem... jeśli tak to można w ogóle nazwać A więc moja sytuacja przedstawia się tak, że mam 155cm wzrostu i ważę ok. 61kg, sporo mi ostatnio przybyło. I tutaj pytanie do was jak pozbyć się nadmiaru kg w dość szybkim tempie(chciałabym zejść do ok. 46-8)? Co do posiłków to wygląda to tam, że jem rano śniadanie, a potem ok 15 obiad no i potem jakąś sałatkę czy kanapki(ostatni posiłek staram się jeść do 19), ze słodyczy parę dni temu już zrezygnowałam Ogólnie jakoś niespecjalnie mam czas na 5 posiłków dziennie i takie tam inne zdrowe i zalecane przez lekarzy rzeczy. W szkole (8-14:25) nie jem, bo już tak się przyzwyczaiłam i chyba głupio czułabym się teraz z kanapką czy czymś innym na przerwie po tych pary latach
Aaaa i kiedyś schudłam w ten sposób, że jadłam co chciałam, ale tylko śniadanie i obiad, nic więcej.. ale jak wiadomo nadeszły wakacje, więcej posiłków i waga skoczyła. Próbowałam jeszcze dukana,ale nie dokończyłam i waga też skoczyła... A więc ogólnie chodzi mi o to jak schudnąć w miarę łatwo, szybko i przyjemnie (pierwsze i ostatnie w razie potrzeby można wykreślić) wymagania jak z reklamy diety cud no ale.. Liczę na jakieś podpowiedzi i przepraszam za długość i chaotyczność postu [/QUOTE]

No to niestety nie możemy nic dla Ciebie zrobić.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.