Łaciata głowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 20:07   #1
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a

Łaciata głowa (foty) BŁAGAM O POMOC !


Witajcie!
Zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc.
Ostatnio naszla mnie ochota bycia blondynką. Więc rozjaśniłam sobie włosy o kilka tonów ( a miałam brązowe). Doszłam do wniosku, że kompletnie mi nie pasują te włosy i postanowiłam wrócić do swojego koloru. Kupiłam farbe i "UPS"! Okazało się, że cała głowa dobrze się na zafarbowała. Przy skórze mam blond i na naiektórych pasmach. Wygląda to naprawde potwornie. Chce mieć spowrotem mój brąz i wyglądać jak człowiek. Mam łaciatą głowe Doradźcie mi coś, błagam.

Edytowane przez Ayse91
Czas edycji: 2007-04-09 o 12:41
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 12:39   #2
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

Dodam jeszcze zdjęcia przed blondem i aktualnym brązem i teraz. Proszę doradźcie mi jaki kolor by mi pasował i chyba będę musiała zmienić fryzure bo włosy mam już potwronie zniszczone. Przepraszam za głupią mine na drugiej focie (jest aktualna). Dodam jeszcze , że może zdjęcie dobrze tego nie ukazuje po jednej stronie włosy są ciemniejsze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00021.JPG (41,7 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00043.JPG (51,3 KB, 137 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 21:23   #3
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Łaciata głowa

wydaje mi się ,że jedynym wyjściem z tej sytuacji będzie poprostu pofarbowanie włosków jeszcze raz jakimś odcieniem brązujeśli cała głowa się nie zafarbowała tzn, że albo niedokładnie rozprowadziłaś produkt albo poprostu jedna paczuszka nie wystarcza ja bym Ci radziła zrobić sobie brązen o jakimś ciepłym odcieniu ja używam JOANNA -PALONA KAWA. kolor nie jest aż taki jasny ani też mocno ciemny jak dla mnie w sam raz i myślę, że Tobie też będzie pasowałi szczerze powiem, że w ciemniejszym kolorze będzie Ci zdecydowanie lepiej- a na przyszłość jak znowu zapragniesz coś zmienić to zrób sobie np. cienkie pasemka a nie cała głowę napewno wyjdzie to o wiele lepiej włosy rozjaśnione zmieszają sie z brązowymi i wyjdzie naprawdę ciekawy odcień no ale to taka rada na przyszłość tymczasem powodzenia życzę w dalszej koloryzacji mam nadzieję, że troszkę pomogłam hehe pozdrowionka i buziolkiiii
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 22:39   #4
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i rade. Jutro idę do fryzjera i mam nadzieję, że coś z tym zrobi
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 06:50   #5
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Łaciata głowa

Masz gęste, długie włosy najprawdopodobniej użyłaś za mało farby i dlatego w niektórych miejscach włosy nie zafarbowały się Trzeba użyć 2-3 opakowań farby, albo iść do fryzjera żeby ufarbował dokładnie Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 15:36   #6
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Łaciata głowa

napewno dobry fryzjer Ci zrobi coś fajnego pozdrawiam
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 15:40   #7
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: Łaciata głowa

aaaa i daj później fotkę po wizycie u fryzjera.... ocenimy...
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 15:49   #8
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

cholera! przeklinam samą siebie i fryzjera... ! Byłam i poprosiłam o kolor taki jak ma Weronika Rosati , taki ładny , naturalny brąz... A co mam na głowie sami zobaczcie! To jest tragedia... Na dodatek podcieła mi bardzo dużo włosów...Od razu poleciałam do sklepu i kupiłam sobie szampon rumiankowy. Myślicie, że ten kolor zejdzie...? Czuję się w nim tak nienaturalnie i sztucznie Dajcie jakieś rady....bo ja już nie mam sił. o! i włosy są chyba bardziej kolorowe niż bły, a fryzjerka powiedziała że wyglądają naturalnie O i mam we włosach olejek rycynowy, więc weźcie to pod uwage W rzeczywistości włosy są o wiele ciemnijesze :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00095.JPG (42,1 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00096.JPG (48,6 KB, 57 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:20   #9
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Łaciata głowa

Wedłog mnie twoj kolor nie rózni się tak bardzo od tego z przed farbowania ale może zdjęcia są przekłamane :P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:38   #10
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

Zdjęcia sa zakłamane... bo mam teraz takie kasztanowe włosy.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 07:36   #11
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

Proszę odpowiedźcie... Czy to zejdzie? zy zrobi się z tego jasny brąz? Bo ja dłużej tego nie wytrzymam... Zaraz idę do szkoły więc tam dopeiro będę przeżywała koszmar. Błagam o odpowiedź, te włosy naprawdę są bardzo a to bardzo ciemne...
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 12:47   #12
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Łaciata głowa

farba ma do siebie to że schodzi jeżeli chcesh ten proces przyspieszyć to możesz uzywać szamponów przeciwłupiezowych im mocniejszy tym lepiej schodzi farba Wedłog mnie twoim problemem jest to że są rudawe "kasztanowe" tródno znależc zimny brąz możesz uzywać płukanek do włosów brązowych które usuwają ciepły odcień ....tym czasem malój się i ubieraj tak by to pasowało do twoich włosów wymywanie koloru nie trwa chwili :P pozdrawiam cieplutko i życze powodzenia
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 13:18   #13
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Łaciata głowa

Rytyty ;D mam podobne włosy z koloru do ciebie normalnie myslałam ze sie posikam ze smiechu jak zobaczyłam te kolory a miał być jasny brąz bo zamalowywałam rude, a tu bach i ciemny braz blond i rude matko a w sobote mam wesele
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 14:20   #14
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Łaciata głowa

Myślę że to też kwestia szoku, a z czasem zaczniesz się przyzwyczajac i może jeszcze spodobasz się sobie w ciemniejszym kolorze.. No tylko żeby się on jakoś wyrównał...

ewkamo: podoba mi sie Twoje poczucie humoru i mimo wszystko pozytywne podejście :)

pzdr;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 14:43   #15
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

No nie za bardzo, bo mi naprawdę ciemny kolor nie pasuje... Kurcze ja żyję z nadzieją, że to zejdzie bo jak nie to depresja gwarantowana do końca życia... ewkamo naprawde jestem pod wrażeniem, bo mi sie jedynie chce wyć , wyć i wyć...! Uzywam szamponu przeciwłupiezowego i rumiankowego... Ale jeżeli to zjedzie to na rudo ? bo to jeszcze gorszy szok
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 15:37   #16
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Łaciata głowa

[quote=Ayse91;4114672]No nie za bardzo, bo mi naprawdę ciemny kolor nie pasuje...

To dlaczego postanowiłaś się zrobić na Weronikę Rosati??? Chyba widzisz, że jej włosy nie są w odcieniu jasny brąz? Rosati jest brunetką, o włoskim typie urody, jej włosy są ciemno brązowe
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 15:41   #17
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

Na tym zdjęciu co ja miałam był średni brąz naprawde, a ja mam o wiele ciemniejsze, prawie czarne.... Do ułatwienia dodam jeszcze jedną fote... Jeju mam jedno proste pytanie: Czy kolor zmyję się do jasnego brązu? Tylko na tym mi nprawde zalezy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00104.JPG (33,4 KB, 41 załadowań)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:06   #18
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Łaciata głowa

kiedys sie pewnie zmyje...
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 20:18   #19
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Łaciata głowa

hehe włosy nie ręka- odrosną po szamponie rumiankowym mogą być rude, a moze lepiej szampon przeciw łupiezowy, on wszystko zmyje Pozdrawiam nie ma co płakać, mogł wyjść kolor pana wiśniewskiego
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 20:57   #20
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

Uu DZIĘKI za rade, naprawdę... ;D to się przeżucamy na przeciwłupieżowy! Tylko najgorsze jest to, że ja Wam zawracam głowe i zaczynam się przyzwyczajac... Wszystko tylko nie rudy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:05   #21
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Łaciata głowa

Jesli wolno mi doradzic - za jakiś czas, keidy włosy się zregenerują - mogłabyś poprosić fryzjera o pasemka - i sukcesywnie dochodzić do jaśniejszych włosów- oraz do zlikwidowania "łat"

edit- i na przyszłość pamiętaj- że naprawdę jasny brąz wychodzi kiedy zafarbujesz włosy farbai o nazwie - ciemny blond
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:49   #22
Ayse91
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Łaciata głowa

hehe teraz już wiem, tylko że ja u fryzjera farbowałam włosy i poprosiłam o zlikwidowanie łat. Jest ok tylko mam takie jaśniejsze przebłyski co nie za bardzo mi odpowiada, wolę jednolity kolor. A co do pasemek, to trwa chyba bardzo długo taki proces. Muszę nad tym pomyśleć. Teraz stosuję maseczki do włosów Dove mam nadzieje, że pomogą
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.