Piękne włosy ,....nawet po malowaniu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-21, 11:35   #1
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Question

Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???


CZe mam taki mały dylemacik. Mam nawet ładne włosy błyszczące i takie tam ,ale kolor okropny Właśnie zastanawiam się nad pomalowaniem tylko czy potem nie zrobią się brzydkie
Zna może ktoś jakąłś dziewczyne która po malowaniu nie ma zniszczonych włosów tylko ślniące i nieporozdwajane??????? Bardzo mi zależy bo ja nie znam takich dziewczyn POzdrawiam;d
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 07:22   #2
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Przykro mi to stwierdzic ale takie dziewczyny chyba nie istnieja >ja maluje wlosy od 2 lat i mam je poniszczone ,sianowate i do niczego pomimo uzywania odzywek,maseczek,serum itp.Farba jakiej by nie byla firmy niszczy ,a najgorsze sa odrosty!Tak wiec posluchaj dobrej rady:nie maluj!!Ewentualnie moze szamponetkami z pallety...ale to twoj wybor pozdrawiam cieplutko!!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 08:39   #3
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Tak jak pisała Kafetka, każda farba niszczy włosy, nawet najlepsza. Najlepszym rozwiązaniem jest malowanie szamponami koloryzującymi. Jedynym problemem jest to, że trzeba to robić mniej więcej co miesiąc (zależy jak często myjesz włosy) bo szampon dość szybko się zmywa.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:41   #4
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

No to klops.Miałam nadzieje że znajdzie się jakaś dziewczyna która będzie miałam pi ękne włoski po malowanku.Ale widać że nam zwykłam śmiertelniczkom nie jest to dane.;(Ale ja się chyba jesnaj skusze na pasemka zdaje mi się że aż tak nie zniszczą włosów.dziękuje wam mimo wszystko.Trzymajcie się cieplutko.Pozdrawiam
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 19:04   #5
Aka24
Rozeznanie
 
Avatar Aka24
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 960
GG do Aka24
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Jeżeli chcesz robić pasemka przy pomocy rozjaśniacza to odradzam jeszcze bardziej niż malowanie farbą. Mi farba nie zniszczyła tak włosów jak rozjaśniacz.
Aka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:37   #6
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Niezupełnie macie racje. Fakt że farby niszczą włosy i pozbawiają je blasku (są matowe). Ale tylko jeśli mamy do czynienia z farbami niskimi jakościowo. Większość farb ma właściwości pielęgnujące i nie zawiera dużej ilośći amoniaku. OCZYWIŚĆIE ŻE MOŻNA MIEĆ PIĘKNE WŁOSY NAWET PO FARBOWANIU. Myślenie typu "farbowanie zniszczy mi włosy" jest raczej troche archaiczne. Wiele kobiet na całym świecie farbuje włosy i nadal cieszą się piękną czuprynką Najlepiej nie farbuj sama tylko idź do fryzjera, potem wystarczy że będziesz o nie dbała (stosuj odżywki maseczki, szampony z filtrami na lato) i ciesz się pięknym nowym kolorem
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:28   #7
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

nie mam zamiaru robić pasemek rozjaśniaczem!!!!!nigdy w życiu.Źle się wyraziłam nie będe malować całych włosów tylko wybrane pasma.teraz mam jasny brąz a te pasemka mają być ciemny brąz tak zebym miała ciemniejsze włosy.(chociaz troszeczke) Pozdrawiam
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 20:33   #8
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

ja ma malowane wloski i na ich wyglad nie narzekam dbam o nie, stosuje rozne specyfiki, sa blyszczace choc przyznam ze po rozjasniaczy je mozniej odzywiam bo byly zniszczone, ale uwazam ze jesli zrobisz pasemka dobra farba i bedziesz odpowiednio dbac to wszystko bedzie ok!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:48   #9
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Ja farbowalam wloski i zorbily mi sie strasznie sianowate itp przestalam farbowac,poszlam do fryzjerki na balejaz (schodze z czarnego do naturalnego jasnego).uzywam specjalnych odzywek zakupionych w klspie fryzjerskim i olejku nablyszczajaco ochronnego tej samej firmy i od czasu do czasu robie maseczke naturalna(jajka miod cytryna itp).Sama zauwazylam ze moje wlosy teraz sa blysczace o dziwo psozlam obciac wlosy kilka mscy temu i nie mam rozdwojomych koncowek.Pierwsze mycje juz po wizycie bylo tkaiedzywka z avonu na koncowki,szampon do wlosow farbowanych,odzywka i olejek z tej smamej seri.Wydaje mi sie ze dobry fryzjer nie zniszczy wlosow podczas farbowania tka ajk samemu.Kazdy ma inne wlosy i co innego im szkodzi mi bardzije zaszkodzil szampon koloryzujacy niz rozasniacz.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:53   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Faarbuje włosy od 12-tego roku życia ( tak tak , postawiłam mame przed faktem dokonanym) , teraz mam 22. Eksperymentuję strasznie, ale musze sie przyznac , że kupuje farby tylko te z najwyższej półki , dobre odżywki i szampony, co jakiś czas skacze sobie do fryzjera , a to podciąć , a to cos tam zmienić. Moje włosy są zadbane i błyszczące( oczywiście jak farba jest sprana to nie wygląda to tak pięknie, ale nadal jest "zdrowo"), nie mam rozdwojonych końcówek.Tak więc z tym farbowaniem to nie do końca tak żle jest.


Malwinko, możesz mi napisac jak wyszedł Ci pierwszy balejaż na czarnych ( rozumiem farbowanych ) włoskach , bo ja się wybieram , a nie chcę ich rozjaśniać na siłe, jak kiedys robiłam, tylko własnie balejaż,a nie chce tez by wyszedł czerwony. Prosze ślicznie o odpowiedż
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 15:59   #11
^*Rocky*^
Raczkowanie
 
Avatar ^*Rocky*^
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 66
GG do ^*Rocky*^
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Ja kilka razy farbowałam włosy i nie były sianowate, nawet po rozjaśnianiu. Poza tym teraz mam blond pasemka i nadal wszystko jest ok ;].
Teraz coraz częściej fryzjerzy używają farb, ktore działają jak odzywki (moja siostra miała tym farbowane włosy i były naprawde super).

Dopiero teraz zobaczyłam, ze ten wątek ma już dwa lata xD.
No coz...
^*Rocky*^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 16:23   #12
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

Kilka razy farbowałam włosy na ciemniejszy kolor i nie zniszczyły się chyba jakoś specjalnie,wręcz przeciwnie wyglądały zdrowej Natomiast raz zamarzyły mi się czerwone pasemka,najpierw musiałam je zdekoloryzować,a dopiero potem nałożyć farbę i to mi rzeczywiście zniszczyło włosy Minął prawie rok (włosy zapuszczam,więc nie ścinałam ich za bardzo) i wyraźnie widać,że partie włosów na,których były pasemka są bardziej zniszczone W każdym bądź razie o wiele bardziej niż farbowanie niszczy mi włosy suszenie suszarką

Zgadzam się z Klaudia1984,że może kiedyś farbowanie niszczyło włosy,ale teraz profesjonalne zabiegi u fryzjera mogą tylko poprawić wygląd włosów

Chociaż radykalne zmiany blond-czerń lub na odwrót pewnie muszę negatywnie wpłynąć na ich kondycje i dużo też zależy od tego w jakiej kondycji włosy były przed farbowaniem
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:39   #13
asiu88
Przyczajenie
 
Avatar asiu88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Midleton // Rybnik
Wiadomości: 11
Exclamation Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

rozjaśnianie jest najgorsze sama mam tak zniszczone włosy ze masakra
a najgorsze sa odrosty.. cały czas farbować zeby jakos wyglądało.. a włosy coraz cieńsze i zniszczone.. rozdwojone końcówki... najgorsze co istnieje..
a co to tego co wyzej to pallet to najgorsza firma jaka chyba znam.. miałam po niej bardzo zniszczone włosy i mi wypadały.. myslałam ze łysa zostane..
jak juz chcesz farbowac to lepiej z droższych firm i najlepiej jakis ciemny kolorek.. odradzam blond!!! pozdrawiam
asiu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 19:23   #14
mila1658
Raczkowanie
 
Avatar mila1658
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: gdzies :D
Wiadomości: 171
Dot.: Piękne włosy ,....nawet po malowaniu???

moja koleżanka rozjaśniała ma bardzo ładne włosy po tym ale ona zawsze miala bardzo proste i zdrowe a nie faruje co miesiac odrostów tylko tak co 5 miesiecy ale ma dluuuuuuuuuugie włosu wiec tego i tak nie widać tak bardzo ja tez mam w sumie proste i nawet nie zniszczone tak strasznie i chce sobie zrobic braz z refleksami blond ale sie zastanawiam co ile trzeba odrosty farbowac bo jak za czesto to bym nie chciala bo placic co miesiac tyle za farbowanie 2 kolorami to ciezka sprawa chyba ze ktos moze farbował kiedyś tak w domu to mi powie jak to sie robi
mila1658 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.