Problem z orgazmem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 15:16   #1
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110

Problem z orgazmem


Dziewczyny ratujcie, proszę.

Może któraś z Was miała podobny problem i wie jak go rozwiązać jak nie to czeka mnie chyba wizyta u seksuologa.

Mój problem to orgazm, nigdy go nie miałam. Dlaczego ? Bo się boje, zawsze kiedy już jestem naprawdę blisko przerywam akcje. Boje sie reakcji mojego oragnizmu i samego tego uczucia. Nie wiem może jest coś ze mną nie tak ? Jakie to uczucie miec orgazm ? Któraś by potrafiła to opisać i reakcje organizmu ?

Od razu napiszę, że nie jestem nastolatką, która ledwo co zaczęła współżyć i nigdy nie byłam w żaden sposób wykorzystana seksualnie.

Pozdrawiam
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:25   #2
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem z orgazmem

Ja też nigdy nie miałam orgazmu. Jest wątek o kobietach które go nie mają --> odsyłam tam
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:29   #3
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie miałam orgazmu. Jest wątek o kobietach które go nie mają --> odsyłam tam
Ale autorka może mieć, tylko się powstrzymuje tuż przed, więc to nie to samo
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:31   #4
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
Ale autorka może mieć, tylko się powstrzymuje tuż przed, więc to nie to samo
Tylko że sama nie wie, jak orgazm MA wyglądać. Tak samo jak ja tego nie wiem i wielokrotnie miałam super przyjemność podczas seksu że aż krzyczałam ale sama nie wiem czy to właśnie jest orgazm Może moje tak wyglądają
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:45   #5
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Tylko że sama nie wie, jak orgazm MA wyglądać. Tak samo jak ja tego nie wiem i wielokrotnie miałam super przyjemność podczas seksu że aż krzyczałam ale sama nie wiem czy to właśnie jest orgazm Może moje tak wyglądają
No ja jak mam orgazm, to też mogę wrzeszczeć, no tylko nie, jak rodzice za ścianą, na pewno przeszywa mnie całą fala rozkoszy i momentalnie opadam z sił .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:53   #6
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
No ja jak mam orgazm, to też mogę wrzeszczeć, no tylko nie, jak rodzice za ścianą, na pewno przeszywa mnie całą fala rozkoszy i momentalnie opadam z sił .
To możliwe że miałam
Nie wiem, każdy to inaczej odczuwa, dziewczyny piszą o jakichś prądach, drętwieniu, fajerwerkach i stanach omdlenia... A mi po prostu było super dobrze, stąd moje wątpliwości
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 23:04   #7
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, proszę.

Może któraś z Was miała podobny problem i wie jak go rozwiązać jak nie to czeka mnie chyba wizyta u seksuologa.

Mój problem to orgazm, nigdy go nie miałam. Dlaczego ? Bo się boje, zawsze kiedy już jestem naprawdę blisko przerywam akcje. Boje sie reakcji mojego oragnizmu i samego tego uczucia. Nie wiem może jest coś ze mną nie tak ? Jakie to uczucie miec orgazm ? Któraś by potrafiła to opisać i reakcje organizmu ?

Od razu napiszę, że nie jestem nastolatką, która ledwo co zaczęła współżyć i nigdy nie byłam w żaden sposób wykorzystana seksualnie.

Pozdrawiam
A próbowałaś sama się zaspokajać? To najlepszy sposób na poznanie wlasnego ciała i reakcji. W odosobnieniu, gdzie napewno nikt nie będzie Cię oceniał, możesz się rozluźnić i pójść na całość

Ja osobiście, przed rozpoczęciem współżycia masturbowałam się, jednak pierwszy raz i ogólnie seks z pierwszym partnerem bardzo mnie rozczarował nie czułam kompletnie nic. Teraz przy kolejnym i tym właściwym jest bosko Orgazm mam za każdym razem, aż byłam w szoku (bardzo pozytywnym )

Powinnaś czuć się komfortowo i zupełnie nie skrępowana przy swoim partnerze. Zapewniam Cię, że nawet jeżeli Twoje reakcje będą bardzo intensywne Twój facet jedynie oszaleje z radości

Nie potrafię opisać orgazmu, ponieważ za każdym razem jest inny, cechą łączącą jest ogromna rozkosz. Czasem w ciszy, czasem w krzyku, zawsze dobrze ;p
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 23:05   #8
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
To możliwe że miałam
Nie wiem, każdy to inaczej odczuwa, dziewczyny piszą o jakichś prądach, drętwieniu, fajerwerkach i stanach omdlenia... A mi po prostu było super dobrze, stąd moje wątpliwości
To może stan przed orgazmem jest, a żeby był orgazm to jeszcze troszkę brakuje.
Czasem tak mam, że czuję tą zbliżającą się euforię (fajerwerki), ale tżt zrobi coś inaczej czy zwolni ciut tempo i kicha, z orgazmu nici...
Ostatno taki mega orgazm miałam ze 2 lata tem (o.O ale ten czas leci) i pamiętam to uczucie, straszne, nie wiedziałam co się ze mną działo i opadłam z sił...
Ale tak jest, że każda z nas inaczej to przeżywa, inaczej odczuwa. U mnie bywały napady śmiechu i płaczu zarazem, trzęsłam się jak galareta i całe ciało mi pulsowało. Pzyjemne uczucia, ale zarazem straszne, do siebie wracałam przez pół godziny i musiałam cały czas leżeć na wznak, bo każdy ruch kończył się trzęsiawkami, a jak szłam do łazienki to nogi się pode mną uginały.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 23:12   #9
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Problem z orgazmem

Ja na pewno mam orgazmy Też kiedyś myślałam, że pewnie musi to być mocniejsze, ale na pewno każda inaczej to przeżywa.
Ale tak , żeby trząść się długo , to nie miałam. Widocznie ja to tak odczuwam, ktoś inaczej.
Ale też np czasem jak za bardzo myslałam o dojściu, to był problem

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-07-27 o 23:14
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 00:00   #10
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Problem z orgazmem

Dokładnie, każda czuje co innego.
Ja tęsknię za tym uczuciem, ale jakoś nie wychodzi. Z jednej strony dlatego, że rzadko sie kochamy, a z drugiej tż zawsze musiał sie zmęczyć i zwolnić tempo przed moim orgazem, na co bardzo się wkurzałam i odechciewało mi się zaczynać wszystkiego od początku, więc po prostu kazałam mu kończyć... Jak się wspomogę to chociaż osiągnę łechtaczkowy orgazm, ale to nie to samo co pochwowy (a do teego mi nawet tżt nie jest potrzebny xD).
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 00:54   #11
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Problem z orgazmem

Aha, a ja mam tylko łechtaczkowy, czyli ten raczej najłatwiejszy do osiągnięcia, bo pochwowy ma niewiele kobiet, więc nie płaczę
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 08:40   #12
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Problem z orgazmem

jak przyjdzie orgazm to wierz mi, nie pomylisz z niczym innym

bać się przyjemności? pewnie wstydzisz się tych reakcji w czasie extazy przed facetem A on tylko na to czeka, nie masz pojęcia jak faceta podnieca sama świadomość ,ze ty właśnie przezywasz orgazm. Mój tż uwielbia na mnie patrzeć jak "to" przeżywam....
jak to opisać? hmmmmm....ciężko każda inaczej reaguje

na swoim przykładzie mogę powiedzieć ,że napinają mi się wszystkie mięśnie, zaciskają mi się palce u rąk i nóg, przechodzi mnie potężny dreszcz a krew uderza do głowy, to takie bardzo silne uderzenie przyjemności, mam uczucie ,że Bożena się rozgrzewa

no nie umiem tego inaczej opisać...... ale na pewno nie ma się CZEGO BAĆ i WSTYDZIĆ. Relax bejbe a wszystko będzie ołrajt
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 08:50   #13
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Problem z orgazmem

BluePanda jak sama próbuje to mam to samo w pewnej chwili się wstrzymuje, nie wiem dlaczego tak jest. Tak teraz pomyslałam, że może to mieć cos wspólnego z moim pierwszy partnerem, który czasem swoim zachowaniem potrafił mnie doprowadzić do łez właśnie w sprawach związanych z łóżkiem np. paradował nago przez mieszkanie kiedy w pokoju obok była moja mama i takie inne akcje :/ Ale ogólnie w łóżku było nam dobrze tylko właśnie te akcje.

Obecny partner jest naprawdę świetny w każdym calu i widzę po nim, ze mu strasznie zależy by mi było jak najlepiej ale coś mnie wstrzymuje. Skorzytam z Twojej rady i spróbuje sie przełamać w samotności by wiedzieć jak to jest.
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:11   #14
anitttta90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z orgazmem

Dziewczyny.. ba kobiety często nawet nie wiedzą może, że mają orgazm podczas stosunku, bo moga być przekonane, że to takie same odczucie, jak podczas masturbacji, a tu psikus, bo w czasie stosunku jest słabszy. Tak więc próbujcie, ćwiczcie z partnerami jakośmy młode
anitttta90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:34   #15
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
na swoim przykładzie mogę powiedzieć ,że napinają mi się wszystkie mięśnie, zaciskają mi się palce u rąk i nóg, przechodzi mnie potężny dreszcz a krew uderza do głowy, to takie bardzo silne uderzenie przyjemności, mam uczucie ,że Bożena się rozgrzewa
Ha, ja kiedyś dostałam takiego skurczu stopy, że wszystkie palce były powyginane w inną stronę i nie wiedziałam co z tym zrobić xD.
Cytat:
Napisane przez anitttta90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. ba kobiety często nawet nie wiedzą może, że mają orgazm podczas stosunku, bo moga być przekonane, że to takie same odczucie, jak podczas masturbacji, a tu psikus, bo w czasie stosunku jest słabszy. Tak więc próbujcie, ćwiczcie z partnerami jakośmy młode
Muszę kupić nowy wibrator żeby poćwiczyć , bo stary jest za duży i mnie podrażnia

Pulsuje wam łechtaczka podczas orgazmu? Kiedyś widziałam filmik jak babeczka dotykała łechtaczkę wibratorem i ona nagle zaczęła tak mocno pulsować. U mnie tylko się "porusza" przy sposobie "dotknę szybko i patrzę co się dzieje", ale jest to tylko jednorazowy ruch, więc jestem ciekawa jak to u innych kobiet bywa
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:27   #16
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
jak przyjdzie orgazm to wierz mi, nie pomylisz z niczym innym
Ja akurat jestem chyba jakaś dziwna, bo z orgazmem pochwowym nei mam problemu,za to nad łechtaczkowym trzeba u mnie "popracować"

Ale na pewno nie powinnas się niczego bać, pozwól sobie się zrelaksować. Zrób przed seksem cos, co Cię maksymalnie rozluźnia i odpręża, poleciłabym lampkę wina, ale kiedyś zostałam mooocno skrytykowana za taką radę, więc nic nie sugeruję
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2011-07-28 o 11:30
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 11:59   #17
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez TakaSobieDziewuszka Pokaż wiadomość
BluePanda jak sama próbuje to mam to samo w pewnej chwili się wstrzymuje, nie wiem dlaczego tak jest. Tak teraz pomyslałam, że może to mieć cos wspólnego z moim pierwszy partnerem, który czasem swoim zachowaniem potrafił mnie doprowadzić do łez właśnie w sprawach związanych z łóżkiem np. paradował nago przez mieszkanie kiedy w pokoju obok była moja mama i takie inne akcje :/ Ale ogólnie w łóżku było nam dobrze tylko właśnie te akcje.

Obecny partner jest naprawdę świetny w każdym calu i widzę po nim, ze mu strasznie zależy by mi było jak najlepiej ale coś mnie wstrzymuje. Skorzytam z Twojej rady i spróbuje sie przełamać w samotności by wiedzieć jak to jest.

Uraz mógł pozostać zdecydowanie. To delikatna sfera i wszystko może mieć znaczenie, a pierwszy partner to już w ogóle :d Słyszłam o kobietach, które pierwszy raz przeżyły w akompaniamencie muzyki i teraz by osiągnąc satysfakcję muszą mieć muzykę w tle.

Mój były mnie np. nie szanował (łapanie za tyłek było dla niego na porządku dziennym przy ludziach... -.-) i długo byłam niedotykalska przez to. :p Ale to już przeszłość
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:56   #18
anitttta90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Ha, ja kiedyś dostałam takiego skurczu stopy, że wszystkie palce były powyginane w inną stronę i nie wiedziałam co z tym zrobić xD.

Muszę kupić nowy wibrator żeby poćwiczyć , bo stary jest za duży i mnie podrażnia

Pulsuje wam łechtaczka podczas orgazmu? Kiedyś widziałam filmik jak babeczka dotykała łechtaczkę wibratorem i ona nagle zaczęła tak mocno pulsować. U mnie tylko się "porusza" przy sposobie "dotknę szybko i patrzę co się dzieje", ale jest to tylko jednorazowy ruch, więc jestem ciekawa jak to u innych kobiet bywa

Ja jeszcze w życiu wibratora w rękach nie miałam Może pora spróbować Ja po orgaźmie nie czuje stóp zawsze
anitttta90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 13:59   #19
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Problem z orgazmem

Jkaby wszystko było okej w łóżkowych sprawach z moim tżtem to bym też nie miała wibratora, ale kiedy ja chciałam częściej jako on to musiałam sama to robić, więc wibratorek jest w sam raz.
Teraz planuję kupić jakiś droższy i lepszy jakościowo, bo żelowe są dość twarde i nieprzyjemnie jest przy intensywnych pieszczotach
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 17:34   #20
TakaSobieDziewuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Z laptopa ;)
Wiadomości: 110
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
jak przyjdzie orgazm to wierz mi, nie pomylisz z niczym innym

bać się przyjemności? pewnie wstydzisz się tych reakcji w czasie extazy przed facetem A on tylko na to czeka, nie masz pojęcia jak
Może to jest też wstyd... Musze się przełamac w końcu.

Dziękuje dziewczyny za wszystkie rady
TakaSobieDziewuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 22:24   #21
kierowniczka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 502
Dot.: Problem z orgazmem

Uważam, że orgazmu trzeba się po prostu nauczyć. I tak też było u mnie. nie zdawałam sobie sprawy jak sex w odpowiedniej pozycji może pomóc. No i skup się...tzn nie myśl o dentyście itp
to na prawdę ma być coś ważnego i szczególnego. . . choć nie powiem, bo dziesiątki razy zdarzyło się mi udawać, z czystego lenistwa hehe.
Co najlepsze dopiero po kilku latach mój ukochany wyczuł kiedy sobie kończę. Mięśnie pochwy tak się spinają, że nie powinno być możliwości pomyłki, ale niektórzy wolą usłyszeć że się skończyło niż na prawdę to poczuć. Z resztą dla partnera Twój orgazm jest też mega przyjemny!!
kierowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 21:01   #22
gadulec1234
Przyczajenie
 
Avatar gadulec1234
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem chyba jakaś dziwna, bo z orgazmem pochwowym nei mam problemu,za to nad łechtaczkowym trzeba u mnie "popracować"

Ale na pewno nie powinnas się niczego bać, pozwól sobie się zrelaksować. Zrób przed seksem cos, co Cię maksymalnie rozluźnia i odpręża, poleciłabym lampkę wina, ale kiedyś zostałam mooocno skrytykowana za taką radę, więc nic nie sugeruję
Ja nigdy nie mialam pochwowego .. mojemu partnerowi bardzo zalezy zebym przezywałą euforie wiec czasem odpuszczam a czasem po prostu udaje
Jestem chyba jakas dziwna bo kiedys mialam tez problem z łechtaczkowym ale moja przyjaciolka poradzila mi dobry sposob [ przynajmniej ja tak uważam ] w wannie kłade się na brzuchu, kłade na zagłówku ręcznik na nim opieram brode i końcówką prysznicową z odkręconą najmocniej jak sie da wodą w temperaturze letniej przykldam do lechtaczki .. ; o świetne .. W zaden inny sposob tak sie nie zaspokoiłam ; o Polecam !!
gadulec1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 00:26   #23
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Problem z orgazmem

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
To możliwe że miałam
Nie wiem, każdy to inaczej odczuwa, dziewczyny piszą o jakichś prądach, drętwieniu, fajerwerkach i stanach omdlenia... A mi po prostu było super dobrze, stąd moje wątpliwości
nooo.. a na koniec ukazuje się Matka Boska

Każda przeżywa orgazm inaczej jedno jest pewne, silnego orgazmu nie da się przegapić, bo jest chwila zupełnego szaleństwa i odcięcia się od rzeczywistości, narastającej rozkoszy i nagłe uczucie szczytowania, spełnienia, opadnięcia z sił a dalsze ruchy mogą być nawet nieco (lub bardzo) nieprzyjemne.
Słabszy orgazm ciężej rozpoznać, bo może być narastaniem rozkoszy i nagle pyk delikatne napięcie mięśni i już po.. a zaraz masz ochotę na więcej.

Ale jeśli czuje się nagłą fazę przełamania narastającej rozkoszy i nie jest ona spowodowana rozproszeniem się, głupimi myślami, zmianą sposobu penetracji, ORAZ towarzyszy jej uczucie rozkoszy i rozluźnienia - to z dużym prawdopodobieństwem był orgazm.

Ja orgazmy pochwowe mam silniejsze niż łechtaczkowe.. a najintensywniejsze są przy penetracji w "drugą dziurkę"

Autorko, nie przerywaj... jak uda Ci się przełamać i dotrwać do końca - to przeżyjesz coś fantastycznego
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.