Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 21:15   #3121
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

TheDocha dziękuje jak dbam możesz zobaczyć na blog u anwena.blogspot.com w zakładce' moja włosowa historia'. w mojej pielęgnacji praktycznie nic się nie zmieniło,tylko do ulubiencow dołączyla alterra morelowa
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:03   #3122
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Już kiedyś byłam na tym blogu, ale popatrzyłam na te zdjęcia cudownych włosów i pomyślałam, ze i tak nigdy nie będę takich miała, ale wczoraj przeczytałam go i chyba kupię jakąś maskę albo odżywkę do włosów z tych polecanych przez Was.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-06, 21:10   #3123
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Bedziesz,będziesz,tylko trzeba trochę cierpliwości
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 20:36   #3124
_nanna_
Przyczajenie
 
Avatar _nanna_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

z racji, że zaczęłam dbać o swoje włosy to i postanowiłam się przyłączyć do grupy pijącej drożdze poki co nie mam ich w domu, ale jutro na pewno kupie i..zobaczymy jak to pójdzie. jako dziecko kochalam wcinac surowe drozdze, nawet pozniejsze wariacje mnie nie zniechecaly wiec mam nadzieje ze i z takim kubeczkiem dam sobie rade..
__________________
dbam o włosy
dbam o paznokcie
uczę się angielskiego
_nanna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-10, 16:20   #3125
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja po 2 dniach przestałam pić drożdże. Po prostu ten smak mnie przeraża. ale chyba znów zacznę, bo niedługo całkiem wyłysieje.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-11, 14:16   #3126
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Ja po 2 dniach przestałam pić drożdże. Po prostu ten smak mnie przeraża. ale chyba znów zacznę, bo niedługo całkiem wyłysieje.
ja sie przekonuje, tylko wczoraj jak pilam to co nie rozpuszczone jak pilam to myslalam ze bo mam te domowe, innych u siebie nie dostane.
u mnie juz 14dni chyba

sprobuj dodac cappucino, łyzke kakao decomoreno i jak chcesz slodzic to miod. u mnie to cappucino sie mega sprawia, jakiegos wielkiego obrzydzenia nie łapie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 17:10   #3127
nicoleexD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja dopiero zaczynam, trzeci kubek już za mną Raz próbowałam wypić drożdże rozpuszczone w samej wodzie, ale nie dalo rady. Z mlekiem- nie jest tak źle, da sie wypić.
nicoleexD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 06:06   #3128
babcia_weatherwox
Raczkowanie
 
Avatar babcia_weatherwox
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja piję od tygodnia - mega mnie wysypało na twarzy, pojawił się łupież jakiś tragiczny... ale nie obwiniam za to tak do końca drożdży - wprowadziłam jednocześnie nowy krem i nową odżywkę, więc.. No ale do rzeczy. Trzy dni zajęło mi przelatywanie przez wątek, co by znaleźć konkretne informacje na temat tego, jak wyglądają takie nie do końca zabite drożdże. ja zalewam wrzątkiem natychmiast, jeszcze woda bulgocze. Na powierzchni robi mi się taka malutka pianka zawsze. struktura jest niejednorodna, jakby rozwarstwiona, gdy poruszę kubkiem to mi taka fala "koloru" przepływa z jednej strony na drugą - tak ma być? Strasznie się boję, że sobie szkodzę zamiast pomóc, bo w moim odczuciu drożdże powinny się rozpuścić i tworzyć jednorodną, mętną konsystencję... Raz miałam w nich bąbelki, ale to już miałam pewność, ze nie halo z napojem mym. Co jest dla was wyznacznikiem tego, że drożdże się do picia nie nadają? Pozdrawiam serdecznie
babcia_weatherwox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-17, 12:25   #3129
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

skoro zalewasz je wrzątkiem powinno byc ok :tak: moze dla pewnosci pokrusz je wczesniej, zalej, rozmieszaj i przykryj na jakis czas.
jesli bys ich nie zabila to na bank mialabys zaraz jakies problemy zołądkowe.
ja zawsze robie z mlekiem, ale wczoraj mi zabraklo i tak samo, jak zalałam drozsze i zostawilam pod przykryciem, potem przyszłam pomieszac to tez jakby "osiadły" na dnie kubka. sa poprostu cięzsze od wody, nie ma sie co martwic, zamieszac i wypic na zdrowie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 07:56   #3130
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

może to i głupie pytanie - ale czy mogą to być takie drożdże do pieczenia, w proszku? czy koniecznie te ciężkie w kostce? na samą myśl, że miałabym te w kostce połykać przechodzą mnie ciarki.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 11:19   #3131
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witajcie!
Ja mam takie pytanie na temat tych drożdży a zatem piję pokrzywę na wzmocnienie włosów i czy mogę napój z drożdży łączyć z pokrzywą dodam, że pokrzywę piję 2 razy dziennie rano i wieczorem to by wychodziło że drożdże popołudniu
Można tak robić ?
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 11:36   #3132
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja mam takie pytanie na temat tych drożdży a zatem piję pokrzywę na wzmocnienie włosów i czy mogę napój z drożdży łączyć z pokrzywą dodam, że pokrzywę piję 2 razy dziennie rano i wieczorem to by wychodziło że drożdże popołudniu
Można tak robić ?
to nawet jest korzystne polaczenie, gdyz skrzyp i pokrzywa wyplukują wit z grupy B, a drozdzami je sobie super uzupelnisz.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-18, 15:06   #3133
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
to nawet jest korzystne polaczenie, gdyz skrzyp i pokrzywa wyplukują wit z grupy B, a drozdzami je sobie super uzupelnisz.
No to super Mam akurat niecałe opakowanie drożdży to zaraz sobie zrobię a wieczorem maseczkę z drożdży i kolejna pokrzywa
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:35   #3134
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

I ja się przyłączam. Dzięki Czarnej Orchidei odkryłam i zapoznałam się po części z wątkiem i właśnie piję pierwszy kubek drożdży z mleczkiem i miodkiem . Zapach jakoś specjalnie mnie nie odrzuca i w sumie w ogóle nie przeszkadza a do smaku myślę, że się przyzwyczaję .
Mam ochotę na czystą cerę i ładne włosy .
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"

Edytowane przez Lidzia007
Czas edycji: 2011-07-19 o 14:37
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:36   #3135
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

lol jak Cie nie odrzuca to jestes miszcz mi wchodza tylko z mikstura ale mam nadzieje, ze miod dodalas po ukatrupieniu drozdz?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:45   #3136
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Orchideo widzisz już jakieś pozytywne efekty picia drożdży?
20 dni to niby nie dużo, ale sama od czasu do czasu robię sobie kuracje(tylko na 14 dni, ale to na wzmocnienie włosów wystarcza) i zastanawiam się czy nie przedłużyć picia ich. Chociaż nie wiem czy uda mi się to zrobić, bo już dwa tygodnie z drożdżami uważam za niemały sukces .
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 14:51   #3137
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

hmmm poprawila mi sie troche cera, ale nie wiem czy to konkretnie od drozdzy bo zaczelam myc twarz platkami owsianymi, ale zwężyły mi sie pory, nie sa tak zanieczyszczone i poprawila mi sie skora na dekolcie, mialam wypryski i "kaszkę" podskorną. teraz wygląda duzo lepiej,.
co prawda teraz mam jakies 2 czy 3 male niespodzianki ale to przez hormony.
zamierzam pic do konca wakacji i zrobic fotę porownawczą.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 15:02   #3138
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Dziękuję za odpowiedź .

Życzę Ci powodzenia i sama pomyślę, czy nie pomęczyć się do końca wakacji.
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 15:48   #3139
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
lol jak Cie nie odrzuca to jestes miszcz mi wchodza tylko z mikstura ale mam nadzieje, ze miod dodalas po ukatrupieniu drozdz?
tak, tak najpierw zalałam drożdże wrzącym mlekiem, poczekałam trochę od czasu do czasu mieszając i na koniec dodałam miód i hlup ;p.
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 22:30   #3140
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja mam takie pytanie na temat tych drożdży a zatem piję pokrzywę na wzmocnienie włosów i czy mogę napój z drożdży łączyć z pokrzywą dodam, że pokrzywę piję 2 razy dziennie rano i wieczorem to by wychodziło że drożdże popołudniu
Można tak robić ?
Ja zawsze mieszam pokrzywę z drożdżami i piję razem.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

A powiedzcie mi dziewczyny to nie za dużo jak w kubku zalewam saszetkę pokrzywy + skrzyp i dodatkowo drożdże jak tamto się zaparzy? A i z tym skrzypem, to nie wiem można go pić codziennie, czy lepiej co dwa dni, bo on wypłukuje wit. B1.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 22:53   #3141
babcia_weatherwox
Raczkowanie
 
Avatar babcia_weatherwox
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 32
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

A ja się pochwalę, że te drożdże mnie odmłodniły o dziesięć lat Mam taki wysyp na twarzy, o jakim jako nastolatka nawet nie śniłam... Wyglądam jakbym miała ospę, a co zaleczę któryś to nowy się pojawia... A startowałam z gładką cerą ;( Juz mi po tych dziesięciu dniach trochę żal przerywać kurację, tym bardziej, że to witaminy i w ogóle, ale gdybym wiedziała, że tak będzie to bym sie nigdy nie zdecydowala. Zaczęłam pić i czytać wątek, byłam naprawdę podekscytowana. Szkoda, że w miarę czytania pijaczki się ulatniały. Nikt nie został, żeby sie pochwalić, widać nie było czym, skoro żadna nie kontynuuje. Gdyby efekty były godne przemęczenia się to podejrzewam, że byłoby inaczej. I w ogóle w tym momencie temat uważam za mocno przereklamowany. Widać nie taka natura przyjazna, na jaką wygląda :/
babcia_weatherwox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 06:27   #3142
pink_world
Przyczajenie
 
Avatar pink_world
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wola
Wiadomości: 8
GG do pink_world
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Jako, że mam beznadziejne włosy, a od dwóch dni jak nigdy zaczęły mi wypadać zaczęłam pić drożdże. Znaczy wypiłam dopiero wczoraj jedną szklankę, z wodą. Ale mam pytanie, czy wam też one tak osiadają na dnie? Aa i czy jak dzisiaj chcę zrobić z mlekiem to mam też po prostu zalać, czy wrzucić do gotującego się mleka, a i czy mogę te mleko podgrzać w mikrofalówce ? Pozdrawiam. ; )
pink_world jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 17:15   #3143
__BrzydUlcia__
Raczkowanie
 
Avatar __BrzydUlcia__
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 33
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witam wszystkie drożdżocholiczki.

Kiedyś piłam to cudo i od wczoraj od nowa zaczęłam Przełknąć je umiem tylko z wodą, właśnie czeka na mnie kolejny kubek
__________________
Walczę o zdrowe włosy !
Włosomaniaczka

Zapuszczam włoski.!
28-29-30-31-32-33-34-35-36...50
__BrzydUlcia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 12:04   #3144
Nyli
Raczkowanie
 
Avatar Nyli
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 74
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witam wszystkich!
Chciałabym się przyłączyć do waszego klubu, zainspirowana tym wątkiem piję drożdże już 12 dni i nie mogę się doczekać efektów
Przeczytałam już 69 stron i ciągle mi mało a szukam odpowiedzi na pytanie na temat merz spezial o nowym składzie. Jak wiadomo merz zmienił swój skład i nie posiada już suchego wyciągu z drożdży wiec myślicie, że można go przyjmować i jednocześnie pić drożdże? ;o z góry dziękuje za odpowiedź

A i jeszcze jedno ( nie jest to związane z tematem ) Czy mycie włosów w bardzo zimnej, a wręcz lodowatej wodzie może im w jakiś sposób zaszkodzić? Od tygodnia są jakieś remonty i w moim mieście nie ma ciepłej wody, a nie chcę żeby włosy mi zamarzły ^^
Nyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 14:29   #3145
baku_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 137
GG do baku_s
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Witam was wszystkie, ja także chciałabym się do was przyłączyć, bo ostatnio lecą mi strasznie włosy Obok mnie stoi szklanka drożdży zalanych wodą z miodem. I jest całkiem dobrze, w porównaniu do pierwszego podejścia, kiedy przełknąć tego nie mogłam ;P Planuję do końca wakacji zrobić sobie taką kurację drożdżową
baku_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:16   #3146
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

wczoraj piłam drożdże z kostką rosołową, i nie za bardzo mi to smakowało, dziś z miodem-i jest dużo lepiej
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:19   #3147
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
wczoraj piłam drożdże z kostką rosołową, i nie za bardzo mi to smakowało, dziś z miodem-i jest dużo lepiej
ja za pierwszym razem pilam z kostka...o maj gad nigdy wiecej, to bylo straszne.
teraz pije z mlekiem, miodem i cappucino.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:22   #3148
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja za pierwszym razem pilam z kostka...o maj gad nigdy wiecej, to bylo straszne.
teraz pije z mlekiem, miodem i cappucino.
tak, to było straszne
z cappucino powiadasz? muszę spróbować jestem też ciekawa sposobu, który dziś wyczytałam, a mianowicie:
zeszplić cebulkę na tłuszczu, dodać rozdrobnione drożdże,podsmażyć, następnie dodać rozbite jajka i doprawić do smaku.

Coś o jajecznicę mi to zahacza, może będzie dobre ze szczypiorkiem
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:25   #3149
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
tak, to było straszne
z cappucino powiadasz? muszę spróbować jestem też ciekawa sposobu, który dziś wyczytałam, a mianowicie:
zeszplić cebulkę na tłuszczu, dodać rozdrobnione drożdże,podsmażyć, następnie dodać rozbite jajka i doprawić do smaku.

Coś o jajecznicę mi to zahacza, może będzie dobre ze szczypiorkiem
z czekoladowym najlepiej,w ogole cappucino fajnie zabija smak drozdzy.
ale ja to w ogole mieszanke robic bo daje jeszcze łyzkę cacao decomoreno(takie gorzkie) cappucino i ten miod, wtedy calkiem ok

nie lubie jajecznicy ect, najwyzej omlet
ciekawe, czy wysoka temperatura smazenia nie wplywa jakos na witaminy?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:32   #3150
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
z czekoladowym najlepiej,w ogole cappucino fajnie zabija smak drozdzy.
ale ja to w ogole mieszanke robic bo daje jeszcze łyzkę cacao decomoreno(takie gorzkie) cappucino i ten miod, wtedy calkiem ok

nie lubie jajecznicy ect, najwyzej omlet
ciekawe, czy wysoka temperatura smazenia nie wplywa jakos na witaminy?
hm, nie wiem, może? nie wiem jak dużo wyższa temperatura występuje przy smażeniu od wrzącej wody, którą tzeba drożdże zalewać, ale skoro taki przepis występuje to chyba można i tak?

wogóle ile gram drożdży pijesz, jeśli mogę zapytać? bo czytam, ale dziewczyny różne zdania maja...
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.