Metamorfoza pilnie potrzebna! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 18:03   #1
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Question

Metamorfoza pilnie potrzebna!


Witam

Jestem tutaj świeżaczkiem, dlatego proszę o łaskawe podejście Otóż od pewnego czasu mam ochote na jakąś zmiane, ale nie mam za dużo pomysłów co ze sobą zrobić. W przeszłości dużo kombinowałam z koloryzacją włosów, dlatego wolałabym zostawić je w tym kolorze jaki mam. Jednak wydaje mi się, że przy tej fryzurze uwydatnia sie moja jedna wada - duże czoło chciałabym prostą grzywkę, ale przy moich włosach to nie możliwe, ponieważ są one rzadkie, cieńkie i płaskie, a do tego szybko się przetłuszczają... chciałabym zaczerpnąć jakiś rad, czegokolwiek, żeby poprawić swoją własną samoocenę poza tym jak zauważyłyście doskwierają mi problemy z cerą, przez co jeszcze trudniej pogodzić mi sie z samą sobą. Jeśli macie jakieś pomysły, żeby moja twarz wyglądała świeżo i młodzieńczo, chetnie ich wszystkich wysłucham Zamieszczam swoje zdjęcia i czekam na wasze opinie z niecierpliwością
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000204.jpg (138,6 KB, 468 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000177.jpg (115,2 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6176 - Kopia.jpg (81,2 KB, 664 załadowań)
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:25   #2
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Śliczne włoski ja bym pokusiła się o prostą grzywkę, myślę, że dobrze to zrobi i zrównoważy proporcje twarzy. I może zapuściłabym trochę brwi, bo są według mnie za cienkie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-z-prost%C4%85-grzywk%C4%85.jpg (21,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 169833.jpg (5,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sleek-bob-with-fringe-hairstyle.jpg (63,6 KB, 21 załadowań)
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 05:41   #3
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

O tak zgadzam się co do brwi, faktycznie ostatnio troszkę z nimi przesadziłam. Grzywka na zdjęciach jest bardzo ładna, ale obawiam się wciąż jak będą wyglądać moje włosy, zwłaszcza że w tych okolicach mam ich nie wiele ale dziekuje za rady, może wreszcie złapie mnie wena i coś wymyśle na te marniutkie włosy
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:58   #4
pinkmouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Ja bym trochę skróciła i wycieniowała, to zwiększy optycznie objętość, nie będą takie "przyklepane". Do tego może grzywka na bok też wycieniowana? Takie mam wizje, z naciskiem na pierwszą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz1.jpg (12,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz2.jpg (22,8 KB, 33 załadowań)
pinkmouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:37   #5
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

niestety grzywka jest konieczna. Jeżeli masz zbyt mało, jak na Twoje oko, włosów, to zrób chociaż na bok
Do twarzy polecam mydło Aleppo, maseczki z glinki i algowe. A na co dzień dobry korektor - ja mam maybelline pure cover mineral, dobrze kryje, jest wydajny, cena nie jest też jakaś kosmiczna. Tusz polecałabym zmienić lub używać mniej. Brwi do odrośnięcia można poprawiać cieniem (essence, catrice, inglot) lub kredką (catrice).
Pozdrawiam
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:22   #6
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Cytat:
Napisane przez Milena_12 Pokaż wiadomość
niestety grzywka jest konieczna. Jeżeli masz zbyt mało, jak na Twoje oko, włosów, to zrób chociaż na bok
Do twarzy polecam mydło Aleppo, maseczki z glinki i algowe. A na co dzień dobry korektor - ja mam maybelline pure cover mineral, dobrze kryje, jest wydajny, cena nie jest też jakaś kosmiczna. Tusz polecałabym zmienić lub używać mniej. Brwi do odrośnięcia można poprawiać cieniem (essence, catrice, inglot) lub kredką (catrice).
Pozdrawiam
Dobrze napisała
Brwi popraw kredką, cieniem, a grzywka na bok może być dobrym pomysłem. Na trądzik dobrym preparatem jest Atrederm podobno rozprawia się ze wszystkimi problemami cery, tylko trzeba być cierpliwym i zgodnie się do niego stosować. Albo można spróbować brevoxyl, sudocrem bądź zwykły krem Bambino - jest dobry. żeby cera się zbyt nie świeciła możesz kupić puder matujący np. essence lub ryżowy taki biały.
I chyy ba tyle
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:01   #7
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Dziękuję bardzo za opinie dziewczyny! Napewno spróbuje wszystkich waszych rad. Mam nadzieje ze rozprawię się wreszcie z moim problemem na twarzy, bo juz nie długo mam wizytę u dermatologa Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wiadomo ze każda z nas chce świetnie wyglądać
Pozdrawiam
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 14:53   #8
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Kochane forumowiczki!
Wpadłam na taki pomysł, żeby może powrócić do 'starego' imagu? Wstawie jeszcze kilka zdjęcia z przeszłości i chciałabym was prosić o radę, gdzie wyglądałam 'najkorzystniej' Jestem już totalnie zdesperowana, a patrząc na moje wcześniejsze zdjęcia ogarnia mnie wielka rozpacz
Akurat w maju jadę do Polski i chciałabym wyglądać dobrze, zwłaszcza że przez ostatnie miesiące strasznie się rozleniwiłam i nie zawsze mam ochote 'ładnie' wyglądać. Błagam pomóżcie już nie będę nikogo nagabywać
PS. a propo trądziku o którym wczesniej wspomniałam, wcześniej brałam IZOTEK jednak po dłuższym stosowaniu musiałam go zaprzestać brać, bo miałam problemy z wątrobą i chyba hormony mi buzowały bo na ciele zaczęly pojawiać sie ciemniejsze włoski, ale ile bym dała żeby powrócić do takiego stanu skóry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01102011668.jpg (38,7 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20102011784.jpg (95,8 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 040220121172.jpg (57,7 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00264.jpg (73,0 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03958.jpg (96,4 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (34,3 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 412.jpg (19,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie (10).jpg (107,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie (16).jpg (97,9 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie (23).jpg (107,5 KB, 156 załadowań)
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 15:40   #9
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

najbardziej mi się podobasz na zdjęciu 5,6 i przedostatnim ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 17:11   #10
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Zdjęcia 4,5,6. Zdjęcie 4: fajny kolor, zdjęcia 5 i 6 - fryzury też ok. Przedziałek z boku chociaż by Ci się przydał jakby nie wypaliło z grzywką;
z tymże masz takie jakby płaskie miejsce, jak włosy wzięłaś na bok; że z jednej strony klapicha, a z drugiej w miarę. Może nie rób tego przedziałka tak daleko? Od czasu do czasu jak użyjesz trochę pianki do włosów przed suszeniem to się nic nie stanie.
Ja też mam wysokie czoło, noszę grzywkę od 7 lat chyba, przy suszeniu włosów piankę zazwyczaj używam na grzywkę i na moją oklapniętą stronę, też mam cienkie włosy.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:01   #11
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Na 3 najfajniej.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 18:14   #12
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Chyba faktycznie najlepsze jest zdjęcie 6, bo każdy doradza mi tą metamorfozę. A jeśli chodzi o grzywkę to chyba postawie na tą skośna mimo wszystko Pianki ostatnio nie używam, a to ze względu na to że nie do końca ogarniam tutejsze kosmetyki i nie wiem czemu ale bardziej przekonana jestem do naszych polskich i sprawdzonych mazideł Dlatego będę już w maju i zainwestuje w kilka sztuk skutecznych kosmetyków, a co najważniejsze w piankę zastanawia mnie jeszcze czy ścinać je do ramion czy po prostu podciąć, a może zrobić dłuższego boba, sama nie wiem..
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:35   #13
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

nr 6
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 19:34   #14
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Oj jakie piękne 6 foto i to z tą grzywką(wyszczępioną)

Idz do fryzjera i spróbuj i pokaż nam się
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 20:03   #15
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Dziękuję Napewno pokaże swoje zdjecia po metamorfozie ale dopiero jak już wrócę z Polski, bo tam mam zaufanego fryzjera jednak nadal zastanawiam się nad długością, a wy drogie wizażanki jak sądzicie?
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 21:17   #16
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 371
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Mi się podobasz na 3

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mi się podobasz na 3
na 6 jak dla mnie dziecinnie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 21:38   #17
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Masz piękne długie włosyno i oczy zapomniałam wcześniej napisać Kolor i kształt są mega
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 10:34   #18
Milena_12
Rozeznanie
 
Avatar Milena_12
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 554
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

6 i ostatnie
Milena_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:06   #19
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Włosy obetnij do ramion. Ładnie będziesz wyglądać i Ci będzie mniej gorąco w lato
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-01, 09:01   #20
f1cfaa8e931801033ae52e00fe4b1f33e0138615_62c3717ef3052
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Bardzo mi się podobasz na zdjęciu nr 3
- masz piękne włosy!

f1cfaa8e931801033ae52e00fe4b1f33e0138615_62c3717ef3052 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 16:41   #21
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

6 zdjecie! ale pasuja ci tez ciemne wlosy. nie obicnaj wlosow masz twarz taka mloda, ladna a bedziesz wygladala na mala dziewczynke
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:40   #22
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

myśle ze potrzeba jest grzywka
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:51   #23
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Drogie Panie

Już za pięć dni jadę do Polski, stad moje pytanie odnośnie kosmetyków. Wiem już na pewno że muszę pokombinować z włoskami, oczywiście tak jak obiecałam wstawię swoje zdjęcia po metamorfozie Ale ciekawi mnie jakie kosmetyki będą idealne do mojej cery? Chciałabym was strasznie prosić o pomoc, bo w tych sprawach nie czuję się za dobrze zwłaszcza, że jest tyle rodzai kosmetyków, że się gubię i za każdym razem wybieram jakiś niewłaściwy albo nieodpowiedni do mojej cery Jeśli któraś z was wie, jaki będzie idealny, bardzo będę wdzięczna jeśli mi doradzi

Mam cerę mieszaną, a bynajmniej tak mi się wydaje, wrażliwą i naczynkową. Od wielu lat męczy mnie trądzik, stad też mam wiele zaskórników, przebarwień po trądziku (czerwone plamki po krostkach), krostek i mega rozszerzone pory. Rano jak zawsze mam przetłuszczoną twarz, a w dzień świeci mi się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie że jest sucha wewnątrz...brakuje jej wody. Jest też szara, mam mnóstwo kolorów na twarzy od żółtego, różowego, na fioletowym kończąc. Oczywiście każdego dnia mimo, że nakładam fluid do zatuszowania moich krostek i czerwonych plamek i wyrównania kolorytu skóry, mam ochotę go zmyć, bo na dłuższą metę wyglądam gorzej niż bez makijażu...mam do wyboru jednolity kolor skóry z lekkimi czerwonymi krostkami lub zatkane pory, świecąca się twarz i nieestetyczny wygląd. Jestem załamana, a moja nie wiedza na temat odpowiednich kosmetyków dla mojego typu cery, powoduje jej gorszy wygląd. Zależy mi bardzo na fluidzie(podkładzie, może być też mineralny -wszelkiego rodzaju), pudrze, różu lub brązerze, tuszu do rzęs, korektorze i ewentualnie bazie pod podkład, jeśli chodzi o makijaż. Jeśli zaś chodzi o pielęgnację to : żelu do mycia, toniku, kremie i punktowym specyfiku, ale jestem też otwarta na różne inne wynalazki

Moje zdesperowanie sięga zenitu, nie mogę wybrać odpowiedniego kosmetyku, a szukanie ich zajmuje mi już 2 tydzień... jestem załamana i błagam o pomoc będę się cieszyć nawet z najmniejszej rady
Pozdrawiam
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 21:44   #24
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Jesteś śliczną dziewczyną. Moim zdaniem bardzo łasnie było Ci w ciut jaśniejszym kolorze, takim jak na 3 zdjęciu (8 post). Jeżeli chodzi o cerę, to chyba mamy podobne, z tym, że ja borykam się z trądzikiem i sporymi śladami po nim, jednak może jakoś pomogę. Jako podkład polecam minerały. Możesz wykorzystać okazję, że będziesz w Polsce i zamówić Annabelle Minerals (nie wiem czy wysyłają za granicę,ale pewnie tak). Ja stosuję w formule kryjącej. Świetnie kryją, wyrównują koloryt. Z tej samej firmy mam róże, tez fajne, matowe. Moim zdaniem minerały nie wymagają używania ani pudru ani bazy, poza tym skoro narzekasz na cerę to nie warto ją przeciążać. Lepiej zainwestować w pielęgnację. Jeżeli chodzi o żel do twarzy to moim numerem jeden od dobrych kilku lat jest Babydream- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-waschgel.html , nie podrażnia, nie wysusza, łagodnie oczyszcza twarz. Cena bajeczna ( w promocji nawet 8zł przy pojemności 500ml). Jako tonik od jakiegoś czasu używam kozieradki. Kupuję w aptece zioło kozieradki, takie http://www.google.pl/search?hl=pl&si..._g%3B250%3B250 , wsypuję na oko do szklanki ( jakieś 1/2 łyżeczki), zalewam wrzątkiem, przykrywam talerzykiem i po ostudzeniu przecieram twarz. Nie ściąga skóry, nie podrażnia i jest naturalnie. Z gotowców uwielbiam Rabka Spa Spray http://www.google.pl/search?hl=pl&si...ml%3B600%3B600 , możesz zamówić w aptece ☠☠☠☠☠☠☠ i odebrać w swojej okolicy. Krem jest moim największym problemem. Wciąż poszukuję ulubieńca. Z naczynkowych używałam http://www.google.pl/search?hl=pl&si...ml%3B640%3B480 , jest ok, chłodzi, szybko się wchłania, ale bez rewelacji. Jako wzmocnienie kupiłam polecany na KWC http://www.google.pl/search?hl=pl&si...ml%3B291%3B287 , stosuję co kilka dni ze względu na trudną cerę, ale chyba faktycznie działa (mimo alkoholu na drugim miejscu nie rozdrażnia skóry!). droga sprawa, ale w aptekach internetowych jest duuuzo taniej. Jeżeli chodzi o trądzik to jestem w trakcie drugiej kuracji Izotekiem, także sama rozumiesz ile specyfików przetestowałam Może coś takiego?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nd-peel-5.html . W specyfiki punktowe, drogeryjne nie bardzo wierzę. Przy wrażliwiej cerze warto też, szczególnie latem zainwestować w krem z wysokim filtrem. Sama przymierzam się do https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...gel-cream.html . Może coś przypadni Ci do gustu, oczywiście nie warto kupowac wszystko od razu, a wszelkie nowości wprowadzaj stopniowo. pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Polecam Ci również ten blog http://kosmostolog.blogspot.com/ . Dużo przydatnych informacji dla właścicielek trudnych cer
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 16:28   #25
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

tak jak wszczyscy 4,5,6
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 15:10   #26
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Zmieniłaś coś w sobie? Pochwal się
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:25   #27
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Dziewczyny!

Przepraszam, że musiałyście tyle czekać na efekt mojej metamorfozy, chociaż nie powiem żeby aż tak dużo się zmieniło Na pewno dzięki tej metamorfozie poczułam się bardziej pewna siebie i dodała mi ona odwagi. Nie wiem czemu tak to odczuwam, może dlatego że zmiana ta była mi bardzo potrzebna dlatego zamieszczę swoje zdjęcia i czekam na waszą opinie czy jest lepiej czy gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 240520132570.jpg (82,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20130531_15.jpg (27,6 KB, 64 załadowań)
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 16:27   #28
mentoz19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

I oczywiście rozmyśliłam się jeśli chodzi o grzywkę, ale zastąpiłam ją przedziałkiem na boku
mentoz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:58   #29
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Zdecydowanie lepiej Włosy miałaś za długie. W krótszych Ci ładniej
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:06   #30
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Metamorfoza pilnie potrzebna!

Wow, ale masz sliczne wlosy *_*
Też bym takie chciała i faktycznie teraz lepiej, ja mam odwrotny problem w grzywce wyglądam bardzo młodo ale mam niskie czoło i jak zetne grzywke to jest ona strasznie krótka i ciezko wyprostować ja prostownicą
Ale twoja przemiana jak najbardziej na +
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.