Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 17:44   #1
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126

Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager


Dostałyście maila, weźmiecie udział?

Ja mam trochę obaw, głownie związanych z podaniem wszystkich danych dot. firmy, w której pracuję

Chciałabym dowiedzieć się jak Wy do tego podeszłyście, czy weźmiecie udział...?

Cytat:
Specjalnie dla uczestniczek projektu euroKobieta, które są obecnie zatrudnione w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach lub prowadzą własną działalność gospodarczą, uruchomiona została możliwość uzyskania dodatkowego, bezpłatnego wsparcia w ramach projektu PARP HR eSkills Manager, przy znacznym uproszczeniu wymaganych formalności.

PARP HR eSkills Manager to projekt oferujący innowacyjne, bezpłatne narzędzie działające w modelu chmury, które inteligentnie wspiera rozwój informatycznych kompetencji pracowników i kadr zarządzających mikro, małych i średnich firm. Każdy uczestnik projektu (firma, pracodawcy lub kadry kierownicze oraz poszczególni pracownicy) zostaje poddany analizie luki kompetencyjnej ICT, zostaje mu także wskazana odpowiednia ścieżka rozwoju względem stanowiska, zakresu wykonywanych obowiązków i profilu firmy. Narzędzie PARP HR eSkills Manager dzięki wykorzystaniu metod sztucznej inteligencji i szerokiego zakresu baz szkoleń i certyfikacji wskazuje kierunek rozwoju kompetencji, pozwalający znacznie zwiększyć swoją produktywność (zarówno pracowników, jak i w efekcie całej firmy).
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 19:40   #2
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Ja również się zastanawiam. Wpisywanie danych firmy to dla mnie abstrakcja, jestem zdecydowanie na "nie"... raz że pracuję w dużej firmie (a kurs skierowany jest do przedstawicieli małych i średnich firm), dwa że moje stanowisko kompletnie nie jest związane z informatyką, trzy - nie uśmiecha mi się podawanie aż tak szczegółowych danych przez Internet...
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:13   #3
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

widzę że nie tylko ja mam wątpliwości...
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:48   #4
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Cytat:
Napisane przez Helineth Pokaż wiadomość
Ja również się zastanawiam. Wpisywanie danych firmy to dla mnie abstrakcja, jestem zdecydowanie na "nie"... raz że pracuję w dużej firmie (a kurs skierowany jest do przedstawicieli małych i średnich firm), dwa że moje stanowisko kompletnie nie jest związane z informatyką, trzy - nie uśmiecha mi się podawanie aż tak szczegółowych danych przez Internet...
W moim przypadku jest tak samo.

Czyli też zalogowałyście się na stronie eskills.pl i wypełniłyście pierwsze 2 strony kwestionariusza Właśnie zaczęłam się stresować tylko dlatego, że się tam zalogowałam. Nie kliknęłam na "Przystąp do projektu".

Chyba dam sobie spokój
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:14   #5
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Jutro mija termin rejestracji... Zdecydowałyście się U mnie jest jeszcze 1% wahania, ale na 99% nie wezmę udziału.
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:39   #6
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Jutro mija termin rejestracji... Zdecydowałyście się U mnie jest jeszcze 1% wahania, ale na 99% nie wezmę udziału.
Ja już zdecydowałam, że nie...
EuroKobieta mi na razie wystarczy, a co za dużo to nie zdrowo Poza tym może jeszcze trafi się podobna okazja przy kolejnych edycjach (o ile będą).
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:02   #7
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Przedłużyli czas do 15 marca. Chyba nikt się nie zdecydował
I dodali informację:
Cytat:
Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest konieczne dla założenia konta w serwisie i nie pociąga za sobą jakichkolwiek zobowiązań finansowych wobec właściciela serwisu. Kwota promocyjna 900 zł dostępna jest na wybrane szkolenia i nie wiąże się to z ponoszeniem żadnych dodatkowych kosztów.
Ja bym tylko chciała mieć pewność, że mój pracodawca nie będzie miał żadnych problemów (tzn., że nie będą zawracać głowy więcej niż jednym telefonem ). Często dzwonią do nas telemarketerzy z różnymi ofertami i jest to strasznie wkurzające
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 10:48   #8
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Cytat:
Napisane przez slonecznikow_a Pokaż wiadomość
Przedłużyli czas do 15 marca. Chyba nikt się nie zdecydował
I dodali informację:


Ja bym tylko chciała mieć pewność, że mój pracodawca nie będzie miał żadnych problemów (tzn., że nie będą zawracać głowy więcej niż jednym telefonem ). Często dzwonią do nas telemarketerzy z różnymi ofertami i jest to strasznie wkurzające

Zdecydowałaś się w końcu?
Musiałaś przy rejestracji od razu wybrać szkolenie, w którym chcesz uczestniczyć?

Ja o dziwo zmieniłam zdanie. Miałam sporo wątpliwości, ale wymieniłam z organizatorami kilka maili i postanowiłam spróbować. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 16:23   #9
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Cytat:
Napisane przez Helineth Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się w końcu?
Musiałaś przy rejestracji od razu wybrać szkolenie, w którym chcesz uczestniczyć?

Ja o dziwo zmieniłam zdanie. Miałam sporo wątpliwości, ale wymieniłam z organizatorami kilka maili i postanowiłam spróbować. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję
Ufff fajnie, że nie tylko ja biorę udział. Tak, zdecydowałam się

Wydawało mi się, że napisałam tutaj o zmianie decyzji, a to jednak był inny wątek.
Cytat:
Zarejestrowałam się, tzn. kliknęłam w magiczny przycisk "Przystąp do projektu" Pojawiła się informacja, że projekt tak naprawdę "ruszy" dopiero w czerwcu, tzn. w czerwcu będą te bezpłatne szkolenia. No cóż, teraz już nie mam wyjścia i muszę czekać
Tak jak napisałam - na razie nic się nie dzieje Mogę sobie jedynie "pozwiedzać" ich stronę. Niecierpliwie czekam na jakiegoś maila. Jeszcze nie wybierałam żadnego szkolenia. A Ty które wybierzesz? Ja na razie waham się pomiędzy... wszystkimi 3, które są do wyboru (mam na myśli całe szkolenia, nie przedmioty - z tego co czytałam można wybrać albo całe szkolenie grafika komputerowa/informatyka biznesowa/bezpieczeństwo informatyczne albo 2 konkretne przedmioty).

Jestem ciekawa co Ci odpisali organizatorzy i jak rozwiali Twoje wątpliwości Mnie trochę uspokoiło, kiedy odpisali, że pracodawca nie ma żadnych obowiązków/zobowiązań zw. z tym, że jego pracownik bierze udział.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

No i wszystkie potrzebne dane firmy są w CEIDG, więc to nie jest żadna tajemnica - jak ktoś zna nazwę firmy, to pozna i resztę danych
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:01   #10
Helineth
Raczkowanie
 
Avatar Helineth
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

We dwie będzie raźniej, a może do 15-go ktoś jeszcze dołączy

Nie wiem jeszcze jakie szkolenie wybiorę, ale na 100% będzie to jedno z "całych". Podobnie jak Ciebie, kusi mnie każde z nich - muszę to jeszcze przemyśleć. Sporo już wiem i nie chciałabym żeby zbyt wiele treści się powtórzyło. Zastanawiam się też co mi się przyda w przyszłości, bo pomimo tego, że brałam udział w I edycji euroKobiety, to ani razu z tego certyfikatu nie skorzystałam (nie chodzi oczywiście o wiedzę, której nabyłam mnóstwo, ale o papier).

U mnie wątpliwości dotyczyły wielkości przedsięborstwa
Helineth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 23:20   #11
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Cytat:
Napisane przez Helineth Pokaż wiadomość
We dwie będzie raźniej, a może do 15-go ktoś jeszcze dołączy

Nie wiem jeszcze jakie szkolenie wybiorę, ale na 100% będzie to jedno z "całych". Podobnie jak Ciebie, kusi mnie każde z nich - muszę to jeszcze przemyśleć. Sporo już wiem i nie chciałabym żeby zbyt wiele treści się powtórzyło. Zastanawiam się też co mi się przyda w przyszłości, bo pomimo tego, że brałam udział w I edycji euroKobiety, to ani razu z tego certyfikatu nie skorzystałam (nie chodzi oczywiście o wiedzę, której nabyłam mnóstwo, ale o papier).

U mnie wątpliwości dotyczyły wielkości przedsięborstwa
Też o tym myślę Brałam pod uwagę grafikę komputerową, ale patrząc realnie - nie umiem rysować, nie mam żadnych zdolności artystycznych i chyba się do tego nie nadaję Podobają mi się te wszystkie "sztuczki", które robią graficy ze zdjęciami, plakatami, ludźmi na okładkach gazet też chciałabym to umieć, ale obawiam się, że nie starczy mi cierpliwości do nauki...

Jakbym miała decydować teraz, wybrałabym bezpieczeństwo informatyczne. Tematy dot. sieci, bezpieczeństwa danych, zawsze będą przydatne - nie wyobrażam sobie przyszłości bez internetu i ochrony danych

Mnie też chodzi przede wszystkim o zdobycie wiedzy, ale oczywiście możliwość zdobycia takiego certyfikatu jest czynnikiem bardzo motywującym do nauki
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 18:21   #12
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Podbijam temat. Czy podanie nazwy firmy wiąże się z jakimiś konsekwencjami? Pracodawca jest powiadamiany,że biorę udział w tych szkoleniach? Mam wgląd,kto z mojej firmy jest również zapisany? Brała któraś z Was udział w tych szkoleniach? Nie jest to powielenie kursu z euroKobiety?
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 19:07   #13
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
Podbijam temat. Czy podanie nazwy firmy wiąże się z jakimiś konsekwencjami? Pracodawca jest powiadamiany,że biorę udział w tych szkoleniach? Mam wgląd,kto z mojej firmy jest również zapisany? Brała któraś z Was udział w tych szkoleniach? Nie jest to powielenie kursu z euroKobiety?
Brałam udział. Wykorzystałam 2 kupony (2 x 450 zł), wzięłam udział w 2 kursach Akademii EITCA.
Czy to powielenie treści szkoleniowych z Eurokobiety? Hmm to zależy jaki wybierzesz kurs. A jest w czym wybierać Na pewno są też kursy z tematów, które nie były poruszane w Eurokobiecie.

Nie wiem czy mój pracodawca wie, że biorę w tym udział. Może dzwonili albo w inny sposób kontaktowali się, żeby sprawdzić czy na pewno pracuję w danym miejscu? Nie wiem.
Jestem pewna, że jestem jedyną osobą z firmy, która wzięła w tym udział, ale wglądu do takich danych nie mam...

Hmm zalogowałam się właśnie na stronie eSkills Manager -> Pracodawca: Firma -> Pracownicy i...
Na zielono mam zaznaczoną informację: Zatrudnienie potwierdzone.
A na fioletowo: Założyciel Firmy (i w chmurce: Użytkownik zarejestrował firmę na portalu, otrzymując dzięki temu rolę pracodawcy. Usunięcie tej roli nie jest możliwe dla tego użytkownika).
Hmm nie wierzę, że mój Szef się tam zarejestrował, na 99,9% nie "bawi się" w takie rzeczy Czy Wy też macie takie informacje na swoim profilu?

Edytowane przez slonecznikow_a
Czas edycji: 2014-08-29 o 19:18
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 14:20   #14
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Dziękuję za odpowiedź Po zakończeniu kursu otrzymuje się certyfikat?
__________________


Edytowane przez Jackie_S
Czas edycji: 2014-09-01 o 17:05
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 09:47   #15
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Do uczestniczek euroKobiety - Projekt PARP HR eSkills Manager

Reaktywuję temat

Bierze teraz któraś z Was w tym udział?
Ostatnio się zarejestrowałam, bo mi przysłali bon/kupon do wykorzystania za 900zł i tak myślę, co sobie tutaj wziąć do zrealizowania

Nie podobało mi się podawanie danych, ale w efekcie je podałam, bo nie było innej opcji, aby skorzystać z tego serwisu.
I teraz się zastanawiam, jakie szkolenie wybrać...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 10:47:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.