Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?.. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 22:01   #91
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Mysle, ze to zalezy od charakteru. Wyglad swoja droga, wiadomo, trzeba dobrze wygladac. Ale osobowosc robi swoje.
Ja zawsze mialam tak, ze bylo kolo mnie pelno adoratorow. Moglam wybierac. A nie jestem pieknoscia, miss swiata. Najobiektywniej jak moge, wygladam normalnie z tendencja do bycia ładna. Tak siebie widze.
Osobowosc moze i mam ciekawa, ale dosc zadziorna. Byc moze to wlasnie przyciaga facetow. No i przede wszystkim poczucie humoru. Zauwazylam, ze to ono bardzo duzo daje i zatrzymuje na dluzej mezczyzn.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:07   #92
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Amitri Pokaż wiadomość
Oj da się nauczyć, wierz mi Ja już do perfekcji opanowałam podstawowe ruchy na parkiecie i teraz biedni faceci myślą, że to oni nie umieją tańczyć (a prawda jest taka, że tańczyć nie umiem i póki jestem sama jakoś sobie radzę, ale z kimś wychodzi mój totalny brak rytmu i poczucia muzyki).
Wiem, mam przetestowane.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
To ten artykuł?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Atrakcy...C4%87_fizyczna

Jak spojrzałam na fotki "Panów idealnych", to dostałam dreszczy...bynajmniej nie z podniecenia.
I już widać jak różne są gusta - mi taki typ urody (a'la namiętny żigolak) zupełnie się nie podoba.
Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Oj tam, może faktycznie ktoś przesadził z tymi fotami jako ideał, ale tragedii nie ma.
Moim ideałem jest facet ze zdjęcia w podpisie. Jest to realny facet, a nie jakiś tam aktor. Mowię Wam, na żywo - boski

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że taniec niesamowicie zbliża ludzi? Dobrze tańczące kobiety to pewne siebie uwodzicielki z tłumem adoratorów. A ja kompletnie nie potrafięsię ruszać, nie czuję rytmu...Pomyślałam, że jakbym umiała chociaż trochę tańczyć, to może byłoby to inaczej?
Zauważyłyście.
Jak się laska porusza na parkiecie beznamiętnie, to i efekt podobny. Trzeba się nieco pokołysać, czuć rytm, ponucić piosenke do której tańczymy... Warto też popatrzeć na towarzyswo wokół ... Nie chodzi o to by zaświecić gołą p(...), ale flirtować. Taniec to taka sztuka uwodzenia-akurat a propos tego tematu. Zresztą w tańcach latyno pełno jest skojarzeń odnośnie Jej i Jego, flirtu, zdrady, romasnu i innych cudów...

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
No nie mogę - oplułam monitor
Prawidłowo

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
No właśnie...podkreśliłam ten fragment, bo ja temat zrozumiałam bardziej od strony kobiety - są takie, które mają w miarę powodzenie, mają jakiś tam adoratorów...ale TŻta brak. Dlaczego? Bo mają taki charakter, który im każe czekać na księcia i nie zadowalać się wszystkimi po kolei nawet jeśli czują, że to nie to
To o mnie

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Pamiętam...dyskoteki w wieku podstawówkowo-gimnazjalnym to była dla mnie prawie traumą Po tym rzeczywiście ciężko sobie wyobrażać siebie jako super atrakcyjną osobę.
A wiecie jak ja np. mam? Że w dużej grupie rzadko komuś się tak super spodobam - ale jeśli spotka się ze mną sam na sam od razu, to mu się podobam (dlatego lubię randki z internetu ) Kurcze, fajnie by było być taką sexy mrau...ale ja np. uważam, że fajnie jak kobieta jest taka trochę tajemnicza i jednocześnie ma błyskotliwe odpowiedzi (a to jednak świadczy o inteligencji)
NO ja zwracam uwagę od razu, bez względu na to czy siedze w tłustych włosach, czy z czupryną odczesana jak do telewizji... Zawsze się śmiała moja koleżanka ze mnie, że nawet patrzeć nie muszę, aby ludzi przyciągnąć.NIe do końca sie z tym zgadzam, ale niech jej będzie.
Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość
Któraś pisała, że faceci nie lecą na inteligentne kobiety...ja właśnie uważam, że lecą - ale tylko Ci wartościowi. Nie sądzę, żebym chciała mieć faceta, który leci tylko na słodkie lolitki, tudzież inne puste lalki I tak samo dziwi mnie i niepokoi jeśli ktoś bierze pod uwagę tylko czy fajnie się dziewczyna prezentuje fizycznie....a już że jest głupia albo wredna to nieważne, grunt że dobrze wygląda
Ja pisałam i uogólniłam, bo jasne że wszystkich facetów nie znam... Każdy ma własne preferencje. Z mojego doświadczenia wynika tak, że koleś który jest słabszy intelektualnie ode mnie [no tam nie myślcie że jakiś megamózg jestem], najprędzej ucieknie, choć początkowo go strasznie kręciła moja osoba... Zaś ktoś kto jest nazwijmy to umownie na moim poziomie [nie spotkałam (oczywiście włupiam się)] próbuje mnie stłamsić, szuka we mnie rywala, a nie partnera. Budzę jakąś złość w nim. Taka sytuacja robi się męcząca, bo zamiast swobodnie dyskutować, rozmawiać , robi się ring wolny, starcie pierwsze... Lipa.
Zdaża mi się też poznać mega prostaka, który skończył podstawówkę i kurs tańca, ale bierze się za filozofowanie... i w momencie kiedy mu ucieram nosa, zaczyn się robić agresywny.
I mogłabym tak ze 2 godz. pisać o różnych przypadkach.

Zatem Panie nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2010-02-23 o 22:14
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:12   #93
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

mi się wydaje że ten wątek troche za bardzo schodzi na tor fizyczności, wyglądu....


zastanówcie się same, co decyduje np. że facet Cię zainteresował? Czy aby na pewno jest to głównie wysoki wzrost i szerokie barki? Nie... kiedy dłuzej się zastanowię to tu chodzi o sposób bycia, zawadiacki uśmiech, niesamowicie seksowny chód, ruch dłonią... szarmanckie gesty w stylu odsuwanie krzesła, przepuszczanie w drzwiach, otoczenie takim silnym ramieniem..

Chłopak to samo, ma pewne gesty i zespół zachowań/ruchów które mu się podobają u dziewczyny.
I jeśli któraś je ma i mężczyźni to wyłapują - to właśnie dlatego ta laska ma Tż-ta, a inna nie ma.

Śmiem się pokusić o stwierdzenie że wygląd potrafi zejść na drugi plan, albo pod wpływem właśnie pewnego zachowania ktoś wydaje nam się bardziej atrakcyjny fizycznie, idealizujemy wtedy ciało którego zachowanie nam się podoba.


__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:18   #94
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ja pisałam i uogólniłam, bo jasne że wszystkich facetów nie znam... Każdy ma własne preferencje. Z mojego doświadczenia wynika tak, że koleś który jest słabszy intelektualnie ode mnie [no tam nie myślcie że jakiś megamózg jestem], najprędzej ucieknie, choć początkowo go strasznie kręciła moja osoba... Zaś ktoś kto jest nazwijmy to umownie na moim poziomie [nie spotkałam (oczywiście włupiam się)] próbuje mnie stłamsić, szuka we mnie rywala, a nie partnera. Budzę jakąś złość w nim. Taka sytuacja robi się męcząca, bo zamiast swobodnie dyskutować, rozmawiać , robi się ring wolny, starcie pierwsze... Lipa.
Zdaża mi się też poznać mega prostaka, który skończył podstawówkę i kurs tańca, ale bierze się za filozofowanie... i w momencie kiedy mu ucieram nosa, zaczyn się robić agresywny.
I mogłabym tak ze 2 godz. pisać o różnych przypadkach.

Zatem Panie nie to ładne co ładne, tylko to co się komu podoba.
Z tym się zgadzam... Czasem mam wrażenie, że po prostu niektórych chłopaków , którzy wydawałoby się są zainteresowani, po prostu przerastam. I to nie chodzi o to, że ja im daje odczuć, iż nie jestem zainteresowana. Często oni sami rezygnują nie dając nawet mi szans na ocenę. Nie jestem jakaś super piękna, ani zgrabna ani mądra, ale po prostu pewna siebie i broniąca swojego zdania. Myślę, że to i moja chęć niezależności ich przerasta. Po prostu facet boi się, że odpadnie w przedbiegach i rezygnuje sam, zanim w ogóle dam mu szansę. I w sumie uważam, że to jest w ich przypadku zgubne.


Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie. Osobiście uważam, że to kobieta o tym decyduje. Jak już pisałyście, każda z nas w końcu znajduje swojego amatora. Kwestia tego, czy go zauważymy i tego czy zechcemy w ogóle go do siebie dopuścić. Często kobiety podświadomie nie chcą związków... Przynajmniej ze mną tak jest ;p Poczucie niezależności, które daje mi stabilność przeszkadza mi w angażowaniu się w jakiekolwiek związki. Więc w moim przypadku to czy mam TŻ czy nie zalezy tylko i wyłącznie od mojego myślenia.

Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:22   #95
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Śmiem się pokusić o stwierdzenie że wygląd potrafi zejść na drugi plan, albo pod wpływem właśnie pewnego zachowania ktoś wydaje nam się bardziej atrakcyjny fizycznie, idealizujemy wtedy ciało którego zachowanie nam się podoba.

Si, si

Ja nie ukrywam, że jestem fetyszystką i nie interesują mnie np. bruneci. No skaż mnie Bóg - zero "chemii".

Mój luby najpierw właśnie przyciągnął mój wzrok idealnie alabastrową skórą i wręcz białymi włosami . To był etap pierwszego wrażenia. Zainteresował mnie, ale tylko powierzchownie.

Na prawdę pokochałam go (i zaczęłam idealizować), gdy go na dobre poznałam. I to był dłuższy proces, a nie "piorun sycylijski".
A teraz im dłużej ze sobą jesteśmy, tym bardziej mi się podoba
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:29   #96
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Nie wiem czy to z akceptacją w dzieciństwie się sprawdza. Nie czułam się jakoś specjalnie adorowana przez moich rodziców, raczej wytykano mi błędy niż chwalono, czesto sprowadzali mnie do parteru a jednak....

Kiedy jestem sama nie moge opędzic sie od adoratorów (trzech zalotników na raz to minimum) mimo, ze nie mówię okropnym językiem (bardzo ale to bardzo przeklinam) i jestem wstrętną jędzą jeśli chodzi o dopiekanie, dyskutowanie, na inteligencję też nie będę narzekac.

Sprawa zdecydowanie komplikuje się kiedy jstem w związku. Wtedy żaden, absolutnie żaden facet na mnie nie leci (nawet spojrzenia) wiadomo, że nie wychodzę za duzo sama, jednak kiedy jestem singielką podrywają mnie nawet na ulicy, nie wiem - gdziekolwiek. A w związku, całkiem jakbym przestała dawac sygnały, że jestem do wzięcia, dosłownie jakbym miała napisane na czole "ZAJĘTE".

Co więcej, jakkolwiek zawsze miałam powodzenie u mężczyzn, tak mężczyźni moich przyjaciółek mnie nienawidzą. Podejrzewam ich, że uważają mnie za zarozumiałą, agresywną (ah ta pasja dyskutowania) pindę.

To dopiero zagadka!
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 22:41   #97
sienio8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

To chodzi o to, że chłopak wstydzi sie podejsc do bardzo ladnej dziewczyny, poniewaz mysli ze ona jest nie osiagalna i nie chce sie skompromitowac a, nawet jak podejdzie nie wie o czym ma rozmawiac z tak piekna dziewczyna . Tez tak do nie dawna myslalem o kobietach ale niedawno przeczytalem ksiazke i teraz wiem ze bylem w bledzie .

Macie odpowiedz glowne cechy(nie wiem czy to dobrze nazwalem)

1 musi byc pewna siebie
2 byc usmiechnieta
3 wiedziec ile jest warta
4 byc inteligentna to chlopaki (czyli ja ) uwielbiamy
5 ladnie ubrana
Ps. 1 cześc, dlaczego chlopaki nie startuja do ladnych i madrych dziewczyn i nie mowcie ze tak nie jest bo tak jest tez to przezywalem
Wpadlem tu przez przypadek

Edytowane przez sienio8
Czas edycji: 2010-02-23 o 23:03
sienio8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 07:11   #98
unknowgirl
Raczkowanie
 
Avatar unknowgirl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kirsti Pokaż wiadomość
A jakie są to te seksualne sygnały? O co konkretnie chodzi? Kręcenie pupą w czasie tańca, przyciąganie wzrokiem?
Musicie sobie obejrzeć ten odcinek. Naprawdę warto! Jest np. na stronie chomikuj. Nie wiem, dlaczego, ale jak wklejam link, to pojawiają się gwiazdki. W każdym razie poszukajcie u użytkownika sebek_21.

Chodzi o spojrzenia, uśmiechy, dotykanie własnego ciała, poprawianie włosów, wyginanie ciała. Ciężko mi opowiedzieć wam krótko o tym, bo to dosyć złożone.
Np. spojrzenie. Zalotne. Najpierw krótkie, odwracasz wzrok, a potem dłuższe...
Działa, oj działa!
Ale trzeba się przełamać. Kiedyś dokładnie tłumaczyłam koleżance, jak to ma wyglądać, ale nie mogła się przełamać, żeby "tak" spojrzeć na faceta.
Ja jeszcze do swojego repertuaru dołączyłam puszczanie oczka (raz mi się zdarzyło, kiedy nie bylam w żadnym związku - działa jak lep na muchy :P). Kiedy powiedziałam o tym mojemu byłemu Tżtowi, powiedział, że jeśli zrobiłabym tak wobec niego, nim się poznaliśmy, od razu byłabym cała jego Faceci lubią dziewczyny z inicjatywą, ale nie takie narzucające się.

Niektóre kobiety nieświadomie wysyłają takie sygnały i do nich faceci lgną. Inne mogą się tego nauczyć. Ja się nauczyłam, więc można
__________________
Radzę sobie z emocjami, radzę sobie z rozstaniem: zielonachmurka.blox.pl

unknowgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:06   #99
charlotte11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 110
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

taniec... niezawodny sposob aby bardzo sie zblizyc. nie powiem - dziewczyna ktora opanowala sztuke zmyslowego poruszania sie bedzie numerem jeden. bedzie na pewno.

jak powiedzial moj Tż: zobaczyl mnie w tancu - byl mój. potem zwrocil uwage na usmiech i ciekawa rozmowe. to wszystko. mnie zawsze wydawalo sie ze kazda dziewczyna jest taka. nawet jak bedzie sie specjalnie starac. okazalo sie - bylam w duzym bledzie.

jesli chodzi o wyglad - nie ukrywajmy znaczenie ma, zwlaszcza ze aby zaczac jakakolwiek znajomosc musi zadzialac pewien bodziec - i nie chodzi o to ze musimy być super-modelkami. kazda dziewczyna jest w jakims stopniu ładna. ale ukrywając sie po workiem ,mając przykladowo piekną talie, troche mija sie z celem. bardziej chodzi mi o to ze musimy wiedziec co w nas jest piekne - i to podkreślić (wiem, wiem, Ameryki nie odkryłam )
a... i cos co mnie zaskoczylo. rozpuszczone, dlugie wlosy. naprowadzil mnie moj kolega (nie tylko jeden) twierdzac ze nie ma pojecia po co nam gumki do wlosow (argument ze 'dla wygody; zupelnie go nie przekonał). coż...

swoja droga ciekawy temat.
charlotte11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:39   #100
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez unknowgirl Pokaż wiadomość
Musicie sobie obejrzeć ten odcinek. Naprawdę warto!
obejrzałam, był trochę nudny może komuś coś pomoże...
Cytat:
Napisane przez charlotte11 Pokaż wiadomość
taniec... niezawodny sposob aby bardzo sie zblizyc. nie powiem - dziewczyna ktora opanowala sztuke zmyslowego poruszania sie bedzie numerem jeden. bedzie na pewno.

jak powiedzial moj Tż: zobaczyl mnie w tancu - byl mój. potem zwrocil uwage na usmiech i ciekawa rozmowe. to wszystko. mnie zawsze wydawalo sie ze kazda dziewczyna jest taka. nawet jak bedzie sie specjalnie starac. okazalo sie - bylam w duzym bledzie.

jesli chodzi o wyglad - nie ukrywajmy znaczenie ma, zwlaszcza ze aby zaczac jakakolwiek znajomosc musi zadzialac pewien bodziec - i nie chodzi o to ze musimy być super-modelkami. kazda dziewczyna jest w jakims stopniu ładna. ale ukrywając sie po workiem ,mając przykladowo piekną talie, troche mija sie z celem. bardziej chodzi mi o to ze musimy wiedziec co w nas jest piekne - i to podkreślić (wiem, wiem, Ameryki nie odkryłam )
a... i cos co mnie zaskoczylo. rozpuszczone, dlugie wlosy. naprowadzil mnie moj kolega (nie tylko jeden) twierdzac ze nie ma pojecia po co nam gumki do wlosow (argument ze 'dla wygody; zupelnie go nie przekonał). coż...

swoja droga ciekawy temat.
ja nistety kiepsko tańczę
ale co do włosów się zgodzę. nie wiem co w nich takiego jest
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 09:44   #101
sienio8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Unknowgirl te znaki wam pomoga napewno , poniewaz to jest potwierdzone.
Chlopak jak widzi ze dziewczyna piekna sie patrzy to wtedy kazdy sie zastanawia ,czego ,mysli ze jest az taki brzydki a jak sie dziewczyny ladna spojrzy to wie ze jej sie podaoba .
tak mysli 6/10 facetow



Tak jest bo jestem chlopkakiem ktory mial takie przygody. Ale sie zmienilem i teraz mam inne zdanie do 1 czesci
Fajny temat jezeli macie inne zdanie to wyslucham z ciekawoscia
Pozdrawiam wszystkie Panie
sienio8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 09:52   #102
Don_Nysanin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

O WŁASNIE, to co zauważyłem u swoich koleżanek,
i starszych i młodszych, chociaż u tych młodszych jeszcze nie tak bardzo.......

Tak silna determinacja, żeby kogoś mieć, czasami to już nawet na siłę, poźniej oglądam te wspólne foty na naszej klasie z "misiaczkami", czasami to nawet misiaczek się zmienia częsciej niż ja zmieniam buty w ciągu roku
Ale najważniejsze żeby kogoś mieć, nie wiem czy to jest powiązane z tym "żeby koleżanki widziały, że ja mam faceta, który za mną szaleje, a TY MASZ PECHA, bo nie masz nikogo"
czy też z tak zwanego instynktu samotności, przez co boi się że może zostać sama, mieć kogoś.

I CO DO TEMATU: myśle, że w znalezieniu faceta nie ma problemu! Problem jest znalezienie wyjątkowego faceta!
I to się też tyczy dziewczyn ...

Powiem szczerze, że wole być sam, niż z dziewczyną która w pełni nie spełnia przynajmniej tych podstawowych wymogów Nie będę ich tutaj pisal, bo to historia na nowy temat.
Don_Nysanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:03   #103
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez charlotte11 Pokaż wiadomość
a... i cos co mnie zaskoczylo. rozpuszczone, dlugie wlosy. naprowadzil mnie moj kolega (nie tylko jeden) twierdzac ze nie ma pojecia po co nam gumki do wlosow (argument ze 'dla wygody; zupelnie go nie przekonał). coż...

swoja droga ciekawy temat.
ha, akurat mój TŻ uwielbia, jak mam spięte włosy - mówi, że wtedy moja szyjka do niego przemawia , chociaż ja wolę rozpuszczone. Gumki mnie bolą.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:06   #104
sienio8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Don_Nysanin ma racje bo wyjatkowy facet trafia sie raz na cale zycie (prawie zawsze)1/100 moze albo nawet mniej
sienio8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:17   #105
Don_Nysanin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Sienio8, broń boże jeden na całe życie... bo jeszcze wyrobisz w dziewczynach domniemanie, żę ten aktualny to pewnie ten WYJĄTKOWY i to ten na całe życie.
I mimo toksyczności będą twkić w tym związku, budując sobie w głowie obraz tej idylii

Jest duzo ludzi wyjątkowych! Trzeba tylko ich umieć odnaleźć!
Don_Nysanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 10:22   #106
sienio8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

ale mi chodzilo o to jak znajdzie tego wyjatkowego to juz wiecej nie szukasz nie? wiec mi sie tak powiedzialo a ty masz racje w 1000 % ale znalesc to dopiero wyczyn to tak ja my mamy znalesc dziewczyne

Edytowane przez sienio8
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:28
sienio8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:04   #107
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez sienio8 Pokaż wiadomość
Macie odpowiedz glowne cechy(nie wiem czy to dobrze nazwalem)

1 musi byc pewna siebie
2 byc usmiechnieta
3 wiedziec ile jest warta
4 byc inteligentna to chlopaki (czyli ja ) uwielbiamy
5 ladnie ubrana
Ps. 1 cześc, dlaczego chlopaki nie startuja do ladnych i madrych dziewczyn i nie mowcie ze tak nie jest bo tak jest tez to przezywalem
Wpadlem tu przez przypadek
No to ja, nie chcąc się chwalić, spełniam prawie wszystkie warunki oprócz tego, że może nie jestem zbyt pewna siebie. Nie jest tak, że jestem całkiem nieśmiała i szara myszka ze mnie. Po prostu wiem, że z pewnością siebie łatwo przesadzić i przekształcić ją w zarozumiałość.

Te cechy mogą decydować o tym, że dziewczyna ma adoratorów, choć znam i taką, która w ogóle się nie uśmiecha, a do tego cały czas marudzi i mówi tylko o sobie, a od adoratorów się odpędzić nie może

Natomiast, jeżeli chodzi o posiadanie TŻ, to na to nie ma recepty, nie ma jakiejś stałej listy cech, bo każdemu pasuje coś innego. Poza tym, takie coś by oznaczało, że tylko niektóre osoby zaslugują na miłość, a tak przecież nie jest

Cytat:
Napisane przez unknowgirl Pokaż wiadomość
Musicie sobie obejrzeć ten odcinek. Naprawdę warto! Jest np. na stronie chomikuj. Nie wiem, dlaczego, ale jak wklejam link, to pojawiają się gwiazdki. W każdym razie poszukajcie u użytkownika sebek_21.

Chodzi o spojrzenia, uśmiechy, dotykanie własnego ciała, poprawianie włosów, wyginanie ciała. Ciężko mi opowiedzieć wam krótko o tym, bo to dosyć złożone.
Np. spojrzenie. Zalotne. Najpierw krótkie, odwracasz wzrok, a potem dłuższe...
Działa, oj działa!
Ale trzeba się przełamać. Kiedyś dokładnie tłumaczyłam koleżance, jak to ma wyglądać, ale nie mogła się przełamać, żeby "tak" spojrzeć na faceta.
Ja jeszcze do swojego repertuaru dołączyłam puszczanie oczka (raz mi się zdarzyło, kiedy nie bylam w żadnym związku - działa jak lep na muchy :P). Kiedy powiedziałam o tym mojemu byłemu Tżtowi, powiedział, że jeśli zrobiłabym tak wobec niego, nim się poznaliśmy, od razu byłabym cała jego Faceci lubią dziewczyny z inicjatywą, ale nie takie narzucające się.

Niektóre kobiety nieświadomie wysyłają takie sygnały i do nich faceci lgną. Inne mogą się tego nauczyć. Ja się nauczyłam, więc można
To ze spojrzeniem działa, wypróbowałam to z ciekawości w Turcji, no ale jak wiadomo, tam faceci lecą na każdą Europejkę, a już tym bardziej, jeśli ona ma niebieskie oczy

Nie wiem, czy jestem aż taka odważna, chyba trochę się wstydzę pewnie, gdybym miała chociaż w przeszłości kilku adoratorów, byłabym bardziej śmiała na takie gesty. Boję się, że tym mogę spłoszyć faceta. Poza tym nie chce robić z siebie idiotki, jeśli nie mam pewności, że podobam się facetowi
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:44   #108
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Łee...ja tańczę jak ostatnia łamaga.

Czytając ten wątek coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że mój "poleciał" wyłącznie na mój mózg. Zainteresowałam go swoim usposobieniem i pewnie dopiero z biegiem lat, coraz bardziej podobałam się mu fizycznie. U mnie ten proces tak przebiegał, więc u niego - analogicznie - też tak mogło być.

A demonem seksu nie będę nigdy...nie, za bardzo "męska" jestem. Nawet odcinka "Seksu..." nie obejrzę, bo seriali (z wyjątkiem paru s-f) nie trawię.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:50   #109
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja tez nie potrafię tańczyć ;;p
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 12:56   #110
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ja tez nie potrafię tańczyć ;;p
Ja umiem pogo! Ale wątpię, żeby to było seksi
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:01   #111
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Mysle, ze to zalezy od charakteru. Wyglad swoja droga, wiadomo, trzeba dobrze wygladac. Ale osobowosc robi swoje.
Ja zawsze mialam tak, ze bylo kolo mnie pelno adoratorow. Moglam wybierac. A nie jestem pieknoscia, miss swiata. Najobiektywniej jak moge, wygladam normalnie z tendencja do bycia ładna. Tak siebie widze.
Osobowosc moze i mam ciekawa, ale dosc zadziorna. Byc moze to wlasnie przyciaga facetow. No i przede wszystkim poczucie humoru. Zauwazylam, ze to ono bardzo duzo daje i zatrzymuje na dluzej mezczyzn.
Miałam coś od siebie napisać ale twoja wypowiedz najbardziej przypomina mi mnie, może nie zawsze przebierałam jak w ulęgałkach ale od kiedy stałam się pewna siebie, mniej cicha, znalazłam swoją pasję tym bardziej przyciągałam mężczyzn no i to poczucie humoru nieodzowne !!!
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:06   #112
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja umiem pogo! Ale wątpię, żeby to było seksi

może dla faceta być seksi w znaczeniu "to takie seksowne że świetnie czuje się we własnej skórze i nie wstydzi się skakać i krzyczeć, to dopiero zabawa"
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:09   #113
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez winogronek Pokaż wiadomość
Miałam coś od siebie napisać ale twoja wypowiedz najbardziej przypomina mi mnie, może nie zawsze przebierałam jak w ulęgałkach ale od kiedy stałam się pewna siebie, mniej cicha, znalazłam swoją pasję tym bardziej przyciągałam mężczyzn no i to poczucie humoru nieodzowne !!!
Zależy też jaki typ poczucia humoru.
Mnie bawią rzeczy irracjonalne, purnonsens, zabawa słowami i angielski humor. To dość specyficzny rodzaj poczucia humoru, nie każdemu odpowiada

Czasem się z moim chichramy, a znajomi patrzą na nas jak na wariatów...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:09   #114
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Łee...ja tańczę jak ostatnia łamaga.

Czytając ten wątek coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że mój "poleciał" wyłącznie na mój mózg. Zainteresowałam go swoim usposobieniem i pewnie dopiero z biegiem lat, coraz bardziej podobałam się mu fizycznie. U mnie ten proces tak przebiegał, więc u niego - analogicznie - też tak mogło być.

A demonem seksu nie będę nigdy...nie, za bardzo "męska" jestem. Nawet odcinka "Seksu..." nie obejrzę, bo seriali (z wyjątkiem paru s-f) nie trawię.
a ja czytając wątek uwierdziłam się w moim największym kompleksie, że mój jest ze mną tylko dlatego, że zrobiłam pierwszy krok... czuję się paskudnie bo ani umysłu (tż jest ode mnie dużo mądrzejszy), ani urody, ani kocich ruchów. jedynie ta dziecięca buzia i doopsko/talia 0,6. no porażka kompletna
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:12   #115
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

hm.. mi się wydaje, że wpływa na to wiele cech
samodzielna, towarzyska, znająca swoją wartość, inteligenta, ładna
ale nie ma na to reguły, spotkasz właściwego to jesteście razem, nie to nie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:13   #116
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

ej o co chodzi z tą talią?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:15   #117
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
ej o co chodzi z tą talią?
No podobno najlepiej jak talia to jest ok. 2/3 obwodu bioder, tak coś kojarzę że seksi fleksi klepsydra
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:15   #118
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
a ja czytając wątek uwierdziłam się w moim największym kompleksie, że mój jest ze mną tylko dlatego, że zrobiłam pierwszy krok... czuję się paskudnie bo ani umysłu (tż jest ode mnie dużo mądrzejszy), ani urody, ani kocich ruchów. jedynie ta dziecięca buzia i doopsko/talia 0,6. no porażka kompletna
Eee tam. Też tak miewam, ale nie ma sensu się nad tym roztrząsać. Możemy się cieszyć z naszej siły perswazji Mojemu czasem (w żartach rzecz jasna) wypominam, że z niego taka lebioda była, że dopiero ja musiałam zakasać rękawy, walnąć maczugą w łeb i do jaskini zaciągnąć, żeby coś z tego było.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:16   #119
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
ej o co chodzi z tą talią?
"W kategoriach matematycznych mężczyznom podobają się ko*
biety, których stosunek talii to bioder wynosi około 0,7. Podziel
obwód talii kobiety przez obwód jej bioder, a jeżeli wynik będzie
mieścił się między 0,6 a 0,8, mężczyzna z pewnością uzna tę
kobietę za atrakcyjną. " to z książki Kevina Hogana "sztuka bycia atrakcyjnym" zaraz dodam inne smaczki, chociaz w zasadzie pokrywają się z tym co już napisałyśmy
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 13:19   #120
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No podobno najlepiej jak talia to jest ok. 2/3 obwodu bioder, tak coś kojarzę że seksi fleksi klepsydra
Lipa! Ja jestem klepsydrą.

Analizują ten temat dochodzę do wniosku, że jestem jakimś parszywym wyjątkiem od reguły.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.