Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-24, 09:48   #1
kociaczek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 46

Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?


Witam Was drogi Wiza¿anki
Jak my¶licie czy jak w zwi±zku dochodzi do takich sytuacji ¿e jedna b±d¼ druga strona lub obie dochodz± do wniosku ¿e potrzebuj± przerwy na jaki¶ czas, to zwykle co¶ wychodzi z tego zwi±zku, tak na d³u¿sz± mete, czy zwi±zek siê raczej ju¿ chyli ku upadkowi, a przerwy s± raczej nie udan± form± ratunku?
Jakie macie do¶wiadczenia w tym wzglêdzie? Wy lub Wasi przyjaciele, znajomi?
kociaczek77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 10:06   #2
Don_Nysanin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

To jest tak zwany etap do lotu jak to nazywam

Dajmy na to ch³opak proponuje tak± przerwê, to zwany daje sobie czas na znalezienie nowego obiektu westchnieñ. A jak nie znajdzie, to pewnie powie Ci, ¿e zrozumia³ ¿e jednak to Ty jeste¶ t± jedyn± i wróci

Totalny kaleka ¿yciowy, który boi siê, ¿e zostanie sam

Edytowane przez Don_Nysanin
Czas edycji: 2010-02-24 o 10:13
Don_Nysanin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 10:10   #3
Nicky UK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomo¶ci: 47
GG do Nicky UK
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

przerwa w zwi±zku jak dla mnie jest jej koñcem
Nicky UK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 10:21   #4
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 065
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Ja mogê powiedzieæ za siebie - je¶li ja postanawiam zrobiæ przerwê w zwiazku, to jest to przerwa na amen. Mo¿e dlatego, ¿e mam taki charakter, ¿e podejmuje decyzjê jak ju¿ jestem pewna swoich uczuæ - tych dobrych lub tych z³ych.

Z historii us³yszanych od moich znajomych co to wracali do siebie po przerwie - te¿ nic im z tego ostatecznie nie wysz³o. I tak siê rozeszli.
maja79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 10:27   #5
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzie¶ na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomo¶ci: 6 518
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

No a jak my¶lisz? Przecie¿ jak kogo¶ kochasz, to chcesz z nim byæ ca³y czas...a co taka przerwa oznacza? ¯e kto¶ nam siê znudzi³ czy jak? No to co¶ tu jest nie halo, ¿e komu¶ nudz± siê ludzie...
A swoj± drog± to mia³am tak± sytuacjê...kole¶ mi powiedzia³ co¶ takiego:'Za bardzo siê anga¿ujesz. Lepiej jak zrobimy sobie przerwê' Dla mnie to by³o jak policzek...nie wiem, jak mo¿na wogóle czego¶ takiego chcieæ. I popieram moj± przedmówczyniê, ¿e taki go¶æ po prostu chce poszukaæ innej i mieæ gwarancjê, ¿e mo¿e wróciæ, na wypadek, gdyby mu siê nie uda³o.
Godne po¿a³owania
syklamen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 10:36   #6
NiUnIa140588
Raczkowanie
 
Avatar NiUnIa140588
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Z w³asnego do¶wadczena wiem, ¿e tzw "przerwa" koñczy siê zazwyczaj rozstaniem.
Tak by³o kiedy¶ bardzo dawno w moim przypadku. Moja wielka pierwsza mi³o¶æ itp. nagle on chce przerwy.. odowiedzia³am mu, ¿e osoby które siê kochaj± i maj± potrzebe bycia razem nie potrzebuja przerwy. Teraz wiem, ¿e chcia³ tym przygotowaæ mnie na rozstanie. Poprostu ch³opak nie mia³ odwagi powiedzieæ od razu ¿e to koniec.
Tchórz
__________________
"Sometimes it's hard to be a woman,giving all your love to just one man"


¶lub cywilny 30.07.2009

14.08.2010


...Jestem mamusi± ...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nm8gg8hs93.png
NiUnIa140588 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 11:12   #7
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 4 241
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

ja tez uwazam ze jak juz dochodzi do przerwy to wrozy to zakonczenie zwiazku. niestety.
Myszunia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 11:44   #8
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 2 557
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

a ja mimo ¿e sama osobi¶cie uwa¿am podobnie jak poprzedniczki, to jednak mogê podaæ przyk³ad pary, której taki "odpoczynek" pomóg³

Moja przyjació³ka tak w³a¶nie mia³a ze swoim T¯em ale fakt, to jest chyba wyj±tkowy przypadek, bo oni s± dla siebie stworzeni

No wiêc po jakich¶ 4 latach bycia razem, wyjechali do pracy za granicê, jednak po tygodniu okaza³o siê, ¿e dla faceta nie ma pracy i musi wróciæ do Polski. Nie uk³ada³o im siê tam co¶ (inne spojrzenie na przysz³o¶æ etc.) i stwierdzili, ¿e potrzebuj± takiej przerwy, a to, ¿e bêd± odosobnieni jedynie im pomo¿e.
Nie pisali, nie dzwonili do siebie. Po miesi±cu, gdy ona wróci³a, okaza³o siê, ¿e ca³owa³ siê z jak±¶ "kole¿ank±"...po czym zrozumia³, ¿e to nie to i ¿e przenigdy nie chce i nie mo¿e straciæ swojej mi³o¶ci.
Z pocz±tku oczywi¶cie nie przyzna³ siê przyjació³ce do tego...i zacz±³ o ni± walczyæ. Gdy siê dowiedzia³a ( w koñcu wyzna³ jej prawdê przy czym wysz³y na jaw jego k³amstwa co do tej sytuacji) zerwa³a ju¿ definitywnie, jednak on zacz±³ walczyæ. Fakt- szybko da³a mu szansê, ale wykorzysta³ j± w 100%...
Dzi¶ s± szczêsliwi jak na pocz±tku.

Pewnie gdybym nie zna³a tej sytuacji osobi¶cie, a czyta³a j± jedynie tak jak Wy, to nie uwierzy³abym. Stwierdzi³abym, ze prêdzej czy pó¼niej i tak wszystko siê posypie, bo bêdzie k³ama³, oszukiwa³, zdradza³,...
Oczywi¶cie mo¿e tak byæ, bo niczego byæ pewnym nie mo¿na, ale my¶lê, ze im sie naprawdê uda, bo serio s± obrzydliwie w sobie zakochani i naprawdê dla siebie stworzeni Po prostu s± m±drymi lud¼mi, którzy potrafili wykorzystaæ szansê.

Ale mówiê- TO JEST WYJ¡TKOWY PRZYPADEK
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 12:01   #9
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 296
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Równie¿ mam w¶ród znajomych, bli¿szych b±d¼ dalszych, pary, którym taka przerwa bardzo pomog³a. Pozwoli³a im odnale¼æ siê na nowo w zwi±zku, wzmocni³a ich relacjê i dziêki niej zrozumieli co tak naprawdê mogli straciæ - osobê bez której nie wyobra¿aj± sobie dalszego ¿ycia. Znam równie¿ i takie przypadki, dla których taka przerwa sta³a siê nie przerw± a definitywnym koñcem.
Nie mo¿na wiêc daæ jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie, wszystko zale¿y od dwojga ludzi tworz±cych dany zwi±zek.
__________________
''W ka¿dym detalu, akordzie i d¼wiêku
Bez Ciebie ¿ycie nie mia³o by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'

Edytowane przez andziutek
Czas edycji: 2010-02-24 o 12:04
andziutek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 13:58   #10
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomo¶ci: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

przerwa = koniec.
__________________
Szczê¶liwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy siê tego, ¿e dana osoba siê naj³atwiej uczy,
zapamiêtuje materia³ wizualny, a nie tego, ¿e musi siê patrzeæ na go³e panie.
0nasty0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 15:21   #11
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 376
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Niedawno byl watek na ten temat gdzie byla dyskusja o przerwie w zwiazku. Uzyj wyszukiwarki.
__________________
Nie masz ¿adnej szansy, ale j± wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 16:16   #12
look_at_me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 111
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

U mnie to wygl±da³o w ten sposób, ¿e na pocz±tku non stop sie k³ócili¶my, mamy wybuchowe charaktery, ka¿de z nas jest uparte.. przez to on po miesi±cu stwierdzi³, ¿e nie jest pewien co do mnie czuje, wiêc mo¿e jaka¶ krótka przerwa co¶ zdzia³a (a by³am pewna, ¿e to jest koniec i przyzwyczaja³am sie do tej my¶li). Nie widzieli¶my siê 4 dni, w tym czasie gadali¶my raz. No i po tych 4 dniach wrócili¶my i teraz jeste¶my razem 7 miesiêcy (niby niewiele, ale jednak co¶ )
__________________


<3
look_at_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 16:55   #13
Claire Fisher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: D¿ungla Mazowiecka
Wiadomo¶ci: 358
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Z autopsji wiem, ¿e przerwa wcale nie równa siê koñcowi.
__________________
Czy wiesz, ¿e gdy odje¿d¿am
Umieram dziewiêæ razy
Umieram stoj±c w oknie
Na korytarzu

26.05.2010 - Babciu...
Claire Fisher jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 17:25   #14
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomo¶ci: 887
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Don_Nysanin Poka¿ wiadomo¶æ
To jest tak zwany etap do lotu jak to nazywam

Dajmy na to ch³opak proponuje tak± przerwê, to zwany daje sobie czas na znalezienie nowego obiektu westchnieñ. A jak nie znajdzie, to pewnie powie Ci, ¿e zrozumia³ ¿e jednak to Ty jeste¶ t± jedyn± i wróci

Totalny kaleka ¿yciowy, który boi siê, ¿e zostanie sam
O ¶wiête s³owa
__________________
To jest ¿ycie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 17:32   #15
Claire Fisher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: D¿ungla Mazowiecka
Wiadomo¶ci: 358
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez Don_Nysanin Poka¿ wiadomo¶æ
To jest tak zwany etap do lotu jak to nazywam

Dajmy na to ch³opak proponuje tak± przerwê, to zwany daje sobie czas na znalezienie nowego obiektu westchnieñ. A jak nie znajdzie, to pewnie powie Ci, ¿e zrozumia³ ¿e jednak to Ty jeste¶ t± jedyn± i wróci
Totalny kaleka ¿yciowy, który boi siê, ¿e zostanie sam
Pfff nie ka¿dy facet to dupek
__________________
Czy wiesz, ¿e gdy odje¿d¿am
Umieram dziewiêæ razy
Umieram stoj±c w oknie
Na korytarzu

26.05.2010 - Babciu...
Claire Fisher jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 17:54   #16
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 5 979
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Wedlug mnie w wiekszosci przypadkow przerwa jest w zwiazku jest "poczatkiem konca". Takie odpoczynki od drugiej osoby robi sie wtedy, gdy nie jestesmy pewni uczuc do niej. A raczej gdy zaczynaja one wygasac. Zwykle nawet jesli jakas para schodzi sie po takim tygodniu (czy dwoch) ciszy, to w koncu i tak po pewnym czasie rozstaje sie na stale. Jesli w zwiazku jest kryzys i dwoje ludzi nie potrafi mu podolac, to wg mnie przerwa jest ostatecznoscia. Ja osobiscie raczej nie zgodzilabym sie na cos takiego - albo staramy sie naprawic relacje za pomoca rozmow (i dalej poprzez stopniowe zmiany), albo sie rozstajemy.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 22:15   #17
cukiereczeek
Zadomowienie
 
Avatar cukiereczeek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

a to zalezy. raz pomaga a raz konczy. u mnie bylo to i to
__________________
cze¶æ ¶wiecie, bêdziesz mój.
cukiereczeek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-24, 23:41   #18
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomo¶ci: 774
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

znam dwa przypadki, w których dziewczyna poprosi³a o przerwê... w pierwszym laska siê pogubi³a bo jak siê pó¼niej okaza³o oprócz tego naszego kolegi mia³a jeszcze kilku innych "ch³opaków" ... w drugim przypadku po przerwie moi znajomi wrócili do siebie a teraz to ju¿ s± dawno po ¶lubie
__________________
Mikadoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-25, 05:59   #19
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Przerwa= prawie zawsze oznacza rozstanie.
__________________
¯yj tak, jakby ten dzieñ by³ ostatnim w Twoim ¿yciu...
Dorothy1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 08:19   #20
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Ja z moim T¿ -etem umówi³am siê nawet, ¿e nie u ma u nas czego¶ takiego jak "przerwa" - je¶li którekolwiek z nas o tym wspomni - oznaczaæ to ma definitywne zerwanie. Decyzja wziê³a siê st±d, ¿e zwykle po pierwszej przerwie przychodzi kolejna i kolejna - oznacza to olbrzymie nerwy, zamieszanie - gdzie¶ gubi siê uczucia, troskê i dba³o¶æ o zwi±zek a wybiera ucieczkê - kto zaczyna uciekaæ i my¶li o tym coraz czê¶ciej raczej nie my¶li powa¿nie o partnerze. Dla porównania - w ma³¿eñstwach separacja prawie zawsze koñczy siê rozwodem.
Grzesiowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 08:22   #21
adzet
Raczkowanie
 
Avatar adzet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Wiem, ¿e temat martwy, ale mo¿e kto¶ co¶.. Wczoraj mój facet po niemal dwóch latach zwi±zku zaproponowa³ przerwê, wcze¶niej wkrad³o siê co¶ w stylu "otwórzmy zwi±zek na innych". Nie bardzo mi to pasowa³o, ale jako, ¿e jest m³ody potraktowa³am to my¶l± "Je¶li pies jest wierny to go wypu¶æ i wróci z podkulonym ogonem." Dzisiaj kiedy mam ochotê tylko p³akaæ i nie wstawaæ z ³ó¿ka nie wiem co mam my¶leæ. Czy wtrwaæ w przerwie i nie koñczyæ tego ju¿ dzisiaj tylko daæ szanse. Dla mnie przerwa to koniec, ale pod wp³ywem emocji, ca³ego uczucia nie mam tyle jaj by przyznaæ, ¿e to koniec bo nic takiego dos³ownie nie pad³o.
__________________
Uciszy³am w sobie t± ma³± dziewczynkê, gdzie¶ pomiêdzy szóstym kieliszkiem, a czwartym papierosem.
adzet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 09:14   #22
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Cytat:
Napisane przez adzet Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e temat martwy, ale mo¿e kto¶ co¶.. Wczoraj mój facet po niemal dwóch latach zwi±zku zaproponowa³ przerwê, wcze¶niej wkrad³o siê co¶ w stylu "otwórzmy zwi±zek na innych". Nie bardzo mi to pasowa³o, ale jako, ¿e jest m³ody potraktowa³am to my¶l± "Je¶li pies jest wierny to go wypu¶æ i wróci z podkulonym ogonem." Dzisiaj kiedy mam ochotê tylko p³akaæ i nie wstawaæ z ³ó¿ka nie wiem co mam my¶leæ. Czy wtrwaæ w przerwie i nie koñczyæ tego ju¿ dzisiaj tylko daæ szanse. Dla mnie przerwa to koniec, ale pod wp³ywem emocji, ca³ego uczucia nie mam tyle jaj by przyznaæ, ¿e to koniec bo nic takiego dos³ownie nie pad³o.

co kurna?

twój facet jest ¿a³osny.
Ja to rozumiem tak:" mam ochotê siê spotykaæ z innymi laskami, ale musze zostawiæ sobie jak±¶ furtkê w razie, gdyby nie wypali³o"

Twó facet nie ma jaj, ¿eby ci powiedzieæ, ze to koniec.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 15:49   #23
justyna2014
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 47
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

dokladnie. zawsze jest powod jesli jedna strona to proponuje np "sprobuje z inna jak nie wyjdzie wroce do tamtej"
justyna2014 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-09, 16:44   #24
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 854
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

To czy przerwa ma sens zale¿y od ró¿nych czynników. Jakie s± powody kryzysu, co chce siê uzyskaæ separacj±, czy i jak chce siê nad zwi±zkiem pracowaæ, na jakich zasadach to ma byæ etc.

Bo inaczej patrzê na powód "Chcê przerwy bo marzy mi siê bzykanie z innymi", a inaczej "Potrzebujemy czasu by popracowaæ nad zwi±zkiem i od nowa okre¶liæ to czego oczekujemy. Oczywi¶cie spotykanie siê z innymi nie wchodzi w rachubê, wszak chcemy odbudowaæ, a nie rozwaliæ". Niby w obu wypadkach nastêpuje separacja, a cel i powód s± skrajnie inne.

I na przerwê by ja¶nie pan móg³ siê pobawiæ z innymi bym zareagowa³a w sposób oczywisty. To by³by koniec zwi±zku, nie na takich podwalinach chcê byæ z kim¶.
Lemmy is God jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 08:11   #25
adzet
Raczkowanie
 
Avatar adzet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Najgorsze jest takie czekanie na rozwi±zanie i czekanie na wypowiedzenie swojej kwestii. Tkwienie w zawieszeniu nie ma sensu kiedy spodziewa siê koñca zwi±zku.
Wczoraj jak spyta³am siê jego czy ma jakie¶ ¿yczenie apropo zachowania czego¶ tylko dla siebie to napisa³ "przede wszystkim ze jeste¶my razem..." to tak jakby dalej nie umia³ przyznaæ do czego ta przerwa zmierza.

Wys³ane z mojego C2105 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Uciszy³am w sobie t± ma³± dziewczynkê, gdzie¶ pomiêdzy szóstym kieliszkiem, a czwartym papierosem.
adzet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-10, 08:47   #26
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 2 170
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

U mnie ka¿da przerwa prowadzi³a do koñca zwi±zku. By³a przerwa, by³ powrót, znowu motyle, mi³o¶æ pe³n± par± (taa ) a potem rozstanie z hukiem. Za pierwszym razem przerwa wynika³a z wypalenia siê uczuæ z obu stron, za drugim razem facet chcia³ czasu na wypróbowanie nowej partnerki.
Od tego czasu w ¿adne przerwy siê nie bawiê i bawi± mnie ludzie, którzy sobie je urz±dzaj±.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:13   #27
Quickly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

Witajcie forumowicze, mimo, ¿e widzê i¿ ten post jest ju¿ wymar³y, muszê, po prostu muszê zapytaæ siê was o zdanie. Mam podobn± sytuacjê, a wrêcz tak± sam± i nie wiem co o niej my¶leæ, dlatego proszê was o radê i zdanie na ten temat, lecz wpierw pokrótce j± przedstawiê.

Ostatnio jak by³em z moj± dziewczyn±, by³o naprawdê cudownie, lecz ona powiedzia³a mi, ¿e potrzebuje czasu, ¿e potrzeba jej przerwy. Nie wiedzia³em co mam zrobiæ, jednak uwierzy³em w jej wcze¶niejsze s³owa, które powiedzia³a mi przedtem, ¿e ona mnie naprawdê kocha i to jest naprawdê szczere, ale nie potrafi mi wyja¶niæ, dlaczego potrzebuje tego czasu i w ogóle. Dlatego te¿ siê zgodzi³em, lecz podkre¶li³em odrazu, ¿e ja siê w takie przerwy nie bawiê i powiedzia³em do niej, ¿eby ze mn± zerwa³a, bo przerwa jest dla mnie dziwnym, nie znanym okre¶leniem koñca zwi±zku. Jednak ta siê rozp³aka³a i powiedzia³a, ¿e ze mn± nie zerwie, tak samo jak nie pozwoli mi zerwaæ z ni±, bo nie chce mnie straciæ. Przerwa trwa ju¿ od 4 dni, ona pisze do mnie bez problemu, zaprasza mnie do siebie na wspólne ogl±danie filmu, jednak widzê, ¿e nie jest to ju¿ to samo, co by³o przed przerw±. I tu jest moje pytanie, jak mam to rozumieæ? Mam to rozumieæ jako koniec zwi±zku w którym ona boi siê lub nie chce powiedzieæ, ¿e siê jej znudzi³em ? Co mogê zrobiæ w takiej sytuacji ? Czy w ogóle mogê co¶ zrobiæ ? Proszê o wasze rady!
Pozdrawiam
Quickly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:24   #28
201604130936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 16 501
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

To co to za przerwa skoro dalej siê spotykacie, umawiacie? To nie przerwa, to zjem ciastko i mam ciastko. Z ch³opakiem mi siê nic nie zmieni, ale mogê robiæ co mi siê podoba, bo przerwa.
201604130936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:33   #29
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 4 384
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

panna robi ciê w bambuko
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 10:34   #30
Quickly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Przerwy w zwi±zku = koniec zwi±zku?

No w³asnie dlatego siê pytam, co mam o tym my¶leæ, bo my¶la³em, ¿e przerwa to taki czas w którym ona nie bêdzie siê do mnie odzywaæ i odwrotnie. Nie rozumiem tego, jak pytam siê jej o co chodzi, po co to w ogóle jest, skoro jeste¶ pewna swoich uczuæ, wiesz, ¿e chcesz, ze mn± byæ, to za ka¿dym razem mówi do mnie, ¿e nie potrafi mi tego wyt³umaczyæ.
Quickly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 22:06:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.