Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 10:00   #4441
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No tak... chodziło mi o chorobowe
Tylko, że z tego co wiem, to na chorobowym można być tylko iles tam miesięcy. Jak ktos jest na zwolnieniu od poczatku ciąży to mozliwość pobierania zwolnień się konczy jak jeszcze się jest w ciąży i trzeba by bylo wrócić do pracy. Ale podobno wtedy sklada się jakieś papiery do Zusu (chyba). I chodzi o to na ile wcześniej te papiery zlożyć. Ile mają na rozpatrzenie. Zebym nie była np. 2 miesiace bez kasy...
Stary przepis mówił, że zwolnienie można ciągnąć do 6mcy, teraz się zmienił i moja gin wystawia mi zwolnienie dopóki nie urodzę. A na zwolnieniu jestem od początku września czyli idzie 7-my miesiąc.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:00   #4442
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

a Izumi ja kupilam ten szlafrok z biedronki jest swietny taki mieciusi i milusi wypralam go i smigam w nim po domku cieplusio mi i tak milutko do szpitala mam spakowany taki troche zuzyty zeby wrazie czego jak sie zabrudzi krwia mozna bylo wyrzucic
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:03   #4443
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No tak... chodziło mi o chorobowe
Tylko, że z tego co wiem, to na chorobowym można być tylko iles tam miesięcy. Jak ktos jest na zwolnieniu od poczatku ciąży to mozliwość pobierania zwolnień się konczy jak jeszcze się jest w ciąży i trzeba by bylo wrócić do pracy. Ale podobno wtedy sklada się jakieś papiery do Zusu (chyba). I chodzi o to na ile wcześniej te papiery zlożyć. Ile mają na rozpatrzenie. Zebym nie była np. 2 miesiace bez kasy...
Asiulek - przepisy zmieniły się na naszą korzyść (dawniej było max. 182 dni):
"Okres zasiłkowy dla kobiet ciężarnych trwa 270 dni, ( co odpowiada 9 miesiącom ciąży)....
Reasumując, kobieta ciężarna od momentu przejścia na zwolnienie lekarskie otrzymuję zasiłek chorobowy w wysokości 100 procent wynagrodzenia, przez cały okres ciąży. Po przejściu kobiety na urlop macierzyński podstawa nie zmienia się."
http://www.blizniaki.net/kacik_porad_prawo.html#1
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:04   #4444
izazula
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 5 910
GG do izazula
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
do dziewczyn ktore same wypelnialy PITA napiszcie mi prosze czy wartosci z Pita z Zusu mam wpisac w rubryke tam gdzie mam dochod czy tam gdzie jest inne ?? dziekuje
kurcze ja jeszcze musze wypelnic PIT3 i nie wiem czy nie musze osobiscie pojechac i go zglosic bo zmienilam nazwisko i nie wypelnilam im tego pita bo za niedlugo zas zmienialam dowod bo zmienialam miejsce zamieszkania i teraz musze chyba osobiscie pojechac do swidnicy nic jutro dzien otwarty to podjade
Wystarczy wysłać pocztą poleconą i zrobić dla siebie kopię. W naszym urzędzie miejskim można oddać przy każdej zmianie dowodu i oni już sami wysyłają do urzdu skarbowego.
__________________
Żmijka najsłodsza
izazula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:06   #4445
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
Pop Twoja Oliwcia ma wspaniałą datę urodzin, zupełnie tak jak ja. Czyli strzelec. Wspaniały znak zodiaku. Optymistyczna podróżniczka z niej wyrośnie . Dobrze, że tyje książkowo malutka. Będzie duża i silna babeczka.
ja tez jestem Strzelec hehe znajomi sie smieja ze strzelce zawsze upoluja to co chca

Fajniutko ze Oliwcia tak przybiera na wadze oby tak dalej
a ja dzisiaj zapomnialam ze piatek i nie bedzie golonki i kapusniaczka bedzie na jutro a dzisiaj ryb ka bedzie z ziemniaczkami a ja bede miala frytki i surowke z kapusty kiszonej a racuchy tez bym zjadla mniam takie drozdzowe z jabluszkami ale nie wiem jak zrobic zawsze moja mama robi takie pycha potem zadzwonie i wezme przepis to zrobie tylko smazyc je na glebokim tluszczu czy na patelni ?? bom ja nie robilam jeszcze takich pysznosci

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Wystarczy wysłać pocztą poleconą i zrobić dla siebie kopię. W naszym urzędzie miejskim można oddać przy każdej zmianie dowodu i oni już sami wysyłają do urzdu skarbowego.
Dziekuje
to ja dzisiaj zloze u nas w urzedzie jak dowod bede odbierala
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:07   #4446
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
a Izumi ja kupilam ten szlafrok z biedronki jest swietny taki mieciusi i milusi wypralam go i smigam w nim po domku cieplusio mi i tak milutko do szpitala mam spakowany taki troche zuzyty zeby wrazie czego jak sie zabrudzi krwia mozna bylo wyrzucic
A ja kupiłam specjalnie nowy do szpitala i koszule też nowe,bo ja nie lubię koszul,więc nie mam,ale kurcze teraz się zastanawiam,bo koszule kupiłam w sumie drogie i przecież ja to wszystko zabrudze krwiąszlafrok wezme domowy,a nowy sobie zostawie,ale koszule?jakieś zwykłe by się przydały,żeby ich szkoda wyrzucic nie było-oj ja głupia...

ja robię racki tez pierwszy raz-przepis wziełam z netu,smaże na patelni
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-03-05 o 10:08
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:09   #4447
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

A ja dziś na śniadanie robiłam naleśniki z brzoskwiniami z puszki i bitą śmietaną
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 10:16   #4448
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
A ja dziś na śniadanie robiłam naleśniki z brzoskwiniami z puszki i bitą śmietaną
ja kończe sałatkę jarzynową aż mi ślinka leci taka jestem głodna

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Dzień teściowej i tak nie złoże mojej zyczeń bo jej nie lubię nie widziałam się z nią ponad rok mam święty spokój

dobra idę jeść bo kiszki mi marsza grają ...
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:19   #4449
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
ja kończe sałatkę jarzynową aż mi ślinka leci taka jestem głodna
Ale my żarłoki jesteśmy w tej ciąży Jak pracowałam to moje śniadanie niezmiennie codziennie wyłączając weekendy to jogurt+musli i tak do obiadu. Ehh.... i jak tu powrócić do takiego głodowania
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:25   #4450
ASIULEK_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 5 553
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
nie kobieta w ciazy moze byc 9 miesiecy na zwolnieniu L4 i z tego co wiem nie trzeba nic zglaszac do zusu ale moghe sie mylic jesli poczekasz do 9 to ja bede w zusie to sie dowiem wszystkiego i Ci napisze ale to dopiero 9 marca
oki, poczekam Dzięki

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja kupiłam specjalnie nowy do szpitala i koszule też nowe,bo ja nie lubię koszul,więc nie mam,ale kurcze teraz się zastanawiam,bo koszule kupiłam w sumie drogie i przecież ja to wszystko zabrudze krwiąszlafrok wezme domowy,a nowy sobie zostawie,ale koszule?jakieś zwykłe by się przydały,żeby ich szkoda wyrzucic nie było-oj ja głupia...

ja robię racki tez pierwszy raz-przepis wziełam z netu,smaże na patelni
Oj tam, nie przesadzajmy aż tak, że zaraz wszystko zakrwawimy Do samego porodu dobrze mieć jakąś stara a potem to nie wydaje mi sie zeby az tak krwawić ze wszystko zalejemy i nie dopierzemy
__________________
Weroniczka (05.04.2010r)

"Ktoś" ( tp. 3.12.2014 )
ASIULEK_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:37   #4451
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
oki, poczekam Dzięki

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Oj tam, nie przesadzajmy aż tak, że zaraz wszystko zakrwawimy Do samego porodu dobrze mieć jakąś stara a potem to nie wydaje mi sie zeby az tak krwawić ze wszystko zalejemy i nie dopierzemy
Kurcze nie wiem,jak leżałam w tym szpitalu to dzielilam łazienke z dziewczynami po porodzie i dwa razy zdarzyło mi się wejśc po nich do łazienki(chyba nie zdążyły posprzątac po sobie)to okropnośc-prysznic we krwi,podłoga we krwi-dużo tego było.W śmietniuku wspólnym też podpaski takie,że nawet w 1 dzień okresu ja nie mam takich
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 10:42   #4452
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cześć babeczki- ja jeszcze nie

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
snilo mi sie ze bylam na jakiejsc kolacji z wami wszystkimi i ze moje dziecie zostalo samo w domu i ja biegalam co chwila do domu sprawdzic czy wszystko w pozadku i musialam skakac po dachach zeby bylo szybciej a sniegu bylo mnustwo
No cudnie

Wy wszystkie takie wyspane, a ja oczywiście na odwrót. Passssskudną miałam noc: budziłam się co 1,5-2 godziny, najpierw obudziła mnie potężna zgaga, co mi się nie zdarza, a potem budził mnie albo ból brzucha albo... właściwie nic, a za każdym razem w dodatku bolała mnie głowa. Wstałam po 6, zjadłam śniadanie, wzięłam apap i po 8 poszłam spać znów. Wstałam po 10, ale głowa znowu mnie boli. Ciśnienie?

Drcron, słyszałam o tym pożarze- dobrze ze z tz wszystko ok.

A ja złożę życzenia nie-teściowej, bo ją lubię i pamiętam, że jak zadzwoniłam do niej rok temu to potem mówiła mojemu TZtowi, że strasznie się ucieszyła
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:45   #4453
tylkooliwka
Wtajemniczenie
 
Avatar tylkooliwka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 037
GG do tylkooliwka
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

[QUOTE=ania p;1763882
Ja dowiedziałam się o Karolince z watku Szymkowego na innym forum bo laska ją znała z tego forum . Potem przeczytałam wątek Karolinki i posty nabuko ryczac jak debil . jej mama jest mega dzielna a Karolcia super dziewczynka i z tego miesiąca co Szymonek . W tamtym roku dałam jej 1% w tym daje kolezance która tez ma chorą córcie.


ja dziś byłam w szpitalu na wizycie wsio jest ok .. narazie termin pierwotny CC to 9 kwietnia ale to się ustali pod koniec miesiąca jeszcze dokładnie .
Nie miałam jak iść do Łaciatej ale za to spotkałam jej Tzta bo akurat jakies papierki przygotowywali do wypisu . Także juz wypełzła ze szpitala pewnie się ogarnie i odezwie - sorki Łaciata że tak tu Ciebie podkablowuje he he .[/QUOTE]

Dobrze,ze wszystko ok,chociaz Ty przechodzisz ksiazkowo
Czekamy na Łaciatą

Ja bylam z Nabuko na wątku w pierwszej ciąży,tylko niestety wczesniej odpadłam ale dalej ich podczytywalam,tez ich podziwiam,chyba nie ma osoby ktora by przeczytala tą historie i sie nie splakala.

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
do dziewczyn ktore same wypelnialy PITA napiszcie mi prosze czy wartosci z Pita z Zusu mam wpisac w rubryke tam gdzie mam dochod czy tam gdzie jest inne ?? dziekuje
kurcze ja jeszcze musze wypelnic PIT3 i nie wiem czy nie musze osobiscie pojechac i go zglosic bo zmienilam nazwisko i nie wypelnilam im tego pita bo za niedlugo zas zmienialam dowod bo zmienialam miejsce zamieszkania i teraz musze chyba osobiscie pojechac do swidnicy nic jutro dzien otwarty to podjade
tak,tam gdzie dochody,to jest druk NIP-3 ten aktualizacyjny,chyba mozna to wyslac poleconym tak mi sie wydaje,Ty sie kochana oszczędzaj troszkę,bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz,nie masz przypadkiem ADHD? (nie gniewaj sie)

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
OMG!! To baaaardzo dużo przytyła... Ja idę w poniedzialek na kontrolę na którą kazali mi przyjść za 10 dni od wypisu. Zobaczę czy moja niunia przybiera na wadze. Mam nadzieję, że tak Bo jak nie to już w ogóle się podłamię... Moja wazyła w 33 tygodniu 1700


Wiem, ze kiedyś już byl ten temat poruszany ale ja nie zapisalam sobie i teraz nie wiem jak to bylo... ile dni mozna być na urlopie w ciąży? I po jakim czasie składać wniosek do ZUS jeśli wiemy, ze do czasu jak miną te dni nie urodzi się dziecko?? I gdzie pobrać taki wniosek?? ratujcie bo ja nie znam sie na tych sprawach kompletnie... a na innych stronach tak jakoś napisane to wszystko, że nie na moją głowę chyba
tak jak pisala Dusiaka,ze całą ciążę mozesz byc na zwolnieniu,juz sie zmienilo,później jak idziesz do szpitala,to przy wypisie dostajesz zaswiadczenia dla pracodawcy,nawet jak np.zwplnienie masz do piątku a urodzilas w środę to oni przerywają zwolnienie i od momentu porodu zalicza sie juz urlop macierzynski,ale to wszystko juz robia w sekretariacie szpitala i Ty sie tym nie zajmujesz.Ja akurat mialam zwolnienie do poniedzialku i w poniedzialek urodzilam,wiec zachowana byla ciągłosc

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czy megi dalej w dwupaku-a my już myślałyśmy...;D

Dziewczyny co można zrobic ze swędzącą okrutnie brodawką?-od wczorak tak mnie swędzi,że się zadrapie;/
A i czy to normalne,że mleczarnia mi staneła?od kilku dni mam spokój,nic nie leci...
Anakazar świetna jest masc Bepanten(tylko koniecznie masc bo jest jeszcze krem)ja tez uzywam i jest jeszcze Lansinoh-czysta lanolina na sutki dla matek karmiacych,jesyhypoalergi czna,dostalam to ze szpitala w probkach-bardzo fajnie koi.

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja też chciałam dzisiaj racuchy zrobić ale niestety nie mam oleju. A nie mogę iść do sklepu bo jestem sama z dzieckiem.


Moja mała tyje około 30-40 gr dziennie i lekarz stwierdził że to tak akurat jak dzieci w brzuszkach.
to swietnie,zeOliwcia tak ladnie rosnie,a jak ja wazycie,na takiej zwyklej wadze?wlasnie tez bym chciala poobserwowac wage Danielka ale ja mam tylko taka zwykla wage elektroniczna,ona czasami oszukuje

Anakazar co do koszul-ja nie uzylam nawet 1 swojej w szpitalu,mozna bylo tam zmieniac ile razy chcesz,ze swoimi nie nadążysz,brudzi się dół a jeszcze jak mleczko z piersi leci to juz wogole jestes ulana a na kazdy obchod musi byc czysciutko,wiec ja nosilam tylko szpitalne koszule,z reszta wszystkie dziewczyny tak robiły.

Edytowane przez tylkooliwka
Czas edycji: 2010-03-05 o 10:50
tylkooliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:54   #4454
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja kupiłam specjalnie nowy do szpitala i koszule też nowe,bo ja nie lubię koszul,więc nie mam,ale kurcze teraz się zastanawiam,bo koszule kupiłam w sumie drogie i przecież ja to wszystko zabrudze krwiąszlafrok wezme domowy,a nowy sobie zostawie,ale koszule?jakieś zwykłe by się przydały,żeby ich szkoda wyrzucic nie było-oj ja głupia...

ja robię racki tez pierwszy raz-przepis wziełam z netu,smaże na patelni
ja koszule tez mam nowe bo ja nie spie w koszulach bo mi nie wygodnie ale dwie dostalam od mamusi na urodziny a jedna porodowa kupilam w sklepie za 15 zlotych tak ze po porodzie nie bedzie szkoda wywalic a szlafrok wole wziasc ten stary w sumie on jest dobry tylko juz stary bo teraz mam nowy rozowiutki a tamten ma kapturek wiec po prysznicu bardziej sie przyda zwlaszcza jak bede musiala dralowac przez oddzial z mokra glowa
ja wiem jak ze mnie cieknie jak mam okres wiec po porodzie ponoc bardziej wiec wole nie ryzykowac pampersy w torbie juz mam hehe najbardziej sie boje jak co chwle bede musiala wymieniac podklady na lozku bo ja taka niezdara jestem

Ankazar a jak robisz te racuchy ?? bo ja nie moge sie dodzwonic do mojej mamci pewnie na zakupy sie wybrala

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
tak,tam gdzie dochody,to jest druk NIP-3 ten aktualizacyjny,chyba mozna to wyslac poleconym tak mi sie wydaje,Ty sie kochana oszczędzaj troszkę,bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz,nie masz przypadkiem ADHD? (nie gniewaj sie)
hehe takiego ksiazkowego to nie mam ale mam w sobie mase energii zawsze tak mialam jak pracowalam jako operator kamery to zawsze smigalam na imprezach masowych od poczatku do konca z kamerka na ramieniu < wazyla kolo 12-16 kg > nagrywalam najwieksza ilosc kaset a pod koniec imprezy jak wszyscy juz wymiekali ja zawsze pytalam czy na sniadanie gdzies podjedziemy w drodze do domku wszyscy twierdzili ze cos bralam a ja poprostu jak cos robie to tak jak bym w trans wpadala i puki nie skoncze to mam mase energii mam nadzieje ze w taki trans wpadne jak bede rodzila hihi
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:00   #4455
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Czesc dziewczyny!widze ze drazycie temat chorobowego-ja wlasnie mam do poniedzialku,tj.8marca i na 8 marca mam tez termin porodu i wizyte u lekarza-jak to jest-czy moj ginekolog przedluzy mi jeszcze chorobowe skoro termn porodu minie?szukam w necie jakis informacji na ten temat ale nic ciekawego i konkretnego nie ma!
__________________
Moje kochanie już ze mnąBardzo Cię kocham synku
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:04   #4456
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

u mnie dokładnie jak u rózy tylko 9 marca (termin porodu i wizyta też) i co dalej?

A co z evitka21 i machaj?
One już terminowe.

Edytowane przez mrowak
Czas edycji: 2010-03-05 o 11:07
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:08   #4457
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

no własnie,bo slyszalam ze niby gin nie moze dalej dawac chorobowego tylko trzeba isc do rodzinnego ale oni zawsze tez nie chca dac-a nie chcialabym miec jakiejs przerwy miedzy chorobowym a potem macierzynskim
__________________
Moje kochanie już ze mnąBardzo Cię kocham synku
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:11   #4458
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!widze ze drazycie temat chorobowego-ja wlasnie mam do poniedzialku,tj.8marca i na 8 marca mam tez termin porodu i wizyte u lekarza-jak to jest-czy moj ginekolog przedluzy mi jeszcze chorobowe skoro termn porodu minie?szukam w necie jakis informacji na ten temat ale nic ciekawego i konkretnego nie ma!
Właśnie w tej sytuacji byłam i gine mi przedłużyła. Dała na tydzień, bo potem i tak jakby co, to szpital.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:16   #4459
roza26
Raczkowanie
 
Avatar roza26
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 320
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dziękuje megi i trzymam kciuki za szybki i bezpieczny porod
__________________
Moje kochanie już ze mnąBardzo Cię kocham synku
roza26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 11:17   #4460
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

gin daje dalej zwolnienie do dnia porodu jelsi idziesz do szpitala to Twoj malz powinien do szefa zaniesc zaswiadczenie ze jestes w szpitalu ale chorobowe dalej sie liczy puki nie urodzisz zadnej przerwy nie moze byc
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:18   #4461
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

w sumie nielogiczne byłoby gdyby gin nie mógł dalej dawać zwolnienia, to moja wina, że dziecko się po terminie urodzi? Może jeszcze ze skurczami mam sobie posiedzieć w przychodni do rodzinnego po zwolnienie, a dopiero potem jechać na poród? Chociaż w naszym genialnym kraju nic mnie już nie zdziwi.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:22   #4462
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

megi, mrowak, machaj, roza26 chociaż wy musicie podnieść nasze statystyki i urodzić SN bo widzę, że strasznie u nas to wygląda.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:25   #4463
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dzien dobry.
Nadrobilam was i powiem ze noc mialam calkiem calkiem, wyspalam sie wstalam o 11:30 nauki full, poczytalam troche reszta w nocy bo w dzien tak nie umiem
śniadanko zjadlam, teraz mysle nad 2
Juz sie doczekac nie moge dzidziusia, małż tak samo
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:27   #4464
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ja koszule tez mam nowe bo ja nie spie w koszulach bo mi nie wygodnie ale dwie dostalam od mamusi na urodziny a jedna porodowa kupilam w sklepie za 15 zlotych tak ze po porodzie nie bedzie szkoda wywalic a szlafrok wole wziasc ten stary w sumie on jest dobry tylko juz stary bo teraz mam nowy rozowiutki a tamten ma kapturek wiec po prysznicu bardziej sie przyda zwlaszcza jak bede musiala dralowac przez oddzial z mokra glowa
ja wiem jak ze mnie cieknie jak mam okres wiec po porodzie ponoc bardziej wiec wole nie ryzykowac pampersy w torbie juz mam hehe najbardziej sie boje jak co chwle bede musiala wymieniac podklady na lozku bo ja taka niezdara jestem

Ankazar a jak robisz te racuchy ?? bo ja nie moge sie dodzwonic do mojej mamci pewnie na zakupy sie wybrala

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------


hehe takiego ksiazkowego to nie mam ale mam w sobie mase energii zawsze tak mialam jak pracowalam jako operator kamery to zawsze smigalam na imprezach masowych od poczatku do konca z kamerka na ramieniu < wazyla kolo 12-16 kg > nagrywalam najwieksza ilosc kaset a pod koniec imprezy jak wszyscy juz wymiekali ja zawsze pytalam czy na sniadanie gdzies podjedziemy w drodze do domku wszyscy twierdzili ze cos bralam a ja poprostu jak cos robie to tak jak bym w trans wpadala i puki nie skoncze to mam mase energii mam nadzieje ze w taki trans wpadne jak bede rodzila hihi
ale mi net dzisiaj pada

półtorej szkl.mąki,szklanka mleka,łyżeczka proszku do pieczenia,2 łyżki cukru waniliowego,1 łyżeczka oleju do ciasta,jajko,pół łyżeczki soli,jabłko albo dwa-to wszystko wymieszaj i na rozgrzaną patelnie.

Nie dodawaj tej soli-moje wyszły dobre tylko jakoś czuc tą sól
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:28   #4465
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Idę do mamy, właśnie dzwoniła, że pierogi leniwe zrobiła na obiadek specjalnie dla mnie , kochana jest. Lecę .
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:34   #4466
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam i ja

Ja też mam wizyte na 9 i doczekac się już nie mogę.O śniegu nic nie mówcie-wczoraj na tarasie jeszcze ładnie płytki widziałam,a dzisiaj wstrętny biały śnieg-już patrzec na niego nie mogę.

Idę się wziąc zaraz za łazienke,bo tż dobry chłopina sprząta,ale nie tak dobrze jak ja-muszę miec po swojemu

Ej dziewczyny dziś dzień teściowejskładac życzenia
Ja w nocy coś spać nie mogłam, i łazienke do błysku doprowadziłam, normalnie szkoda słów co człowiek przez te hormony wyprawia
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:38   #4467
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

tylkooliwka dziękowac za wskazówki

Kota podwórkowego nakarmilam racuchami i siedzi zadowolony

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Od wtorku czekam na paczke-kurierem i oczywiście cholerna siódemka nawala jak zawsze-jeszcze nigdy nie dostałam od nich paczki szybciej niż na 3 dzień,jakoś UPS czy GSL potrafią dowiezc mi na drugi dzień po otrzymaniu paczki od nadawcy.

Jak dzisiaj ta siódemka do mnie nie dojedzie to dym przez telefon do nich będzie szedł jak zadzwonie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:39   #4468
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

ja właśnie zrobiłam małe przemeblowanie małż mnie zabiję jak wróci z pracy ... aż się boję idę łazienkę posprzątać chyba dziś mam wenę na sprzątanie
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:40   #4469
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

ja z siodemki super zadowolona zawsze bylam
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 11:42   #4470
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
tylkooliwka dziękowac za wskazówki

Kota podwórkowego nakarmilam racuchami i siedzi zadowolony

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Od wtorku czekam na paczke-kurierem i oczywiście cholerna siódemka nawala jak zawsze-jeszcze nigdy nie dostałam od nich paczki szybciej niż na 3 dzień,jakoś UPS czy GSL potrafią dowiezc mi na drugi dzień po otrzymaniu paczki od nadawcy.

Jak dzisiaj ta siódemka do mnie nie dojedzie to dym przez telefon do nich będzie szedł jak zadzwonie.
poważnie takie probelmy z tą siódemką o kurde sama się zastanawiałam czy nie puszczaćpaczek za ich pośrednictwem widzę że nie ma co na razie zostanę przy poczcie paczki dochodzą w 2 góra 3 dni
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.