nie radzę sobie:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 20:56   #1
Mag1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13

nie radzę sobie:(


taki osobisty wątek-bardzo chcę schudnąć-ważę ok 70-72 przy 172cm i nie akceptuję siebie zwłaszcza, że 3 lata temu było 52 kg-moim największym problemem nie jest brak motywacji tylko bulimia, która towarzyszy mi od 2 lat i przez nią zamiast chudnąć tyję-ciągle się odchudzam ale po paru dniach mam kolejne parę dni napadów i pochłaniania wszystkiego co jadalne-nie wiem co robić już-chodziłam do psychologa ale nic mi to nie dawało-błędne koło bo nie zaakceptuję siebie i nie pokonam bulimii póki nie będę szczuplejsza i nie polbie swego ciała, a nie schudnę póki nie pokonam choroby-mam tego wszystkiego dosyć-obecnie od 5 dni się napycham i znowu przekładam-"od jutra"...czy jest ktoś z moim problemem? proszę o jakieś rady...
Mag1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 08:20   #2
dimar
Raczkowanie
 
Avatar dimar
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 282
Dot.: nie radzę sobie:(

ja tez walcze z tym swinstwem . wdlug mnie to jest nieuleczalna choroba.. nienwime co moz epomoc
ja prze bulimie tez przytyla. Chce tylko ci powiedziec ze niestety mamy tak spieprzony metabilozm ze normalne zdrowe jedzenie raczej nie wchodzi w gre. ja sprobowalam i od grudnia przytylam 8 kilo... moze za jakies 2-3 miesiac e by mi sie to wszytsko w koncu unormowalo ale ja juz nerwowo nie wyrabiam. Niestety nie wiem co mozna zrobic chyba malo jest i zdrowo w jakis madry sposob i miec duzo zajec zeby niemiec czasu na te glupoty.
__________________
------------------- napisze jak cos osiagne,
dimar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 09:20   #3
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: nie radzę sobie:(

Witaj.
Uważam że bulimia to poważny problem
Na Twoim miejscu spróbowałabym leczyć się u specjalisty.
U dobrego psychologa oraz dietetyka - specjalisty od żywienia.
Są choroby, kiedy możemy pomóc sobie sami, ale są takie, kiedy należy zasięgnąć pomocy innych, bulimia na pewno do takich należy.

Bulimia to na tyle zaawansowany problem z jedzeniem że sama sobie nie pomożesz.
Wizaż może być jedynie grupą wsparcia dla Ciebie ale przede wszystkim - lekarze!
Powodzenia!!
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.