Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-04, 18:30   #3241
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jak nie masz potrzeby to kupowanie na siłę jest faktycznie bez sensu. A ten podklad Ci pasuje? Ja z niego zrezygnowalam, bo to nie do mojego typu cery produkt.Mam 0.5 więc to już drugi rzut był.

Co tam ciekawego z farfetch kupujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 1 i wydaje mi się trochę ciepły, bardziej do ocieplania go używam. 0,5 jest bardzo jasny? I jak z tonacją? Bo jak kupowałam to w D. były testery starych wersji.

Akurat to coś poza kosmetycznego z Wolforda chciałam i kod wchodzi od 480 zł za zamówienie. Więc muszę się zastanowić co dobrać np. z Jouer coś polećcie?



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nigdy nic nie kupuje na sile, tyko jak jestem ciekawa i mi sie podoba, a poniewaz nie wierze, ze akurat bronzer mario mi potrzebny i zmieni moje zycie to spasowalam
Podklad to dziwna historia, na pocztaku myslalam ze wtopa to bedzie, nie moglam sie z nim dogadac, ale szkoda mi bylo sprzedac, bo jednak troche zachodu z kupnem bylo, wiec odlozylam na miesiac i potem wrocilam do niego i szok, teraz same wow wow Jak z bronzerami tak samo to nie dziwie sie ze skrajnie rozne opinie sa

Tez mam 0.5 z TF. Mialam tez 1 i fajny ale wole 0,5, idealny dla mnie.
Popatrzalam dzisiaj w niego i najwiecej denka mam w rozswietlaczu prawie polowa uzyta
Chyba jesteś jedną z niewielu bo większość uważa że to wazelina, aczkolwiek w nowszej wersji mieli coś polepszyć. Ja go używam przy okazji użycia bronzera i jest ok. Ale z takich kremowych formuł to najlepszy PLNY Lala Inglot z limitki bo idealnie wyważony, nie tłusty i robi glass skin bez bazy kolorystycznej.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 19:00   #3242
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Chyba jesteś jedną z niewielu bo większość uważa że to wazelina, aczkolwiek w nowszej wersji mieli coś polepszyć. Ja go używam przy okazji użycia bronzera i jest ok. Ale z takich kremowych formuł to najlepszy PLNY Lala Inglot z limitki bo idealnie wyważony, nie tłusty i robi glass skin bez bazy kolorystycznej.
Przewaznie mialam inne zdanie niz inni wiec nie dziwi mnie to za bardzo Chociaz moja kumpela tez go bardzo lubila.
Dla mnie wlasnie on robi idealna glass skin nie lepi sie, nie jest jakis tlusty.
Jesli w nowych wersjach go zmienieli, to nie wiem czy kupie ponownie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 21:03   #3243
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przewaznie mialam inne zdanie niz inni wiec nie dziwi mnie to za bardzo Chociaz moja kumpela tez go bardzo lubila.
Dla mnie wlasnie on robi idealna glass skin nie lepi sie, nie jest jakis tlusty.
Jesli w nowych wersjach go zmienieli, to nie wiem czy kupie ponownie
Jednak mam kolor 0.5 no nie wiem co mi się ubzdurało z 1, to może jedynka jest chłodniejsza? Zakręciłam się On pod palcem jak się po powierzchni dotyka wydaje się tłusty, ale już swatch rozprowadzony na dłoni już jest bardziej suchy. Czy formułę zmienili to nie wiem, nie pamiętam co mówili jak oglądałam porównania, ale po wprowadzeniu nowszych wersji kolorystycznych każdy z rozświetlaczy ma mieć inny odcień trochę, to zapamiętałam Ten z 0.5 jest taki mroźny, Inglot o którym wspomniałam jest szampański, i mam jeszcze taką formułę z Physicians Formula Butter w odcieniu Pearl i on ma różowy odcień. Wszystkie ładne
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-04, 21:20   #3244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jednak mam kolor 0.5 no nie wiem co mi się ubzdurało z 1, to może jedynka jest chłodniejsza? Zakręciłam się On pod palcem jak się po powierzchni dotyka wydaje się tłusty, ale już swatch rozprowadzony na dłoni już jest bardziej suchy. Czy formułę zmienili to nie wiem, nie pamiętam co mówili jak oglądałam porównania, ale po wprowadzeniu nowszych wersji kolorystycznych każdy z rozświetlaczy ma mieć inny odcień trochę, to zapamiętałam Ten z 0.5 jest taki mroźny, Inglot o którym wspomniałam jest szampański, i mam jeszcze taką formułę z Physicians Formula Butter w odcieniu Pearl i on ma różowy odcień. Wszystkie ładne
Jest chlodniejsza ale i sporo ciemniejsza Chociaz o dziwo nie az taka ciemna, zeby bladzioch jej nie mogl nosic, ale jednak szczerze to lepiej sie wpasowywuje w moja skore odcien 0,5 i dlatego mimo ze 1 mi sie podobalo, to jednak sprzedalam.
Dla mnie nie jest w ogole tlusty, ale wiem ze to kwestia indywidualna juz.
Tak, rozswietlacz 0,5 jest mrozny taki i dlatego tak dobrze mi sie go nosi, bo sie swietnie komponuje z jasna skora
Musze isc gdzies do doga i zobaczyc testery tych nowych duo kremowych. Wezme ze soba swoj stary zeby bylo jak porownac czy jest roznica jakas czy nie. Bo nie ukrywam, stare jest idealne, wiec jak nowe pozmieniali to yyy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-05, 09:03   #3245
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny, mam kartę podarunkową do S. Co warto wziąć aktualnie?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-05, 17:05   #3246
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam 1 i wydaje mi się trochę ciepły, bardziej do ocieplania go używam. 0,5 jest bardzo jasny? I jak z tonacją? Bo jak kupowałam to w D. były testery starych wersji.

Akurat to coś poza kosmetycznego z Wolforda chciałam i kod wchodzi od 480 zł za zamówienie. Więc muszę się zastanowić co dobrać np. z Jouer coś polećcie?





Chyba jesteś jedną z niewielu bo większość uważa że to wazelina, aczkolwiek w nowszej wersji mieli coś polepszyć. Ja go używam przy okazji użycia bronzera i jest ok. Ale z takich kremowych formuł to najlepszy PLNY Lala Inglot z limitki bo idealnie wyważony, nie tłusty i robi glass skin bez bazy kolorystycznej.
Jedynki nie widzialam na żywo więc nie mam pojęcia. 0.5 jest raczej dla mnie cieplejsze, ale pasuje do mnie. I rozswietlacz też mi z tej palety pasuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-07, 07:48   #3247
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Szkoda pisać recki... Dostałam zamówienie z Sephory- zamiast 3 próbek tylko 1... Też się nie popisują.
Ehhh.. ja 3 raz im zgłaszam problem z punktami za recenzje - normalnie bym się nie bawiła ale do nagrody brakuje mi chyba 20 punktów więc wolę napisać 4 recenzje i dopiero wtedy zrobić zakupy z nagrodą no ale... punktów się nie doczekam chyba nigdy, trzeci raz mi odpisali, że nad tym pracują
i jest ograniczenie - 10 recenzji między 2 nagrodami oraz max. 500 punktów za recenzje w ciągu roku

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Widziałam zapowiedź kolorówki od Prady. Na jakąś szminkę to bym się chętnie skusiła.
Kurczę widziałam na yt recenzje ale nie wiem... Mam mieszane uczucia - tak samo z kolorówką od valentino

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mario bylam ciekawa, ale sa tak skrajnie rozne opinie ze odpuscilam a dodatkowo platna wysylka i clo mnei nie zachecaja
Mario we wrześniu w sepho ma być

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Czekam na Mini starlette na sephora bo na cult beauty wyprzedała się na pniu
https://natashadenona.com/en-pl/products/mini-starlette

Czy ktoś już ma albo ma opinię na temat nowych cieni chanel? Przyznaję to opakowanie robi robotę ale cena mniej :P niedługo będę koło waw i zastanawiam się czy nie wjechać po cienie...
https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...nie-do-powiek/
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-07, 10:32   #3248
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kurczę widziałam na yt recenzje ale nie wiem... Mam mieszane uczucia - tak samo z kolorówką od valentino

Mario we wrześniu w sepho ma być

Czekam na Mini starlette na sephora bo na cult beauty wyprzedała się na pniu
https://natashadenona.com/en-pl/products/mini-starlette

Czy ktoś już ma albo ma opinię na temat nowych cieni chanel? Przyznaję to opakowanie robi robotę ale cena mniej :P niedługo będę koło waw i zastanawiam się czy nie wjechać po cienie...
https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...nie-do-powiek/
Podklad valentino mam, bo akurat bylam w sklepie i moglam zmacac, w ciemnio bym nie klikala i jak dla mnie fajny jest.

Wiem, jak bedzie stand to pomacam to i owo

Ja wlasnie na cult ja kupilam w piatek.

W necie maja kiepska opinie, ze slaba pigmentacja, ale tutaj chyba nikt niue kupowal poki co.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-07 o 13:33
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-07, 12:25   #3249
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ehhh.. ja 3 raz im zgłaszam problem z punktami za recenzje - normalnie bym się nie bawiła ale do nagrody brakuje mi chyba 20 punktów więc wolę napisać 4 recenzje i dopiero wtedy zrobić zakupy z nagrodą no ale... punktów się nie doczekam chyba nigdy, trzeci raz mi odpisali, że nad tym pracują
i jest ograniczenie - 10 recenzji między 2 nagrodami oraz max. 500 punktów za recenzje w ciągu roku

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------



Kurczę widziałam na yt recenzje ale nie wiem... Mam mieszane uczucia - tak samo z kolorówką od valentino

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------



Mario we wrześniu w sepho ma być

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Czekam na Mini starlette na sephora bo na cult beauty wyprzedała się na pniu
https://natashadenona.com/en-pl/products/mini-starlette

Czy ktoś już ma albo ma opinię na temat nowych cieni chanel? Przyznaję to opakowanie robi robotę ale cena mniej niedługo będę koło waw i zastanawiam się czy nie wjechać po cienie...
https://www.chanel.com/pl/makijaz/p/...nie-do-powiek/
Już są recenzje? Myślałam, ze tej kolorowki nie ma jeszcze w sprzedaży.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podklad valentino mam, bo akurat bylam w sklepie i molam zmacac, w ciemnio bym nie klikala i jak dla mnie fajny jest.

Wiem, jak bedzie stand to pomacam to i owo

Ja wlasnie na cult ja kupilam w piatek.

W necie maja kiepska opinie, ze slaba pigmentacja, ale tutaj chyba nikt niue kupowal poki co.
Ile ci teraz ida paczki z cult? Zrobiłam zamówienie 28.07 i od czwartku paczka w Holandii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2023-08-07 o 13:25
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-07, 13:37   #3250
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Już są recenzje? Myślałam, ze tej kolorowki nie ma jeszcze w sprzedaży. Ile ci teraz ida paczki z cult? Zrobiłam zamówienie 28.07 i od czwartku paczka w Holandii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sa juz od jakiegos czasu, jak zwykle ktos w necie mial juz wczesniej
U nas tez juz sa na chanela stronie.
A dluuugo, z 2 tygodnie prawie chyba, tyle ostatnio czekalam zdaje sie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-07, 14:11   #3251
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sa juz od jakiegos czasu, jak zwykle ktos w necie mial juz wczesniej
U nas tez juz sa na chanela stronie.
A dluuugo, z 2 tygodnie prawie chyba, tyle ostatnio czekalam zdaje sie
No ja tez kojarze, że dość długo sie czeka, ale myślałam, że jak już w Holandii to pojdzie szybciej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-07, 15:06   #3252
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No ja tez kojarze, że dość długo sie czeka, ale myślałam, że jak już w Holandii to pojdzie szybciej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie, zreszta w mailu powinnas miec przewidywany czas dostarczenia, on sie pokrywa. W sumie srednio to 10-12 dni od klikniecia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-07 o 15:08
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-07, 18:28   #3253
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No nie, zreszta w mailu powinnas miec przewidywany czas dostarczenia, on sie pokrywa. W sumie srednio to 10-12 dni od klikniecia.
Zerknęłam i faktycznie jest podana. Przewidywana data to wtorek- czwartek. No zobaczymy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 07:04   #3254
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja wlasnie na cult ja kupilam w piatek.

W necie maja kiepska opinie, ze slaba pigmentacja, ale tutaj chyba nikt niue kupowal poki co.
Ja się zgapiłam z tą Natashą na cult - daj znać jak przyjdzie.
Czekałam bo za chwilę box skin edit i myślałam, że za jednym zamówieniem pyknę.
Zapisana na kalendarz adwentowy?

Ja co kupię limitkę cieni chanel to ja szybko zbywam - jakość taka sobie. Musze to sobie w głowie przetłumaczyć aby więcej nie kupować.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Już są recenzje? Myślałam, ze tej kolorowki nie ma jeszcze w sprzedaży. Ile ci teraz ida paczki z cult? Zrobiłam zamówienie 28.07 i od czwartku paczka w Holandii.
Nie wiem o które pytasz ale są recenzje zarówno chanel jak i prada beauty
paczka z cult koło tygodnia chyba
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 11:14   #3255
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja się zgapiłam z tą Natashą na cult - daj znać jak przyjdzie.
Czekałam bo za chwilę box skin edit i myślałam, że za jednym zamówieniem pyknę.
Zapisana na kalendarz adwentowy?

Ja co kupię limitkę cieni chanel to ja szybko zbywam - jakość taka sobie. Musze to sobie w głowie przetłumaczyć aby więcej nie kupować.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



Nie wiem o które pytasz ale są recenzje zarówno chanel jak i prada beauty
paczka z cult koło tygodnia chyba
O prade, ale już znalazłam te recenzje. Widze, że z Prada świeża sprawa, bo recenzje sprzed kilku dni. Myślałam o zakupie szminki, ale odpuszczam. Sporo narzekań na nie do konca luksusowe opakowania, a dla mnie przy takich cenach to ważny czynnik. Jedna kobieta fajnie to skomentowała, że już się tak nauczyli robić słabszej jakości, bo przecież ludzie i tak kupią.

Napisałam do cult, i muszę czekać do czwartku jak paczka nie ruszy to albo zwracają kasę albo wysylaja ponownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 14:03   #3256
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja się zgapiłam z tą Natashą na cult - daj znać jak przyjdzie.
Czekałam bo za chwilę box skin edit i myślałam, że za jednym zamówieniem pyknę.
Zapisana na kalendarz adwentowy?

Ja co kupię limitkę cieni chanel to ja szybko zbywam - jakość taka sobie. Musze to sobie w głowie przetłumaczyć aby więcej nie kupować.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



Nie wiem o które pytasz ale są recenzje zarówno chanel jak i prada beauty
paczka z cult koło tygodnia chyba
Dam, ale szacowany czas dostawy mam dopiero 15-17 sierpnia
A skad, w ogole nie biore ani adwentowek ani boxow
Chanel zawsze mialo najslabsza pigmentacje cieni z tych marek wysokopolkowych.
Mialam tylko jedne cienie chanela z limitki i pozbylam sie dopiero co, bo juz mi sie znudzily

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Napisałam do cult, i muszę czekać do czwartku jak paczka nie ruszy to albo zwracają kasę albo wysylaja ponownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu pisalas do nich? W holandii naprawde dlugo ta paczka stoi. Oni wysyla z uk do eu chyba , a dopiero potem holandia-pl i w europie strasznie dlugo im schodzi. Paczka moze przyjsc i po termienie mailowym. Moja ostatnia przyszla w stanie takim jakby slon na nia nadepnal., rozerwana z boku na dodatek, w srodku kosmetyki na szcescie cale, jakim cudem nie wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 16:34   #3257
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dam, ale szacowany czas dostawy mam dopiero 15-17 sierpnia
A skad, w ogole nie biore ani adwentowek ani boxow
Chanel zawsze mialo najslabsza pigmentacje cieni z tych marek wysokopolkowych.
Mialam tylko jedne cienie chanela z limitki i pozbylam sie dopiero co, bo juz mi sie znudzily

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------



A czemu pisalas do nich? W holandii naprawde dlugo ta paczka stoi. Oni wysyla z uk do eu chyba , a dopiero potem holandia-pl i w europie strasznie dlugo im schodzi. Paczka moze przyjsc i po termienie mailowym. Moja ostatnia przyszla w stanie takim jakby slon na nia nadepnal., rozerwana z boku na dodatek, w srodku kosmetyki na szcescie cale, jakim cudem nie wiem
Napisalam, bo mnie zaskoczylo, że tyle tam stoi. Ogolnie zawsze długo czekam na zamowienie z cult, ale mam wrażenie, że zawsze płynnie to idzie miedzy kolejnymi przystankami. Zamówiłam jeszcze w poniedziałek kilka rzeczy ze strony refy i widzę, że idzie tym samym kanałem co cult. Nic nie robie tylko wiecznie czekam na paczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-08, 16:56   #3258
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Napisalam, bo mnie zaskoczylo, że tyle tam stoi. Ogolnie zawsze długo czekam na zamowienie z cult, ale mam wrażenie, że zawsze płynnie to idzie miedzy kolejnymi przystankami. Zamówiłam jeszcze w poniedziałek kilka rzeczy ze strony refy i widzę, że idzie tym samym kanałem co cult. Nic nie robie tylko wiecznie czekam na paczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz przestalam sprawdzac, gdzie paczki obecznie sie znajduja, sprawdzam dopiero jak ma byc mniej wiecej termin dostarczenia, bo wsio z cult i pat idzie pierunsko dlugo.
Kiedys na cult szlo faktycznie sprawniej, teraz nie, tkwi w NL paczka dosyc dlugo. Zmienili trase, przewoznika i tym samym czas.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 14:49   #3259
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja juz przestalam sprawdzac, gdzie paczki obecznie sie znajduja, sprawdzam dopiero jak ma byc mniej wiecej termin dostarczenia, bo wsio z cult i pat idzie pierunsko dlugo.
Kiedys na cult szlo faktycznie sprawniej, teraz nie, tkwi w NL paczka dosyc dlugo. Zmienili trase, przewoznika i tym samym czas.
Paczka przyszła dzisiaj, ale co z tego skoro wysłali mi nie to co zamówiłam... ehhh.
Wiecie jak na cult wyglada procedura w przypadku omylkowych zamówień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-10, 16:08   #3260
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Paczka przyszła dzisiaj, ale co z tego skoro wysłali mi nie to co zamówiłam... ehhh.
Wiecie jak na cult wyglada procedura w przypadku omylkowych zamówień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Normalnie, jak w kazdym takim sklepie, piszesz o co chodzi, dolaczasz zdjecia i oni Ci odpisuja. Pewnie wysla Ci wlasciwe zamowienie, a to bedziesz mogla sobie zostawic.
A chociaz cos ciekawego dostalas zamiast tego co zamowialas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 16:41   #3261
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Normalnie, jak w kazdym takim sklepie, piszesz o co chodzi, dolaczasz zdjecia i oni Ci odpisuja. Pewnie wysla Ci wlasciwe zamowienie, a to bedziesz mogla sobie zostawic.
A chociaz cos ciekawego dostalas zamiast tego co zamowialas?
Nie no, nie pytam o tak podstawowa rzecz, że muszę napisać i załączyć zdjęcia, bo to zrobiłam od razu. Zastanawiałam się czy trzeba odsyłać czy nie . Odpisali mi bardzo szybko i nic nie wspomnieli o odsyłaniu. Kasę mi zwrócą, bo to coś chciałam jest niedostępne. Zamówiłam tusz do rzęs z Christian Louboutin. Chciałam wersję podkręcająca, a przyszła objętościowa (ktora już mam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-10, 18:33   #3262
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie no, nie pytam o tak podstawowa rzecz, że muszę napisać i załączyć zdjęcia, bo to zrobiłam od razu. Zastanawiałam się czy trzeba odsyłać czy nie . Odpisali mi bardzo szybko i nic nie wspomnieli o odsyłaniu. Kasę mi zwrócą, bo to coś chciałam jest niedostępne. Zamówiłam tusz do rzęs z Christian Louboutin. Chciałam wersję podkręcająca, a przyszła objętościowa (ktora już mam).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale to jest wlasnie cala procedura, piszesz, oni odpowiadaja i postepujesz dokladnie wg tego, co napisza.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 07:41   #3263
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ale to jest wlasnie cala procedura, piszesz, oni odpowiadaja i postepujesz dokladnie wg tego, co napisza.
Bardziej chodziło mi czy ktoś na wątku przy zamowieniu cult już miał taką sytuację, że wysłali nie to co trzeba i czy kazali mu to odsyłać. W większości takich przypadków faktycznie sklepy nie każą tego robić, ale np miałam niedawno taki przypadek z Kontigo to oni mi zamówili kuriera, który miał błędnie wysłany produkt odebrać ode mnie. I wysłali mi zamowienie ponownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-11, 11:19   #3264
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cześć Dziewczyny, czy wiecie jakie retinole na receptę można kupić w naszych aptekach? Niedługo będę u mojego dermatologa to mu zaproponuję. Działające przeciwzmarszczkowo, nie te które się zapisuje na leczenie trądziku.
Będę wdzięczna za polecenie - na yt pełno amerykanek stosuje ale jak sprawdzałam to nie są te leki u nas dostępne - ale może się mylę?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 17:29   #3265
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kurde, nie interesowal mnie podklad Prady, ale opinie ma tak pozytywne, ze zaczyna mnie interesowac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:22   #3266
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Przypomnijcie, ile % rabatu dawal Doug na uro?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 00:19   #3267
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przypomnijcie, ile % rabatu dawal Doug na uro?

20% czyli bez szału, teraz co chwile maja promki 22% w apce. Właśnie wczoraj skorzystałam i wzięłam korektor z Laury Mercier.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 06:03   #3268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
20% czyli bez szału, teraz co chwile maja promki 22% w apce. Właśnie wczoraj skorzystałam i wzięłam korektor z Laury Mercier.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki
Wiem, ze co chwila promki ale wyłączone jest kilka marek, które mnie interesują
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 06:36   #3269
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kto dziś czeka na premierę nowej palety I need a nude od Natshy?
Ogromnie mi się podoba i na pewno kupię

Swoja drogą ciekawa drama - konta na insta sa blokowane za udostępnienie info o tej palecie czy nowej kolekcji Lancome a na reddit wszystko śmiga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (86,3 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Agunia001
Czas edycji: 2023-08-17 o 06:38
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-17, 07:34   #3270
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kto dziś czeka na premierę nowej palety I need a nude od Natshy?
Ogromnie mi się podoba i na pewno kupię

Swoja drogą ciekawa drama - konta na insta sa blokowane za udostępnienie info o tej palecie czy nowej kolekcji Lancome a na reddit wszystko śmiga

Jest śliczna, ale na tym zdjęciu wydaje się zbyt chłodna jak dla mnie.
Dzięki za info
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.