Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-24, 20:34   #3391
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mi cycki opadły, ale nie z powodu palety

Tak - 265 zł, a jak na Tomka to nie tak źle

Po prostu zadzwoniłam i zapytałam czy realizują zamówienia telefoniczne i okazało się, że wystarczy napisać SMS lub na innym komunikatorze podając co się chce plus swoje dane i już. Wysyłają bez żadnych dodatkowych kosztów za pobraniem. Wolałam od razu zrobić przelew, ale niestety tylko pobranie wchodziło w grę.
Coraz więcej sklepów stacjonarnych wysyła w ten sposób.
Dla mnie super

Fajnie, że u Ciebie chłodniej wypada.
To jednak jest bardzo indywidualna sprawa i przez to nawet słocze i makijażowe filmiki mogą być mylące.
Hah, a to tez znam z autopsji taka rzecz na G bywa malo litosciwa im wiecej przybywa lat


Ale nie wszytskie kosztuja 265, np. Smoky Quartz juz 292.

Weszlam na ich instagram i tak wysylaja za friko ale od 150 zl.

U mnie tez chlodno na oku wyszla, nawet mega chlodno i ciemnawo, szczerze to z ulga zmylam makijaz oka dzisiaj

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Niestety to co chce nie wchodzi . Próbowałam z kilkoma markami. Napisałam też do nich na insta. I potwierdzili, że nie wysyłają... no cóż trzeba jakoś przyjąć to na klatę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo chyba wiecej nei wchodzi, niz wchodzi.
Gucci na pewno wchodzi, a tez dlugo nie wchodzil.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 22:18   #3392
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mi cycki opadły, ale nie z powodu palety

Tak - 265 zł, a jak na Tomka to nie tak źle

Po prostu zadzwoniłam i zapytałam czy realizują zamówienia telefoniczne i okazało się, że wystarczy napisać SMS lub na innym komunikatorze podając co się chce plus swoje dane i już. Wysyłają bez żadnych dodatkowych kosztów za pobraniem. Wolałam od razu zrobić przelew, ale niestety tylko pobranie wchodziło w grę.
Coraz więcej sklepów stacjonarnych wysyła w ten sposób.
Dla mnie super

Fajnie, że u Ciebie chłodniej wypada.
To jednak jest bardzo indywidualna sprawa i przez to nawet słocze i makijażowe filmiki mogą być mylące.
No, mnie się ta opcja podoba Myślę, że kiedyś też skorzystam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 08:09   #3393
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I jak będziesz mieć chwilę, to poproszę o wrażenia co do Chantecaille, bo jeśli dobrze zrozumiałam, to kupiłaś coś z tej kolekcji Mustang. Ja dla samych opakowań kupiłabym chętnie wszystko z tej serii, bo kocham konie, ale ceny są lekko kosmiczne, więc jednak zawartość pod kątem używalności też muszę brać pod uwagę
Mam wersję połyskującą - Roan.
To bardzo ciepły brąz, nie jest tak ciemny na powiece jak na pierwszym zdjęciu, którze zrobiłam, tzn. on w opakowaniu wygląda na ciemny, ale można stopniować intensywność koloru.
Delikatnie błyszczy, ale ma malutkie drobinki, mnie taki efekt bardzo pasuje.
Pod palcem wydaje się suchy, ale jak się go rozetrze to robi się bardziej plastyczny.
Trwałość na mojej powiece jakieś 8 godzin (bez bazy, tylko odrobina przypudrowanego korektora).
Idealny kolor dla opcji one and done.
Zamówiłam jeszcze matową wersję - Bay (jest w drodze).
Nadruk na pudełku faktycznie uroczy, dla miłośników koni bomba.

Ale jak już kupować to ze zniżką, to nie jest warte aż tyle, po ile chodzi w regularnej cenie.

Wrzucam fotki (wyszły ciemne, bo nie mam słońca teraz u siebie). Trzecia to słocz na mojej łapie.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 08:16   #3394
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie tez chlodno na oku wyszla, nawet mega chlodno i ciemnawo, szczerze to z ulga zmylam makijaz oka dzisiaj
Uuuu...to jej nie kupuję

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skrobia kukurydzianą
Acha Uwielbiam kartofle stąd ciągle o nich myślę

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzywalam starych i nowych w tych samych nazwach i kolory niektore deczko sie roznia, pigmetacja nowych nie jest zla, zalezy od palety, ale np. jakbym miala wybierac miedzy nowymi a starymi Soft Cashmere, to wzielabym nowe.
Z kolei nowe palety tuddzieć limitowane sa bardzo ok, np Bal Masque - sztos, moim zdaniem ladneijszy i lepszy od Soft Cashemere
No właśnie, zależy od paletki.

Te nowe wersje mają krótszy shelf life zdaje się > duża wada dla kolekcjonerów (eufemizm) paletek.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-08-25 o 08:19
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 08:56   #3395
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Sephorowy mystery box to tym razem:
- czerwona sakwa Armani
- męska kosmetyczka Biotherm z 20 próbkami rożnych kosmetyków
- fresh soya face cleanser 15 ml
- mini pianka Rituals
- vita liberata body blur 30 ml
- estee lauder advanced night repair miniatura
- wishful thirts trap juicer 5 ml
- benefit roler lash miniatura
- i coś co mnie urzekło: papeteria Miss Dior Letter kit z notebookiem w twardej oprawie, myślę, że moja siostrzenica oszaleje xD

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2023-08-25 o 08:58
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 09:30   #3396
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sephorowy mystery box to tym razem:
- czerwona sakwa Armani
- męska kosmetyczka Biotherm z 20 próbkami rożnych kosmetyków
- fresh soya face cleanser 15 ml
- mini pianka Rituals
- vita liberata body blur 30 ml
- estee lauder advanced night repair miniatura
- wishful thirts trap juicer 5 ml
- benefit roler lash miniatura
- i coś co mnie urzekło: papeteria Miss Dior Letter kit z notebookiem w twardej oprawie, myślę, że moja siostrzenica oszaleje xD
No wreszcie te boxy zaczynają jakoś wyglądać!!

Nie skusiłam się na paletę Denony, ale powiem Wam, że troszkę wam zazdroszczę...

I kolejna rzecz- czy ktoś wie, co stało się z podkładami Zary?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 10:39   #3397
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89655626]Mam wersję połyskującą - Roan.
To bardzo ciepły brąz, nie jest tak ciemny na powiece jak na pierwszym zdjęciu, którze zrobiłam, tzn. on w opakowaniu wygląda na ciemny, ale można stopniować intensywność koloru.
Delikatnie błyszczy, ale ma malutkie drobinki, mnie taki efekt bardzo pasuje.
Pod palcem wydaje się suchy, ale jak się go rozetrze to robi się bardziej plastyczny.
Trwałość na mojej powiece jakieś 8 godzin (bez bazy, tylko odrobina przypudrowanego korektora).
Idealny kolor dla opcji one and done.
Zamówiłam jeszcze matową wersję - Bay (jest w drodze).
Nadruk na pudełku faktycznie uroczy, dla miłośników koni bomba.

Ale jak już kupować to ze zniżką, to nie jest warte aż tyle, po ile chodzi w regularnej cenie.

Wrzucam fotki (wyszły ciemne, bo nie mam słońca teraz u siebie). Trzecia to słocz na mojej łapie.[/QUOTE]
Dziękuję za recenzję


To dla mnie


Mnie się wstępnie spodobał ten drugi połyskujący - Pinto, a z tych matowych właśnie Bay. Jakbyś już go miała i wyrobiła sobie zdanie, to także proszę o kilka słów

Z kolekcji wzięłabym jeszcze może którąś ze szminek, ale raz, że obawiam się, że będą zbyt ciepłe dla mnie, a dwa - tak naprawdę to za bardzo nie znam marki i nie wiem czy tak szaleć . Dotąd kupiłam jedynie brązer (taki w czerwonym opakowaniu, odcień Goa), ale jednak nieco pomarańczowo na mnie wychodzi


Chyba poczekam, aż kolekcja pojawi się w Douglasie i może z wykorzystaniem kodu za punkty coś wezmę.


Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sephorowy mystery box to tym razem:
- czerwona sakwa Armani
- męska kosmetyczka Biotherm z 20 próbkami rożnych kosmetyków
- fresh soya face cleanser 15 ml
- mini pianka Rituals
- vita liberata body blur 30 ml
- estee lauder advanced night repair miniatura
- wishful thirts trap juicer 5 ml
- benefit roler lash miniatura
- i coś co mnie urzekło: papeteria Miss Dior Letter kit z notebookiem w twardej oprawie, myślę, że moja siostrzenica oszaleje xD
Całkiem niezły ten box.

Szkoda, że był "mystery" , bo jak znałabym zawartość, to może kliknęłabym coś z boxem.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-08-25 o 10:40
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-25, 10:50   #3398
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sephorowy mystery box to tym razem:
- czerwona sakwa Armani
- męska kosmetyczka Biotherm z 20 próbkami rożnych kosmetyków
- fresh soya face cleanser 15 ml
- mini pianka Rituals
- vita liberata body blur 30 ml
- estee lauder advanced night repair miniatura
- wishful thirts trap juicer 5 ml
- benefit roler lash miniatura
- i coś co mnie urzekło: papeteria Miss Dior Letter kit z notebookiem w twardej oprawie, myślę, że moja siostrzenica oszaleje xD
No, no, no, niezły🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 10:56   #3399
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To dla mnie
No wiem, zapamiętałam, że o tym wspomniałaś
Ja konie uwielbiam oglądać, ale z daleka. Boję się ich.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się wstępnie spodobał ten drugi połyskujący - Pinto
On jest podobno chłodniejszy.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
a z tych matowych właśnie Bay. Jakbyś już go miała i wyrobiła sobie zdanie, to także proszę o kilka słów
Dobra, dam znać

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z kolekcji wzięłabym jeszcze może którąś ze szminek, ale raz, że obawiam się, że będą zbyt ciepłe dla mnie, a dwa - tak naprawdę to za bardzo nie znam marki i nie wiem czy tak szaleć . Dotąd kupiłam jedynie brązer (taki w czerwonym opakowaniu, odcień Goa), ale jednak nieco pomarańczowo na mnie wychodzi

Chyba poczekam, aż kolekcja pojawi się w Douglasie i może z wykorzystaniem kodu za punkty coś wezmę.
Ta marka ogólnie jest taka sobie (przereklamowana jak dla mnie), nierównej jakości ma produkty. Angażuje się w akcje ekologiczne, ochrony ginących gatunków i tym u mnie plusuje najbardziej.
Lubię róże od nich.
Na pewno nie warto kupować czegokolwiek w pełnej cenie i tracić głowę, bo nie warto.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Sephorowy mystery box to tym razem:
- czerwona sakwa Armani
- męska kosmetyczka Biotherm z 20 próbkami rożnych kosmetyków
- fresh soya face cleanser 15 ml
- mini pianka Rituals
- vita liberata body blur 30 ml
- estee lauder advanced night repair miniatura
- wishful thirts trap juicer 5 ml
- benefit roler lash miniatura
- i coś co mnie urzekło: papeteria Miss Dior Letter kit z notebookiem w twardej oprawie, myślę, że moja siostrzenica oszaleje xD
Bardzo fajny.
Ale męczące jest to, że ciągle w tych boxach jest żel do twarzy z Fresh, coś z Ritualsa, Vita Liberata i tusz Benefitu. Mam wrażenie, że to jest w każdym boxie.
Kto dzisiaj używa papeterii Może faktycznie dzieciaki to lubią. Ale to przynajmniej jakaś nowość.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 13:29   #3400
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89655785]No wiem, zapamiętałam, że o tym wspomniałaś Ja konie uwielbiam oglądać, ale z daleka. Boję się ich. [/QUOTE]
Ja mam szajbę od dziecka, kiedyś przez parę lat jeździłam konno, ale potem nie miałam już czasu i tak zostało


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89655785]

On jest podobno chłodniejszy. [/QUOTE]
No właśnie na różnych zdjęciach to różnie wygląda - obawiam się, że nie będzie dość chłodny jak na moje standardy



[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89655785]
Dobra, dam znać [/QUOTE]
Będę cierpliwie czekać

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89655785]
Ta marka ogólnie jest taka sobie (przereklamowana jak dla mnie), nierównej jakości ma produkty. Angażuje się w akcje ekologiczne, ochrony ginących gatunków i tym u mnie plusuje najbardziej.
Lubię róże od nich.
Na pewno nie warto kupować czegokolwiek w pełnej cenie i tracić głowę, bo nie warto.
[/QUOTE]
Tak czułam przez skórę
Mnie chyba najbardziej podobają się opakowania.
Na pewno proekologiczna działalność też punktuje .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 13:32   #3401
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89655629]Uuuu...to jej nie kupuję

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------



Acha Uwielbiam kartofle stąd ciągle o nich myślę



No właśnie, zależy od paletki.

Te nowe wersje mają krótszy shelf life zdaje się > duża wada dla kolekcjonerów (eufemizm) paletek.[/QUOTE]

Wczoraj za ciemno pociepalam po oku, dzisiaj jasniej i jest ok, ale dalej mi nic nie urwala, chociaz ten blysk srodkowy daje czadu, jest obledny. Generalnie ta paleta +Starlette to jedna i ta sama parafia

Hah


Nie, maja taki sam jak stare. Nie łudzmy sie, nikt nie trzyma sie takiego terminu, bo musialoby sie wywalac po 6 m-ch
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-25, 20:04   #3402
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Tak mi sie spodobal ten Lacquer plynny Diora, ze dokupilam drugi odcien, a chcialabym jeszcze jakis Dawno tak nie mialam nie mialam z ustowymi kosmetykami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 13:18   #3403
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Przyszła moja paletka ze szkolnym boxem, ale co mnie zaskoczyło to to, że Sephora do wybranych przeze mnie próbek dorzuciła jeszcze kilka miniaturek Chanel. To jakiś nowy standard, czy wypadek przy pracy?
Wypadek przy pracy No chyba że Twoje zamówienie było bardzo duże i Cię dodatkowo rozpieścili


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tylko, że oni nie wysyłają tylko kosmetyków i jedzenia. Tak przynajmniej maja na stronie napisane.

Też mi sie ta nowa Natasha wydawała ciut ciepła. Dlatego stwierdziłam, że poczekam na więcej opinii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba każdy ma inne odczucia co do nowej ND jedni widzą, że jest ciepła inni że chłodna, a wg mnie chyba jest neutralna, że tak trudno ją jednoznacznie określić
Do mnie też doszła, ale jeszcze nie macałam, ale cienie wyglądają bosko

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No to czekam na wasze dalsze testy Nataszy.Tak. Już Ava mi wyżej napisała, że część praw weszła sporo po brexit i dlatego jeszcze coś mi się udało zamówić mimo, ze teoretycznie już sie odłączyli. Mi niestety makeup nie wchodzi do zamówienia. Chce domówić błyszczyk z Isamaya i tylko tam jest. Jeśli chodzi o farfetch to podobno dział beauty mają tylko do końca sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejj no nie mów czyli musze zamawiać a nie czekać. Widziałam Jouer w dużej obniżce. A czym to dochodzi w PL? DHL? Można przekierować z adresu do punktu odbioru? Czeka mnie zmiana lokalu i chciałabym, żeby to dotarło a jak zamówię do domu to też mnie nie będzie

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Nie ma już Gucci na Fartetch A miałam sobie dobrać coś do zamówienia, żeby wszedł kod na pierwsze zakupy i nie płacić 50 zł za dostawę
I tak to jest jak się zwleka z zakupami ech..
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 15:28   #3404
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wczoraj za ciemno pociepalam po oku, dzisiaj jasniej i jest ok, ale dalej mi nic nie urwala, chociaz ten blysk srodkowy daje czadu, jest obledny. Generalnie ta paleta +Starlette to jedna i ta sama parafia

Hah


Nie, maja taki sam jak stare. Nie łudzmy sie, nikt nie trzyma sie takiego terminu, bo musialoby sie wywalac po 6 m-ch
Myślałam, że Starlette będzie pierwsza u nas, ale weszła Nude i myślałam, że tą małą odpuszczę, ale skoro mówisz że się uzupełniają

Moja była okej zapakowana wzięłam pakowanie na prezent i w torbie papierowej, bo już pudełek nie dają (smuteczek) był papier do wypełnienia i poza torbą też. Taki sztywny pognieciony, widać że zainwestowali w jakieś wypełnienie w końcu Także jak na S. u mnie były ok.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 16:03   #3405
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Myślałam, że Starlette będzie pierwsza u nas, ale weszła Nude i myślałam, że tą małą odpuszczę, ale skoro mówisz że się uzupełniają

Moja była okej zapakowana wzięłam pakowanie na prezent i w torbie papierowej, bo już pudełek nie dają (smuteczek) był papier do wypełnienia i poza torbą też. Taki sztywny pognieciony, widać że zainwestowali w jakieś wypełnienie w końcu Także jak na S. u mnie były ok.
Natasha podawala, ze Starlette u nas 30 sierpnia czy cos kolo tego, a Nude podawala poczatek tego tygodnia i sie sprawdzilo wsio.
No, mozna je laczyc fajnie

O tym papierze sztywnym mowie, tyle go co kot naplakal i u mnie byl sprasowany w sumie, ze paleta latala po pudelku. Pewnie jakby byla na prezent zapakowana w dodatkowa torbe papierowa to byloby lepiej, ale nie biore tej opcji, bo mam dosc kartonow i papierow Kiedys przez chwile dawali bable do deliaktnych rzeczy a teraz sam papier, no bo wiadomo eko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 16:46   #3406
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Natasha podawala, ze Starlette u nas 30 sierpnia czy cos kolo tego, a Nude podawala poczatek tego tygodnia i sie sprawdzilo wsio.
No, mozna je laczyc fajnie

O tym papierze sztywnym mowie, tyle go co kot naplakal i u mnie byl sprasowany w sumie, ze paleta latala po pudelku. Pewnie jakby byla na prezent zapakowana w dodatkowa torbe papierowa to byloby lepiej, ale nie biore tej opcji, bo mam dosc kartonow i papierow Kiedys przez chwile dawali bable do deliaktnych rzeczy a teraz sam papier, no bo wiadomo eko
Jest na insta u ND relacja z rozpiską co i kiedy wchodzi także u nas dopiero będzie
Ja bierę bo to dodatkowe zabezpieczenie a i pomyśleli i do torby dali wypełniacz Ale może nie chcą mnie wkurzyć bo dopiero co goldem zostałam
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 17:14   #3407
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Jest na insta u ND relacja z rozpiską co i kiedy wchodzi także u nas dopiero będzie
Ja bierę bo to dodatkowe zabezpieczenie a i pomyśleli i do torby dali wypełniacz Ale może nie chcą mnie wkurzyć bo dopiero co goldem zostałam
No przeciez to samo pisalam wyzej
Ja biore standardowe, nie biore pakowania na prezent jak nie potrzebuje. Jakby przyszlo rozwalone cos to bym zworocila, nie moj problem. Kiedys dawno przyszla mi rozwalona paleta cieni, zgloslam, przyjechal kurier po odbior i kase dostalam, bo nei chcialam juz wysylki ponownej, a palete kupilam stacjo wtedy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 18:55   #3408
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Probuje cos kupic na stronie S i mam do wyboru tyllo odbiór w sklepie
Chyba musze zadzwonic na infolinie bo po to chce przez strone zamowic zeby do sklepu nie jechac 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 19:21   #3409
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Probuje cos kupic na stronie S i mam do wyboru tyllo odbiór w sklepie
Chyba musze zadzwonic na infolinie bo po to chce przez strone zamowic zeby do sklepu nie jechac 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może po prostu tej rzeczy nie ma online i jest tylko w opcji Click & Collect

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Chyba każdy ma inne odczucia co do nowej ND jedni widzą, że jest ciepła inni że chłodna, a wg mnie chyba jest neutralna, że tak trudno ją jednoznacznie określić
Do mnie też doszła, ale jeszcze nie macałam, ale cienie wyglądają bosko

Nie ma już Gucci na Fartetch A miałam sobie dobrać coś do zamówienia, żeby wszedł kod na pierwsze zakupy i nie płacić 50 zł za dostawę
I tak to jest jak się zwleka z zakupami ech..
Tak, wg mnie jest po prostu neutralna.

Szkoda
Jeszcze mam maila z 10 sierpnia z linkiem do pudrów Gucci, które przeglądałam na stronie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-26, 20:17   #3410
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Wypadek przy pracy No chyba że Twoje zamówienie było bardzo duże i Cię dodatkowo rozpieścili




Chyba każdy ma inne odczucia co do nowej ND jedni widzą, że jest ciepła inni że chłodna, a wg mnie chyba jest neutralna, że tak trudno ją jednoznacznie określić
Do mnie też doszła, ale jeszcze nie macałam, ale cienie wyglądają bosko



Ejj no nie mów czyli musze zamawiać a nie czekać. Widziałam Jouer w dużej obniżce. A czym to dochodzi w PL? DHL? Można przekierować z adresu do punktu odbioru? Czeka mnie zmiana lokalu i chciałabym, żeby to dotarło a jak zamówię do domu to też mnie nie będzie

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Nie ma już Gucci na Fartetch A miałam sobie dobrać coś do zamówienia, żeby wszedł kod na pierwsze zakupy i nie płacić 50 zł za dostawę
I tak to jest jak się zwleka z zakupami ech..
Nie pamiętam kto dostarcza . No nie ma co zwlekać z zakupami .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 20:43   #3411
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może po prostu tej rzeczy nie ma online i jest tylko w opcji Click & Collect

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


Tak, wg mnie jest po prostu neutralna.

Szkoda
Jeszcze mam maila z 10 sierpnia z linkiem do pudrów Gucci, które przeglądałam na stronie
Faktycznie, nie pomyslałam ze zwykly korektor moze byc niedostepny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 21:02   #3412
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Faktycznie, nie pomyslałam ze zwykly korektor moze byc niedostepny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Sephorze nawet takie cuda i to niestety dość często
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 22:01   #3413
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może po prostu tej rzeczy nie ma online i jest tylko w opcji Click & Collect

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------


Tak, wg mnie jest po prostu neutralna.

Szkoda
Jeszcze mam maila z 10 sierpnia z linkiem do pudrów Gucci, które przeglądałam na stronie
Ja mam w ulubionych zapisane i są sold out , chciałam na spokojnie zastanowić się który kolor, bo nad dwiema szminkami dumałam a tu Nie sądziłam że tak nagle znikną


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam kto dostarcza . No nie ma co zwlekać z zakupami .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak naprawdę to nie chciałam nic kosmetycznego, ale przy okazji by coś wpadło, a teraz nie mam do końca pomysłu To jest ten przykład, że nie warto zwlekać
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-26, 23:45   #3414
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja mam w ulubionych zapisane i są sold out , chciałam na spokojnie zastanowić się który kolor, bo nad dwiema szminkami dumałam a tu Nie sądziłam że tak nagle znikną
Ja też się zastanawiałam nad dwoma odcieniami, tyle że pudru.
No nic, trzeba będzie szukać gdzie indziej.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-08-28 o 09:51
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 13:22   #3415
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Starlette jest dostępna w sephora stacjonarnie przy kasach U mnie już rodzinka w komplecie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 14:53   #3416
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Quantum dużo zdrówka i mocne kciuki!


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

PS. Czy kogoś ucieszyła wieść, że Marc Jacobs beauty wraca?
Jeśli chodzi o podkłady to chyba makijażyści pośmiertni ten jeden robił wspaniałą maskę


Czy butik Chanel jest w Galerii Mokotów? Czy w innym miejscu?

I czy wiecie gdzie poza Douglasem i parfumdreams mogę kupić kosmetyki Dear Dahlia?

Czy ktoś kto używał i lubił starego Lancome Ultra Wear używał nowego i napisze, jak wrażenia? Czemu, gdy coś mi pasuje to to zmieniają?!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 15:41   #3417
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Quantum dużo zdrówka i mocne kciuki!




Jeśli chodzi o podkłady to chyba makijażyści pośmiertni ten jeden robił wspaniałą maskę


Czy butik Chanel jest w Galerii Mokotów? Czy w innym miejscu?

I czy wiecie gdzie poza Douglasem i parfumdreams mogę kupić kosmetyki Dear Dahlia?

Czy ktoś kto używał i lubił starego Lancome Ultra Wear używał nowego i napisze, jak wrażenia? Czemu, gdy coś mi pasuje to to zmieniają?!
Butik Chanel jest w Galerii Mokotów

Ja jeszcze „jadę” na starych zapasach Lancome UW.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 15:43   #3418
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Butik Chanel jest w Galerii Mokotów

Ja jeszcze „jadę” na starych zapasach Lancome UW.
Dziękuję Olu!

Ja też, ale może jutro wezmę próbkę nowej formuły. Jakieś fatum podkładowe mam

Przy okazji chciałam polecić to serum z S. z wit.C, u mnie pod krem i podkład świetnie się sprawdza
https://www.sephora.pl/p/super-radia...ce-618986.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-08-27 o 15:46
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 15:56   #3419
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-27, 16:18   #3420
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Super! Bo dostałam mini do zamówienia i mi się sprawdziło i chyba kupię duże opakowanie U mnie też się nie sprawdzają silikony i ich nie lubię na twarzy.
Odkąd skończyłam 40stkę to lubię pod krem dać serum, lubię te z Vichy i polecam (89 i probiotyczne, liftactive supreme oraz to złote) oraz Shiseido Ultimune power infusing concentrate. I jeszcze z Nuxe Super Serum. Wszystkie mam sprawdzone pod różne kremy i podkłady i się sprawdzają Mam cerę mieszaną, wrażliwą w kierunku przesuszu Jeśli ktoś ma tak, jak ja polecam od czasu do czasu Sensai Lotion II (moist) fajnie po nim wnikają kremy czy sera i sam nawilża, a ostatnio latem polubiłam tę emulsję, jako krem na sera: Sensai Emulsion II (moist), ale na zimę chyba kupię Moist III. Wszystkie sera i kremy daję pod oczy i poza Vichy 89 to wszystkie dają radę żeby pod oczami nie było przesuszu, gdy mam na sobie cały dzień makijaż. Najlepiej działa tu jednak złote nano Vichy, Nuxe, Shiseido, Sensai oraz probiotyczne serum 89 Vichy.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-08-27 o 16:24
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.