Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-03, 23:16   #3481
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Sprawdziłam nowe róże Chanel i żaden mi się nie podoba, sprawdziłam też te sypkie cienie i w sumie mogłabym jakiś przygarnąć

Kalendarz z Cult też odpuszczam.

Quantum przyłączam się do życzeń zdrowia

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 00:35   #3482
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89662590]Też się jednak na niego nie zdecyduję. Kurczę, to wszystko takie wtórne.

Miałam na niego dużą ochotę. Szkoda.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------




Też nie przepadam za mocną pigmentacją, ale zbyt słaba również odpada.

Dzięki za opinię i życzenia [/QUOTE]


Zdrówka!
Tez mnie rozczarował kalendarz z cult, Spacenk trochę lepszy ale tez praktycznie to samo co zawsze, bez szału.
Zamówiłam skin enhancer i Lip plumping serum od Mario czekam jeszcze na kremowe róże.
Oglądałam recenzje tej kolekcji Chanel ale tez mnie nic nie porwało, ani quady, ani cienie sypkie ani róże…za to teraz wychodzą jakieś pomadki w szklanym opakowaniu po $150, może któraś chętna? :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez olzbig
Czas edycji: 2023-09-04 o 00:36
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 09:04   #3483
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Trochę spóźniony zapłon, ale w końcu kupiłam roz Dior Rosewood.

Resztkami silnej woli powstrzymuje sie przed zakupem limitowanych czwórek Chanel. Na zdjęciach takie sobie, ale na żywo tyłek mi urwało. 328 i 318 są piękne.
Też kupiłam rosewood i czeka na jesień
Ja też nad nimi dumam... ale wyszło teraz tyle cieni, że tylko rozsądek mnie powstrzymuje przed zakupem
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 09:57   #3484
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Zdrówka!
Tez mnie rozczarował kalendarz z cult, Spacenk trochę lepszy ale tez praktycznie to samo co zawsze, bez szału.
Zamówiłam skin enhancer i Lip plumping serum od Mario czekam jeszcze na kremowe róże.
Oglądałam recenzje tej kolekcji Chanel ale tez mnie nic nie porwało, ani quady, ani cienie sypkie ani róże…za to teraz wychodzą jakieś pomadki w szklanym opakowaniu po $150, może któraś chętna?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepsze jest to, że to wcale nie jest szkło. Widziałam komentarz, że ktoś oglądał na żywo i to jakiś plastik pogrubiony jest... nie wiem co sie dzieje z tymi markami. Coraz wiecej tandety.

Marka Isamaya ma te faliczne szminki, ale one serio są ciężkie i takie bardziej "luksusowe" pomimo tego co przedstawiają. Po prostu czuć, że tak spora kwota ma jakieś odzwierciedlenie w wykonaniu.

Dobrym przykładem jest też Guerlain. Ostatnio dokupiłam sobie samą szminkę z nowej kolekcji (nasadkę już mam) i ten wkład jest taki leciutki. Aż zważyłam stary i nowy i oczywiście jest różnica w wadze.

Tak samo śmieszy mnie jak marki twierdzą, że sa eko i robią uzupełniacze. Tylko co z tego jak sama podstawa, która powinna służyć na dłużej też jest plastikowa. To ile to wytrzyma? Jak dla mnie to naprawdę trwałe opakowania robi Kjaer Weis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 09:59   #3485
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Oferta Mario w naszej Sepho jest słaba, dobrze że za kilka dni będę w usa to sie obkupię

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89662570]
Masz filmik z recenzją tej paletki:
https://www.youtube.com/watch?v=_q0Ak3ayBXM
Na szczęście total nie mój wajb [/QUOTE]

dzięki, byłam tydzień w rozjazdach i nie patrzyłam co tam na yt wrzucają
powiem tak - brzydactwo
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 11:53   #3486
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89662566]Dziękuję

Dzisiaj wyszłam ze szpitala, Wasze kciuki chyba pomogły, bo prawdopodobnie nie jest tak źle jak się pierwotnie wydawało. Ogólnie to nie wiadomo co mi tak dokładnie jest
Jeszcze kilka badań, jeszcze jeden pobyt w szpitalu i będzie jasne
W każdym razie bardzo dziękuję wszystkim za słowa otuchy i wsparcie W sumie to wybaczcie tę prywatę i off top; tak mi się jakoś chlapnęło na temat mojego chorowania, chciałam usunąć tamten wpis, ale zaczęłyście już na niego odpowiadać, to zostawiłam.[/QUOTE]
I oby tak zostało

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89662566]
Sonia jest dobra [/QUOTE]
A ja się tak przymierzam i przymierzam do jakichś jej pędzli (od Ciebie mam namiary, gdzie kupić ), ale nigdy nie mogę się zdecydować, który bym chciała tak na pierwszy rzut. Cena i dostępność nie powalają, więc na początek chciałam kupić ze dwa, no i z wyborem utknęłam (podejmowanie decyzji to moja słaba strona )


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Toż to standard w pracy
U mnie raczej nikt się nie odważy komentować - zabijam wzrokiem .



[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89662570]
Też sobie życzę prostej przyczyny moich problemów, ale to chyba jednak bardziej skomplikowane. Ech...szkoda gadać Trzy razy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wkładali mnie do tej strasznej warczącej tuby (rezonansu magnetycznego) i jeden lekarz mówi jest guz, drugi że nie ma, a trzeci, że jest, ale (prawie) na pewno łagodny Pod nóż i tak pójdę pewnie jak się okaże, że ten trzeci ma rację. Masakra
Dziękuję

[/QUOTE]
To ja jestem za drugą opcją


Sama miałam parę miesięcy temu robiony rezonans i dla mnie, ze skłonnością do klaustrofobii, to badanie to był prawdziwy horror.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 13:15   #3487
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Macałam dziś cienie w płynie Dear Dahlia i sama nie wiem co myśleć o nich. Świecą się obłędnie, mają różne drobinki, mimo że w opakowaniu część wygląda podobnie, to już po nałożeniu widać wyraźne różnice.
Ale one się tak błyszczą, że nawet dla mnie, fanki świecidełek to jest chyba za dużo
Też się im przyglądałam ostatnio i nawet jeden kolor upatrzyłam Są dwa rodzaje bo jedne mają w sobie większy brokat, a drugie drobniutki.

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Hourglass jednak potrafi sprzedać swój produkt… W zeszłym roku prawie kupiłam paletkę z motylami, coś mi sie zdaje ze teraz sie nie opre.

Trochę spóźniony zapłon, ale w końcu kupiłam roz Dior Rosewood. Najpierw wsadzilam palucha i zeswatchowalam na dłoni, stwierdziłam ze nie potrzebuje i wyszłam ze sklepu. W świetle dziennym jednak doszłam do wniosku, ze potrzebuje i to bardzo, wiec wróciłam kupić. Na jesien będzie idealny.

Resztkami silnej woli powstrzymuje sie przed zakupem limitowanych czwórek Chanel. Na zdjęciach takie sobie, ale na żywo tyłek mi urwało. 328 i 318 są piękne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe jak będą w środku wyglądać, ale pewnie powtarzalnie. Te gepardy to mój wajb, ale pewnie odpuszczę.

Widziałam słocze czwórek Chanel i wyglądały ładnie, ale nie zamierzam kupować. Poukładałam od nowa paletki w szufladzie tak żeby w miarę był dostęp do każdej, musiałam się głowić w układanie puzzli Jedynie co zmieszczę jeszcze tam to małą Starlette

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kupiłyście coś z Mario?
Ja kupiłam błyszczyk, konturówkę, Plumping Lip Serum (taki koloryzujący balsam w sztyfcie) i dwa pędzle (F1 i F2).
Myślałam o sztyfcie do konturowania i też o takim produkcie Transforming Skin Enhancer, ale w sumie nie przepadam za kremowymi produktami (choć ostatnimi czasy strasznie dużo ich nakupowałam ), więc się waham.
Polecacie coś, co warto mieć?
Może same już coś kupiłyście?

Co do różu Chanel z jesiennej kolekcji - tak jak się spodziewałam, nic mi nie urwał. Ale w opakowaniu wygląda uroczo
Stick do konturowania bo Fenty się powoli kończy, także mam wymówkę. Transforming Skin Enhancer bo podobno świetny i Plumping Lip Serum. Chciałam jeszcze Master Crystal Reflector, ale nie dostępny kolor Quartz.

A co do bronzerów kremowych to nowość z Sensique jest świetna do ocieplania i przybrązowenia. Jest w jednym odcieniu w takim pękatym opakowaniu jak błyszczyk i z dużym aplikatorem. Niby ciemny, ale się świetnie rozprowadza i kolor się dostosowuje. Daje efekt opalonej skóry na wakacjach.

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że to wcale nie jest szkło. Widziałam komentarz, że ktoś oglądał na żywo i to jakiś plastik pogrubiony jest... nie wiem co sie dzieje z tymi markami. Coraz wiecej tandety.

Marka Isamaya ma te faliczne szminki, ale one serio są ciężkie i takie bardziej "luksusowe" pomimo tego co przedstawiają. Po prostu czuć, że tak spora kwota ma jakieś odzwierciedlenie w wykonaniu.

Dobrym przykładem jest też Guerlain. Ostatnio dokupiłam sobie samą szminkę z nowej kolekcji (nasadkę już mam) i ten wkład jest taki leciutki. Aż zważyłam stary i nowy i oczywiście jest różnica w wadze.

Tak samo śmieszy mnie jak marki twierdzą, że sa eko i robią uzupełniacze. Tylko co z tego jak sama podstawa, która powinna służyć na dłużej też jest plastikowa. To ile to wytrzyma? Jak dla mnie to naprawdę trwałe opakowania robi Kjaer Weis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak za taką kasę to nie będzie szkło to jakaś kpina, aczkolwiek nie chciałabym takiej bo nawet w domu bałabym się, że upuszczę i stłukę

Też jestem ostatnio zawiedziona jakocią Właśnie opakowania często bardzo zwiększają koszt kosmetyku, jak już na tym oszczędzają to na co idzie ta kasa
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-04, 14:18   #3488
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też się im przyglądałam ostatnio i nawet jeden kolor upatrzyłam Są dwa rodzaje bo jedne mają w sobie większy brokat, a drugie drobniutki.



Ciekawe jak będą w środku wyglądać, ale pewnie powtarzalnie. Te gepardy to mój wajb, ale pewnie odpuszczę.

Widziałam słocze czwórek Chanel i wyglądały ładnie, ale nie zamierzam kupować. Poukładałam od nowa paletki w szufladzie tak żeby w miarę był dostęp do każdej, musiałam się głowić w układanie puzzli Jedynie co zmieszczę jeszcze tam to małą Starlette



Stick do konturowania bo Fenty się powoli kończy, także mam wymówkę. Transforming Skin Enhancer bo podobno świetny i Plumping Lip Serum. Chciałam jeszcze Master Crystal Reflector, ale nie dostępny kolor Quartz.

A co do bronzerów kremowych to nowość z Sensique jest świetna do ocieplania i przybrązowenia. Jest w jednym odcieniu w takim pękatym opakowaniu jak błyszczyk i z dużym aplikatorem. Niby ciemny, ale się świetnie rozprowadza i kolor się dostosowuje. Daje efekt opalonej skóry na wakacjach.



Jak za taką kasę to nie będzie szkło to jakaś kpina, aczkolwiek nie chciałabym takiej bo nawet w domu bałabym się, że upuszczę i stłukę

Też jestem ostatnio zawiedziona jakocią Właśnie opakowania często bardzo zwiększają koszt kosmetyku, jak już na tym oszczędzają to na co idzie ta kasa
I jeszcze jest dobre, że to 150usd to w złotówkach 820... niezły przelicznik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 14:24   #3489
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Stick do konturowania bo Fenty się powoli kończy, także mam wymówkę. Transforming Skin Enhancer bo podobno świetny i Plumping Lip Serum. Chciałam jeszcze Master Crystal Reflector, ale nie dostępny kolor Quartz.

A co do bronzerów kremowych to nowość z Sensique jest świetna do ocieplania i przybrązowenia. Jest w jednym odcieniu w takim pękatym opakowaniu jak błyszczyk i z dużym aplikatorem. Niby ciemny, ale się świetnie rozprowadza i kolor się dostosowuje. Daje efekt opalonej skóry na wakacjach.
Ja też kupiłam Transforming Skin Enhancer (długo myślałam nad odcieniem, ale w końcu zdecydowałam się na light medium, bo wydał mi się najchłodniejszy) i w tym samym odcieniu Transforming Skin Perfector (ponoć takie duo się sprawdza ). Żeby było mi łatwiej aplikować () wzięłam też dwa pędzle (F1 i F2).
Do ust oprócz konturówki (Smokey Pink) i błyszczyka (Mauve Nude) też kupiłam Plumping Lip Serum (wybrałam Rose Glow).


Ciekawa jestem tych produktów. Mam nadzieję, że wielkiego zawodu nie będzie .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 16:04   #3490
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Zdrówka!
Tez mnie rozczarował kalendarz z cult, Spacenk trochę lepszy ale tez praktycznie to samo co zawsze, bez szału.
Dzięki

Bo my po prostu chyba już jesteśmy rozpuszczone jak dziadowskie bicze (hmm...)

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Oglądałam recenzje tej kolekcji Chanel ale tez mnie nic nie porwało, ani quady, ani cienie sypkie ani róże…
Też Chanel odpuszczam, zresztą to jest moja najmniej ulubiona marka jak chodzi o makijaż. Tylko na punkcie tego słynnego różu z wiosny oszalałam, a tak to mało co mnie chwyta ze serce z tej firmy.

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
za to teraz wychodzą jakieś pomadki w szklanym opakowaniu po $150, może któraś chętna? :p
Akurat miałam wrzucić parę tysięcy dolców do niszczarki, ale jednak zostawię i wydam na te szminki.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Oferta Mario w naszej Sepho jest słaba, dobrze że za kilka dni będę w usa to sie obkupię


Uuuu...zazdrość. Zdradź proszę, co masz na liście zakupowej ?

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
dzięki, byłam tydzień w rozjazdach i nie patrzyłam co tam na yt wrzucają
powiem tak - brzydactwo
No właśnie nie chciałam nic mówić, bo może by Ci to przypadło do gustu, ale mega mi się nie spodobała ta paletka po obejrzeniu recenzji.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja się tak przymierzam i przymierzam do jakichś jej pędzli (od Ciebie mam namiary, gdzie kupić ), ale nigdy nie mogę się zdecydować, który bym chciała tak na pierwszy rzut. Cena i dostępność nie powalają, więc na początek chciałam kupić ze dwa, no i z wyborem utknęłam (podejmowanie decyzji to moja słaba strona )
Ale chciałabyś pędzle do twarzy czy do oczu, zwykłe czy do kremowych konsytencji ?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To ja jestem za drugą opcją
Zielony kolor wpływa kojąco na układ nerwowy, to jeszcze sobie popatrzę na tę Twoją kulę

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Sama miałam parę miesięcy temu robiony rezonans i dla mnie, ze skłonnością do klaustrofobii, to badanie to był prawdziwy horror.
I jeszcze te okropne dźwięki; huk, rumor, trzaskanie, bzyczenie, tłuczenie, klekotanie...ludzie kochani dajcie spokój.
Strasznie to wszystko prymitywne chociaż takie nowoczesne.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Nie mogę, cóż za nowy produkt się pojawił w Cultbeauty - POST-POO DROPS
Wpuszczasz to to do muszli po wszystkiemu i w toalecie natychmiat waniajet orążem oraz ilang ilang.
I pewnie dalej kupą.

https://www.cultbeauty.co.uk/aesop-p.../14867588.html
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 16:17   #3491
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663087]
Też Chanel odpuszczam, zresztą to jest moja najmniej ulubiona marka jak chodzi o makijaż. Tylko na punkcie tego słynnego różu z wiosny oszalałam, a tak to mało co mnie chwyta ze serce z tej firmy. [/QUOTE]
Ja akurat Chanel dość lubię, jeśli chodzi o szminki i róże, plus niektóre rozświetlacze. Z tej marki mam też ulubiony tusz.

Mam również parę paletek cieni sprzed ładnych paru lat i w tamtym czasie nawet lubiłam, ale teraz sięgam po nie niezwykle rzadko.


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663087]
Akurat miałam wrzucić parę tysięcy dolców do niszczarki, ale jednak zostawię i wydam na te szminki. [/QUOTE]
Na stronie Chanel już są - za skromne 820 zł
Przyznam, że chyba tak drogich szminek dotąd nie widziałam


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663087]

Ale chciałabyś pędzle do twarzy czy do oczu, zwykłe czy do kremowych konsytencji ? [/QUOTE]
I to jest pytanie!
Problem w tym, że sama nie wiem co bym chciała na pierwszy rzut .
Myślę, że chciałabym na początek jakiś fajny, uniwersalny pędzel do różu (taki nie za duży, nie za mały) oraz do oczu do rozcierania cieni (w typie 217 MAC). Obydwa do pudrowych konsystencji.
Z tych do twarzy to zastanawiałam się nad tym i nad tym.
Do oczu nie mam pomysłu.



[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663087]
Zielony kolor wpływa kojąco na układ nerwowy, to jeszcze sobie popatrzę na tę Twoją kulę [/QUOTE]
Na zdrowie



[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663087]
I jeszcze te okropne dźwięki; huk, rumor, trzaskanie, bzyczenie, tłuczenie, klekotanie...ludzie kochani dajcie spokój.
Strasznie to wszystko prymitywne chociaż takie nowoczesne.[/QUOTE]
Tam, gdzie ja byłam na badaniach, miałam na uszach słuchawki z muzyczką w tle
Dobrze, że była spoko, bo inaczej to już w ogóle bym zwariowała.


Dla mnie to buczenie to pół biedy, ale ja, jak mam coś tak blisko nad głową, to zaraz mam problem z oddychaniem (oczywiście to tylko durny łeb tak działa).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-04, 16:31   #3492
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I to jest pytanie!
Problem w tym, że sama nie wiem co bym chciała na pierwszy rzut .
Myślę, że chciałabym na początek jakiś fajny, uniwersalny pędzel do różu (taki nie za duży, nie za mały) oraz do oczu do rozcierania cieni (w typie 217 MAC). Obydwa do pudrowych konsystencji.
Z tych do twarzy to zastanawiałam się nad tym i nad tym.
Do oczu nie mam pomysłu.
Mój ulubiony do różu to ten:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-soft-cheek

W sprawie tego drugiego napiszę do Ciebie pw

Do oczu super fajny jest ten:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-soft-shader

i ten:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-builder-pro

ten do załamania powieki:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-crease-pro
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 16:50   #3493
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kupiłyście coś z Mario?
Ja kupiłam błyszczyk, konturówkę, Plumping Lip Serum (taki koloryzujący balsam w sztyfcie) i dwa pędzle (F1 i F2).
Myślałam o sztyfcie do konturowania i też o takim produkcie Transforming Skin Enhancer, ale w sumie nie przepadam za kremowymi produktami (choć ostatnimi czasy strasznie dużo ich nakupowałam ), więc się waham.
Polecacie coś, co warto mieć?
Może same już coś kupiłyście?

Co do różu Chanel z jesiennej kolekcji - tak jak się spodziewałam, nic mi nie urwał. Ale w opakowaniu wygląda uroczo
Olu jak mam Skin Enhancer i uwielbiam
Mam tez sztyft do konturowania a teraz kupiłam róż
Ale ja ogolnie lubie kremowe ptodukty...
Mysle tez o pedzlach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 18:03   #3494
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
I jeszcze jest dobre, że to 150usd to w złotówkach 820... niezły przelicznik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no w newsletterze piszą, że szkło i metal i na stronie też, nie chce mi się wierzyć, żeby tak w żywe oczy kłamali, więc jak ktoś stwierdził, że to grubszy plastik to może chciał być kontrowersyjny


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam Transforming Skin Enhancer (długo myślałam nad odcieniem, ale w końcu zdecydowałam się na light medium, bo wydał mi się najchłodniejszy) i w tym samym odcieniu Transforming Skin Perfector (ponoć takie duo się sprawdza ). Żeby było mi łatwiej aplikować () wzięłam też dwa pędzle (F1 i F2).
Do ust oprócz konturówki (Smokey Pink) i błyszczyka (Mauve Nude) też kupiłam Plumping Lip Serum (wybrałam Rose Glow).


Ciekawa jestem tych produktów. Mam nadzieję, że wielkiego zawodu nie będzie .
Ja też kolory drugie w kolejności light/medium Daj znać jak pędzle i konturówka Ja czasem aplikuję i rozcieram pędzlem 06 Sephora jak bronzer jest w palecie/wyprasce, a gąbeczką takie wyciskane/wykręcane lub aplikowane z aplikatora jak w błyszczyku. Mój bronzer minis z Milk zepsuł się jeśli chodzi o wykręcanie i muszę go wydłubać i gdzieś przełożyć. Z minibazą od nich też mi się tak zrobiło, więc no ogólnie średnio chodź sam produkt dobry.

Wracając do Mario to błyszczyk też wygląda obiecująco Z tej wykręcanej opcji ja wzięłam kolor Petal Glow. Z tego co widziałam to ten typ co Tarte Maracuja Juicy Lip.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja akurat Chanel dość lubię, jeśli chodzi o szminki i róże, plus niektóre rozświetlacze. Z tej marki mam też ulubiony tusz.

Mam również parę paletek cieni sprzed ładnych paru lat i w tamtym czasie nawet lubiłam, ale teraz sięgam po nie niezwykle rzadko.



Na stronie Chanel już są - za skromne 820 zł
Przyznam, że chyba tak drogich szminek dotąd nie widziałam




I to jest pytanie!
Problem w tym, że sama nie wiem co bym chciała na pierwszy rzut .
Myślę, że chciałabym na początek jakiś fajny, uniwersalny pędzel do różu (taki nie za duży, nie za mały) oraz do oczu do rozcierania cieni (w typie 217 MAC). Obydwa do pudrowych konsystencji.
Z tych do twarzy to zastanawiałam się nad tym i nad tym.
Do oczu nie mam pomysłu.




Na zdrowie




Tam, gdzie ja byłam na badaniach, miałam na uszach słuchawki z muzyczką w tle
Dobrze, że była spoko, bo inaczej to już w ogóle bym zwariowała.


Dla mnie to buczenie to pół biedy, ale ja, jak mam coś tak blisko nad głową, to zaraz mam problem z oddychaniem (oczywiście to tylko durny łeb tak działa).
Myślałam że te o anatomicznych kształtach z Isamaya to już wysoka półka, jednak Chanel stwierdziło, potrzymajcie nam piwo

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2023-09-04 o 18:04
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 18:10   #3495
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663112]Mój ulubiony do różu to ten:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-soft-cheek

W sprawie tego drugiego napiszę do Ciebie pw

Do oczu super fajny jest ten:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-soft-shader

i ten:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-builder-pro

ten do załamania powieki:

https://www.beautylish.com/s/sonia-g-crease-pro[/QUOTE]
Pięknie dziękuję
Typy zapisane

Co do PW - na razie dochodzę do siebie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Olu jak mam Skin Enhancer i uwielbiam
Mam tez sztyft do konturowania a teraz kupiłam róż
Ale ja ogolnie lubie kremowe ptodukty...
Mysle tez o pedzlach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to super
Jaki masz odcień? (pytam o róż, sztyft oraz o Skin Enhancer).

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja też kolory drugie w kolejności light/medium Daj znać jak pędzle i konturówka Ja czasem aplikuję i rozcieram pędzlem 06 Sephora jak bronzer jest w palecie/wyprasce, a gąbeczką takie wyciskane/wykręcane lub aplikowane z aplikatora jak w błyszczyku. Mój bronzer minis z Milk zepsuł się jeśli chodzi o wykręcanie i muszę go wydłubać i gdzieś przełożyć. Z minibazą od nich też mi się tak zrobiło, więc no ogólnie średnio chodź sam produkt dobry.

Wracając do Mario to błyszczyk też wygląda obiecująco Z tej wykręcanej opcji ja wzięłam kolor Petal Glow. Z tego co widziałam to ten typ co Tarte Maracuja Juicy Lip.




Myślałam że te o anatomicznych kształtach z Isamaya to już wysoka półka, jednak Chanel stwierdziło, potrzymajcie nam piwo
Na pewno dam znać jak dostanę swoje nabytki

Co do cen szminek - ta chanelowa jest już dla mnie absurdalna.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 18:54   #3496
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję
Typy zapisane

Co do PW - na razie dochodzę do siebie


O, to super
Jaki masz odcień? (pytam o róż, sztyft oraz o Skin Enhancer).

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------


Na pewno dam znać jak dostanę swoje nabytki

Co do cen szminek - ta chanelowa jest już dla mnie absurdalna.
Brązery oba mam Light medium i sa bardzo dobre (jestem ok nc20 nc25)
Róż dopiero zamówiłam Desert rose
Domowilam jeszcze konturowke i Moisture Glow
Pedzel chciałam F4 ale cos nie widze ... moze to i lepiej
Takze jak dojda dam znac jak kolorki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 18:56   #3497
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Brązery oba mam Light medium i sa bardzo dobre (jestem ok nc20 nc25)
Róż dopiero zamówiłam Desert rose
Domowilam jeszcze konturowke i Moisture Glow
Pedzel chciałam F4 ale cos nie widze ... moze to i lepiej
Takze jak dojda dam znac jak kolorki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki

Właśnie też tego pędzla nie widziałam na stronie, a ma sporo dobrych recenzji.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 20:41   #3498
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję
Typy zapisane

Co do PW - na razie dochodzę do siebie


O, to super
Jaki masz odcień? (pytam o róż, sztyft oraz o Skin Enhancer).

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------


Na pewno dam znać jak dostanę swoje nabytki

Co do cen szminek - ta chanelowa jest już dla mnie absurdalna.
Brązery oba mam Light medium i sa bardzo dobre (jestem ok nc20 nc25)
Róż dopiero zamówiłam Desert rose
Domowilam jeszcze konturowke i Moisture Glow
Pedzel chciałam F4 ale cos nie widze ... moze to i lepiej
Takze jak dojda dam znac jak kolorki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-04, 20:49   #3499
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nie no w newsletterze piszą, że szkło i metal i na stronie też, nie chce mi się wierzyć, żeby tak w żywe oczy kłamali, więc jak ktoś stwierdził, że to grubszy plastik to może chciał być kontrowersyjny




Ja też kolory drugie w kolejności light/medium Daj znać jak pędzle i konturówka Ja czasem aplikuję i rozcieram pędzlem 06 Sephora jak bronzer jest w palecie/wyprasce, a gąbeczką takie wyciskane/wykręcane lub aplikowane z aplikatora jak w błyszczyku. Mój bronzer minis z Milk zepsuł się jeśli chodzi o wykręcanie i muszę go wydłubać i gdzieś przełożyć. Z minibazą od nich też mi się tak zrobiło, więc no ogólnie średnio chodź sam produkt dobry.

Wracając do Mario to błyszczyk też wygląda obiecująco Z tej wykręcanej opcji ja wzięłam kolor Petal Glow. Z tego co widziałam to ten typ co Tarte Maracuja Juicy Lip.




Myślałam że te o anatomicznych kształtach z Isamaya to już wysoka półka, jednak Chanel stwierdziło, potrzymajcie nam piwo
O widzisz czyli jak zwykle nie ma co do końca wierzyć temu co piszą w internetach. Jednak jest szkło za 800zl .

Ja uległam i kupiłam sobie szminkę z Prady. Design super, ale jest dość lekka więc wrażenie gorsze. Wzięłam najjaśniejsza matową i kolor bardzo mi sie podoba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-05, 07:49   #3500
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89663087]
Bo my po prostu chyba już jesteśmy rozpuszczone jak dziadowskie bicze (hmm...)

Uuuu...zazdrość. Zdradź proszę, co masz na liście zakupowej ?

No właśnie nie chciałam nic mówić, bo może by Ci to przypadło do gustu, ale mega mi się nie spodobała ta paletka po obejrzeniu recenzji.
[/QUOTE]

Z usa nie mam żadnych marzeń - potwierdzam rozpuszczenie jak dziadowski biTCH
prawie wszystko jest już i u nas - chyba, że masz/macie jakieś polecenia?
popatrze na mario asortyment ale z mojego doświadczenia często w usa mają w sklepach bardziej wymiecione jak u nas

paleta abh odpada dla mnie za ciemna, nie używałabym
teraz non stop katuje starlette, i need a nude lezy
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 09:33   #3501
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Z usa nie mam żadnych marzeń - potwierdzam rozpuszczenie jak dziadowski biTCH
prawie wszystko jest już i u nas - chyba, że masz/macie jakieś polecenia?
popatrze na mario asortyment ale z mojego doświadczenia często w usa mają w sklepach bardziej wymiecione jak u nas

paleta abh odpada dla mnie za ciemna, nie używałabym
teraz non stop katuje starlette, i need a nude lezy
Zobacz sobie Merit.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Znalazlam na necie zdjęcia środka paletek z Hourglass. Tylko trzech. Jak coś to konto @amotbeautytalk. Nie moge linka wkleić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 09:59   #3502
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Też znalazłam fotki wnętrza, wrzucam screeny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 1.png (957,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: png 2.png (953,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: png 3.png (533,9 KB, 46 załadowań)
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 10:40   #3503
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Też znalazłam fotki wnętrza, wrzucam screeny
Będę polowała na ośmiornice. Niestety sowa i tak ma być tylko na stronie Hourglass, a było już tu poruszane, że nie wysyłają do Polski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 13:27   #3504
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Do mnie z Makeup By Mario nic na szczęście nie woła. Za to, jak piszecie o Scarlett, to zaczynam myśleć czy chcę🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Też znalazłam fotki wnętrza, wrzucam screeny
Hmm, wyglądają fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 14:59   #3505
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Znalazłam opisy palet z rozpisanymi odcieniami

AMBIENT LIGHTING EDIT UNLOCKED JELLYFISH This palette includes three bestselling shades—two finishing powders and one blush—along with three brand-new shades of blush, bronzer, and highlighter to diffuse, enhance, and add glow to the complexion.

INCLUDES 6 SHADES:

• AMBIENT LIGHTING POWDER: Diffused Light (Warm Pale Yellow)
• AMBIENT LIGHTING BLUSH (NEW): Rose Fusion (Cool Mauve)
• AMBIENT METALLIC STROBE LIGHTING POWDER (NEW): Opal Strobe Light (Pale Rose Gold)
• AMBIENT LIGHTING BRONZER (NEW): Lunar Bronze (Matte Warm Bronze)
• AMBIENT LIGHTING BLUSH: Diffused Heat (Vibrant Poppy)
• AMBIENT LIGHTING POWDER: Ethereal Light (Cool Translucent)

AMBIENT LIGHTING EDIT UNLOCKED LEOPARD This palette includes five bestselling shades—one finishing powder, two blushes, one bronzer, and one highlighter—along with one brand-new shade of blush to diffuse, enhance, and add glow to the complexion.

INCLUDES 6 SHADES:

• AMBIENT LIGHTING POWDER: Dim Light (Natural Beige)
• AMBIENT METALLIC STROBE LIGHTING POWDER: Celestial Strobe Light (Pale Gold)
• AMBIENT LIGHTING BLUSH: Mood Exposure (Soft Plum)
• AMBIENT STROBE LIGHTING BLUSH: Iridescent Rose (Warm Rose)
• AMBIENT LIGHTING BLUSH (NEW): Ethereal Flush (Soft Peach)
• AMBIENT LIGHTING BRONZER: Lustrous Bronze Light (Bronze Heat)

AMBIENT LIGHTING EDIT UNLOCKED SNAKE This palette includes Ambient Lighting Powder in Radiant Light, along with five new shades of blush, bronzer, and highlighter to diffuse, enhance, and add glow to the complexion.

INCLUDES 6 SHADES:

• AMBIENT LIGHTING POWDER: Radiant Light (Golden Beige)
• AMBIENT LIGHTING BLUSH (NEW): Coral Haze (Pink Coral)
• AMBIENT METALLIC STROBE LIGHTING POWDER (NEW): Infinite Strobe Light (Warm Gold)
•AMBIENT STROBE LIGHTING BLUSH (NEW): Mystic Flush (Mid-tone Pink Coral)
• AMBIENT LIGHTING BRONZER (NEW): Solar Bronze (Rich Bronze)
• AMBIENT LIGHTING BLUSH (NEW): Sun Beam (Rich Peach)


Na reddicie piszą, że dużo powtórek, że mało różnorodności (to akurat prawda), ale ja z Hourglass nic nie mam, więc teraz będę sprawdzać swatche w necie i poczekam, aż się pojawią pierwsze filmy z PR.
__________________
So much internet so little time.

Edytowane przez Taranka
Czas edycji: 2023-09-05 o 15:02
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 17:11   #3506
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Będę polowała na ośmiornice. Niestety sowa i tak ma być tylko na stronie Hourglass, a było już tu poruszane, że nie wysyłają do Polski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo szkoda, myślałam ze sowa mogłaby mi się spodobać bo pewnie będzie jasna ale jak tak to bez łaski, kupię sobie coś innego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 17:34   #3507
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Będę polowała na ośmiornice. Niestety sowa i tak ma być tylko na stronie Hourglass, a było już tu poruszane, że nie wysyłają do Polski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To meduza
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Też znalazłam fotki wnętrza, wrzucam screeny
Leopard ładny, ale mam róż mini z niego. To jest produkt nie do zużycia, już nie mówiąc że mam puder w standardowym opakowaniu Ambient, muszę z szuflady wyjąć i używać bo zapominam o nim
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 17:55   #3508
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To meduza


Leopard ładny, ale mam róż mini z niego. To jest produkt nie do zużycia, już nie mówiąc że mam puder w standardowym opakowaniu Ambient, muszę z szuflady wyjąć i używać bo zapominam o nim
Tak to meduza . Zakrecilam się, bo ktoś wcześniej pisał o ośmiornicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 19:05   #3509
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-05, 19:46   #3510
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Jakiś czas temu ktoś pytał jak doczyścić szczotkę, trafiłam na taki filmik i się dzielę https://www.youtube.com/watch?v=NdVqDl3ajBY No cóż to cały proces jest
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.