Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-08, 07:23   #3781
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie dziwie się już czemu. cienei Mario Ethereal Eyes maja tak dobre opinie - na oku wygladaja jak milion dolcow moje doszly wczoraj i dzisiaj uzylam i jestem zachwycona
Niby podobne do tych topperowych nataszy z I Need a Nude, ale jednak Mario maja lepszy blysk, bardziej rasowy, piekne iskierki mieniace sie, maty sa extra, az mi sie zachcialo calej matowej
Super - dziękuję za poprawę humoru bo z przebojami z przesyłką od mario już mi sie odechciało... ale teraz płomień rozpalił się na nowo

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Powiem wam, ze jak na osobe, ktorą zniechecily palety Hourglass, tak testowalam ta tegoroczna Meduze i no ludzie, szok, buzia piekna swietlista, dodatkowo normalnie jakby mi odjelo 10 lat Czary jakies
oooo... to ja rozpakuje dzisiaj moją bo leżała niezaopiekowana
czuję jesień więc na nią czas

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Na olx i vinted po 1 sztuce mają, ale ponad 500 zł sobie życzą🤦
ale ona kosztuje ponad 500zł w douglasie więc nikt nie przestrzelił wg. mnie za bardzo zwłaszcza, że taka kiepska dostępność
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 12:20   #3782
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Super - dziękuję za poprawę humoru bo z przebojami z przesyłką od mario już mi sie odechciało... ale teraz płomień rozpalił się na nowo

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------



oooo... to ja rozpakuje dzisiaj moją bo leżała niezaopiekowana
czuję jesień więc na nią czas

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



ale ona kosztuje ponad 500zł w douglasie więc nikt nie przestrzelił wg. mnie za bardzo zwłaszcza, że taka kiepska dostępność
W sumie racja. Choć przyrównałam sobie do ceny sephorowej minus rabat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 13:03   #3783
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
W sumie racja. Choć przyrównałam sobie do ceny sephorowej minus rabat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiadomo - w sumie ja powinnam zamilknąć bo swoją kupiłam za niecałe 50eur

Czy ktoś w magicznej kuli przewiduje wkrótce goody baga w cult beauty?

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

w sumie można pochwalić naszą sepho - nowości charlotte i natashy (to brzydactwo) trafiły ekspresowo
zastanawia mnie dlaczego paletka 3 cieni baby bronze kosztuje tyle samo co 5?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 13:05   #3784
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie dziwie się już czemu. cienei Mario Ethereal Eyes maja tak dobre opinie - na oku wygladaja jak milion dolcow moje doszly wczoraj i dzisiaj uzylam i jestem zachwycona

Czy też miałaś problemy z wysyłką czy poszło gładko ? Po przejściach Aguni boimy się z siostrą to klikać, a ona się nagrzała (dla mnie za mało ciepłe te kolory, ale chętnie bym zobaczyła to to na własne oczy)
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 13:09   #3785
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wspominacie o Westman Atelier... ma któraś z Was ich podkład , róż czy cienie ?
ja mam sticki: róż, rozświetlacz, bronzer i jeden różo-bronzer (nie wiem co z nim robić bom blada)
są ok, piekne opakowania, używa się ok ale nic nie urywają
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 13:26   #3786
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89685604]Czy też miałaś problemy z wysyłką czy poszło gładko ? Po przejściach Aguni boimy się z siostrą to klikać, a ona się nagrzała (dla mnie za mało ciepłe te kolory, ale chętnie bym zobaczyła to to na własne oczy) [/QUOTE]

Nie mialam zadnych. Pisalo ze Express miedzynarodowy od 3 do 7 dni roboczych, mi przyszlo w 5 dniu od wysylki, wiec w tych ramach doszlo.
Sledzenie sugerowalo ze bedzie to nawet pozniej bo 10 pazdziernika, ale doszlo wczesniej.
Zreszta ja tam nigdy nie mialam problemu z wysylka od nich. Tylko ta cena mnie boli
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-10-08 o 13:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 13:41   #3787
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89683423]Jakiś pech okrutny Cię dopadł. Robiłam tam zakupy kilka razy i zawsze wszystko bez problemu.
Okropne to jest, co tam się dzieje

A jak reklamacja kalendarza z Cultu ?
Ja dostałam zwrot pieniędzy za potłuczoną paletkę z Hourglass. Bez problemu wszystko się odbyło. Co nie zmienia faktu, że Leoparda dalej nie mam Nie kupię go już tam ponownie, bo oni naprawdę kiepsko zabezpieczają towar do wysyłki.[COLOR=Silver]
[/QUOTE]

no dopadł mnie przesyłkowy pech...
o ile z obsługą mario się porozumiałam i przyznali mi rację i w poniedziałek wyślą pozostałą część zamówienia

to cult sobie jaja robi... 4 osoby z ich obsługi pisały, dwie chcą zdjęć w celu oszacowania strat, jedna po obejrzeniu zdjęć przyznała od razu nowy kalendarz... i kilka dni póżniej pisze ktoś inny - jesteśmy w trakcie liczenia jaki refund Ci się należy...

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89685604]Czy też miałaś problemy z wysyłką czy poszło gładko ? Po przejściach Aguni boimy się z siostrą to klikać, a ona się nagrzała (dla mnie za mało ciepłe te kolory, ale chętnie bym zobaczyła to to na własne oczy) [/QUOTE]

ja na chwilę obecną mam status - obydwie przesyłki wysłane, dam znać jak dojdzie,..

bardziej mnie wkurza ten cult kalendarz bo ja u mnich sporo kupuję i nie chce być na nich zła
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-08, 18:36   #3788
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie mialam zadnych. Pisalo ze Express miedzynarodowy od 3 do 7 dni roboczych, mi przyszlo w 5 dniu od wysylki, wiec w tych ramach doszlo.
Sledzenie sugerowalo ze bedzie to nawet pozniej bo 10 pazdziernika, ale doszlo wczesniej.
Zreszta ja tam nigdy nie mialam problemu z wysylka od nich. Tylko ta cena mnie boli
No i cyk, kliknięte

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
to cult sobie jaja robi... 4 osoby z ich obsługi pisały, dwie chcą zdjęć w celu oszacowania strat, jedna po obejrzeniu zdjęć przyznała od razu nowy kalendarz... i kilka dni póżniej pisze ktoś inny - jesteśmy w trakcie liczenia jaki refund Ci się należy...

Oszeleli

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
bo ja u mnich sporo kupuję
To tym bardziej już dawno wszystko powinno być rozstrzygnięte na Twoją korzyść, jaja sobie robią czy co. Człowiek tam wydaje kupę siana, jak przyjdzie co do czego, to problem nie do przeskoczenia. Żenada.
Ale to chyba zależy na kogo się trafi. Ja od razu dostałam zwrot pieniędzy za tego potłuczonego Leparda. Jedna wiadomość ze zdjęciem i jeszcze tego samego dnia odpowiedź i decyzja o zwrocie pieniędzy.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 19:33   #3789
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89685861]No i cyk, kliknięte




Oszeleli



To tym bardziej już dawno wszystko powinno być rozstrzygnięte na Twoją korzyść, jaja sobie robią czy co. Człowiek tam wydaje kupę siana, jak przyjdzie co do czego, to problem nie do przeskoczenia. Żenada.
Ale to chyba zależy na kogo się trafi. Ja od razu dostałam zwrot pieniędzy za tego potłuczonego Leparda. Jedna wiadomość ze zdjęciem i jeszcze tego samego dnia odpowiedź i decyzja o zwrocie pieniędzy.
[/QUOTE]

Zgadzam się, niesamowite, że się z tym tak ciapią...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 20:32   #3790
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wspominacie o Westman Atelier... ma któraś z Was ich podkład , róż czy cienie ?
ja mam , znaczy mialam, ale mi nie pasowal - smierdzi, i jest tepy.
mam tez takie krople rozswietlajace .. skora wyglada na rozswietlona ale trzeba uwazac bo inaczej tlusty glow murowany,
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-08, 23:43   #3791
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Hej ja z pytaniem Czy z nowym programem afiliacyjnym łatwiej jest uzyskać status Gold? Przypadkiem odkryłam, że go mam, a wolałabym wierzyć, że nie puściłam tyle hajsu w Sephorze, ile było wymagane wcześniej do uzyskania statusu.
Dość łatwo udało mi się dobić do golda po przekształceniu, ale czy utrzymam to się okaże, bo się zmieniło jednak trochę w zasadach.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89683503]A spójrz ile można zaoszczędzić tutaj:

https://chantecaille.com/products/gl...tal-collection

102 dolce za prasowany puder
Oglądałam recenzję tego na youtubie i to zwykły prasowaniec z opcją rozświetlenia (zawiera drobinki brokatu na dodatek).[/QUOTE]
To chyba prawdziwe złoto w opakowaniach

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Faktycznie, zaszaleli z ceną Ale opakowanie piękne



Pytanie z innej beczki. Świece bath&body works. Używałam któraś z Was? Rzeczywiście są takie fajne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warto Mam dwie jedno-knotowe, i na razie paliłam jedną, naprawdę czuć mocno przy paleniu i nawet trochę po. Mają często promki, więc da się kupić taniej. Miałam takie tańsze, ale to jest inny level i zapachy mają cudne


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie dziwie się już czemu. cienei Mario Ethereal Eyes maja tak dobre opinie - na oku wygladaja jak milion dolcow moje doszly wczoraj i dzisiaj uzylam i jestem zachwycona
Niby podobne do tych topperowych nataszy z I Need a Nude, ale jednak Mario maja lepszy blysk, bardziej rasowy, piekne iskierki mieniace sie, maty sa extra, az mi sie zachcialo calej matowej
A nie mówiłam że fajna

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89685604]Czy też miałaś problemy z wysyłką czy poszło gładko ? Po przejściach Aguni boimy się z siostrą to klikać, a ona się nagrzała (dla mnie za mało ciepłe te kolory, ale chętnie bym zobaczyła to to na własne oczy) [/QUOTE]

Są odpowiednio ciepłe
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-09, 08:04   #3792
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Przetestowałam Meduzę u koleżanki i jednak meeh, nie robi u mnie nic szczególnego, odpuszczam. Przynajmniej takie jest postanowienie na dziś, zobaczymy co będzie jutro

Co do Westman Atelier to mam ich podkład (ten z drops w nazwie) i generalnie ok, ładnie wygląda na twarzy i daje mocny glow, ale ostatecznie imo bardziej się sprawdzi na suchej skórze. Kusi mnie za to ten aktywator, niemniej myślę że te kosmetyki mają nieco nadmuchane ceny .

Aaa i wiem jeszcze co mnie kusi - nowy rozświetlacz w płynie Chanel, ten z pędzelkiem. Ktoś to testował może?

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no to widzę, że się troszkę spóźniłam z tą swoją śmieszną gotowością zakupu pędzli za plus 100pln/szt



trudno



przyjrzę się tym markom, co polecacie



tymczasem się żegnam, to jest wątek podwyższonego ryzyka (już zaczęłam wyszukiwać w necie tej Meduzy ale basta



p.s. mam nadzieję, że wszystko u Was gites, że się trzymacie w tych dziwnych czasach i nie dajecie się zwariować (a jak już, to tylko paletkom i szminkom



Peace!
Mam na zbyciu praktycznie nieużywany pędzel Mac do pudru, nr 150

Wysłane z mojego XQ-DQ54 przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 14:30   #3793
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dość łatwo udało mi się dobić do golda po przekształceniu, ale czy utrzymam to się okaże, bo się zmieniło jednak trochę w zasadach.


To chyba prawdziwe złoto w opakowaniach



Warto Mam dwie jedno-knotowe, i na razie paliłam jedną, naprawdę czuć mocno przy paleniu i nawet trochę po. Mają często promki, więc da się kupić taniej. Miałam takie tańsze, ale to jest inny level i zapachy mają cudne




A nie mówiłam że fajna



Są odpowiednio ciepłe
Ja powiem Ci, ze Ci strasznie szybko poszło, bo to przekształcenie to dopiero jakos tak 5 miesiąc. Ja nawet w połowie do progu nie jestem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 15:19   #3794
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie, dam znać
Z Dear Dahlia nie znam, choć ostatnio widziałam szafę w Douglasie we wrocławskiej Magnolii.
Tak w Douglasie są ich kosmetyki. Polecam Ci tę szminkę: https://www.google.com/search?q=dear...YJ1v-jt84,st:0 tu jakaś jaskrawa wyszła, a to taki ciemny róż z drobinkami. Jedyny minus, że pod nią trzeba dać kredkę, bo szybko schodzi. Ale pięknie migocze to mnie skusiło i ma piękne opakowanie
https://cdn17.nnnow.com/web-images/p...62762695/3.jpg
https://www.douglas.pl/pl/p/5003724001?variant=812009


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no to widzę, że się troszkę spóźniłam z tą swoją śmieszną gotowością zakupu pędzli za plus 100pln/szt

trudno

przyjrzę się tym markom, co polecacie

tymczasem się żegnam, to jest wątek podwyższonego ryzyka (już zaczęłam wyszukiwać w necie tej Meduzy ale basta

p.s. mam nadzieję, że wszystko u Was gites, że się trzymacie w tych dziwnych czasach i nie dajecie się zwariować (a jak już, to tylko paletkom i szminkom

Peace!
Hej Gosiu!


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam , znaczy mialam, ale mi nie pasowal - smierdzi, i jest tepy.
mam tez takie krople rozswietlajace .. skora wyglada na rozswietlona ale trzeba uwazac bo inaczej tlusty glow murowany,
Hej Ranko!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-10-09 o 15:20
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 19:05   #3795
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja mam sticki: róż, rozświetlacz, bronzer i jeden różo-bronzer (nie wiem co z nim robić bom blada)
są ok, piekne opakowania, używa się ok ale nic nie urywają
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam , znaczy mialam, ale mi nie pasowal - smierdzi, i jest tepy.
mam tez takie krople rozswietlajace .. skora wyglada na rozswietlona ale trzeba uwazac bo inaczej tlusty glow murowany,
Średnio to zachęcające, ale może lepiej dla portfela
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 20:06   #3796
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak w Douglasie są ich kosmetyki. Polecam Ci tę szminkę: https://www.google.com/search?q=dear...YJ1v-jt84,st:0 tu jakaś jaskrawa wyszła, a to taki ciemny róż z drobinkami. Jedyny minus, że pod nią trzeba dać kredkę, bo szybko schodzi. Ale pięknie migocze to mnie skusiło i ma piękne opakowanie
https://cdn17.nnnow.com/web-images/p...62762695/3.jpg
https://www.douglas.pl/pl/p/5003724001?variant=812009
Dziękuję, czuję się mocno zainteresowana
Mam w tym typie z Toma Forda i lubię tę formułę, więc chętnie się przyjrzę tej z Dear Dahlia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 21:33   #3797
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję, czuję się mocno zainteresowana
Mam w tym typie z Toma Forda i lubię tę formułę, więc chętnie się przyjrzę tej z Dear Dahlia
Ola na pewno Ci się spodoba mnie zachęciły usta Douglasówki stąd od razu zakup, tylko uprzedzam, że pod trzeba pomalować lekko usta kredką, bo słabizna. Ale co tam, jak ja sroczka jestem Poszukuję takiej dokładnie pomadki w kolorze i blink blink tylko trwałej Jakbyś coś to daj znać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-09, 23:07   #3798
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dość łatwo udało mi się dobić do golda po przekształceniu, ale czy utrzymam to się okaże, bo się zmieniło jednak trochę w zasadach.


To chyba prawdziwe złoto w opakowaniach



Warto Mam dwie jedno-knotowe, i na razie paliłam jedną, naprawdę czuć mocno przy paleniu i nawet trochę po. Mają często promki, więc da się kupić taniej. Miałam takie tańsze, ale to jest inny level i zapachy mają cudne




A nie mówiłam że fajna



Są odpowiednio ciepłe
Dziękuję Wezmę przy najbliższej promocji, bo oczywiście tak dumałam nad zakupem, że przegapiłam🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 10:43   #3799
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Poniewaz podobala mi sie Meduza na twarzy to mysle, ze zlamac sie i kupic ktoras tegoroczna palete. Tylko nie wiem ktora, Snake podoba mi sie najbardziej, ale ona bedzie za ciemna, wiem ze mozna ja jakos ograc, ale nie chce nic na sile, tylko zeby normalnie uzywac i pasowala mi calkowicie.
Jellyfish super, ale nie wiem czy chce az 2 pudry wykonczeniowe, bo w motylu byly 3 i to juz calkiem bez sensu. Taki puder wystarczylby mi jeden, bo mam swoje pudry na co dzien, a te z Hourglass to cos takie a la Meteoryty, czyli na koniec taki gadzet
Wiec droga eliminacji pozostaje Lampart. Fajny, uniwersalny mysle, ale z kolei slysze narzekania i wdze, ze 3 roze podobne do siebie, jakby nie dalo sie zrobic innych odcieni. Poza tym tam jeden puder wykonczeniowy, aczkolwiek akurat odcien na mnie za ciemny raczej. Rozswietlacz powinien byc ok. No i w sumie chyba Lampart ten jesli juz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-10-10 o 16:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-10, 15:18   #3800
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola na pewno Ci się spodoba mnie zachęciły usta Douglasówki stąd od razu zakup, tylko uprzedzam, że pod trzeba pomalować lekko usta kredką, bo słabizna. Ale co tam, jak ja sroczka jestem Poszukuję takiej dokładnie pomadki w kolorze i blink blink tylko trwałej Jakbyś coś to daj znać
W tej formule to znam tylko Toma Forda - seria Lip Spark, ale chyba obecnie ciężko je dostać. W każdym razie ja mam 08 Dazed i to piękny, kryjący kolor.
Niemniej szukam już w dobrej cenie tej polecanej przez Ciebie Dear Dahlia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 15:30   #3801
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Poniewaz podobala mi sie Meduza na twarzy to mysle, ze zlamac sie i kupic ktoras tegoroczna palete. Tylko nie wiem ktora, Snake podoba mi sie najbardziej, ale ona bedzie za ciemna, wiem ze mozna ja jakos ograc, ale nie chce nic na sile, tylko zeby normalnie uzywac i pasowala mi calkowicie.
Jellyfish super, ale nie wiem czy chce az 2 pudry wykonczeniowe, bo w motylu byly 3 i to juz calkiem bezsensu. Taki puder wystarczylby mi jeden, bo mam swoje pudry na co dzien, a te z Hourglass tocos takie a la Meteoryty, czyli na koniec taki gadzet
Wiec drogo elimnacji pozosatje Lampart. Fajny, uniwersalny mysle, ale z kolei slysze narzekania i wdze, ze 3 roze podobne do siebie, jakby nie dalo sie zrobic innych odcieni. Poza tym tam jeden puder wykonczeniowy, aczkolwiek akurat odcien na mnie za ciemny raczej. Rozswietlacz powinien byc ok. No i w sumie chyba Lampart ten jesli juz
Ja chce kolor więc będę polować na Snake, bo takie blurujace a la meteorki puderki to już mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 16:04   #3802
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W tej formule to znam tylko Toma Forda - seria Lip Spark, ale chyba obecnie ciężko je dostać. W każdym razie ja mam 08 Dazed i to piękny, kryjący kolor.
Niemniej szukam już w dobrej cenie tej polecanej przez Ciebie Dear Dahlia
Nie będę szukała, jak trudno dostępne, bo potem, jak mi się spodoba i będę chciała dokupić to się znowu wkurzę
Nie ma dobrej ceny Kupiłam w D., nawet żadna promka nie wchodziła na ten kolor akurat!
Ola, ale jak byś znalazła trwalszy zamiennik tej lub tę taniej to daj mi proszę znać
Ona lekko chłodzi ale nie wysusza.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 16:15   #3803
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja chce kolor więc będę polować na Snake, bo takie blurujace a la meteorki puderki to już mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snake też ma wykończeniowy puder jeden, jak Leopard, tylko, że o ile ten w Leopardzie jeszcze ujdzie tak ten w Snake dla mnie dużo za ciemn. Reszta w tej palecie też ciemna, więc odpada. Nie chcę matrioszki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 16:37   #3804
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja chce kolor więc będę polować na Snake, bo takie blurujace a la meteorki puderki to już mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie blurujące polecasz?

Kuszą mnie właśnie świąteczne meteoryty w zielonym opakowaniu.
Oglądałam też ostatnio w S pryzmy Givenchy, ale żaden z kolorów mi jakoś w oko nie wpadł, wersja z niebieskim i zielonym dawała mi trupią poświatę, a te ciemniejsze już wydawały się zbyt ciemne, a te różowe to wręcz jak róż właśnie wyglądały.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 17:14   #3805
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie będę szukała, jak trudno dostępne, bo potem, jak mi się spodoba i będę chciała dokupić to się znowu wkurzę
Nie ma dobrej ceny Kupiłam w D., nawet żadna promka nie wchodziła na ten kolor akurat!
Ola, ale jak byś znalazła trwalszy zamiennik tej lub tę taniej to daj mi proszę znać
Ona lekko chłodzi ale nie wysusza.
Pewnie, dam znać
Ja jedną z Toma kupiłam za gruby hajs w Douglasie (aczkolwiek zrabatowalam zebranymi punktami ), a drugą trafiłam nówkę na OLX za 80 zł .
Tą polecaną przez Ciebie już kupiłam - na Flaconi jest za 121 zł
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 18:38   #3806
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pewnie, dam znać
Ja jedną z Toma kupiłam za gruby hajs w Douglasie (aczkolwiek zrabatowalam zebranymi punktami ), a drugą trafiłam nówkę na OLX za 80 zł .
Tą polecaną przez Ciebie już kupiłam - na Flaconi jest za 121 zł
No to super
Daj znać, jak wrażenia Ola
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 20:08   #3807
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A jakie blurujące polecasz?

Kuszą mnie właśnie świąteczne meteoryty w zielonym opakowaniu.
Oglądałam też ostatnio w S pryzmy Givenchy, ale żaden z kolorów mi jakoś w oko nie wpadł, wersja z niebieskim i zielonym dawała mi trupią poświatę, a te ciemniejsze już wydawały się zbyt ciemne, a te różowe to wręcz jak róż właśnie wyglądały.
Meteoryty jako no 1 pozniej Fenty Pro Filtr. Pryzmy lubiłam prasowane, a szczegolnie roze, sypkie jakos mi się nie sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 21:16   #3808
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No to super
Daj znać, jak wrażenia Ola
Obowiązkowo
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 08:13   #3809
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
A jakie blurujące polecasz?

Kuszą mnie właśnie świąteczne meteoryty w zielonym opakowaniu.
Oglądałam też ostatnio w S pryzmy Givenchy, ale żaden z kolorów mi jakoś w oko nie wpadł, wersja z niebieskim i zielonym dawała mi trupią poświatę, a te ciemniejsze już wydawały się zbyt ciemne, a te różowe to wręcz jak róż właśnie wyglądały.
Na meteoryty też będę polowała. Wiadomo coś kiedy maja się pojawić?

A oglądałaś może ten słynny 03, który youtuby polecają pod oczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 14:25   #3810
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Na meteoryty też będę polowała. Wiadomo coś kiedy maja się pojawić?

A oglądałaś może ten słynny 03, który youtuby polecają pod oczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie sprawdziłam i są na oficjalnej stronie Guerlain za 70 dolarów.
https://www.guerlain.com/us/en-us/c/...-bestiary.html
U nas nigdzie nie widzę jeszcze
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.