Moja przygoda z JOJO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-27, 21:02   #1
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Red face

Moja przygoda z JOJO


Cześć
Rok temu schudłam przez okres pół roku, w sumie 14 kg. (miałam 83kg, potem 69 kg) Moje życie zmieniło sie można powiedzieć że diametralnie. Przedewszystkim byłam taka, jaka na prawde jestem w środku, byłam sobą. Pełna energii PEWNA SIEBIE, nie myslałam że ktoś o mnie pomyśli "ale ma dupe" ,ale to landara. Poznałam dopiero wtedy, jak na prawde wygląda świat szczupłego człowieka. W wrzesniu nowa szkoła, nowe miasto, nowe życie. Przytłoczona wszystkimi obowiązkami, wydarzeniami i nowym środowiskiem zupełnie nie pohamowywałam sie w jedzeniu. Może we wrzesniu jeszcze jakos to szło. Ale potem... tylko gorzej. Do 1 listopada warzyłam juz 74 kg. Jednak aż to tak widoczne nie było. Ograniczałam sie w miare w jedzeniu. Próbowałam przejsc na diete, ale mój organizm był widocznie nie gotowy. Żołądek miałam rozepchany. LEcz tak na prawde moje ciało zmieniło sie pod koniec roku.... z dniem 1 stycznia po raz nie wiem który podejmowałam diete. I znowu nic z tego. W sumie moje JOJO wyniosło 8 kg!! Wszystko mi poszło dosłownie w uda, biodra, i brzuch. Spodnie które na mnie wisiały, ledwo sie w nie miesciłam. Nikt nie wiedział co sie ze mna stało. Nie chodziło tu o mój wygląd, ale to jak sie zmieniłam psychicznie. Zamkłam sie w sobie, popadłam w jakas depresje...cały czas bym spała i spała. Unikałam kontaktów towarzyskich. Nie dawno, pod koniec stycznia powiedziałam DOŚĆ i nie wiem co sie stało, ale wreszcie udało mi sie trzymac diety. Bo zawsze było tak ,że po całym tygodniu od pon- piatku dietowania, przyjeżdzałam do domu i sie w weekend dosłownie obżerałam.
Udało mi sie juz schudnac 3 kg. Walcze dalej. Wiem że sie uda. Chce znowu wrócić"do tamtej świetnosci" bo nie warto marnowac tych pieknych, młodych lat żeby siedziec w domu . Zbliża sie wiosna. Wyliczyłam że do konca marca jak bede sie dzielnie trzymała wróce do swojej dawnej wagi 69 kg. Wtedy juz sie dobrze czułam. Uuu, marzenie to 59 kg. Ale to moze na wakacje zostawie, kiedy to rewerek pójdzie miedzy nogi i samo z siebie cos schudne, bez diety.

i w sumie nie wiem co chccialam przekazać wam przez napisanie mojej historii. Popełniłam bład, i teraz tylko myśleć co by było gdyby......
Całe szczescie , ten bład da sie naprawić.
Dużo dziewczyn popełnia błędy w diecie. JA też na samym poczatku byłam w tym zielona, jadłam 2 posiłki.... efektów było zero.

Pozdrawiam Was Ciepło i może też macie swoje historie NIE MIŁE ale jednak trzeba sie z tym dzielic...ja sie wyżaliłam i jest mi z tym lżej.
PA
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 21:19   #2
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Nastolatko, jako swieza, niedoswiadczona wizazanka, z zaciekawieniem sledzialam Twoja walke z kilogramami. Moge szczerze powiedziec, ze podziwialam Cie Po pewnym czasie zauwazylam, ze nie pojawiasz sie na forum. Cisze sie, ze wrocilas i jestes pozytywinie nastawiona wierze, ze dasz rade powodzenia
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 21:26   #3
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
Nastolatko, jako swieza, niedoswiadczona wizazanka, z zaciekawieniem sledzialam Twoja walke z kilogramami. Moge szczerze powiedziec, ze podziwialam Cie Po pewnym czasie zauwazylam, ze nie pojawiasz sie na forum. Cisze sie, ze wrocilas i jestes pozytywinie nastawiona wierze, ze dasz rade powodzenia
oo jak miło . Wiesz , ja na wizażu zawsze byłam, tylko moze pod innym nickiem. Potem juz nie zapisywałam ogółem pamietników, bo na dłuższa mete juz to nudne jest. Na poczatku jest zapał, a potem sie dziewczyny wykruszaja itp . Pozdrawiam
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 06:28   #4
Paula_:)
Raczkowanie
 
Avatar Paula_:)
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 49
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Nastolatko mysle ze odrobina silna woli i rozsadki zrzucissz kilogramy
Jojo jest potworne ale trzeba pamietac ze dieta nie trwa miesiac ale nalezy zdrowo i madrze sie odzywiac przez cale zycie
Nie wracajmy nigdy do poprzednich nawykow,bo wlasnie od nich jest ten tluszczyk
Aha-i im krocej trwa dieta i wiecej straconych kg tym trudniej to utrzymac
OCzywiste?Wiem,ale malo z nas ROZUMIE a wiekszosc tlyko WIE o efekcie Jojo
Paula_:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 08:29   #5
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Moja przygoda z JOJO

nastolatko witaj... dawno cie nie widziałam na wizazu
Z tego co pamietam jestes silna i wierze że ci się uda , dieta porządna + cwiczenia a osiągniesz swoj cel.. pozdrawiam
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 09:27   #6
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Witaj. Ja tez mialam przygode z JOJO... Tragedia. Jakis 1,5 roku temu schudlam 12 kilogramow i wrocilam do poprzedniej wagi bardzo szybko i tyje do dzis. Nie potrafie znalezc motywacji i wziac sie w garsc... Jestem teraz kulką tluszczu i cierpie na kompulsywne obiadanie. Musze sie wziac za siebie wkoncu i nie patrzec na to co bylo tylko na to co bedzie.
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:45   #7
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Cytat:
Napisane przez andziutek Pokaż wiadomość
Jestem teraz kulką tluszczu i cierpie na kompulsywne obiadanie. .
dokładnie to samo przerabiałam. straszna rzecz........


__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 09:42   #8
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Moja przygoda z JOJO

widze że wątek szczególnym zainteresowaniem sie nie cieszy.
Nie chcialam sie wypromować, czy cos w tym stylu ale na prawde chyba dopiero ktoś zrozumie JOJO jaK GO spotka.... nic wam nie dadza diety w których szybko schudniecie, jedzac 1000 kcal dziennie, a połowa wiżanek tak własnie mysli.
pozdrawiam
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:23   #9
basia6413
Przyczajenie
 
Avatar basia6413
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 25
Dot.: Moja przygoda z JOJO

ja w ostatnie wakacje schudlam 5 kilo a teraz je odzyskalam ale od dzis zaczynam dietke licze na wasze wsparcie nie chce sie juz objadac bez opamietania chodze na fitness mam nadzieje ze jakos wspolnie damy rade
na ostatnim fitnessiku wazylam56.2 postanowilam ze bede wazyc sie na kazdym fitnessiku i bede was informowac o moich postepach trzymajcie kciuki!!
__________________
Minuta w ustach, godzina w żoładku, całe życie w boczkach ....tyle warte są słodycze!!

"Je sie po to żeby żyć, a nie żyje po to żeby jeść!"
basia6413 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:12   #10
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :) Pokaż wiadomość
dokładnie to samo przerabiałam. straszna rzecz........



Nastolatko i jak sobie poradziłaś z objadaniem? Ja bardzo bym chciała wyzdrowieć.
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:46   #11
usagi ^^
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Świnoujście / Szczecin
Wiadomości: 820
GG do usagi ^^
Dot.: Moja przygoda z JOJO

mnie JOJO spotkało ...w marcu ubiegłego roku w końcu postanowiłam wziąć się za siebie. no i sukcesywnie spadło mi 8 kg utrzymałam wagę do momentu pójścia na studia w październiku. bo potem, w ogóle nie panowałam nad tym co jem...no i skończyło się na tym,że te 8 kg wróciło. ale od dzis mam w końcu mocne postanowienia poprawy ! mobilizowałam się kilka razy ale teraz już nie dam za wygraną

powodzenia Tobie również Nastolatko
usagi ^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 20:49   #12
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Nastolatko i jak sobie poradziłaś z objadaniem? Ja bardzo bym chciała wyzdrowieć.
tak, poradziłam sobie. Nie wiem, jakos samo z siebie to przyszło, bo walczyłam z tym jakies 2 miesiace. BARDZO DUŻO CZASU ale było warto. U mnie było to tak, że gdy zaczynałam za kazdym razem odchudzanie chcialam tak szybko efektów. Po czym efektów nie było, wkurzona objadałam sie . JEdnak efekty już są. 4 kg juz mniej!! JUPPI
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:50   #13
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Moja przygoda z JOJO

Cytat:
Napisane przez usagi ^^ Pokaż wiadomość
mnie JOJO spotkało ...w marcu ubiegłego roku w końcu postanowiłam wziąć się za siebie. no i sukcesywnie spadło mi 8 kg utrzymałam wagę do momentu pójścia na studia w październiku. bo potem, w ogóle nie panowałam nad tym co jem...no i skończyło się na tym,że te 8 kg wróciło. ale od dzis mam w końcu mocne postanowienia poprawy ! mobilizowałam się kilka razy ale teraz już nie dam za wygraną

powodzenia Tobie również Nastolatko
widze że sama nie mialam takiego problemu ... róniez trzymam kciuki POWODZENIA
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:07   #14
nolka7
Raczkowanie
 
Avatar nolka7
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
Dot.: Moja przygoda z JOJO

i ja sie podpisuje pod tym postem w wakacje schudlam diametralnie szybko, a od pazdziernika dwa razy tyle przytylam.. teraz jestem na diecie, ale przed chwila na 'podwieczorek' zjadlam 3 kanapki!!! nie moglam sie powstrzymac:/ wrrrr...
nolka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.