Phetermine - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 19:52   #1
kasia.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26

Phetermine


Kupilam tabletki Phetermine, ale na instrukcji nie mogę się doczytac ile razy dziennie powinnam je zażywać, czy po jedzeniu czy przed?
kasia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:07   #2
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Phetermine

Z tym Adipexem to chyba nie jest dobry pomysl...
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 20:11   #3
kasia.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Phetermine

.. a oprócz tego że to zły pomysł to może znasz odp na moje pytania? Już je kupiłam i zażywam po 1 posiłku, chce chociaż spróbować.. Mam ich 30, przecież po 3 się chyba nie uzaleznie? (a moze?)
kasia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 20:13   #4
kasia.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Phetermine

Może jednak ktoś coś wie? Proszę o odpowiedź, bo lepiej żeby wiedzieć jak i co się bierze.. Ja czytałam o tym mnóstwo przed zakupem.. ale moja pamięc jest krótka
kasia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 00:53   #5
kasia.pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: Phetermine

Może najlepsza pomoc to obserwacja osoby, która zdecydowała się na jakąś metodę i jest pod jej wpływem.. Chodzi mi oczywiście o metodę odchudzania.

Dowiedziałam się, że tabletki te bierze się przed 1 posiłkiem (na chłopski rozum, powiedziałabym, że zapewne tuż przed 1 posiłkiem, bo np. ja wychodziłam z założenia- ale również na chłopski rozum, więc nigdy niewiadomo- że tabletki owe bierze się po 1 posiłku, bo przecież skoro hamują poczucie głodu, to mogą spowodować, że nawet 1 posiłku nie będzie, a to żadna pomoc). Tego dowiedziałam się od znajomej znajomej.
Od siebie co mogę powiedzieć to tyle, że rzeczywiście człowiek nie myśli o jedzeniu, tabletki owe hamują głód, co więcej wypełniają Twoją głowę wszystkim innym, aby tylko o jedzeniu nie myśleć.. np. robisz najbardziej nudną rzecz w swoim życiu (w pracy)- i nie chodzi o to, że nagle ta rzecz zaczyna Cię fascynować- i absolutnie tej nudy nie odczuwasz, zapatrzona i wczuta jesteś aż po same uszy (czy jak to się mówiło)- czyli według mnie to pomoc nie tyle na schudnięcie, co na nudną pracę, ale to na dzień dzisiejszy, czyli na dzień, kiedy moja waga stoi w miejscu..


Może dobrym pomysłem byłoby pisanie co tydzień co zauważyłam i co osiągnęłam?

P.S. Słyszałam, że można schudnąć 7 kg w ciągu miesięcznej kuracji...
kasia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.