Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-03, 17:32   #1
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120

Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?


Wiem, że na zrzucenie tłuszczyku najlepszy jest ruch, aeroby itp.
W tym momencie jednak kompletnie nie mam na to czasu i bardzo nad tym ubolewam.

Niestety dałam sobie lekko upust przez ostatni czas i zajadałam się słodyczami iw szelkimi niedobrymi rzeczami (czyt. niezdrowymi ), jadłam dużo..

I przybyło mi tłuszczyku na brzuchu, biodrach i udach. Najgorzej mam z brzuchem trudno mi sprawić, żeby ta oponka całkiem spadła. Nie ma tego bardzo dużo, ale jest na tyle dużo, że moje wszystkie spodnie są obcisłe i jeszcze mi się nic bardzo nie wylewa nic, ale jednak trochę tak... i czuję się bardzo niekomfortowo. Musiałabym zmienić spodnie, na rozmiar większe, a ja tego nie chcę. Nie o to przecież chodzi.


Do czego zmierzam. Chciałabym zrzucić ten tłuszczyk. Niestety póki co żadnego ruchu nie mogę sobie zafundować.

Postanowiłam sobie jeść:

- pyszne śniadanka z musli
- 2 śniadanko - kanapka, jabłko
- obiad

I tyle powinno mi w zasadzie wystarczyć, żeby nie być głodną.
W międzyczasie pić dużo wody, a nie herbaty i kawy, tak jak zwykłam to ostatnio robić.
No i nie podjadać absolutnie niczym.

Myślicie, że w ten sposób zniknie mi ten tłuszczyk?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 17:53   #2
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Moim skromnym zdaniem to za mało, nie wiem co planujesz na obiady ale tak na oko wyjdzie ci mniej niz 1000kcal na dobe, owszem możesz widziec efekty ale dlugo nie pociagniesz tylko na tych 3 posiłkach, zwłaszcza wieczorem bedziesz glodna. Za duza przerwa miedzy posilkami, łopatologicznie mówiąc organizm musi dostawac systematycznie odpowiednia ilosc posilkow bo bedzie glupial i zacznie odkladac zapasy jedzenia bo nie bedzie wiedzial kiedy bedzie nastepny posilek.
Na kolacje chociaz jakas surowke zjadaj np z tunczykiem, chudą wędlina. Jezeli wczesniej jadlas bez ograniczen co do rodzajów produktow to i tak organizm zareaguje na zmiane wiec nie obawiaj sie dorzucic jakiejs kolacji. Nie zapominaj o piciu wody. Nawet jak osiagniesz swoj cel to predzej czy pozniej bedziesz chciala wrocic do normalnego jedzenia-czytaj wiecej i efekt jojo murowany. Lepiej jesc tak by to nie bylo rygorystyczne a mozliwe do stosowania na dluzszy czas. Przy takim trybie jedzenia latwo o pogorszenie stanu zdrowia czy wygladu(wypadanie wlosow, pogorszenie stanu paznokci). Jesli boisz sie dodac posilek to postaw w swojej diecie na gotowane mieso badz pieczone, jedz ryby i duzo warzyw. Pamietaj racjonalne odzywianie to ok 5 posilkow w tym 3 glowne i 2 przekaski. Staraj sie zjesc wiecej na sniadanie, a potem im blizej konca dnia tym mniej kalorycznie.
Nie zapominaj o witaminach bo na diecie łatwo o ich braki a moze sie to objawiac spadkiem energii i zlego samopoczucia.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:24   #3
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

nie , spowolnisz przemiane, powiekszysz bf w organizmie = wiecej szkód niż porzydku
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:37   #4
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

3 posiłki, 2 przekąski - śniadanie, 2 śniadanie, obiad a pomiędzy owoce?

Mnie to w zupełności wystarcza. Śniadanie jemjak wstanę rano, 2 śniadanie na zajęciach, a obiad po zajęciach przed pracą. Pracę zaczynam o 18, więc wtedy to już nie będę jeść. Nawet nie wiem co mogłabym jeść na kolację. Nie mam czasu w ogóle przyrządzać surówek..

Hm.. śniadanie - musli
2 śniadanie - pełnoziarniste pieczywo, serek ziarnisty, pomidorek, wędlinka, ser zółty
w międzyczasie - jabłko, banan albo jakiś jogurt
obiad - warzywa, mięso jakieś (nawet jeśli jem poza domem, to jak kupuję obiadek to jest on raczej pożywny i bogaty w witaminki)

obiad u mnie to jest ok 16-17. I co potem jeść? Muszę coś?
To nie jest zależne od indywidualnych potrzeb?
Zresztą ja nigdy nie wiedziałam co powinnam jeść na kolacje, żeby nic mi się nie odkładało.
Chcę pozbyć się tego tłuszczyku, ale jak najbardziej chcę odżywiać się dobrze.

Jeśli nie będę nic w ogóle przegryzać, to też powinno zadziałać?

I jeszcze jedno? Wody powinnam pić taką butelkę 1,5l dziennie?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:47   #5
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

ja proponuje przejżeć wątek : ile dzisiaj zjadłam
dziewczyno przecież ty tylko bedziesz miec problemy z zdrowiem
5 posiłków i jesc co 2-3 godz i ostatni posiłek 2-3 GODZ PRZED SNEM I TEN OSTATNI POSIŁEK MA BYC BIAŁKOWY
i nie wierze ze nie masz czasu bo napewno znajdziesz czas np nawet mozesz wieczorem przygotowywac posiłki na 2 dzien
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:54   #6
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Białkowy, tak wiem.
Ale wiesz, niewiele mi to mówi..
Chętnie dowiedziałabym się CO konkretnie mogę jeść na kolację, co jest produktem białkowym - odpowiednim na kolację.

I ponawiam pytanie - czy podczas jedzenia 5 posiłków dziennie, bez przegryzania, z piciem 1,5l wody, spadnie tłuszcz?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:02   #7
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

białko znajdziesz : ryby , mieso , twarogi , serki wiejski , jajka , tunczyk itp
wiesz to zalezy jak bedzie wygladac na twoja dieta bo mówisz bardzo ogólnikowo
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 19:06   #8
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Okej, ale ponoć chleba nie powinno się jeść na noc, bo ma węglowodany.
Więc nie zjem kanapki z serem albo jajkiem np...

A mnie chodzi bardziej o konkretne przykłady kolacji...

Ogólnikowo? Mam powiedzieć co będę jadła na obiad? Bardzo różnie, ale staram się by było tam mięso jakieś i warzywa... zresztą nie mam niestety czasu przygotowywać sobie codziennie obiad, więc nie zawsze może być on super zdrowy. Np odsmażane gołąbki czy pierożki od mamy.
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:12   #9
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

1,5 litra płynów dziennie dla dorosłej osoby to śmiesznie mało - 2 litry samej wody to MINIMUM, do tego herbata i woda z pokarmów.
Zdrowe odżywianie, niezależnie, czy odchudzające, czy nie - wyklucza "przegryzanie" i "przekąski". Jesz co 2-3 godz. dziennie normalny posiłek, oczywiście nieduży. Mi wychodzi 6 posiłków, powiedzmy, że jak ktoś później wstaje, to mieści się 5 - ale niech to będzie zdrowe jedzenie, a nie "przekąski"
Do określania, co jest białkowe, a co nie jest, służą tabele makroskładników, np. na www.kalorie.net
Tłuszcz spadnie, jeśli będziesz się zdrowo (tzn. odpowiednio do zapotrzebowania i celu) odżywiać i uprawiać sport. Nie jesteśmy jasnowidzkami ale i tak możemy stwierdzić, że jak będziesz jeść 3 posiłki dziennie i ostatni w porze obiadu, to za rok o tej porze będziesz mieć jeszcze więcej tłuszczu
A brakiem czasu na ćwiczenia się nie przejmuj - na początek wystarczy 2 godziny tygodniowo, np. zamiast siedzenia na Wizażu zrobić sobie kilka porządnych treningów interwałowych
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:17   #10
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Na wszelkie treningi w domu jestem zbyt leniwa
Uwielbiam rower, fitness i siłownię - ale muszę być gdzies out. Nie lubię w domu ćwiczyć
Być może dopiero w maju uda mi się zapisac na fitness, ale nie wiem na ile mi czas pozwoli

No więc będę jadła...
śniadanie - musli
2 śniadanie - kanapka
przekąska- owoc albo jogurt
obiad
jakaś lekka kolacja... tylko wciąż nie mam pomysłów. muszę chyba więcej poszperać..

Wiem, że nikt nie jest tu jasnowidzem Ale osoby znające się na rzeczy mają doświadczenie i wiedza jakie efekty można osiagnąć przy zmianie odżywania na zdrowe.
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:23   #11
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

i co napiszemy ci ze schudniesz 5 kg a za kilka tyg przyjdziesz i powiesz że cie okłamałysmy... każdy organizm jest inny i nikt tak samo nie chudnie...
przeczytaj wyżej jeszcze raz wszystko co napisałysmy
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 19:28   #12
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Ale ja nikogo nie pytam ile schudnę i jestem człowiekiem świadomym, więc zdaję sobie sprawę z tego, że nikt mi nie powie ile schudnę!

Poza tym ja nie mam nadwagi i nie potrzebuję chudnąć niewiadomo ile. W moim przypadku to ok 2, góra 3kg. Więc to naprawdę niewiele.
Te 2-3kg, które sobie dodałam wcinając słodycze.

Chcę zacząć normalnie jeść i przy tym stracić tę okropną oponkę i tłuszcz z bioder.
Nie mów mi też o ćwiczeniach, bo ja doskonale wiem ile one działają i zacznę działać, ale dopiero za jakieś 3-4 miesiące.

Póki co, spytałam się osób, które w moim mniemaniu są doświadczone w tej kwestii, czy uda mi się pozbyć tego tłuszczu poprzez racjonalne odżywianie się.
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:30   #13
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Właśnie zjadłam kanapkę chleba razowego dyniowego z serkiem wiejskim i plasterkiem pomidora.

OK?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:38   #14
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Holly - czytaj uważnie Powtórzę: nie jedz "przekąsek" między posiłkami. Jedz POSIŁKI, a nie ich przegryzki, przekąski, zakąski itp.
Posiłek, jak pewnie wiesz, to porcja białka + porcja zdrowych tłuszczów + porcja warzyw. Więc muesli to nie jest posiłek
A jeśli naprawdę jesteś zbyt leniwa, to daj sobie z tym wszystkim spokój, bo od lenistwa to na pewno się nie da schudnąć. Odchudzanie to pewien rodzaj pracy i bez chęci jej wykonania nie schudniesz. My Ci tu możemy podpowiedzieć, jak to zrobić, ale zrobić powinnaś sama.
I pamiętaj, że chcieć to móc
Jeśli uwielbiasz rower, fitness i siłownię, to zapisz się od poniedziałku na siłownię, po co to odkładać do maja?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:41   #15
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Midi, ja miałam na myśli musli z mlekiem oczywiście!! Czy to nie posiłek??

A co do przekąsek między posiłkami, to jabłko czy jogurt to są przekąski?

Nie zapiszę się w poniedziałek, ponieważ od poniedziałku do piątku wychodzę z domu o 7.30 i wracam po 23.

Chcę schudnąć!! Dlatego tu piszę i zwracam się do Was o pomoc
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 19:44   #16
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Trochę się gubię w tym co jest racjonalną dietą. Przyznam szczerze, że myślałam, że "mój jadłospis" będzie ok.
Ale jednak nie jest.

Sama już nie wiem co powinnam jeść na śniadanie, obiad, kolacje, co pomiędzy i kiedy to jeść.
Myślałam, że wiem
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:01   #17
asiek_msd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

przeczytałam wszystko co tu piszecie i holly, mam taki sam problem jak Ty, zwyczajnie nie mam czasu na aeroby teraz i najwczesniej bede mogła zapisać sie za jakis miesiąc, dwa i póki co robie codziennie program tamilee 'i want those ABS' od 2 miesięcy i widze diametralną zmiane, mam ładnie zarysowaną górną czesc brzucha, pozostało mi tylko zrzucenie tłuszczu z tej głupiej dolnej części , bo tam mam go o wiele więcej niż w górnej ale jest dobrze i zajmuje mi to tylko pół godziny dziennie, także polecam

jedynym minusem jest to, że może sie szybko znudzić, ale ja jestem na tyle zdeterminowana, ze moge robić to codziennie nawet przez rok
__________________
i know that you feel me somehow.
asiek_msd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:04   #18
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Cytat:
Napisane przez asiek_msd Pokaż wiadomość
przeczytałam wszystko co tu piszecie i holly, mam taki sam problem jak Ty, zwyczajnie nie mam czasu na aeroby teraz i najwczesniej bede mogła zapisać sie za jakis miesiąc, dwa i póki co robie codziennie program tamilee 'i want those ABS' od 2 miesięcy i widze diametralną zmiane, mam ładnie zarysowaną górną czesc brzucha, pozostało mi tylko zrzucenie tłuszczu z tej głupiej dolnej części , bo tam mam go o wiele więcej niż w górnej ale jest dobrze i zajmuje mi to tylko pół godziny dziennie, także polecam

jedynym minusem jest to, że może sie szybko znudzić, ale ja jestem na tyle zdeterminowana, ze moge robić to codziennie nawet przez rok
No wlasnie.. ta dolna czesc brzucha jets najgorsza! Mozna ja zrzucic rpzez aeroby. Ale na aeroby trzbea miec czas. Bez aerobow to pewno dluzej znika ten dolny tluszczyk... ale chyba znika?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:13   #19
asiek_msd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 28
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

znika, tylko duuużo wolniej niestety ja mam w planach zakupić hoola-hop koniecznie bo dużo dziewczyn mówiło mi, ze to bardzo pomaga to znaczy nie kupienie, tylko ćwiczenie oczywiście <lol2>
__________________
i know that you feel me somehow.
asiek_msd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 20:44   #20
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Mam nadzieje, ze 2 miesiace mi wystarcza..
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:50   #21
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

I jeszcze jedno... jak piję wode to brzuch robi mi się wielki

Czy to w końcu minie? Czy tak zawsze się dzieje?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:01   #22
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

A jeśli jajka, to gotowane?
Jajecznica raczej odpada?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:03   #23
Pyreczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 66
Talking Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Proponuję Tobie dietę MM tj wg Montignac, ja na niej jestem drugi tydzień i zjechało mi 2 kg, nie chodzę głodna jem o stałych godzinach. Zachęcam do zapoznania się ze stronką www.dietamm.com
warunek nie łączyc węglowodanów z tłuszczami a waga sama jedzie w dół
a jeśli dostaniesz chęci na ćwiczenia to działanie jest jeszcze bardziej skuteczne
najważniejsze nie katować organizmu
powodzenia
Pyreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:10   #24
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Cytat:
Napisane przez Pyreczka Pokaż wiadomość
Proponuję Tobie dietę MM tj wg Montignac, ja na niej jestem drugi tydzień i zjechało mi 2 kg, nie chodzę głodna jem o stałych godzinach. Zachęcam do zapoznania się ze stronką www.dietamm.com
warunek nie łączyc węglowodanów z tłuszczami a waga sama jedzie w dół
a jeśli dostaniesz chęci na ćwiczenia to działanie jest jeszcze bardziej skuteczne
najważniejsze nie katować organizmu
powodzenia

Wszystko fajnie tylko, że w tej dietce jedzonko trzeba przygotowywać sobie samemu z określonych produktów.
A ja często nie jem obiadów w domu, a jeśli już to mam na to 20 min.
Jem wtedy to co mam od mamy albo jakieś warzywa na patelnie z piersią z kurczaka.. ewentualnie zupy..
Nie wiem jak z moim obecnym trybem życia mogłabym stosować tę dietę :/
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:55   #25
Pyreczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 66
Talking Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Cytat:
Napisane przez holly.k Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie tylko, że w tej dietce jedzonko trzeba przygotowywać sobie samemu z określonych produktów.
A ja często nie jem obiadów w domu, a jeśli już to mam na to 20 min.
Jem wtedy to co mam od mamy albo jakieś warzywa na patelnie z piersią z kurczaka.. ewentualnie zupy..
Nie wiem jak z moim obecnym trybem życia mogłabym stosować tę dietę :/

dziewczyno ja też prowadze wariacki tryb zycia , kwestia zoorganizowania sie , pracuje , ucze się i prowadze dom i daję radę stosować tę diete, jest to jedna z najleszych jakie do tej pory przeszłam i z duzym efekte, w ubiegłym roku stosując ją przez 6miesiacy zgubiłam 8 kg i zgubiła mnie radośc , pozwoliłam sobie na ciut wiecej i po kolejnych 6 mieiscy wróciłam do swojje wagi , teraz twardo sie trzymam pomimo ze mam brak czasu

na zakupy musze jechac a przygotowanie posiłków to zaden problem , troche optymizmu wiary w siebie i chęci
Pyreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:06   #26
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Hm Tylko, że ja realnie nie widzę tego

W jeden dzień np zajęcia mam od 10 do 17, na 18-22.30 do pracy (extremum ), a normalnie to mam zajecia, 2h przerwy, zajecia, 3h przerwy i wieczor praca.
Na 2 godziny nie opłaca mi się wracać do domu, bo mieszkam za daleko i zwyczajnie nie zdążę. Musiałabym chyba przyjechać do domu na gotowe, a ja jakoś nie widzę siebie przygotowującej jedzenie dla siebie codziennie około północy (po 23 wracam z pracy, a na drugi dzień na rano znów...)

Jak bardzo bym chciała coś wykombinować, no to musiałabym zrezygnować z wykładów, które straszliwie rozwalają mi dzień
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:24   #27
Pyreczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 66
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

ja wychodzę z domu o 6 rano a wraca około 22 żarcie szykuje wieczorkiem w pojemniki izabieram ze sobą
pozdrawiam
Pyreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:38   #28
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Napisalam na priv do Ciebie ja tez tak chce!
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:41   #29
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

Dokladnie ja robie sobie zawsze wieczorem w pojemnik salatke do pracy, wrzucam tam rózne liscie sałaty, pomidor, ogorek, papryke, pokrojona chuda szynke, troche mozarellli light, bądź zamiast miesa tunczyka lub ugotowane jajko w zaleznosci co mam w lodowce. Na pewno tez mozna kupic jakies gotowe surowki na miescie, do tego mozna tez wziasc np serek wiejski po obiedzie musisz cos jesc zwlaszcza,ze masz tyle zajec, jesli jest mozliwe (jak masz przerwe)powinnas cos w pracy jeszcze zjesc.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:43   #30
holly.k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 120
Dot.: Zniknie tłuszczyk z bioderek, brzuszka i ud?

I kiedy jesz te salatke?
O jakiej porze?
__________________

holly.k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.