Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 21:26   #4381
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez sismuerte Pokaż wiadomość
Ja na początku ciąży trafiłam tam na izbę przyjęć z powodu krwawienia i bólu podbrzusza i tak mnie jakoś zwerbowali i od początku tam mi lekarka tą ciążę prowadzi, wszystkie badania tam i szkoła rodzenia, no i tak jakoś poród też tam z przyzwyczajenia, poza tym sporo personelu jednak już znam, z tym, że też tam trafiłam dwa razy na takie położne, że jak akurat te mi się trafią do porodu to zatłukę
A na jaki zmieniłaś?
Na miedzylesie jak sie tam wrzaśnie na panie są grzeczne jak aniołki wkońcu od tego są żeby pomagać a nie swoje rządy wprowadzać .


Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny...ja tylko tu napisze i pomału zaczne nadrabiac te 30 stron...

wczoraj mnie wypisali i po południu byłam juz w domu. Norbi niestety został w Poznaniu jego stan nic sie nie zmienił, dalej na intensywnej i stan cięzki .. ja tu, on tam.. cięzko..
ja czuc sie czuje ok, chociaz blizna pobolewa i nie chodze jeszcze tak sprawnie jakbym chciała.. staram sie wogóle chodzic jak najmniej i duzo leze... jak juz wychodze to naprawde mus, np jak dzisiaj na zastrzyki... i jeszcze 2 mnie czekaja... ale mam nadzieje bedzie coraz lepiej.... do wtorku musi byc bo jade znowu do Poznania, odebrac akt urodzenia i odwiedzic Małego... no i na razie tyle.. w miare mozliwosci bede Was tu poczytywac...

no i gratulacje dla nowych mamuś
Trzymam kciuki za Norbercika . Oby szybko coś postanowili .

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
anakazar - persy są wspaniałe. a sierść to ich jedyna wada. I są idealne dla dzieci i do mieszkania. Mój nic nie niszczy, nie drapie, nie skacze po meblach. Jest bardzo leniwy i spokojny. Mam tylko problem z jego zębami a właściwie z kamieniem i co 2 lata muszę go usuwać.
Ja rodzicom nabyłam persa szarego . fajny skubaniec taka ciepła klucha co tylko lezy i się wdzięczy do głaskania . Do nas zawsze go przywożą na wakacje jak jadą

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
holender czyli nici ze spania na brzuchu przez najbliższe kilka miesięcy

a jeszcze mam pytanie, jak długo dziecko musi jeździć w gondoli ??
Mój jeździł 6 miechów . bo zima była i przestał się mieścić w tych kombinezonach i kocach.

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
A ja Wam pisałam ze 100 razy - Ranigast Pro! Nawet się mojej ginki dopytałam czy na pewno wolno to powiedziała, że ranitydyna jest obojętna dla ciąży i można śmiało brać tylko oczywiście zgodnie z ulotką.
Ja biorę jedną tabletkę na dzień lub dwa i na prawdę zero dolegliwości.
Nie wiem po co Wy się męczycie.


Nie wiem jak teraz wygląda ulotka Ranigastu ale raczej nie proponowałabym ciężarnej kobiecie zażywania go. Brak jest kontrolowanych badań dotyczących stosowania ranitydyny u kobiet ciężarnych. Ranitydyna przenika przez barierę łożysową i do mleka matki dlatego też lek ten można stosować u kobiet w ciąży i kobiet karmiących tylko w przypadku bezwzględnej konieczności. Decyzja jednak należy do lekarza i pacjentki. Każdy zażywa co chce i może.Ja do ust bym tego nie wzięła a problem ze zgagą mam koszmarny.
ja brałam rennie na zgage poprzednio a teraz jakoś mam rzadko .

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
a zapomnialam napisac jak nie macie jeszcze pampersow i hugisow to sa na promocji w tesco i bylam w leura merle czy jakos tak to sie pisze i kupilam hiacynty mmmmmmmm uwielbiam te kwiatki cale okno w kuchni nimi wylozylam hehe smialam sie ze jak bede miala corcie to nazwie ja Hiacynta ale nie skrzywdze dziecka
/
Szymek ma hiacynty u siebie w pokoju i chodzi kaze sobie ściagac z parapetu i je wąchA HE HE

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Oj bardzo Ci zazdroszczę tego mleka. Ale niestety nie zawsze sprawdza się chcieć to móc. Ja przez 5 tygodni walczyłam i nie udało mi się. Chyba łatwiej jak się ma dzicko przy sobie.
Pewnie że łatwiej nawet w ksiązkach jak poczytasz o karmieniu to przy sciaganiu mleka każa fote dziecka trzymac przy sobie itp . U Ciebie jeszcze wcześniej dużo plus do tego CC. Same karmieniowe przeciwności . Ale jako mama szkraba wykarmionego butlą wiem jedno " miłość jest w nas a nie w cycu " ważne że dziecko rośnie , jest najedzone itp. Reszta się nie liczy pewnie że mleko mamy jest super naj ale nic na siłe

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Jeśli wartość nie przekracza 250 zł to im i tak nic nie grozi a tylko w sklepie by mieli kupę roboty więc tak im było wygodniej to załatwić pewnie.
Ja w sklepie wzywałam i mówiliśmy że chciał ukraść to co ukradł plus jeszcze coś tam dodawaliśmy i się robiło z tego 250 .. nigdy nie darowałam żadnemu gnojowi

Cytat:
Napisane przez tylkooliwka Pokaż wiadomość
chyba Was udusze za ten kapusniak z prazokami,to moje ulubione danie a teraz nie mogę


tak naogol tak jest
wlasnie chcialam do tego nawiazac-na jednym wątku jest niesamowita dziewczyna ktorej urodziła sie chora Karolinka,lekarze nie dawali szans ale dzięki rodzicom Karolinka ma sie calkiem dobrze chociaz przeszla wiele operacji i wycierpiala mnostwo bolu,czeka ja jeszcze wiele rehabilitacji,mozna oddac dla niej 1 % podatku,jezeli ktoras z Was by chciala to bardzo dziękuję,podam linka mam nadzieje,ze to nie jest niezgodne z regulaminem.A jak chcecie poczytac to jest wszystko opisane na wątku Trudna ciąża-zamiast radości ogromne smutki.

Jak pomóc? http://www.karolina_pietrzak.ecom.co...jak_pomoc.html
Ja dowiedziałam się o Karolince z watku Szymkowego na innym forum bo laska ją znała z tego forum . Potem przeczytałam wątek Karolinki i posty nabuko ryczac jak debil . jej mama jest mega dzielna a Karolcia super dziewczynka i z tego miesiąca co Szymonek . W tamtym roku dałam jej 1% w tym daje kolezance która tez ma chorą córcie.


ja dziś byłam w szpitalu na wizycie wsio jest ok .. narazie termin pierwotny CC to 9 kwietnia ale to się ustali pod koniec miesiąca jeszcze dokładnie .
Nie miałam jak iść do Łaciatej ale za to spotkałam jej Tzta bo akurat jakies papierki przygotowywali do wypisu . Także juz wypełzła ze szpitala pewnie się ogarnie i odezwie - sorki Łaciata że tak tu Ciebie podkablowuje he he .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:33   #4382
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Tylkooliwka, pewnie masz na myśli nabuko? Znam tę historię- naprawdę dziewczyna jest niesamowita!

Dobranocki.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 22:12   #4383
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dobrywieczór :3
Melduję się na pokładzie<salut>!!!
Żyjemy i mamy się dobrze i wcale was nie zaniedbujemy . Czytamy, podziwiamy, obczajamy suwaczki... tylko z pisaniem nieco gorzej
Jeszcze teraz wynikłą niespodzianka. Monitor się psuje. Wyłącza mi się średnio co 2-3min i przestaje przyjmować jakiekolwiek polecenia. Najśmieszniejsze jest to, że jak się mu choćby na chwilę dopływ prądu odetnie to nagle śmiga jak nowy! ... A jakieś 3 min później znów padniot Mąż oczywiście "szczęśliwy". Portfel pusty, konto puste, jeszcze trochę rzeczy dla Młodego do kupienia i teraz jeszcze pasowałoby monitor wymienić ;] ... eh.
W weekend chyba przywieziemy w końcu łóżeczko, to zacznę się brać za robotę wreszcie i WRESZCIE trochę porządku się powinno zrobić w pokoju Jak będę mieć coś "gotowe" to oczywiście fotką się pochwalę

sismuerte - fajniutki brzuszek i elegancka krecha Ale faktycznie chudzinka z Ciebie straszna . Oczki bidulko podkrążone, kosteczki na wierzchu .... ciąża tak wymęczyła, czy po prostu taka uroda?

Isis ....
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 23:05   #4384
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Prażoki jakoś nigdy super za nimi nie przepadałam, ale teraz jakoś tak mnie naszło.... ze skwarkami i kapustą i maślanka (bo kwaśnego mleka tu nie dostanę) dobrze, że mam tu mamkę , już obiecała, że jutro na obiad zrobi wy to potraficie smaka narobić
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 05:54   #4385
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dzień dobry. Ale mi się dzisiaj udało, pierwsza jestem
Choć to raczej powód do płaczu że niektóre jeszcze śpią a ja już myślę co na drugie śniadanie .
O godz. 8 do mnie fryzjerka przychodzi, i tak jeszcze się zastanawiam, czy obcinać włosy czy nie. Kurcze człowiek tyle czasu zapuszcza, a potem i tak to so się strzępi ściąć trzeba
Dobra idę zmywarkę właczyć po wczorajszych deserkach, i trochę ogarnę i siebie i chatę ,.
A tak na marginesie to w Pile dzisiaj zasypało śniegiem i -9 stopni, a zapowiadali najmniej -1.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 05:57   #4386
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

no znowu jestem pierwsza no cóż dzisiaj się wyspałam wstałam siku tylko o 23.05 i o 4.00 i zasypiałam bez problemu o rany jak wspaniale być wyspanym Drcron zainteresowały mnie Twoje wyniki i dzwoniłam do mojej siostry, bo ona własnie coś miała z sikami nie tak i odszukała w papiórach i są bardzo podobne do Twoich, tylko ph miała 5. Ona miała do tego wysokie ciśnienie, ale wyższe od Ciebie sporo. I rodziła w 36 tygodniu wywoływali jej ze względu na białko wysokie bo dziecko podobno przy wysokim ciśnieniu i białku przestaje rosnąć i u niej tak właśnie było. Moim zdaniem to nie jest pierdoła i powinnaś się ze swoim ginem skontaktować, albo chociaż z tym kolegą ze szkoły?? A z tego co kojarzę to bakterie w moczy to chyba każdy ma...najgorsze jest białko...

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ale mi się dzisiaj udało, pierwsza jestem
Choć to raczej powód do płaczu że niektóre jeszcze śpią a ja już myślę co na drugie śniadanie .
O godz. 8 do mnie fryzjerka przychodzi, i tak jeszcze się zastanawiam, czy obcinać włosy czy nie. Kurcze człowiek tyle czasu zapuszcza, a potem i tak to so się strzępi ściąć trzeba
Dobra idę zmywarkę właczyć po wczorajszych deserkach, i trochę ogarnę i siebie i chatę ,.
A tak na marginesie to w Pile dzisiaj zasypało śniegiem i -9 stopni, a zapowiadali najmniej -1.
hehe no nie wierzę-przegoniłaś mnie o 2 minuty
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:19   #4387
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez MadCat Pokaż wiadomość
Drcron - Aż sprawdziłam swoje ostatnie wyniki:
Leukocyty - 8-12 wpw (wcześniej było 20-30)
Białko - neg.
Ph - 6
Leukocyty - 100
Bakterie - dość liczne

Nie wiem czy Ci to coś pomoże ale według mojej ginki te wyniki są ok. Jedynie na te "8-12 leukocytów" biorę Furaginum.

sismuerte - Kobieto jak wiatr wieje to się chyba do drzewa przywiązujesz żeby Cię nie porwał
Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no znowu jestem pierwsza no cóż dzisiaj się wyspałam wstałam siku tylko o 23.05 i o 4.00 i zasypiałam bez problemu o rany jak wspaniale być wyspanym Drcron zainteresowały mnie Twoje wyniki i dzwoniłam do mojej siostry, bo ona własnie coś miała z sikami nie tak i odszukała w papiórach i są bardzo podobne do Twoich, tylko ph miała 5. Ona miała do tego wysokie ciśnienie, ale wyższe od Ciebie sporo. I rodziła w 36 tygodniu wywoływali jej ze względu na białko wysokie bo dziecko podobno przy wysokim ciśnieniu i białku przestaje rosnąć i u niej tak właśnie było. Moim zdaniem to nie jest pierdoła i powinnaś się ze swoim ginem skontaktować, albo chociaż z tym kolegą ze szkoły?? A z tego co kojarzę to bakterie w moczy to chyba każdy ma...najgorsze jest białko...

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------


hehe no nie wierzę-przegoniłaś mnie o 2 minuty
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi
zadzwonie dzisiaj do ginka a wizyte mam 9 wiec moze dotrwam

a tak apropo to dzien dobry noc byla cudowna hehe tylko mialam dziwny sen snilo mi sie ze bylam na jakiejsc kolacji z wami wszystkimi i ze moje dziecie zostalo samo w domu i ja biegalam co chwila do domu sprawdzic czy wszystko w pozadku i musialam skakac po dachach zeby bylo szybciej a sniegu bylo mnustwo
otwieram oczy patrze przez okno a tam conajmniej 10 cm sniegu i ciagle pada moje plany na dzisiaj poszly w sina dal a tak chcialam is na spacer do lasu bo tam juz sniegu nie bylo a tu dupa blada znow napadalo i nieststy bedziecie dzisiaj zmuszone na moje towarzystwo na forumku
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 07:32   #4388
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi
zadzwonie dzisiaj do ginka a wizyte mam 9 wiec moze dotrwam

a tak apropo to dzien dobry noc byla cudowna hehe tylko mialam dziwny sen snilo mi sie ze bylam na jakiejsc kolacji z wami wszystkimi i ze moje dziecie zostalo samo w domu i ja biegalam co chwila do domu sprawdzic czy wszystko w pozadku i musialam skakac po dachach zeby bylo szybciej a sniegu bylo mnustwo
otwieram oczy patrze przez okno a tam conajmniej 10 cm sniegu i ciagle pada moje plany na dzisiaj poszly w sina dal a tak chcialam is na spacer do lasu bo tam juz sniegu nie bylo a tu dupa blada znow napadalo i nieststy bedziecie dzisiaj zmuszone na moje towarzystwo na forumku
Witam i ja

Ja też mam wizyte na 9 i doczekac się już nie mogę.O śniegu nic nie mówcie-wczoraj na tarasie jeszcze ładnie płytki widziałam,a dzisiaj wstrętny biały śnieg-już patrzec na niego nie mogę.

Idę się wziąc zaraz za łazienke,bo tż dobry chłopina sprząta,ale nie tak dobrze jak ja-muszę miec po swojemu

Ej dziewczyny dziś dzień teściowejskładac życzenia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:43   #4389
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

halo dzień doberek

Coż za wpaniała noc dawno tak dobrze nie spałam w prawdzie wstałam przed 7 ale za to jaka wypoczęta

drcron jasne dzwon do ginki niech ci powie co i jak Ja wiztę mam 11 marca juz nie mogę się doczekać ciekawe ile Szymonek już waży w 33 tc ważył prawie 1900 Ja obstawiam 2400 ??
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:52   #4390
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
halo dzień doberek

Coż za wpaniała noc dawno tak dobrze nie spałam w prawdzie wstałam przed 7 ale za to jaka wypoczęta

drcron jasne dzwon do ginki niech ci powie co i jak Ja wiztę mam 11 marca juz nie mogę się doczekać ciekawe ile Szymonek już waży w 33 tc ważył prawie 1900 Ja obstawiam 2400 ??
zadzwonie kolo 11 bo teraz jeszcze jest na dyzurze w szpitalu i nie chce przeszkadzac
no wlasnie ciekawe ile nasza niunia wazy i czy nadal jest niunia
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:52   #4391
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
halo dzień doberek

Coż za wpaniała noc dawno tak dobrze nie spałam w prawdzie wstałam przed 7 ale za to jaka wypoczęta

drcron jasne dzwon do ginki niech ci powie co i jak Ja wiztę mam 11 marca juz nie mogę się doczekać ciekawe ile Szymonek już waży w 33 tc ważył prawie 1900 Ja obstawiam 2400 ??
Moja Ninka w 30 ważyła 1580,więc licze ,że będzie 2000? o ile poda mi jej wage
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 07:54   #4392
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez sismuerte Pokaż wiadomość
Udało się z tą ładowarką A o to efekty

Brzusio śliczny Dziewczyno jedz proszę Cię hihihi bidulko nasza
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:55   #4393
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

do dziewczyn ktore same wypelnialy PITA napiszcie mi prosze czy wartosci z Pita z Zusu mam wpisac w rubryke tam gdzie mam dochod czy tam gdzie jest inne ?? dziekuje
kurcze ja jeszcze musze wypelnic PIT3 i nie wiem czy nie musze osobiscie pojechac i go zglosic bo zmienilam nazwisko i nie wypelnilam im tego pita bo za niedlugo zas zmienialam dowod bo zmienialam miejsce zamieszkania i teraz musze chyba osobiscie pojechac do swidnicy nic jutro dzien otwarty to podjade
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:59   #4394
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
zadzwonie kolo 11 bo teraz jeszcze jest na dyzurze w szpitalu i nie chce przeszkadzac
no wlasnie ciekawe ile nasza niunia wazy i czy nadal jest niunia
a ciekawe ciekawe zobaczymy jak coś mam już trochę ciuszków dla dziewczynki w razie pomyłki hihi mnie też oszukali na poczatku mówili że dziewucha a teraz że chłopak sama nie wiem czy można w to wierzyć hihi moja koleżanka miała mieć chłopaka i wyszła dziewczynka mąż był z niezłym szoku

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja Ninka w 30 ważyła 1580,więc licze ,że będzie 2000? o ile poda mi jej wage
powinni ci podać a jak nie to

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
do dziewczyn ktore same wypelnialy PITA napiszcie mi prosze czy wartosci z Pita z Zusu mam wpisac w rubryke tam gdzie mam dochod czy tam gdzie jest inne ?? dziekuje
kurcze ja jeszcze musze wypelnic PIT3 i nie wiem czy nie musze osobiscie pojechac i go zglosic bo zmienilam nazwisko i nie wypelnilam im tego pita bo za niedlugo zas zmienialam dowod bo zmienialam miejsce zamieszkania i teraz musze chyba osobiscie pojechac do swidnicy nic jutro dzien otwarty to podjade
nie pomoge u nas sprawy urzędowe załatwia małż
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:02   #4395
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja Ninka w 30 ważyła 1580,więc licze ,że będzie 2000? o ile poda mi jej wage
az i ja poszlam po wydruki z USG i moja niunia w
30t2d wazyla - 1665
33t3d wazyla - 2800

boze jakiego ja kolosa w sobie nosze az sie boje sprawdzic ile teraz przytyla jak w 3 tygodnie przybrala na wadze ponad 1 kg <1135 dokladnie >
smieje sie do meza ze wedlug tej wagi < nie patrzac na ostatnia miesiaczke > termin przesunal mi sie z 4 kwietnia na 16 marca < szok> ale ja twardo upieram sie przy 4 kwietniu i upieram sie im blizej tym bardziej ze chce dotrwac juz nie chce isc na umawiany porod z moim ginem bo sie boje coraz bardziej

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Dzisiaj w pytan iu na sniadanie zaraz bedzie kiedy i jak nauczyc malucha kozystania z nocnika i o antykoncepcji kiedy nie dziala
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:02   #4396
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dzien dobry......my w troche lepszym humorze - choc dalej nie rewelacyjnie.....
Najbardziej marwi mnie fakt ze w przyszlym tyg. mam isc na macierzynskie a dalej nie dostalam listu ze go mi przyznali
Nio i w przyszlym tyg. bede musiala do pracy dojechac autobusem - wiec znow bez rewelacji......dzis zapytam ile by wypozyczenie kosztowalo ale sadze ze mnie nie bedzie stac.......a zanim kupimy inne autko to troche minie.....
Jeszcze w nocy moj tz't dal do wiwatu - powiedzialam ze jeszcze kilka takich akcji i ja nie wyrobie na zakrecie
oj aj tak smuce tutaj na forum a tu trzeba sie cieszyc tym ze maluszek niedlugo juz bedzie przy mnie......
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:05   #4397
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
az i ja poszlam po wydruki z USG i moja niunia w
30t2d wazyla - 1665
33t3d wazyla - 2800

boze jakiego ja kolosa w sobie nosze az sie boje sprawdzic ile teraz przytyla jak w 3 tygodnie przybrala na wadze ponad 1 kg <1135 dokladnie >
smieje sie do meza ze wedlug tej wagi < nie patrzac na ostatnia miesiaczke > termin przesunal mi sie z 4 kwietnia na 16 marca < szok> ale ja twardo upieram sie przy 4 kwietniu i upieram sie im blizej tym bardziej ze chce dotrwac juz nie chce isc na umawiany porod z moim ginem bo sie boje coraz bardziej

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Dzisiaj w pytan iu na sniadanie zaraz bedzie kiedy i jak nauczyc malucha kozystania z nocnika i o antykoncepcji kiedy nie dziala
wow ponad 1kg w 3 tyg masakra hahaha ciekawe jak będzie u mnie mi na razie przestawli termin o 2 tygodnie Aż jestem ciekawa jak będzie teraz na wizycie co powie, idę się umówić na CC <strach w oczach>
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:06   #4398
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
a ciekawe ciekawe zobaczymy jak coś mam już trochę ciuszków dla dziewczynki w razie pomyłki hihi mnie też oszukali na poczatku mówili że dziewucha a teraz że chłopak sama nie wiem czy można w to wierzyć hihi moja koleżanka miała mieć chłopaka i wyszła dziewczynka mąż był z niezłym szoku

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



powinni ci podać a jak nie to

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



nie pomoge u nas sprawy urzędowe załatwia małż
hehe dobre no ale dziewczynka w chlopiencych ubrankach wyglada jeszcze normalnie a chlopiec w koronkach czy falbankach albo rozu czy kwiatkach juz mniej slicznie

u nas od tych spraw nieststy jestem ja no ale jak to moj maz twierdzi jak mnie wygonia drzwiami to ja potrafie wejsc oknem i zawsze dostane to co chce uparta jestem w tych sprawach
ostatnio zalatwialam sprawy dla siosty z niemiec tutaj u nas w urzedzie to Pania doprowadzilam do takiego stanu ze musiala okno otwierac a ja bylam grzeczna ale upieralam sie przy swoim i wyszlo na moje ale az burmistrz zszedl z gory hehe < moj byly profesor > jak mnie widza w urzedzie to pewnie by drzwi zaryglowali hehe
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:06   #4399
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Moja Ninka w 30 ważyła 1580,więc licze ,że będzie 2000? o ile poda mi jej wage
a u mnie na usg w 30 tyg mały ważył dokładnie tyle samo 1580, a teraz jak mi robili (koniec 36 tygodnia był) to już waga była 3100. Ale wiecie jak to jest...ze mną na sali leżała dziewczyna, której wywoływali poród w 38 tyg bo dziecku spadało tętno i na usg w dzień porodu!!!wyszło że mały waży 2900, a popołudniu się urodził i ważył 3400....usg się myli w obie strony
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 08:09   #4400
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Witam i ja
Widzę, że śniegu pod dostatkiem w całej Polsce. U mnie też za oknem biało . Kiedy ta wiosna przyjdzie???
Drcron dzwoń do gina. I mnie się wydaje, że wyniki nie są za dobre. Dobrze byłoby wykluczyć np.zatrucie ciążowe.
sismuerte ty chudzinko, taki ładny brzuszek a buźka taka zmęczona
Moja córcia w 35tc ważyła 2340g dokładnie. Ale przymykam trochę oko na wagę bo jest szacunkowa .
kurdę a mi jeszcze ZUS pita nie przysłał , podobno mają czas do końca lutego. Zadzwonię ta dzisiaj.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:12   #4401
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

znalazłam fajnego sprzedawce na all, ma ubranka w wielopakach np pajace i bodziaki z Carters'a, George'a, Mothercare...zakupiłam sobie 3 pak pajaców za 39zł i 3 pak bodziaków z Carters'a za 19,99zł przesyłka tylko 9 zł http://allegro.pl/item940222969_moth...m_ce_nowe.html
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:17   #4402
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

A ja dzisiaj wstalam rece i stopy opuchniete. Poza tym zawsze rano budze sie z dretwialymi rekoma.. a jak sie obudzialam w nocy to bolaly mnie nadgarstki. Przeczytalam w ksiazce ze wszystko podobno wlasnie przez zatrzymana wode w organizmie. Bynajmniej mile to nie jest ...
Zostaly mi jeszcze 3 tygodnie do daty porodu..jejkus to juz tak blisko.
A wczoraj przyszedl nam wozeczek, pozniej wstawie fotki
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:17   #4403
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

drcron pytanie mam do ciebie, jak mi się zmienił adres zameldowania a nie wyrobiłam jeszcze nowego dowodu to muszę wypełniać jakiegoś dodatkowego pita?
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:20   #4404
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
hehe dobre no ale dziewczynka w chlopiencych ubrankach wyglada jeszcze normalnie a chlopiec w koronkach czy falbankach albo rozu czy kwiatkach juz mniej slicznie

u nas od tych spraw nieststy jestem ja no ale jak to moj maz twierdzi jak mnie wygonia drzwiami to ja potrafie wejsc oknem i zawsze dostane to co chce uparta jestem w tych sprawach
ostatnio zalatwialam sprawy dla siosty z niemiec tutaj u nas w urzedzie to Pania doprowadzilam do takiego stanu ze musiala okno otwierac a ja bylam grzeczna ale upieralam sie przy swoim i wyszlo na moje ale az burmistrz zszedl z gory hehe < moj byly profesor > jak mnie widza w urzedzie to pewnie by drzwi zaryglowali hehe
dokładnie w sumie teraz mam wszytsko neutralne żeby nie było kłopotu jak coś ....

mój małż też jest dobry w te klocki hehe wszystko załatwi

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
drcron pytanie mam do ciebie, jak mi się zmienił adres zameldowania a nie wyrobiłam jeszcze nowego dowodu to muszę wypełniać jakiegoś dodatkowego pita?
jak nie masz noewgo dowodu to nic nie wypełniasz
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:22   #4405
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Nie wiem czy był już ten temat na wątku ale ostatnio koleżanka pożyczyła mi książkę "JęZYK NIEMOWLąT" Tracy Hogg. Jestem już w połowie i polecam. Książka napisana jest fajnym językiem i można się z niej dowiedzieć ciekawych rzeczy o maluszkach.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:23   #4406
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
znalazłam fajnego sprzedawce na all, ma ubranka w wielopakach np pajace i bodziaki z Carters'a, George'a, Mothercare...zakupiłam sobie 3 pak pajaców za 39zł i 3 pak bodziaków z Carters'a za 19,99zł przesyłka tylko 9 zł http://allegro.pl/item940222969_moth...m_ce_nowe.html
Ja zamawiałam ubranka u tego sprzedawcy-za tą cene jakosc super.Tylko kurcze z rozmiarami nie trafiłam-wszystko okazało się większe niż miało byc.To co zamówiłam na 56 odpowiadało 62.
drcron wow 1kg w 3tyg, moja w 3 tyg urosła 600g.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-03-05 o 08:25
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:23   #4407
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Aneczkaaa dziękuję za odp.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:27   #4408
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam ubranka u tego sprzedawcy-za tą cene jakosc super.Tylko kurcze z rozmiarami nie trafiłam-wszystko okazało się większe niż miało byc.To co zamówiłam na 56 odpowiadało 62.
ja zamówiłam rozmiar 0-3, wiem, że mają zawyżoną rozmiarówkę bo z tych firm mam sporo ciuszków kupionych w Anglii i na allegro, akurat te co kupiłam to chcę na lato, jak mały będzie akurat miał 4-5 mcy
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:27   #4409
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
drcron pytanie mam do ciebie, jak mi się zmienił adres zameldowania a nie wyrobiłam jeszcze nowego dowodu to muszę wypełniać jakiegoś dodatkowego pita?
tak powinno sie wypelnic PIT3 chyba taki zielony i powinno sie zglosic to do urzedu bo mozna dostac kare ja mam nadzieje ze za to jak namieszalam nie dostane hehe zrobie maslane oczy i ladnie sie usmiechne no i w zusie tez powinno sie zglosic zmiane adresu zameldowania ja jak zanosilam zwolnienie to dalam ta kartke z meldunkowego i Pani sobie skserowala a powiedzialam jej odrazu ze moj szef nie chce przyjac do wiadomosci ze zmienilam adres zamieszkania i kaze mi przyjsc z dowodem nowym osobistym ze mu taka kartka nie wystarcza a dowod dopiero po 12 marca bedzie < ale Pani dzwonila wczoraj do mnie ze juz jest i moge odebrac > i ta Pani z Zusu uznala ze jest glupi i strasznie problematyczny <ale to ja juz wiedzialam wczesniej > no i pozglaszalam tam wszystko a teraz jak pojade 9 zawiesc zwolnienie kolejne to dam jej odrazu ksero dowodu osobistego nowego ale o skarbowce jakos zawsze zapominam hehe ale powinno sie zglosic zmiane adresu zamieszkania a dowod jest wazny 3 miesiace urzedowe od jakiejs zamiany czy adresu czy nazwiska a potem jest niewazny wiec warto go wymienic

ale dokladnie sie dowiem jak pojde odebrac dowod to wypytam ta Pania < jest bardzo mila > i napisze
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013


Edytowane przez drcron
Czas edycji: 2010-03-05 o 08:30
drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:29   #4410
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

drcron zobacz,bo Ty chyba lubisz takie rzeczy http://allegro.pl/item938263169_dalm..._cm_3_6_m.html
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.