Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 13:23   #4501
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
A oto moj wozeczek! bardzo mi sie podoba fajnie sie prowadzi, skrecane kolka. niewazylam go jeszcze ale powinien byc bardzo lekki, stelaz 7,5 kg,gondola 3,5.
Witam, jestem mamusią majową 2010... Trochę Was podczytuję (nie gniewacie się prawda?) i właśnie zauważyłam ten wózeczek... Czy to Hebart Omega? Przymierzam się do jego kupna... Jeśli mogłabyś napisać gdzie go kupiłaś (allegro, producent), cena, co ma w zestawie (moskitiera, folia przeciwdeszczowa), jaka jest jakość wykonania i ogólne wrażenie. A jeszcze słyszałam, że budka się dość głośno składa, to prawda? Przepraszam, za tyle pytań ale będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, mało jest opinii na temat tego wózeczka...

Trzymam kciuki za wszystkie mamusie, za szybkie i łatwe porody...
I oczywiście: IGORKU wyjdź wreszcie bo ja się też już niecierpliwie
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś

Edytowane przez lindsley
Czas edycji: 2010-03-05 o 13:26
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:26   #4502
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
JoannaM wózek extra jaka to firma ??
Moja teściowa nic nie dała dla małego i wątpię że się zainteresuję zresztą nie zależy mi na tym mam ją gdzieś ....
Sory takie życie kochana <mamusiu> ale jestem złośliwa co
To jest polska firma Hebart model omega, zamawialam u producenta www.hebart.com.pl , ale czekalam na niego ponad 2 tygodnie bo ciagle cos.. a jest takze na allegro http://www.allegro.pl/listing/search...&string=hebart ja mam kolor nr 6. aha ten na all za 620 zl to nie wiem jakie ma kola, trzeba by sie zapytac, bo sa rozne do wyboru, a wtedy cena moze byc wieksza. ja zamawialam z pompowanymi.
Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Witam, jestem mamusią majową 2010... Trochę Was podczytuję (nie gniewacie się prawda?) i właśnie zauważyłam ten wózeczek... Czy to Hebart Omega? Przymierzam się do jego kupna... Jeśli mogłabyś napisać gdzie go kupiłaś (allegro, producent), cena, co ma w zestawie (moskitiera, folia przeciwdeszczowa), jaka jest jakość wykonania i ogólne wrażenie. A jeszcze słyszałam, że budka się dość głośno składa, to prawda? Przepraszam, za tyle pytań ale będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, mało jest opinii na temat tego wózeczka...
ta to wlasnie ten. kupilam u producenta, razem z fotelikiem kosztowal 77o zl, ale za kuriera zaplacilam bardzo drogo(85zl) bo to dwie paczki byly,wysylaja dhlem. no i czekalam na niego ponad 2 tygodnie. a wczesniej nie bylo tej aukcji za 620zl, bo teraz to wychodzi korzystniej. nie ma zadnej foli ani moskitiery :/ trzeba dokupic. ma torbe. Tez czytalam te opinie na necie. skladalam budke i nic nie bylo glosnego, tylko taki klik jak sie podnioslo do gory. sie okaze dopiero w praktyce ogolnie jestem bardzo zadowolona, za taka cene to jest super! kolor moze troszke za jasny,najwyzej bede czesciej prac
__________________

Razem z Gabrysią


Edytowane przez JoannM
Czas edycji: 2010-03-05 o 13:34
JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:38   #4503
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
ta to wlasnie ten. kupilam u producenta, razem z fotelikiem kosztowal 77o zl, ale za kuriera zaplacilam bardzo drogo(85zl) bo to dwie paczki byly,wysylaja dhlem. no i czekalam na niego ponad 2 tygodnie. a wczesniej nie bylo tej aukcji za 620zl, bo teraz to wychodzi korzystniej. nie ma zadnej foli ani moskitiery :/ trzeba dokupic. ma torbe. Tez czytalam te opinie na necie. skladalam budke i nic nie bylo glosnego, tylko taki klik jak sie podnioslo do gory. sie okaze dopiero w praktyce ogolnie jestem bardzo zadowolona, za taka cene to jest super! kolor moze troszke za jasny,najwyzej bede czesciej prac
Dzięki
Ja pisałam do producenta ale o akcesoriach zapomniałam a ceny wysyłki mi nie podał... Na all jest też aukcja za 930zł z wysyłką można mieć z moskitierą i folią ale muszę się rozejrzeć czy taniej nie wyjdzie dokupić jakieś uniwersalne.. I na fotkach Twoich i producenta jest mała różnica - z boku wózka między kółkami taka poprzeczka - u producenta jej nie ma, jest trochę wyżej i czarna...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:43   #4504
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
No ładnie... drugi drcronik się nam robi A zeby Cię ten tż-cik trochę przemaglował



Ej,ej... czy Ty przypadkiem nie miałaś się już oszczędzać?? No chyba, ze to co dziś zrobilaś to jest dla Ciebie oszczędzanie.
Ja jednak nie radzilabym Ci smażyć placków na oleju po racuchach bo troche Ci mogą się zasłodzić
ale ja dzisiaj nic nie robilam tylko przygotowalam sobie miotle < wnioslam ja na gore > z zamiarem posprzatania ale przyznam sie bez bicia dzisiaj nic mi sie nie chce mam lenia tak wielkiego ze hoho siedze na lozku i patrze na ta brudna podloge i tak jakos nie chce mi sie ruszyc na sama mysl o wysilku robi mi sie twardy brzuszek wiec nic nie robie poczekam az malz wstanie i posprzata hihi a ja jak nasz fachowiec sobie pojdzie to zabiore sie za malowanie poreczy hihi tylko nie krzyczcie mialam juz po nim nie poprawiac ale szlak mnie trafia jak widze niedociagniecia a wole juz nic nie mowic bo on leci do mojego tescia i pyta czy ma to zrobic no doslownie trafia mnie dlatego nie mam ochoty na nic na cale szczescie dzisiaj ostatni dzien u nas maluje prosilam by wywiercil mi dziury w pokoju dziecka zebym rolete mogla powiesic i na korytarzu bo kupilam inny karnisz taki cieniusi jakby linkowy bo bardziej bedzie pasowal do tej nowej firanki prosilam 3 dni temu i zero reakcji wiec sie wkurzylam dzwonilam do mojej mamusi i powiedzialam ze jak jutro na imieninki do niej przyjedziemy to ja ukradne im wiertarke i w poniedzialek oddam powierce sobie tam gdzie bede chciala i co bede chciala mam wkretarke ale nie da sie wkrecic w te sciany wkretow trzeba kolki dawac

Ankazar a ja niedawno czytalam ze Tobie nie wolno nic robic ze masz lezec i ladnie pachnac wiec co to za przemeblowania : pala:
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:55   #4505
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Dzięki
Ja pisałam do producenta ale o akcesoriach zapomniałam a ceny wysyłki mi nie podał... Na all jest też aukcja za 930zł z wysyłką można mieć z moskitierą i folią ale muszę się rozejrzeć czy taniej nie wyjdzie dokupić jakieś uniwersalne.. I na fotkach Twoich i producenta jest mała różnica - z boku wózka między kółkami taka poprzeczka - u producenta jej nie ma, jest trochę wyżej i czarna...
wozek wyglada tak jak na zdjeciach u producenta, tylko kosz ma czarny. poprzeczka jest,moze jej nie widac, ale na niej mocuje sie wszystkie elementy wozka(fotelik,gondole,spa cerowke)
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:10   #4506
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
A własnie nie wiem czy któraś z Was zażywa olej z wiesiołka?
Bo na Szkole rodzenia położna mówiła że od 32 tc brać 2 tab. dziennie, a powyżej 36 2x po 2 tab., że podobno szyjkę macicy zmiękczają, i szybciej rozwarcie postępuje przy porodzie, no i na rozwój dziecka dobrze wpływa. No i też było naparze z liści malin, żeby pić dwa razy dziennie powyżej 34tc i się nie dziwić jak przy pierwszym karmieniu dziecka po takim naparze,pierwsze mleko może być na zielono zabarwione.
Do szkoły rodzenia nie chodziłam, ale też o tym czytałam. Kupiłam sobie olej z wiesiołka w tabletkach - oeparol, z liśćmi malin gorzej - nie mam w pobliżu sklepu zielarskiego, a w aptekach nie ma.
Spytałam o to moją Gin, powiedziała, że raczej nie będzie mi to potrzebne. pl_madzia - A Ty bierzesz?
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:13   #4507
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

hej ho.....my na przerwie skoczylismy do McDOnalda - no coz czasem mozna.......

Ogolnie to znow mam uczucie ciagniecia w brzuchu hehehehe
Maly sie rozpycha na wszelkie mozliwe strony - bidok nie wie ze bebenek mamusi ma ograniczona moc rozciagania

A wlasnie - moja typowa ciazowa przypadloscia od okolo miesiaca jest kichanie.......
JAk bym nie kichla min 20 razy w ciagu dnia to bym sie chyba zaczela niepokoic
Ale na mnie nie nalezy zwracac uwagi bo u mnie to normalne ze cos jest nienormalne
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 14:15   #4508
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

wiecie na co mnie naszło?? właśnie sobie gotuję jajka na twardo i zjem je z majonezem i szczypiorkiem a na drugie mam mega paczkę lays'ów paprykowych taki dziś mam obiad a tż ma zupkę ogórkową
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:18   #4509
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak piszesz u mnie w szpitalu też wsio we krwi ja szłam się kąpać przed 5 rano jak było świeżo po myciu i odkażaniu łazienek, a sikać chodziłam do łazienki na izbę przyjęć, bo tam czysto było Ja rozumiem, że ból itp., ale dziewczyny to są na prawdę obrzydliwe co niektóre....
A ja się wyspałam teraz drzemałam sobie od 11.30 do teraz i jest mi tak błoooogo
ooo ja tez spałam 2 godziny,a obudził mnie facet,który łaził i sprzedawał papier toaletowya głodna wstałam-myśle o budyniu waniliowym
madcat dzięki,ale miałam 2 paczuszki

Zle napisałam firma kurierska GLS,a nie GSL
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:23   #4510
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

jej ale sobie narobilam dzwonil do mnie Pan z allegro kupilam u nich pieluchy wlasnie pakuja moja paczke a tam mam ponad 60 zlotych nadplaty nie wiem jak ja to zrobilam ze im tyle kasiorki wiecej wplacilam hehe i Pan pytal co chce teraz zrobic czy maja mi odeslac kaske to powiedzialam zeby dolozyl za ta kwote co tam uwaza bo mi sie wszystko przyda to powiedzial ze jeszcze paczke pieluch gratis dostane
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:26   #4511
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez lindsley Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie mamusie, za szybkie i łatwe porody...
I oczywiście: IGORKU wyjdź wreszcie bo ja się też już niecierpliwie

Dziękuję, dziękuję Może siła woli wszystkich mamusiek można go lekko zmotywować do działania.

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
wiecie na co mnie naszło?? właśnie sobie gotuję jajka na twardo i zjem je z majonezem i szczypiorkiem a na drugie mam mega paczkę lays'ów paprykowych taki dziś mam obiad a tż ma zupkę ogórkową
Babobabku - jakaś telepatia - opisałaś właśnie moje śniadanko. Do jajka wszamałam bułeczkę z masełkiem A po czipsach nie ma śladu Właśnie lays paprykowe

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
jej ale sobie narobilam dzwonil do mnie Pan z allegro kupilam u nich pieluchy wlasnie pakuja moja paczke a tam mam ponad 60 zlotych nadplaty nie wiem jak ja to zrobilam ze im tyle kasiorki wiecej wplacilam hehe i Pan pytal co chce teraz zrobic czy maja mi odeslac kaske to powiedzialam zeby dolozyl za ta kwote co tam uwaza bo mi sie wszystko przyda to powiedzial ze jeszcze paczke pieluch gratis dostane

To chyba ta demencja ciążowa. Jeden z najpewniejszych symptomów ciąży...
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 14:33   #4512
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ooo ja tez spałam 2 godziny,a obudził mnie facet,który łaził i sprzedawał papier toaletowya głodna wstałam-myśle o budyniu waniliowym
madcat dzięki,ale miałam 2 paczuszki

Zle napisałam firma kurierska GLS,a nie GSL
kurcze ze u nas taki Pan nie chodzi dzisiaj wlasnie brakuje nam papieru a nie ma chetnego by pojechal do sklepu ja sie tam odrazu podmywam i wycieram recznikiem papierowym wiec mam z glowy hehe a reszta domownikow podkrada mi ten recznik
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:36   #4513
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

u nas tez nikt nie chodzi z papierem
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:42   #4514
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Łeb mnie boliii
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:55   #4515
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
u nas tez nikt nie chodzi z papierem
Dziewczyny u mnie byl pierwszy raz-nawet bym kupiła,bo mam w domu tylko 4 roli,ale on chodził ze zwykłym szarym,a ja takiego nie kupuje.

Wciągam właśnie budyń-jednak czekoladowy,pycha

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Rozmowy w toku dzisiaj fajne,jak ja "kocham" ogladac takie gówniary;d
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 14:55   #4516
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Do szkoły rodzenia nie chodziłam, ale też o tym czytałam. Kupiłam sobie olej z wiesiołka w tabletkach - oeparol, z liśćmi malin gorzej - nie mam w pobliżu sklepu zielarskiego, a w aptekach nie ma.
Spytałam o to moją Gin, powiedziała, że raczej nie będzie mi to potrzebne. pl_madzia - A Ty bierzesz?
No właśnie nie, bo chciałam się spytać lekarza, ale jak zwykle zapominam u niego o wszystkich pytaniach. Biorę witaminy feminatal metafolin 400 dha, i tak niebardzo chcę przesadzić, bo te witaminy to mają dwie tab. do codziennego brania. Jutro będę na szkole rodzenia to sie podpytam, tam mam 2 godzinki być to pewnie do pamięci pytanie mi wróci
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:01   #4517
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Spytajcie o te maliny i wiesiołka, bo ja już się zacznę chwytać wszystkiego niebawem.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:02   #4518
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Takie pytanko do tych z Was co są na chorobowym. Właśnie dostałam pismo z ZUSu(warszawa-ochota) w jakiej wysokości został mi naliczony zasiłek macierzyński, no i trochę zgłupiałam, bo przecież ja jeszcze nie urodziłam, i na chorobowym jestem . Już za późno żeby do nich dzwonić, i jak na złość do poniedziałku muszę czekać.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:07   #4519
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
MadCat, pomiziaj pacjenta ode mnie, proszę.
Zrobione
Kocisko już łazi ale oczywiście pijane

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Spytajcie o te maliny i wiesiołka, bo ja już się zacznę chwytać wszystkiego niebawem.
Podobno napar z liści malin jest dobry pod koniec. Kiedyś czytałam o tym w necie. Wrzuć w google to Ci powinno wyskoczyć.
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 15:08   #4520
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Spytajcie o te maliny i wiesiołka, bo ja już się zacznę chwytać wszystkiego niebawem.
Ta położna z mojej szkoły rodzenia jako przyspieszacza tych malin i wiesiołka nie podawała, tylko że jak już poród będzie, to łatwiej będzie.
A ona jako przyspieszacze porodu, to właśnie kazała po schodach schodzić, pranie dywanu, przysiady (ala to słynne zbieranie zapałek), no i olej rycynowy.
Moja ciotka twierdziła że podobne działanie do oleju rycynowego ma jedzenie makowca , tylko że potem dzieci w maku się rodzą
No i masowanie brodawek, lub próby odciągania pokarmu laktatorem, nawet jak go nie ma.
Jednej na szkole co już była poterminowa, kazała iść na jakuzzi, no i tamta kobietka na drugi dzień urodziła
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:14   #4521
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Lays'y paprykowe???????? oh Boze jak ja Was nie lubie!!!!!!!!!!!
To jest jedna z moich zachciewajek od 9 miesiecy!!!!!!!!!!!!!!
A niestety tutaj nie ma mozna kupic 10 innych smakow ale paprykowych poprostu NIE MA...jak to mozliweeee :/
I jeszcze Pepsi juz tez sie gdzies przewinela widzialam.... super :P najlepiej to dobic :P

A pozatym ze mi smutno i zle (przez Was tak tak!!!) to ogolnie bez zmian... termin mamy za 6 dni a tu NIC....cisza...jak tydzien po terminie nie bedzie sie nic dzialo...prawdopodobnie oxy .... a tego nie chce :/ no ale poki co czekamy....
PS. Marcowania, sprzatania nic nie daja ;P

Przegladajac wczoraj torbe szpitalna stwierdzilam ze nie mam nic dla malej na wyjscie ze szpitala!!!!! Kompletnie zapomnialam o tym!!!!! Przeszukalam juz cala stronke Babies'r'us...znalazlam kilka kombinezonikow...ale w miedzyczasie natknelam sie na pokrowiec do fotelika... http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2266846
I chyba to bedzie moj zakup....Opinie ma super...wystarczy tylko czapeczka na glowke.... moze ktoras z Was ma cos w tym stylu?
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:35   #4522
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Lays'y paprykowe???????? oh Boze jak ja Was nie lubie!!!!!!!!!!!
To jest jedna z moich zachciewajek od 9 miesiecy!!!!!!!!!!!!!!
A niestety tutaj nie ma mozna kupic 10 innych smakow ale paprykowych poprostu NIE MA...jak to mozliweeee :/
I jeszcze Pepsi juz tez sie gdzies przewinela widzialam.... super :P najlepiej to dobic :P

A pozatym ze mi smutno i zle (przez Was tak tak!!!) to ogolnie bez zmian... termin mamy za 6 dni a tu NIC....cisza...jak tydzien po terminie nie bedzie sie nic dzialo...prawdopodobnie oxy .... a tego nie chce :/ no ale poki co czekamy....
PS. Marcowania, sprzatania nic nie daja ;P

Przegladajac wczoraj torbe szpitalna stwierdzilam ze nie mam nic dla malej na wyjscie ze szpitala!!!!! Kompletnie zapomnialam o tym!!!!! Przeszukalam juz cala stronke Babies'r'us...znalazlam kilka kombinezonikow...ale w miedzyczasie natknelam sie na pokrowiec do fotelika... http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2266846
I chyba to bedzie moj zakup....Opinie ma super...wystarczy tylko czapeczka na glowke.... moze ktoras z Was ma cos w tym stylu?
No właśnie mi też te laysy paprykowe chodzą po głowie,a u mnie w sklepie nie ma
A ja tak sobie pomyslałam,że powinnam spakowac torbe do szpitala-dla siebie i dla małej,bo gdyby cosik się wcześniej wydarzyło i znienacka bym pojechała to przecież tż by mi przywiozł tylko szczoteczke do zębów i paste-ostatnio umył włosy żelem do higieny intymnej(bo bylismy na zakupach i kupilam,a miałam mu też wziąc szampon)i wszedł do łóżka i mówi,ale fajny dozownik ma ten nowy szampon dla mniepadlam ze śmiechu-więc sama muszę polegac na sobie w pakowaniu

Tylko kurcze tyle razy tu pisałyście co należy wziąc,a ja nie zapisałam i cykam czy czegoś nie zapomnę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:40   #4523
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

LASECZKI DOBRA WIADOMOSC

Uchwalili ustawe odnosnie becikowego - teraz wystarczy JEDNA potwierdzona wizyta u Gina w czasie calej cizy........
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 15:45   #4524
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Takie pytanko do tych z Was co są na chorobowym. Właśnie dostałam pismo z ZUSu(warszawa-ochota) w jakiej wysokości został mi naliczony zasiłek macierzyński, no i trochę zgłupiałam, bo przecież ja jeszcze nie urodziłam, i na chorobowym jestem . Już za późno żeby do nich dzwonić, i jak na złość do poniedziałku muszę czekać.
a nie wystepowalas do nich z zadnym pismem o naliczenie maciezynskiego ?? a moze Twoj pracdawca cos tam namieszla?? moze zadzwon najpierw do niego i zapytaj dlaczego dostalas takie pismo z zusu ?? on albo jego ksiegowa powinni wiedziec
Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Lays'y paprykowe???????? oh Boze jak ja Was nie lubie!!!!!!!!!!!
To jest jedna z moich zachciewajek od 9 miesiecy!!!!!!!!!!!!!!
A niestety tutaj nie ma mozna kupic 10 innych smakow ale paprykowych poprostu NIE MA...jak to mozliweeee :/
I jeszcze Pepsi juz tez sie gdzies przewinela widzialam.... super :P najlepiej to dobic :P

A pozatym ze mi smutno i zle (przez Was tak tak!!!) to ogolnie bez zmian... termin mamy za 6 dni a tu NIC....cisza...jak tydzien po terminie nie bedzie sie nic dzialo...prawdopodobnie oxy .... a tego nie chce :/ no ale poki co czekamy....
PS. Marcowania, sprzatania nic nie daja ;P

Przegladajac wczoraj torbe szpitalna stwierdzilam ze nie mam nic dla malej na wyjscie ze szpitala!!!!! Kompletnie zapomnialam o tym!!!!! Przeszukalam juz cala stronke Babies'r'us...znalazlam kilka kombinezonikow...ale w miedzyczasie natknelam sie na pokrowiec do fotelika... http://www.toysrus.com/product/index...ductId=2266846
I chyba to bedzie moj zakup....Opinie ma super...wystarczy tylko czapeczka na glowke.... moze ktoras z Was ma cos w tym stylu?
nie jestes sama ja mimo ze u nas sa laysy paprykowe nie moge ich jesc mimo ze pozarlabym wszystkie jakie sa w sklepie a o pepsi moge tylko pomazyc maz powiedzial ze po pepsi jestem zabardzo pobudzona i mam glupie pomysly < sprzatanie przemeblowania remonty > i nie pozwala mi pic no chyba ze u sasiadow ukradkiem wypije szklaneczke ale skubany zawsze zauwazy nie wiem jak on to robi
a ten spiworek przeslodki wydaje mi sie ze taki wystarczy no chyba ze bedzie bardzo zimno to jakis cieply polarkowy pajacyk pod spod
ja mam na wyjscie przyszkowane body pajacyk welurkowy kombinezonik taki z futerka bialusi ale nie biore zadnego kocyka ani nic z tych rzeczy mam jeszcze taki pokrowiec co na fotelik sie zaklada wklejalam kiedys zdjecia sma uszylam podobny do tego
BABBA COVER
http://blogs.babble.com/droolicious/...BabbaCover.jpg
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:02   #4525
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Ja wlasnie nie mam zadnego kombinezonika... zawsze zapomnialam, zawsze!!! I teraz sie obudzilam dopiero....
Pogoda jak pogoda,troszke wieje ale zimno nie jest...no ale wiadomo takie malenstwo nie przywyczajone itp itd..wystarczy sekunda :/ pewnie i tak uzyje tego tylko i wylacznie na wyjscie ze szpitala...'za moment' bedzie goraco (nie doswiadczylam tu jeszcze wiosny, od razu upal) a na nastepna zime mala bedzie za duza na fotelik...przekonuja mnie te pozytywne opinie...wiec chyba trzeba bedzie sie wybrac do sklepu, poki jeszcze jestem 'na chodzie' (tak szczerze to sie czolgam juz)


anakazar- Twoj TZ widze dobra pociecha

A ja sie tak zalatwilam ze nie mam nawet chleba w domu a co dopiero chipsy czy pepsi.... super...
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:05   #4526
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Rozmowy w toku dzisiaj fajne,jak ja "kocham" ogladac takie gówniary;d
właśnie skończyłam oglądać zastanawiam się skąd się biorą takie laski... albo ja z innego pokolenia, albo towarzystwa, albo wcale nie na czasie

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
LASECZKI DOBRA WIADOMOSC

Uchwalili ustawe odnosnie becikowego - teraz wystarczy JEDNA potwierdzona wizyta u Gina w czasie calej cizy........
ita a nam się becikowe polskie należy??
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:22   #4527
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
właśnie skończyłam oglądać zastanawiam się skąd się biorą takie laski... albo ja z innego pokolenia, albo towarzystwa, albo wcale nie na czasie



ita a nam się becikowe polskie należy??
Przynajmniej ma człowiek ubaw po pachy jak takie coś ogląda i ja też się zastanawiam skąd one kurka się biorą ta trzecia wysłowic się po polsku nawet nie potrafiła,a jakie wymagania miała

Moja lodówka też się domaga porządnych zakupów,a dopiero w niedziele pojedziemy na duże zakupy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:28   #4528
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
A własnie nie wiem czy któraś z Was zażywa olej z wiesiołka?
Bo na Szkole rodzenia położna mówiła że od 32 tc brać 2 tab. dziennie, a powyżej 36 2x po 2 tab., że podobno szyjkę macicy zmiękczają, i szybciej rozwarcie postępuje przy porodzie, no i na rozwój dziecka dobrze wpływa. No i też było naparze z liści malin, żeby pić dwa razy dziennie powyżej 34tc i się nie dziwić jak przy pierwszym karmieniu dziecka po takim naparze,pierwsze mleko może być na zielono zabarwione.
kochana.........liście malin powoduja skurcze.... i mozna je pić ale dopiero od skonczonego 37 tyg.
a wiesiołek dobrze piszesz... ja mam nawet podane 3x2
i zaczynam od poniedziałku kuracje z wiesiołkiem i liściami malin...
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość


Rozmowy w toku dzisiaj fajne,jak ja "kocham" ogladac takie gówniary;d
OMG... oglądałam.. i az włosy deba staja ale są takie typy wszędzie.. dosownie wszedzie... tylko możemy sie posmiac bo nerwów szkoda...
Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Spytajcie o te maliny i wiesiołka, bo ja już się zacznę chwytać wszystkiego niebawem.
spokojnie juz dawno mogłas pić.. wiesiołek chyba dzuo nie pomoże a le napar z lisci malin owszem...
Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
LASECZKI DOBRA WIADOMOSC

Uchwalili ustawe odnosnie becikowego - teraz wystarczy JEDNA potwierdzona wizyta u Gina w czasie calej cizy........
słyszałam.. ale czy to nas obowiązuje czy jak? wstecz tez?
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:35   #4529
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

A mi urósł brzuszek o 2 cm,mam już 95 cm.
Od paru dni moja dzidzia inaczej się zachowuje-zamiast wściekle mnie kopac jak do tej pory to przeciąga się ciągle i od czasu do czasu tylko kopa mi da.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 16:43   #4530
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A mi urósł brzuszek o 2 cm,mam już 95 cm.
Od paru dni moja dzidzia inaczej się zachowuje-zamiast wściekle mnie kopac jak do tej pory to przeciąga się ciągle i od czasu do czasu tylko kopa mi da.
super teraz pewnie nie ma już tyle miejsca, żeby kopać

moja ostatnio szalała, nawet kopniaki dostawałam, ale tylko jak leżałam na boku... w nocy tańcowała, a teraz jakaś leniwa... nie lubię jak tak długo śpi, bo się zamartwiam, a śpioch z niej straszny, chyba po tatusiu, bo jak uśnie to obudzić nie można
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.