Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 21:20   #4561
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

I ja sie przylanczam do tych co kluje na dole w dodatku od godziny skacze i turlam sie na pilce bo zas mam skurcze mam nadzieje ze zaraz mina bo jestem juz padnieta i z checia bym polozyla sie spac lyklam nospe i wypilam 2 magneziki moze pomoga
kurcze jak ja juz bym chciala zeby bylo blizej kwietnia zeby niunia bezpiecznie sie urodzila a tak to w niedziele dopiero wchodzimy na 37 tydzien i tyle jeszcze czasu przed nami
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 22:41   #4562
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Ja już chcę urodzić!!!!!!!

Jak która zrobi to przede mną, to będę gryzła. No!

Mrowak - jak ja Cię rozumiem. Od zawsze jestem w tej ciąży - brzuchem trącam patelnie, na brzuch pluję pastą w czasie mycia zębów... wrrrr....

A najlepsze jest to, że w tym tygodniu przestałam się mieścić w ostatni przedsłoniowy płaszcz - czyli gdybym urodziła w terminie, to mały by mi tak nie wyciągnął mojej biednej skóry. A później będzie tylko giga flak wisiał u pasa.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 22:50   #4563
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja już chcę urodzić!!!!!!!

ja też...
a mała sobie właśnie jakieś tańce odprawia w brzucholu... i zamiast sie pchać na dół to do góry sie ciśnie...
ja nie wiem po kim ona taka uparta... ;/

dobranoc... przespanej nocy życzę
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 22:52   #4564
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez machaj Pokaż wiadomość
ja też...
a mała sobie właśnie jakieś tańce odprawia w brzucholu... i zamiast sie pchać na dół to do góry sie ciśnie...
ja nie wiem po kim ona taka uparta... ;/

dobranoc... przespanej nocy życzę
A tym, co w terminie - nieprzespanej na porodówce Koncert życzeń
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 06:13   #4565
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dziewczyny, życzę wam szczęśliwego rozwiązania i pociechy z malców

Ja mam juz 20 tyd konczy sie, dzidzia sie rusza, we wtorek wizyta moze dowiemy sie co
A tak wygladamy w ciazy zdjecie z wczoraj
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:01   #4566
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
No właśnie nie, bo chciałam się spytać lekarza, ale jak zwykle zapominam u niego o wszystkich pytaniach. Biorę witaminy feminatal metafolin 400 dha, i tak niebardzo chcę przesadzić, bo te witaminy to mają dwie tab. do codziennego brania. Jutro będę na szkole rodzenia to sie podpytam, tam mam 2 godzinki być to pewnie do pamięci pytanie mi wróci
pl_madzia- to jak wrócisz ze Sr to daj, proszę znać. Moja gin twierdzi, że to druga ciążą, więc pójdzie łatwiej, ale kto wie. Jeśli wiesiołek i liście malin moga pomóc to ja się piszę. Nie chcę drugi raz rodzić 12 godzin!!!
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:17   #4567
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Witam po okropnej nocy rodem z horroru!
Śniło mi się,że wyrósł mi drugi czarny sutek,który okazał sie najgorszym rakiem i jeszcze,że z wielkim brzuchem żegnałam tż,bo musiał jechac zagranice,bo nie mielismy pieniędzy-nie mogłam spac i czuję się okropnie;/

Dziewczyny powiedzcie mi czy kurier jezdzi w sobote?

bo cholera wczoraj napisałam maila do tego co mi wysłał paczke we wtorek i on odpisał,że z jego strony zostało wszystko dopięte na ostatni guzik-pisał,żebym dzwoniła do tej głupiej siódemki i próbowałam,ale nikt nie odbierał-poczekam do 9 i zacznę znowu-już ja im dam-profesjonalna firma-dobre sobie;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 07:44   #4568
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dzien dobry a raczej dobry
Karolcia sliczny brzuszek szybko rosnie zycze szczesliwego dotrwania do rozwiazania
Ankazar siodemka chyba nie jezdzi w wekendy ale nie jestem pewna zadzwon do sprzedajacego i to jego obowiazku nalezy zeby przesylka dotarla na czas i to niech on dzwoni do kuriera nie Ty albo zadzwon do wlasciciela siodemki powinien byc tam numer podany u nich na stronie dla mnie to smieszne zeby kurier jechal od wtorku do soboty przewaznie kurier jest na drugi dzien jesli ma jakies problemy to na trzeci ale nigdy dluzej a i mozesz jeszcze poprosic zeby sprzedajacy przeslal Ci mailem ksero nadania przesylki bedzie tam data i godzina nadania
ja dzisiaj czekam tez na kuriera ale z DHL wczoraj wieczorem Pan do mnie dzwonil < z tej hurtowni co im zaduzo pieniazkow wyslalam > ze nadal juz paczke kurierowi < bylo kolo 20.00> wiec dzisiaj powinien dojechac jak dostane paczusie to juz bede gotowa zeby pojsc do szpitala bo bede miala wszystko w domku remont skonczony wiec niunia moze wychodzic dowod odebrany < martwilam sie ze pojde do szpitala bez dowodu >

a ja dzisiaj nie spie od 1 w nocy ale jestem o dziwo wyspana posprzatalam upieklam ciasto i racuchy na sniadanie < mialy byc gofry ale zepsulam gofrownice <ryczy> > zrobilam klopsy dla meza na jutro do pracy a teraz siedze i pije kawusie < inke > i zajadam sie jablecznikiem :P
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 07:55   #4569
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
Dzien dobry a raczej dobry
Karolcia sliczny brzuszek szybko rosnie zycze szczesliwego dotrwania do rozwiazania
Ankazar siodemka chyba nie jezdzi w wekendy ale nie jestem pewna zadzwon do sprzedajacego i to jego obowiazku nalezy zeby przesylka dotarla na czas i to niech on dzwoni do kuriera nie Ty albo zadzwon do wlasciciela siodemki powinien byc tam numer podany u nich na stronie dla mnie to smieszne zeby kurier jechal od wtorku do soboty przewaznie kurier jest na drugi dzien jesli ma jakies problemy to na trzeci ale nigdy dluzej a i mozesz jeszcze poprosic zeby sprzedajacy przeslal Ci mailem ksero nadania przesylki bedzie tam data i godzina nadania
ja dzisiaj czekam tez na kuriera ale z DHL wczoraj wieczorem Pan do mnie dzwonil < z tej hurtowni co im zaduzo pieniazkow wyslalam > ze nadal juz paczke kurierowi < bylo kolo 20.00> wiec dzisiaj powinien dojechac jak dostane paczusie to juz bede gotowa zeby pojsc do szpitala bo bede miala wszystko w domku remont skonczony wiec niunia moze wychodzic dowod odebrany < martwilam sie ze pojde do szpitala bez dowodu >

a ja dzisiaj nie spie od 1 w nocy ale jestem o dziwo wyspana posprzatalam upieklam ciasto i racuchy na sniadanie < mialy byc gofry ale zepsulam gofrownice <ryczy> > zrobilam klopsy dla meza na jutro do pracy a teraz siedze i pije kawusie < inke > i zajadam sie jablecznikiem :P
A ja wrócilam ze sklepu z pyszną drożdzówka i tez siedzę i piję inke

Nikt mi w tej siodemce nie odbiera telefonów-pewnie w weekend nikogo tam nie ma.Poczekam do poniedziałku i zacznę działac i masz racje napisze do tego sprzedawcy i niech on się martwi.

Też to właśnie ostatnia paczka dla dzidziusia i jestem gotowa na wszystko
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:09   #4570
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

zadzwon do sprzedajacego i popros o numer przesylki
https://www.siodemka.com/uslugi/znajdz-przesylke/
tutaj mozesz sprawdzic gdzie ona sie znajduje w tej chwili

a wiecie co kiedys mialam taki przypadek ze moja paczka byla otwierana wlasnie jak szla kurierem zrobilam mega afere odrazu przy odbiorze zadzwonilam do sprzedajacego i zapytalam czy on ta paczke dwa razy kleil tasma w dwoch roznych miejscach otworzylam przy kurierze i przez telefon sprawdzalismy czy wszystko jest na szczescie niczego nie rakowalo kurier glupio sie tlumaczyl ze dostal taka paczke mialam jechac do jego firmy i to zglosic ale jakos wypadlo mi z glowy
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:18   #4571
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

witam!!!!!!!

Megi.... ja to juz słow nie mam na Twoja pociechę!
Ale nie chciałabym tak czekac jak ty!!
trzymam kciuki za dzis lub jutro.. ostatecznie daje ci czas do poniedziałku

Karolcia... super brzuszek juz rosnie!! Tylko wytrwałości moge ci zyczyć.. bo uwierz nam na słowo koncówka jest najgorsza...

Drcronku mniam jabłecznik ja tez chce! a ty włąsnie chyba miałas odpoczywac??? he????????

Natala.... kaczki?.. kurcze to musi byc okropne... buuuu

Pop mamusiu jak sie czujesz??? Przeszło juz.. mojego t. tez meczy wirus od 3 dni... tylko jak mu mówie że dietke powinien zastosowac to on nie.. i je normalnie.. jego sprawa....

Mamuśki kochane jak tam zdrówko.. jak tam samopoczucie... kurcze piszcie czy naparwde jest cięzko przez pierwsze dni-tygodnie?


a mi sie sniło że leżałam na porodówce nikogo wiecej nie było tylko ja i personel... ale porodu ani widu ani słychu.. mam nadzieję że bedzie odwrotnie....
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 08:24   #4572
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
zadzwon do sprzedajacego i popros o numer przesylki
https://www.siodemka.com/uslugi/znajdz-przesylke/
tutaj mozesz sprawdzic gdzie ona sie znajduje w tej chwili

a wiecie co kiedys mialam taki przypadek ze moja paczka byla otwierana wlasnie jak szla kurierem zrobilam mega afere odrazu przy odbiorze zadzwonilam do sprzedajacego i zapytalam czy on ta paczke dwa razy kleil tasma w dwoch roznych miejscach otworzylam przy kurierze i przez telefon sprawdzalismy czy wszystko jest na szczescie niczego nie rakowalo kurier glupio sie tlumaczyl ze dostal taka paczke mialam jechac do jego firmy i to zglosic ale jakos wypadlo mi z glowy
Drakonik ja już sprawdzałam,tylko że oni tam guzik za info podają-i tak nic z tego nie wiadomo,u UPS jest wszystkio pięknie i czytelnie podane,a tu to jakaś porażka.Napisałam już maila do sprzedawcy i trochę sobie ulżyłam,eh jakbym tak dostała w swoje ręcę tego kuriera

Jeszcze mi na tej wsi prąd wyłączyli-sweet;/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2010-03-06 o 08:26
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:57   #4573
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

halo

Normalnie u mnie dzieje się coś nieprawdopodobnego znowu dobrze spałam Jestem w szoku

Karolcia super wieści

dbaj o siebie i dzidzię teraz już z górki

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
zadzwon do sprzedajacego i popros o numer przesylki
https://www.siodemka.com/uslugi/znajdz-przesylke/
tutaj mozesz sprawdzic gdzie ona sie znajduje w tej chwili

a wiecie co kiedys mialam taki przypadek ze moja paczka byla otwierana wlasnie jak szla kurierem zrobilam mega afere odrazu przy odbiorze zadzwonilam do sprzedajacego i zapytalam czy on ta paczke dwa razy kleil tasma w dwoch roznych miejscach otworzylam przy kurierze i przez telefon sprawdzalismy czy wszystko jest na szczescie niczego nie rakowalo kurier glupio sie tlumaczyl ze dostal taka paczke mialam jechac do jego firmy i to zglosic ale jakos wypadlo mi z glowy

Kradzieże w firmach kurierskich zdarzają się bardzo często kolega też ma sklep internetowy z komputerami itd www.icomp.pl i on noramlnie zamówił sobie taśme ze swoim logo teraz przy sprzedaży informuje klientów ze paczka będzie zaklejona tą taśmą. W sumie drogo go to koszuje bo taka tasma to spory wydatek ale mówi że warto bo kurierzy nie mogę rozpakowywac paczek bo nie mają takiej samej tasmy żeby zakleić a jak zakleją inną to od razu wszystko jasne.
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:42   #4574
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

A ja się cieszę
zaraz jadę do sklepu odebrać łóżeczko. Zamówiłam przez allegro dosłownie 10 minut temu i mogę odebrać osobiście, yupi
http://www.allegro.pl/item946334092_...fari_lodz.html
Klupś, safari z żyrafką.


A miałam już przez kilka dni jedno łóżeczko od przyjaciół - rozłożone. Ale kilka dni temu powiedzieli, że jednak nie planują drugiej dzidzi, więc go potrzebować nie będą, i mogą mi je odsprzedać. Niby za symboliczną kaskę, ale TZ powiedział, że tu musi wkroczyć honor. No i po naradzie rodzinnej stanęło na tym, że sami sobie kupimy nowe, tamto im oddamy (już je rozłożył) i powiemy, że to nowe jest prezentem wspólnym od babć. Jak ja nie lubię kłamać
Łóżeczko z przewijakiem po pierwszym dziecku dałam znajomym, którzy spodziewali się bobaska. I do głowy mi nie przyszło, żeby wołać od nich kasę. Jakbym chciała na nim zarobić, to bym je wystawiła na allegro.

A mnie cuś od kilku dni bardzo bolą biodra, aż spać nie mogę. Za to nastrój mi się poprawił, bo już nie mam trzęsawek po fenoterolu.

Drcron - Ty z tą swoją aktywnością tak mnie mobilizujesz, że jak tylko wrócę ze sklepu zabieram się za jakieś ciasto - bo kto wie, kiedy znajdę czas na pieczenie po przyjściu Małej na świat.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/

Edytowane przez dusiaka
Czas edycji: 2010-03-06 o 09:43
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:59   #4575
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
A ja się cieszę
zaraz jadę do sklepu odebrać łóżeczko. Zamówiłam przez allegro dosłownie 10 minut temu i mogę odebrać osobiście, yupi
http://www.allegro.pl/item946334092_...fari_lodz.html
Klupś, safari z żyrafką.


A miałam już przez kilka dni jedno łóżeczko od przyjaciół - rozłożone. Ale kilka dni temu powiedzieli, że jednak nie planują drugiej dzidzi, więc go potrzebować nie będą, i mogą mi je odsprzedać. Niby za symboliczną kaskę, ale TZ powiedział, że tu musi wkroczyć honor. No i po naradzie rodzinnej stanęło na tym, że sami sobie kupimy nowe, tamto im oddamy (już je rozłożył) i powiemy, że to nowe jest prezentem wspólnym od babć. Jak ja nie lubię kłamać
Łóżeczko z przewijakiem po pierwszym dziecku dałam znajomym, którzy spodziewali się bobaska. I do głowy mi nie przyszło, żeby wołać od nich kasę. Jakbym chciała na nim zarobić, to bym je wystawiła na allegro.

A mnie cuś od kilku dni bardzo bolą biodra, aż spać nie mogę. Za to nastrój mi się poprawił, bo już nie mam trzęsawek po fenoterolu.

Drcron - Ty z tą swoją aktywnością tak mnie mobilizujesz, że jak tylko wrócę ze sklepu zabieram się za jakieś ciasto - bo kto wie, kiedy znajdę czas na pieczenie po przyjściu Małej na świat.
Wiem jakie łóżeczko,bo sama takie miałam kupic-jest śliczne.Wzięłam inne,bo ja bardzo chciałam miec przybornik i on zakryłby mi żyrafke i staneło na tradycyjnym ze szczebelkami

Kurcze,ale tu dziś bez ruch-dziewczyny pewnie ze swoimi tżatmi się tula,a ja znowu sama,bo mój musi kończyc prace.
Ale za to jutro mamy fajny dzionek,wyjezdzamy i nie będziemy kisic się w domku
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 10:03   #4576
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
A ja się cieszę
zaraz jadę do sklepu odebrać łóżeczko. Zamówiłam przez allegro dosłownie 10 minut temu i mogę odebrać osobiście, yupi
http://www.allegro.pl/item946334092_...fari_lodz.html
Klupś, safari z żyrafką.


A miałam już przez kilka dni jedno łóżeczko od przyjaciół - rozłożone. Ale kilka dni temu powiedzieli, że jednak nie planują drugiej dzidzi, więc go potrzebować nie będą, i mogą mi je odsprzedać. Niby za symboliczną kaskę, ale TZ powiedział, że tu musi wkroczyć honor. No i po naradzie rodzinnej stanęło na tym, że sami sobie kupimy nowe, tamto im oddamy (już je rozłożył) i powiemy, że to nowe jest prezentem wspólnym od babć. Jak ja nie lubię kłamać
Łóżeczko z przewijakiem po pierwszym dziecku dałam znajomym, którzy spodziewali się bobaska. I do głowy mi nie przyszło, żeby wołać od nich kasę. Jakbym chciała na nim zarobić, to bym je wystawiła na allegro.

A mnie cuś od kilku dni bardzo bolą biodra, aż spać nie mogę. Za to nastrój mi się poprawił, bo już nie mam trzęsawek po fenoterolu.

Drcron - Ty z tą swoją aktywnością tak mnie mobilizujesz, że jak tylko wrócę ze sklepu zabieram się za jakieś ciasto - bo kto wie, kiedy znajdę czas na pieczenie po przyjściu Małej na świat.
łóżeczko śliczne

My dostaliśmy od znajomej łóżeczko zwykłe i turystyczne i jeszcze fotelik samochodowy dosłownie nowe kochana jest

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiem jakie łóżeczko,bo sama takie miałam kupic-jest śliczne.Wzięłam inne,bo ja bardzo chciałam miec przybornik i on zakryłby mi żyrafke i staneło na tradycyjnym ze szczebelkami

Kurcze,ale tu dziś bez ruch-dziewczyny pewnie ze swoimi tżatmi się tula,a ja znowu sama,bo mój musi kończyc prace.
Ale za to jutro mamy fajny dzionek,wyjezdzamy i nie będziemy kisic się w domku
mój tż sprząta ja mam luz zaraz muszę się szykować bo później jedziemy na zakupy i na urodziny do mojego brata
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc

Edytowane przez aneczkkaa
Czas edycji: 2010-03-06 o 10:06
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 10:17   #4577
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja już chcę urodzić!!!!!!!
megi ja jestem 3 tygodnie za tobą, ale uwierz mi, że ja też już chcę urodzić, codziennie modlę się żeby to było dziś

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, życzę wam szczęśliwego rozwiązania i pociechy z malców

Ja mam juz 20 tyd konczy sie, dzidzia sie rusza, we wtorek wizyta moze dowiemy sie co
A tak wygladamy w ciazy zdjecie z wczoraj
super, brzuszek rośnie trzymam kciuki za pomyślmy przebieg drugiej połowy

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
A ja się cieszę
zaraz jadę do sklepu odebrać łóżeczko. Zamówiłam przez allegro dosłownie 10 minut temu i mogę odebrać osobiście, yupi
http://www.allegro.pl/item946334092_...fari_lodz.html
Klupś, safari z żyrafką.


A miałam już przez kilka dni jedno łóżeczko od przyjaciół - rozłożone. Ale kilka dni temu powiedzieli, że jednak nie planują drugiej dzidzi, więc go potrzebować nie będą, i mogą mi je odsprzedać. Niby za symboliczną kaskę, ale TZ powiedział, że tu musi wkroczyć honor. No i po naradzie rodzinnej stanęło na tym, że sami sobie kupimy nowe, tamto im oddamy (już je rozłożył) i powiemy, że to nowe jest prezentem wspólnym od babć. Jak ja nie lubię kłamać

A mnie cuś od kilku dni bardzo bolą biodra, aż spać nie mogę. Za to nastrój mi się poprawił, bo już nie mam trzęsawek po fenoterolu.
nieładnie ze strony znajomych, mogli tak od razu to byście wiedzieli czy w ogóle brać czy nie...

mnie też biodra bolą i nie pomaga podkładanie poduszki między nogi... i choć nie mam trzęsawek to nastrój mi się nie poprawia.... normalnie mam wrażenie, że jak zaraz zacznę wyć to nie skończę zaraz budzę M. i robimy wyjazd z domu bo tu szału dostanę
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 10:29   #4578
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dziekujemy, dzidzia dzis szaleje Niestety lub stety mam zalecana CC od ortopedy zw wzgledu na biodro ktore moze byc dla mnie urudnieniem podczas porodu, moze wsykoczyc i nie wskoczyc spowrotem...a daje popalic od 3 miesiaca
__________________
______Karolinka i Iruś______
Nasz ślub-08.09.2007
...Anastazja-ur.07.07.2010....
...Nasz Aniołek...20.08.2009...

http://s6.suwaczek.com/20070908640517.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cuay3rd5gps6p.png
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 10:50   #4579
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Możesz kupic łańcuszek poczeka na malca Ew Szymek dostał taką łyżeczkę srebrną na niej się graweruje date urodzin itp. Albo np. zafunduj jakąś sesje zdjęciową tez fajna pamiatka .
Dzieki za pomysl!

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
O właśnie- sesja zdjęciowa to fajny pomysł, albo może jakiś kupon wejściowy do jakiegoś miejsca dla dzieci? U nas jest coś takiego http://fabrykawrazen.com.pl/
Tez fajny pomysl, bo wiem ze chadzaja z dzieckiem do takiego miejsca..

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
A ja się cieszę
zaraz jadę do sklepu odebrać łóżeczko. Zamówiłam przez allegro dosłownie 10 minut temu i mogę odebrać osobiście, yupi
http://www.allegro.pl/item946334092_...fari_lodz.html
Klupś, safari z żyrafką.
fajnie ze jest przewijak i posciel do kompletu

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Kurcze,ale tu dziś bez ruch-dziewczyny pewnie ze swoimi tżatmi się tula,a ja znowu sama,bo mój musi kończyc prace.
Ale za to jutro mamy fajny dzionek,wyjezdzamy i nie będziemy kisic się w domku
no wlasnie,tylko jedna strone od wczoraj zapisana..
nie martw sie nie jestes sama, moj tz wrocil o 8 z nocki,poszedl spac, jak wstanie to tyle co zje obiad ,godzine dwie posiedzi a potem znow na nocke i tez bedzie jutro spal do popoludnia.. takze tez jestem praktycznie sama
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 10:57   #4580
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez JoannM Pokaż wiadomość
Dzieki za pomysl!


Tez fajny pomysl, bo wiem ze chadzaja z dzieckiem do takiego miejsca..


fajnie ze jest przewijak i posciel do kompletu


no wlasnie,tylko jedna strone od wczoraj zapisana..
nie martw sie nie jestes sama, moj tz wrocil o 8 z nocki,poszedl spac, jak wstanie to tyle co zje obiad ,godzine dwie posiedzi a potem znow na nocke i tez bedzie jutro spal do popoludnia.. takze tez jestem praktycznie sama
A wiesz co?ja teraz tez miałam chrzciny i po prostu zapytałam mamy dzidzi czy jest coś co by chciała dla małego i owszem chciała-to kupiłam tego misia przytulaczka z fishera i sama od siebie(tak,żeby nie wiedziała)śliczną pościel do łóżeczka w kubusia puchatka,więc może po prostu zapytaj?

Ja chyba pójde na góre i poprzenoszę niektóre rzeczy malutkiej z jej pokoju do sypialni,bo ona i tak będzie z nami,więc to co ważniejsze wolę miec pod ręką niż latac od pokoju do pokoju-niby tylko parę kroków,ale
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 12:45   #4581
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cześć

Czy wszystkie dziewczyny dalej 2 w1 czy któraś poszła na całość?
Cisza dzisiaj... Mam 40t6d Smutam się tym.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:05   #4582
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Mrowak - jak ja Cię rozumiem. Od zawsze jestem w tej ciąży - brzuchem trącam patelnie, na brzuch pluję pastą w czasie mycia zębów... wrrrr....
No dokładnie! A jak siadam przy stole do obiadu, to się nagle okazuje, że między krawędzią stołu a mną jest wielka przepaść, w której musi mieścić się brzuch, a co za tym idzie wiele rzeczy zamiast trafiać mi do ust ląduje gdzie indziej

Dusiaka, masz moje łóżeczko Mi się bardzo podoba, a stoi już u nas ponad miesiąc. Ja przybornik powieszę na szczebelkach więc niczego mi nie zasłoni, zresztą nie mam miejsca, żeby przybornik wisiał na szczycie łóżeczka.
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:09   #4583
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
A ja się cieszę
zaraz jadę do sklepu odebrać łóżeczko. Zamówiłam przez allegro dosłownie 10 minut temu i mogę odebrać osobiście, yupi
http://www.allegro.pl/item946334092_...fari_lodz.html
Klupś, safari z żyrafką.

.
A przewijak tez do niego będziesz miała ?


magi - zawsze jeszcze mozesz olej wytestować . ja tam już bym go dawno wyżłopała na Twoim miejscu .. nie żebym podpuszczała ale podobno działa

Ja po zakupach spożywczych bo dziś znajomi do nas pzychodza . Mały coś ma biedny katar , mnie plecy bolą . normalnie juz mam dość tej ciaży ile można do cholerki .. niech ten czas szybciej leci
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:10   #4584
Claire9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 99
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

No u mnie MOŻE się coś ruszyło.
Wczoraj późnym wieczorem odszedł mi czop śluzowy i od tej pory dół brzuch mnie poważnie już pobolewa.

Czas jakiś temu strachałam się mocno bo mi się wydawało że czop mi się odkleja. Moje Drogie, prawdziewgo czopa nie da się z niczym porównać Teraz dopiero śmiech mnie ogarnia, że te odrobinę śluzu mogłam wziąć za czop.

W moim przypadku wyciągnęłam go sobie jak elastyczną brunatną linę i ledwie się na dłoni zmieścił. Opis może zbyt realistyczny ale wiem jak szukałam wiadomości na ten temat to wszystkie takie mgliste były.

Lekarz mówi, że coś już się powinno ruszyć jak ON krwią mocno podbarwiony. No to czekam.

Megi, trzymam za Cię kciuki bo wiem, że bez kolejki nie wypada
__________________
NATI 8.03.2010
http://lb1f.lilypie.com/NOeNp2.png
Claire9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:19   #4585
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
No dokładnie! A jak siadam przy stole do obiadu, to się nagle okazuje, że między krawędzią stołu a mną jest wielka przepaść, w której musi mieścić się brzuch, a co za tym idzie wiele rzeczy zamiast trafiać mi do ust ląduje gdzie indziej

Dusiaka, masz moje łóżeczko Mi się bardzo podoba, a stoi już u nas ponad miesiąc. Ja przybornik powieszę na szczebelkach więc niczego mi nie zasłoni, zresztą nie mam miejsca, żeby przybornik wisiał na szczycie łóżeczka.
Dopiero jak mąż złożył nasze łóżeczko skumałam,że przecież w tamtym mogłam powiesci przybornik z boku łóżeczka,eh...
ale koniec końców nie żałuje,bo też mam śliczne łóżeczko(znaczy się Ninka ma)

No moja interwencja w sprawie paczki dała tyle,że mimo tego,ze siódemka dziś nie jezdzi(tak mnie sprzedawca poinformował)to ja paczke mam już w domku i kosmetyki dla bobaska wszystkie są,no!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:25   #4586
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Claire9 Pokaż wiadomość
No u mnie MOŻE się coś ruszyło.
Wczoraj późnym wieczorem odszedł mi czop śluzowy i od tej pory dół brzuch mnie poważnie już pobolewa.

Czas jakiś temu strachałam się mocno bo mi się wydawało że czop mi się odkleja. Moje Drogie, prawdziewgo czopa nie da się z niczym porównać Teraz dopiero śmiech mnie ogarnia, że te odrobinę śluzu mogłam wziąć za czop.

W moim przypadku wyciągnęłam go sobie jak elastyczną brunatną linę i ledwie się na dłoni zmieścił. Opis może zbyt realistyczny ale wiem jak szukałam wiadomości na ten temat to wszystkie takie mgliste były.

Lekarz mówi, że coś już się powinno ruszyć jak ON krwią mocno podbarwiony. No to czekam.

Megi, trzymam za Cię kciuki bo wiem, że bez kolejki nie wypada
No to teraz zawody Ty czy Megi
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:38   #4587
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Megi -wspolczuje....ja termin za kilka dni a juz mam dosc takze domyslam sie co mozesz czuc tyle dni po terminie :/ u mnie narazie cisza...wiec nastawiam sie na dluzsze czekanie jak Ty....dbijajace
Nie mam dostepu do olejkow rycynowych.. bo juz bym chyba cala butle wypila oby tylko podzialalo...sexy, sprzatania, masaze cycow nie pomagaja...mam szczerze dosc....
I doszlam do wniosku ze juz tesknie za moim starym zyciem....gdzie jeszcze te nowe na dobre sie nie zaczelo
Ktos chiba wstal lewa noga...
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:43   #4588
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Anakazar - większość firm kurierskich pracuje w soboty ALE żeby dostać paczkę w sobotę trzeba taka opcję "wykupić" - "dostawa w soboty". Jeśli sprzedawca nie dopłacił za to by paczka dostarczona była nawet w sobotę, to niestety dostarczą dopiero w poniedziałek

Claire9 - No to trzymam kciuki żeby to już

Megi - .... brak słów do tego Twojego Igorka


A ja dziś wreszcie łóżeczko będę mieć i będę się mogła zabrać za wszystko na poważnie

Miłego weekendu
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:45   #4589
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

witam ja po szkole egzamin ostatni zaliczony i wszystko dopiete wiec szkola z glowy
dusiaka bardzo fajne to lozeczko
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:56   #4590
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Anakazar - większość firm kurierskich pracuje w soboty ALE żeby dostać paczkę w sobotę trzeba taka opcję "wykupić" - "dostawa w soboty". Jeśli sprzedawca nie dopłacił za to by paczka dostarczona była nawet w sobotę, to niestety dostarczą dopiero w poniedziałek

Claire9 - No to trzymam kciuki żeby to już

Megi - .... brak słów do tego Twojego Igorka


A ja dziś wreszcie łóżeczko będę mieć i będę się mogła zabrać za wszystko na poważnie

Miłego weekendu
No właśnie wiedziałam,że izumi musi wiedziec co i jak,ale paczka już jest więc po klopocie.

A ja poprzenosiłam rzeczy małej i wziełam tetry i je siup do pralki,bo zapomniałam o nich zupełnie,a tak śmierdziały nowością,że bleh

Dziewczyny wam też w ciąży tak szybko włosy rosnąbo mi masakrycznie-nie,żeby mnie to martwiło,bo teraz mam fajne,takie dłuższe.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.