Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 21:43   #4381
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wszystko super ale nie napisałaś najważnieszych informacji - jakim laserem miałaś wykonywany zabieg i w jakich odstępach czasowych
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 23:19   #4382
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam dziewczyny. Wykupiłam ostatnio ten grupon w Boston Clinic: http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/2451423
Nie doczytałam i chciałam zapytać Tenebre. Robiłaś tam bikini? bo nie znalazłam tego wcześniej. Chciałam depilować pachy i bikini głębokie za dopłatą. Jak do nich dzwoniłam, żeby zapytać o szczegóły, to usłyszałam, że bikini standardowe to tylko depilacja wzgórza łonowego, jak Pani to określiła "to co się znajduje nad macicą" , a bikini głębokie to "to znajduje się wokół pochwy" . wcześniej nazwalabym to depilacją wzgórza łonowego i warg sromowych, ale w Boston Clinic nazywają to depilacją bikini podstawowego i bikini głębokiego... Zapytałam co z pachwinami i z włoskami, ktore mi rosną częściowo na udach, to się dowiedziałam, że za to się dodatkowo płaci... A zawsze myslałam, że depilacja bikini płytkiego polega za tym, żeby z majtek nic nie wystawało... :conf used:
i że bikini płytkie to jest jedna partia ciała, a głębokie to druga, więc nici z pach... Co o tym myślicie? No i z tego co wyczytałam, to lepiej nie robić co 4 tygodnie, jak Panie proponują, tylko co np.6-8tyg. Prawda? bo ten kupon działa tylko 6 mies...
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:28   #4383
pudelek
Przyczajenie
 
Avatar pudelek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: centrum kraju
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Maja tam Laser diodowy Light Sheer, drugi zabieg zrobiony zostal po ok 2 miesiacach, kolejne co 3 miesiace. Teraz mam przyjsc kiedy zauwaze, ze odrastaja jakies ciemniejsze wloski. Z mojego doswiadczenia wiem, ze nie ma co tak kurczowo trzymac sie terminow, wazne zeby nie zrobic zabiegow zbyt wczesnie, bo wtedy wloski nie zdaza odrosnac. Takze 2 miesiace to jest minimum, a czy zrobimy zabieg dwa tygodnie pozniej, to juz nie ma znaczenia. Pozdrawiam
__________________
Kiedy kobieta jest w błędzie, pierwsze co należy zrobić, to przeprosić ją za to.
pudelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 11:51   #4384
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=wiktoria_ego;314792 39]Witam dziewczyny. Wykupiłam ostatnio ten grupon w Boston Clinic: http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/2451423
Nie doczytałam i chciałam zapytać Tenebre.


Witaj, co prawda nie jestem Tenebre, ale robiłam depilacje w Boston Clinic i pomyślałam,że się odezwę- może pomogę. Swoje doświadczenia opisałam też we wrześniu po 1 zabiegu.

1. Rzeczywiście personel mocno nalega na robienie zabiegów co 4 tyg. ja zrobiłam bikini i pachy drugi raz po 10 tyg.

2. bikini podstawowe to u nich dziwna sprawa - jak wytłumaczyła mi lekarka oni traktują je tylko jak depilację pachwin i 2cm od linii białej w dół. Dopłaciłam za głebokie i zrobili jak chciałam - łączniez depilacją tych włosków z górnej linii ud.

3. Są 2 kosmetyczki - p. Zosia i pani ze wschodnim akcentem - imienia niestety nie znam. Polecam tylko tę drugą. P.Zosia jest milsza, ale niedokładna.

Reasumująć: kupuję teraz grupon, żeby dokończyć pachy. Będę prosiła o umawianie wyłącznie u 2 Pani.

mam nadzieję, że rozjaśniłam niektóre Twoje wątpliwości
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 13:53   #4385
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Wykupiłam ostatnio ten grupon w Boston Clinic: http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/2451423
Nie doczytałam i chciałam zapytać Tenebre. Robiłaś tam bikini? bo nie znalazłam tego wcześniej. Chciałam depilować pachy i bikini głębokie za dopłatą. Jak do nich dzwoniłam, żeby zapytać o szczegóły, to usłyszałam, że bikini standardowe to tylko depilacja wzgórza łonowego, jak Pani to określiła "to co się znajduje nad macicą" , a bikini głębokie to "to znajduje się wokół pochwy" . wcześniej nazwalabym to depilacją wzgórza łonowego i warg sromowych, ale w Boston Clinic nazywają to depilacją bikini podstawowego i bikini głębokiego... Zapytałam co z pachwinami i z włoskami, ktore mi rosną częściowo na udach, to się dowiedziałam, że za to się dodatkowo płaci... A zawsze myslałam, że depilacja bikini płytkiego polega za tym, żeby z majtek nic nie wystawało... :conf used:
i że bikini płytkie to jest jedna partia ciała, a głębokie to druga, więc nici z pach... Co o tym myślicie? No i z tego co wyczytałam, to lepiej nie robić co 4 tygodnie, jak Panie proponują, tylko co np.6-8tyg. Prawda? bo ten kupon działa tylko 6 mies...
Niestety nie pomogę Ci, bo ja robię tam pachy więc bikini się nie interesowałam
Niestety proponują tam zabiegi zbyt wcześnie, ale ja zawsze mówię że zadzwonię później sie umówić na kolejny zabieg i ustawiam sobie taką przerwę jaka mi odpowiada (pomiędzy 1 a 2 zabiegiem to było 8 tygodni, teraz zrobię 9). Mam jeszcze 2 zabiegi do wykorzystania tam.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:42   #4386
Kayuuri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Zastanawiam się nad jedną ważną sprawą. Otóż czy mogłabym po zabiegu, wiedząc, że następny mam za 2-3 miesiące, golić te włoski albo pójść na depilację woskiem? Czy muszę cierpliwie czekać aż do następnego zabiegu?
Kayuuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 15:45   #4387
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Wykupiłam ostatnio ten grupon w Boston Clinic: http://www.groupon.pl/oferty/warszaw...rszawa/2451423
Nie doczytałam i chciałam zapytać Tenebre. Robiłaś tam bikini? bo nie znalazłam tego wcześniej. Chciałam depilować pachy i bikini głębokie za dopłatą. Jak do nich dzwoniłam, żeby zapytać o szczegóły, to usłyszałam, że bikini standardowe to tylko depilacja wzgórza łonowego, jak Pani to określiła "to co się znajduje nad macicą" , a bikini głębokie to "to znajduje się wokół pochwy" . wcześniej nazwalabym to depilacją wzgórza łonowego i warg sromowych, ale w Boston Clinic nazywają to depilacją bikini podstawowego i bikini głębokiego... Zapytałam co z pachwinami i z włoskami, ktore mi rosną częściowo na udach, to się dowiedziałam, że za to się dodatkowo płaci... A zawsze myslałam, że depilacja bikini płytkiego polega za tym, żeby z majtek nic nie wystawało... :conf used:
i że bikini płytkie to jest jedna partia ciała, a głębokie to druga, więc nici z pach... Co o tym myślicie? No i z tego co wyczytałam, to lepiej nie robić co 4 tygodnie, jak Panie proponują, tylko co np.6-8tyg. Prawda? bo ten kupon działa tylko 6 mies...
każdy salon może ustawić sobie granice depilacji.
czasem w głębokim biokini odbyt jest gratis,a czasem trzeba dopłacac.
tam,gdzie ja robiłam głębokie bikini pani najeżdżała na uda z dobre 5 cm.być może,dlatego,że zostawiałam pasem,a może taki mają standart.
dowiem się w nowym salonie 13 w piątek,bo idę na 3 zabiegi w cenie jednego
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 16:50   #4388
pudelek
Przyczajenie
 
Avatar pudelek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: centrum kraju
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wloski mozna golic, nawet powinno sie, wtedy sa lepiej widoczne podczas zabiegu. natomiast nie wolno ich depilowac woskiem, bo wtedy je oslabiasz.
__________________
Kiedy kobieta jest w błędzie, pierwsze co należy zrobić, to przeprosić ją za to.
pudelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:11   #4389
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez sitammelc Pokaż wiadomość
Witaj, co prawda nie jestem Tenebre, ale robiłam depilacje w Boston Clinic i pomyślałam,że się odezwę- może pomogę. Swoje doświadczenia opisałam też we wrześniu po 1 zabiegu.

1. Rzeczywiście personel mocno nalega na robienie zabiegów co 4 tyg. ja zrobiłam bikini i pachy drugi raz po 10 tyg.

2. bikini podstawowe to u nich dziwna sprawa - jak wytłumaczyła mi lekarka oni traktują je tylko jak depilację pachwin i 2cm od linii białej w dół. Dopłaciłam za głebokie i zrobili jak chciałam - łączniez depilacją tych włosków z górnej linii ud.

3. Są 2 kosmetyczki - p. Zosia i pani ze wschodnim akcentem - imienia niestety nie znam. Polecam tylko tę drugą. P.Zosia jest milsza, ale niedokładna.

Reasumująć: kupuję teraz grupon, żeby dokończyć pachy. Będę prosiła o umawianie wyłącznie u 2 Pani.


mam nadzieję, że rozjaśniłam niektóre Twoje wątpliwości
Jest to pani Lena i zgadzam się to ją bardziej polecam, na następny zabieg też chciałabym iść do niej
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:20   #4390
Madzienika
Raczkowanie
 
Avatar Madzienika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wczoraj byłam na depilacji pach LS -em. Martwi mnie mała moc 22J. Pachy były czerwone może kilkanaście minut, a później zero podrażnień tylko kilka czarnych kropek- przypalonych włosów.
Czy koś miał podobną moc ustawioną? Boję się, że zabieg będzie nieskuteczny, uśpi tylko włosy...
Madzienika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:32   #4391
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja na pachy zaczynałam od 30J (a moglam od 32 ) kolejny miałam 35J więc 22 to mało... nie wiem jednak jaki to będzie miało wpływ na włoski.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 17:50   #4392
Madzienika
Raczkowanie
 
Avatar Madzienika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie wiem z czego wynika, że miałam taką niską moc. Mam jasną skórę i ciemne grube włosy i zdecydowanie nieskłonną do podrażnień. Może kosmetyczka kogoś poparzyła i teraz się boi i daje małą moc....

Robiłam już bikini 1-wszy zabieg 27J, kolejne 28J, 29J, 29J i ostatni 32J przy czym 4 pierwsze innym laserem diodowym milesman premium a ostatni Light Sheer i większe podrażnienia miałam po tym pierwszym.

Robiłam też raz łydki LS moc 32J na początku listopada - włoski bardzo ładnie wypadły. Za jakieś 2 tyg planuję iść na 2 zabieg i poproszę o większą moc, może 40J?
Madzienika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 17:54   #4393
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Myślę, że do 40 to za duży przeskok, ale jak nie było problemów to powinnaś mieć zwiększoną moc
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:01   #4394
Madzienika
Raczkowanie
 
Avatar Madzienika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nic specjalnego się nie działo.
Dzięki tenebra
Madzienika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:02   #4395
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez sitammelc Pokaż wiadomość


Witaj, co prawda nie jestem Tenebre, ale robiłam depilacje w Boston Clinic i pomyślałam,że się odezwę- może pomogę. Swoje doświadczenia opisałam też we wrześniu po 1 zabiegu.

1. Rzeczywiście personel mocno nalega na robienie zabiegów co 4 tyg. ja zrobiłam bikini i pachy drugi raz po 10 tyg.

2. bikini podstawowe to u nich dziwna sprawa - jak wytłumaczyła mi lekarka oni traktują je tylko jak depilację pachwin i 2cm od linii białej w dół. Dopłaciłam za głebokie i zrobili jak chciałam - łączniez depilacją tych włosków z górnej linii ud.

3. Są 2 kosmetyczki - p. Zosia i pani ze wschodnim akcentem - imienia niestety nie znam. Polecam tylko tę drugą. P.Zosia jest milsza, ale niedokładna.

Reasumująć: kupuję teraz grupon, żeby dokończyć pachy. Będę prosiła o umawianie wyłącznie u 2 Pani.

mam nadzieję, że rozjaśniłam niektóre Twoje wątpliwości
Trochę mnie uspokoiłaś z tym głębokim bikini, bo chciałabym tylko mały paseczek zostawić z przodu, a reszta na zero. Mam nadzieję, że nie będą robić problemu.
Nie wiem, do kogo teraz jestem umówiona. Jutro zadzwonię i podpytam. A... idę 13.01

TmargoT no właśnie na udach jestem z 5 cm zarośnięta...
Może głupie pytanie, ale jak pani widzi dokąd trzeba depilować skoro włosy są zgolone?? U mnie pod pachami jak włosy zgolone to nie widać nic a nic... Bikini widać, bo skóra bardziej wrażliwa.
Wykupywałyście u nich Emlę? bo chcę wziąć przynajmniej na bikini. Jak to u nich się odbywa? Mi kazali przyjść ok. 30 min. wcześniej, ale z tego co tu czytałam, to trzeba i 1,5h wcześniej przychodzić...
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:06   #4396
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Trochę mnie uspokoiłaś z tym głębokim bikini, bo chciałabym tylko mały paseczek zostawić z przodu, a reszta na zero. Mam nadzieję, że nie będą robić problemu.
Nie wiem, do kogo teraz jestem umówiona. Jutro zadzwonię i podpytam. A... idę 13.01

TmargoT no właśnie na udach jestem z 5 cm zarośnięta...
Może głupie pytanie, ale jak pani widzi dokąd trzeba depilować skoro włosy są zgolone?? U mnie pod pachami jak włosy zgolone to nie widać nic a nic... Bikini widać, bo skóra bardziej wrażliwa.
Wykupywałyście u nich Emlę? bo chcę wziąć przynajmniej na bikini. Jak to u nich się odbywa? Mi kazali przyjść ok. 30 min. wcześniej, ale z tego co tu czytałam, to trzeba i 1,5h wcześniej przychodzić...
ja sobie zaznaczylam kropkami trójkąt i linie na udach

najlepsze efekty daje po godzinie,ale pól godziny i tak cos daje,bo w tym przypadku depiluje inne miejsca.
u mnie smarowała wzgórek łonowy,a pachwiny nie,bo nie bolały.czas przeznaczony na pachwiny dołożyła do 30 min i wyszła prawie godz.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:06   #4397
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez joanna317 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam takie pytanie. bo zdecydowałam się pod koniec zeszlego roku na zrobienie pach laserem w cece beauty clinic. ogolnie jestem b zadowolona z efektu. ktos mi kiedys powiedzial, ze z ta depilacja jest jak z tatuazem jak zrobisz jedno to chcesz wiecej i wiecej;P no wiec zastanawiam sie nad bikini....tylko wlasnie mam pytanie do dziewczyn ktore robily czy lepiej od razu isc na glebokie czy zrobic najpierw normalne a potem najwyzej dodatkowy zabeig na glebokie? tzn. co bardziej polecacie i na ile mialyscie spokoj z wloskami w tych rejonach? ;>
jesli nie jesteś przekonana do g lębokiego to zrób jak ja.
pozostaw sobie pasek,mały i krótki
nie wiem,czy dałabym sobie wydepilowac przy wagrach i miedzy nimi.tą strefe wolę przycinac trymerem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:27   #4398
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja chcę przy wargach też wydepilować... oby tylko nie bolało za bardzo.
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:08   #4399
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
A ja chcę przy wargach też wydepilować... oby tylko nie bolało za bardzo.
to możesz,a pasek zostawić tylko na wzgórku łonowym.

zresztą zrób jak uwazasz,a wargi bolą najbardziej
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 22:25   #4400
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
(...) wargi bolą najbardziej
ano zgadza sie. acz mozna wytrzymac^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:40   #4401
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Madzienika Pokaż wiadomość
nie wiem z czego wynika, że miałam taką niską moc. Mam jasną skórę i ciemne grube włosy i zdecydowanie nieskłonną do podrażnień. Może kosmetyczka kogoś poparzyła i teraz się boi i daje małą moc....

Robiłam już bikini 1-wszy zabieg 27J, kolejne 28J, 29J, 29J i ostatni 32J przy czym 4 pierwsze innym laserem diodowym milesman premium a ostatni Light Sheer i większe podrażnienia miałam po tym pierwszym.

Robiłam też raz łydki LS moc 32J na początku listopada - włoski bardzo ładnie wypadły. Za jakieś 2 tyg planuję iść na 2 zabieg i poproszę o większą moc, może 40J?
A czy możesz coś więcej powiedzieć o skuteczności milesmana?
Znalazłam go ostatnio w fajnej cenie.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 09:43   #4402
dinozaurowa
Przyczajenie
 
Avatar dinozaurowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tak dla wyjaśnienia: choć dopiero co się zarejestrowałam to anonimowo czytam ten dział wizażu od ponad dwóch lat.

Męczę się z włosami na rękach i nogach od kiedy pamiętam. Wypróbowawszy wszystkie metody z dolnej i średniej półki czyli:
- maszynkę (rano maszynka wieczorem kaktus plus wrastanie, blizny i wysuszona skóra),
- kremy (j. w.),
- wosk (u kosmetyczki – wrastanie, strupki i blizny)
- pasta cukrowa (około roku samodzielnego stosowania – może trochę te włosy się osłabiły ale nadal ich było zdecydowanie za dużo plus wrastanie)

No i zdecydowałam się wreszcie na laser. W tym samym czasie (niestety) otworzyli w moim mieście gabinet znanej sieci oferującej IPL i musiałam się przekonać na własnej skórze że nie należę do tego grona szczęśliwców którzy pozbyli się niechcianego owłosienia przy użyciu wspomnianej metody.. Zrobiłam zabieg na początku września 2010 i po dwóch tygodniach wypadło mi trochę włosów z pasa ok. 10 cm nad kostką (wokół jednej nogi – wtf?!)..

Słabe efekty spowodowały, że w grudniu udałam się na zabieg zwykłym LS (łydki). Zabieg dokładnie przeprowadzony, jakieś ponad 2h, wszystko bez zarzutu. Dwa tygodnie i włosy powychodziły. Przerwa 10 tygodni (sama się na zabiegi zapisywałam – w gabinecie powiedzieli, ze jak odrosną to mam przyjść na kolejny zabieg). Po dwóch zabiegach miałam jakieś 40% włosów na nogach. Niestety taka przyjemność kosztuje (500 zł za łydki z kolanami) i pomimo mojego zadowolenia z usługi musiałam udać się do innego gabinetu w innym mieście celem obniżenia kosztów. Trzeci (i na razie ostatni) raz robiłam LS Duet, również wszystko bez zarzutu. Acha, trzeci zabieg był pod koniec kwietnia 2011 – 10 tygodni – włosy odrośnięte (te 40%). Gdybym nie była tak zdesperowana tym, że w wakacje chciałam nosić w końcu krótkie spodenki i takie tam to bym wydłużyła sobie te przerwy. Teraz mam około 20% włosów na nogach ale są to włosy dużo duuuuużo słabsze i cieńsze i większość niewidocznych do prawie dwóch tygodni po maszynce – komfort latem nie do opisania. A i jeszcze jedno – tak jak komuś tutaj na forum – włosy z kolan są najmniej ruszone, nie wiem dlaczego (były zawsze cieńsze więc straszny problem to to nie jest).

W związku z tym, że jestem studentką z niewysokimi dochodami na razie nie będę kontynuowała łydek, ale szykuję się na uda (chociaż z dwa razy mi się marzy w tym roku ).

O mnie: karnacja lekko śniada (latem szybkie opalanie na brąz ale zimą raczej blada skóra), włosy ciemne i grube (zwłaszcza na nogach – masakryczne, kilka z jednej cebulki).

Chciałam się podzielić moim doświadczeniem, a może się komuś (jak mi kiedyś) przyda.

Pozdrawiam
dinozaurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:33   #4403
Madzienika
Raczkowanie
 
Avatar Madzienika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
A czy możesz coś więcej powiedzieć o skuteczności milesmana?
Znalazłam go ostatnio w fajnej cenie.
Milesmam Premium ma bardzo podobne parametry do LS. U mnie kosmetyczka nie robiła pojedynczych strzałów tylko przesuwała głowice i strzelało automatycznie i wydaje mi się, że przez troche niedokładnie to wyszło.
Pierwszy zabieg miałam pod koniec maja 2011 i niestety za krótkie odstępy. Po 4 zabiegach Milesmanem zostało mi trochę kępek i pojedynczych włosków więc zdecydowałam się na jeszcze jeden zabieg LS-em.
Ważne to trafić do kosmetyczki, która zrobi to dokładnie.
Madzienika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:28   #4404
SimplyCzarnA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam wszystkich, jestem nowa na forum, ale już od dłuższego czasu śledzę ten wątek,,, po dłuuugich wahaniach w końcu zdecydowałam się na depilację laserową i dzisiaj zapisałam się na początek lutego, tylko mam takie może trochę głupie pytanie, bo nie bardzo wiem jak to do końca jest, a więc chcę wydepilować troszkę kłaczków na brzuchu, a nieopatrznie ustaliłam sobie termin na dzień kiedy będę miała okres, czy jest to jakieś przeciwwskazanie? powinnam zmienić termin zabiegu? pytam, bo nigdzie nie znalazła takiej informacji na ten temat i z góry dziękuję za odpowiedz
SimplyCzarnA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:38   #4405
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez SimplyCzarnA Pokaż wiadomość
witam wszystkich, jestem nowa na forum, ale już od dłuższego czasu śledzę ten wątek,,, po dłuuugich wahaniach w końcu zdecydowałam się na depilację laserową i dzisiaj zapisałam się na początek lutego, tylko mam takie może trochę głupie pytanie, bo nie bardzo wiem jak to do końca jest, a więc chcę wydepilować troszkę kłaczków na brzuchu, a nieopatrznie ustaliłam sobie termin na dzień kiedy będę miała okres, czy jest to jakieś przeciwwskazanie? powinnam zmienić termin zabiegu? pytam, bo nigdzie nie znalazła takiej informacji na ten temat i z góry dziękuję za odpowiedz
jako takich przeciwskazan nie ma,jedynie w okresie miesiączkowym jest zwiększona odczuwalność na ból i podrażnienie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 17:53   #4406
SimplyCzarnA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT dziękuję za odpowiedz, tak właśnie myślałam i chyba przełożę termin chociaż szkoda mi oddalać ten moment :|
SimplyCzarnA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 19:03   #4407
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
dziewczyny moze znacie jakis salon w kielcach gdzie w przystepnej cenie wykonuja depilacje laserem lightsheer lub lightsheer duet????
upppp??? czy ktos zna jakis salon w KIELCACH?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:33   #4408
dinozaurowa
Przyczajenie
 
Avatar dinozaurowa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
upppp??? czy ktos zna jakis salon w KIELCACH?
a propos Kielc trafiłam na taką stronę: http://www.depilacjalux.pl/

Mają kilka siedzib w różnych miastach Polski, aktualnie jakaś promocja okołoświąteczna, za 199 zł różne części ciała robią no i LS Duet. Słyszał ktoś? A może ktoś był? Może ktoś w Gorzowie robił?
dinozaurowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 10:38   #4409
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

słuchajcie, chcę sobie umówić zabiegi:
- na pachy miałam dwa w odstępie ok 8 tygodni
- na uda i przedramiona też dwa, w odstępie niestety tylko 4 tygodnie

Najpierw pachy: teraz chcę umówić się na zabieg po 10 tygodniach, włosków mam już przynajmniej połowę mniej, myślę że taki czas będzie ok, na ostatni czwarty zabieg też planuję pójść po takim czasie. Moim zdaniem raczej ok, możecie potwierdzić, ew mnie poprawić?

Uda i przedramiona: kupiłam kupon na pół roku i niestety jak się pytałam tu na forum jak to dokładnie jest z częstymi zabiegami LS, czy to tylko strata pieniędzy bez większego efektu (co w przypadku tego kuponu mnie nie martwiło) czy też dodatkowo może być gorszy efekt poprzez wydłużenie fazy uśpienia, wtedy jeszcze nie padło, że lepiej nie robić za krótkich przerw.
Tak więc miałam zrobiony zabieg po 4 tygodniach tylko (sic!) bo myślałam, że nie zaszkodzi. W takim razie czy w tym momencie na 3 zabieg wystarczy 8 tygodni, czy z racji powyższego muszę czekać dłużej żeby był lepszy efekt. Chciałabym zmieścić oczywiście możliwie jak najwięcej zabiegów w kuponie, ale jednocześnie chcę żeby były skuteczne, więc przerwy od teraz chcę mieć już porządne . Po tym zabiegu będę ustawiać na co 10 tygodni (czy to będzie dobry odstęp zarówno dla przedramion jak i ud?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 11:10   #4410
SimplyCzarnA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a ja mam jeszcze takie pytanko, bo oprócz tych ciemnych grubszych kłaczków mam też jasne i cienkie i nie wiem czy je zostawiać na zabieg czy również zgolić, bo podobno laser tych cienkich nie usuwa więc nie wiem czy opłaca się ryzykować, jak myślicie?
SimplyCzarnA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.