Umieram ze wstydu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 00:51   #1
Gwiazda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Angry

Umieram ze wstydu


Dziewczyny, upokorzyłam się...

Kilka dni temu mój TŻ przestał odzywać się do mnie.

Byliśmy razem 3 lata, różnie się układało, raz lepiej,
raz gorzej. Ostatnio dziwnie zachowywał się, nie miał dla mnie czasu, olewał...Powinnam była zorientować się, że cos nie gra, ale nigdy nie powiedział mi wprost, że to koniec, wręcz przeciwnie, mówił, że kocha mnie. Dlatego kiedy przestał się odzywać się, nie odbierał tel. ani nie odpisywał, dałam popis głupoty...Wydzwaniałam do jego rodziców, kolegi...
Wszyscy mnie spławiali, jego kumpel wręcz nakrzyczał na mnie, że to nie jego sprawa.

Oczywiście facet mnie rzucił, ale jak...
Nie zastałam go w domu więc zadzwoniłam. Był na imprezie z kolegami i przy nich powiedział mi przez tel., że chemia wygasła i mam sp...c. Nie odzywał się, bo był z inną i było mu wspaniale, "nie to, co ze mną".

Umieram ze wstydu. Wręcz boli mnie to fizycznie. Takie upokorzenie przy znajomych...Dlaczego nie odpuściłam od razu??
Gdybym miała dumę, honor, dałabym sobie spokój od razu. A tak teraz umieram ze wstydu i upokorzenia...

A Wy jak zachowałybyście się na moim miejscu?

Edytowane przez Gwiazda1
Czas edycji: 2010-07-08 o 00:58
Gwiazda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 01:13   #2
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Umieram ze wstydu

Spokojnie.
Pewnie zrobiłabym tak samo jak Ty,bo martwiłabym się czy nic mu się nie stało,czy żyje,nie miał wypadku itd. Straszna panikara jestem.
Ale to u kobiet częsta przypadłość.
Co do tego wstydu to nie przesadzaj,to nie Ty powinnaś się wstydzić tylko on, że po takim czasie(zresztą jaki czas by nie był,ale szczególnie) rzucił Cię w taki sposób. No co za ....(wstaw odpowiedni epitecik),brak mi słów na niego,a te co mi się cisną na klawiaturę prowadzą do bana więc przemilczę.

Swoją drogą masz ciekawe/dziwne podejście.Zamiast cierpieć, że facet Cię zdradził i rzucił dla innej martwisz się upokorzeniem.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-07-08 o 01:18
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 01:18   #3
_szatanka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam, gdzie psy dupami szczekają ;d
Wiadomości: 211
Dot.: Umieram ze wstydu

Cóż, stało się i się nie odstanie. Ten facet to ostatni cham i prostak. To on rozegrał sprawę jak dzieciak, chociaż nie powinnaś wtedy tak impulsywnie reagować. Już widzisz jak wiele można problemów narobić pod wpływem emocji. Trochę Cię rozumiem, bo w swoim poprzednim związku zachowywałam się jak jakaś histeryczka. Na szczęście mi przeszło i zrozumiałam, że trochę honoru jednak muszę w sobie zachować. Moim zdaniem niedługo sprawa przycichnie i Ci przejdzie ta złość na samą siebie. Masz jednak nauczkę na przyszłość, czego nie życzę. Warto jednak czasem być nieco powściągliwym, ale zazwyczaj człowiek mądry, gdy jest na to już za późno. Zachowania faceta nie mam już sił dogłębnie komentować, gdyż brakło mi mi nerwów.
__________________
Twój głos..
Twój uśmiech..
Twój wzrok..

Moja inspiracja..





Mmmój ;*
_szatanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 01:28   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Umieram ze wstydu

To raczej on powinien umierać ze wstydu, taką klasę pokazał zrywając w taki sposób... A nie Ty. To dla mnie raczej normalne, że jak partner przestaje się odzywać - szuka się kontaktu, wieści co się stało itp.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 05:07   #5
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Umieram ze wstydu

Upokorzona Dziewczyno ten koles to cyrk, jakies dziecko, a Twoje zachowanie bylo normalne, naturalne. Boli, ale przejdzie. Teraz zajmij sie soba i nie pokazuj mu w zadnym razie, ze Cie boli. Splynelo
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 06:06   #6
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Umieram ze wstydu

kochana nic złego nie zrobiłaś, dużo dziewczyn by tak samo jak Ty postąpiła. to on tu jest dupkiem i to on powinien sie wstydzic..
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 06:18   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Umieram ze wstydu

dziewczyno, ciesz się że wyszło szydło z worka i ten cham i prostak juz Ci głowy nie zawraca.

swoją drogą, jakby przy mnie, mężczyzna który akurat smali do mnie cholewki tak potraktował swoją byłą, to nawet do skopania ogródka bym go nie chciała oglądać.
Bo albo chłopak szanuje kobiety albo nie.
Nie uszanowała Ciebie, to i kolejnej nie uszanuje.

Wyjątkowe chamidło bez honoru i klasy.

A wczesniej tez Cię tak traktował tylko przymykałaś oczy, czy to tak nagle mu się schamiało?
Bo jednak powątpiewam żeby ogólnie dobry chłopak mógł się nagle tak zachować.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 06:30   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To raczej on powinien umierać ze wstydu, taką klasę pokazał zrywając w taki sposób... A nie Ty. To dla mnie raczej normalne, że jak partner przestaje się odzywać - szuka się kontaktu, wieści co się stało itp.
Dokładnie to pomyślałam.

Po tytule wątku myślałam, że może zrobiłaś facetowi niesłusznie awanturę przy świadkach, czy zaczęłaś go prześladować. A Ty po prostu chciałaś wiedzieć co się dzieje z facetem, z którym byłaś 3 lata. Jak można kobiecie, szczególnie takiej, z którą się było, powiedzieć, aby spierd....? W dodatku Cię zdradzał. I Ty uważasz, że się ośmieszyłaś? Chyba tylko w oczach prostaków, bez kultury, honoru i ambicji - takich, którzy nie szanują swoich partnerek i innych ludzi.

Masz teraz okazję przejrzeć na oczy i zobaczyć całe jego buractwo, nieuczciwość, brak kultury. Coś mi się wydaje, że nieraz musiałaś w tym związku przymykać oko na różne sytuacje. Wyciągnij wnioski na przyszłość, ale tym, czy się ośmieszyłaś absolutnie się nie przejmuj, bo wcale tak nie jest. Tylko jak - nie daj boże - kiedyś będzie chciał wrócić (jak mu się tamta znudzi lub go kopnie w tyłek), to nie bądź głupia i mu nie wybaczaj - ten facet to dno dna.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
dziewczyno, ciesz się że wyszło szydło z worka i ten cham i prostak juz Ci głowy nie zawraca.

swoją drogą, jakby przy mnie, mężczyzna który akurat smali do mnie cholewki tak potraktował swoją byłą, to nawet do skopania ogródka bym go nie chciała oglądać.
Bo albo chłopak szanuje kobiety albo nie.
Nie uszanowała Ciebie, to i kolejnej nie uszanuje.


Wyjątkowe chamidło bez honoru i klasy.

A wczesniej tez Cię tak traktował tylko przymykałaś oczy, czy to tak nagle mu się schamiało?
Bo jednak powątpiewam żeby ogólnie dobry chłopak mógł się nagle tak zachować.
Święte słowa. To samo pomyślałam.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-07-08 o 06:33
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 06:40   #9
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez Gwiazda1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, upokorzyłam się...

Kilka dni temu mój TŻ przestał odzywać się do mnie.

Byliśmy razem 3 lata, różnie się układało, raz lepiej,
raz gorzej. Ostatnio dziwnie zachowywał się, nie miał dla mnie czasu, olewał...Powinnam była zorientować się, że cos nie gra, ale nigdy nie powiedział mi wprost, że to koniec, wręcz przeciwnie, mówił, że kocha mnie. Dlatego kiedy przestał się odzywać się, nie odbierał tel. ani nie odpisywał, dałam popis głupoty...Wydzwaniałam do jego rodziców, kolegi...
Wszyscy mnie spławiali, jego kumpel wręcz nakrzyczał na mnie, że to nie jego sprawa.

Oczywiście facet mnie rzucił, ale jak...
Nie zastałam go w domu więc zadzwoniłam. Był na imprezie z kolegami i przy nich powiedział mi przez tel., że chemia wygasła i mam sp...c. Nie odzywał się, bo był z inną i było mu wspaniale, "nie to, co ze mną".

Umieram ze wstydu. Wręcz boli mnie to fizycznie. Takie upokorzenie przy znajomych...Dlaczego nie odpuściłam od razu??
Gdybym miała dumę, honor, dałabym sobie spokój od razu. A tak teraz umieram ze wstydu i upokorzenia...

A Wy jak zachowałybyście się na moim miejscu?
Facet okazał się zwykłym bucem i chamem, naprawdę nie masz czego żałować, nawet tego,że się zachowałaś tak a nie inaczej, nie wiedziałaś co się dzieje, facet Cię totalnie zlewał, więc szukałaś wytłumaczenia u innych, nie przejmuj się, szkoda zdrowia i życia na takiego bydlaka
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 06:43   #10
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Spokojnie.
Pewnie zrobiłabym tak samo jak Ty,bo martwiłabym się czy nic mu się nie stało,czy żyje,nie miał wypadku itd. Straszna panikara jestem.
Ale to u kobiet częsta przypadłość.
Co do tego wstydu to nie przesadzaj,to nie Ty powinnaś się wstydzić tylko on, że po takim czasie(zresztą jaki czas by nie był,ale szczególnie) rzucił Cię w taki sposób. No co za ....(wstaw odpowiedni epitecik),brak mi słów na niego,a te co mi się cisną na klawiaturę prowadzą do bana więc przemilczę.

Swoją drogą masz ciekawe/dziwne podejście.Zamiast cierpieć, że facet Cię zdradził i rzucił dla innej martwisz się upokorzeniem.


No właśnie, i mnie to zaciekawiło...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 06:59   #11
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Umieram ze wstydu

To nie ty sie upokorzyłas tylko on, tym co zrobil.
Ja na Twoim miejscu kopnela bym go tak mocno w "klejnoty" ze juz nigdy nie bylby w stanie wypowiedziec Twojego imienia.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 06:59   #12
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość


No właśnie, i mnie to zaciekawiło...

osobiście mi się wydaję, że dziewczyna jest w szoku
więc teraz stresuje się wstydem, ale zaraz pewnie dojdzie do niej,
że facet ją rzucił i lamet się zacznie.

druga opcja, miłości w tym związku nie było, więc traumy po rozstaniu też nie ma.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 07:29   #13
KropeczkaMala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 30
Dot.: Umieram ze wstydu

straszny dupek z niego i tyle nie masz czego zalowac ani sie wstydzic, jeszcze facet dostanie za swoje

tez mi sie wydaje,ze dziewczyna jest teraz w lekkim szoku...

ale glowa do gory mala
KropeczkaMala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 07:32   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Umieram ze wstydu

A mnie się wydaje, że dziewczyna za fasadą związku już na niezłe akcje pozwalała - i wsio było pozornie OK póki nikt nie widział i nie słyszał (inaczej napisałaby, że jest szoku, że gość się tak do niej odezwał, tak zachował - a chyba ją to aż tak nie zdziwiło). Sytuacją się tak przejęła dopiero, gdy inni widzą i słyszą (więc jest wstyd "na dzielnicy") i facet poszedł do innej. Jakby nie poszedł, to by pewnie było wielkie come back i wybaczenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:36   #15
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez Gwiazda1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, upokorzyłam się...

Kilka dni temu mój TŻ przestał odzywać się do mnie.

Byliśmy razem 3 lata, różnie się układało, raz lepiej,
raz gorzej. Ostatnio dziwnie zachowywał się, nie miał dla mnie czasu, olewał...Powinnam była zorientować się, że cos nie gra, ale nigdy nie powiedział mi wprost, że to koniec, wręcz przeciwnie, mówił, że kocha mnie. Dlatego kiedy przestał się odzywać się, nie odbierał tel. ani nie odpisywał, dałam popis głupoty...Wydzwaniałam do jego rodziców, kolegi...
Wszyscy mnie spławiali, jego kumpel wręcz nakrzyczał na mnie, że to nie jego sprawa.

Oczywiście facet mnie rzucił, ale jak...
Nie zastałam go w domu więc zadzwoniłam. Był na imprezie z kolegami i przy nich powiedział mi przez tel., że chemia wygasła i mam sp...c. Nie odzywał się, bo był z inną i było mu wspaniale, "nie to, co ze mną".

Umieram ze wstydu. Wręcz boli mnie to fizycznie. Takie upokorzenie przy znajomych...Dlaczego nie odpuściłam od razu??
Gdybym miała dumę, honor, dałabym sobie spokój od razu. A tak teraz umieram ze wstydu i upokorzenia...

A Wy jak zachowałybyście się na moim miejscu?

Pfff... skąd mogłaś wiedziec, że to koniec. Niekoniecznie musiałaś wiedziec, że jest tchórzem i prostakiem, sorry ale jak inaczej nazwac cos takiego. Tobie jest wstyd? To chyba jemu powinno, za brak szacunku, brak szczerosci i za to, że nie potrafi nawet porządnie zakonczyc tego, co powinien. Skoro się zdecydował na rozstanie to myślę, że jego psim obowiązkiem było poinformowanie Cię o tym, a nie że Ty się głowisz i rozmyślasz co się stało, ja pewnie też bym wydzwaniała do rodzicow i znajomych, bo bym się poprostu zamartwiala ze cos się stało skoro się nie odzywa.


A poza tym Cię zdradzał.
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!

Edytowane przez KochanaGadzinka
Czas edycji: 2010-07-08 o 08:46
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:48   #16
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że dziewczyna za fasadą związku już na niezłe akcje pozwalała - i wsio było pozornie OK póki nikt nie widział i nie słyszał (inaczej napisałaby, że jest szoku, że gość się tak do niej odezwał, tak zachował - a chyba ją to aż tak nie zdziwiło). Sytuacją się tak przejęła dopiero, gdy inni widzą i słyszą (więc jest wstyd "na dzielnicy") i facet poszedł do innej. Jakby nie poszedł, to by pewnie było wielkie come back i wybaczenie.
W pełni się zgadzam. 3 lata to dość długo, żeby gość totalnie maskował swoje buractwo i prostactwo...
Autorko, nie zadręczaj się innymi, na Twoim miejscu przemyślałabym dokładnie, czy aby na pewno postępuje właściwie w związku, czy nie pozwalam facetowi na zbyt wiele. Ten gość prędzej czy później będzie miał paskudną opinię - o ile oczywiście nie obraca się w gronie innych buraków.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:00   #17
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez Gwiazda1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, upokorzyłam się...

Kilka dni temu mój TŻ przestał odzywać się do mnie.

Byliśmy razem 3 lata, różnie się układało, raz lepiej,
raz gorzej. Ostatnio dziwnie zachowywał się, nie miał dla mnie czasu, olewał...Powinnam była zorientować się, że cos nie gra, ale nigdy nie powiedział mi wprost, że to koniec, wręcz przeciwnie, mówił, że kocha mnie. Dlatego kiedy przestał się odzywać się, nie odbierał tel. ani nie odpisywał, dałam popis głupoty...Wydzwaniałam do jego rodziców, kolegi...
Wszyscy mnie spławiali, jego kumpel wręcz nakrzyczał na mnie, że to nie jego sprawa.

Oczywiście facet mnie rzucił, ale jak...
Nie zastałam go w domu więc zadzwoniłam. Był na imprezie z kolegami i przy nich powiedział mi przez tel., że chemia wygasła i mam sp...c. Nie odzywał się, bo był z inną i było mu wspaniale, "nie to, co ze mną".

Umieram ze wstydu. Wręcz boli mnie to fizycznie. Takie upokorzenie przy znajomych...Dlaczego nie odpuściłam od razu??
Gdybym miała dumę, honor, dałabym sobie spokój od razu. A tak teraz umieram ze wstydu i upokorzenia...

A Wy jak zachowałybyście się na moim miejscu?
dziewczyno, to on sie powinien wstydzic a nie ty
ciesz się - pozbyłas się gnoja ze swojego zycia

a co do zachowania twojego- coż, jak nie powiedział ci na czym stoisz to miałas prawo pytac, chciec poznac prawde, jakby zakonczył zwiazek z honorem i godnoscia nie potrzebowałabys pytac osob trzecich gdzie jest co robi i czemu sie nie odzywa

Edytowane przez new woman in town
Czas edycji: 2010-07-08 o 09:03
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:14   #18
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Umieram ze wstydu

Zrobiłam tak samo jak po 3 latach przestał się odzywac z dnia na dzien i jeszcze miał wyłączony telefon a mileliśmy się spotkac. Dzwoniłam po kolegach bo bałam się czy coś mu się nie stało. Okazało się że poznał inną a z nami koniec, więc wyłączył telefon bo nie wiedział jak mi o tym powiedziec, żenada Także nie przejmuj się, dzwonienie po znajomych to naturalny odruch. To on powinien się wstydzic!
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:19   #19
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
dziewczyno, to on sie powinien wstydzic a nie ty
ciesz się - pozbyłas się gnoja ze swojego zycia

a co do zachowania twojego- coż, jak nie powiedział ci na czym stoisz to miałas prawo pytac, chciec poznac prawde, jakby zakonczył zwiazek z honorem i godnoscia nie potrzebowałabys pytac osob trzecich gdzie jest co robi i czemu sie nie odzywa
Zgadzam się.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 09:20   #20
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Swoją drogą masz ciekawe/dziwne podejście.Zamiast cierpieć, że facet Cię zdradził i rzucił dla innej martwisz się upokorzeniem.
A mnie to nie dziwi. Po kim tu niby lamentować?? Zachowałabym się pewnie na jej miejscu podobnie - tj. też bym próbowała się dowiedzieć co sie z nim stało? Pewnie też bym zadzwoniła do jego rodziny czy też kolegów. No i pewnie mi też byłoby wstyd, że w ogóle mogłam się martwić o takiego padalca
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:22   #21
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Umieram ze wstydu

Każdy człowiek ma prawo do błędów, na przyszłość będziesz wiedziała, że nie należy tak postępować. A teraz zamknij rozdział związany z tym facetem i żyj dalej.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:22   #22
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A wczesniej tez Cię tak traktował tylko przymykałaś oczy, czy to tak nagle mu się schamiało?
Bo jednak powątpiewam żeby ogólnie dobry chłopak mógł się nagle tak zachować.
też mnie to interesuje
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:25   #23
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To raczej on powinien umierać ze wstydu, taką klasę pokazał zrywając w taki sposób... A nie Ty. To dla mnie raczej normalne, że jak partner przestaje się odzywać - szuka się kontaktu, wieści co się stało itp.
podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:46   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Umieram ze wstydu

daj spokój, chłopak zamiast z Tobą normalnie zerwać, jak człowiek, potraktował Cię jak smiecia i zmusił do wydzwaniania po znajomych i rodzicach; jeszcze Ci kity wciskał, że kocha. A Ty się teraz tym zadręczasz. Co za burak. Nie ubliżając burakom.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Na Twoim miejscu, jak masz nerwy, to poszłabym na najbliższej imprezie czy wystawce pod blokiem;-) w owe towarzystwo, i nie omieszkała ze słodkim uśmiechem dziewczynie głośno oznajmić, że jej obecny lawerboy jest tak cudowny, że nawet nie potrafi powiedzieć sam grzecznie spie*dalaj, tylko potrzebuje świty kolegów, nowej panny pod bokiem bo inaczej to nie potrafi powiedzieć, że coś skończył. I że 'życzliwie' radzę się zastanowić, czy jak kiedyś nie będzie podnosił słuchawki, to dlatego, że wpadł pod samochód czy może w nową ci*kę.
Po czym pocałowałabym chłopca w policzek i serdecznie mu podziękowała, że, no cóż, w malo przyjemny sposób, ale grunt, że jednak, uwolnił mnie od towarzystwa takiego kutafona czyli od siebie, poklepała przyjaźnie po pleckach i poszła.

Musisz być twarda przy takiej świni, bo licho wie, co narozpowiadał tym Twoim znajomym, że Cię spławiali. Może im wmówił, że ładnie z Tobą zerwał, a Ty mu spokoju nie dajesz, i nawiedzona jakaś jesteś. No to zadbałabym tylko o to, by państwo poznało prawdę. Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-07-08 o 09:47
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:10   #25
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Umieram ze wstydu

Dziewczyno nie masz się czego wstydzić. To ten palant powinien się zastanowić nad swoim zachowaniem, przecież to normalne że chciałaś się dowiedzieć co z nim kiedy się nie odzywał Różne rzeczy się dzieją a jak jest się z kimś tyle czasu i jest się przywiązanym do danej osoby to normalne że się o niego martwiłaś. Ale jak widać nie było o co... Cham i prostak tyle mogę o nim powiedzieć.
Kochana a ile ten chłopczyk ma lat że tak się zachowuje?
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:11   #26
siwunia_
Zadomowienie
 
Avatar siwunia_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Umieram ze wstydu

tak jak pisały dziewczyny wyżej: Ty nie masz się czego wstydzić, to on powinien. Ciesz się, że zniknął z Twojego życia, bo widocznie nie był Ciebie wart.
__________________

Mam wrażenie, że chcesz podarować mi niebo!


POMÓŻ!
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/

siwunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:17   #27
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez Gwiazda1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, upokorzyłam się...

Kilka dni temu mój TŻ przestał odzywać się do mnie.

Byliśmy razem 3 lata, różnie się układało, raz lepiej,
raz gorzej. Ostatnio dziwnie zachowywał się, nie miał dla mnie czasu, olewał...Powinnam była zorientować się, że cos nie gra, ale nigdy nie powiedział mi wprost, że to koniec, wręcz przeciwnie, mówił, że kocha mnie. Dlatego kiedy przestał się odzywać się, nie odbierał tel. ani nie odpisywał, dałam popis głupoty...Wydzwaniałam do jego rodziców, kolegi...
Wszyscy mnie spławiali, jego kumpel wręcz nakrzyczał na mnie, że to nie jego sprawa.

Oczywiście facet mnie rzucił, ale jak...
Nie zastałam go w domu więc zadzwoniłam. Był na imprezie z kolegami i przy nich powiedział mi przez tel., że chemia wygasła i mam sp...c. Nie odzywał się, bo był z inną i było mu wspaniale, "nie to, co ze mną".

Umieram ze wstydu. Wręcz boli mnie to fizycznie. Takie upokorzenie przy znajomych...Dlaczego nie odpuściłam od razu??
Gdybym miała dumę, honor, dałabym sobie spokój od razu. A tak teraz umieram ze wstydu i upokorzenia...

A Wy jak zachowałybyście się na moim miejscu?
no masakra jaka. po miesiacu jakbys ie tak facet zachowal, ale po 3 latach? w glowie mi sie to nie miesci. pozostaje CI tylko skakac z radosci, ze ten burak na zawsze opuscil Twoje zycie.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:26   #28
fatalisme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 39
Dot.: Umieram ze wstydu

o jaaa jaki burak... to jemu powinno być wstyd że tak Cię potraktował przy znajomuch i być może przy nowej dziewczynie, bo to świadczy o tym jaki ma stosunek do kobiet...
wiesz ja to przy najbliższej okazji spotkania z nową parą serdecznie podziękowała jej, że uwolniła Cię od tego prostaka i chama... )
nie wnikaj tego kwiatu to pół światu )
__________________
..doświadczenie płynące z naszych błędów czyni nas lepszymi !!!


Ł.
fatalisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:54   #29
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Umieram ze wstydu

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Swoją drogą masz ciekawe/dziwne podejście.Zamiast cierpieć, że facet Cię zdradził i rzucił dla innej martwisz się upokorzeniem.
Dziwne, niedziwne. Też bym się czuła upokorzona jakby mi wieloletni facet przy ludziach powiedział, że mam "spie**alać" A co do tego, że nie cierpi - po cholerę ma cierpieć po takim palancie Mnie facet zostawił w bardzo podobny sposób, choć na moje szczęście byłam z nim o wieeeeele krócej - przestał się odzywać z dnia na dzień na 3 tygodnie Spotkałam kiedyś jego kumpla to się dowiedziałam, że owszem, żyje i ma się dobrze A dzień później spotkałam przypadkowo samego zainteresowanego i jak go spytałam co się dzieje to koleś pytał o co w ogóle chodzi, skoro przecież my już nie jesteśmy ze sobą? Mi na szczęście powiedział to spokojnie, ale jedyną moją reakcją był śmiech i ulga, że jestem wolna jak ten ptaszek Poza tym niedługo potem capnęłam już swojego obecnego TŻ
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 11:12   #30
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Umieram ze wstydu

To nie Ty się upokorzyłaś, tylko on upokorzył Ciebie. Widać, jaki z niego uroczy facet, skoro nie wstyd mu przy znajomych Cię poniżać. Czy Ty zrobiłaś źle? Hmm... na moje oko może zbyt impulsywnie postępowałaś, ale przecież każda z nas jest inna i wiele dziewczyn już wspomniało, że zrobiłyby tak samo.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.