Wyłupiaste oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-21, 16:47   #1
malesloneczko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 10

Wyłupiaste oczy


Witajcie, od dzieciństwa dręczy mnie ogromny problem z moimi oczami, a mianowicie są one wyłupiaste i mam duże cienie pod oczami, próbowałem już wszystkiego (różnego typu kremy, korektory itp) ale nie pomaga. Zrobiłem sobie też badania na tarczyce, wszystko jest w porządku więc to nie wytrzeszcz.... Czy orientujecie się jakie możliwe są zabiegi na to by zmniejszyć efekt wyłupiastych oczu??? Byłem niedawno u chirurga plastycznego ale powiedział że można ewentualnie kwasem hialuronowym to zamaskować, ale efekt będzie niewielki;/;/
malesloneczko22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 10:25   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wyłupiaste oczy

Widać taka twoja uroda i trzeba to zaakceptować.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 18:15   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wyłupiaste oczy

Cytat:
Napisane przez malesloneczko22 Pokaż wiadomość
Witajcie, od dzieciństwa dręczy mnie ogromny problem z moimi oczami, a mianowicie są one wyłupiaste i mam duże cienie pod oczami, próbowałem już wszystkiego (różnego typu kremy, korektory itp) ale nie pomaga. Zrobiłem sobie też badania na tarczyce, wszystko jest w porządku więc to nie wytrzeszcz.... Czy orientujecie się jakie możliwe są zabiegi na to by zmniejszyć efekt wyłupiastych oczu??? Byłem niedawno u chirurga plastycznego ale powiedział że można ewentualnie kwasem hialuronowym to zamaskować, ale efekt będzie niewielki;/;/
Z wit. C też używałeś? One rozjaśniają cienie. Ja do swoich się przyzwyczaiłam i nie przeszkadzają mi. Podpowiem, że moje cienie są mniej widoczne (skóra ma tez ładniejszy koloryt), kiedy mam dobrze dobrane odcienie ubrań. Może zainteresuje cię ten temat (analizy kolorystycznej). Polecam blog: barwyurody.blogspot.com
Co do oczu nie pomogę, nie znam się. Pamiętaj, że jeśli nie możesz czegoś zmienić to zaakceptuj to. Tak jest z korzyścią dla Ciebie. Twoje nastawienie w dużej mierze wpływa na to jak jesteś postrzegany (piszę odnośnie kompleksów z dzieciństwa, często ktoś coś powiedział na podatnym gruncie i teraz się tym przejmujesz) i to czy dałeś się zranić kiedyś ze względu na Twój np. wygląd, to Twój problem, Ci co cię zranili już go nie pamiętają. Zmień to, aby pozbyc się problemu.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 12:56   #4
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Wyłupiaste oczy

Ja też mam wyłupiaste oczy i straszyli mnie tarczycą i wątrobą, ale wszystko mam zdrowe, więc jak widać - taka uroda jak ktoś to ładnie napisał
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 10:14   #5
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wyłupiaste oczy

Napisałeś "próbowałem" czyli facet jesteś, jak ci się chce to można korekcję makijażem, można spróbować różnymi odcieniami korektorów i pudrów, ponoć makijaż czyni cuda
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 11:14:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.