Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 22:33   #1261
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

o dziewczyny gratulacje oj szkoda ze nie kupuje urody taki makijaż dla bladoskórych to skarb, koniecznie Maqua zaskanuj jak znajdziesz troche czasu
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:44   #1262
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Sukces za sukcesem
loss_lauri, Maqua gratuluję Wam
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 23:26   #1263
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

brawo brawo!bardzo się cieszę i jestem dumna
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 08:17   #1264
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dzięki, dziewczyny
ja też bardzo się z tego cieszę
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:25   #1265
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
i chcę się jeszcze pochwalić - zdałam egzamin na 5 kyu (uczniowski stopień w kendo) i już oficjalnie jestem kendoczką:jup i:
Gratuluję Masz teraz nowy strój jestem zielona w tym temacie
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:13   #1266
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziękuję wszystkim

wklejam obiecane skany artykułu "Witaj, laleczko!" z majowego numeru Urody. skany wyszły dużo jaśniejsze, panie w gazecie nie są białe jak tutaj, ale nam to chyba przeszkadzać nie będzie

nie chciały się załadować normalnie...

http://img814.imageshack.us/gal.php?g=imgt.jpg
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:02   #1267
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Widziałyście?
http://www.youtube.com/user/AzjatyckiCukier
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 20:23   #1268
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Gratulacje dziewczyny
Maqua- jestem stałą czytelniczką urody i tak sie właśnie zastanawiałam, czy ten list pisała któraś z naszego grona bladolicych
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:01   #1269
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Gratuluję Masz teraz nowy strój jestem zielona w tym temacie
oj mam, mam i do tego nauczyłam się zakładać bogu (zbroję)
w 5 min
wczoraj nawet przestraszyłam babcię wchodząc do pokoju z mieczem i w pełnej zbroi
ale kończę z offtopem, bo zaraz jakaś M się dołączy
co do Urody to ja też regularnie ją kupuję, żeby śledzić nowości i poprawić sobie humor tym, co wypisują na jej łamach 'urodowe ekspertki' - zwłaszcza na temat ochrony przeciwsłonecznej
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:57   #1270
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Jestem wierną fanką Shilpy zarówno czy na youtube, czy jej blogu i na facebooku. Gdzie nie wejdę tam ona
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:19   #1271
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Jestem wierną fanką Shilpy zarówno czy na youtube, czy jej blogu i na facebooku. Gdzie nie wejdę tam ona
tylko że ja mam wątpliwości co do wiarygodności niektórych informacji głoszonych na tych filmikach - np tego, że filtry przeciwsłoneczne działają tylko 4h a co z fotostabilnością? przecież skuteczny filtr to filtr fotostabilny, nie rozkładający się pod wpływem światła
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:32   #1272
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

w sumie - w końcu warstwa takiego filtra się wchłania ściera i tak dalej, to może i faktycznie po 4 godzinach powinno się aplikować ponownie. Możesz się zapytać Shilpy jak to jest.

Ja tak czy siak - uważam, że filtry chemiczne to zuo. Jeśli w ogóle jakieś filtry to tylko mineralne.
No już lepiej ta parasolka, albo ciuchy z ochroną (których u nas nie ma )
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 09:11   #1273
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
w sumie - w końcu warstwa takiego filtra się wchłania ściera i tak dalej, to może i faktycznie po 4 godzinach powinno się aplikować ponownie. Możesz się zapytać Shilpy jak to jest.

Ja tak czy siak - uważam, że filtry chemiczne to zuo. Jeśli w ogóle jakieś filtry to tylko mineralne.
No już lepiej ta parasolka, albo ciuchy z ochroną (których u nas nie ma )
no właśnie ale ja nigdzie nie mogę znaleźć takich mineralnych filtrów... no i czy są one mocne? w sensie jak 50+ ...

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

a o przeciwsłonecznej parasolce marzę. I chcę te tabletki! chyba sobie kupię na urodziny (dopiero na listopad... ) ale w sumie to dobrze bo to jest idealny czas na wybielanie

aaa i popatrzcie na to http://wyborcza.pl/1,75476,8168732,U...mpaign=1000621 słońce jest nieuniknione :|

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-07-28 o 09:19
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:11   #1274
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja tak czy siak - uważam, że filtry chemiczne to zuo. Jeśli w ogóle jakieś filtry to tylko mineralne.
No już lepiej ta parasolka, albo ciuchy z ochroną (których u nas nie ma )

ten jest mineralny?
http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...a_spf_50_.html
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:45   #1275
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mineralne ma firma Lavera

http://www.lavera.com.pl/c5-sun.sensitiv.htm

więcej poczytajcie w odpowiednich wątkach - bo nie chcę tu być jakąś super specjalistką. Sa lepsze na wizażu
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:55   #1276
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Mineralne ma firma Lavera

http://www.lavera.com.pl/c5-sun.sensitiv.htm

więcej poczytajcie w odpowiednich wątkach - bo nie chcę tu być jakąś super specjalistką. Sa lepsze na wizażu

dzięki za odpowiedź
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:00   #1277
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja również arigato
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:35   #1278
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
macie nową Urodę? wydrukowali mój list, który do nich wysłałam, na temat bladej skóry
Gratuluję!
Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Maqua- jestem stałą czytelniczką urody i tak sie właśnie zastanawiałam, czy ten list pisała któraś z naszego grona bladolicych
Ja też od razu pomyślałam o tym wątku
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:11   #1279
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

większość kosmetyków z filtrami oprócz tych chemicznych ma tez mineralne, i chyba przez to są stabilniejsze, bo mineralne pozostają na powierzchni skóry, a chemiczne się wchłaniają, i to te mineralne łatwiej się ścierają. poprawcie mnie, jeśli sie mylę
ja jako realistka z zapędami do pesymizmu uważam, że chemia i tak jest wszędzie i jej nie unikniemy, jest wszędzie, w jedzeniu, kosmetykach, powietrzu. a najchętniej pozbyłabym się jej ze szkoły, bo odkąd znalazłam ten portal nauczyłam się więcej przydatnych rzeczy niż przez te lata nauki w szkole bo raczej nie będę tworzyć kwasu solnego ani jakiś-tam soli (którymi zupy nie posolę) na pięć sposobów
sorry za offa, mam dzisiaj kiepski humor

obczajałam wczoraj cienie w Inglocie. no i jest czerwony, w ładnym odcieniu, ale ma takie brzydkie, malutkie złote drobinki a z czerwonego eyelinera chyba nic nie wyjdzie, bo oni na tej stronie rockmetalshop.pl mają jakieś poryte zasady, że minimalna wartość zamówienia to 15zł, a przesyłka jest jeszcze diabelnie droga, więc zapłaciłabym prawie 30zł za eyeliner, który kosztuje 13,90 chyba po prostu zamówię jakieś tanie pigmenty przez all
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:05   #1280
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja jako realistka z zapędami do pesymizmu uważam, że chemia i tak jest wszędzie i jej nie unikniemy, jest wszędzie, w jedzeniu, kosmetykach, powietrzu. a najchętniej pozbyłabym się jej ze szkoły, bo odkąd znalazłam ten portal nauczyłam się więcej przydatnych rzeczy niż przez te lata nauki w szkole bo raczej nie będę tworzyć kwasu solnego ani jakiś-tam soli (którymi zupy nie posolę) na pięć sposobów
Wiadomo, że chemia jest i się jej nie uniknie - co nie oznacza, że można ją w siebie pakować nie zastanawiając się nad tym. Najgorsze jest to, że nie ma rzetelnych badań na temat oddziaływania filtrów chemicznych na organizm - takie pewnie pojawią się za 10 lat.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:06   #1281
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
obczajałam wczoraj cienie w Inglocie. no i jest czerwony, w ładnym odcieniu, ale ma takie brzydkie, malutkie złote drobinki a z czerwonego eyelinera chyba nic nie wyjdzie, bo oni na tej stronie rockmetalshop.pl mają jakieś poryte zasady, że minimalna wartość zamówienia to 15zł, a przesyłka jest jeszcze diabelnie droga, więc zapłaciłabym prawie 30zł za eyeliner, który kosztuje 13,90 chyba po prostu zamówię jakieś tanie pigmenty przez all
Posiadam cień czerwony z Inglota całkowicie matowy. U mnie w szafce zalega zupełnie bezużyteczny, bo niestety niespecjalnie wyglądam w tym kolorze. Chętnie odstąpię Ci go za darmo tylko musiałybyśmy się gdzieś w Kielcach umówić.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:19   #1282
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
obczajałam wczoraj cienie w Inglocie. no i jest czerwony, w ładnym odcieniu, ale ma takie brzydkie, malutkie złote drobinki a z czerwonego eyelinera chyba nic nie wyjdzie, bo oni na tej stronie rockmetalshop.pl mają jakieś poryte zasady, że minimalna wartość zamówienia to 15zł, a przesyłka jest jeszcze diabelnie droga, więc zapłaciłabym prawie 30zł za eyeliner, który kosztuje 13,90 chyba po prostu zamówię jakieś tanie pigmenty przez all
Matowa czerwień ma numer bodajże 382. Kupowałam kilka tygodni temu za 18 lub 19zł. I czerwony eyeliner w żelu o ile się nie mylę też jest w ofercie Inglota, ale niestety nie posiadam i nie znam numeru.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 20:34   #1283
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wróciłam do was
po tygodniu spędzonym w środku lasu :p na szczęście się nie opalilam (kupilam soraye 60 :P) strasznie tępa,ale chroni dobrze
poza tym moja twarz przeżywa jakiś kryzys...( stosuje teraz differin,duac i aknemycin) i chyba mam aktualnie wysyp... cala twarz w malych twardych grudkach... marze o gładkiej,bladej cerze ...
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 19:35   #1284
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
wróciłam do was
po tygodniu spędzonym w środku lasu :p na szczęście się nie opalilam (kupilam soraye 60 :P) strasznie tępa,ale chroni dobrze
poza tym moja twarz przeżywa jakiś kryzys...( stosuje teraz differin,duac i aknemycin) i chyba mam aktualnie wysyp... cala twarz w malych twardych grudkach... marze o gładkiej,bladej cerze ...
a używałaś tą Sorayę na twarz? czy do ciała? bo ja ją kupiłam, a boję się, że zapycha : /
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:16   #1285
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja mam soraye, stosuje na twarz zamiennie z Avenką. ładnie nawilża, całkiem całkiem z wchłanianiem. Zapchania nie zauważyłam a mam mocne do tego skłonności. Ma masło shea, cetyl alkohol i glicerynę także jakby nie było jest potencjalnym zapychaczem ale ja go nie stosuję codziennie.
Używam tego balsamu dokładnie:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nia-SPF-60.htm
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:27   #1286
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

używałam do ciała-bieli i jest tępa,nie to co 45...
więc nie wiem czy zapycha. do twarzy używam Bioderme 40
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 20:48   #1287
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
a używałaś tą Sorayę na twarz? czy do ciała? bo ja ją kupiłam, a boję się, że zapycha : /
Czasem używam na twarz i nic mi nie zrobiła, ale nie codziennie, zamiennie z innymi. To prawda - bieli i trzeba uważać na ubrania, bo brudzi Wchłania się dobrze i nie zauważyłam żadnego tłustego filmu.
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:20   #1288
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

byłam dzisiaj w naturze i przyglądałam się cieniom i jest czerwony z sensique... nie wiem już która z was chciała ,ale limitowanka nazywa się cośtam paradise -koszt to myśle jakieś 5 zł :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 12:27   #1289
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Zgadzam się z tym, że soraya brudzi ubrania. Zniszczyłam moją ulubioną białą bluzkę.

A co do tych kremów z filtrem chemicznym..... W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie uchronić się przed rakiem. Aplikowanie takiego kremu może i zwiększa możliwość zachorowania na raka, ale twarz nieposmarowana i wystawiona na ekspozycję promieni słonecznych może być miejscem rozwoju czerniaka. Obecnie żadne ze znanych naturalnych filtrów nie są wystarczająco skuteczne by mogły być stosowane jako samodzielne filtry. Nie można na nich wyłącznie polegać nawet w kremach do codziennego użytku, a tym bardziej w kremach do opalania. Wysokość ochrony jaką gwarantują filtry naturalne jest porównywalna do wartości faktora SPF rzędu 2-4. Większość wyciągów roślinnych nawet jeśli ma zdolność pochłaniania promieniowania słonecznego to głównie w zakresie promieniowania UVB.

Moim zdaniem, jeżeli już mamy się smarować czymś po czym skóra się świeci, śmierdzi i może powodować jej zapychanie to nie warto używać filtra na poziomie SPF2. Jest jeszcze opcja zakupienia filtra ze strony ZróbSobieKrem. Podobno SPF trochę ponad 20% olejku to 30. Ale badań pod tym kątem nie wykonano. W związku z tym ja nadal będę klepać moją evę za 4,7 zł

EDIT: W ramach moich eksperymentów zakupiłam wczoraj wazelinę białą bez substancji dodatkowych za całe 1,2 zł. Posmarowałam na noc całą twarz w celu kompleksowego nawilżenia. Wyglądałam jak zombie w olejem na twarzy. Od rana mam wybaczcie za wyrażenie, ale naprawdę za***istą twarz. To co zrobiła z okolicą oczu to cud. W życiu mnie tak żaden krem nie urządził. Pierwszy raz cieszyłam, że jestem bez kasy i nie kupiłam bardzo drogiego kremu nawilżającego.

EDIT2: Szukałam parasolki z tym przeciwsłonecznym podbiciem. Nie ma na allegro, w stacjonarnym sklepie zostałąm uznana za nienormalną. Znalazłam jedynie 4 sztuki ubrań damskich (o wyglądzie nic nie piszę, bo szkoda czasu) z ochroną UV. Polska to nie kraj dla bladolicych.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-07-30 o 12:43
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:04   #1290
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

no i tak muszę używać teraz tej Sorayi i tak, bo nic innego nie mam, mój Uriage spf 50 już "trąbi"przy używaniu, czyli się kończy. Nie stać mnie było na nic innego, a Soraya ta ma wysoki filtr, opinie raczej dobre, jest dwa razy tańsza, a dwa razy jest jej więcej... lepsze to niż nic! byleby mi się skóra nie opaliła!

Ostatnio byłam też w Rosmannie i nie było już mojego Babydreama spf 50 (używałam do ciała). Tylko jest już tylko ten nowy : / ale jest droższy, jest go mniej i ma alkohol... chciałam kupi jakiś inny, ale wszystkie wysokie filtry są drogie.
Evy nigdzie znaleźć nie mogę...
Polecacie jakiś tani filtr o wysokim faktorze? : )
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.