Seks między związkami? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 20:16   #31
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Invisible_01 można być wrażliwym uczuciowo i być w takim układzie bez zobowiązań
Oczywiście. To była aluzja do tego, co zostało napisane wcześniej - że dziewczyny, które szybko się angażują i tak naprawdę szukają w seksie szansy na związek, mogą mieć trudności z uprawianiem seksu bez żadnych podtekstów, a chyba w tym wątku mówimy właśnie o seksie bez zobowiązań. O to mi chodziło, może niezbyt ściśle się wyraziłam.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:18   #32
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Sine, ale można sobie myśleć że seks tylko z miłością. Ja taka byłam. Niepoprawna romantyczka, nieśmiała, bardzo wrażliwa i uczuciowa... pierwszy chłopak w wieku lat 19, pierwszy pocałunek po pół roku chodzenia dziewictwo stracone tuż przed 20-tką. Ten pierwszy w moich marzeniach był już moim mężem (biały domek, płotek, dzieci) a jakoś tak się stało że po nim było jeszcze kilka związków i kilku partnerów do zabawy.
A ja nigdy nie byłam romantyczna. W najmniejszym stopniu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:20   #33
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
jwokoł siebie sensownych kandydatów
Tu nie chdozi o daremnych kandydatow. Ja nigdy nie wybieralam 1 lepszego faceta, byleby zaspokoic potrzebe. zawsze byl to bliski kumpel, ktorego znalam bardzo dlugo i mu ufalam. I nigdy nie bylo tych panow wiecej, niz 1. W razie wpadki wolalabym wiedziec, czyje to malenstwo. "zawsze" w znaczeniu 2
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:23   #34
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie byłam romantyczna. W najmniejszym stopniu
no coś Ty kit mi wkręcasz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:45   #35
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no coś Ty kit mi wkręcasz
Dlaczego ? A to łączenie seksu z miłością nierozłącznie wiąże sie z posiadaniem romantycznej natury ? No weź, ja po prostu lubię proste relacje: jak przyjaciel to nie do łóżka, a na jeden raz z nowo poznanym po prostu bym się brzydziła. Proza, a nie poezja.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:46   #36
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dlaczego ? A to łączenie seksu z miłością nierozłącznie wiąże sie z posiadaniem romantycznej natury ? No weź, ja po prostu lubię proste relacje: jak przyjaciel to nie do łóżka, a na jeden raz z nowo poznanym po prostu bym się brzydziła. Proza, a nie poezja.
żartowałam.

A układ dla samego seksu jest bardzo prostą relacją
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:48   #37
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
żartowałam
No właśnie chciałam dopisać, że chyba, że to była ironia, której nie wyczaiłam A poza tym to, że niby to takie oczywiste ten brak romantyzmu u mnie ? No okropna jesteś

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość

A układ dla samego seksu jest bardzo prostą relacją
A to już zbyt proste jak dla mnie

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-02-27 o 20:49
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 20:50   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tu nie chdozi o daremnych kandydatow. Ja nigdy nie wybieralam 1 lepszego faceta, byleby zaspokoic potrzebe. zawsze byl to bliski kumpel, ktorego znalam bardzo dlugo i mu ufalam. I nigdy nie bylo tych panow wiecej, niz 1. W razie wpadki wolalabym wiedziec, czyje to malenstwo. "zawsze" w znaczeniu 2
Tak sobie robię w myślach przegląd swoich bliskich kumpli...no nie no...z żadnym bym nie mogła iść do wyra
Kumpel to kumpel, siąść, wódki się napić ale do łóżka...? Fuj

Facet to facet, kumpel to kumpel
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:51   #39
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Kumpel to kumpel, siąść, wódki się napić ale do łóżka...? Fuj

Facet to facet, kumpel to kumpel
O właśnie, o takiej prostocie mówię
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:07   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks między związkami?

ale nie każdy kumpel może być seks-przyjacielem u mnie było tak-poznałam kogoś, randki przez jakiś czas, przyciąganie i sympatia owszem ale żadne z nas nie chciało związku i był seks. W innych przypadkach to znajomi faceci, znani od dawna i po prostu tak wyszło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:10   #41
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale nie każdy kumpel może być seks-przyjacielem u mnie było tak-poznałam kogoś, randki przez jakiś czas, przyciąganie i sympatia owszem ale żadne z nas nie chciało związku i był seks. W innych przypadkach to znajomi faceci, znani od dawna i po prostu tak wyszło
Aaaa widzisz, to ja bym się już pewnie zakochała i nie umiałabym tak wiesz, z dystansem. Kurde, to może jednak jestem romantyczką
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 21:21   #42
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie chciałam dopisać, że chyba, że to była ironia, której nie wyczaiłam A poza tym to, że niby to takie oczywiste ten brak romantyzmu u mnie ? No okropna jesteś

nie no sorry Twoje posty tchną takim romantyzmem, słodkością i delikatnym różowym puchem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:24   #43
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie no sorry Twoje posty tchną takim romantyzmem, słodkością i delikatnym różowym puchem
A czyje tchną ? Moim zdaniem to nie po tym się poznaje
No dobra, to już ustawię sobie suwaczek i będę odliczać ile już jesteśmy razem z moim misiem pysiem

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-02-27 o 21:29
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:35   #44
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A czyje tchną ? Moim zdaniem to nie po tym się poznaje
No dobra, to już ustawię sobie suwaczek i będę odliczać ile już jesteśmy razem z moim misiem pysiem
niektóre tchną aż do wyrzygania

tylko nie suwaczek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:44   #45
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seks między związkami?

taaa Sine, suwaczek i już w ogóle będziesz mięciutka jak kaczuszka
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:47   #46
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
taaa Sine, suwaczek i już w ogóle będziesz mięciutka jak kaczuszka
albo chociaż jakiś znaczący podpis np.
z Tobą na zawsze <3 <3 itp.
zawsze się zastanawiam z kim? z wizażem? ze złośliwcem? z wyrakiem?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:49   #47
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
albo chociaż jakiś znaczący podpis np.
z Tobą na zawsze <3 <3 itp.
zawsze się zastanawiam z kim? z wizażem? ze złośliwcem? z wyrakiem?
jakie scenariusze sobie wyobrażam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 21:57   #48
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Seks między związkami?

Zazdroszcze tym z was, ktora naprawde potrafia oddzielic seks od uczuc i zamiast fundowac sobie np. roczna posuche, znajduja fuck frienda.

Mnie bowiem chodza takie mysli po glowie (zyje na glodzie 1,5 roku ) ale strach jest wiekszy niz poped fizyczny strach przed zaangazowaniem z mojej strony, bo jestem tak beznadziejnie uczuciowa i wrazliwa, ze obawiam sie iz po upojnej nocy mimo wszystko chcialabym, aby moj seksualny partner przyniosl mi sniadanie do loza a nie, przykladowo, pobiegl na randke z inna.

Do tego dochodzi kwestia zaufania - mam kilku dobrych kolegow, bedacych jednoczesnie niezlymi ciachami, z ktorymi potrafie sobie wyobrazic taki uklad, ale jednak balabym sie zaufac ktoremus z nich na tyle, by byc pewna iz w razie jakiegos nieporozumienia czy innej niemilej sytuacji, nie opowie wszystkim naszym wspolnym znajomym, ze lubie na pieska i mam cellulit na tylku [plus dodajac kilka pikantnych szczegolow z wlasnej wyobrazni ]

Kolejne 'ale' to pewnosc siebie - wydaje mi sie, ze do takiego ukladu trzeba byc zupelnie pozbawionym kompleksow i naprawde w 100% akceptowac swoje cialo (skoro wiemy, ze druga osoba na nasz np. mikroskopijny biust patrzy obiektywnie, a nie przez rozowe okulary milosci ;D) a mnie chyba nadal do tego daleko.
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:09   #49
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Zazdroszcze tym z was, ktora naprawde potrafia oddzielic seks od uczuc i zamiast fundowac sobie np. roczna posuche, znajduja fuck frienda.

Mnie bowiem chodza takie mysli po glowie (zyje na glodzie 1,5 roku ) ale strach jest wiekszy niz poped fizyczny strach przed zaangazowaniem z mojej strony, bo jestem tak beznadziejnie uczuciowa i wrazliwa, ze obawiam sie iz po upojnej nocy mimo wszystko chcialabym, aby moj seksualny partner przyniosl mi sniadanie do loza a nie, przykladowo, pobiegl na randke z inna.

Do tego dochodzi kwestia zaufania - mam kilku dobrych kolegow, bedacych jednoczesnie niezlymi ciachami, z ktorymi potrafie sobie wyobrazic taki uklad, ale jednak balabym sie zaufac ktoremus z nich na tyle, by byc pewna iz w razie jakiegos nieporozumienia czy innej niemilej sytuacji, nie opowie wszystkim naszym wspolnym znajomym, ze lubie na pieska i mam cellulit na tylku [plus dodajac kilka pikantnych szczegolow z wlasnej wyobrazni ]

Kolejne 'ale' to pewnosc siebie - wydaje mi sie, ze do takiego ukladu trzeba byc zupelnie pozbawionym kompleksow i naprawde w 100% akceptowac swoje cialo (skoro wiemy, ze druga osoba na nasz np. mikroskopijny biust patrzy obiektywnie, a nie przez rozowe okulary milosci ;D) a mnie chyba nadal do tego daleko.
mam identyczne odczucia. choc posucha ktorsza, zobaczymy co będzie potem
to brzmi głupio ale nie chciałabym występować dla kogoś w roli tylko i wyłącznie erotycznej zabawki nawet jak ja miałabym tak samo traktować tego kogoś. nie jestem chyba aż tak pewna siebie
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 22:12   #50
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Seks między związkami?

Ciekawy temat

Nie byłam w sytuacji 'miedzy zwiazkami' A jak bylam to bylam za mloda by myslec intensywnie o seksie.
Ale zawsze byłam otwarta na ten temat i na analizowanie różnych sytuacji.
Teraz, gdy juz mam meza relacje z innymi mezczyznami nie wchodza w gre. Gdybym jednak byla sama - to mialabym dwoch kolegow, z ktorymi moglabym 'wdrozyc' w zycie - seks tylko dla przyjemnosci obojga.

Z wiekiem widze, ze wcale nie jest potrzebna milosc do seksu. Jest cos takiego jak pozadanie, a polaczone z kieliszkiem wina, potrafi wywolac zawrot glowy. Przyjemny zawrot.

Fakt, czasami jest tak, ze mozna przekroczyc granice i sie z czasem zakochac. Ale jesli uklad sex i nic wiecej, od poczatku byl znany, to pozniej pretensje mozna miec tylko do siebie.
Do tego wspomniane zaufanie. Mozna sie przejechac zapewne. Ale czym byloby zycie bez ryzyka.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:19   #51
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Seks między związkami?

No i troche to glupio zabrzmi, ale nie jestem tez na tyle pewna swojego ekhm doswiadczenia i umiejetnosci w wiadomej dziedzinie, zeby chciec zaciagnac jakies ciacho tylko do lozka, bo przeciez na pewno odleci z rozkoszy z taka boginia seksu jak ja
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 22:41   #52
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Seks między związkami?

Ja akurat w takiej sytuacji nie bylam. Bylam jednak w sytuacji, gdzie po dlugim zwiazku bylam dosc dlugo sama i nastepny facet... coz jakos tak wyszlo ze bardzo szybko wyladowalismy w lozku. Bylo miedzy nami duzo chemii.
Niestety trwalo to tylko miesiac bo potem wyjechalam za granice i oczywiscie "zwiazek" sie rozpadl.
Moze gdybym nie wyjechala to cos by z tego bylo, jako ze jednak nic nie bylo, pozwole sobie podpiac te znajomosc pod kategorie - seks miedzy zwiazkami.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 00:26   #53
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
u mnie było tak-poznałam kogoś, randki przez jakiś czas, przyciąganie i sympatia owszem ale żadne z nas nie chciało związku i był seks.
Miałam podobnie.
Ja nie mam problemu z oddzieleniem seksu od miłości, teraz mam dwa w jednym, ale nie zawsze tak było


a jesli chodzi o obawę, że się człowiek zakocha nieopatrznie bez wzajemności, owszem zdarzyło mi się, ale nigdy mnie to az tak bardzo nie martwiło, wychodziłam zawsze z założenia, ze ja mam prawo sie zakochac i wyrażac ( oczywiście taktownie i w pewnych granicach ) swoje uczucia, a jeśli ktos tego nie odwzajemni, to przecież mnie to nie umniejsza. Oczywiście wtedy trzeba świadomie podejmowac decyzje, albo się godze na taki układ bez wzajemności, albo nie i wychodze z układu...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-02-28 o 00:28
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 00:40   #54
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Seks między związkami?

Kiedyś nie wyobrażałam sobie seksu bez zobowiązań. Ale jak się rozstałam z moim ex, to po pewnym czasie zaczęło mi brakować samej bliskości. I zdarzało mi się mieć fuck friends, ale byli to faceci, do których czułam duużą chemię i strrraszne przyciąganie i nie były to jednorazowe przygody :p W jednym przypadku wiedziałam, że nic z tego nie będzie, bo nie zgadzaliśmy się w wielu codziennych sprawach... w innym przypadku byli to goście w typie bad boya i wiedziałam, że nie mogłabym takim zaufać, by móc cokolwiek trwałego tworzyć A że ochota była, to dlaczego miałam sobie odmawiać
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:48   #55
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Seks między związkami?

wiecie co stara chyba juz jestem. bo jak pisalam dla mnie instytucja fuck friend jest nie do przyjecia

ale mam wlasciwie takie pytanie - naprawde macie tak silny poped ze nie da rady wytrzymac nawet roku bez seksu?
wiem ze skreca bez przytulania, chyba evergirl pisala o tym, ze wlasnie bliskosc drugiej osoby, ale sam seks jako seks, tylko dlatego ze nie mozna wytrzymac?

agabil napisala ze zaczelo sie od randek, sympatii i tylko zwiazek nie wykwitl... no ok, ale w takim razie po co seks?

i gwoli informacji, zadna propaganda katolicka mnie sie nie imaja - zyje z konkubentem z dzieckiem nie ochrzczonym, uzywam absolutnie niedopuszczalnych metod antykoncepcji wiec to tylko moja moralnosc mnie jakos tak glupawo ogranicza
ah no i zupelnie jak sine.ira romantyczna nie mam na imie.
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:53   #56
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Seks między związkami?

pewnie moznaby wytrzymac, ale ile w miedzyczasie mozna sie nauczyc
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:01   #57
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Seks między związkami?

ale z niektoryh wypowiedzi tchnie taki przekaz, ze bez seksu to tylko do grobu sie klasc
nie wiem, moze dla mnie seks nie zajmuje zadnego miejsca na liscie 10-ciu najwazniejszych dla mnie rzeczy?

subiektywne
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:06   #58
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
ale z niektoryh wypowiedzi tchnie taki przekaz, ze bez seksu to tylko do grobu sie klasc
nie wiem, moze dla mnie seks nie zajmuje zadnego miejsca na liscie 10-ciu najwazniejszych dla mnie rzeczy?

subiektywne
Hmmm...no dla mnie taki seks dla samego seksu to w sumie jak masturbacja...nie byłoby mi tak fajnie jak z ukochaną osobą. A zrobić siebie dobrze przecież zawsze można samemu...
No i chcica nigdy taka mnie szalona nie ogarniała jak byłam solo....może mam bardzo niski poziom testosteronu
A tak już zupełnie prozaicznie to bałabym się chorób wszelakich
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:11   #59
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Seks między związkami?

Cytat:
ale mam wlasciwie takie pytanie - naprawde macie tak silny poped ze nie da rady wytrzymac nawet roku bez seksu?
wiem ze skreca bez przytulania, chyba evergirl pisala o tym, ze wlasnie bliskosc drugiej osoby, ale sam seks jako seks, tylko dlatego ze nie mozna wytrzymac?
ale dla mnie nie ma czegos takiego jak wytrzymac bez seksu

Wytrzymywac to bym musiała na bezludnej wyspie, czy unieruchomiona w szpitalu czy innym równie paskudnym miejscu, ale tak to po prostu lubie seks, mam ochote na seks i nie będe się powstrzymywać, w imie nie wiadomo czego, nie jestem katoliczka, więc seks nie jest dla mnie grzechem ani niczym zdrożnym.
Jesli kogos spotykałam i była chemia to był tez seks, nie wazne, czy był to związek, czy fascynacja erotyczna bez planów na przyszłość.
Taki typowo jednorazowy seks to mi sie zdarzył może ze 3 razy i akurat tej formy nie lubię, bo chcę poznac człowieka tez od innej strony, nie tylko seksualnej, wole dłuższe znajomości
fuck friend to fajna forma, chociaz za moich czasów się na to tak nie mówiło, raczej "związek bez zobowiązań" , taka własnie przejściówka, dopkóki nie spotka sie drugiej połówki


Cytat:
dla mnie seks nie zajmuje zadnego miejsca na liscie 10-ciu najwazniejszych dla mnie rzeczy?
dla mnie tez nie jest najwazniejszy, aczkolwiek plasuje sie w tej dziesiątce, ale tez nie jest tak, że jak kogoś fajnego spotkałam, była chemia, pożądanie to się specjalnie powstrzymywałam w imie nie wiadomo czego

Cytat:
Hmmm...no dla mnie taki seks dla samego seksu to w sumie jak masturbacja...
no, nie, dla mnie to jednak jest zupełnie co innego, to jest obcowanie z innym ciałem, trzeba sie nauczyc reakcji tego ciała oraz swojego na tamto, masturbacja to dla mnie rozładowanie napięcia seksualnego, gra na jednym instrumencie a seks to dla mnie jak ktos to nazwał "orkiestra symfoniczna ", poza tym to jest tez obcowanie z innym człowiekiem, poznawanie go, rozmowa, wyjścia wspólne itd... itd... przeciez nie jest tak, że tylko bzyk bzyk i nic więcej, ani słowa, przynajmniej w moich znajomościach
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-02-28 o 14:19
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:24   #60
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Seks między związkami?

Zgadzam się z niutka1. U mnie też nie jest to tylko seks, ale wspólne wyjścia, rozmowy, spędzanie czasu...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.