Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 15:25   #1
bigger
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Question

Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.


Witajcie forumowiczki.

Nie wiem za bardzo od czego zacząć ale postaram się przedstawić mój problem jak najbardziej przejrzyście. Z moim mężem jesteśmy małżenstwem prawie dwa lata. W związku z tym, że nie posiadamy własnego lokum (mamy w planach zakup jakiegos małego m2) od dwóch lat wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie wraz z moją młodszą siostrą (23 lata). Nasz cykl dobowy wygląda podobnie, rano ja i mąż do pracy, siostra która ma swój osobny pokój wychodzi na uczelnie i wraca czasami wieczorem. Ja i mąż przyzwyczailiśmy się do "koczowniczego życia", nie zawsze jest okazja, aby w spokoju oddać się rozkoszom ciała, czasami jednak wieczorem możemy wyrwać odrobinę czasu dla siebie. Problem w tym, że ściany w mieszkaniu są bardzo cienkie i wszystko słychać... stukanie mebli, głośniejsze rozmowy (nawet nie można sobie krzyknąc w czasie orgazmu dlatego bardzo pilnujemy się i nie jest to komfortowe rozwiązanie (czasami kochamy się na podłodze, trzeszczenie łóżka bywa za głośne). Za ścianą mieszka moja siostra do której czasami przyjeżdza jej obecny chłopak, bywa, że zostaje on na noc i co wiadome Oni też się kochają, jednak w przeciwieństwie do nas, nie pilnują się przez co można czasami usłyszeć całą historię ich "zabaw". Rozmawiałam o tym z siostrą, Ona również czuje dyskomfort jednak musimy zachować odrobinę tolerancji i dystansu bo inaczej to został by jedynie "celibat"

Tydzień temu ja i mąż wpadliśmy na pomysł, że zrobimy sobie "dzień seksu", siostra na uczelni, chata wolna. Wzięłam wolny dzień, mąż też został w domu, kupiliśmy różne smakołyki , pluszowe kajdanki i takie tam . Założyłam swoją najlepszą erotyczną bieliznę, chciałam się wyszaleć, bo nie zawsze było kiedy. Przez długi czas dawaliśmy upust swoim żądzom, mąż był napalony na mnie jak nigdy a ja chciałam spełnić kilka nowych fantazji, puściłam nastrojową muzyczkę, zapaliłam kadzidełka etc.
Tu chciała bym zaznaczyć, że w sprawach seksu nie mamy z mężem tajemnic, lubimy eksperymentować oraz sprawiać sobie przyjemność. Kiedy już byłam bliska wyczerpania i widziałam, że mój misio też zaraz opadnie z sił zaproponowałam mu trochę dominacji z jego strony (za plecami mi zapiął ręce pluszowymi kajdankami i prosiłam go o finał na twarz i w usta .
Wydarzyła się dosyć niespodziewana i krępująca systuacja, bo w chwili gdy klęczałam przed mężem z zamkniętymi oczami, po mojej twarzy spływała jego sperma i trzymałam jego członka w ustach (a on za włosy poruszał moją głową) usłyszałam jakiś szelest w przedpokoju ale nie mogłam zareagować.... i teraz relacja mojego męża: w chwili gdy finalizował w moje usta, w drzwiach (otwartych na oścież) stanęła moja siostra, była tak zaskoczona sytuacją, że nie ruszyła się z miejsca po prostu stała i patrzyła się jak wryta po jakiś kilkunastu sekundach uciekła do swojego pokoju. Mąż powiedział, że nie mógł przerwać bo był w czasie orgazmu, ja nie mogłam zareagować bo miałam zamknięte "zalepione" oczy i związane ręce, natomiast razem nic nie słyszelismy bo byliśmy zajęci sobą a poza tym grała muzyczka. Okazało się, że siostrze "wypadły" zajęcia i wróciła wcześniej do domu. Ogólnie kaszana...

Rozmawiałam po tym z siostrą, mowiła mi, że "niewiele widziała" i że była tak zaskoczona, że ją "sparalizowało", w sumie to tylko tyle bo czyjej winy tu miała bym szukać.

Problem jednak zrodził się gdzie indziej, mój mąż powiedział mi, że spodobała mu się ta sytuacja i chciałby ją powtórzyć, wykonać finał na moją twarz przy siostrze która by się przyglądała. Tłumaczy to tym, że Ona już nas widziała a poza tym to moja siostra więc zachowa dyskrecję.

Póki co nie wiem co mam zrobić, z jednej strony sytuacja mocno krępująca z drugiej nie mam argumentów przeciwko zdaniu męża, poza tym zaprzeczyła bym wtedy naszej otwartości na eksperymenty w seksie, poradzcie mi coś bo nie wiem jak wybrnąc z tej dziwnej sytuacji.

Dziekuję
bigger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:42   #2
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Hmmm, przeczytalam i wszystko fajnie miło ale gdyby mi mój facet zaproponował takie coś, że moja siostra, młodsza czy starsza-wszystko jedno, jakoś tak średnio, niesmacznie. Ja rozumiem-otwartośc na seks, na sprawy łóżkowe ale żeby siostra patrzyła ? I argument "że już widziała i zachowa dyskrecję"?
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:43   #3
EarlGrey
Wtajemniczenie
 
Avatar EarlGrey
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 622
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

No nie wiem, ja bym się chyba nie zgodziła, to troszkę za daleko zaszło. To Twoja siostra ! Jeśli obojgu Wam to odpowiada, poszukajcie obcej osoby.
Bo z tego co opisałaś, siostra nie była tak podekscytowana jak mąż i raczej nie ma ochoty tego powtarzać.
__________________
26.04.2014
EarlGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:51   #4
Kradziejka_
Rozeznanie
 
Avatar Kradziejka_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z Nikąd.
Wiadomości: 522
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Po mojemu to takie sprawy są zbyt intymne, żeby dzielić się nimi z kimkolwiek, już nie wspominając, że to Twoja siostra. Owszem, przyłapanie to co innego, ale żeby tak specjalnie? Może jestem dziwna, ale nie wyobrażam sobie tego. Jeśli już to ktoś obcy, ale przenigdy rodzina..
__________________
` To na naszej drodze rozstąpi się morze,
będę wierzyć, że pokonam ból, pokonam lęk..
nim będziemy sami łukiem ciał rozgrzanych,
narysuję je.. ich każdy mały cień..

Kradziejka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:52   #5
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

ech faceci i ich fantazje
no zreszta kobiety nie sa lepsze
powiedz mu, zeby sie tak nie rozpedzal jezeli chodzi o Twoja siostre... ja rozumiem Twoje obiekcje- za bliska rodzina
zaproponuj kogos z zewnatrz- jezeli oczywiscie jestes zainteresowana takimi eksperymentami, a jezeli nie to mu to powiedz, zrozumie na pewno- przeciez tutaj nie chodzi o udowadnianie czegos w seksie nic sie nikomu nie udowadnia
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:54   #6
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
Problem jednak zrodził się gdzie indziej, mój mąż powiedział mi, że spodobała mu się ta sytuacja i chciałby ją powtórzyć, wykonać finał na moją twarz przy siostrze która by się przyglądała. Tłumaczy to tym, że Ona już nas widziała a poza tym to moja siostra więc zachowa dyskrecję.

Póki co nie wiem co mam zrobić, z jednej strony sytuacja mocno krępująca z drugiej nie mam argumentów przeciwko zdaniu męża, poza tym zaprzeczyła bym wtedy naszej otwartości na eksperymenty w seksie, poradzcie mi coś bo nie wiem jak wybrnąc z tej dziwnej sytuacji.

Dziekuję
Otwartosc otwartoscia, ale sa pewne granice. Chcecie spytac siostre czy nie popatrzylaby na was w trakcie uniesien?? Przepraszam Cie, ale gdyby ktos cos takiego mi zaproponowal, to kazalabym mu sie popukac w glowe. A tak w ogole co Ty sadzisz o tym pomysle, nie krepowaloby Cie to? Przeciez seks ma sprawiac przyjemnosc obydwu stronom, nie tylko jednej.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:05   #7
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Oł noł! otwartość otwartością, ale żeby siostrę w to wciągać to zdecydowanie za wiele.
Jego kręci sam fakt przyłapania go na tym..czy może kręci go bardziej trójkącik..z siostrą?? (sic!)

Gdyby mi siostra coś takiego zaproponowała - do końca życia miałabym problemy z relacją między nami- a uwierz mi pruderyjna to ja nie jestem.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 16:08   #8
emi_ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 191
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Dla mnie też to jest zbyt osobista sprawa, żeby kogokolwiek w to dołączać.
ALE! wiadomo, że każdy lubi coś innego, i jeżeli Ty też chcesz to doradzę tak jaki inne kobiety, że lepiej sobie weźcie kogoś obcego.
__________________
"...ażeby każdy ciężar stał mi się lekkim ciężarem."

o więcej nie proszę.
emi_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:10   #9
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
w chwili gdy klęczałam przed mężem z zamkniętymi oczami, po mojej twarzy spływała jego sperma i trzymałam jego członka w ustach (a on za włosy poruszał moją głową) usłyszałam jakiś szelest w przedpokoju ale nie mogłam zareagować.... i teraz relacja mojego męża: w chwili gdy finalizował w moje usta, w drzwiach (otwartych na oścież) stanęła moja siostra, była tak zaskoczona sytuacją, że nie ruszyła się z miejsca po prostu stała i patrzyła się jak wryta po jakiś kilkunastu sekundach uciekła do swojego pokoju. Mąż powiedział, że nie mógł przerwać bo był w czasie orgazmu, ja nie mogłam zareagować bo miałam zamknięte "zalepione" oczy i związane ręce, natomiast razem nic nie słyszelismy bo byliśmy zajęci sobą a poza tym grała muzyczka. Okazało się, że siostrze "wypadły" zajęcia i wróciła wcześniej do domu. Ogólnie kaszana...
O rany, współczuję
Cytat:
mój mąż powiedział mi, że spodobała mu się ta sytuacja i chciałby ją powtórzyć, wykonać finał na moją twarz przy siostrze która by się przyglądała. Tłumaczy to tym, że Ona już nas widziała a poza tym to moja siostra więc zachowa dyskrecję.
Nigdy w życiu bym się na to nie zgodziła.
Cytat:
nie mam argumentów przeciwko zdaniu męża, poza tym zaprzeczyła bym wtedy naszej otwartości na eksperymenty w seksie,
Ale jakich argumentów on oczekuje? Moja odpowiedź brzmiałaby tak: "Porąbało cię? Nie mam ochoty żeby ktoś oglądał mnie w takiej sytuacji, a szczególnie moja siostra, mama czy babcia."
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:20   #10
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
Witajcie forumowiczki.

Nie wiem za bardzo od czego zacząć ale postaram się przedstawić mój problem jak najbardziej przejrzyście. Z moim mężem jesteśmy małżenstwem prawie dwa lata. W związku z tym, że nie posiadamy własnego lokum (mamy w planach zakup jakiegos małego m2) od dwóch lat wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie wraz z moją młodszą siostrą (23 lata). Nasz cykl dobowy wygląda podobnie, rano ja i mąż do pracy, siostra która ma swój osobny pokój wychodzi na uczelnie i wraca czasami wieczorem. Ja i mąż przyzwyczailiśmy się do "koczowniczego życia", nie zawsze jest okazja, aby w spokoju oddać się rozkoszom ciała, czasami jednak wieczorem możemy wyrwać odrobinę czasu dla siebie. Problem w tym, że ściany w mieszkaniu są bardzo cienkie i wszystko słychać... stukanie mebli, głośniejsze rozmowy (nawet nie można sobie krzyknąc w czasie orgazmu dlatego bardzo pilnujemy się i nie jest to komfortowe rozwiązanie (czasami kochamy się na podłodze, trzeszczenie łóżka bywa za głośne). Za ścianą mieszka moja siostra do której czasami przyjeżdza jej obecny chłopak, bywa, że zostaje on na noc i co wiadome Oni też się kochają, jednak w przeciwieństwie do nas, nie pilnują się przez co można czasami usłyszeć całą historię ich "zabaw". Rozmawiałam o tym z siostrą, Ona również czuje dyskomfort jednak musimy zachować odrobinę tolerancji i dystansu bo inaczej to został by jedynie "celibat"

Tydzień temu ja i mąż wpadliśmy na pomysł, że zrobimy sobie "dzień seksu", siostra na uczelni, chata wolna. Wzięłam wolny dzień, mąż też został w domu, kupiliśmy różne smakołyki , pluszowe kajdanki i takie tam . Założyłam swoją najlepszą erotyczną bieliznę, chciałam się wyszaleć, bo nie zawsze było kiedy. Przez długi czas dawaliśmy upust swoim żądzom, mąż był napalony na mnie jak nigdy a ja chciałam spełnić kilka nowych fantazji, puściłam nastrojową muzyczkę, zapaliłam kadzidełka etc.
Tu chciała bym zaznaczyć, że w sprawach seksu nie mamy z mężem tajemnic, lubimy eksperymentować oraz sprawiać sobie przyjemność. Kiedy już byłam bliska wyczerpania i widziałam, że mój misio też zaraz opadnie z sił zaproponowałam mu trochę dominacji z jego strony (za plecami mi zapiął ręce pluszowymi kajdankami i prosiłam go o finał na twarz i w usta .
Wydarzyła się dosyć niespodziewana i krępująca systuacja, bo w chwili gdy klęczałam przed mężem z zamkniętymi oczami, po mojej twarzy spływała jego sperma i trzymałam jego członka w ustach (a on za włosy poruszał moją głową) usłyszałam jakiś szelest w przedpokoju ale nie mogłam zareagować.... i teraz relacja mojego męża: w chwili gdy finalizował w moje usta, w drzwiach (otwartych na oścież) stanęła moja siostra, była tak zaskoczona sytuacją, że nie ruszyła się z miejsca po prostu stała i patrzyła się jak wryta po jakiś kilkunastu sekundach uciekła do swojego pokoju. Mąż powiedział, że nie mógł przerwać bo był w czasie orgazmu, ja nie mogłam zareagować bo miałam zamknięte "zalepione" oczy i związane ręce, natomiast razem nic nie słyszelismy bo byliśmy zajęci sobą a poza tym grała muzyczka. Okazało się, że siostrze "wypadły" zajęcia i wróciła wcześniej do domu. Ogólnie kaszana...

Rozmawiałam po tym z siostrą, mowiła mi, że "niewiele widziała" i że była tak zaskoczona, że ją "sparalizowało", w sumie to tylko tyle bo czyjej winy tu miała bym szukać.

Problem jednak zrodził się gdzie indziej, mój mąż powiedział mi, że spodobała mu się ta sytuacja i chciałby ją powtórzyć, wykonać finał na moją twarz przy siostrze która by się przyglądała. Tłumaczy to tym, że Ona już nas widziała a poza tym to moja siostra więc zachowa dyskrecję.

Póki co nie wiem co mam zrobić, z jednej strony sytuacja mocno krępująca z drugiej nie mam argumentów przeciwko zdaniu męża, poza tym zaprzeczyła bym wtedy naszej otwartości na eksperymenty w seksie, poradzcie mi coś bo nie wiem jak wybrnąc z tej dziwnej sytuacji.

Dziekuję
Sorry ale jak dla mnie takie coś zupełnie odpada
Otwartość - otwartością ale są jednak pewne granice
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:25   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Jeżeli Was OBYDWOJE (!!!!) to kręci- spróbujcie razem w jakimś miejscu publicznym...
MŁODSZEJ siostry bym w to nie wciągała. Jest młoda i może wcale na to nie miec ochoty, poza tym... no.... no to młodsza siostra.....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 16:35   #12
bigger
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Mąż mojej siostry nie pytał jeszcze ale przecież my znamy się jak siostry, ja wiem, że Ona jest bardzo wyluzowana nigdy nie wiadomo, co do głowy jej strzeli. Mój misiek nie miał na myśli, żadnych "trójkątów", chce tylko, żeby przykładowo Ona siedziała na fotelu (żadnych wpólnych działań) a On powtórzy to co zrobił wcześniej ze mną i tyle....
On tłumaczy mi, że wszystko "zostanie tylko u nas", bo siostra przecież nikomu nie powie i ja to wiem, bo można jej ufać, jest dorosła i odpowiedzialna.
Piszecie, że to rodzina itd.. my z siostrą o wielu sprawach rozmawiamy, czesto komentowałyśmy "parametry" naszych facetów, o seksie też na luzie rozmawiamy, a i czasami zdarzało się "napomknąć o szczegółach".
Ja osobiście lepiej zniosłam to, że nas przyłapała moja siostra a nie mama, babcia czy "Pan Henio z 8 piętra".
bigger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:38   #13
Damariss
Przyczajenie
 
Avatar Damariss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 26
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Najpierw sobie siostra bedzie patrzeć na Was, a później Twój Tż może zaproponować, aby siostra dołączyła do Was!? jak takie rzeczy mu przychodzą do głowy...
Moim zdaniem samo przyglądanie się na tą intymną sytuację byłoby dla wszystkich (oprócz jak widać Twojego Tż) delikatnie mówiąc niesmaczne i dziwi mnie że coś takiego zaproponował...

"napomknąć o szczegółach " z seksu a przyglądanie się temu to dwie różne rzeczy. Wątpię by Twoja siostra miała ochotę się temu przyglądać!

Edytowane przez Damariss
Czas edycji: 2010-09-09 o 16:45
Damariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:41   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Co innego gadanie, a co inne patrzenie.

Ale widze, że i Ciebie to kręci Fajnie- spróbujcie wyjśc z domu. Co prawda aura nie dopisuje (chociaz może w deszcz, w spływających strugach po Waszych ciałach tez by było fajnie, byle sie nie przeziębić), ale są "zaciszne" publiczne miejsca i nie są to tylko kible
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:45   #15
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
Piszecie, że to rodzina itd.. my z siostrą o wielu sprawach rozmawiamy, czesto komentowałyśmy "parametry" naszych facetów, o seksie też na luzie rozmawiamy, a i czasami zdarzało się "napomknąć o szczegółach".
Jak wiele sióstr /przyjaciółek, które są ze sobą blisko i nie krępują się rozmawiać o swoim życiu erotycznym. Jednak zapraszać siostrę do niego? Naprawdę czułabyś się komfortowo z siostrą obserwującą cię w takiej sytuacji? Dla mnie to jest nie do pomyślenia, chociaż mam cudowną siostrę, z którą mogę o wszystkim pogadać. Jeżeli was to kręci, zaproście kogoś obcego - gdyby się nie sprawdziło, możecie już jej nigdy nie zobaczyć. A wystarczy, że pójdzie coś nie tak, ktoś poczuje się źle w tej sytuacji (ty lub siostra) i trauma gotowa, potem skrępowanie, a przecież mieszkacie razem, nie możecie sobie na to pozwolić...
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:47   #16
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
Mąż mojej siostry nie pytał jeszcze ale przecież my znamy się jak siostry, ja wiem, że Ona jest bardzo wyluzowana nigdy nie wiadomo, co do głowy jej strzeli. Mój misiek nie miał na myśli, żadnych "trójkątów", chce tylko, żeby przykładowo Ona siedziała na fotelu (żadnych wpólnych działań) a On powtórzy to co zrobił wcześniej ze mną i tyle....
On tłumaczy mi, że wszystko "zostanie tylko u nas", bo siostra przecież nikomu nie powie i ja to wiem, bo można jej ufać, jest dorosła i odpowiedzialna.
Piszecie, że to rodzina itd.. my z siostrą o wielu sprawach rozmawiamy, czesto komentowałyśmy "parametry" naszych facetów, o seksie też na luzie rozmawiamy, a i czasami zdarzało się "napomknąć o szczegółach".
Ja osobiście lepiej zniosłam to, że nas przyłapała moja siostra a nie mama, babcia czy "Pan Henio z 8 piętra".
Wiesz ja też jestem z siostrą bardzo blisko i gadamy o wszystkim.....również z pikantnymi szczegółami o seksie...ale rozmowa to nie to samo co patrzenie jak jej mąż spuszcza jej się na twarz (na samą myśl jest mi słabo)

No, ale ja rozumiem że dla Ciebie to żaden tam dziwaczny pomysł..wszystko zostanie w rodzinie

Uważaj bo rozmowy i fantazje są OK..ale wprowadzanie ich w życie już niekoniecznie.

Ona jest TWOJĄ siostrą, mieszkacie razem, to nie jest osoba która w razie co pójdzie w siną dal i z głowy..ona zawsze będzie blisko- czy chcesz na prawdę ryzykować dobre relacje z siostrą po to by zaspokoić fantazje sexualne męża??

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2010-09-09 o 16:50
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:47   #17
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

A co siostra na to?
Ma ochotę "podziwiać" takie widoki?

Jeśli nie masz na coś ochoty, to po prostu nie masz, nie rozumiem, co to za obawy, że zaprzeczy to Twojej otwartości? To jakiś obowiązek czy co?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:56   #18
bigger
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Największa trauma to może być w chwili, gdy "ten obcy" sfilmuje telefonem, zrobi zdjęcie albo poinformuje zaraz wszystkich swoich znajomych, koleżanki też odpadają bo z nimi podobnie jak z obcymi. Mój TŻ pracuje w ochronie i mówił mi wiele razy o różnych uwiecznionych przez kamery numerkach w miejscach publicznych. Teraz są kamery wielkości monety i zamaskowane tak, że ich nie widać, zwłaszcza w mieście, gdzie niemalże każdy kawałek chodnika jest pod kamerami, dlatego zawsze jeździłam z nim za miasto.. łączka, las te sprawy... w mieście to niemalże pewnik, że będzie kamera...

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wiesz ja też jestem z siostrą bardzo blisko i gadamy o wszystkim.....również z pikantnymi szczegółami o seksie...ale rozmowa to nie to samo co patrzenie jak jej mąż spuszcza jej się na twarz (na samą myśl jest mi słabo)

No, ale ja rozumiem że dla Ciebie to żaden tam dziwaczny pomysł..wszystko zostanie w rodzinie

Uważaj bo rozmowy i fantazje są OK..ale wprowadzanie ich w życie już niekoniecznie.

Ona jest TWOJĄ siostrą, mieszkacie razem, to nie jest osoba która w razie co pójdzie w siną dal i z głowy..ona zawsze będzie blisko- czy chcesz na prawdę ryzykować dobre relacje z siostrą po to by zaspokoić fantazje sexualne męża??
Ale Ona już nas widziała...
bigger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:01   #19
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
Mąż mojej siostry nie pytał jeszcze ale przecież my znamy się jak siostry, ja wiem, że Ona jest bardzo wyluzowana nigdy nie wiadomo, co do głowy jej strzeli. Mój misiek nie miał na myśli, żadnych "trójkątów", chce tylko, żeby przykładowo Ona siedziała na fotelu (żadnych wpólnych działań) a On powtórzy to co zrobił wcześniej ze mną i tyle....
On tłumaczy mi, że wszystko "zostanie tylko u nas", bo siostra przecież nikomu nie powie i ja to wiem, bo można jej ufać, jest dorosła i odpowiedzialna.
Piszecie, że to rodzina itd.. my z siostrą o wielu sprawach rozmawiamy, czesto komentowałyśmy "parametry" naszych facetów, o seksie też na luzie rozmawiamy, a i czasami zdarzało się "napomknąć o szczegółach".
Ja osobiście lepiej zniosłam to, że nas przyłapała moja siostra a nie mama, babcia czy "Pan Henio z 8 piętra".
Jak sobie wyobrazasz zaproponowanie jej tego? Skoro widzialas jej reakcje, czyli totalne zazenowanie i ucieczka do pokoju, to nie sadze zeby skusila sie na to. Widziala was bo nie miala wyboru.
Dla mnie podziwianie ejakulacji meza mojej siostry bylo by wrecz obrzydliwe. A Tobie nie przeszkadza dzielenie sie widokiem pracia swojego faceta z wlasna siostra?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 17:06   #20
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość


Ale Ona już nas widziała...
Widziała ale przypadkiem a nie specjalnie wyczekiwała na ten moment. To jest różnica.
tak jak mówią dziewczyny, najpierw będzie patrzenie a potem bedzie chciał trójkącik.... przecież to też eksperyment.. prawda?

Nie nie nie... w głowie mi się to nie mieści. Eksperymentować można ale nei w taki sposób z najbliższą rodziną. Nie wiem czy ona by chciała, zeby na przykład Twój facet patrzyl jak oni to robią. Co byś wtedy czuła.

Dziwne.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:08   #21
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

troche to dziwne...tzn. dziwne ma fantazje
a tak na marginesie, ciekawe jaką miałby kolejną? Może o tym jak siostra też klęknie przed nim...fuj...za dużo pornoli się naoglądał
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:08   #22
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

A mnie zastanawia inna kwestia - październik się nie zaczął, a Twoja siostra już ma zajęcia na uczelni ?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:09   #23
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Bigger, odnosze wrażenie, że próbujesz nas, przekonac, że to OK.
To nie nas masz przekonac, to siebie, swoją siostre (a więzy krwi sa na cale zycie) i mężą....

Pomyśl, jak poczujecie się wszyscy troje, gdy to już sie wydarzy? A co jezeli Twoja siostra poczuje się z tego powodu źle? Jak później spojrzysz w Jej oczy?
Na prawdę wolisz by patrzyła młodsza siostra niż kompletni Ci obcy ochroniarze, którzy, nawet Cie nigdy (prawdopodobnie) nie poznaja?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:14   #24
bigger
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Jak sobie wyobrazasz zaproponowanie jej tego? Skoro widzialas jej reakcje, czyli totalne zazenowanie i ucieczka do pokoju, to nie sadze zeby skusila sie na to. Widziala was bo nie miala wyboru.
Dla mnie podziwianie ejakulacji meza mojej siostry bylo by wrecz obrzydliwe. A Tobie nie przeszkadza dzielenie sie widokiem pracia swojego faceta z wlasna siostra?
Była zaskoczona i zdziwiona a nie zażenowana....a uciekła bo co? Miała zostać? Przez kilkanaście sekund to mogła pójść do swojego pokoju i z powrotem.
Jeśli chodzi o prącie mojego TŻ to jest niczego sobie i prawdę mówiąc "oglądać można ale nie dotykać"
Wiecie jak to jest mieszkać z kimś, im dłużej się mieszka tym więcej sie widzi i wie o innych współokatorach, mój TŻ wie jaką bieliznę nosi siostra bo suszy w lazience lub leży przy pralce, wie jak Ona jęczy podczas stosunku bo ją słyszał, wie co Ona lubi jeść i że ma pieprzyk na udzie, bo jak sie wychodzi w ręczniku z lazienki to się człowiek nie owija "jak parówka". Ona wie ode mnie sporo o nim, oraz analogicznie co pisałam wyżej itd itd...
bigger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:20   #25
czarna_90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 439
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Ale to, że widziała was przez przypadek, to chyba coś innego niż świadome i celowe uczestnictwo.
czarna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:20   #26
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Dziwne jest to wszystko co piszesz, a moze "jak" piszesz...
Koniec karmienia
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:22   #27
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez bigger Pokaż wiadomość
Była zaskoczona i zdziwiona a nie zażenowana....a uciekła bo co? Miała zostać? Przez kilkanaście sekund to mogła pójść do swojego pokoju i z powrotem.
Jeśli chodzi o prącie mojego TŻ to jest niczego sobie i prawdę mówiąc "oglądać można ale nie dotykać"
Wiecie jak to jest mieszkać z kimś, im dłużej się mieszka tym więcej sie widzi i wie o innych współokatorach, mój TŻ wie jaką bieliznę nosi siostra bo suszy w lazience lub leży przy pralce, wie jak Ona jęczy podczas stosunku bo ją słyszał, wie co Ona lubi jeść i że ma pieprzyk na udzie, bo jak sie wychodzi w ręczniku z lazienki to się człowiek nie owija "jak parówka". Ona wie ode mnie sporo o nim, oraz analogicznie co pisałam wyżej itd itd...
eeeee... i uważasz, ze Twój TŻ na podstawie tego ile wie o niej może zaprosić ją do patrzenia? Dla mnie to nie jest żadne wytłumaczenie. "Bo on wie co ona lubi jeść to i popatrzyć może".

Naprawdę nie lepiej kogoś obcego namówić? Skoro siostra uciekła to nie chciała na to patrzeć. A jak skrzywdzisz dziewczynę tym to co wtedy zrobisz? Powiesz przeprasza, ale myślałam, ze Ci się to spodoba?

A może Twój TŻ ma na nią ochotę skoro zależy mu, żeby patrzyła. Pozwolisz na jeden krok to i potem się reszta posypie. Zastanów się czy to tylko na pewno o fantazje chodzi.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:30   #28
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Skoro jesteś taka święcie przekonana, że to byłoby w porządku, to czemu w ogóle pytasz o zdanie?

Dla mnie to jest dziwne, co piszesz, w jaki sposób argumentujesz. Twój mąż i siostra dużo o sobie wiedzą, logiczne, jesteście współlokatorami w małym mieszkaniu, ale to naprawdę jest powód, żeby przekraczać tę granicę? Zaproszenie siostry do waszego życia seksualnego to sygnał dla męża, że może mieć nadzieję na trójkąt. A to sobie wyobrażasz?
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:32   #29
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia inna kwestia - październik się nie zaczął, a Twoja siostra już ma zajęcia na uczelni ?
Dobrze powiedziane
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:36   #30
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Przyłapani na seksie, mój chce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
A może Twój TŻ ma na nią ochotę skoro zależy mu, żeby patrzyła. Pozwolisz na jeden krok to i potem się reszta posypie. Zastanów się czy to tylko na pewno o fantazje chodzi.
Wątpię.
Myślę, że nakręca go sam fakt, że ktoś patrzy. Pewnie jest dumny ze swojego penisa i imponującego wytrysku.
Mój TŻ pewnie oberwałby za takie zachcianki, ale ja nie dopuściłabym do samego wytrysku na twarz, bo to jest dla mnie poniżające. A jeszcze ktoś miałby patrzeć...
Generalnie to co się dzieje w sypialni powinno pozostać między dwojgiem kochających się osób, nie?
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.