Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 16:43   #1561
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze mam mało...




PRZEBIJAM.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150206_173526.jpg (36,1 KB, 32 załadowań)
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 16:53   #1562
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

iza to dobrze, bo jak widze niktore łombre na ulicy to masakraaaa

Byłam na poczcie, znaczy nie byłam bo parkingi zawalone , zawsze mam pecha i niemam gdzie zaparkować, w pon wybieram się znowu może się uda :p

I skonczylam stolik z palet, jutro tylko szybe odbiore od szklarza
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 18:39   #1563
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Umknęły mi Twoje zbiory, ale masz tam cudowności ja potrzebuje coś typowo proteinowego, a nie mam pomysłu, szkoda, że Artiste wycofali, bo od tego czasu moje włosy mają niedobór protein
A ona jest z keratyna?
Widze ze masz juz propozycje wymianki, a ja tez chetnie moge podeslac cus z proteinami z Matas, jest pare odzywek fajnych - jedna z miodem, proteinami pszenicy i witamina A, i jeszcze inne byly i z keratyna i z proteinami jedwabiu. Jesli ci Quaternium 87 nie wadzi.

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Wy się tak nie licytujcie, poczekajcie na kascysko
U, Kas nikt nie przebije.
Wieczorek udany.
Nareszcie rzucili rozowe Garniery, widzialam je dzis w Fotexie, ale sie spieszylam i nie wzielam juz sie nie moglam doczekac kiedy je wreszcie wprowadza w Danii. Zapewne kupie - jeden Garnier sie skonczy, zlapie kolejnego.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 18:54   #1564
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
A ona jest z keratyna?
Widze ze masz juz propozycje wymianki, a ja tez chetnie moge podeslac cus z proteinami z Matas, jest pare odzywek fajnych - jedna z miodem, proteinami pszenicy i witamina A, i jeszcze inne byly i z keratyna i z proteinami jedwabiu. Jesli ci Quaternium 87 nie wadzi.
Oooo, na proteinowe mogę się skusić Tylko nie wiem, czy koszt wysyłki mnie nie przerośnie i nie będzie wyższy niż koszt odżywek
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2015-02-06 o 18:57
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 18:58   #1565
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Oooo, na proteinowe mogę się skusić
A jakie proteinki pani szanowna sobie zyczy?
Poprosze adresik droga prywatna zatem.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:22   #1566
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Chciałabym mieć taki mały zbiór jak Scar!

Umyłam włosy YR do wypadających, na końcówki nałożyłam maskę oil nutritive, na resztę rosyjską odżywkę do wypadających. potrzymałam pół godziny w cieple i teraz już włoski sobie schną
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:14   #1567
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Izaa, śliczne włoski!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
iza to dobrze, bo jak widze niktore łombre na ulicy to masakraaaa
Otóż to też się takich naoglądałam i dwa miesiące szukałam fryzjerki która potrafi zrobić nie od linijki aż znalazłam Robiła je kolejno warstwami i każde pasmo tysiąc pięćset razy przeczesywała grzebienień z szeroko rozstawionymi zębami dzięki czemu rozjaśniać był rozprowadzany raz wyżej raz niżej

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja na własnym ślubie miałam tak okropnie zrobione paznokcie że się w piątek przez to poryczałam zapuszczałam paznokcie i oczywiście w czwartek zrobił mi się taki zadziorek z boku, zaraz przy samym opuszku. jedyną opcją na jakąkolwiek długość było spiłowanie w migdałek. pierwszy raz w życiu w ogóle nie mogłam się przyzwyczaić. do tego manikiurzystka pomalowała mi french nie tak jak lubię i całokształt w ogóle mi się nie podobał. dlatego polecam iść na próbny mani
Ja (chyba) będę sobie robić sama, co prawda mam jeszcze chwilę czasu ale już czasami zastanawiam się jakie by tu paznokcie zrobić
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 21:54   #1568
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Ja (chyba) będę sobie robić sama, co prawda mam jeszcze chwilę czasu ale już czasami zastanawiam się jakie by tu paznokcie zrobić
też planujesz ślub?! nie wiedziałam gratulacje!
u mnie wyszło na to, że też sama mogłam robić. wyszłoby o sto razy lepiej niż u tej kosmetyczki tak to jest, jak na co dzień w ogóle nie chodzę do kosmetyczek i nie mam zaufanych. na szczęście makeup wyszedł przebosko fryzura w sumie też wyszła fajnie, ale była dość nietrwała i grzywka zaczęła mi się wywijać w taki sposób, jakiego bardzo nie lubię. ogólnie nikt tego nie zauważył, ale wiadomo - siebie ocenia się najbardziej krytycznie
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2015-02-06 o 21:55
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 05:23   #1569
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Kurcze jak byś była na miejscu to bym obstawiła chyba ze po wyplacie Ci podesle ktorys
Jak masz takie możliwości importu ( ) to chrzanić Schaumy i inne Schwarzkopfy. Zainteresuj się kosmetykami z firmy Guhl.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja potrzebuje coś typowo proteinowego
A ci z Gliss Kura to do wszystkich swoich kosmetyków keratyny nie ładują ? Bingo Spa też. No i wiele kallosowych masek też w nie bogate.

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Boję się gdziekolwiek iść, bo jak trafię na kogoś nieogarniętego, to może być jeszcze gorzej.
Powiem Ci jak ja szukam. Przede wszystkim robię zakrojony na szeroką skalę wywiad środowiskowy. Drugie przykazanie : dobrą kosmetyczkę poznaje się po brwiach jej klientki. Po trzecie : idę na wizję lokalną i jak widzę u pani kosmetolog (bo teraz już nie ma kosmetyczek ) sztuczne paznokcie, uciekam gdzie pieprz rośnie. Jak te trzy etapy przejdziesz, połóż się na najtańszy, najprostszy zabieg. Każ sobie np. masaż twarzy. Poczujesz jak jej ręce chodzą.

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Tak samo boję się o paznokcie.
A tu Ci muszę przyznać stuprocentową rację. Manicurzystek boję się bardziej niż fryzjerów. Ja, długoletnie doświadczona (baaardzo), bywalczyni salonów piękności, nigdy jeszcze nie trafiłam na osobę, która zrobiłaby mi dobrze manicure. "Dobrze" - znaczy : z którego byłabym zadowolona. Ale wielkimi krokami zbliża się czas, że będę musiała całkowicie oddać się w ręce specjalisty. Już mnie brzucho ze strachu boli.

Dziewczyny, macie może doświadczenie z kołdrami ? Do tej pory korzystałam wyłącznie z puchowych. Niestety, już nie mogę ich używać. Mam więc dylemat : wełniana, taka napychana owczym runem ( na te wielbłądzie lub z merynosów nie mam obecnie funduszy) czy też syntetyczna z włókna HCS Hollow ? Może któraś z Was takich używa ? Byłabym wdzięczna za radę, bo sprawa pilna, taka na "już".
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 06:23   #1570
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Powiem Ci jak ja szukam. Przede wszystkim robię zakrojony na szeroką skalę wywiad środowiskowy. Drugie przykazanie : dobrą kosmetyczkę poznaje się po brwiach jej klientki. Po trzecie : idę na wizję lokalną i jak widzę u pani kosmetolog (bo teraz już nie ma kosmetyczek ) sztuczne paznokcie, uciekam gdzie pieprz rośnie. Jak te trzy etapy przejdziesz, połóż się na najtańszy, najprostszy zabieg. Każ sobie np. masaż twarzy. Poczujesz jak jej ręce chodzą.


Dziewczyny, macie może doświadczenie z kołdrami ? Do tej pory korzystałam wyłącznie z puchowych. Niestety, już nie mogę ich używać. Mam więc dylemat : wełniana, taka napychana owczym runem ( na te wielbłądzie lub z merynosów nie mam obecnie funduszy) czy też syntetyczna z włókna HCS Hollow ? Może któraś z Was takich używa ? Byłabym wdzięczna za radę, bo sprawa pilna, taka na "już".
Dzięki za rady

Ooo... O kołdrach to i ja posłucham, bo pewnie będę kupować w tym roku.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 08:37   #1571
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez moooniek;50128011
Oooo, na proteinowe mogę się skusić Tylko nie wiem, czy koszt wysyłki mnie nie przerośnie i nie będzie wyższy niż koszt odżywek
Kto tu mowi o jakichs kosztach mowisz i masz. Co to jest, te kilkadziesiat koron, glupstwo.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 09:30   #1572
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może doświadczenie z kołdrami ? Do tej pory korzystałam wyłącznie z puchowych. Niestety, już nie mogę ich używać. Mam więc dylemat : wełniana, taka napychana owczym runem ( na te wielbłądzie lub z merynosów nie mam obecnie funduszy) czy też syntetyczna z włókna HCS Hollow ? Może któraś z Was takich używa ? Byłabym wdzięczna za radę, bo sprawa pilna, taka na "już".
Odwiedzając moją babcię śpię pod kołdrą wełnianą - cholernie ciężka i ciepła, ale na lato też się sprawdzi - na mój gust to przepuszcza powietrze. Syntetyczna z kolei pewnie będzie dużo lżejsza.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:30   #1573
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Wy się tak nie licytujcie, poczekajcie na kascysko
Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Kaś jest poza konkursem
No raczej
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:37   #1574
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
też planujesz ślub?! nie wiedziałam gratulacje!
u mnie wyszło na to, że też sama mogłam robić. wyszłoby o sto razy lepiej niż u tej kosmetyczki tak to jest, jak na co dzień w ogóle nie chodzę do kosmetyczek i nie mam zaufanych. na szczęście makeup wyszedł przebosko fryzura w sumie też wyszła fajnie, ale była dość nietrwała i grzywka zaczęła mi się wywijać w taki sposób, jakiego bardzo nie lubię. ogólnie nikt tego nie zauważył, ale wiadomo - siebie ocenia się najbardziej krytycznie
Tak, dziękuję Co prawda plany trochę odleglejsze niż dziewczyn gdyż 17.09.2016 ale najważniejsze już zarezerowowane sala, fotograf i zespół. Jakoś sama jeszcze w to nie wierzę
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:47   #1575
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Tak, dziękuję Co prawda plany trochę odleglejsze niż dziewczyn gdyż 17.09.2016 ale najważniejsze już zarezerowowane sala, fotograf i zespół. Jakoś sama jeszcze w to nie wierzę
Ja 3 miesiące temu też nie wierzyłam, a właśnie się urządzam i tyle się dzieje, że czasem nie ogarniam.

Za godzinę mam jechać na egzamin z filozofii edukacji. Uczyłam się jakąś godzinę, bo zupełnie nie mam pojęcia czego mogę się uczyć, więc się nie uczyłam. W dodatku to ustny. Teraz mam co raz większy dylemat czy jechać, ale chyba pojadę. Zresztą są jeszcze drugie terminy
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:14   #1576
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Tak, dziękuję Co prawda plany trochę odleglejsze niż dziewczyn gdyż 17.09.2016 ale najważniejsze już zarezerowowane sala, fotograf i zespół. Jakoś sama jeszcze w to nie wierzę
gratulacje
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:25   #1577
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Co Wy wiecie o małych zbiorach, aktualnie mam: bananowego Kallosa, pół Kallosa color, odżywkę Garnier mega objętość, oliwkę Babydream, szampon Schaumy fresch it up oraz rypacz z Auchan
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:25   #1578
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Izaa to super zobaczysz, czas przygotowań choć stresujący, to naprawdę piękny no i dzień ślubu - po prostu magia od rana



a ja dostałam jedną z trzech piątek na roku z ostatniego egzamin


teraz farbuję włosy nową farbą i się stresuję, co wyjdzie
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:39   #1579
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
a ja dostałam jedną z trzech piątek na roku z ostatniego egzamin


teraz farbuję włosy nową farbą i się stresuję, co wyjdzie
a mówiłaś, że poszło Ci średnio. Ja chcę tylko 3, żeby już do tego nie wracać.

Mam nadzieję, że pokarzesz efekty.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 10:40   #1580
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
a mówiłaś, że poszło Ci średnio. Ja chcę tylko 3, żeby już do tego nie wracać.

Mam nadzieję, że pokarzesz efekty.
średnio mi poszło na innym egzaminie, w sumie nawet nie wiem,czy go zdam.


jasne, pokażę później efekty
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:42   #1581
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

No to ja dzisiaj wpadam się przywitać i lecę do pracy - wstałam o 11 W ogóle mój D. mnie wczoraj zaskoczył: położyłam butelkę z olejem kokosowym na kaloryferze, żeby ten się roztopił. D. wchodzi do mojego pokoju, spojrzał na ową butelkę z - wtedy już roztopionym olejem - żółtą, podejrzaną cieczą i pyta: A co to? Olej kokosowy. Do włosów, zgaduję? Yup

Na noc więc był olej kokosowy, mycie - jak zwykle - Facelle Fresh, maska - Kallos banana (teraz sprawdzam na całości). Odżywką d/s zarzucę Garniera AiK. No i na końce olejki orientalne Marion
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 10:50   #1582
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
średnio mi poszło na innym egzaminie, w sumie nawet nie wiem,czy go zdam.
Pewnie zdasz

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
No to ja dzisiaj wpadam się przywitać i lecę do pracy - wstałam o 11 W ogóle mój D. mnie wczoraj zaskoczył: położyłam butelkę z olejem kokosowym na kaloryferze, żeby ten się roztopił. D. wchodzi do mojego pokoju, spojrzał na ową butelkę z - wtedy już roztopionym olejem - żółtą, podejrzaną cieczą i pyta: A co to? Olej kokosowy. Do włosów, zgaduję? Yup
To akurat jest normalne, że włosomaniaczka nakłada olej na włosy. Mój już nie zgaduje - mój wie.

Ale moja mama rozwaliła system. Mówię jej, że muszę kupić oliwę z oliwek z papryczką chili. A mama jak gdyby nigdy nic, że do włosów będę miała. A ja chciałam tylko do gotowania.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:02   #1583
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
To akurat jest normalne, że włosomaniaczka nakłada olej na włosy. Mój już nie zgaduje - mój wie.

Ale moja mama rozwaliła system. Mówię jej, że muszę kupić oliwę z oliwek z papryczką chili. A mama jak gdyby nigdy nic, że do włosów będę miała. A ja chciałam tylko do gotowania.
A taki z czosnkiem czy bazylia to tez na wlosy mozna teoretycznie polozyc.
W moim lokalnym spozywczym takie sprzedaja, w buteleczkach po 100 ml, Kupuje i do wlosow i do kuchni. Maja awokado, lniany, makadamia, orzech wloski, sezam i ostowy, a ze stricte spozywczych bazylia, czosnek, chili i trufla.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:05   #1584
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Heroldin te Szaumy itp. to prezenty więc nie grymasze

Z gula miałam jedną odżywkę, przy nastepnej okazji zobacze co tam ciekaewgo mają i coś sobie sprezentuję
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:09   #1585
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Pewnie zdasz



To akurat jest normalne, że włosomaniaczka nakłada olej na włosy. Mój już nie zgaduje - mój wie.

Ale moja mama rozwaliła system. Mówię jej, że muszę kupić oliwę z oliwek z papryczką chili. A mama jak gdyby nigdy nic, że do włosów będę miała. A ja chciałam tylko do gotowania.
Mój tego wszystkiego jeszcze nie wie, nie mieszkamy razem, więc każdy taki przejaw objawia się u mnie wielkim zaskoczeniem

Trzy z moich rówieśnic już urodziły (ostatnia wczoraj bodajże), czwarta w ciąży... Borze szumiący, co to się dzieje..

Edytowane przez edytah10
Czas edycji: 2015-02-07 o 11:10
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:18   #1586
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Trzy z moich rówieśnic już urodziły (ostatnia wczoraj bodajże), czwarta w ciąży... Borze szumiący, co to się dzieje..
o kurcze, poważnie?! w moich czasach był tylko jeden przypadek na całą szkołę
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:19   #1587
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Mój tego wszystkiego jeszcze nie wie, nie mieszkamy razem, więc każdy taki przejaw objawia się u mnie wielkim zaskoczeniem

Trzy z moich rówieśnic już urodziły (ostatnia wczoraj bodajże), czwarta w ciąży... Borze szumiący, co to się dzieje..
totalny brak edukacji seksualnej.
Ja chciałabym, żeby w szkołach uczono dzieci około 13-14 letnie szczegółów dotyczących wszelkich aspektów ciąży, porodu,połogu i żeby omówiono wszelkie mity typu: masz okres to nie zajdziesz, za pierwszym razem się nie zachodzi itp. ale na to kościół nie pozwala, bo ich zdaniem to prowadzi do rozwiązłości... ważniejsze przecież, żeby dziecko miało 2h religii co tydzień przez całą szkołę, niż godzinę porządnego wychowania do życia w rodzinie
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:24   #1588
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
totalny brak edukacji seksualnej.
Ja chciałabym, żeby w szkołach uczono dzieci około 13-14 letnie szczegółów dotyczących wszelkich aspektów ciąży, porodu,połogu i żeby omówiono wszelkie mity typu: masz okres to nie zajdziesz, za pierwszym razem się nie zachodzi itp. ale na to kościół nie pozwala, bo ich zdaniem to prowadzi do rozwiązłości... ważniejsze przecież, żeby dziecko miało 2h religii co tydzień przez całą szkołę, niż godzinę porządnego wychowania do życia w rodzinie
Podbijam. WDŻ jaki był, to szkoda gadać. Prowadził nauczyciel, który w ogóle nie powinien w tej szkole uczyć. Cóż... Ale skoro rodzice sami krzyczą, że pszeciesz oni sfoje dzieci UŚWIADAMIAJO!, to czego się spodziewać.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
o kurcze, poważnie?! w moich czasach był tylko jeden przypadek na całą szkołę
Pamiętam, jak kończyłam podstawówkę i wtedy jedna z 3. gimnazjum była w stanie. Jaki był szum! A teraz, to.. cóż Nie wiem, może ja jestem w tyle, czy coś, ale błagam
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:25   #1589
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
totalny brak edukacji seksualnej.
Ja chciałabym, żeby w szkołach uczono dzieci około 13-14 letnie szczegółów dotyczących wszelkich aspektów ciąży, porodu,połogu i żeby omówiono wszelkie mity typu: masz okres to nie zajdziesz, za pierwszym razem się nie zachodzi itp. ale na to kościół nie pozwala, bo ich zdaniem to prowadzi do rozwiązłości... ważniejsze przecież, żeby dziecko miało 2h religii co tydzień przez całą szkołę, niż godzinę porządnego wychowania do życia w rodzinie
ja uważam, że nawet jeśli już chcą być tacy katoliccy w szkołach, to niech nauczają aprobowanej przez KK metody npr - to nawet nie chodzi o antykoncepcję, ale to sporo uzmysławia. jest dużo o tym, jak dochodzi do zapłodnienia, jak działa cykl kobiety, obala różne mity. miałam o metodzie Rotzera na naukach przedmałżeńskich i naprawdę sporo ważnych rzeczy się można dowiedzieć. wiadomo, że jako metoda antykoncepcji zwłaszcza dla młodych osób raczej nie zda egzaminu, ale na pewno trochę wyedukuje.

swoją drogą to słyszałam, że teraz wręcz panuje moda wśród niektórych środowisk nastolatków na wczesne macierzyństwo - po tych wszystkich programach typu "nastoletnie mamy".
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 11:28   #1590
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja uważam, że nawet jeśli już chcą być tacy katoliccy w szkołach, to niech nauczają aprobowanej przez KK metody npr - to nawet nie chodzi o antykoncepcję, ale to sporo uzmysławia. jest dużo o tym, jak dochodzi do zapłodnienia, jak działa cykl kobiety, obala różne mity. miałam o metodzie Rotzera na naukach przedmałżeńskich i naprawdę sporo ważnych rzeczy się można dowiedzieć. wiadomo, że jako metoda antykoncepcji zwłaszcza dla młodych osób raczej nie zda egzaminu, ale na pewno trochę wyedukuje.

swoją drogą to słyszałam, że teraz wręcz panuje moda wśród niektórych środowisk nastolatków na wczesne macierzyństwo - po tych wszystkich programach typu "nastoletnie mamy".
Ja widocznie mam całkiem inne poglądy niż moi rówieśnicy. Nie jara mnie upijanie się do nieprzytomności, weekendowe imprezy do białego rana, szybkie związki, JP 99% i gromadka dzieci za młodu. Nie wiem, może pragnienie stabilizacji wyszło z mody, w takim razie - jak zwykle - będę z modą na opak
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.