Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. XXXIII - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 19:50   #1651
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja zrobilam taka lekko polokragla, ale juz zdazylam zapomniec ze przy takiej dlugosci wlosy sa proste i nie za bardzo pasuja do falowano-kreconej reszty.
'Nie pasuje' to moja falowana grzywka do raczej prostej reszty.




Nakremuję włosy i idę po wińco, na trzeźwo nie dam rady zrobić tych wszystkich zadań, które zrobić wypada, żeby było zdane.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2015-02-08 o 19:53
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:24   #1652
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Ja dziś wyrypałam włosy i nałożyłam balsam na brzozowym (chyba) propolisie. To odzywka Dawida ale stwierdzil, ze tam juz nic nie ma i uzywa teraz PO Aleppo, a ja denkuje ten balsam, juz 2 razy go nalozylam i jeszcze spokojnie ze 2 razy go uzyje, a odzywek na wlosy sobie nie zaluje. Ja nie wiem, jak on tego uzywa, ale spoko
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:27   #1653
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Przyszłam tylko powiedzieć, już poza klubem, że nie zostaniecie wizażowymi ciociami, a przynajmniej nie teraz.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:31   #1654
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


Biedna ja może się uda go zaciągnąć



Jak ja nie lubię czerwonych refleksów a w większości podejść do farb takowe się pojawiają


też ich nie lubię..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:34   #1655
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Przyszłam tylko powiedzieć, już poza klubem, że nie zostaniecie wizażowymi ciociami, a przynajmniej nie teraz.
no to dobrze!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:35   #1656
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Przyszłam tylko powiedzieć, już poza klubem, że nie zostaniecie wizażowymi ciociami, a przynajmniej nie teraz.
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 20:36   #1657
Mahila
Zadomowienie
 
Avatar Mahila
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 554
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Żebyś wiedziała- uczciłam to lampką wina.
__________________
„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.”

65-60-55-50-45
Mahila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 20:49   #1658
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość

Nakremuję włosy i idę po wińco, na trzeźwo nie dam rady zrobić tych wszystkich zadań, które zrobić wypada, żeby było zdane.
Mój ulubiony sposób na naukę .

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Przyszłam tylko powiedzieć, już poza klubem, że nie zostaniecie wizażowymi ciociami, a przynajmniej nie teraz.
Wizazowe ciocie . Dobrze!

Tak mi się nie chce uczyć, ze w ramach przygotowań do przeprowadzki postanowilam przełożyć plastikowe korki z wielkiego wazonu do reklamówki, która wywioze do jakiegoś punktu odbioru tych korków. W ramach nie wracania do książek, zaczelam liczyć korki . I jestem załamana, po półtora roku mieszkania tutaj mam ich 250, a nie wszystkie sa po wodzie mineralnej, mniej więcej polowa - jak ja muszę malo Pic?! Od dzisiaj reżim butelka wody dziennie .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:00   #1659
agamaa12
Raczkowanie
 
Avatar agamaa12
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Dziewczyny
Nałożyłam wczoraj na czerep cassię i zamiast ożywienia blondu jestem ruda
Da się to jakoś wypłukać? Przeciwłupieżowym czy coś?
__________________
~Nie oszukuj się. Zawsze może być gorzej.~ R. P. Evans
agamaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:13   #1660
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez agamaa12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Nałożyłam wczoraj na czerep cassię i zamiast ożywienia blondu jestem ruda
Da się to jakoś wypłukać? Przeciwłupieżowym czy coś?
Ja bym ryła najzwyklejszym ziołowym szamponem albo nawet kuchenną sodą.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:16   #1661
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez agamaa12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Nałożyłam wczoraj na czerep cassię i zamiast ożywienia blondu jestem ruda
Da się to jakoś wypłukać? Przeciwłupieżowym czy coś?
jak nie uda ci się wypłukać tego, to może spróbuj ochłodzić kolor płukanką / sprayem z gencjaną?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-08, 21:25   #1662
agamaa12
Raczkowanie
 
Avatar agamaa12
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Ja bym ryła najzwyklejszym ziołowym szamponem albo nawet kuchenną sodą.
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jak nie uda ci się wypłukać tego, to może spróbuj ochłodzić kolor płukanką / sprayem z gencjaną?
Dobra, idę rypać sodą, a jak nie to pomyślę o gencjanie.
Dzięki
__________________
~Nie oszukuj się. Zawsze może być gorzej.~ R. P. Evans
agamaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:28   #1663
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez agamaa12 Pokaż wiadomość
Dobra, idę rypać sodą, a jak nie to pomyślę o gencjanie.
Dzięki
kascysko u siebie pisała o wypłukiwaniu henny kiedyś
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 21:29   #1664
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez agamaa12 Pokaż wiadomość
Dobra, idę rypać sodą, a jak nie to pomyślę o gencjanie.
Dzięki
daj znać co z tego wyjdzie trzymam kciuki!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 23:04   #1665
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Melduje, ze obok Kallosa wykonczylam dzisiaj odlewke Seri winogronowej, zaraz skoncze balsam, a najdalej jutro zdenkuje tonik . Przeprowadzka na horyzoncie, wiec muszę się starać, zwlaszcza, ze przed chwila przejrzalam rożne pudla i zorientowalam się ile ja mam rzeczy...

A teraz wracam do ubezpieczeń, mam egzamin we wtorek a jutro jeszcze muszę skoczyć do pracy i mam kolacje z której nie mogę zrezygnować .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 23:11   #1666
agamaa12
Raczkowanie
 
Avatar agamaa12
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
daj znać co z tego wyjdzie trzymam kciuki!
Duża część się wypłukała, wygląda to lepiej, ale dalej została ruda poświata. Myślę, że po kolejnym myciu już będzie ok.
Nie wiem co z tą cassią poszło nie tak, ale raczej nigdy więcej
__________________
~Nie oszukuj się. Zawsze może być gorzej.~ R. P. Evans
agamaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 23:53   #1667
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

A mnie Kallos bananowy puszy. Jutro ostatnie podejście, po nim nałożę silikonową odżywkę. W czwartek użyłam Garniera Oleo i były cudowne Wczoraj balsam prowansalski PO i była masakra Nie wiem, ocokaman.
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 04:31   #1668
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
jestem skazana na syntetyki
No i jak Ci się pod nimi śpi ? Ciepło ?
W moim przypadku cały wic polega na tym, że mam wysokozaawansowany syndrom osiołka i żłobu. Wierz mi, to istne tantalowe męki.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Właśnie się zmuszam by wyjść spod kołdry
Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A ja właśnie włażę pod kołdrę
Z jakim wypełnieniem macie kołdry ?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
No co Ty? Jako zmarzluch dajesz radę wytrzymać w takiej temperaturze?
Kochanieńka (że się pofraternizuję i zaczerpnę ze słownika serialowej "Bożeny Miller"), ja się ciepło ubieram. Grube, ocieplane spodnie od dresów, podkoszulka, bluza dresowa lub sweter, wełniana kamizelka lub puchowy () bezrękawnik. Ukoronowaniem są grube skarpety i chustka/szalik na szyi. Od ponad trzech lat nie byłam przeziębiona, a wychodzę bezpośrednio na dwór setki razy. Wychodząc, do stroju dokładam czapkę.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
muszę odkryć farbę dzięki której uzyskam ładny naturalnie wyglądający brąz a nie czerń
Proszę bardzo : największą i najładniejszą gamę kolorów mają farby Allwaves. Ichnie wzorniki raczej nie przekłamują. Mają one jedną wadę - nie są zbyt trwałe. Wytrzymują tak ze trzy tygodnie. Bardzo zacne farby ma też Alfaparf. Matrixowe też nie są złe. Ale musisz znaleźć te oryginalne włoskie, a nie te produkowane w Polsce.
Ja noszę jasne brązy. Jeśli farbuję za pomocą sąsiadki (), używam farb na poziomie 8 ( z Allwavesu - 8.3) i 6% oksydantu. Ostatnio przez pomyłkę wzięłam 8,06. Wyszedł średni brąz. Odcień bardzo ładny, ale na moje potrzeby zbyt ciemny.
Teraz mam nieodpartą chęć spróbować farby z Lecher Geneza.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
te farby bezamoniakowe nie pokrywają mi siwych
Na drogeryjnych się nie znam, bo nie uważam tych preparatów za farby. Farby fryzjerskie jak najbardziej dają radę włosom siwym. Wiem co piszę . Jeśli jednak siwców jest sporo, należy "swoją" farbę pomieszać z odcieniem naturalnym z tego samego poziomu. Proporcje zależą od ilości siwych włosów. Ja mieszam farby 8,3 z 8,0.
A to "bez amoniaku", to pic na wodę, fotomontaż. Chwyt reklamowy, taki sam jak z inteligentnymi proszkami do prania i liftingującymi kremami. Może i amoniaku jako takiego w nich nie ma, ale musi być (!!!) środek, którego działanie jest takie samo jak amoniaku.

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
nie mam natury
Jakby co - ja mam trzy.

Cytat:
Napisane przez izaa29
jakoś ostatnio miałam jakąś 6 z allwaves i wyszła zbyt ciemna
"Zbyt ciemna" ... Po farbie z poziomu "6", to ja miałabym bardzo ciemny brąz, prawie czarny.

Cytat:
Napisane przez Mahila Pokaż wiadomość
Przyszłam tylko powiedzieć, już poza klubem, że nie zostaniecie wizażowymi ciociami


Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A mnie Kallos bananowy puszy
U mnie bananowy też się raczej nie sprawdził. Spróbuj czekoladowego i jagodowego.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 07:04   #1669
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Kochanieńka (że się pofraternizuję i zaczerpnę ze słownika serialowej "Bożeny Miller"), ja się ciepło ubieram. Grube, ocieplane spodnie od dresów, podkoszulka, bluza dresowa lub sweter, wełniana kamizelka lub puchowy () bezrękawnik. Ukoronowaniem są grube skarpety i chustka/szalik na szyi. Od ponad trzech lat nie byłam przeziębiona, a wychodzę bezpośrednio na dwór setki razy. Wychodząc, do stroju dokładam czapkę.
Ja bardzo nie lubię chodzić tak grubo ubrana po domu I tak mam wtedy zmarznięty nos i dłonie - dlatego wolę mieć cieplejszą temperaturę w domu Ale wiadomo, co kto lubi.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Na drogeryjnych się nie znam, bo nie uważam tych preparatów za farby. Farby fryzjerskie jak najbardziej dają radę włosom siwym. Wiem co piszę . Jeśli jednak siwców jest sporo, należy "swoją" farbę pomieszać z odcieniem naturalnym z tego samego poziomu. Proporcje zależą od ilości siwych włosów. Ja mieszam farby 8,3 z 8,0.
A to "bez amoniaku", to pic na wodę, fotomontaż. Chwyt reklamowy, taki sam jak z inteligentnymi proszkami do prania i liftingującymi kremami. Może i amoniaku jako takiego w nich nie ma, ale musi być (!!!) środek, którego działanie jest takie samo jak amoniaku.
Muszę się koniecznie zagłębić w temat farb fryzjerskich, bo to dla mnie kompletnie czarna magia. Do fryzjera na pewno nie pójdę, bo wydawanie 200zł to dla mnie jakiś kosmos. Ale może sama coś popróbuję... Dzięki za rady co do siwych włosów. Na szczęście nie mam ich dużo, ale to właśnie z ich powodu zaczęłam farbowanie chemiczne. Więc trochę smutno, że ich nie pokryło...
To mieszanie o którym piszesz - masz na myśli to, że mam wymieszać pożądany odcień farby z odcieniem zbliżonym do mojego naturalnego z danego poziomu, czy z neutralnym odcieniem? To w sumie na jedno wyjdzie w moim przypadku, ale wolę się upewnić, czy dobrze zrozumiałam
A co do farb bezamoniakowych to sobie zdaję sprawę o tym, o czym piszesz. Tylko niestety tak się teraz stało, że są bardzo modne i większość fajnych odcieni jest właśnie w wersji bezamoniakowej, bio, oil, i co tam jeszcze wymyślą
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 07:17   #1670
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Wrzucam moj zbiór, odnotowałam że gdzieś zaginęły małe litrowe baniaczki kallosa jagoda i scandic banana

-szampony
-odżywki
-odżywki na dwa-czy użycia
-oleje itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150209_074521.jpg (124,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150209_075421.jpg (87,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150209_075625.jpg (89,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150209_080100.jpg (92,0 KB, 14 załadowań)
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:01   #1671
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja bardzo nie lubię chodzić tak grubo ubrana po domu
Czego się nie robi dla urody …
Sezon grzewczy wyjątkowo niekorzystnie wpływa na cerę i włosy. Czym wyższa temperatura, tym gorzej. I akurat ja z rodzajem swojej skóry i włosów, powinnam na to bardzo uważać.
Cytat:
Napisane przez say-hello
Do fryzjera na pewno nie pójdę, bo wydawanie 200zł to dla mnie jakiś kosmos.
Ja to naoglądałam się programów typu : „Ostre ciecie” i na samą myśl drętwieję z przerażenia. Ale w najbliższych tygodniach muszę pójść, choć majty mokre z trwogi.

Cytat:
Napisane przez say-hello
Na szczęście nie mam ich dużo
Jak nie masz dużo siwych, to nie musisz używać neutralnej farby. Wiem też, bo używałam, że są farby specjalnie skonstruowane do farbowania włosów z siwizną. W jednej tubie jest wszystko. Firmy nie pamiętam, ale mogę się dowiedzieć.
Jak Twoje włosy dobrze znosiły farby ziołowe, np. hennę, a Ty to lubiłaś, to nie musisz przy siwych przestawać. Siwe uzyskają kolor o dwa- trzy tony jaśniejszy niż pozostałe i będą śliczniaste jasne refleksy. W czasach hennowych, bardzo takie cuś lubiłam.

Cytat:
Napisane przez say-hello
To mieszanie o którym piszesz - masz na myśli to, że mam wymieszać pożądany odcień farby z odcieniem zbliżonym do mojego naturalnego z danego poziomu, czy z neutralnym odcieniem?
Z naturalnym odcieniem z poziomu pożądanego koloru. Jak farbujesz czymś z „8….”, to bierzesz „8,0”, z „6,..” - „6,0” i analogicznie. No i im więcej siwizny, tym więcej koloru naturalnego.

Napisz mi jaki kolor konkretnie chcesz. Pójdę i dowiem się o te farby bez konieczności mieszania, a Ty sprawdzisz sobie na wzorniku kolor.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:20   #1672
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Jak nie masz dużo siwych, to nie musisz używać neutralnej farby. Wiem też, bo używałam, że są farby specjalnie skonstruowane do farbowania włosów z siwizną. W jednej tubie jest wszystko. Firmy nie pamiętam, ale mogę się dowiedzieć.
Jak Twoje włosy dobrze znosiły farby ziołowe, np. hennę, a Ty to lubiłaś, to nie musisz przy siwych przestawać. Siwe uzyskają kolor o dwa- trzy tony jaśniejszy niż pozostałe i będą śliczniaste jasne refleksy. W czasach hennowych, bardzo takie cuś lubiłam.

Z naturalnym odcieniem z poziomu pożądanego koloru. Jak farbujesz czymś z „8….”, to bierzesz „8,0”, z „6,..” - „6,0” i analogicznie. No i im więcej siwizny, tym więcej koloru naturalnego.

Napisz mi jaki kolor konkretnie chcesz. Pójdę i dowiem się o te farby bez konieczności mieszania, a Ty sprawdzisz sobie na wzorniku kolor.
Dziękuję
Hennę bardzo lubiłam, jednak była trochę za ciemna i wypłukiwała się w ekspresowym tempie do bardzo mocnej czerwonej rudości, co nie bardzo mi odpowiadało. Ale może w sumie spróbuję jeszcze raz za jakiś czas, może coś innego niż henna khadi.
Mój wymarzony kolor to coś takiego jak w załącznikach. Na pierwszym zdjęciu może troszkę za jasny. Nie podaję odpowiednich numerków ani nazw farb, bo po prostu nie wiem po czym wyszedłby taki efekt. Głównie chodzi o w miarę chłodny, jasny brąz. Nie zielony, nie szary, nie rudy

A co do fryzjera to ja na szczęście znalazłam super kobietę, która bardzo dobrze strzyże. Za niewielkie pieniądze. Ale jeśli chodzi o farbowanie, to ceny są kosmiczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cc8480df929e547bc01af9e0f84a1b48.jpg (34,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4aeb8ef129a0d3e760aeae1dc1db658.jpg (90,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 154643c04475ef9a3fbece7bd2adc491.jpg (49,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 486198f786330be156950775d33f87b4.jpg (49,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fae8ac10e01f63f6c877942ff78ce47e.jpg (20,0 KB, 6 załadowań)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2015-02-09 o 08:22
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:33   #1673
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Wrzucam moj zbiór, odnotowałam że gdzieś zaginęły małe litrowe baniaczki kallosa jagoda i scandic banana

-szampony
-odżywki
-odżywki na dwa-czy użycia
-oleje itp.
jest moc
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 08:58   #1674
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Z jakim wypełnieniem macie kołdry ?

U mnie bananowy też się raczej nie sprawdził. Spróbuj czekoladowego i jagodowego.
Puchową. Choć na razie wypelniam sama sobą polarowy szlafrok .

O, to z okazji wczorajszego denka pójdzie w ruch czekający w kolejce Kallos czekoladowy.

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Wrzucam moj zbiór, odnotowałam że gdzieś zaginęły małe litrowe baniaczki kallosa jagoda i scandic banana

-szampony
-odżywki
-odżywki na dwa-czy użycia
-oleje itp.
Ładne zbiory . Ale jak to zniknęły?

Nawalilam wczoraj jak głupia Seri, bo juz chciałam ja skończyć, myslalam ze obciąże włosy a tutaj połysk i gładkość .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:30   #1675
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
E tam, ja nosilam prostą grzywkę do kręconych włosów i wygladalam całkiem w porządku . Teraz tez mam taka grzywkę, ale niestety moje włosy trudno nazwać lokami ...
Ja swietnie wygladam w grzywce, ale w tym momencie reszta fryzury ma chyba nie taki ksztalt jak trzeba. Ciagle chodzi za mna paz.
A twoje nadal sie nie kreca tak jak trzeba po tym cieciu?
paulownia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:48   #1676
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez agamaa12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Nałożyłam wczoraj na czerep cassię i zamiast ożywienia blondu jestem ruda
Da się to jakoś wypłukać? Przeciwłupieżowym czy coś?
Ja bym spróbowała fioletowym szamponem. Coś takiego http://img.szafa.pl/forum/1/foto_cac...01_500x640.jpg

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Mój ulubiony sposób na naukę .



Wizazowe ciocie . Dobrze!

Tak mi się nie chce uczyć, ze w ramach przygotowań do przeprowadzki postanowilam przełożyć plastikowe korki z wielkiego wazonu do reklamówki, która wywioze do jakiegoś punktu odbioru tych korków. W ramach nie wracania do książek, zaczelam liczyć korki . I jestem załamana, po półtora roku mieszkania tutaj mam ich 250, a nie wszystkie sa po wodzie mineralnej, mniej więcej polowa - jak ja muszę malo Pic?! Od dzisiaj reżim butelka wody dziennie .
Serio? U mnie z TŻ 6 butelek wody czasami nie potrafi dotrwać 3 dni. W piątek rano kupiłam 6 butelek 1,5 litrowej wody. A w niedziele rano już nie mieliśmy ani jednej.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:48   #1677
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja swietnie wygladam w grzywce, ale w tym momencie reszta fryzury ma chyba nie taki ksztalt jak trzeba. Ciagle chodzi za mna paz.
A twoje nadal sie nie kreca tak jak trzeba po tym cieciu?
Niestety . Tzn. nie wyglądam źle, ale brakuje mi moich loków i boję się, że coś im definitywnie spieprzyłam .

Udało mi się zrobić hotspot z tableta więc wreszcie piszę na normalnej klawiaturze, wrócą długie posty i polskie znaki .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:53   #1678
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Puchową. Choć na razie wypelniam sama sobą polarowy szlafrok .

O, to z okazji wczorajszego denka pójdzie w ruch czekający w kolejce Kallos czekoladowy.



Ładne zbiory . Ale jak to zniknęły?

Nawalilam wczoraj jak głupia Seri, bo juz chciałam ja skończyć, myslalam ze obciąże włosy a tutaj połysk i gładkość .

Ja też powoli denkuje zapasy. Znalazłam w zapasach jakąś odlewkę Biowaxa do włosów ciemnych od Red, którą mi dała 2 lata temu. Ma tak specyficzny zapach, że nie mogę się przekonać by ją zużyć. Mam jeszcze 3 maseczki do twarzy z bingo spa. W tym jedna jakiś miesiąc po terminie. A teraz doszła do mnie paczka z nowościami do twarzy ze skarbów syberii.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 09:58   #1679
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
A teraz doszła do mnie paczka z nowościami do twarzy ze skarbów syberii.
pochwal się co zamówiłaś!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 10:00   #1680
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Plany na Nowy Rok mamy, o włosy rzadziej dbamy, ale offtopem nadrabiamy - cz. X

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
A mnie Kallos bananowy puszy. Jutro ostatnie podejście, po nim nałożę silikonową odżywkę. W czwartek użyłam Garniera Oleo i były cudowne Wczoraj balsam prowansalski PO i była masakra Nie wiem, ocokaman.
Ja miałam raz słynnego kallosa latte. Zaczęłam go zużywać przed myciem włosów, bo też strasznie mnie puszył.

Twój balsam na porost włosów tak bardzo mi się spodobał, że stosuje go podczas każdego mycia na skórę głowy.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 19:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.